Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
wtorek, 19 października 2021

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-04-2021 - 19:50
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w marcu 2021 roku:

woj. mazowieckie:
2021-03-01 -- Błotnica (MZ) -- M 1897-99, Labcio402
2021-03-01 -- Borkowice (MZ) -- M 1881-97, Grzegorz Świerczyński
2021-03-01 -- Gąbin (MZ) -- Z 1822-25, Elżbieta Sieczkowska
2021-03-01 -- Goryń (MZ) -- M 1878-89, Labcio402
2021-03-01 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1819, Arkadiusz Śliwiński
2021-03-01 -- Rybno (MZ) -- M 1920, Renata Florczak
2021-03-01 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1921, M 1941, Z 1848, 77, 85, 89, Mikołaj Wilk
2021-03-01 -- Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1826-42, Bożena Prymus
2021-03-01 -- Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1868-73, Grażyna Nowak
2021-03-01 -- Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UZ 1868-77, Marianna Paszek
2021-03-01 -- Żurominek (MZ) -- U 1877-80, Jan Wojtkiewicz
2021-03-02 -- Zakroczym (MZ) -- UMZ 1914, Łukasz Kucharski
2021-03-03 -- Ciepielów (MZ) -- UMZ 1895-1905, Bartłomiej Zieliński
2021-03-03 -- Kazanów (MZ) -- M 1931-37, Bartłomiej Zieliński
2021-03-03 -- Kosów Lacki (MZ) -- M 1901, Ewa Dybowska
2021-03-03 -- Liw (MZ) -- M 1903-15, Wilhelm Hałys
2021-03-03 -- Niedzbórz (MZ) -- U 1883-85, Jan Wojtkiewicz
2021-03-03 -- Skrzynno (MZ) -- U 1790-97, M 1766-1812, Egbert Małecki
2021-03-03 -- Szydłowiec (MZ) -- Z 1849-50, 90, Mikołaj Wilk
2021-03-03 -- Tymienica (MZ) -- M 1935-44, Bartłomiej Zieliński
2021-03-04 -- Raciąż (MZ) -- U 1704-1807 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-03-04 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1895-97, Joanna Bugajska
2021-03-08 -- Borkowice (MZ) -- M 1761-96, Łukasz Okła
2021-03-08 -- Gąbin (MZ) -- M 1911-13, Tomasz Bogiel
2021-03-08 -- Goryń (MZ) -- M 1890-98, Labcio402
2021-03-08 -- Krajkowo (MZ) -- M 1871-75, Jan Wojtkiewicz
2021-03-08 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- Z 1904-08, Krzysztof Jach
2021-03-08 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1857-60, Aneta Kaczmarek
2021-03-08 -- Sokołów Podlaski (MZ) -- UMZ 1866-67, MiStrz
2021-03-08 -- Sulerzyż (MZ) -- M 1816-20, Jan Wojtkiewicz
2021-03-08 -- Troszyn (pow. ostrołęcki) (MZ) -- Z 1915-18, Wanda Skibicka i Waldemar Chorążewicz
2021-03-09 -- Bieżuń (MZ) -- M 1889, 1898-99, Jan Wojtkiewicz
2021-03-09 -- Gąbin (MZ) -- U 1911-13, Tomasz Bogiel
2021-03-09 -- Grębków (MZ) -- U 1810-11, Andrew.77PL
2021-03-09 -- Jednorożec (MZ) -- MZ 1925-35 (rozszerzenie), Izabela Czaplicka
2021-03-09 -- Kiełpin (MZ) -- UZ 1846-50, Emilia Borowicz
2021-03-09 -- Leoncin (MZ) -- Z 1911-14, 1927-28, Wojciech Wosiński
2021-03-09 -- Nowa Wieś (MZ) -- M 1897-1905, 1912-13 (alegaty), Waldemar Chorążewicz
2021-03-09 -- Poręba-Kocęby (MZ) -- M 1918, Waldemar Badurek
2021-03-09 -- Węgrzynowo (MZ) -- M 1843-67, Bożena Prymus
2021-03-09 -- Zakrzewo (MZ) -- Z 1826-55, Marcin Prengowski
2021-03-09 -- Żbików (MZ) -- Z 1907, Małgorzata Szadkowska
2021-03-10 -- Błędów (mojż.) (MZ) -- UZ 1917, Marcin Dobrzyński
2021-03-10 -- Gójsk (MZ) -- Z 1866-75, Mary Ann Graham
2021-03-10 -- Mława (MZ) -- UMZ 1875-79, Izabela Czaplicka
2021-03-11 -- Drwalew (MZ) -- UMZ 1871-75, Jolanta Jarosz-Hryniewicz i Olgierd Hryniewicz
2021-03-12 -- Goryń (MZ) -- M 1861-70, Labcio402
2021-03-12 -- Goworowo (MZ) -- U 1913-15, Linda Aguilar
2021-03-12 -- Kopcie (MZ) -- Z 1863-66, Artur Godlewski
2021-03-14 -- Goryń (MZ) -- M 1871-77, Labcio402
2021-03-14 -- Kuczki (MZ) -- M 1924, 1929-32, Mikołaj Wilk
2021-03-14 -- Przytyk (MZ) -- U 1889-95, Marianna Paszek
2021-03-15 -- Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- U 1916, SLEM74
2021-03-15 -- Błotnica (MZ) -- M 1888-96, Labcio402
2021-03-15 -- Nowa Wieś (MZ) -- M 1898-1913, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-03-15 -- Sokołów Podlaski (MZ) -- U 1868, MiStrz
2021-03-15 -- Zakrzewo (MZ) -- U 1775, 1780-1807 (sumariusz), Marcin Prengowski
2021-03-15 -- Żurominek (MZ) -- U 1872-76, Jan Wojtkiewicz
2021-03-16 -- Kazanów (MZ) -- U 1915-18, Jerzy Borycki
2021-03-16 -- Nowa Wieś (MZ) -- UZ 1897-1913 (aneksy), Waldemar Chorążewicz
2021-03-16 -- Rzekuń (MZ) -- Z 1928-30, Bożena Prymus
2021-03-16 -- Sokołów Podlaski (MZ) -- M 1868, MiStrz
2021-03-16 -- Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1903, Katarzyna Pasik
2021-03-17 -- Chlewiska (MZ) -- U 1916-21, Łukasz Okła
2021-03-17 -- Gąbin (MZ) -- Z 1911-13, Tomasz Bogiel
2021-03-17 -- Kraszewo (MZ) -- UM 1831, UMZ 1832-66, Olga Gąsiorowska
2021-03-17 -- Wielgie (MZ) -- M 1742-1831, Karol Giemza
2021-03-18 -- Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- U 1892, SLEM74
2021-03-18 -- Gończyce (MZ) -- U 1890-1909, M 1884-1907, Z 1881-1907, Beata Krupa
2021-03-18 -- Kuczki (MZ) -- M 1933-35, 1939, Mikołaj Wilk
2021-03-18 -- Liw (MZ) -- M 1868-1902, 1916-17, Wilhelm Hałys
2021-03-18 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1919-23, Krzysztof Jach
2021-03-18 -- Ryczywół (MZ) -- UMZ 1914-16, Beata Krupa
2021-03-18 -- Rzekuń (MZ) -- Z 1931-34, Mariola Postępska
2021-03-18 -- Sieciechów-Opactwo (MZ) -- U 1907-20 (rozszerzenie), Krzysztof Zochniak
2021-03-18 -- Wieniawa (MZ) -- U 1810-24, Incognito
2021-03-20 -- Borkowice (MZ) -- UMZ 1797-1810, Grzegorz Świerczyński
2021-03-20 -- Goryń (MZ) -- M 1899-1914, Labcio402
2021-03-20 -- Szydłowiec (MZ) -- Z 1810-11, Mikołaj Wilk
2021-03-22 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1820, Arkadiusz Śliwiński
2021-03-22 -- Skrzynno (MZ) -- UMZ 1842, Piotr Szmulikowski
2021-03-22 -- Żurominek (MZ) -- U 1846-49, Z 1849-54 (rozszerzenie), Jan Wojtkiewicz
2021-03-23 -- Chlewiska (MZ) -- Z 1838-40, 1842-48, Łukasz Okła
2021-03-23 -- Lubowidz (MZ) -- U 1868 (rozszerzenie), Jan Wojtkiewicz
2021-03-23 -- Oleksin (MZ) -- Z 1866-70, Anna Ornoch
2021-03-23 -- Sarnowo (MZ) -- M 1913-14, Jan Wojtkiewicz
2021-03-23 -- Skrzynno (MZ) -- UMZ 1843, Piotr Szmulikowski
2021-03-23 -- Zakrzew (MZ) -- U 1888-96, 1899-1902, Marianna Paszek
2021-03-24 -- Czersk (mojż.) (MZ) -- U 1832-36, M 1830,32,35, Z 1830, Incognito
2021-03-24 -- Dzierżenin (MZ) -- UMZ 1916-18, Bożena Prymus
2021-03-24 -- Gąbin (MZ) -- M 1896-1900, Tomasz Bogiel
2021-03-24 -- Gójsk (MZ) -- Z 1876-90, Mary Ann Graham
2021-03-24 -- Nowa Wieś (MZ) -- Z 1903-13, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-03-24 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1898-1901, Joanna Bugajska
2021-03-24 -- Wysokie Koło (Regów) (MZ) -- U 1881-96, Dorota Kober
2021-03-25 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1924-30, Krzysztof Jach
2021-03-27 -- Dzierżenin (MZ) -- UM 1913-15, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-03-27 -- Gąbin (MZ) -- U 1873, Elżbieta Bieske-Dąbrowska
2021-03-27 -- Kosów Lacki (MZ) -- Z 1901, Ewa Dybowska
2021-03-27 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1910-14, Joanna Bugajska
2021-03-29 -- Kozienice (MZ) -- Z 1917-29, Bartłomiej Zieliński
2021-03-29 -- Nowa Wieś (MZ) -- U 1903-08, Barbara Zielińska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
2021-03-30 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1900-05, Justyna Jaźwińska
2021-03-30 -- Bogurzyn (MZ) -- U 1897-99, Jan Wojtkiewicz
2021-03-30 -- Borkowice (MZ) -- U 1916-18, Łukasz Okła
2021-03-30 -- Gąbin (MZ) -- M 1901-04 (rozszerzenie), Tomasz Bogiel
2021-03-30 -- Lipowiec (MZ) -- M 1845-51, Jan Wojtkiewicz
2021-03-30 -- Młodzieszyn (MZ) -- M 1899-1910, Ewa Kuśmirek
2021-03-30 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1931-35, Krzysztof Jach
2021-03-30 -- Płońsk (MZ) -- U 1875-77 (rozszerzenie), Z 1910-12, Karol Szulc
2021-03-30 -- Przysucha (MZ) -- Z 1781-83, Krzysztof Kościowski
2021-03-30 -- Sieciechów-Opactwo (MZ) -- Z 1914-17 (duplikaty), Krzysztof Zochniak
2021-03-30 -- Żdżary (MZ) -- Z 1861, Sławomir Gubiec
2021-03-31 -- Boguty (MZ) -- UMZ 1873, SLEM74
2021-03-31 -- Czersk (mojż.) (MZ) -- Z 1831-36, Incognito
2021-03-31 -- Grębków (MZ) -- U 1812, Andrew.77PL
2021-03-31 -- Kopcie (MZ) -- U 1828-29, Andrew.77PL
2021-03-31 -- Niwiski (MZ) -- U 1812, Andrew.77PL

Warszawa:

2021-03-05 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1917, Paweł Zawadzki, Jerzy Mrozowski
2021-03-05 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1902 SkZ 1914, 16-17, Artur Lewandowski
2021-03-05 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1926, Agata Pakuza
2021-03-05 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1929, Justyna Jaźwińska
2021-03-05 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1920 M 1940, Dorota Nowakowska
2021-03-06 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1926-28, Paweł Zawadzki
2021-03-06 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1916-17, Justyna Jaźwińska
2021-03-10 -- Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1825, Kamila Szymankiewicz
2021-03-11 -- Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1930-32, Sławomir Kowalczyk
2021-03-11 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1927, Agata Pakuza
2021-03-11 -- Warszawa-Wola św. Wawrzyniec (WA) -- M 1931-38, KuSto
2021-03-12 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1918, Justyna Jaźwińska
2021-03-12 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1913, Artur Lewandowski
2021-03-12 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1928, Agata Pakuza
2021-03-19 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1929-31, Paweł Zawadzki
2021-03-19 -- Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1911, Natalia Opiłowska
2021-03-19 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1935-38, Agata Pakuza
2021-03-21 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1920, Justyna Jaźwińska
2021-03-21 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1921, Ewa Czerkawska
2021-03-25 -- Warszawa Przemienienie Pańskie (WA) -- Z 1909-10, el_za
2021-03-25 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1932-34, Paweł Zawadzki
2021-03-25 -- Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1887-96, Artur Lewandowski
2021-03-25 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1904, Artur Lewandowski, Or_Pio
2021-03-25 -- Warszawa-Jazdów śś. Anna i Małgorzata (WA) -- M 1802-08, Aneta Kaczmarek
2021-03-25 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1867, Agata Pakuza

woj. łódzkie:
2021-03-04 -- Brzeziny (LD) -- Z 1917, Marysia Woźniak
2021-03-04 -- Burzenin (LD) -- U 1851, Izabela Ulanicka
2021-03-04 -- Chorzęcin (LD) -- UZ 1832-34, Sebastian Ogrodnik
2021-03-04 -- Łaznów (LD) -- UMZ 1879, Witold Jałmużna
2021-03-04 -- Wierzchy (LD) -- M 1809-12,14-17, Krystian Dzikowski
2021-03-08 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1839-40, Grażyna Nowak
2021-03-08 -- Chełmo (LD) -- U 1862, Daniel Ślusarczyk
2021-03-08 -- Kałów (LD) -- UMZ 1811-16, Henryk Dąb
2021-03-08 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1927, Urszula Gałkiewicz
2021-03-08 -- Mierzyn (LD) -- UMZ 1868-74 (weryf.), M 1880,83-86,88 (rozsz.), Mateusz Gieras
2021-03-09 -- Czarnożyły (LD) -- UMZ 1911, Danuta Mieżyńska
2021-03-09 -- Rzgów (LD) -- MZ 1926-34, Ilona Gieras
2021-03-09 -- Stolec (LD) -- U 1868-1919, Z 1868-75, Elżbieta Nejman
2021-03-14 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1837-38, Grażyna Nowak
2021-03-14 -- Bełchatów (mojż.) (LD) -- Z 1933-35, Marcin Dobrzyński
2021-03-14 -- Będków (LD) -- U 1851-55, Jacek Kłosiński
2021-03-14 -- Łobudzice (LD) -- U 1668-69,1700-70, Henryk Koluszkowski
2021-03-14 -- Łódź NMP (LD) -- M 1927, Jarosław Stawowski
2021-03-14 -- Łódź NMP (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-03-14 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1878-80, Krystyna Stanisławska
2021-03-14 -- Skierniewice (LD) -- Z 1917,29, mariamikołaj
2021-03-14 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1834-44 (rozsz.), Antoni Burzyński
2021-03-21 -- Bąkowa Góra (LD) -- M 1826-27, Dariusz Ślusarczyk
2021-03-21 -- Chabielice (LD) -- UMZ 1616-1815 (lata skrajne), Krystyna Stańczyk
2021-03-21 -- Chorzęcin (LD) -- UZ 1836-40, Sebastian Ogrodnik
2021-03-21 -- Kałów (LD) -- UMZ 1817-21, Henryk Dąb
2021-03-21 -- Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1877-86, Anna Grzyb
2021-03-21 -- Lipce Reymontowskie (LD) -- UMZ 1906-14, Zofia Kolińska
2021-03-21 -- Łobudzice (LD) -- M 1751-70, Z 1705-70 (lata skrajne), Henryk Koluszkowski
2021-03-21 -- Łódź św. Anna (LD) -- M 1927, Małgorzata Berendzik
2021-03-21 -- Łódź św. Antoni (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-03-21 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1928, Urszula Gałkiewicz
2021-03-21 -- Osjaków (LD) -- Z 1836-37, Robert1202
2021-03-21 -- Skierniewice wojsk. (aneksy) (LD) -- A 1926-31,33-37, mariamikołaj
2021-03-21 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1845-49, Z 1835-49, Antoni Burzyński
2021-03-21 -- Wierzchy (LD) -- M 1818-26, Krystian Dzikowski
2021-03-28 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1841-42, Grażyna Nowak
2021-03-28 -- Brzeziny (LD) -- M 1918, Marysia Woźniak
2021-03-28 -- Brzeziny (LD) -- Z 1837-45, Edyta Bednarek
2021-03-28 -- Łobudzice (LD) -- M 1706-50 (lata skrajne), Henryk Koluszkowski
2021-03-28 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1928, Urszula Gałkiewicz
2021-03-28 -- Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- M 1930-32, Izabela Ziobro
2021-03-28 -- Pajęczno (LD) -- M 1915-30, Damian Nagieł
2021-03-28 -- Skierniewice (LD) -- Z 1835-36, mariamikołaj
2021-03-28 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1850-53 (rozsz.), Antoni Burzyński
2021-03-28 -- Ujazd (LD) -- Z 1837-45, Kacper Szczepanowski
2021-03-28 -- Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1847-58, Kasia Wilcz
2021-03-29 -- Dworszowice Kościelne (LD) -- U 1875-96, Iwona Tomaszewska
2021-03-29 -- Ożarów (LD) -- U 1822,52-53,62-63,1918, M 1858,63-66, Tomasz Skolimowski
2021-03-29 -- Zadzim (LD) -- UMZ 1919, Grzegorz Żychowski
2021-03-31 -- Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1881-85, Krystyna Zadwórna
2021-03-31 -- Dobra (mariawici) (LD) -- UMZ 1918, Joanna Grzybowska
2021-03-31 -- Łódź NMP (LD) -- U 1905, Janusz Kucharczyk
2021-03-31 -- Walichnowy (LD) -- UMZ 1900-07, Incognito

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-03-01 -- Dąbie Kujawskie (KP) -- Z 1830-59, Jan Berens
2021-03-01 -- Inowrocław św.Mikołaja (KP) -- U 1820-21, Justyna Lewandowska
2021-03-01 -- Ostrowo gm.Gniewkowo (KP) -- U 1903-24, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-02 -- Kruszwica (KP) -- U 1663- 66,68-72,77-1727 ;Z 1760-69,71-79, Janson
2021-03-03 -- Chełmonie (KP) -- U 1837-74, Kamil Krasinski
2021-03-03 -- Kruszwica (KP) -- Z 1699-1700,02-03,05-08,16-18,20-23,27,31,40, Janson
2021-03-03 -- Nowogród (KP) -- M 1809-13, Kamil Krasinski
2021-03-05 -- Skępe (KP) -- M 1909-21, Jan Berens
2021-03-06 -- Wistka Szlachecka (KP) -- U 1834-37;Z 1828-29, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-09 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1869-70, Wioletta Schiedel
2021-03-09 -- Lembarg (KP) -- Z 1763-90, Jarosław Cendrowski
2021-03-10 -- Chrostkowo (KP) -- Z 1887-92,94-1902, Maciej Lisiński
2021-03-10 -- Dźwierzno (KP) -- M 1708-1800, Jarosław Cendrowski
2021-03-10 -- Ostrowąs (KP) -- UMZ 1915-17, Jan Berens
2021-03-12 -- Kruszyny (KP) -- U 1812-20, Krzysztof Kamiński
2021-03-14 -- Szadłowice (KP) -- U 1889-1909, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-15 -- Golub (KP) -- Z 1794-1804, Kamil Krasiński
2021-03-16 -- Lembarg (KP) -- Z 1791-1805, Jarosław Cendrowski
2021-03-20 -- Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1822-72, Kamil Krasiński
2021-03-21 -- Chlewiska (KP) -- Z 1769-1879 (daty skrajne), Jan Łukasik
2021-03-22 -- Bobrowo (KP) -- Z 1856-66, Jarosław Cendrowski
2021-03-22 -- Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1873-78, Kamil Krasiński
2021-03-22 -- Śmiłowice (KP) -- M 1917-19, Jan Berens
2021-03-24 -- Strzygi (KP) -- U 1844-57, Kamil Krasiński
2021-03-24 -- Śmiłowice (KP) -- UZ 1917-18, Filip Skurzewski
2021-03-25 -- Kowal (KP) -- M 1812, Michał Golubiński
2021-03-25 -- Sumin pow.lipnowski (KP) -- SkU 1886-97; M 1896-97, Jan Berens
2021-03-25 -- Szadłowice (KP) -- U 1910-22, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-28 -- Kruszyny (KP) -- U 1821-31, Krzysztof Kamiński
2021-03-28 -- Lubraniec (KP) -- SkM 1919-20, Jan Berens
2021-03-28 -- Sumin pow.lipnowski (KP) -- U 1799-1820 , Hanna Uszyńska wer.Michał Golubiński
2021-03-28 -- Sumin pow.lipnowski (KP) -- Z 1754-81, Michał Golubiński
2021-03-29 -- Brodnica (KP) -- U 1747-84, Jarosław Cendrowski
2021-03-29 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1771-75, Wioletta Schiedel
2021-03-29 -- Nieżywięć (KP) -- M 1772-82 ,1875-1918, Adam Górski
2021-03-29 -- Parchanie (KP) -- M 1800-07, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-29 -- Wylatowo (KP) -- M 1742-99, Janson

woj. wielkopolskie:
2021-03-02 -- Przedecz ewang. (WP) -- Z 1848-1860, Bożena Wawrzków
2021-03-02 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1835-1843, Henryk Machnik
2021-03-09 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1824-27, 1829-34, 1844-46, Henryk Machnik
2021-03-12 -- Jutrosin USC (WP) -- M 1900-1913, Michael Schätzlein
2021-03-16 -- Umień (WP) -- UMZ 1824-1848, Jarosław Czarkowski
2021-03-22 -- Tuliszków (WP) -- U 1680-1735, M 1643-1799, SlawomirB

woj. dolnośląskie:
2021-03-21 -- Syców-Gross Wartenberg (ewang.) (DS) -- M 1805-20, 65-73 (daty skrajne), Michael Schätzlein

woj. opolskie:
2021-03-13 -- Żytniów (OP) -- UMZ 1845-56, Marzanna Kempska

woj. śląskie:
2021-03-01 -- Bielsko-Biała-Straconka (SL) -- U 1870-83, Łukasz Kominiak
2021-03-01 -- Czaniec (SL) -- U 1864-68, Honorata Nalborczyk
2021-03-01 -- Koziegłówki (SL) -- Z 1801-30, Sławomir Bińczak
2021-03-01 -- Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1883-90, Barbara Sznober
2021-03-01 -- Przybynów (SL) -- U 1819-21 ;M 1831;Z 1817-19, Mirka Lachowska
2021-03-01 -- Wilkowice(pow.bielskie) (SL) -- Z 1834-50, Łukasz Kominiak
2021-03-01 -- Zabrzeg (SL) -- Z 1890-1914, Łukasz Kominiak
2021-03-02 -- Chlina (SL) -- Z 1865-67, Jarosław Nawrot
2021-03-02 -- Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1904-05, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-02 -- Suszec (SL) -- UM 1715-72, Wojciech Gąsior
2021-03-02 -- Wielowieś (SL) -- M 1886-1900, Karina Frank
2021-03-03 -- Czeladź (SL) -- M 1846 (rozszerzenie), Marcin Koźbik
2021-03-03 -- Lubecko (SL) -- U 1842-46, Maria Rogalska
2021-03-03 -- Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1906 ; M 1900-06, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-04 -- Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1899-1900, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-04 -- Czeladź (SL) -- M 1847 (rozszerzenie), Marcin Koźbik
2021-03-04 -- Kozy (SL) -- M 1786-1805, Łukasz Kominiak
2021-03-04 -- Rajcza (m.Sól) (SL) -- Z 1890-1914, Mariusz Rostowski
2021-03-05 -- Kidów (SL) -- M 1801-25, Wacław Winczakiewicz
2021-03-05 -- Sławków (SL) -- UMZ 1858-63, A.Ch.
2021-03-06 -- Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1901-02;Z 1899-1902, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-06 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkZ 1899-1902 , Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-07 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1899 , Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-07 -- Czaniec (SL) -- U 1869-73, Honorata Nalborczyk
2021-03-07 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1853-54, Stanisław Jegier
2021-03-07 -- Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1860-66, Barbara Wiechuła
2021-03-07 -- Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1840-59, GTG_Silius_Radicum
2021-03-09 -- Milówka -Cisiec (SL) -- U 1888-1919, Iwona Kwapisz
2021-03-09 -- Sosnowiec - Katedra WNMP (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - N. Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- UM 1910-14, 20, Katarzyna Marcisz
2021-03-09 -- Sosnowiec - Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - Pogoń św.Tomasza (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- SkUM 1921, Krzysztof Imiołek
2021-03-10 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1900, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-10 -- Koziegłówki (SL) -- M 1901-12, Teresa Łukasik
2021-03-11 -- Przybynów (SL) -- U 1822-25; M 1816,32-36;Z 1815-16, Mirosława Lachowska
2021-03-13 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1901-02, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-13 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1890-94, GTG_Silius_Radicum
2021-03-13 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- Z 1874-84, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-13 -- Żarnowiec (SL) -- UMZ 1881-84, Romuald Szymanek
2021-03-14 -- Koziegłówki (SL) -- U 1738-87, Malwina Buszko wer.Teresa Łukasik
2021-03-14 -- Suszec (SL) -- U 1868-1922, Wojciech Gąsior
2021-03-14 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1874-78,80; Z 1885-1910, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-15 -- Koziegłówki (SL) -- U 1592-1642, Rafał Molencki
2021-03-15 -- Koziegłówki (SL) -- U 1788-1824, Sławomir Binczak
2021-03-16 -- Mysłowice-Krasowy USC (SL) -- Z 1874-80, Ilona Grodoń
2021-03-16 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1881-95, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-18 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1896-1910, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-18 -- Ziemięcice (SL) -- Z 1874-80, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-20 -- Lędziny (SL) -- UMZ 1840-46, Krzysztof Kosteczko
2021-03-20 -- Przybynów (SL) -- U 1827-29; M 1837-46 ;Z 1820-23, Mirosława Lachowska
2021-03-22 -- Lubecko (SL) -- M 1729-1814, GTG_Silius_Radicum
2021-03-22 -- Woźniki-Woischik (SL) -- M 1860-78, GTG_Silius_Radicum
2021-03-23 -- Bytom-Radzionków św.Wojciecha (SL) -- Z 1825-27, GTG_Silius_Radicum
2021-03-23 -- Ciągowice (SL) -- UMZ 1808-17, Anna Kempisty
2021-03-23 -- Czaniec (SL) -- U 1878-81, Honorata Nalborczyk
2021-03-24 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1855-56, Stanisław Jegier
2021-03-24 -- Sławków (SL) -- UZ 1871-74;M 1871-72,74, A.Ch
2021-03-25 -- Kaniów (SL) -- U 1904-19, Grzegorz Zemła
2021-03-25 -- Milówka-Cisiec (SL) -- U 1786-1819, Łukasz Kominiak
2021-03-28 -- Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1867-74, Barbara Wiechuła
2021-03-28 -- Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1891-95, Barbara Sznober
2021-03-28 -- Ślemień-Kocoń (SL) -- U 1890-1915, Arkadiusz Biegun
2021-03-28 -- Woźniki-Woischik (SL) -- U 1835-42, GTG_Silius_Radicum
2021-03-29 -- Kaniów (SL) -- U 1883-1904, Zak Zuzalek weryf.Grzegorz Zemła
2021-03-29 -- Przybynów (SL) -- U 1830-33; M 1847-51; Z 1826-28, Mirosława Lachowska
"2021-03-29 -- Sosnowiec-Nowy Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- Z 1910-14, Katarzyna Marcisz"
2021-03-30 -- Ziemięcice (SL) -- U 1875 ; Z 1881-1903, Krystyna Domańska-Bzdak

woj. świętokrzyskie:

