Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
piątek, 29 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Mirek.KozakOffline
Temat postu: Co oznacza inskrypcja na nagrobku .. Off-Topic*  PostWysłany: 18-12-2014 - 19:50
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 10-05-2009
Posty: 633
Skąd: Debrecen
Status: Offline
uwielbiamy twoje pi razy oko czytanie (tak to sie kiedys mowilo, a nie piec razy na oko), ale czas zmienic okulary lub monitor - lub i to i to.
https://genealodzy.pl/index.php?name=PNp ... 485#252485
koncowka nazwiska to:
...wskiego

_________________
Pozdrawiam: MireQ
Parafie: Chodel, Karczmiska, Końskowola, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie, Wąwolnica, Wilków
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sawicki_JulianOffline
Temat postu: Co oznacza inskrypcja na nagrobku w postaci liter D, G?  PostWysłany: 18-12-2014 - 20:20
Sympatyk


Dołączył: 05-11-2009
Posty: 3424
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Status: Offline
oj Mirek, czy ja ci mowie ze masz za ciasny ten zielony kask, ale słysze że ty jesteś w dwóch osobach, to racja i nie da się ukryć; ty i zły duch - Julian
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mirek.KozakOffline
Temat postu: Co oznacza inskrypcja na nagrobku w postaci liter D, G?  PostWysłany: 18-12-2014 - 21:22
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 10-05-2009
Posty: 633
Skąd: Debrecen
Status: Offline
Ja nie prosze wnuka o sprawdzenie swego zielonego kasku w komputerze, jak ty - bo umiem to zrobic sam.
Co wiecej - to ja ucze swoje wnuki, jak takie kaski sprawdzac...
Tak pi razy oko Julianie...

koncowka nazwiska to:
...wskiego

_________________
Pozdrawiam: MireQ
Parafie: Chodel, Karczmiska, Końskowola, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie, Wąwolnica, Wilków
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sawicki_JulianOffline
Temat postu: Co oznacza inskrypcja na nagrobku w postaci liter D, G?  PostWysłany: 18-12-2014 - 21:50
Sympatyk


Dołączył: 05-11-2009
Posty: 3424
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Status: Offline
Mirek co ja umiem, to Tobie się nawet nie śniło, ale do rzeczy, tu nie tak dawno jak Jadwisia IV założyła wątek o żydowskich nazwiskach, to dlaczego Tobie tak bardzo przeszkadzało to. I podałeś ze masz wgląd do jej niby prywatnej poczty. Czy ktoś Cię prosi byś zajmował się wszystkimi, tylko nie sobą. To jak masz tu sprawę z genealogii, proszę podaj nam tu wszystkim, czy Ty naprawdę szukasz rodziny, jak ja, czy kapujsz tu nas wszystkich. I nie zastawiaj się prywatnością, bo jak jest tu drzewko np. Donalda Tuska, to dlaczego nie może być i Twoje. Przypominam, my u tu siebie, to nie są Węgry, możesz być gość, ale nikomu nie na złość ; pa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.175934 sekund(y)