2021-03-04 -- Czermno (SK) -- U 1911-16, Roman Burczyk
2021-03-04 -- Fałków (SK) -- Z 1766-97, Joanna Bugajska
2021-03-04 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1908 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-03-04 -- Zagnańsk (SK) -- UM 1699-1770, Z 1743-70 (uzupełnienie), Krystyna Maćko
2021-03-08 -- Imielno (SK) -- UMZ 1868-80, Ela Ginalska
2021-03-08 -- Olbierzowice (SK) -- SkZ 1878-95, Mieczysław Stępień
2021-03-08 -- Sędziejowice (SK) -- U 1852-74, M 1839-74, Ryszard Olesiński
2021-03-08 -- Wojciechowice (SK) -- M 1920-24, Tadeusz Łukaszek
2021-03-08 -- Zagnańsk (SK) -- UM 1771-87, Z 1771-82 uzupełnienia, Krystyna Maćko
2021-03-09 -- Koniemłoty (SK) -- UM 1918, Z 1918 rozszerzenie, Andrzej Fortuna
2021-03-11 -- Chęciny (SK) -- U 1876-80 rozszerzenie, Edward Jabłoński
2021-03-11 -- Tuczępy (SK) -- U 1918-20 skorowidz, Wojciech Liśkiewicz
2021-03-13 -- Koniemłoty (SK) -- U 1915 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-03-14 -- Ostrowce (SK) -- Z 1797-1811, Mariusz Seidel
2021-03-14 -- Strzegom (SK) -- U 1911-18, M 1911-12 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-14 -- Sulisławice (SK) -- Z 1911-12 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-16 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1875-76 (rozszerzenia), Andrzej Fortuna
2021-03-16 -- Pełczyska (SK) -- U 1879-80 82 85, M 1881-85, Z1878-85, Henryk Adamczyk
2021-03-16 -- Tuczępy (SK) -- M 1826-74 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-17 -- Wojciechowice (SK) -- M 1925-29, Tadeusz Łukaszek
2021-03-18 -- Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- M 1896-1904, 1935-45, Magdalena Kasprzycka
2021-03-19 -- Chęciny (SK) -- U 1881-85 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-03-21 -- Ćmińsk (SK) -- U 1920-22, Janina Hyb
2021-03-21 -- Kielce Święty Krzyż (SK) -- U 1915-17, Janina Hyb
2021-03-22 -- Wojciechowice (SK) -- M 1900-04 (uzupełnienie), Tadeusz Łukaszek
2021-03-23 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1877-79 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-03-24 -- Daleszyce (SK) -- M 1602-97, Andrzej Gawlik
2021-03-26 -- Chęciny (SK) -- U 1886-89 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-03-26 -- Fałków (SK) -- U 1908-13, Roman Burczyk
2021-03-26 -- Koniemłoty (SK) -- U 1916, M 1915, Z 1915 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-03-26 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1880 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-03-27 -- Chobrzany (SK) -- Z 1917, Tomasz Mierzejek
2021-03-27 -- Strawczyn (SK) -- U 1861-75 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-30 -- Koniemłoty (SK) -- MZ 1916, Wiola Korycińska

woj. małopolskie:
2021-03-01 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów) (MP) -- U 1850-70, Leszek Matuszek
2021-03-01 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Bielany, Kraków, Olszanica, Wola, Zwierzyniec) (MP) -- M 1829-33, Agnieszka5995
2021-03-01 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Kraków) (MP) -- M 1848-50, Agnieszka5995
2021-03-01 -- Łętkowice (MP) -- U 1790-91, 1869-74, 76; M 1791, 1869-76; Z 1790-91, 1869-76, Gabriela Bielawska
2021-03-01 -- Morawica (MP) -- U 1770-72, merdigon
2021-03-02 -- Głębowice (MP) -- U IX.1776-80, Tomasz Malata
2021-03-02 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1841-45, Norelik
2021-03-02 -- Strzegowa (MP) -- U 1916-19, J.B. Struzik, weryf. Krzysztof Imiołek
2021-03-02 -- Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- Z 1748-1922, Gosia253
2021-03-03 -- Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1827-53, Incognito
2021-03-03 -- Głębowice (MP) -- U 1784-86, Tomasz Malata
2021-03-03 -- Hańczowa (gr.-kat.) (MP) -- U 1784-1815, JanKarJas3
2021-03-04 -- Andrychów (MP) -- U 1816-90 (rozszerzenie), Bartłomiej Zieliński
2021-03-04 -- Głębowice (MP) -- U 1781-83, Tomasz Malata
2021-03-04 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- M 1797-1819, 1865-70, Jabski
2021-03-04 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny) (MP) -- U 1879-80, Jabski
2021-03-04 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Łęg) (MP) -- U 1881, Jabski
2021-03-04 -- Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1784-1844, AdamC
2021-03-04 -- Morawica (MP) -- M 1810-52, Aleksandra Ufir
2021-03-04 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1830-80, merdigon
2021-03-04 -- Szczepanowice (MP) -- M 1880-99, Małgorzata_D
2021-03-04 -- Wojnicz (m. Wojnicz i inne wsie) (MP) -- U 1794-1801, Agnieszka Ratajczak
2021-03-05 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1770-80, KasiaKP
2021-03-05 -- Książ Mały (MP) -- U 1915-1916, Renata Majewska
2021-03-05 -- Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1916-17, Sylwia Tańcula
2021-03-05 -- Nowy Wiśnicz (MP) -- M 1868-70, Łukasz Kabziński
2021-03-05 -- Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- M 1871-1924, Gosia253
2021-03-06 -- Brzesko (MP) -- U 1890-1901, Gabriela Bielawska
2021-03-06 -- Krzeszowice (MP) -- M 1632-59 (daty skrajne), Apis, weryf. Renata Majewska
2021-03-07 -- Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1846-50, andrzej27
2021-03-07 -- Dobra (m. Jurków) (MP) -- M 1786-1884, KasiaKP
2021-03-07 -- Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Kaim) (MP) -- U 1856-70, Wanda Zgud
2021-03-07 -- Łętkowice (MP) -- UMZ 1912, Gabriela Bielawska
2021-03-07 -- Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1915, Sylwia Tańcula i Renata Majewska
2021-03-07 -- Słaboszów (MP) -- UMZ 1917, Grażyna Radzik
2021-03-07 -- Słomniki (MP) -- Z 1886-1913, Jerzy Koprowski
2021-03-07 -- Szczurowa (m. Rylowa) (MP) -- M 1871-1923, Gosia253
2021-03-07 -- Szczyrzyc (m. Raciborzany) (MP) -- M 1786-1933, Ela Synowiec
2021-03-08 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1818, KasiaKP
2021-03-08 -- Więcławice (MP) -- UMZ 1790, Ulinka
2021-03-09 -- Bochnia (m. Bochnia, Chodenice, Trinitas, Kolanów, Podedworze, Wójtostwo) (MP) -- U 1819, 1821-24, Agnieszka5995
2021-03-09 -- Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- U 1786-1919, Łukasz_Kominiak
2021-03-09 -- Szczurowa (m. Górka, Kopaniny, Sekułki) (MP) -- M 1789-1901, Gosia253
2021-03-09 -- Szczyrzyc (m. Janowice) (MP) -- M 1789-1901, Ela Synowiec
2021-03-10 -- Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Podgórze) (MP) -- M 1791-1800, Pawel_B
2021-03-10 -- Łapczyca (m. Łapczyca) (MP) -- Z 1829-34, Anna Kaczmarczyk, weryf. Renata Majewska
2021-03-10 -- Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyń) (MP) -- U 1851-1901, Krzysztof Płonka
2021-03-11 -- Gromnik (m. Chojnik) (MP) -- M 1818-50, Jacek Sławiński
2021-03-11 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Branice, Stryjów) (MP) -- U 1848-70, Leszek Matuszek
2021-03-11 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1801-05, aqkis
2021-03-11 -- Morawica (MP) -- U 1765-69, merdigon
2021-03-11 -- Szczurowa (m. Górka, Kopaniny, Sekułki) (MP) -- M 1898-1920, Gosia253
2021-03-11 -- Więcławice (MP) -- U 1687-1709, Tekla
2021-03-12 -- Giebułtów (MP) -- UMZ 1818-23, Jolka4591
2021-03-12 -- Okocim (MP) -- Z 1903-16, Suzana
2021-03-12 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1846-50, Norelik
2021-03-12 -- Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- M 1785-1938, Łukasz_Kominiak
2021-03-12 -- Szczepanowice (MP) -- M 1860-79, Małgorzata_D
2021-03-13 -- Barcice (m. Rostoka) (MP) -- U 1813-14, 1816-21, Viera Dušinská
2021-03-13 -- Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica, Rytro, Obłazy, Sucha Struga, Barcice) (MP) -- U 1813-21, Viera Dušinská
2021-03-13 -- Głębowice (MP) -- U 1863-1900, Zogislost i bobik4000
2021-03-13 -- Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- U 1786-1913, Łukasz_Kominiak
2021-03-13 -- Szczurowa (m. Rajsko) (MP) -- M 1871-1924, Gosia253
2021-03-13 -- Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1851, Incognito
2021-03-13 -- Tymowa (MP) -- U 1904-09, Gabriela Bielawska
2021-03-14 -- Czulice (MP) -- M 1680-94, 1697-1729, Zolo
2021-03-14 -- Głębowice (MP) -- U 1787-96, Tomasz Malata
2021-03-14 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1890, Yerma i Incognito
2021-03-14 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1866-85, merdigon
2021-03-14 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1786-1829, merdigon
2021-03-14 -- Smardzowice (MP) -- SkU 1780-1890; SkMZ 1783-1809, Grzegorz Madej
2021-03-14 -- Trzciana (MP) -- M 1890-1919, 1924-29, 37gosia
2021-03-15 -- Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- UMZ 1912, MikeChris
2021-03-15 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1840-47 (aktualizacja), Agnieszka5995
2021-03-15 -- Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1845-93, AdamC
2021-03-15 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1891, Yerma i Incognito
2021-03-16 -- Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1871-1901, Anna Krawiec
2021-03-16 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1892-94, Yerma i Incognito
2021-03-16 -- Niegardów (MP) -- M 1821-25; Z 1821-30, Wojciech Nowiński
2021-03-16 -- Poręba Górna (MP) -- SkU 1694-1809; SkM 1695-1809; SkZ 1725-1809 (daty skrajne), Trotwood
2021-03-16 -- Szczurowa (MP) -- U 1800-10 (rozszerzenie), Katarzyna Nalazek
2021-03-17 -- Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1851-55, andrzej27
2021-03-17 -- Giebułtów (MP) -- UZ 1824-29, Jolka4591
2021-03-17 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1841-45, KasiaKP
2021-03-17 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- U 1745-77, merdigon
2021-03-17 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1851-55, Norelik
2021-03-17 -- Szczyrzyc (m. Smykań) (MP) -- Z 1877-1901, Ela Synowiec
2021-03-18 -- Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1873-81, Halina Żabczak
2021-03-18 -- Słaboszów (MP) -- Z 1916 (rozszerzenie), Grażyna Radzik
2021-03-18 -- Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- M 1784-1945, Gosia253
2021-03-19 -- Giebułtów (MP) -- M 1824-29, Jolka4591
2021-03-19 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1895, Yerma i Incognito
2021-03-19 -- Szczepanowice (MP) -- M 1840-59, Małgorzata_D
2021-03-19 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1814 (aktualizacja), leszekh
2021-03-19 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1815-18; Z 1814-18, leszekh
2021-03-21 -- Kraków-Pleszów św. Wincentego (m. Grębałów, Kujawy, Pleszów) (MP) -- M 1871-80, Leszek Matuszek
2021-03-21 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- U 1786-1911, Łukasz_Kominiak
2021-03-21 -- Szczurowa (m. Księże Kopacze) (MP) -- Z 1784-1819, Gosia253
2021-03-21 -- Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- Z 1820-1945, Gosia253
2021-03-22 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1834-39 (rozszerzenie), Agnieszka5995
2021-03-22 -- Polanka Wielka (MP) -- U 1815-19, 1846-78, 1892-95 , Grzesiek182, Zogislost, bobik4000
2021-03-22 -- Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- Z 1784-1819, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-22 -- Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- Z 1820-1835, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-23 -- Głębowice (MP) -- U 1797-1806, Tomasz Malata
2021-03-23 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1896, Yerma i Incognito
2021-03-23 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1856-60, Norelik
2021-03-23 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1785-1833, Łukasz Kominiak
2021-03-23 -- Raciechowice (MP) -- M 1777-84, Łukasz Kominiak
2021-03-23 -- Wieprz (MP) -- M 1890-1921, jhzs
2021-03-24 -- Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Prokocim) (MP) -- U 1856-70, Wanda Zgud
2021-03-24 -- Morawica (MP) -- U 1760-64, merdigon
2021-03-25 -- Andrychów (MP) -- U 1899-1920, Bartłomiej Zieliński
2021-03-25 -- Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1856-60, andrzej27
2021-03-25 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1785-1833 (aktualizacja), Łukasz Kominiak
2021-03-25 -- Raciechowice (MP) -- M 1777-84 (aktualizacja), Łukasz Kominiak
2021-03-26 -- Bochnia (m. Chodenice i Trinitatis) (MP) -- M 1854-58, Incognito
2021-03-26 -- Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1854-62, Incognito
2021-03-26 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1806-10, aqkis
2021-03-26 -- Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- Z 1786-1939, Łukasz Kominiak
2021-03-27 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg) (MP) -- U 1797-1807, Jabski
2021-03-27 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Mogiła) (MP) -- U 1797-1801, Jabski
2021-03-27 -- Książ Mały (MP) -- U 1917-18, Renata Majewska
2021-03-27 -- Szczyrzyc (m. Raciborzany) (MP) -- U 1786-1901, Krasny
2021-03-28 -- Bochnia (m. Chodenice i Trinitatis) (MP) -- M 1787-1805, Incognito
2021-03-28 -- Gdów (MP) -- U 1771-73, Poloska, weryf. Renata Majewska
2021-03-28 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1897, Yerma i Incognito
2021-03-29 -- Bochnia (MP) -- U 1825-28, Agnieszka5995
2021-03-29 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1781-90, KasiaKP
2021-03-29 -- Kraków-Pleszów św. Wincentego (m. Lubocza i Krzesławice) (MP) -- U 1871-80, Leszek Matuszek
2021-03-29 -- Książ Mały (MP) -- U 1919, Renata Majewska
2021-03-29 -- Miechów (MP) -- U 1917; Z 1856-61, 78-79, 93-94, 97-99, Urszula Pogoń
2021-03-29 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1895, 1899-1902, 04, Yerma
2021-03-29 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1898, Yerma i Incognito
2021-03-29 -- Poręba Wielka (MP) -- U 1857-90, Grzegorz Zemła
2021-03-29 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- Z 1786-1931, Łukasz Kominiak
2021-03-29 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1865-85, Renata Majewska
2021-03-29 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1814-18 (aktualizacja), leszekh
2021-03-29 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1851-55, leszekh
2021-03-30 -- Bruśnik (MP) -- Z 1801-80 (daty skrajne), JanKarJas3
2021-03-30 -- Szczurowa (m. Księże Kopacze) (MP) -- U 1784-1819, Gosia253
2021-03-30 -- Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- M 1784-1819, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-30 -- Tylicz (MP) -- M 1785-1918 (daty skrajne), Jerzy Nowosielski
2021-03-30 -- Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- U 1820-1921, Gosia253
2021-03-30 -- Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- M 1820-34, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-31 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1886-98, Renata Majewska
2021-03-31 -- Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1797-1800, Renata Majewska
2021-03-31 -- Wieprz (MP) -- U 1875-95, Joanna Maślanek

woj. podkarpackie:

2021-03-01 -- Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- U 1786-1862, Krzysztof Gruszka
2021-03-02 -- Jasionka (PK) -- U 1855-1902 (aktualizacja), Monika Węgrzyn
2021-03-02 -- Jawornik Polski (PK) -- UMZ 1849-94 (skrajne), Aleksandra Bury
2021-03-04 -- Padew Narodowa (PK) -- U 1820-40, Agnieszka Kluzek
2021-03-04 -- Wadowice Górne (PK) -- U 1833-34, Tomasz Malata
2021-03-05 -- Świlcza (PK) -- Z 1900-07, Zbigniew Surmacz
2021-03-07 -- Góra Ropczycka (m. Szkodna) (PK) -- U 1822-48 , Szymon Król
2021-03-07 -- Oleszyce (PK) -- UMZ 1838, Magdalena Kornafel-Pajda
2021-03-07 -- Trzęsówka (m. Kosowy, Siedlanka) (PK) -- Z 1802-19, 50-68, Bartomiej Babiarz
2021-03-07 -- Wielopole Skrzyńskie (PK) -- U 1831-42 (aktualizacja, daty skrajne), Szymon Król
2021-03-08 -- Wadowice Górne (m. Wampierzów) (PK) -- Z 1777-1800, dawid254
2021-03-09 -- Babice (m. Skopów) (PK) -- UMZ 1784-1904 (skrajne), Aleksandra Bury
2021-03-09 -- Ropczyce pw. Przemieniena Pańskiego (PK) -- UMZ 1898-1907, Paweł Zawadzki
2021-03-11 -- Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- Z 1787-1881, Krzysztof Gruszka
2021-03-11 -- Kołaczyce (m. Nawsie Kołaczyckie) (PK) -- U 1901-20, Jacek Bełzowski
2021-03-11 -- Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1807-25, Z 1786-1834, Heather Pedersen
2021-03-14 -- Majdan Królewski (PK) -- M 1917, Bartomiej Babiarz
2021-03-14 -- Oleszyce (PK) -- UMZ 1840, Magdalena Kornafel-Pajda
2021-03-14 -- Trzęsówka (m. Kosowy, Siedlanka) (PK) -- Z 1821-48, Bartomiej Babiarz
2021-03-15 -- Góra Ropczycka (m. Gnojnica) (PK) -- U 1824-48 (skrajne), Szymon Król
2021-03-15 -- Kosienice (PK) -- UMZ 1890-1904, Aleksandra Bury
2021-03-15 -- Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1915, Paweł Zawadzki
2021-03-15 -- Świlcza (PK) -- Z 1891-99, Zbigniew Surmacz
2021-03-17 -- Brzeźnica (PK) -- U 1841-89, Agnieszka Pawlus
2021-03-18 -- Brzeźnica (PK) -- UM 1821-25 (skrajne), Łukasz Majewski
2021-03-18 -- Nienadówka (PK) -- M 1784-1807, Krzysztof Bielak
2021-03-19 -- Brzeźnica (PK) -- M 1826-30, Łukasz Majewski
2021-03-21 -- Baranów Sandomierski (m. Przewóz, Koło) (PK) -- UMZ 1804-82 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-21 -- Góra Ropczycka (PK) -- U 1822-48 (skrajne), Szymon Król
2021-03-21 -- Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- UZ 1784-99, Krzysztof Bielak
2021-03-21 -- Wielowieś (m. Kócmierzów) (PK) -- Z 1831-79, 1900-18, Heather Pedersen
2021-03-22 -- Jasionka (PK) -- M 1860-1907, Monika Węgrzyn
2021-03-22 -- Ujkowice (PK) -- UM 1837-1903 (skrajne), Aleksandra Bury
2021-03-23 -- Kolbuszowa (PK) -- M 1814, Konrad Mierzwa
2021-03-23 -- Zgłobień (m.Wola Zgłobieńska) (PK) -- U 1875-1902, M 1870-1900, mkkmilek
2021-03-25 -- Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1825-35, Heather Pedersen
2021-03-25 -- Trześń (m. Sokolniki) (PK) -- M 1888-1910, Heather Pedersen
2021-03-27 -- Besko (PK) -- U 1909-32, Grzegorz Zuzak
2021-03-27 -- Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- UZ 1802-19, Bartłomiej Babiarz
2021-03-28 -- Baranów Sandomierski (m. Koło) (PK) -- U 1801-77, M 1827-82, Z 1823-66 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-28 -- Cmolas (m. Cmolas) (PK) -- U 1821-30, Heather Pedersen
2021-03-28 -- Kolbuszowa (PK) -- UM 1791-1859 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-28 -- Kombornia (m. Jabłonica Polska) (PK) -- M 1889-1934 (aktualizacja), Grzegorz Zuzak
2021-03-28 -- Trześń (PK) -- U 1895-99, Heather Pedersen
2021-03-29 -- Góra Ropczycka (m. Zagorzyce) (PK) -- U 1822-28 (skrajne), Szymon Król
2021-03-29 -- Lipsko (PK) -- UMZ 1762-1907 (skrajne), Jerzy Nowosielski
2021-03-29 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1871-72, Szymon Król
2021-03-29 -- Wadowice Górne (PK) -- U 1835-36, Tomasz Malata
2021-03-31 -- Kiełków (PK) -- M 1869-1944, Jan Złotek
2021-03-31 -- Racławice (m. Huta Deręgowska) (PK) -- M 1865-74, Kamila Bogdanowicz

woj. lubelskie:
2021-03-07 -- Stoczek Łukowski (LB) -- Z 1883-1885, Ewa Sobiech
2021-03-10 -- Krasnystaw (LB) -- M 1926-1929, Krzysztof Zochniak
2021-03-10 -- Świerże (LB) -- U 08.1810-1815, 1817-1820, Bożena Krajewska

woj. podlaskie:
2021-03-01 -- Kolno (PL) -- U 1826-31, Anna Grzybowska
2021-03-01 -- Nowogród (PL) -- SkZ 1826-30, Waldemar Chorążewicz
2021-03-02 -- Jedwabne (PL) -- U 1897-1903, Grzegorz Nowik
2021-03-02 -- Jedwabne (PL) -- Z 1920-26, Piotr Laskowski
2021-03-02 -- Nowogród (PL) -- U 1833, Bożena Prymus
2021-03-02 -- Stawiski (PL) -- 1925-31, Grzegorz Nowik
2021-03-05 -- Puchały (PL) -- Z 1906-07 (rozszerzenie) 08, Ewa Marczewska
2021-03-05 -- Wizna (PL) -- Z 1890-1909, Ewa Marczewska
2021-03-06 -- Krynki (PL) -- M 1751-96, Margaret Stasikowski weryfikowała Alicja Rybałko
2021-03-06 -- Kundzin (PL) -- UMZ 1821-30, Albin Kożuchowski
2021-03-06 -- Łomża (PL) -- U 1814/15 Z 1816/17, Elżbieta Smith-Gałązka
2021-03-07 -- Jałówka (PL) -- UMZ 1863, Adam Okuniewski
2021-03-08 -- Białystok (PL) -- U 1890, Adam Okuniewski
2021-03-08 -- Dołubowo (PL) -- U 1889-90, Adam Okuniewski
2021-03-11 -- Kolno (PL) -- U 1843,66-67,69-70 Z 1832-33, Jolanta Zielińska, Wanda Skibińska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Kolno (PL) -- U 1844-48,54-57, Sylwia Szczęsna, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Nowogród (PL) -- U 1814-15,31,35,37 Z 183132,1835,1839, Rafał Janczewski, Krzysztof Piaszczyński, Waldemar Chorążewicz, Elisabeth Smith Gałązka, Michał Kazimierz, Krzysztof Piaszczyński, Marta Wojciechowska, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Nowogród (PL) -- Z 1844-48,50, Iwona Grabska, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Romany (PL) -- M 1931-38, Anna Krawiec
2021-03-11 -- Topczewo (PL) -- Z 1771-1786, Jan Mamaj
2021-03-23 -- Poświętne (PL) -- U 1859-71, Marian Lazarecki
2021-03-23 -- Suwałki (PL) -- M 1851, Marek Rozmysłowski
2021-03-23 -- Suwałki (PL) -- U 1847 (aktualizacja), Marek Rozmysłowski
2021-03-27 -- Białaszewo (PL) -- Z 1800-07,39-67, Anna Krawiec
2021-03-27 -- Kulesze Kościelne (PL) -- U 1826, Ewa Prejs
2021-03-27 -- Łomża (PL) -- U 1816-17, Elisabeth Smith Gałązka
2021-03-27 -- Nowy Dwór (PL) -- U 1808b-1830, Anna Krawiec
2021-03-27 -- Poryte (PL) -- U 1713,1815-16, Wiktor Nikonowicz
2021-03-27 -- Topczewo (PL) -- Z 1786-98, Jan Mamaj
2021-03-29 -- Jedwabne (PL) -- U 1904-10, Grzegorz Nowik

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-03-05 -- Grabowo USC (WM) -- Z 1904-10,M 1904-10, Anna Parysek
2021-03-05 -- Mortęgi USC (WM) -- Z 1916-22, Katarzyna Matyjas
2021-03-09 -- Gierzwałd USC (WM) -- M 1903-1937, Izabela Czaplińska
2021-03-11 -- Grabowo USC (WM) -- U 1911-1914, Anna Parysek
2021-03-11 -- Mortęgi USC (WM) -- M 1923-35; Z 1923-28, Katarzyna Matyjas
2021-03-11 -- Nowe Miasto Lubawskie (WM) -- M 1795-1847, Kamil Krasinski
2021-03-12 -- Mortęgi USC (WM) -- Z 1929-1935, Katarzyna Matyjas
2021-03-12 -- Radomno (WM) -- U 1724-1791, Kamil Krasiński
2021-03-17 -- Fiszewo-Fischau (WM) -- M 1800-1847;Z 1829-1843, Kamil Krasiński
2021-03-18 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1874-1876, Katarzyna Matyjas
2021-03-20 -- Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1879-1881, Donata Stremplewska
2021-03-21 -- Grabowo USC pow.nowomiejski (WM) -- Z 1911-1914, Anna Parysek
2021-03-23 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1877-80, Katarzyna Matyjas
2021-03-25 -- Grodziczno-kościelne (WM) -- U 1805, Andrzej Dmytryszyn
2021-03-27 -- Lipinki (WM) -- U 1777-1808, Kamil Krasiński
2021-03-27 -- Mikołajki pow.nowomiejski (WM) -- U 1874-1879, Anna Parysek
2021-03-28 -- Brzozie Lubawskie (WM) -- UM 1874-79, Donata Stremplewska
2021-03-30 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1881-1884, Katarzyna Matyjas
2021-03-30 -- Grodziczno (WM) -- U 1806, Andrzej Dmytryszyn

Litwa:
2021-03-01 -- Lejpuny (LT) -- U 1806-1812, Małgorzata Bogdanowicz
2021-03-04 -- Wilno św. Rafała (LT) -- M 1825-1826, Rafał Albiński
2021-03-10 -- Rogów (LT) -- UMZ 1806-1810, Marck57
2021-03-10 -- Twery (LT) -- U 1764-1786, Jacek Perkowski
2021-03-14 -- Muśniki (LT) -- Z 1878-1891, Marta Bałażak
2021-03-21 -- Lejpuny (LT) -- U 1813-1818, Małgorzata Bogdanowicz
2021-03-21 -- Subocz (LT) -- M 1697-1703, brak 1701, Marck57
2021-03-21 -- Wilno św.Filipa i Jakuba (LT) -- M 1920-1922, Bożena Tylingo
2021-03-23 -- Muśniki (LT) -- U 1713-1808 aktualizacja, Marta Bałażak
2021-03-29 -- Taboryszki (LT) -- U 1798, UMZ 1864-1870, Piotr Pukin
2021-03-29 -- Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1879-1880, Bożena Tylingo

Białoruś:
2021-03-01 -- Olszew (BR) -- UMZ 1797-1818 z lukami, Bożena Czarnuszewicz
2021-03-04 -- Świsłocz (BR) -- M 1807-1826, Albin Kożuchowski
2021-03-11 -- Strubnica (BR) -- U 1819-1825, Adam Okuniewski
2021-03-14 -- Bielica alias Jelna (BR) -- Z 1821-1825, Walerian Skrendo
2021-03-14 -- Łysków (BR) -- UMZ 1802-1825, Wilnianka
2021-03-16 -- Strubnica (BR) -- MZ 1819-1825, Z 1797-1818 aktual., Wilnianka
2021-03-21 -- Wielka Brzostowica (BR) -- M 1797-1827 aktualizacja, Wilnianka
2021-03-23 -- Wielka Brzostowica (BR) -- U 1819-1826, Wilnianka
2021-03-24 -- Wielka Brzostowica (BR) -- Z 1819-1826, Wilnianka
2021-03-29 -- Indura (BR) -- M 1819-1827, Albin Kożuchowski
2021-03-29 -- Nacza (BR) -- U 1815-1818, ewabe
2021-03-29 -- Pińsk (BR) -- M 1833, aka83

Ukraina:
2021-03-01 -- Budyłów (UK) -- UMZ 1878-85, Olga Brudzyńska
2021-03-01 -- Cudnów (UK) -- U 1827, Dorota Żyłko
2021-03-01 -- Dobromil (UK) -- M 1832-51, Natalia Bratkowska
2021-03-01 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1831-36, Grzegorz Żychowski
2021-03-01 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- MZ 1870-75, Danuta Danecka
2021-03-03 -- Zwinogródka (UK) -- M 1781-1826, Łukasz Pezdan
2021-03-05 -- Cudnów (UK) -- U 1828 , Dorota Żyłko
2021-03-05 -- Humań (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Antonówka (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Bohusław (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- U 1821-45 (skrajne), Agata Kasprowicz-Jandrić
2021-03-07 -- Koszowata (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Krzemieniec (UK) -- M 1840-47, 49, 53-72, 74-80, 88-92 , Danuta Wojtowicz i Danuta Mielczarek
2021-03-07 -- Łysianka (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Moszny (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Piatyhory (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Smiła (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Stawiszcze (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Złotopol (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Zwinogródka (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- Z 1862-69, Danuta Danecka
2021-03-08 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Załokieć, Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1784-1820, 36, Mateusz Gołdyn
2021-03-08 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- Z 1853-60, Danuta Danecka
2021-03-09 -- Biała Cerkiew (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Byszów (rej. makarowski) (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Fastów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Kijów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Makarów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Motowidłówka (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Rokitne (UK) -- M 1844, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Rzyszczów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Wasylów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1845-55, Danuta Danecka
2021-03-10 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1838-44, Grzegorz Żychowski
2021-03-11 -- Czukiew (UK) -- U 1881-1904, Maciej Janecki
2021-03-14 -- Czerniowce (obwód winnicki) (UK) -- UMZ 1912, Bogusław Wojciech Dzbikowicz
2021-03-15 -- Cudnów (UK) -- U 1829, Dorota Żyłko
2021-03-15 -- Gwoździec (UK) -- UMZ 1816-24 (skrajne), Magdalena Andruszewska
2021-03-15 -- Stawyszcze (UK) -- UMZ 1829-30, Maria Dubiczyńska
2021-03-17 -- Meżyrów (UK) -- UMZ 1891-96 (skrajne), Jadwiga Sibirska
2021-03-18 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1831-50, Mateusz Gołdyn
2021-03-18 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1856-63, Danuta Danecka
2021-03-19 -- Owrucz (UK) -- UMZ 1830-59 (skrajne), Małgorzata Wstawska-Wróbel
2021-03-21 -- Cudnów (UK) -- M 1782-94, Rafał Albiński
2021-03-21 -- Ochrymowce (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1842-43, Krzysztof Bezdziczek
2021-03-21 -- Przyłuka-Samhorodek (UK) -- UMZ 1866-76 (skrajne) , Oleg Rosowiecki
2021-03-21 -- Stryjówka (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1842-43, Krzysztof Bezdziczek
2021-03-21 -- Wojsławice (m. Pieczygóry) (UK) -- MZ 1893-1948 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-21 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m.Turynka) (UK) -- U 1864-77, Danuta Danecka
2021-03-24 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1845-48, Grzegorz Żychowski
2021-03-25 -- Czortków (UK) -- U 1877-1902, Natalia Bratkowska
2021-03-26 -- Delatyn (UK) -- U 1905-11, Grzegorz Żychowski
2021-03-28 -- Gródek Jabielloński (UK) -- U 1851-1946 (aktualizacja), Konrad Mierzwa
2021-03-28 -- Koropiec (UK) -- UMZ 1819-22, Wojciech Matuszewicz
2021-03-28 -- Ochrymowce (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1844-49, Krzysztof Bezdziczek
2021-03-29 -- Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1784-1836 (aktualizacja), Marcin Dziubiński
2021-03-29 -- Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1791-1829, Marcin Dziubiński
2021-03-29 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1851-69, Mateusz Gołdyn
2021-03-30 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1837-38, Dorota Żyłko
2021-03-30 -- Krzemieniec (UK) -- M 1825-26, 1900-01, 06-07, Zenon Paszkowski, Danuta Wojtowicz, Danuta Mielczarek
2021-03-30 -- Wieledniki (UK) -- M 1701-97 (skrajne), Rafał Albiński
2021-03-31 -- Tarnopol (m. Kupczyńce) (UK) -- M 1835-65 (skrajne), Anatoly

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-05-2021 - 17:14
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w kwietniu 2021 roku:

woj. mazowieckie:

2021-04-01 -- Chlewiska (MZ) -- U 1906, 1907 (rozszerzenie), Mikołaj Wilk
2021-04-01 -- Sieciechów-Opactwo (MZ) -- M 1936-1946, Krzysztof Zochniak
2021-04-03 -- Białobrzegi (mojż.) (MZ) -- U 1863, Marcin Dobrzyński
2021-04-03 -- Kuczki (MZ) -- M 1936-38, Mikołaj Wilk
2021-04-03 -- Przytyk (mojż.) (MZ) -- M 1907, Z 1863, Marcin Dobrzyński
2021-04-03 -- Przytyk (MZ) -- M 1878-1911, Marianna Paszek
2021-04-03 -- Radom (mojż.) (MZ) -- U 1827, 1836-40, Marcin Dobrzyński
2021-04-03 -- Wrzeszczów (MZ) -- Z 1939-42, Marianna Paszek
2021-04-06 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1895-99, 1906-11, Justyna Jaźwińska
2021-04-06 -- Gąbin (MZ) -- U 1885, Elżbieta Bieske
2021-04-06 -- Gostynin (MZ) -- U 1898-99, Agnieszka Kuczkowska
2021-04-06 -- Grudusk (MZ) -- M 1873 (rozszerzenie), Izabela Czaplicka
2021-04-06 -- Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- U 1846, Daniel Foote
2021-04-07 -- Chlewiska (MZ) -- M 1840, 1842-57, Grzegorz Świerczyński i Łukasz Okła
2021-04-07 -- Dzierżenin (MZ) -- Z 1913-15, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-04-07 -- Gójsk (MZ) -- U 1900-15, Z 1891-1915, Mary Ann Graham
2021-04-07 -- Kazuń Polski (MZ) -- M 1825, 1838-55, 1857-61, 1864-77 (rozszerzenie), Jan Olesiński
2021-04-07 -- Łopacin (MZ) -- UMZ 1912-13, Arrmen
2021-04-07 -- Mława (MZ) -- UMZ 1870-74, Izabela Czaplicka
2021-04-07 -- Radom (mojż.) (MZ) -- U 1826, 1828-30, M 1841, Marcin Dobrzyński
2021-04-07 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1902-05, Joanna Bugajska
2021-04-07 -- Zakrzew (MZ) -- Z 1938-46 (rozszerzenie), Mikołaj Wilk
2021-04-08 -- Ciemniewko (MZ) -- U 1847-52, 1854, Sylwia Kania
2021-04-08 -- Gąbin (MZ) -- U 1897-1900, Tomasz Bogiel
2021-04-08 -- Sieciechów (MZ) -- U 1907-21, Krzysztof Zochniak
2021-04-09 -- Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1902, Ewa Wołejko-Wołejszo
2021-04-10 -- Chlewiska (MZ) -- U 1908, Mikołaj Wilk
2021-04-10 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1861-62, Mikołaj Wilk
2021-04-11 -- Borkowice (MZ) -- U 1911, Grzegorz Świerczyński
2021-04-11 -- Szreńsk (MZ) -- UZ 1861-70, Krystyna Malik
2021-04-12 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1890-94, Justyna Jaźwińska
2021-04-12 -- Boguty (MZ) -- UMZ 1872, SLEM74
2021-04-12 -- Gołymin (MZ) -- U 1891-1910, 1912-13, Barbara Staniak
2021-04-12 -- Kozienice (MZ) -- M 1917-34, 1939, Z 1930-47, Bartłomiej Zieliński
2021-04-12 -- Maków Mazowiecki (MZ) -- U 1671-96, 1738-56, 1758-1808 (sumariusz), Bożena Prymus
2021-04-12 -- Sucha Poduchowna (MZ) -- U 1869-77, M 1861-98, Elżbieta Pawlak
2021-04-13 -- Magnuszew (mojż.) (MZ) -- Z 1938-39, Marcin Dobrzyński
2021-04-14 -- Kraszewo (MZ) -- Z 1790-95, Robert Smach
2021-04-14 -- Sieciechów (MZ) -- M 1907-48 (aktualizacja), Krzysztof Zochniak
2021-04-15 -- Szydłowiec (mojż.) (MZ) -- U 1919, Marcin Dobrzyński
2021-04-17 -- Borzęcin (MZ) -- M 1938, Anna Wdowiarek-Dąbrowska
2021-04-17 -- Dobre (MZ) -- Z 1898-1908 (sumariusz), Artur Lewandowski
2021-04-17 -- Gąbin (MZ) -- U 1886, Elżbieta Dąbrowska
2021-04-17 -- Grębków (MZ) -- U 1813, Andrew.77PL
2021-04-17 -- Kopcie (MZ) -- U 1830-32, M 1828-31, Andrew.77PL
2021-04-17 -- Kosów Lacki (MZ) -- U 1901, Ewa Dybowska
2021-04-17 -- Nowy Dwór Mazowiecki (mojż.) (MZ) -- Z 1918, 1920, 1934, Marcin Dobrzyński
2021-04-17 -- Wyszyny Kościelne (MZ) -- U 1820-24, Jan Wojtkiewicz
2021-04-18 -- Błędów (MZ) -- MZ 1812-13, Teresa Mikołajewska
2021-04-18 -- Jeżewo (MZ) -- UZ 1750-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-04-18 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1906-09, Joanna Bugajska
2021-04-19 -- Błędów (MZ) -- M 1938-40, Teresa Mikołajewska
2021-04-19 -- Gostynin (MZ) -- M 1893-95, Agnieszka Kuczkowska
2021-04-19 -- Oleksin (MZ) -- Z 1871-78, Anna Ornoch
2021-04-19 -- Sieciechów (MZ) -- Z 1907-45 (rozszerzenie), Krzysztof Zochniak
2021-04-19 -- Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1810-67 (aktualizacja), Julia Dębska
2021-04-20 -- Sienno (MZ) -- Z 1931-45, Maciej Wzorek
2021-04-23 -- Błotnica (MZ) -- M 1837-44, Labcio402
2021-04-23 -- Bogurzyn (MZ) -- U 1906-07, Jan Wojtkiewicz
2021-04-23 -- Borkowice (MZ) -- U 1910, 1912, Grzegorz Świerczyński
2021-04-23 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1821, Arkadiusz Śliwiński
2021-04-23 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- Z 1909-12, Krzysztof Jach
2021-04-23 -- Przytyk (MZ) -- U 1878-88, Marianna Paszek
2021-04-23 -- Solec nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1812-13 (rozszerzenie), Wiesława Krawczyk
2021-04-26 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1885-89, Justyna Jaźwińska
2021-04-26 -- Boguty (MZ) -- UMZ 1871, SLEM74
2021-04-26 -- Borkowice (MZ) -- M 1910, Grzegorz Świerczyński
2021-04-26 -- Cegłów (mariawici) (MZ) -- UMZ 1917, Adam Wiśniewski
2021-04-26 -- Gąbin (MZ) -- M 1890-95, Tomasz Bogiel
2021-04-26 -- Gąbin (MZ) -- U 1887, Elżbieta Dąbrowska
2021-04-26 -- Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- M 1920-37, Bartłomiej Zieliński
2021-04-26 -- Obryte (MZ) -- U 1733-71, Witold Czyż
2021-04-26 -- Oleksin (MZ) -- UZ 1910-12, Bogus_Kuć
2021-04-26 -- Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1903-06, Jan Wojtkiewicz
2021-04-27 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1881-84, Justyna Jaźwińska
2021-04-27 -- Gostynin (MZ) -- M 1888-92, Agnieszka Kuczkowska
2021-04-27 -- Prostyń (MZ) -- UZ 1913-15, M 1914-15, Emilia Borowicz

Warszawa:
2021-04-01 -- Warszawa Najczystszego Serca Maryi (WA) -- SkM 1925-32, Adam Dominik Okuniewski
2021-04-01 -- Warszawa św. Jan (WA) -- SkZ 1897-1909, Artur Lewandowski
2021-04-01 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1909, Marek Kamiński
2021-04-01 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1934, Agata Pakuza
2021-04-06 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1918-19, Agata Pakuza
2021-04-06 -- Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1871, 73-74 Z 1868-70, Paweł Zawadzki
2021-04-07 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1935-37, Paweł Zawadzki
2021-04-07 -- Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1912, Natalia Opiłowska
2021-04-09 -- Warszawa św. Jan (WA) -- SkZ 1914-15, 18-19, Artur Lewandowski
2021-04-09 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1905, Artur Lewandowski
2021-04-09 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1916, Agata Pakuza
2021-04-11 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1927, Zygmunt Nikodem Kisielew
2021-04-11 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1901, mariamikołaj
2021-04-15 -- Warszawa (ewang.-ref.) (WA) -- U 1823-39 (sumariusz dla starozakonnych), Marcin Dobrzyński
2021-04-15 -- Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1911, Piotr Strzelec
2021-04-18 -- Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1909, Adam Rozenau
2021-04-18 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1917 Z 1932, Agata Pakuza
2021-04-18 -- Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1871-77, Paweł Zawadzki
2021-04-23 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1922, Ewa Czerkawska
2021-04-24 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkU 1901-10, Grażyna Przybysz
2021-04-30 -- Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1878-82, Paweł Zakrzewski

woj. łódzkie:
2021-04-06 -- Chełmo (LD) -- U 1863, Daniel Ślusarczyk
2021-04-06 -- Kamieńsk (LD) -- U 1859-63, Marcin Maniecki
2021-04-06 -- Kociszew (LD) -- U 1908-12, Henryk Koluszkowski
2021-04-06 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1929, Urszula Gałkiewicz
2021-04-06 -- Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-04-06 -- Łódź-Mileszki (LD) -- U 1901-03, Izabela Ziobro
2021-04-06 -- Skoszewy (LD) -- M 1783-1814, Maciej Majewski
2021-04-11 -- Biała Rawska (LD) -- UMZ 1849, Ewa Czerkawska
2021-04-11 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1891-1915, Tomasz Chamerski
2021-04-11 -- Dobryszyce (LD) -- M 1770-1815,29-32, margit
2021-04-11 -- Godynice (LD) -- U 1608-59, Filip Skurzewski
2021-04-11 -- Kociszew (LD) -- Z 1908-12, Henryk Koluszkowski
2021-04-11 -- Lipce Reymontowskie (LD) -- UMZ 1915, Zofia Kolińska
2021-04-11 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1881-83, Krystyna Stanisławska
2021-04-11 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1856-60,62-65, Antoni Burzyński
2021-04-11 -- Tuszyn (LD) -- UMZ 1888-90, Ilona Gieras
2021-04-12 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1843-44, Grażyna Nowak
2021-04-12 -- Czastary (LD) -- UMZ 1831-46, Grażyna Stasiak
2021-04-12 -- Łódź św. Antoni (LD) -- M 1926-29, Izabela Ziobro
2021-04-13 -- Godynice (LD) -- U 1660-89, M 1602-1707 (lata skrajne), Filip Skurzewski
2021-04-13 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1929, Urszula Gałkiewicz
2021-04-13 -- Osjaków (LD) -- Z 1857, Tomasz Skolimowski
2021-04-13 -- Wola Wiązowa (LD) -- U 1836-42,57-62, M 1870,75,1900,10,13, Tomasz i Alicja Skolimowscy
2021-04-14 -- Łódź NMP (LD) -- Z 1927, Jarosław Stawowski
2021-04-14 -- Łódź św. Anna (LD) -- M 1928, Małgorzata Berendzik
2021-04-14 -- Ujazd (LD) -- M 1889-1900, Kacper Szczepanowski
2021-04-18 -- Godynice (LD) -- U 1690-1754, MZ 1708-54 (lata skrajne), Filip Skurzewski
2021-04-18 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1854,61, Antoni Burzyński
2021-04-20 -- Bogdanów (LD) -- U 1914, Bożena Rasmussen
2021-04-20 -- Chorzęcin (LD) -- UZ 1841-45, Sebastian Ogrodnik
2021-04-20 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1883-85, Mariusz Majchrzak
2021-04-20 -- Łódź św. Antoni (LD) -- M 1931-33, Izabela Ziobro
2021-04-20 -- Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1927-28, KuSto
2021-04-25 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1845-46, Grażyna Nowak
2021-04-25 -- Biała Rawska (LD) -- U 1850, Ewa Czerkawska
2021-04-25 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1886-88, Mariusz Majchrzak
2021-04-25 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1916-22, Tomasz Chamerski
2021-04-25 -- Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1916-18, Antoni Burzyński
2021-04-25 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1930, Urszula Gałkiewicz
2021-04-25 -- Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1852, Marcin Dudo
2021-04-25 -- Piotrków Trybunalski (mojż.) (LD) -- Z 1863,1939, Marcin Dobrzyński
2021-04-30 -- Bogdanów (LD) -- U 1915, M 1923, Bożena Rasmussen
2021-04-30 -- Brzeziny (LD) -- U 1918, Marysia Woźniak
2021-04-30 -- Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1912-15, Dariusz Śludkowski
2021-04-30 -- Łódź NMP (LD) -- M 1928, Jarosław Stawowski
2021-04-30 -- Łódź św. Anna (LD) -- Z 1927, Urszula Gałkiewicz
2021-04-30 -- Wierzchy (LD) -- M 1827-30, Krystian Dzikowski

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-04-06 -- Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1829-45, Jarosław Cendrowski
2021-04-06 -- Krzywosądz (KP) -- Z 1810-20, Irena Kaczmarek
2021-04-06 -- Łowiczek (KP) -- UMZ 1830-32, Joanna Bruździńska
2021-04-06 -- Szadłowice (KP) -- M 1807-53, Katarzyna Siemiankowska
2021-04-10 -- Nakło nad Notecią (KP) -- Z 1934-36, Monika Rozpłoch-Mróz
2021-04-12 -- Dębowa Łąka (KP) -- U 1737-38,40-41,43-46,48-49,51,53-58,60,63-84 ; M 1768-82 ; Z 1772-83, Adam Górski
2021-04-12 -- Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1811-28, Jarosław Cendrowski
2021-04-15 -- Gronowo (KP) -- U 1774-1830, Zbigniew Linowski
2021-04-15 -- Kruszyny (KP) -- Z 1811-30, Jarosław Cendrowski
2021-04-15 -- Lembarg (KP) -- M 1883-96, Jarosław Cendrowski
2021-04-15 -- Wielkie Radowiska (KP) -- U 1866-71, Krzysztof Kamiński
2021-04-16 -- Szadłowice (KP) -- Z 1829-53, Katarzyna Siemiankowska
2021-04-17 -- Lembarg (KP) -- M 1835-45, Waldemar Chorążewicz i Jarosław Cendrowski
2021-04-17 -- Lembarg (KP) -- U 1864-74, Jarosław Cendrowski
2021-04-17 -- Parchanie (KP) -- M 1840-74, Katarzyna Siemiankowska
2021-04-20 -- Gruczno (KP) -- U 1706-18, Michał Zieliński
2021-04-20 -- Szczuka (KP) -- M 1848-56, Waldemar Chorążewicz
2021-04-21 -- Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1875-87, Jarosław Cendrowski
2021-04-22 -- Karnkowo (KP) -- U 1866-73, Jan Berens
2021-04-23 -- Golub (KP) -- U 1828-61, Kamil Krasiński
2021-04-23 -- Karnkowo (KP) -- M 1896-1902, Jan Berens
2021-04-23 -- Szczuka (KP) -- M 1857-63, Waldemar Chorążewicz
2021-04-26 -- Karnkowo (KP) -- U 1894-99, Jan Berens
2021-04-26 -- Pluskowęsy (KP) -- U 1801-23, Kamil Krasiński
2021-04-26 -- Skępe (KP) -- U 1911-13, Jan Berens
2021-04-26 -- Witowo (KP) -- U 1821,26-40, Adam Malitowski
2021-04-27 -- Kruszyny (KP) -- M 1859-1905, Jarosław Cendrowski
2021-04-28 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1876-80, Wioletta Schiedel
2021-04-28 -- Rywałd (KP) -- M 1826-47, Kamil Krasiński
2021-04-28 -- Szadłowice (KP) -- M 1854-77,87-1903, Katarzyna Siemiankowska
2021-04-28 -- Wielkie Radowiska (KP) -- U 1744-84, Kamil Krasiński
2021-04-29 -- Niewieścin (KP) -- U 1840-43, Kamil Krasiński
2021-04-29 -- Radomin (KP) -- U 1849-56, Kamil Krasiński
2021-04-30 -- Dobrzejewice (KP) -- U 1855-64, Maciej Lisiński
2021-04-30 -- Szczuka (KP) -- M 1864-75, Waldemar Chorążewicz

woj. wielkopolskie:
2021-04-05 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1855-1869, Henryk Machnik
2021-04-05 -- Uzarzewo (WP) -- M 1786-1820, Anna Lubczyńska
2021-04-18 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1865-1874, Henryk Machnik
2021-04-18 -- Tuliszków (WP) -- U 1736-1760, M 1593-1642, SlawomirB
2021-04-18 -- Zaniemyśl USC obwód miejski (WP) -- U 1883-84, Phyllis Meek wer. Waldemar Chorążewicz
2021-04-26 -- Kędzierzyn (pow. gnieźnieński) (WP) -- M 1795-1799, Jason
2021-04-26 -- Orchowo (WP) -- M 1750-1777, Jason
2021-04-27 -- Mączniki (WP) -- Z 1794-1821, Danuta Danecka
2021-04-27 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1860-64, Henryk Machnik
2021-04-28 -- Kluczewo USC (pow. wolsztyński) (WP) -- M 1874-75, Gilberto Magroski

woj. opolskie:
2021-04-06 -- Żytnów (OP) -- UMZ 1857-64, Marzanna Kempska

woj. śląskie:
2021-04-01 -- Koziegłówki (SL) -- Z 1737-1800, Teresa Łukasik i Malwina Buszko
2021-04-01 -- Milówka-Szare (SL) -- Z 1890-1912, Katarzyna Jonkisz
2021-04-01 -- Sosnowiec (ewang.) (SL) -- UM 1910-19, Krzysztof Imiołek
2021-04-01 -- Sosnowiec (mariaw.) (SL) -- UM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-04-01 -- Ziemięcice (SL) -- U 1876-92, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-02 -- Niegowa (SL) -- M 1716-67, Mariadobrosława
2021-04-02 -- Ziemięcice (SL) -- U 1893-1903, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-06 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1895-99, GTG_Silius_Radicum
2021-04-06 -- Milówka-Kamesznica (SL) -- U 1840-45, Marcin Massalski
2021-04-06 -- Przybynów (SL) -- U 1881-1901; Z 1868-96, Rafał Molencki
2021-04-07 -- Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- Z 1800-40, Barbara Wiechuła
2021-04-07 -- Ziemięcice (SL) -- M 1874-1904, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-08 -- Lubecko (SL) -- U 1847-52, Maria Rogalska
2021-04-08 -- Szałsza USC (SL) -- U 1874-95, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-08 -- Ślemień (SL) -- U 1890-1915, Arkadiusz Biegun
2021-04-09 -- Milówka-Cisiec (SL) -- U 1821-40, Łukasz Kominiak
2021-04-10 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1857-59, Stanisław Jegier
2021-04-10 -- Częstochowa-Jasna Góra (SL) -- U 1726-46, Stanisław Jegier
2021-04-10 -- Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- Z 1882-84, Leszek Chrobok
2021-04-10 -- Sławków (SL) -- M 1875-86, A.Ch
2021-04-10 -- Szałsza USC (SL) -- U 1896-1905; Z 1874-1903, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-10 -- Zbrosławice - Broslawitz USC (SL) -- U 1874-80, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-12 -- Kozy (SL) -- U 1845-65, Łukasz Kominiak
2021-04-12 -- Lubecko (SL) -- U 1860, Józef_W
2021-04-12 -- Pryzbynów (SL) -- U 1834-38; M 1852-57; Z 1829-32, Mirka_Lachowska
2021-04-12 -- Tworóg (SL) -- M 1735-70, Karina Frank
2021-04-12 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1830-34, GTG_Silius_Radicum
2021-04-13 -- Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer (SL) -- U 1857-76, Alfred Choroba
2021-04-13 -- Zbrosławice - Broslawitz USC (SL) -- U 1881-1905; Z 1874-76, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-15 -- Ślemień - Las ,Kocierz Rychwałdzki (SL) -- U 1890-1915, Arkadiusz Biegun
2021-04-16 -- Kozy (SL) -- U 1806-35, Łukasz Kominiak
2021-04-17 -- Sosnowiec (mariaw.) (SL) -- UM 1910-19, Krzysztof Imiołek
2021-04-17 -- Sosnowiec (mojż) (SL) -- UM 1910-20, Krzysztof Imiołek
2021-04-17 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1825-29, GTG_Silius_Radicum
2021-04-18 -- Łany Wielkie (SL) -- UMZ 1862-63, Aneta Janas
2021-04-19 -- Bestwina (m.Kaniów) (SL) -- U 1840-83, Grzegorz Zemła
2021-04-19 -- Pawonków (SL) -- M 1781-87, Maria Rogalska
2021-04-19 -- Pilica (SL) -- Z 1897-1903, Piotr Skowron
2021-04-19 -- Zbrosławice - Broslawitz USC (SL) -- Z 1877-1905, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-20 -- Kidów (SL) -- U 1801-10, Wacław Winczakiewicz
2021-04-20 -- Wilkowice (pow.tarnogórski) (SL) -- U 1874-98, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-21 -- Lubecko (SL) -- U 1861, Józef_W
2021-04-21 -- Wilkowice (pow.tarnogórski) (SL) -- U 1899-1906, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-22 -- Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1896-1900, Barbara Sznober
2021-04-22 -- Wilkowice (pow.tarnogórski (SL) -- Z 1874-1904, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-23 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1860-61, Stanisław Jegier
2021-04-23 -- Wieszowa-Wieschowa (SL) -- Z 1874-81, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-04-25 -- Katowice-Bogucice św. Szczepana (SL) -- Z 1841-59, Barbara Wiechuła
2021-04-25 -- Mysłowice-Krasowy (SL) -- M 1891-97 (rozszerzenie), Ilona Grodoń
2021-04-25 -- Suszec (SL) -- Z 1819-1932, Wojciech Gąsior
2021-04-26 -- Pilica (SL) -- U 1897-1900, Piotr Skowronek
2021-04-26 -- Przybynów (SL) -- U 1839-42; M 1858-64; Z 1833-37, Mirosława Lachowska
2021-04-26 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1820-24, GTG_Silius_Radicum
2021-04-27 -- Kidów (SL) -- Z 1802-25,32-59, Jakub Szczepański , Artur Galas
2021-04-29 -- Lubecko (SL) -- U 1853-56, Maria Rogalska
2021-04-30 -- Będzin (mojż.) (SL) -- Z 1856, Marcin Dobrzyński
2021-04-30 -- Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1753-65, Bartul

woj. świętokrzyskie:
2021-04-02 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1881 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-04-02 -- Pełczyska (SK) -- U 1900-01, M 1900-09, Z 1900-04, Henryk Adamczyk
2021-04-02 -- Wojciechowice (SK) -- M 1908-13, Tadeusz Łukaszek
2021-04-03 -- Góry Wysokie (SK) -- UMZ 1810-21, Stanisław Chrzanowski
2021-04-03 -- Ostrowce (SK) -- UMZ 1812, Mariusz Seidel
2021-04-06 -- Kunów (SK) -- M 1911-20, Bożena Krajewska
2021-04-06 -- Ostrowce (SK) -- UMZ 1813, Mariusz Seidel
2021-04-08 -- Chęciny (SK) -- U 1726-50 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-04-08 -- Gierczyce (SK) -- M 1922-38, Tadeusz Łukaszek
2021-04-08 -- Imielno (SK) -- UMZ 1881-90, Ela Ginalska
2021-04-08 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1882-83 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-04-09 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1917, Wiola Korycińska
2021-04-12 -- Bodzentyn (SK) -- Z 1920-29, Piotr Opaliński
2021-04-12 -- Rogów (SK) -- UMZ 1874-91 (skrajne), Jolanta Sowa
2021-04-12 -- Sędziszów (SK) -- UMZ 1911-18, Jerzy Grzegorz
2021-04-12 -- Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1903-07, Magdalena Kasprzycka
2021-04-12 -- Tumlin (SK) -- U 1881-90, Henryk Korus
2021-04-13 -- Chęciny (SK) -- U 1766-88 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-04-13 -- Gierczyce (SK) -- M 1915-21, Tadeusz Łukaszek
2021-04-17 -- Fałków (SK) -- M 1924-38, Roman Burczyk
2021-04-17 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1884-85 (rozszerzenia), Andrzej Fortuna
2021-04-17 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1914 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-04-17 -- Kunów (SK) -- M 1921-30, Bożena Krajewska
2021-04-17 -- Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1900-01, Halina Kroner
2021-04-18 -- Gierczyce (SK) -- M 1870-94, Tadeusz Łukaszek
2021-04-18 -- Ostrowce (SK) -- M 1826-40, Mariusz Seidel
2021-04-20 -- Daleszyce (SK) -- M 1752-1810 (uzupełnienie), Andrzej Gawlik
2021-04-20 -- Gowarczów (SK) -- UMZ 1834-36, Andrzej Kalski
2021-04-20 -- Kazimierza Wielka (SK) -- U 1810-20, Grażyna Radzik
2021-04-20 -- Ruda Kościelna (SK) -- U 1870-1910, Marianna Paszek
2021-04-20 -- Strawczyn (SK) -- M 1816-21, 1863-1916 (skorowidz), Wojciech Liśliewicz
2021-04-22 -- Chęciny (SK) -- U 1789-97 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-04-22 -- Pełczyska (SK) -- U 1886-89, M 1886-92, Z 1886-89 1904-07, Henryk Adamczyk
2021-04-25 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1913 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-04-27 -- Kunów (SK) -- M 1931-39, Bożena Krajewska
2021-04-27 -- Rogów (SK) -- U 1874-91 (uzupełnienie), Jolanta Sowa
2021-04-27 -- Rogów (SK) -- U 1892-98, Z 1892, Jolanta Sowa
2021-04-29 -- Kunów (SK) -- M 1939-40, Bożena Krajewska

woj. małopolskie:
2021-04-01 -- Gdów (MP) -- Z X.1776-84, Łukasz Kominiak
2021-04-01 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1899, Yerma i Incognito
2021-04-01 -- Płaza (MP) -- U 1773-74, 91; MZ 1791, JKS
2021-04-01 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1797-1820, Renata Majewska
2021-04-01 -- Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- Z 1866-1901, Ela Synowiec
2021-04-02 -- Głębowice (MP) -- U 1807-17, Tomasz Malata
2021-04-02 -- Łososina Dolna (MP) -- M 1784-1901, AdamC
2021-04-02 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1786-1851, Mariusz Gąsiorek
2021-04-02 -- Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- U 1833-73, Ela Synowiec
2021-04-02 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1881-1914, merdigon
2021-04-02 -- Szczurowa (MP) -- U 1811-20, Katarzyna Nalazek
2021-04-03 -- Barcice (m. Barcice, Obłazy, Przysietnica, Rostoka, Rytro, Sucha Struga, Wola Krogulecka) (MP) -- U 1821-30, Viera Dušinská
2021-04-03 -- Grojec (m. Grojec) (MP) -- UMZ 1890-1916, Mateusz_Grojec
2021-04-03 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1861-67, Norelik
2021-04-03 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- M 1784-1919, Łukasz Kominiak
2021-04-03 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1821-50, Renata Majewska
2021-04-03 -- Stary Wiśnicz (m. Kobyle, Kopaliny, Kurów, Mały Wiśnicz, Stary Wiśnicz) (MP) -- U 1824, Monika i Aleksander Multan
2021-04-03 -- Więcławice USC (MP) -- Sk UMZ 1918, Adrian Jarosz
2021-04-04 -- Czulice (MP) -- U 1671-99, Zolo
2021-04-04 -- Kraków-Górka Kościelnicka (MP) -- UMZ 1791, Norelik
2021-04-06 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1851-54, Renata Majewska
2021-04-06 -- Sieciechowice (m. Laski) (MP) -- Z 1797-1832, Renata Majewska
2021-04-06 -- Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- Z 1806-13, Jason8524
2021-04-06 -- Szczepanowice (m. Błonie) (MP) -- M 1809-39, Małgorzata_D
2021-04-06 -- Szczepanowice (m. Dąbrówka, Jodłówka, Lubcza, Szczepanowice) (MP) -- M 1785-1839, Małgorzata_D
2021-04-06 -- Szczepanowice (m. Isep) (MP) -- M 1825-36 (daty skrajne), Małgorzata_D
2021-04-06 -- Szczepanowice (m. Lubinka) (MP) -- M 1811-38 (daty skrajne), Małgorzata_D
2021-04-07 -- Kraków Boże Ciało (MP) -- UMZ 1790-91, Norelik
2021-04-07 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- Z 1790-1800, KasiaKP
2021-04-07 -- Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- UMZ 1790, Norelik
2021-04-08 -- Głębowice (MP) -- M 1786-1813, Tomasz Malata
2021-04-08 -- Korzkiew (MP) -- Sk Z 1764-1810, Zubrzak
2021-04-08 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- UMZ 1791, Norelik
2021-04-08 -- Łapczyca (m. Łapczyca) (MP) -- Z 1835-41, Anna Kaczmarczyk
2021-04-08 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1900, Yerma i Incognito
2021-04-08 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1786-1851 (aktualizacja), Mariusz Gąsiorek
2021-04-08 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1886-1906, merdigon
2021-04-08 -- Raciechowice (MP) -- U 1775-86, Łukasz Kominiak
2021-04-08 -- Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów) (MP) -- Z 1888-1940, Ela Synowiec
2021-04-09 -- Gwoździec (MP) -- U 1920-29; M 1940-45, Małgorzata_D
2021-04-09 -- Książnice Wielkie (MP) -- UMZ 1790, Norelik
2021-04-09 -- Olszyny (m. Olszyny) (MP) -- M 1940-45, Małgorzata_D
2021-04-09 -- Olszyny (m. Roztoka) (MP) -- M 1940-48, Małgorzata_D
2021-04-09 -- Olszyny (m. Sukmanie) (MP) -- M 1940-46, Małgorzata_D
2021-04-10 -- Andrychów (MP) -- U 1784-98, Bartłomiej Zieliński
2021-04-10 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- Z 1784-1843, Łukasz Kominiak
2021-04-11 -- Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- M 1861-66, Andrzej Pędras
2021-04-11 -- Kraków-Pleszów św. Wincentego (MP) -- M 1871-80, Leszek Matuszek
2021-04-11 -- Morawica (MP) -- U 1745-49, merdigon
2021-04-11 -- Myślenice Narodzenia NMP (m. Dolna Wieś, Myślenice) (MP) -- M 1890, Yerma i Incognito
2021-04-11 -- Poręba Wielka (MP) -- U 1825-56, 1891-1920, Grzegorz Zemła
2021-04-11 -- Szczurowa (MP) -- U 1662-88, valdeq, weryf. Gosia253
2021-04-12 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- U 1711-44, merdigon
2021-04-12 -- Łącko (m . Wolica) (MP) -- U 1804-05, 17-19, 21-22, 24, 26-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Czerniec) (MP) -- U 1803-04, 16-23, 25-27, 28-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Kiczna) (MP) -- U 1803-04, 16-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Łącko, Zagorzyn) (MP) -- U 1803-05, 16, 18-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Maszkowice) (MP) -- U 1803-05, 16-22, 24-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Szczercz) (MP) -- U 1804-05, 17-19, 21-22, 24-29, 31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Wola Kosnowa i Piskulina) (MP) -- U 1803-05, 16-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Łącko (m. Zabrzeż) (MP) -- U 1803-05, 21-31, Urszula Białka
2021-04-12 -- Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UMZ 1818-34, Jerzy Koprowski
2021-04-12 -- Polanka Wielka (MP) -- U 1843, 1854, Grzegorz Szafraniec
2021-04-12 -- Poręba Górna (MP) -- SkU 1694-1809; SkM 1695-1809; SkZ 1725-1809 (daty skrajne, aktualizacja), Trotwood
2021-04-12 -- Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- Z 1871-80, Roman Szamocki, weryf. Gosia253
2021-04-13 -- Czulice (MP) -- M 1655-79, Zolo
2021-04-13 -- Kraków-Bieżanów (m. Rząka, Przewóz, Rybitwy) (MP) -- U 1856-70, Wanda Zgud
2021-04-13 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1855-64, Renata Majewska
2021-04-13 -- Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1801-30, Renata Majewska
2021-04-13 -- Szczurowa (MP) -- U 1821-25 (aktual.), katnal
2021-04-14 -- Bochnia (MP) -- U 1830-32, Agnieszka5995
2021-04-14 -- Głębowice (MP) -- M 1814-39, Tomasz Malata
2021-04-14 -- Kraków św. Jakub Apostoł (MP) -- U 1778-79, merdigon
2021-04-14 -- Minoga (MP) -- UMZ 1790-91, Norelik
2021-04-14 -- Morawica (MP) -- U 1750-54, merdigon
2021-04-14 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1891-94, Yerma i Incognito
2021-04-14 -- Regulice (MP) -- U 1773-74, merdigon
2021-04-15 -- Morawica (MP) -- U 1755-59, merdigon
2021-04-15 -- Poręba Żegoty (MP) -- UMZ 1790, Norelik
2021-04-15 -- Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1816-20, Ewa Wojciechowska
2021-04-15 -- Wieprz (MP) -- M 1865-89, jhzs
2021-04-16 -- Jangrot (MP) -- Z 1762-1916, Jerzy Żurada
2021-04-16 -- Skała (MP) -- U 1901, 1904-05 (rozszerzenie), Grzegorz Madej
2021-04-16 -- Skała (MP) -- U 1902-03, Grzegorz Madej
2021-04-16 -- Stary Wiśnicz (MP) -- M 1697-1885 (daty skrajne), Jerzy Nowosielski
2021-04-16 -- Więcławice (MP) -- M 1810-19, Adrian Jarosz
2021-04-17 -- Gwoździec (MP) -- U 1859-1919, Małgorzata_D
2021-04-17 -- Gwoździec (MP) -- U 1859-1958 (obcy), Małgorzata_D
2021-04-17 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1791-1800, KasiaKP
2021-04-17 -- Więcławice (MP) -- U 1727 (aktualizacja), Tekla
2021-04-18 -- Głębowice (MP) -- U 1818-62, Mariusz Gąsiorek
2021-04-18 -- Kraków (mojż.) (MP) -- M 1811 (rozszerzenie), Marcin Dobrzyński
2021-04-18 -- Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1936, Marcin Dobrzyński
2021-04-18 -- Racławice (pow. krakowski) (MP) -- M 1790-91, Norelik
2021-04-18 -- Więcławice (MP) -- U 1710-26, Tekla
2021-04-18 -- Więcławice (MP) -- UZ 1810, Ulinka
2021-04-19 -- Trzebinia (mojż.) (MP) -- SkU 1913, Marcin Dobrzyński
2021-04-19 -- Więcławice (MP) -- U 1773-82, Adrian Jarosz
2021-04-20 -- Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1882-83, 1889-1902, Halina Żabczak
2021-04-20 -- Miechów (mojż.) (MP) -- Z 1896, Marcin Dobrzyński
2021-04-20 -- Modlnica Wielka (MP) -- U 1821-53; M 1822-52, Z 1822-25, 27-53, Aleksandra Ufir
2021-04-20 -- Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- U 1870-1913, merdigon
2021-04-20 -- Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- Z 1787-1939, Łukasz Kominiak
2021-04-20 -- Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1844-65, Ewa Wołejko-Wołejszo
2021-04-22 -- Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1833-56, Tomasz Malata
2021-04-22 -- Góra św. Jana (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyn) (MP) -- U 1786-97, Krasny
2021-04-22 -- Gwoździec (MP) -- U 1784-1858, Małgorzata_D
2021-04-22 -- Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1935, Marcin Dobrzyński
2021-04-22 -- Kraków św. Florian (MP) -- Z 1819-1825, Knara_Dawid
2021-04-22 -- Miechów (m. Bukowska Wola, Jaksice, Kalina Mała, Kamieńczyce, Komorów, Szczepanowice, Witowice) (MP) -- M 1766-97, Urszula Pogoń
2021-04-22 -- Miechów (MP) -- Z 1831-35, Urszula Pogoń
2021-04-22 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1862-1939, Łukasz Kominiak
2021-04-22 -- Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyn) (MP) -- U 1798-1850, Krasny
2021-04-23 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1896-98, 1903, 1905-09, Yerma i Incognito
2021-04-23 -- Pleśna (MP) -- U 1694-1700, M 1671-73, 1694-95, Krzysztof Pękala
2021-04-23 -- Wieprz (MP) -- U 1896-1920, Joanna Maślanek
2021-04-24 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1900-12, Agnieszka5995
2021-04-24 -- Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- U 1786-1869, merdigon
2021-04-24 -- Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- M 1785-1919, Łukasz Kominiak
2021-04-25 -- Bochnia (MP) -- U 1833-34, Agnieszka5995
2021-04-25 -- Bulowice (MP) -- U 1899-1905, Michał Kapusta
2021-04-25 -- Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1930, Marcin Dobrzyński
2021-04-25 -- Kraków św. Florian (MP) -- M 1848, Knara_Dawid
2021-04-25 -- Kraków-Bieżanów (m. Bieżanów) (MP) -- U 1871-80, Wanda Zgud
2021-04-25 -- Sieciechowice (MP) -- M 1849-57 (rozszerzenie), Grzegorz Madej
2021-04-25 -- Skała (MP) -- U 1906 (rozszerzenie), Grzegorz Madej
2021-04-26 -- Kęty (MP) -- U 1884-1894, Anna Miedzianowska
2021-04-26 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Chałupki, Holendry) (MP) -- U 1849-70, Leszek Matuszek
2021-04-26 -- Poręba Wielka (MP) -- U 1757-1824, Grzegorz Zemła z zespołem
2021-04-26 -- Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- U 1786-1832, Ela Synowiec
2021-04-26 -- Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- U 1874-1913, Ela Synowiec
2021-04-27 -- Racławice (pow. miechowski) (MP) -- UMZ 1790-91, Norelik
2021-04-28 -- Andrychów (MP) -- M 1784-1886, Bartłomiej Zieliński
2021-04-28 -- Gwoździec (MP) -- Z 1920-42, Małgorzata_D
2021-04-28 -- Jawiszowice (MP) -- U 1892-1905, Anna Kołodziejczyk
2021-04-28 -- Kraków św. Mikołaj (MP) -- UM 1791, Daniel Malik
2021-04-28 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Chałupki, Holendry) (MP) -- U 1848, Leszek Matuszek
2021-04-28 -- Książ Wielki (MP) -- U 1816-1820 (rozszerzenie), Krystian Krupa
2021-04-28 -- Wieprz (MP) -- U 1864-1874, Agnieszka Pawlus
2021-04-28 -- Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1788-1828, Mateusz Dunikowski
2021-04-29 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- Z 1801-10, KasiaKP
2021-04-29 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Czyżyny) (MP) -- U 1797-1809, Jabski
2021-04-29 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1851-77 M 1848-58, Mateusz_Grojec
2021-04-29 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- Z 1844-1915, Łukasz Kominiak
2021-04-30 -- Gdów (MP) -- U 1774-76, Anna Budyś
2021-04-30 -- Stary Wiśnicz (MP) -- U 1853, Jerzy Nowosielski i Renata Majewska

woj. podkarpackie:
2021-04-02 -- Zgłobień (m. Błędowa Zgłobieńska) (PK) -- M 1869-1900, mkkmilek
2021-04-06 -- Baranów Sandomierski (m. Skopanie, Suchorzów) (PK) -- Z 1803-21, Heather Pedersen
2021-04-06 -- Kolbuszowa (PK) -- U 1861-70, Heather Pedersen
2021-04-06 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1873-79, Szymon Król
2021-04-06 -- Ropczyce (PK) -- UMZ 1889-97 (skrajne), Paweł Zawadzki
2021-04-06 -- Wielowieś (m. Zakrzów) (PK) -- M 1846-1908, Heather Pedersen
2021-04-07 -- Rzędzianowice (PK) -- Z 1941-2008, Krzysztof Gruszka
2021-04-07 -- Wadowice Górne (PK) -- U 1837-38, Tomasz Malata
2021-04-08 -- Borowa (PK) -- U 1852-60 (skrajne), Marta Jakubowicz
2021-04-08 -- Kombornia (m. Jabłonica Polska) (PK) -- Z 1855-1937, Grzegorz Zuzak
2021-04-11 -- Czermin (m. Łysakówek) (PK) -- M 1787-1941 (skrajne), Krzysztof Naróg
2021-04-11 -- Wielowieś (m. Wielowieś, Sielec) (PK) -- UM 1838-98 (skrajne), Heather Pedersen
2021-04-15 -- Mrowla (m. Zabajka) (PK) -- M 1787-1858 (skrajne), Krzysztof Gruszka
2021-04-18 -- Baranów Sandomierski (PK) -- U 1865-77, M 1878-83, Heather Pedersen
2021-04-18 -- Gorzyce dek. Przeworsk (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1844-70, Henryk Joniec
2021-04-18 -- Wysoka (PK) -- U 1886-1916, M 1890-1930, Z 1856-1899, Aleksandra Bury
2021-04-19 -- Książnice (m. Książnice, Podleszany, Goleszów, Rydzów, Wola Rydzowska) (PK) -- U 1822-65 (skrajne), Marek Podolski
2021-04-24 -- Albigowa (PK) -- U 1891-1907, Aleksandra Bury
2021-04-24 -- Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- U 1821-48, Bartłomiej Babiarz
2021-04-25 -- Łączki Kucharskie (m. Broniszów) (PK) -- Z 1890, Szymon Król
2021-04-25 -- Mała (m. Mała) (PK) -- U 1821-25, Szymon Król
2021-04-25 -- Osobnica (PK) -- U 1901-10, Jan Kuchta
2021-04-25 -- Wielopole Skrzyńskie (m. Budzisz) (PK) -- Z 1839, Szymon Król
2021-04-26 -- Mrowla (m. Zabajka) (PK) -- U 1787-1861, Krzysztof Gruszka
2021-04-26 -- Padew Narodowa (PK) -- U 1800-18 (daty skrajne), Agnieszka Kluzek
2021-04-27 -- Tarnawiec (m. Ożanna) (PK) -- U 1839-1903 (daty skrajne), Bartłomiej Babiarz
2021-04-29 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1890, Szymon Król
2021-04-30 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1811-20, Łukasz Fajfrowski

woj. lubelskie:
2021-04-06 -- Ostrów Lubelski (prawosławie) (LB) -- UM 1907, aka83
2021-04-16 -- Puszcza Solska (LB) -- M 1705-1905 (rozszerzenie daty skrajne), Andrzej Łęcki
2021-04-16 -- Puszcza Solska (LB) -- U 1653-1812, 1854-1855, 1862 (rozszerzenie), Andrzej Łęcki
2021-04-16 -- Puszcza Solska (LB) -- Z 1721-1915 (rozszerzenie, daty skrajne), Andrzej Łęcki

woj. podlaskie:
2021-04-01 -- Szczepankowo (PL) -- U 1887-1912a (w tym 1910 uzupełnienie), Ewa Marczewska
2021-04-01 -- Szczepankowo (PL) -- Z 1727-68, Bożena Śmigulska
2021-04-03 -- Nowogród (PL) -- U 1828,41-43,52,57 Z 1833-34,42, Agnieszka Głowacka, Wanda Skibińska, Michał Kazimierz, Rafał Janczewski, Elisabeth Smith Gałązka, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-04-03 -- Nowogród (PL) -- U 1836,38,43 Z 1836,40,41,43, Michał Kazimierz, Rafał Janczewski, Krzysztof Piaszczyński
2021-04-03 -- Nowogród (PL) -- Z 1826-30, Waldemar Chorążewicz
2021-04-03 -- Szczepankowo (PL) -- U 1857-66 (z lukami) M 1830 (aktualizacja) Z 1858, Bożena Śmigulska
2021-04-06 -- Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- M 1882-86, Adam Dominik Okuniewski
2021-04-06 -- Dołubowo (PL) -- U 1879-81, Adam Dominik Okuniewski
2021-04-06 -- Jałówka (PL) -- UMZ 1810-14, Adam Dominik Okuniewski
2021-04-11 -- Kolno (PL) -- M 1844, Waldemar Chorążewicz
2021-04-12 -- Burzyn (PL) -- Z 1882-83, Grzegorz Nowik
2021-04-12 -- Poświętne (PL) -- U 1856-58, Marian Lazarecki
2021-04-12 -- Stawiski (PL) -- M 1932-37, Grzegorz Nowik
2021-04-14 -- Nowogród (PL) -- U 1844-48,50, Iwona Grabska
2021-04-14 -- Szczepankowo (PL) -- Z 1769-1790, Bożena Śmigulska
2021-04-14 -- Topczewo (PL) -- Z 1800-08, Jan Mamaj
2021-04-15 -- Śniadowo (PL) -- U 1810-16 M 1808-15 Z 1797-1815, Jan Olesiński
2021-04-20 -- Klimówka (PL) -- M 1931-41, Ewelina Kraszyńska
2021-04-27 -- Kulesze Kościelne (PL) -- U 1827-28, Ewa Prejs
2021-04-27 -- Rudka (PL) -- M 1811-16 Z 1811-14, Ewa Witkowska
2021-04-27 -- Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1893-1895, Walenty Adamiec
2021-04-28 -- Poświętne (PL) -- U 1881-1905 (1888-1905 aktualizacja), Krzysztof Łapiński
2021-04-30 -- Nowogród (PL) -- U 1830, Elżbieta Smith Gałązka

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-04-03 -- Brzozie Lubawskie (WM) -- Z 1874-1879, Donata Stremplewska
2021-04-03 -- Elbląg (WM) -- M 1800-1825, Kamil Krasiński
2021-04-03 -- Mikołajki pow.nowomiejski (WM) -- MZ 1874-1879, Anna Parysek
2021-04-03 -- Skarlin pow.nowomiejski (WM) -- U 1744-1757, Kamil Krasiński
2021-04-03 -- Św.Lipka (WM) -- U 1636-1739, Robert Połubiński
2021-04-06 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1885-1888, Katarzyna Matyjas
2021-04-11 -- Gwiździny (WM) -- U 1874-1879, Anna Parysek
2021-04-11 -- Skarlin (WM) -- U 1758-1803, Kamil Krasiński
2021-04-11 -- Św.Lipka (WM) -- M 1636-1660, Robert Połubiński
2021-04-13 -- Barczewo USC (WM) -- U 1889-1892, Katarzyna Matyjas
2021-04-13 -- Elbląg (WM) -- M 1826-1847, Kamil Krasiński
2021-04-16 -- Barczewo USC (WM) -- Z 1889-1892, Katarzyna Matyjas
2021-04-17 -- Gwiździny (WM) -- MZ 1874-1879, Anna Parysek
2021-04-17 -- Ostrowite (WM) -- U 1773-1800; M 1851-1874, Jarosław Cendrowski
2021-04-17 -- Św.Lipka (WM) -- M 1661-1720, Robert Połubiński
2021-04-18 -- Barczewo USC (WM) -- M 1891-1895, Katarzyna Matyjas
2021-04-22 -- Krotoszyny pow.nowomiejski (WM) -- U 1874-1879, Anna Parysek
2021-04-26 -- Barczewo USC (WM) -- U 1893-1896, Katarzyna Matyjas

Litwa:
2021-04-07 -- Lejpuny (LT) -- U 1819-1821, Małgorzata Bogdanowicz
2021-04-07 -- Wilno św. Ducha (LT) -- M 1915-1921, Bożena Tylingo
2021-04-07 -- Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- M 1915-1916, Bożena Tylingo
2021-04-07 -- Wilno św. Franciszka i Bernarda (LT) -- M 1915, Bożena Tylingo
2021-04-10 -- Subocz (LT) -- M 1704-1715, Marck57
2021-04-10 -- Wilno św. Jana (LT) -- M 1915, Bożena Tylingo
2021-04-10 -- Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- M 1915-1916, Bożena Tylingo
2021-04-10 -- Wilno św. Rafała (LT) -- M 1915, Bożena Tylingo
2021-04-10 -- Wilno św. Teresy (ostrobramski) (LT) -- M 1915, Bożena Tylingo
2021-04-19 -- Kopciowo (LT) -- U 1809-1812, Wiktor Strawiński
2021-04-19 -- Lejpuny (LT) -- M 1800-1820, Małgorzata Bogdanowicz
2021-04-19 -- Troki (LT) -- U 1803, M1802, 1816-1818, Z 1802-1803, Bożena Tylingo
2021-04-27 -- Kopciowo (LT) -- U1813-1815, Wiktor Strawiński
2021-04-27 -- Twery (LT) -- U1786-1790, Jacek Perkowski

Białoruś:
2021-04-14 -- Kosów Poleski (BR) -- M 1752-1769, Bożena Czarnuszewicz
2021-04-14 -- Szczuczyn (BR) -- U 1860-1875, M 1850-1890, Ryszard Bencko
2021-04-23 -- Kosów Poleski (BR) -- U 1752-1765, Wilnianka
2021-04-28 -- Zelwa (BR) -- UMZ 1802-1818, Wilnianka

Ukraina:
2021-04-03 -- Stare Sioło (UK) -- U 1804-15, Hubert Załężny
2021-04-06 -- Bełz (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1785-1851 (skrajne), Rafał Krasieńko
2021-04-07 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- UMZ 1784-1846 (skrajne), Danuta Danecka
2021-04-08 -- Gródek Jagielloński (UK) -- U 1640-1850, Grzegorz Głowacki
2021-04-11 -- Biała Cerkiew (UK) -- MZ 1829-30, Maria Dubiczyńska
2021-04-11 -- Bracław (UK) -- UMZ 1889, Maciej Ufnalewski
2021-04-11 -- Delatyn (UK) -- U 1912-23, Grzegorz Żychowski
2021-04-11 -- Łysianka (UK) -- UMZ 1836-41 (skrajne), Dorota Żyłko
2021-04-11 -- Wołczyszczowice (gr.-kat.) (m. Sanniki) (UK) -- UZ 1784-1906, Olga Brudzyńska
2021-04-12 -- Horbułów (UK) -- UMZ 1805-39 (skrajne), Anna Kwaśny
2021-04-12 -- Malin (UK) -- UMZ 1805-39 (skrajne), Anna Kwaśny
2021-04-12 -- Rozważów (UK) -- UMZ 1820-39 (skrajne), Anna Kwaśny
2021-04-12 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1821-44, Danuta Danecka
2021-04-14 -- Gródek Jagielloński (UK) -- U 1792-1803 (skrajne), Grzegorz Głowacki
2021-04-14 -- Ołyka (UK) -- Z 1893-1905 (skrajne) (aktualizacja), Danuta Wojtowicz
2021-04-14 -- Wołczyszczowice (gr.-kat.) (m. Sanniki) (UK) -- M 1785-1906 (skrajne), Olga Brudzyńska
2021-04-15 -- Motowidłówka (UK) -- UMZ 1864-80 (skrajne), Kasia Marchlińska
2021-04-15 -- Stare Sioło (UK) -- UMZ 1816-20, Hubert Załężny
2021-04-15 -- Wołczyszczowice (gr.-kat.) (m. Mistyce) (UK) -- UMZ 1784-1850, Olga Brudzyńska
2021-04-17 -- Turze (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-65 (skrajne), Danuta Danecka
2021-04-18 -- Ilińce (UK) -- M 1839, Z 1845, Katarzyna Marchlińska
2021-04-18 -- Kijów (Uniwersytet) (UK) -- UZ 1837-38 (skrajne), Maciej Saryusz-Romiszewski
2021-04-18 -- Lipowiec (UK) -- UM 1839, Katarzyna Marchlińska
2021-04-18 -- Turze (gr.-kat.) (UK) -- M 1835-65 (skrajne), Danuta Danecka
2021-04-19 -- Bracław (UK) -- UMZ 1890, Maciej Ufnalewski
2021-04-19 -- Kijów (UK) -- UMZ 1833-48 (skrajne), Maciej Saryusz-Romiszewski
2021-04-20 -- Ilińce (UK) -- U 1827-39, 43, Katarzyna Marchlińska
2021-04-20 -- Zozów (UK) -- UM 1839, Katarzyna Marchlińska
2021-04-21 -- Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1837-46, Marcin Dziubiński
2021-04-27 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1839-40, Dorota Żyłko
2021-04-27 -- Czortków (UK) -- M 1902-10, Natalia Bratkowska
2021-04-28 -- Bracław (UK) -- UMZ 1891, Maciej Ufnalewski
2021-04-28 -- Czortków (UK) -- U 1902-10, Natalia Bratkowska
2021-04-30 -- Łysianka (UK) -- U 1845-47, M 1842, 48, Z 1844, Dorota Żyłko

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2021 - 09:49
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w maju 2021 roku:

woj. mazowieckie:

2021-05-08 -- Chorzele (MZ) -- U 1826-1836, kknebel
2021-05-09 -- Andrzejewo (MZ) -- Z 1749-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-05-09 -- Baranowo (MZ) -- MZ 1925,29 (rozszerzenie), Izabela Czaplicka
2021-05-09 -- Błędów (MZ) -- U 1914-15, Z 1926-37, Teresa Mikołajewska
2021-05-09 -- Bogurzyn (MZ) -- U 1908-10, Jan Wojtkiewicz
2021-05-09 -- Borkowice (MZ) -- M 1911-12, Grzegorz Świerczyński
2021-05-09 -- Gąbin (MZ) -- U 1888, Elzbieta Dąbrowska
2021-05-09 -- Gostynin (MZ) -- U 1650-99, M 1669-77, 1687-99, Z 1689-1700, Adrian Kaszubski
2021-05-09 -- Gradzanowo (MZ) -- M 1890-92, Jan Wojtkiewicz
2021-05-09 -- Kosów Lacki (MZ) -- M 1902, Ewa Dybowska
2021-05-09 -- Kraszewo (MZ) -- M 1868-74, Jan Wojtkiewicz
2021-05-09 -- Krępa Kościelna (MZ) -- Z 1915-18, Jerzy Borycki
2021-05-09 -- Kuklin (MZ) -- M 1888, Gilberto Magroski
2021-05-09 -- Przewodowo (MZ) -- U 1913, Monika Górska
2021-05-09 -- Przysucha (MZ) -- Z 1784-89, Krzysztof Kościowski
2021-05-09 -- Sońsk (MZ) -- U 1861-62, Gabriel Skałkowski
2021-05-11 -- Borzęcin (MZ) -- UMZ 1824, Jan Olesiński
2021-05-11 -- Prostyń (MZ) -- U 1916-18, MZ 1916-17, Emilia Borowicz
2021-05-11 -- Przybyszew (MZ) -- U 1908 (rozsz.), Ewa Wojciechowska
2021-05-11 -- Sucha Poduchowna (MZ) -- Z 1932-45, Elżbieta Pawlak
2021-05-12 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1596-1629, 1631-55, 1697-1727, 1729-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-05-12 -- Nowa Wieś (MZ) -- U 1909-11, Katarzyna Cieślak
2021-05-12 -- Zakrzew (MZ) -- M 1880-96, Marianna Paszek
2021-05-13 -- Andrzejewo (MZ) -- UMZ 1872-75, Krystyna Kotomska
2021-05-13 -- Kiczki (mariawici) (MZ) -- UMZ 1912-17, Adam Wiśniewski
2021-05-13 -- Piaseczno (MZ) -- M 1887, Z 1766-74, 1842-44, Aneta Kaczmarek
2021-05-13 -- Sochaczew (MZ) -- Z 1902-11, Ewa Kuśmirek
2021-05-14 -- Andrzejewo (MZ) -- U 1815, 1868-71, MZ 1868-71, Włodzimierz Macewicz
2021-05-14 -- Andrzejewo (MZ) -- UMZ 1876-80, Krystyna Kotomska
2021-05-14 -- Bogurzyn (MZ) -- M 1861 (aktualizacja), Jan Wojtkiewicz
2021-05-14 -- Gąbin (MZ) -- U 1890, Elżbieta Dąbrowska
2021-05-14 -- Gostynin (MZ) -- M 1901-05 (aktualizacja), Agnieszka Kuczkowska
2021-05-14 -- Kazuń Nowy (MZ) -- Z 1832-49 (aktualizacja), Daniel Foote
2021-05-14 -- Łopacin (MZ) -- M 1860-66, Jan Wojtkiewicz
2021-05-14 -- Maków Mazowiecki (MZ) -- M 1819-22, 1842-57, 1875-76, Bożena Prymus
2021-05-14 -- Mława (MZ) -- UMZ 1863-69, Izabela Czaplicka
2021-05-15 -- Jazgarzew (MZ) -- Z 1850-51, Aneta Kaczmarek
2021-05-15 -- Wyśmierzyce (MZ) -- UZ 1912-17, M 1913-17, Aleksandra Piętak
2021-05-16 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1875-79, Aneta Kaczmarek
2021-05-17 -- Kołbiel (MZ) -- U 1798-1800, Aneta Kaczmarek
2021-05-20 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1822, Arkadiusz Śliwiński
2021-05-22 -- Andrzejewo (MZ) -- U 1595-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-05-22 -- Borkowice (MZ) -- Z 1910-15, Grzegorz Świerczyński
2021-05-22 -- Cerekiew (MZ) -- U 1916-17, Mikołaj Wilk
2021-05-22 -- Chynów (MZ) -- U 1841-75, Teresa Mikołajewska
2021-05-22 -- Czermno (MZ) -- U 1895, Tomasz Bogiel
2021-05-22 -- Gąbin (MZ) -- U 1901-04, Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
2021-05-22 -- Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- Z 1917-38, Bartłomiej Zieliński
2021-05-22 -- Hadynów (MZ) -- U 1882-83, MZ 1880, Tomasz Skolimowski
2021-05-22 -- Jasieniec Solecki (MZ) -- MZ 1922-36, Bartłomiej Zieliński
2021-05-22 -- Kuczbork (MZ) -- U 1876-77, M 1875-79, Jan Wojtkiewicz
2021-05-22 -- Leoncin (MZ) -- Z 1915-26, Wojciech Wosiński
2021-05-22 -- Nur (MZ) -- UMZ 1852-53, Justyna Jaźwińska
2021-05-22 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1861-65, Aneta Kaczmarek
2021-05-22 -- Sienno (MZ) -- U 1797-1809 (rozszerzenie), Marcin Luziński
2021-05-23 -- Borzęcin (MZ) -- M 1912-21, Jan Olesiński
2021-05-23 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1775-80, Aneta Kaczmarek
2021-05-23 -- Sochaczew (MZ) -- Z 1912-14, Ewa Kuśmirek
2021-05-24 -- Kosów Lacki (MZ) -- Z 1902, Ewa Dybowska
2021-05-24 -- Łopacin (MZ) -- U 1854-60, arrmen
2021-05-24 -- Żbików (MZ) -- Z 1908-09, Małgorzata Szadkowska
2021-05-25 -- Białobrzegi (MZ) -- U 1914-19, Aleksandra Piętak
2021-05-25 -- Kozienice (mojż.) (MZ) -- Z 1917, Marcin Dobrzyński
2021-05-28 -- Chotycze (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1810-11, Andrzej Żuk
2021-05-28 -- Koziebrody (MZ) -- U 1889, M 1898-1902, Jan Wojtkiewicz
2021-05-28 -- Nur (MZ) -- M 1826-42, Justyna Jaźwińska
2021-05-28 -- Wyszyny Kościelne (MZ) -- Z 1787-1805 (sumariusz), Jan Wojtkiewicz
2021-05-28 -- Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1831, Adam Jaroń

Warszawa:
2021-05-01 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1901, mariamikołaj
2021-05-02 -- Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1888-90 (rozszerzenie), Krzysztof Zochniak
2021-05-08 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1933, Agata Pakuza
2021-05-12 -- Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1891-93 (rozszerzenie), Krzysztof Zochniak
2021-05-12 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1930-32, Paweł Zawadzki
2021-05-12 -- Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1883-84, Paweł Zawadzki
2021-05-15 -- Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1825, Sławomir Kowalczyk
2021-05-15 -- Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1869, Agata Pakuza
2021-05-15 -- Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1925, 38, Aneta Kaczmarek
2021-05-19 -- Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1895-96 (rozszerzenie), Krzysztof Zochniak
2021-05-19 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- MZ 1919 (rozszerzenie), Paweł Zawadzki
2021-05-19 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1924, Ewa Czerkawska
2021-05-24 -- Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1897-98, Krzysztof Zochniak
2021-05-24 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1918-27, Artur Lewandowski
2021-05-24 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1902, mariamikołaj
2021-05-24 -- Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1896, Igor Kosiuga
2021-05-26 -- Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1823, Kamila Szymankiewicz
2021-05-28 -- Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1870, Agata Pakuza
2021-05-28 -- Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1926, Aneta Kaczmarek

woj. łódzkie:
2021-05-02 -- Czastary (LD) -- UMZ 1847-57, Grażyna Stasiak
2021-05-02 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1889-90, Mariusz Majchrzak
2021-05-02 -- Inowłódz (LD) -- M 1886-97, Janusz Kamiński
2021-05-02 -- Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1914-18, Antoni Burzyński
2021-05-06 -- Bąkowa Góra (LD) -- Z 1898-99, Mariusz Majchrzak
2021-05-06 -- Białynin (LD) -- UMZ 1831-40, Zofia Kolińska
2021-05-06 -- Brzeziny (LD) -- Z 1846-47, Edyta Bednarek
2021-05-06 -- Łódź NMP (LD) -- U 1904, Janusz Kucharczyk
2021-05-06 -- Łódź św. Teresa (LD) -- M 1928-33, Izabela Ziobro
2021-05-06 -- Parzno (LD) -- U 1771-95, Henryk Koluszkowski
2021-05-06 -- Stróża (LD) -- UMZ 1700-1817 (lata skrajne), Krystyna Stańczyk
2021-05-10 -- Burzenin (LD) -- U 1852, Izabela Ulanicka
2021-05-10 -- Chruślin (LD) -- M 1790-1808, Tomasz Frynia
2021-05-10 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1893, Mariusz Majchrzak
2021-05-10 -- Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1889-95, Antoni Burzyński
2021-05-10 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1931, Urszula Gałkiewicz
2021-05-10 -- Radomsko (LD) -- M 1735-37, Bożena Rasmussen
2021-05-10 -- Tuszyn (LD) -- UMZ 1891-93, Ilona Gieras
2021-05-16 -- Budziszewice (LD) -- UMZ 1875, Kacper Szczepanowski
2021-05-16 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1891-92,94, Mariusz Majchrzak
2021-05-16 -- Inowłódz (LD) -- U 1868-73, Janusz Kamiński
2021-05-16 -- Łódź-Mileszki (LD) -- U 1904-06, Izabela Ziobro
2021-05-16 -- Parzno (LD) -- M 1772-81,83-95, Henryk Koluszkowski
2021-05-16 -- Słupia (LD) -- UMZ 1827-64, Jarosław Czarkowski
2021-05-16 -- Ujazd (LD) -- Z 1846-50, Kacper Szczepanowski
2021-05-17 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1894-1902, Gadecki.Bogusław
2021-05-17 -- Bęczkowice (LD) -- U 1920, M 1920-22, Gadecki.Bogusław
2021-05-17 -- Chełmo (LD) -- Z 1929-37, Gadecki.Bogusław
2021-05-17 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1895-97, Mariusz Majchrzak
2021-05-17 -- Inowłódz (LD) -- M 1868-85, Janusz Kamiński
2021-05-17 -- Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1853, Marcin Dudo
2021-05-17 -- Strzelce Małe (LD) -- MZ 1940, SkZ 1941-45, Gadecki.Bogusław
2021-05-17 -- Ujazd (LD) -- U 1868-70, Kacper Szczepanowski
2021-05-23 -- Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1875-80, Krystyna Zadwórna
2021-05-23 -- Bedlno (LD) -- UMZ 1917-18, Jacek Kundzik
2021-05-23 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1847-49, Grażyna Nowak
2021-05-23 -- Łaznów (LD) -- UMZ 1880, Witold Jałmużna
2021-05-23 -- Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1896-1905, Antoni Burzyński
2021-05-23 -- Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- Z 1930, Dariusz Śludkowski
2021-05-23 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1884-85, Krystyna Stanisłwska
2021-05-23 -- Tuszyn (LD) -- UMZ 1894-95, Ilona Gieras
2021-05-24 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1898-1900, Mariusz Majchrzak
2021-05-24 -- Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1920, Gadecki.Bogusław
2021-05-24 -- Inowłódz (LD) -- U 1874-78, Janusz Kamiński
2021-05-24 -- Łódź MB Zwycięska (LD) -- M 1933, Izabela Ziobro
2021-05-24 -- Łyskornia (LD) -- MZ 1918, Magda Mierzwiak
2021-05-30 -- Budziszewice (LD) -- UMZ 1872-74, Kacper Szczepanowski
2021-05-30 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1901-05, Mariusz Majchrzak
2021-05-30 -- Łódź MB Zwycięska (LD) -- M 1930-31, Izabela Ziobro
2021-05-30 -- Łódź NMP (LD) -- Z 1928, Jarosław Stawowski
2021-05-30 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1932-33, Urszula Gałkiewicz
2021-05-30 -- Piotrków Tryb. (mojż.) (LD) -- SkZ 1942, Marcin Dobrzyński
2021-05-30 -- Rzgów (LD) -- U 1651-1731, M 1644-1724, Jacek Mierzyński
2021-05-30 -- Ujazd (LD) -- Z 1819,22,24-25, Kacper Szczepanowski
2021-05-30 -- Uniejów (LD) -- Z 1826-32, Mariusz Dąbrowski

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-05-03 -- Krzywosądz (KP) -- Z 1765,86-97,1800-01,12,14, Irena Kaczmarek
2021-05-03 -- Wielkie Radowiska (KP) -- U 1872-75 ; M 1874-75, Krzysztof Kamiński
2021-05-04 -- Skępe (KP) -- U 1882,1914; Z 1914-21, Jan Berens
2021-05-04 -- Tłuchowo (KP) -- U 1809-16,20-25 ;Z 1809-25, Mary Ann Graham
2021-05-05 -- Karnkowo (KP) -- U 1900-10, Jan Berens
2021-05-06 -- Dobrzejewice (KP) -- M 1826-27,29-30,33-36,60-62,64-69, Maciej Lisiński
2021-05-07 -- Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1919-20, Jan Berens
2021-05-07 -- Krzywosądz (KP) -- U 1786,1845-50, Irena Kaczmarek
2021-05-07 -- Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1881-90, Monika Bandlewska
2021-05-07 -- Szczuka (KP) -- M 1876-80, Waldemar Chorążewicz
2021-05-08 -- Parchanie (KP) -- M 1885-1936, Katarzyna Siemiankowska
2021-05-10 -- Zgłowiączka (KP) -- M 1915-20, Jan Berens
2021-05-11 -- Lembarg (KP) -- Z 1806-21, Jarosław Cendrowski
2021-05-12 -- Łasin (KP) -- U 1711-81, Kamil Krasiński
2021-05-13 -- Polanowice (KP) -- U 1816-20, Bogumił Szmańda
2021-05-17 -- Brodnica (KP) -- U 1801-12, Jarosław Cendrowski
2021-05-17 -- Jabłonowo Pomorskie (KP) -- Z 1743-1800, Kamil Krasiński
2021-05-17 -- Łobdowo (KP) -- U 1821-36, Jarosław Cendrowski
2021-05-17 -- Szadłowice (KP) -- M 1904-39, Katarzyna Siemiankowska
2021-05-19 -- Błędowo (KP) -- U 1764-84 ;M 1764-1850, Kamil Krasiński
2021-05-20 -- Działyń (KP) -- M 1741-81, Jarosław Cendrowski
2021-05-20 -- Karnkowo (KP) -- Z 1900-10, Jan Berens
2021-05-21 -- Parchanie (KP) -- Z 1760-1800, Katarzyna Siemiankowska
2021-05-24 -- Wielkie Radowiska (KP) -- UM 1876-79, Krzysztof Kamiński
2021-05-25 -- Dobrzejewice (KP) -- UZ 1865-77, Maciej Lisiński
2021-05-25 -- Krzywosądz (KP) -- U 1853-55,63-66, Irena Kaczmarek
2021-05-26 -- Parchanie (KP) -- Z 1800-15, Katarzyna Siemiankowska
2021-05-31 -- Świedziebnia (KP) -- U 1828 (rozszerzenie), Waldemar Chorążewicz

woj. wielkopolskie:
2021-05-01 -- Mączniki (WP) -- U 1900-1910, MZ 1900-1909, Danuta Danecka
2021-05-01 -- Uzarzewo (WP) -- U 1786-1820, Z 1786-1830, Anna Lubczyńska
2021-05-05 -- Mądre (WP) -- U 1738-43, M 1737-40, 1749-57, Z 1744-66, 1797-1818, Danuta Danecka
2021-05-05 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1856-59, Henryk Machnik
2021-05-07 -- Września (WP) -- M 1900, 1923-1950, Michał Stojek
2021-05-07 -- Wszembórz (WP) -- M 1929-1950, Michał Stojek
2021-05-08 -- Bardo (WP) -- M 1840-1899, Michał Stojek
2021-05-08 -- Kołaczkowo (WP) -- M 1923-1950, Michał Stojek
2021-05-08 -- Mądre (WP) -- M 1706-36, 1758-66, 1769-1806, Danuta Danecka
2021-05-08 -- Nowa Wieś Królewska (WP) -- M 1900-1950, Michał Stojek
2021-05-08 -- Sokolniki (WP) -- M 1917-1950, Michał Stojek
2021-05-10 -- Bieganowo (WP) -- M 1893-1951, Michał Stojek
2021-05-10 -- Grabowo Królewskie (WP) -- M 1900-1950, Michał Stojek
2021-05-10 -- Kaczanowo (WP) -- M 1900-1950, Michał Stojek
2021-05-10 -- Zieliniec (WP) -- M 1892-1953, Michał Stojek
2021-05-11 -- Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1939-1950, Michał Stojek
2021-05-11 -- Gozdowo (WP) -- M 1900-1941, Michał Stojek
2021-05-11 -- Graboszewo (WP) -- M 1900-1952, Michał Stojek
2021-05-11 -- Grzybowo (WP) -- M 1900-1950, Michał Stojek
2021-05-11 -- Mądre (WP) -- U 1744-91, 1797-1800, Danuta Danecka
2021-05-11 -- Wrząca Wielka (WP) -- Z 1854, Paweł_Zawadzki
2021-05-13 -- Murzynowo Kościelne (WP) -- M 1900-1917, Michał Stojek
2021-05-13 -- Opatówko (WP) -- M 1900-03, 1923-55, Michał Stojek
2021-05-13 -- Smogulec (WP) -- M 1900-1910, Monika Rozpłoch-Mróz
2021-05-13 -- Staw (pow. słupecki) (WP) -- M 1900-1946, Michał Stojek
2021-05-13 -- Szemborowo (WP) -- M 1900-1936, Michał Stojek
2021-05-14 -- Brudzewo (WP) -- M 1903-1951, Michał Stojek
2021-05-14 -- Orzechowo (WP) -- M 1929-1950, Michał Stojek
2021-05-14 -- Skarboszewo (WP) -- M 1900-1952, Michał Stojek
2021-05-14 -- Targowa Górka (WP) -- M 1900-1947, Michał Stojek
2021-05-14 -- Tuliszków (WP) -- U 1761-1782, SlawomirB
2021-05-16 -- Jarząbkowo (WP) -- M 1900-1925, Michał Stojek
2021-05-16 -- Mądre (WP) -- U 1801-1817, Danuta Danecka
2021-05-16 -- Mielżyn (WP) -- M 1900-1950, Michał Stojek
2021-05-16 -- Ostrowo Kościelne (WP) -- M 1886-1923, Michał Stojek
2021-05-16 -- Rozdrażew USC (WP) -- M 1920-1925, Radosław Kliber
2021-05-16 -- Strzałkowo (WP) -- M 1926-1951, Michał Stojek
2021-05-23 -- Mądre (WP) -- U 1870-1895, Danuta Danecka
2021-05-23 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1841-1846, Henryk Machnik
2021-05-25 -- Łopienno (WP) -- U 1748-49, Grzegorz Szczechowiak
2021-05-25 -- Mądre (WP) -- U 1896-1911, Z 1768-1797, Danuta Danecka

woj. opolskie:
2021-05-06 -- Zalesie Śląskie (OP) -- U 1725-70, Karina Frank
2021-05-28 -- Sternalice - Sternalitz (OP) -- U 1831-70, Marzanna Kempska

woj. śląskie:
2021-05-03 -- Imielin USC (SL) -- U 1890-92, Ilona Grodoń
2021-05-03 -- Łany Wielki (SL) -- UMZ 1864-67, Aneta Janas
2021-05-03 -- Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1901-07, Barbara Sznober
2021-05-03 -- Siemianowice Śląskie-Michałkowice USC (SL) -- Z 1874-1922, Michał Cuber
2021-05-04 -- Lubecko (SL) -- U 1862, Józef_W
2021-05-04 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1900-04, GTG_Silius_Radicum
2021-05-04 -- Włodowice (SL) -- Z 1808-10, Artsanon
2021-05-05 -- Wieszowa-Wieschowa (SL) -- Z 1882-90, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-06 -- Koziegłówki (SL) -- U 1852-55, Teresa Łukasik
2021-05-06 -- Niegowa (SL) -- Z 1760-66,1814-15,17,21,28,32,37-38,1914, Maria Dobrosława
2021-05-08 -- Sosnowiec (ewang.) (SL) -- Z 1928-40, Jakub Rosa
2021-05-08 -- Zbrosławice-Broslawitz (SL) -- U 1800-01,03-45, Barbara Wiechuła
2021-05-09 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1862-63, Stanisław Jegier
2021-05-09 -- Przybynów (SL) -- U 1843-46 ; M 1865-68 ; Z 1838-41, Mirosława Lachowska
2021-05-09 -- Wieszowa-Wieschowa (SL) -- U 1874-85 ;Z 1891-1904, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-09 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1903-09, GTG_Silius_Radicum
2021-05-10 -- Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1851-61, GTG_Silius_Radicum
2021-05-11 -- Lubecko (SL) -- U 1857-59, Maria Rogalska
2021-05-12 -- Lędziny (SL) -- UMZ 1820-24, Krzysztof Kosteczko
2021-05-12 -- Wieszowa-Wieschowa (SL) -- U 1886-1905, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-13 -- Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1906, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-13 -- Dąbrowa Górnicza-Gołonóg św.Antoniego (SL) -- M 1818 , Jakub Rosa
2021-05-14 -- Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- U 1891-92, Barbara Sznober
2021-05-17 -- Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1907-08, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-17 -- Dąbrowa Górnicza-Gołonóg św.Antoniego (SL) -- M 1812-16,18, Jakub Rosa
2021-05-17 -- Kidów (SL) -- M 1832-59, Artur Galas
2021-05-17 -- Łodygowice-Kalna (SL) -- U 1829-1920, Łukasz Kominiak
2021-05-17 -- Pilica (SL) -- M 1885-88,90-1903, Piotr Skowronek
2021-05-17 -- Strumień (SL) -- M 1860-90, Łukasz Kominiak
2021-05-17 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1910-17, GTG_Silius_Radicum
2021-05-18 -- Lubecko (SL) -- U 1863, Józef_W
2021-05-18 -- Łodygowice-Bierna (SL) -- U 1826-90, Łukasz Kominiak
2021-05-18 -- Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- U 1893-94, Barbara Sznober
2021-05-18 -- Zbrosławice-Broslawizt (SL) -- U 1846-73, Barbara Wiechuła
2021-05-19 -- Łodygowice-Kalna (SL) -- M 1859-1930, Łukasz Kominiak
2021-05-19 -- Piekary Śląskie-Kamień (SL) -- Z 1885-87, Leszek Chrobok
2021-05-20 -- Łodygowice (SL) -- M 1786-1829, Łukasz Kominiak
2021-05-21 -- Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1909-10, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-21 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1864-65, Stanisław Jegier
2021-05-24 -- Czaniec (SL) -- U 1886-88, Honorata Nalborczyk
2021-05-24 -- Łodygowice (SL) -- M 1830-58, Łukasz Kominiak
2021-05-24 -- Sosnowiec-Zagórze św.Joachima (SL) -- UMZ 1866-77,83-94, Karsowianin
2021-05-25 -- Kłobuck (SL) -- U 1878-87, Iza Biś
2021-05-25 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1905-09, GTG_Silius_Radicum
2021-05-25 -- Łodygowice-Glemieniec (SL) -- U 1833-1920, Łukasz Kominiak
2021-05-25 -- Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- U 1895-96, Barbara Sznober
2021-05-25 -- Sławków (SL) -- M 1887-93, Anna Ch.
2021-05-26 -- Ligota-Ellgoth (SL) -- M 1785-1850, Łukasz Kominiak
2021-05-29 -- Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1905 , Krystyna Domańska-Bzdak
2021-05-29 -- Sławków (SL) -- U 1875-80, Anna Ch.
2021-05-31 -- Lubecko (SL) -- U 1864, Józef_W

woj. świętokrzyskie:
2021-05-01 -- Chęciny (SK) -- U 1798-1801 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-05-01 -- Ruda Kościelna (SK) -- Z 1868-1903, Marianna Paszek
2021-05-02 -- Lipa (SK) -- U 1628-1700 (skrajne), Joanna Bugajska
2021-05-02 -- Strawczyn (SK) -- U 1657-69, Joanna Bugajska
2021-05-02 -- Zawichost (SK) -- M 1785-1828, Marek Lawenda
2021-05-03 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1886-87 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-05-03 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1912 (rozszerzenia), Wiola Korycińska
2021-05-05 -- Mierzwin (SK) -- Z 1811-67 1913-16 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-05-05 -- Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1913-15, Iwona Grabska
2021-05-09 -- Chęciny (SK) -- U 1798-1803 (uzupełnienie), Edward Jabłoński
2021-05-09 -- Daleszyce (SK) -- U 1790-1830 (uzupełnienie), M 1851, Z1818, Andrzej Gawlik
2021-05-15 -- Chęciny (SK) -- U 1804-09 (uzupełnienie), Edward Jabłoński
2021-05-15 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1911 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-05-15 -- Lipa (SK) -- U 1740-66, Joanna Bugajska
2021-05-15 -- Pełczyska (SK) -- UZ 1890-96, M 1893-99, Henryk Adamczyk
2021-05-15 -- Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1908-13, Magdalena Kasprzycka
2021-05-15 -- Tuczępy (SK) -- Z 1826-32, Mieczysław Stępień
2021-05-18 -- Tuczępy (SK) -- Z 1833-36, Mieczysław Stępień
2021-05-20 -- Chęciny (SK) -- U 1810-16 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-05-21 -- Tuczępy (SK) -- UZ 1826-74 (rozszerzenie i uzupełnienie), Artur Koźmiński
2021-05-22 -- Ruda Kościelna (SK) -- M 1868-1912, Marianna Paszek
2021-05-25 -- Kazimierza Wielka (SK) -- M 1810-20, Grażyna Radzik
2021-05-25 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1888-89 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-05-25 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1910 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-05-25 -- Lipa (SK) -- U 1767-84, Joanna Bugajska
2021-05-25 -- Pełczyska (SK) -- U 1897-99, Z 1897-99 1908, Henryk Adamczyk
2021-05-28 -- Bidziny (SK) -- M 1889-1922, Tadeusz Łukaszek
2021-05-28 -- Kazanów Nowy (SK) -- U 1915-19 (skorowidz), Dariusz Laskowski
2021-05-28 -- Mierzwin (SK) -- U 1913-16 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-05-31 -- Góry Pińczowskie (SK) -- M 1907-10, Z 1876-80, Anna Kasprzyk Gorzałczana
2021-05-31 -- Imielno (SK) -- U 1918, Jacek Sławiński
2021-05-31 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1890 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna

woj. małopolskie:
2021-05-01 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg) (MP) -- M 1820-1864, Jabski
2021-05-02 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- M 1841-70, Karolina Żaba
2021-05-02 -- Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1832-1898, Renata Majewska
2021-05-02 -- Sieciechowice (MP) -- Z 1899-1904, Renata Majewska
2021-05-02 -- Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1866-70, Ewa Wołejko-Wołejszo
2021-05-03 -- Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica, Rytro, Rostoka, Obłazy, Sucha Struga, Barcice) (MP) -- U 1831-39, Viera Dušinská
2021-05-03 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1907-26, merdigon
2021-05-03 -- Wieprz (MP) -- U 1845-63, Joanna Maślanek
2021-05-04 -- Sieciechowice (m. Lesieniec) (MP) -- Z 1797-1833, Renata Majewska
2021-05-04 -- Sieciechowice (m. Sieciechowice) (MP) -- Z 1797-1806, Renata Majewska
2021-05-04 -- Szczurowa (MP) -- U 1833-40, Katarzyna Nalazek
2021-05-05 -- Gdów (MP) -- U 1777-78, Anna Budyś
2021-05-05 -- Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- M 1785-1902, merdigon
2021-05-06 -- Andrychów (MP) -- M 1816-1905, Bartłomiej Zieliński
2021-05-06 -- Głębowice (MP) -- Z 1786-1841, Mariusz Gąsiorek
2021-05-06 -- Kraków-Wróblowice Przemienienia Pańskiego (m. Wróblowice) (MP) -- U 1860-65, Anna Hytkowska
2021-05-06 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- M 1711-77, merdigon
2021-05-06 -- Osiek pow. oświęcimski (m. Malec) (MP) -- U 1878-1888, M 1786-1832, Mateusz_Grojec
2021-05-07 -- Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- M 1786-1940, Ela Synowiec
2021-05-08 -- Głębowice (MP) -- M 1840-50, Tomasz Malata
2021-05-08 -- Gwoździec (MP) -- Z 1900-1919, Małgorzata_D
2021-05-08 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1889-1899, M 1833-1847, Mateusz_Grojec
2021-05-08 -- Słomniki (MP) -- U 1811-30, Jerzy Koprowski
2021-05-08 -- Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów) (MP) -- Z 1941-1967, Ela Synowiec
2021-05-10 -- Giebułtów (MP) -- UMZ 1830-1839, Jolka4591
2021-05-10 -- Morawica (MP) -- U 1740-44, merdigon
2021-05-10 -- Wieprz (MP) -- U 1811-26, Joanna Maślanek
2021-05-11 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka) (MP) -- U 1839-49, Leszek Matuszek
2021-05-11 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Wadów) (MP) -- U 1840-47, Leszek Matuszek
2021-05-11 -- Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- Z 1786-1849, Szymon Nowak
2021-05-12 -- Gdów (MP) -- U I-IV.1779, Anna Budyś
2021-05-12 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (dzieci nieślubne) (MP) -- U 1711-93, Szymon Nowak
2021-05-12 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (obce) (MP) -- U 1772-94, Szymon Nowak
2021-05-15 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- M 1774-93, Jabski
2021-05-15 -- Rybna (MP) -- U 1810-53, Miłosz Pamuła
2021-05-16 -- Bochnia (MP) -- U 1835-36, Agnieszka5995
2021-05-16 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Łuczanowice, Dojazdów, Krzysztoforzyce, Wyciąże, Stryjów) (MP) -- U 1839-48, Leszek Matuszek
2021-05-16 -- Pleśna (MP) -- U 1701-22, Krzysztof Pękala
2021-05-17 -- Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- Z 1850-1907, Szymon Nowak
2021-05-17 -- Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- Z 1871-1880, Roman Szamocki, weryf. Małgorzata Kisiel-Dorohinicka)
2021-05-18 -- Poręba Spytkowska (m. Uszwica) (MP) -- U 1784-1829, Szymon Nowak
2021-05-18 -- Szczyrzyc (m. Jodłownik) (MP) -- U 1850-51, Krzysztof Płonka
2021-05-18 -- Szczyrzyc (MP) -- U X.1855-69, Krzysztof Płonka
2021-05-19 -- Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- Z 1908-39, Szymon Nowak
2021-05-19 -- Sanka (MP) -- UMZ 1790-91, Jarosław Zapała
2021-05-19 -- Sławice (MP) -- UMZ 1790, Jarosław Zapała
2021-05-20 -- Barcice (MP) -- U 1827-30, Viera Dušinská
2021-05-20 -- Kraków-Bieżanów (m. Prokocim, Kaim, Rząka) (MP) -- U 1871-80, Wanda Zgud
2021-05-20 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Branice, Holendry, Chałupki) (MP) -- U 1839-47, Leszek Matuszek
2021-05-20 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- M 1871-80, Karolina Żaba
2021-05-20 -- Kraków-Wróblowice Przemienienia Pańskiego (m. Wróblowice) (MP) -- U 1841-59, 1866-70, Anna Hytkowska
2021-05-21 -- Gwoździec (MP) -- Z 1800-99, Małgorzata_D
2021-05-21 -- Kraków św. Mikołaj (MP) -- Z 1791, Daniel Malik
2021-05-21 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1913-21, Agnieszka5995
2021-05-22 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1846-55, KasiaKP
2021-05-22 -- Osiek m. Malec (MP) -- U 1900-10, M 1859-84, Mateusz_Grojec
2021-05-22 -- Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Wadzyń, Pogorzany) (MP) -- Z 1864-1900, Ela Synowiec
2021-05-23 -- Morawica (MP) -- U 1735-39, merdigon
2021-05-24 -- Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1857-1880, Tomasz Malata
2021-05-24 -- Łapczyca (m. Łapczyca) (MP) -- M 1784-92, Incognito
2021-05-24 -- Łososina Dolna (MP) -- Z 1785-1903, AdamC
2021-05-25 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- M 1750-1773, Jabski
2021-05-25 -- Osiek m. Malec (MP) -- U 1911-1915, M 1886-94, Mateusz_Grojec
2021-05-25 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1784-95, Szymon Nowak
2021-05-25 -- Szreniawa (MP) -- UMZ 1790-91, Jarosław Zapala
2021-05-26 -- Olkusz (prawosł.) (MP) -- U 1890-93, Andrejus Gajosinskas
2021-05-26 -- Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- U 1877-1886, Dominika Ciolek weryfikowała Renata Majewska
2021-05-26 -- Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1787-1796, Mateusz Dunikowski
2021-05-28 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1800-11, KasiaKP
2021-05-28 -- Niegardów (MP) -- Z 1831-1849, Wojciech Nowiński
2021-05-28 -- Szczurowa (MP) -- U 1841-1866, Katarzyna Nalazek
2021-05-28 -- Tarnów Katedra (m. Strusina) (MP) -- U 1890-95, Cynthia Kurlas
2021-05-29 -- Glębowice (MP) -- M 1851-70, Tomasz Malata
2021-05-29 -- Gwoździec (MP) -- Z 1860-79, Małgorzata_D
2021-05-30 -- Trzciana (m. Kamionna) (MP) -- U 1784-1819 MZ 1784-1820, Jacek Piechny
2021-05-30 -- Trzciana (m. Trzciana) (MP) -- UMZ 1784-1819, Jacek Piechny
2021-05-31 -- Iwanowice (MP) -- M 1875-1884, Grzegorz Madej
2021-05-31 -- Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1931, Marcin Dobrzyński
2021-05-31 -- Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Ludwinów) (MP) -- M 1784-87, 1815-17, Szymon Nowak
2021-05-31 -- Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Ludwinów) (MP) -- M 1788-1811, Paweł Bilski
2021-05-31 -- Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Podgórze) (MP) -- M 1801-14, Paweł Bilski
2021-05-31 -- Kraków-Wróblowice Przemienienia Pańskiego (m. Kurdwanów) (MP) -- U 1841-70, Anna Hytkowska
2021-05-31 -- Morawica (MP) -- U 1730-34, merdigon
2021-05-31 -- Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- M 1866-1894, Dominika Ciolek weryfikowała Renata Majewska
2021-05-31 -- Skała (MP) -- U 1909, U 1907-1908,1910 (rozszerzenie), Grzegorz Madej

woj. podkarpackie:
2021-05-01 -- Brzeźnica k.Dębicy (PK) -- M 1831-33, Łukasz Majewski
2021-05-02 -- Kobylany (PK) -- M 1907-18,28, Grzegorz Zuzak
2021-05-03 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1890-91, Angela Sawiak
2021-05-03 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1891, Szymon Król
2021-05-05 -- Baranów Sandomierski (m. Koło) (PK) -- U 1829-68 (skrajne), Heather Pedersen
2021-05-05 -- Baranów Sandomierski (m. Suchorzów) (PK) -- M 1803-68, Z 1856-66 (skrajne), Heather Pedersen
2021-05-05 -- Racławice (m. Huta Deręgowska, Zarzecze) (PK) -- M 1875-80, Kamila Bogdanowicz
2021-05-07 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1821-30, Łukasz Fajfrowski
2021-05-08 -- Baranów Sandomierski (m. Skopanie, Domacyny, Suchorzów) (PK) -- U 1801-18, Heather Pedersen
2021-05-08 -- Książnice (m. Wola Rydzowska) (PK) -- U 1786-1919 (skrajne), Marek Podolski
2021-05-08 -- Mielec św. Mateusza (PK) -- M 1762-77, Marek Podolski
2021-05-09 -- Mrowla (m. Zabajka) (PK) -- Z 1787-1846, Krzysztof Gruszka
2021-05-11 -- Baranów Sandomierski (m. Skopanie) (PK) -- M 1827-68, Heather Pedersen
2021-05-12 -- Krzeczowice (gr.-kat.) (PK) -- M 1784-1840 (skrajne), Joanna Grzywna
2021-05-12 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1892, Szymon Król
2021-05-12 -- Łupków (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1830 (skrajne), Anna Krawiec
2021-05-12 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1831-40, Łukasz Fajfrowski
2021-05-13 -- Osobnica (PK) -- M 1923-38, Jan Kuchta
2021-05-14 -- Ostrowy Tuszowskie (PK) -- M 1800-20 (aktualizacja), Bartłomiej Babiarz
2021-05-14 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1841-50, Łukasz Fajfrowski
2021-05-16 -- Baranów Sandomierski (m. Baranów, Wola Baranowska, Dymitrów Duży, Dymitrów Mały, Domacyny) (PK) -- M 1802-16, Heather Pedersen
2021-05-16 -- Baranów Sandomierski (m. Dymitrów Duży, Dymitrów Mały) (PK) -- U 1801-18, Heather Pedersen
2021-05-16 -- Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1835-39, 86-89, Heather Pedersen
2021-05-18 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1893, Szymon Król
2021-05-18 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1851-60, Łukasz Fajfrowski
2021-05-18 -- Racławice (m. Huta Deręgowska) (PK) -- M 1881-89, Kamila Bogdanowicz
2021-05-19 -- Padew Narodowa (PK) -- Z 1800-06, Agnieszka Kluzek
2021-05-20 -- Łąka (m. Łukawiec) (PK) -- U 1871-75 , Dorota
2021-05-21 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1892-93, Angela Sawiak
2021-05-21 -- Kormanice (gr.-kat.) (m. Kormanice) (PK) -- U 1809, Adam Sawka
2021-05-23 -- Czermin (m. Górki) (PK) -- M 1787-1935 (skrajne), Krzysztof Naróg
2021-05-23 -- Czermin (m. Górki) (PK) -- M 1800-64 (skrajne) (aktualizacja), Łukasz Hyrchel, weryf. Krzysztof Naróg
2021-05-24 -- Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- U 1850-68, Bartłomiej Babiarz
2021-05-25 -- Mielec św. Mateusza (m. Cyranka) (PK) -- M 1918-45, Marek Podolski
2021-05-25 -- Nienadówka (PK) -- U 1880-89 , Cezary Bełz
2021-05-26 -- Sokołów Małopolski (m. Wólka Niedźwiedzka) (PK) -- U 1898-1902, Jadwiga Buras
2021-05-27 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1831-40, Łukasz Fajfrowski
2021-05-28 -- Padew Narodowa (PK) -- Z 1808-18, Agnieszka Kluzek
2021-05-29 -- Brzeźnica (PK) -- M 1837-41, Łukasz Majewski

woj. lubelskie:
2021-05-09 -- Łęczna (rzym-kat) (LB) -- U 1767-1773, aka83
2021-05-18 -- Tarnogóra (LB) -- U 1810-25, Iwona Szymańska-Stelmach
2021-05-20 -- Majdan Stary (LB) -- U 1919-1920; M 1919-1924; Z 1919-1922, Andrzej Łęcki

woj. podlaskie:
2021-05-02 -- Piątnica (PL) -- UMZ 1915-1916, Mariola Postępska weryf.Waldemar Chorążewicz
2021-05-02 -- Puchały (PL) -- M 1887-88, Bożena Śmigulska
2021-05-02 -- Szczepankowo (PL) -- Z 1791-1808, Bożena Śmigulska
2021-05-02 -- Śniadowo (PL) -- U 1833-34; M 1826-34, Bożena Śmigulska
2021-05-03 -- Puchały (PL) -- Z 1815-1816; 1817-1824, Bożena Śmigulska
2021-05-04 -- Nowogród (PL) -- U 1824-1859, Beth Skarupa, Anna Krajewska, Wanda Skibińska, Kasia Gajkowska, Marta Wojciechowska, Mariola Postępska,
Agnieszka Głowacka, Waldemar Chorążewicz
2021-05-04 -- Szczepankowo (PL) -- M 1891-1896, Bożena Śmigulska
2021-05-05 -- Nowogród (PL) -- Z 1837-38, 1851-55,1857-67, Michał Kazimierz, Agnieszka Głowacka, Krzysztof Piaszczyński, Waldemar Chorążewicz
2021-05-07 -- Kolno (PL) -- U 1826-31, 1863-65, 1868, Anna S. Tomasz Mierzejek, Wanda Skibińska, Anka, Kiełczykowska,Jola Zielińska, Waldemar Chorążewicz
2021-05-07 -- Nowogród (PL) -- M 1818-1848,1850-1867, Michał Kazimierz
2021-05-07 -- Szczepankowo (PL) -- Z 1879,1917 -1918, Bożena Śmigulska
2021-05-08 -- Białaszewo (PL) -- Z 1808-1825, Anna Krawiec
2021-05-08 -- Jałówka (PL) -- UMZ 1860-1862, Adam Okuniewski
2021-05-08 -- Narewka rz-k (PL) -- UZ 1800-1801; UMZ 1819-1823, Anna Wiszniewska
2021-05-08 -- Nowy Dwór (PL) -- U 1831-1848, Anna Krawiec
2021-05-08 -- Poświętne (PL) -- U 1871-80, Marian Lazarecki
2021-05-10 -- Szczepankowo (PL) -- M 1879-1880, 1891-1895 (rozszerzenie), Ewa Marczewska
2021-05-11 -- Jałówka (PL) -- UMZ 1815-1818, Adam Okuniewski
2021-05-11 -- Kolno (PL) -- Z 1826-1831,1834-1835, Bożena Prymus ,Anka Kiełczykowska
2021-05-11 -- Pietkowo (PL) -- Z 1890-1899, Adam Okuniewski
2021-05-12 -- Fasty (par.unicka) (PL) -- UMZ 1809, Adam Okuniewski
2021-05-12 -- Poświętne (PL) -- Z 1868-1891; 1908-1925; 1892-1907 (rozszerzenie), Krzysztof Łapiński
2021-05-12 -- Suwałki (PL) -- M 1852-1859, Marek Rozmysłowski
2021-05-15 -- Nowogród (PL) -- U 1840,1861-1862,1864, Michał Kazimierz, Agnieszka Głowacka,Jola Zielińska, Krzysztof Piaszczyński
2021-05-17 -- Płonka (rozszerzenie) (PL) -- M 1894-1907, Krzysztof Łapiński
2021-05-19 -- Kolno (PL) -- Z 1848-1850, Bożena Prymus weryf.Waldemar Chorążewicz
2021-05-20 -- Nowogród (PL) -- U 1818-1819, 1825, 1865-1867, Marta Wojciechowska, Elisabeth Smith, Jadwiga Buras, Michał Kazimierz
2021-05-20 -- Nowogród (PL) -- Z 1866-1867, 1891-1892, Jadwiga Buras
2021-05-22 -- Kolno (PL) -- Z 1836-1844, 1851-1852, Anna Kiełczykowska,Bożena Prymus,Michał Kazimierz
2021-05-22 -- Narewka rz-k (PL) -- UMZ 1824-1829, Anna Wiszniewska
2021-05-25 -- Nowoberezowo (PL) -- UMZ 1890-1908, Monika Charuj-Cataldi
2021-05-25 -- Poświętne (PL) -- U 1849-1855, Marian Lazarecki
2021-05-28 -- Burzyn (PL) -- U 1899-1900, Grzegorz Nowik
2021-05-28 -- Kolno (PL) -- M 1871-1882,1887-1889,1895-1897,1911-1919, Magdalena Wróbel
2021-05-28 -- Kolno (PL) -- Z 1822,1824-25,1853-54, Michał Kazimierz, Marta Wojciechowska

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-05-01 -- Barczewo USC (WM) -- Z 1893-1896, Katarzyna Matyjas
2021-05-01 -- Krotoszyny pow.nowomiejski (WM) -- Z 1874-1879, Anna Parysek
2021-05-02 -- Olsztynek-wieś (WM) -- M 1877-1879, Donata Stremplewska
2021-05-04 -- Barczewo USC (WM) -- M 1896-1900, Katarzyna Matyjas
2021-05-04 -- Krotoszyny pow.nowomiejski (WM) -- M 1874-1879, Anna Parysek
2021-05-10 -- Kurzętnik (WM) -- U 1874-1879, Anna Parysek
2021-05-11 -- Olsztynek-wieś (WM) -- M 1880-1882, Donata Stremplewska
2021-05-12 -- Barczewo USC (WM) -- Z 1897-1900, Katarzyna Matyjas
2021-05-15 -- Dobrocin USC (WM) -- MZ 1874-1890, Agnieszka Kościuk
2021-05-17 -- Barczewo USC (WM) -- U 1897-1900, Katarzyna Matyjas
2021-05-17 -- Kurzętnik USC (WM) -- MZ 1874-1879, Anna Parysek
2021-05-19 -- Barczewo USC (WM) -- M 1901-1905, Katarzyna Matyjas
2021-05-21 -- Bałoszyce (WM) -- M 1876-1879, Donata Stremplewska
2021-05-22 -- Św.Lipka (WM) -- M 1721-1730, Robert Połubiński
2021-05-25 -- Barczewo ob.dworski (WM) -- U 1875-1906, M 1890-1912, Katarzyna Matyjas
2021-05-25 -- Miłakowo (WM) -- M 1885,1913-1914,1916-1920, Donata Stremplewska
2021-05-25 -- Olsztynek ob.wiejski (WM) -- Z 1879-1880, Donata Stremplewska
2021-05-28 -- Barczewo ob.dworski (WM) -- Z 1874-1882, Katarzyna Matyjas
2021-05-29 -- Biskupiec USC (WM) -- UZ 1874-1875, Donata Stremplewska

Litwa:
2021-05-02 -- Nowe Miasto k. Poniewieża (LT) -- UMZ 1802-1804, Marck57
2021-05-02 -- Troki (LT) -- UZ 1804-1807, Bożena Tylingo
2021-05-09 -- Ejszyszki (LT) -- M 1831-1832, lato1107
2021-05-09 -- Troki (LT) -- U 1808-1811, Z 1808-1809, Bożena Tylingo
2021-05-12 -- Lejpuny (LT) -- M 1821-1840, Małgorzata Bogdanowicz
2021-05-16 -- Nowe Miasto k. Poniewieża (LT) -- UMZ 1805-1807, Marck57
2021-05-25 -- Wilno św. Jana (LT) -- U1815-1816, Marck57
2021-05-26 -- Turgiele (LT) -- U 1847, Kinga Pająk
2021-05-29 -- Kopciowo (LT) -- M 1809-1814, Wiktor Strawiński
2021-05-31 -- Muśniki (LT) -- U 1713-1907 (aktual.), U 1908-1915, Marta Bałażak

Białoruś:
2021-05-05 -- Mir (BR) -- M 1720-50, Michał Zieliński
2021-05-08 -- Grodno fara (BR) -- UZ 1807-1808, Wilnianka
2021-05-14 -- Szydłowicze (BR) -- U 1819-1825, Wilnianka
2021-05-15 -- Derewna (BR) -- M 1871-80, Michał Zieliński
2021-05-16 -- Wawiórka (BR) -- Z 1861-1869, Ryszard Bencko
2021-05-17 -- Mołodeczno (BR) -- U 1849-1852, M 1849-1864, maxsh
2021-05-19 -- Naliboki (BR) -- M 1819-1828, Wojciech Wosiński
2021-05-19 -- Szydłowicze (BR) -- MZ 1819-1825, Wilnianka
2021-05-28 -- Grodno fara (BR) -- UZ 1809-1810, Wilnianka
2021-05-29 -- Krasne Sioło (BR) -- M 1849-1854, maxsh
2021-05-31 -- Porzecze k. Słonimia (gr.-kat.) (BR) -- U 1839-1842, Wojciech Wosiński

Ukraina:
2021-05-03 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1856-60, Grzegorz Żychowski
2021-05-03 -- Waszkowce (UK) -- M 1887-1924, Jakub Skibiński
2021-05-03 -- Wołczyszczowice (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1851-1906 (skrajne), Olga Brudzyńska
2021-05-04 -- Berdyczów św. Barbary (UK) -- UMZ 1850-84 (skrajne), Oleg Rosowiecki
2021-05-04 -- Braiłów (UK) -- UMZ 1905, Hanna Polak
2021-05-07 -- Łysianka (UK) -- UMZ 1826-30 (skrajne), Dorota Żyłko
2021-05-09 -- Nowe Miasto (UK) -- U 1870-91, Natalia Bratkowska
2021-05-11 -- Gródek Jagielloński (UK) -- M 1864-73, Piotr Sleboda
2021-05-12 -- Krzemieniec (UK) -- Z 1819-26, Zenon Paszkowski
2021-05-12 -- Łastówki (gr.-kat.) (UK) -- U 1849-55, Wojciech Bartelski
2021-05-12 -- Śniatyn (UK) -- UM 1852, Magdalena Kos
2021-05-14 -- Czerniowce (obwód winnicki) (UK) -- UMZ 1913, Bogusław Wojciech Dzbikowicz
2021-05-14 -- Horbułów (UK) -- UMZ 1840-47 (skrajne), Anna Kwaśny
2021-05-14 -- Łysianka (UK) -- U 1848, M 1835, Z 1828, 31-34, 45, 47-48, Dorota Żyłko
2021-05-14 -- Malin (UK) -- UMZ 1840-47 (skrajne), Anna Kwaśny
2021-05-14 -- Motowidłówka (UK) -- UMZ 1837-47 (skrajne), Beata
2021-05-14 -- Rozważów (UK) -- UMZ 1840-47 (skrajne), Anna Kwaśny
2021-05-17 -- Ułanów (UK) -- UM 1880-83, Z 1880-82, Volodymyr Kucheruk
2021-05-18 -- Braiłów (UK) -- UMZ 1906, Hanna Polak
2021-05-19 -- Bóbrka (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-39, Artsanon
2021-05-19 -- Wasylów (UK) -- UMZ 1829-30, Maria Dubiczyńska
2021-05-20 -- Horbułów (UK) -- U 1835, Anna Kwaśny
2021-05-20 -- Malin (UK) -- U 1835, Anna Kwaśny
2021-05-20 -- Rozważów (UK) -- U 1835, Anna Kwaśny
2021-05-21 -- Halicz (UK) -- UMZ 1846-47, Grzegorz Żychowski
2021-05-23 -- Bilina Wielka (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1784-1851 (aktualizacja), Konrad Mierzwa
2021-05-23 -- Ułanów (UK) -- UMZ 1906, 16, Irena Rolińska
2021-05-24 -- Murafa-Morachwa (UK) -- U 1806-10, Michał Zieliński
2021-05-27 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1820, 37, 41, 43, 53, 76, Grzegorz Żychowski
2021-05-30 -- Chorostków (gr.-kat.) (UK) -- M 1861, Alina Picazio
2021-05-31 -- Chorostków (gr.-kat.) (UK) -- UZ 1861, Alina Picazio

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2021 - 07:33
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w czerwcu 2021 roku:

woj. mazowieckie:

2021-06-01 -- Przytyk (mojż.) (MZ) -- Z 1905, 1915-17, 1922-28, 1930-34, Marcin Dobrzyński
2021-06-03 -- Cerekiew (MZ) -- U 1914-15, Mikołaj Wilk
2021-06-03 -- Długa Kościelna (MZ) -- U 1797-1810, Aneta Kaczmarek
2021-06-03 -- Jazgarzew (MZ) -- Z 1852-53, Aneta Kaczmarek
2021-06-03 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1845-50, 1866-69, Aneta Kaczmarek
2021-06-03 -- Tczów (MZ) -- M 1850-69, Marcin Różycki
2021-06-05 -- Brzeźnica (MZ) -- M 1915-45, Z 1915-37, Bartłomiej Zieliński
2021-06-05 -- Gąbin (MZ) -- U 1891, Elżbieta Dąbrowska
2021-06-05 -- Górzno (MZ) -- U 1881-1906 (rozsz.), 1907-09, Beata Krupa
2021-06-05 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1906, Cezary Borowski
2021-06-05 -- Łopacin (MZ) -- UMZ 1781-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-06-05 -- Mława (MZ) -- UMZ 1855-59, Izabela Czaplicka
2021-06-05 -- Mniszek (MZ) -- U 1913-14, M 1912-14, Marianna Paszek
2021-06-05 -- Nur (MZ) -- UMZ 1854, Emilia Borowicz
2021-06-05 -- Obryte (MZ) -- U 1856-65, Roland White
2021-06-05 -- Oleksin (MZ) -- Z 1879-82, Anna Ornoch
2021-06-05 -- Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1747-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-06-05 -- Sienno (MZ) -- M 1818, 1838, 1867, Marcin Luziński
2021-06-05 -- Wysokie Koło (Regów) (MZ) -- U 1897-1905, Dorota Kober
2021-06-05 -- Zaręby Kościelne (MZ) -- Z 1782-1807 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-06-05 -- Żurominek (MZ) -- U 1901-03, Jan Wojtkiewicz
2021-06-07 -- Chlewiska (MZ) -- U 1911-15, Mikołaj Wilk
2021-06-07 -- Chotycze (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1812, Andrzej Żuk
2021-06-07 -- Chynów (MZ) -- UMZ 1876-1915, Teresa Mikołajewska
2021-06-07 -- Grzebsk (MZ) -- U 1811-12, MZ 1810-17, Izabela Czaplicka
2021-06-07 -- Kołbiel (MZ) -- U 1800-03, Aneta Kaczmarek
2021-06-07 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1880-84, Aneta Kaczmarek
2021-06-09 -- Boguty (MZ) -- UMZ 1870, SLEM74
2021-06-09 -- Chotycze (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1813-16, Andrzej Żuk
2021-06-09 -- Gąbin (MZ) -- Z 1900-04, Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
2021-06-09 -- Kosów Lacki (MZ) -- U 1902, Ewa Dybowska
2021-06-09 -- Krępa Kościelna (MZ) -- M 1826-50, Jerzy Borycki
2021-06-09 -- Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1904, Katarzyna Pasik
2021-06-10 -- Lisów (MZ) -- Z 1927-36, Mikołaj Wilk
2021-06-13 -- Potworów (MZ) -- U 1682-1750, Egbert Małecki
2021-06-13 -- Szreńsk (MZ) -- UZ 1871-80, Krystyna Malik
2021-06-16 -- Chotycze (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1817-20, Andrzej Żuk
2021-06-16 -- Leoncin (MZ) -- Z 1937-39, Wojciech Wosiński
2021-06-16 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1885-87, Aneta Kaczmarek
2021-06-17 -- Gralewo (MZ) -- U 1841-42 (rozsz.), Jan Wojtkiewicz
2021-06-17 -- Zuzela (MZ) -- Z 1797-1800, Emilia Borowicz
2021-06-18 -- Kaski (MZ) -- U 1848, Agnieszka Pander
2021-06-18 -- Płońsk (MZ) -- M 1852-54, Z 1875-76 (rozsz.), Karol Szulc
2021-06-18 -- Sochaczew (MZ) -- Z 1924-25, Ewa Kuśmirek
2021-06-18 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1797-1800, Mikołaj Wilk
2021-06-18 -- Wielgie (MZ) -- U 1767-1820, Karol Giemza
2021-06-18 -- Zakrzew (MZ) -- U 1909-15, Marianna Paszek
2021-06-20 -- Brzeźnica (MZ) -- U 1911-22, Bartłomiej Zieliński
2021-06-20 -- Jasieniec Solecki (MZ) -- Z 1937-48, Bartłomiej Zieliński
2021-06-20 -- Serock (MZ) -- UMZ 1822-25, Bożena Prymus
2021-06-20 -- Wielgie (MZ) -- M 1927-32 Z 1927-29, Bartłomiej Zieliński
2021-06-21 -- Suserz (MZ) -- UMZ 1906, Barbara Raniewicz
2021-06-22 -- Wieliszew (MZ) -- UZ 1900-03, Julia Trzcińska-Biskupska
2021-06-23 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1888-90, Aneta Kaczmarek
2021-06-23 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1868-72, Mikołaj Wilk
2021-06-23 -- Wysokie Koło - Regów (MZ) -- U 1906-14, Dorota Kober
2021-06-23 -- Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1832, Adam Jaroń
2021-06-26 -- Magnuszew (MZ) -- UMZ 1912-13, Beata Krupa
2021-06-26 -- Oleksin (MZ) -- M 1831-57, Bogusław Kuć
2021-06-26 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1866-69, Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
2021-06-26 -- Sochaczew (MZ) -- Z 1926-29, Ewa Kuśmirek
2021-06-26 -- Wrociszew (MZ) -- UMZ 1915-18, Aleksandra Piętak
2021-06-26 -- Żbików (MZ) -- M 1861-65, Małgorzata Szadkowska
2021-06-28 -- Serock (MZ) -- UM 1811/12, Bożena Prymus
2021-06-30 -- Chotycze (gr-kat) (MZ) -- UMZ 1821-25, Andrzej Żuk
2021-06-30 -- Niedzbórz (MZ) -- U 1880-82 Z 1894-95, Jan Wojtkiewicz
2021-06-30 -- Oleksin (MZ) -- Z 1883, Anna Ornoch
2021-06-30 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1866-67, Mikołaj Wilk

Warszawa:
2021-06-04 -- Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1932, Ewa Czerkawska
2021-06-04 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1868, Adam Dominik Okuniewski
2021-06-05 -- Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1821, Katarzyna Marchlińska
2021-06-05 -- Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- Z 1904-12, Natalia Opiłowska
2021-06-15 -- Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1824, Sławomir Kowalczyk
2021-06-15 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1933-35, Paweł Zawadzki
2021-06-15 -- Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1912, Aneta Kaczmarek
2021-06-15 -- Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1930, Ewa Czerkawska
2021-06-15 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1902, mariamikołaj
2021-06-15 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1921, 30, Agata Pakuza
2021-06-15 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1925, Ewa Czerkawska
2021-06-17 -- Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1931, Ewa Czerkawska
2021-06-20 -- Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1927, Aneta Kaczmarek
2021-06-20 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1871, Aneta Kaczmarek
2021-06-26 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1936, Paweł Zawadzki
2021-06-26 -- Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1933, Ewa Czerkawska
2021-06-26 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1926, Ewa Czerkawska

woj. łódzkie:
2021-06-06 -- Biała Rawska (LD) -- Z 1852, Ewa Czerkawska
2021-06-06 -- Budziszewice (LD) -- UMZ 1876, Kacper Szczepanowski
2021-06-06 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1906-07, Mariusz Majchrzak
2021-06-06 -- Głogowiec (LD) -- UMZ 1919, Józef Dębowski
2021-06-06 -- Głowno (LD) -- UMZ 1918-19, Jacek Kundzik
2021-06-06 -- Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1920, Grzegorz Żychowski
2021-06-06 -- Leźnica Wielka (LD) -- U 1820-23,26-59, Z 1820-23, Włodzimierz Dąbrowski
2021-06-06 -- Łódź MB Zwycięska (LD) -- M 1932, Izabela Ziobro
2021-06-06 -- Stolec (LD) -- Z 1876-1919, Elżbieta Nejman
2021-06-06 -- Ujazd (LD) -- Z 1851-57, Kacper Szczepanowski
2021-06-06 -- Wola Wiązowa (LD) -- U 1826-30, Tomasz i Alicja Skolimowscy
2021-06-06 -- Wolbórz (LD) -- M 1782, Bogumił Szmańda
2021-06-08 -- Brzeźnio (LD) -- UZ 1912-14, UMZ 1915-16, Urszula Świerczyńska
2021-06-08 -- Sławno (LD) -- SkU 1860-63, Marcin Dobrzyński
2021-06-08 -- Wągłczew (LD) -- UZ 1860-1913, Urszula Świerczyńska
2021-06-10 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- SkU 1917-19, SkM 1937-39, Gadecki.Bogusław
2021-06-10 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1914, Mariusz Majchrzak
2021-06-10 -- Dąbrowice (LD) -- UMZ 1912-14, Filip Skurzewski
2021-06-10 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1932-33, Urszula Gałkiewicz
2021-06-10 -- Łódź-Mileszki (LD) -- U 1907-10,15, Izabela Ziobro
2021-06-11 -- Chruślin (LD) -- Z 1790-95, Tomasz Frynia
2021-06-11 -- Czastary (LD) -- UMZ 1858-67, Grażyna Stasiak
2021-06-11 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1878-79, Mariusz Majchrzak
2021-06-11 -- Łódź św. Kazimierz (LD) -- Z 1912, Izabela Ziobro
2021-06-11 -- Ujazd (LD) -- UZ 1871-78, Kacper Szczepanowski
2021-06-14 -- Bąków Górny (LD) -- U 1614-42,1744-46,49-63,65-68, M 1614,16-20,22-39,1734-61, Z 1803-04, Antoni Burzyński
2021-06-14 -- Biała Rawska (LD) -- Z 1853, Ewa Czerkawska
2021-06-14 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1881, Mariusz Majchrzak
2021-06-14 -- Komorniki (LD) -- UMZ 1919, Tomasz i Alicja Skolimowscy
2021-06-14 -- Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- Z 1931, Dariusz Śludkowski
2021-06-16 -- Bąków Górny (LD) -- U 1659, M 1620-1800, Z 1687-1727,29,32-33, Antoni Burzyński
2021-06-16 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1908, Mariusz Majchrzak
2021-06-16 -- Imielno (LD) -- UMZ 1919, Józef Dębowski
2021-06-16 -- Łódź św. Wojciech (LD) -- UMZ 1914, Ilona Gieras
2021-06-16 -- Wielgomłyny (LD) -- M 1915-19,31-40, Gadecki.Bogusław
2021-06-22 -- Bąkowa Góra (LD) -- M 1924-27, Gadecki.Bogusław
2021-06-22 -- Bąków Górny (LD) -- U 1763-1806, Antoni Burzyński
2021-06-22 -- Bęczkowice (LD) -- Z 1920-22, Gadecki.Bogusław
2021-06-22 -- Białynin (LD) -- UMZ 1841-50, Zofia Kolińska
2021-06-22 -- Brzeziny (LD) -- Z 1918, Marysiawo
2021-06-22 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1909-10, Mariusz Majchrzak
2021-06-22 -- Łódź NMP (LD) -- M 1929, Jarosław Stawowski
2021-06-22 -- Łódź-Mileszki (LD) -- U 1911-14, Izabela Ziobro
2021-06-22 -- Rzejowice (LD) -- M 1914-18, Gadecki.Bogusław
2021-06-28 -- Bąkowa Góra (LD) -- M 1928-29, Gadecki.Bogusław
2021-06-28 -- Brzeziny (LD) -- Z 1848-49, Edyta Bednarek
2021-06-28 -- Czarnożyły (LD) -- UMZ 1912, Danuta Mieżyńska
2021-06-28 -- Grochów (LD) -- UMZ 1919, Tomek Bogiel
2021-06-28 -- Łódź-Mileszki (LD) -- Z 1912-15, Izabela Ziobro
2021-06-28 -- Sieradz (LD) -- U 1804-08, magnowa
2021-06-29 -- Inowłódz (LD) -- U 1878-84, Janusz Kamiński
2021-06-29 -- Łyskornia (LD) -- M 1919-35, Magdalena Mierzwiak
2021-06-29 -- Mierzyn (LD) -- Z 1753-1808, Tomek Turniak

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-06-01 -- Zbrachlin (KP) -- SkUMZ 1918-20 , Jan Berens
2021-06-02 -- Kowalewo Pomorskie (KP) -- Z 1800-41, Kamil Krasinski
2021-06-02 -- Ostrowąs (KP) -- SkUMZ 1918-20 , Jan Berens
2021-06-02 -- Szadłowice (KP) -- Z 1854-77,86-87, Katarzyna Siemiankowska
2021-06-02 -- Świedziebnia (KP) -- U 1825-27,30,33 (rozszerzenie ), Bożena Prymus
2021-06-02 -- Wielkie Radowiska (KP) -- M 1880-90, Krzysztof Kamiński
2021-06-02 -- Witowo (KP) -- U 1841-60, Adam Malitowski
2021-06-05 -- Tłuchowo (KP) -- U 1871-82,94-97; Z 1868-82,94-97, Mary Ann Graham
2021-06-06 -- Radzyń Chełmiński (KP) -- Z 1679-96,1705,07,10,82,85-1826, Adam Górski
2021-06-07 -- Kowalewo Pomorskie (KP) -- Z 1842-47, Kamil Krasinski
2021-06-08 -- Mazowsze (KP) -- Z 1742-1808, Krzysztof Kośnik
2021-06-08 -- Parchanie (KP) -- Z 1824-29,40-54, Katarzyna Siemiankowska
2021-06-09 -- Dobrzejewice (KP) -- Z 1855-64, Maciej Lisinski
2021-06-11 -- Błędów (KP) -- U 1787-1821, Kamil Krasinski
2021-06-11 -- Wielkie Radowiska (KP) -- M 1891-1901, Krzysztof Kamiński
2021-06-14 -- Nakło nad Notecią św. Wawrzyńca (KP) -- Z 1937-38, Monika Rozpłoch-Mróz
2021-06-14 -- Płonne (KP) -- U 1809-21, Kamil Krasinski
2021-06-14 -- Świedziebnia (KP) -- U 1836 (rozszerzenie), Waldemar Chorążewicz
2021-06-14 -- Tłuchowo (KP) -- UZ 1898-1905, Mary Ann Graham
2021-06-16 -- Chlewiska (KP) -- M 1753-67,69-1810,14-63, Jan Łukasik
2021-06-16 -- Wieniec (KP) -- U 1840-42,44-67; Z1851-67, Katarzyna Siemiankowska
2021-06-17 -- Rywałd (KP) -- U 1788-1822, Kamil Krasinski
2021-06-17 -- Skrwilno (KP) -- UZ 1878, Mary Ann Graham
2021-06-19 -- Chełmica (KP) -- SkUMZ 1919-20, Jan Berens
2021-06-19 -- Dobrzejewice (KP) -- UZ 1823,25, Maciej Lisinski
2021-06-19 -- Mazowsze (KP) -- U 1721-33,65-1808, Krzysztof Kośnik
2021-06-21 -- Dobrzejewice (KP) -- Z 1826-37, Maciej Lisinski
2021-06-22 -- Tłuchowo (KP) -- UZ 1906-10, Mary Ann Graham
2021-06-23 -- Łowiczek (KP) -- U 1833, Joanna Bruździńska
2021-06-25 -- Gruta (KP) -- U 1748-1807 ;M 1811-20, Kamil Krasinski
2021-06-25 -- Szpetal Górny (KP) -- SkUMZ 1920, Jan Berens
2021-06-26 -- Wielkie Radowiska (KP) -- M 1902-21, Krzysztof Kaminski
2021-06-29 -- Mrocza (KP) -- M 1931-34, Monika Rozpłoch-Mróz
2021-06-29 -- Nakło nad Notecią św. Wawrzyńca (KP) -- Z 1939-40, Monika Rozpłoch-Mróz
2021-06-30 -- Gruta (KP) -- M 1821-47, Kamil Krasinski

woj. wielkopolskie:
2021-06-09 -- Chocz (WP) -- UMZ 1915-1916, Tom Wodziński
2021-06-09 -- Kórnik (WP) -- UM 1795-1800, Danuta Danecka
2021-06-30 -- Głuchów (pow. turecki) (WP) -- UZ 1808-1819, Henryk Dąb
2021-06-30 -- Tuliszków (WP) -- UZ 1810-1816, SlawomirB

woj. opolskie:
2021-06-06 -- Praszka (OP) -- UMZ 1695-1722, Marzanna Kempska
2021-06-21 -- Praszka (OP) -- UMZ 1723-41, Marzanna Kempska

woj. śląskie:
2021-06-01 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1866-67, Stanisław Jegier
2021-06-01 -- Kidów (SL) -- U 1811-25, Wacław Winczakiewicz
2021-06-02 -- Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1766-1802, Bartul
2021-06-05 -- Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1904, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-06-05 -- Czaniec (SL) -- U 1889-93, Honorata Stella Nalborczyk
2021-06-05 -- Ligota-Ellgoth (SL) -- M 1851-53,55-1932, Łukasz Kominiak
2021-06-05 -- Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- U 1897-1901, Barbara Sznober
2021-06-05 -- Zbrosławice-Broslawitz (SL) -- U 1800-73, Barbara Wiechuła
2021-06-06 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1765-78, GTG_Silius_Radicum
2021-06-07 -- Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1903-04, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-06-09 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1910-17, GTG_Silius_Radicum
2021-06-09 -- Przybynów (SL) -- U 1848-50 ; Z 1842-45, Mirosława_Lachowska
2021-06-10 -- Łany Wielkie (SL) -- U 1733-72, Artur Galas
2021-06-14 -- Łany Wielkie (SL) -- M 1748-72, Artur Galas
2021-06-14 -- Łodygowice (SL) -- U 1808-45, Łukasz Kominiak
2021-06-14 -- Piekary Śląskie -Kamień USC (SL) -- Z 1888-90, Leszek Chrobok
2021-06-14 -- Sławków (SL) -- U 1882-85, A.Ch
2021-06-14 -- Strumień (SL) -- U 1860-81, Łukasz Kominiak
2021-06-14 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1780-89, GTG_Silius_Radicum
2021-06-17 -- Łany Wielkie (SL) -- UMZ 1868-78, Aneta Janas
2021-06-17 -- Parzymiechy (SL) -- UMZ 1857-60, Janusz Kowalski
2021-06-18 -- Lubecko (SL) -- U 1783-99, Łukasz Pruski
2021-06-19 -- Cięcina (SL) -- U 1881-1900, GosiaKS
2021-06-21 -- Kalety-Zielona USC (SL) -- UZ 1885-1901 ; M 1885,87-94,96-98, GTG_Silius_Radicum
2021-06-21 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1790-99, GTG_Silius_Radicum
2021-06-22 -- Milówka-Cisiec (SL) -- U 1820-69, Łukasz Kominiak
2021-06-25 -- Chorzów-Hajduki Wielkie (SL) -- M 1874-96, GTG_Silius_Radicum
2021-06-25 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1868-69, Stanisław Jegier
2021-06-27 -- Czaniec (SL) -- U 1894-98, Honorata Stella Nalborczyk
2021-06-27 -- Niegowa (SL) -- U 1837,39,44,47-48,50-51,53-54,57-58, Mariadobrosława
2021-06-30 -- Cieszyn św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1840-48, Augiasz
2021-06-30 -- Sławków (SL) -- M 1894-1900, A.Ch

woj. świętokrzyskie:
2021-06-01 -- Chęciny (SK) -- U 1817-21 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-06-01 -- Lipa (SK) -- U 1785-91, Joanna Bugajska
2021-06-01 -- Staszów (SK) -- Z 1898-1900, UM 1898-1900 (rozszerzenie), Jerzy Koprowski
2021-06-02 -- Lipa (SK) -- U 1791-1810, Joanna Bugajska
2021-06-04 -- Mierzwin (SK) -- M 1815-1916 (skrajne skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-06-05 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1909 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-06-05 -- Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1902-03, Halina Kroner
2021-06-07 -- Góry Pińczowskie (SK) -- U 1912-14, Anna Kasprzyk Gorzałczana
2021-06-10 -- Lipa (SK) -- Z 1945, Joanna Bugajska
2021-06-10 -- Mnichów (SK) -- U 1770-1809, MZ 1797-1809, Dariusz Laskowski
2021-06-10 -- Sędziejowice (SK) -- UM 1912-15, Z 1875-1911, Ryszard Olesiński
2021-06-10 -- Wrocieryż (SK) -- UMZ 1903, Cezary Borowski
2021-06-18 -- Lipa (SK) -- U 1795, Z 1740-97 1811-13 1946-47, Joanna Bugajska
2021-06-18 -- Wrocieryż (SK) -- UMZ 1911, Cezary Borowski
2021-06-19 -- Chęciny (SK) -- U 1822-25, M 1726-97 (aktualizacja), Edward Jabłoński
2021-06-19 -- Chlewice (SK) -- SkU 1810-75, SkM 1810-75, Wojciech Liśkiewicz
2021-06-19 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1907 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-06-19 -- Odrowąż (SK) -- M 1937-45, Marcin Marynicz
2021-06-19 -- Tuczępy (SK) -- M 1826-56, Anna Zwolińska
2021-06-20 -- Kunów (SK) -- U 1912-18, Bożena Krajewska
2021-06-20 -- Lasocin (SK) -- M 1911-27, Tadeusz Łukaszek
2021-06-20 -- Roadoszyce (SK) -- UMZ 1855, Jan Krzak
2021-06-20 -- Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- Z 1896-1906, Magdalena Kasprzycka
2021-06-20 -- Wrocieryż (SK) -- MZ 1915 i 1917, Karolina Kaszuba
2021-06-22 -- Chlewice (SK) -- SkZ 1810-75, Wojciech Liśkiewicz
2021-06-22 -- Góry Pińczowskie (SK) -- U 1915-17, Anna Kasprzyk
2021-06-22 -- Tarnawa (SK) -- U 1919-29, M 1921-29, Z 1921-25, Anna Szymańska
2021-06-27 -- Chęciny (SK) -- M 1798-1809 (sumariusz), Edward Jabłoński
2021-06-27 -- Daleszyce (SK) -- Z 1773-1811, Andrzej Gawlik
2021-06-27 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1891-92 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-06-27 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1906 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-06-27 -- Kunów (SK) -- U 1919-20, Bożena Krajewska
2021-06-27 -- Ociesęki (SK) -- Z 1838, 1851-53, Magdalena Kos
2021-06-27 -- Pełczyska (SK) -- U 1902-06, Z 1909-11, Henryk Adamczyk
2021-06-27 -- Wrocieryż (SK) -- U 1914, M 1913-14(rozszerzenie), Cezary Borowski
2021-06-29 -- Tuczępy (SK) -- M 1857-68, Anna Zwolińska
2021-06-30 -- Chęciny (SK) -- M 1815 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-06-30 -- Kocina (SK) -- SkU 1821-1890 (skrajne), Wojciech Liśkiewicz

woj. małopolskie:
2021-06-01 -- Wieprz (MP) -- U 1827-44, Joanna Maślanek
2021-06-02 -- Florynka (gr.-kat.) (MP) -- U 1917-21 MZ 1917-33, Halina Żabczak
2021-06-02 -- Miechów (m. Witowice, Biskupice, Szczepanowice, Brzuchania, Miechów, Zagrody) (MP) -- M 1798-1824, Urszula Pogoń
2021-06-02 -- Miechów (MP) -- Z 1836-41, Urszula Pogoń
2021-06-02 -- Więcławice (MP) -- M 1826-49, Tekla
2021-06-02 -- Zadroże (MP) -- U 1652-1810, M 1653-1773, Z 1660-1810, Jerzy Żurada
2021-06-03 -- Jawiszowice (MP) -- U 1906-18, Anna Kołodziejczyk
2021-06-04 -- Olkusz (MP) -- Z 1868, Grażyna Przybysz
2021-06-04 -- Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- Z 1865-1894, Dominika Ciolek weryfikowała Renata Majewska
2021-06-05 -- Głębowice (MP) -- Z 1841-43, 1846-87, Mariusz Gąsiorek
2021-06-05 -- Gwoździec (MP) -- Z 1840-59, M.D.
2021-06-05 -- Jadowniki (MP) -- U 1784-1920, ArcheGenes
2021-06-05 -- Książ Mały (MP) -- M 1855-64, Renata Majewska
2021-06-05 -- MP (MP) -- Z 1784-1840, KasiaKP
2021-06-05 -- Trzebinia (MP) -- SkM 1933-41, Maciej Mendela
2021-06-06 -- Krościenko nad Dunajcem (MP) -- U 1876-1901 (rozszerzenie), Rajmund Lemański
2021-06-06 -- Krynica Zdrój (gr.-kat.) (MP) -- Z 1853-54, Georgius
2021-06-07 -- Gwoździec (MP) -- Z 1784-1839, M.D.
2021-06-07 -- Raciborowice (m. Wegrzce) (MP) -- M 1865-1894, Dominika Ciolek
2021-06-07 -- Tczyca (MP) -- UMZ 1790, Jarosław Zapała
2021-06-08 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- U 1803-15 M 1797-1815, Jabski
2021-06-08 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- M 1795-96, Jabski
2021-06-08 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1916, M 1895-1918, Mateusz_Grojec
2021-06-09 -- Szczyrzyc (m. Lasocice) (MP) -- U 1872-1901, Krzysztof Płonka
2021-06-09 -- Szczyrzyc (m. Zerosławice) (MP) -- U 1894-1920, Krzysztof Płonka
2021-06-09 -- Szczyrzyc (obce) (MP) -- U 1859-1901, Krzysztof Płonka
2021-06-10 -- Raciechowice (m. Wżary) (MP) -- M 1786-1940, Łukasz Kominiak
2021-06-10 -- Regulice (MP) -- UMZ 1790, Jarosław Zapała
2021-06-11 -- Imbramowice (MP) -- U 1873-1878, Krzysztof Rudziński weryfikowała Renata Majewska
2021-06-11 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów, Łuczanowice) (MP) -- Z 1871-80, Leszek Matuszek
2021-06-11 -- Oświęcim Wniebowzięcia NMP (MP) -- I-VIII.1765, Mateusz_Grojec
2021-06-13 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1890-99, Agnieszka5995
2021-06-14 -- Andrychów (MP) -- M 1905-1939, Bartłomiej Zieliński
2021-06-14 -- Głębowice (MP) -- M 1871-1887, Tomasz Malata
2021-06-14 -- Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1797-1806, Mateusz Dunikowski
2021-06-15 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Chełm, Podkamycze, Bielany) (MP) -- U 1711-59, Aleksandra Ufir
2021-06-15 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Półwsie, Królewszczyna, Zwierzyniec, Wola, Olszanica) (MP) -- U 1711-58, Aleksandra Ufir
2021-06-15 -- Morawica (MP) -- M 1890-1911, aqkis
2021-06-15 -- Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- Z 1786-1932, Ela Synowiec
2021-06-16 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- V.1779-1790, Anna Budyś
2021-06-16 -- Szczyrzyc (m. Lasocice) (MP) -- U 1786-1871, Krzysztof Płonka
2021-06-17 -- Raciechowice (m. Wżary, Mierzeń) (MP) -- U 1786-1864, Łukasz Kominiak
2021-06-18 -- Dobranowice-Poborowice (m. Karwina, Rudno Górne) (MP) -- UMZ 1790, Jarosław Zapała
2021-06-18 -- Imbramowice (MP) -- U1877, 1879-1882, M 1904-1907, Krzysztof Rudziński
2021-06-18 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1796-1806, Szymon Nowak
2021-06-18 -- Raciechowice (MP) -- M 1834-1862, Łukasz Kominiak
2021-06-21 -- Andrychów (MP) -- Z 1920-45, Bartłomiej Zieliński
2021-06-21 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1780-99, KasiaKP
2021-06-22 -- Mikluszowice (m. Grobla, Trawniki, Świniary) (MP) -- UMZ 1782-84, KasiaKP
2021-06-22 -- Szczurowa (MP) -- Z 1835-1860, Małgorzata Hoły weryfikowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
2021-06-23 -- Trzciana (MP) -- Z 1890-1929, 37gosia
2021-06-23 -- Wieprz (MP) -- U 1786-1811, Joanna Maślanek
2021-06-24 -- Morawica (MP) -- U 1725-29, merdigon
2021-06-24 -- Niegardów (MP) -- M 1826-32, Wojciech Nowiński
2021-06-25 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Dojazdów) (MP) -- M 1830-39, Karolina Żaba
2021-06-25 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Łuczanowice, Wadów, Krzysztoforzyce, Ruszcza, Wyciąże, Przylasek Rusiecki, Stryjów, Branice, Chałupki) (MP) -- M 1797-1840, Karolina Żaba
2021-06-25 -- Raciborowice (m. Węgrzce) (MP) -- M 1877-1886, Dominika Ciolek
2021-06-25 -- Raciechowice (m. Mierzeń) (MP) -- M 1786-1940, Łukasz Kominiak
2021-06-27 -- Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Bieżanów) (MP) -- U 1833-49, Wanda Zgud
2021-06-27 -- Pleśna (MP) -- U 1722-52, Krzysztof Pękala
2021-06-28 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1791-1804, Anna Budyś
2021-06-28 -- Głębowice (MP) -- M 1888-1903, Tomasz Malata
2021-06-28 -- Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1790-96, Szymon Nowak
2021-06-28 -- Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1806-1816, Ewa Wołejko-Wołejszo
2021-06-29 -- Sieciechowice (MP) -- M 1914-18, Renata Majewska
2021-06-30 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1850-51 (rozszerzenie), Małgorzata Mączyńska, weryf. Renata Majewska
2021-06-30 -- Raciechowice (m. Wżary) (MP) -- U 1865-1911, Łukasz Kominiak

woj. podkarpackie:
2021-06-01 -- Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- Z 1821-48, Bartłomiej Babiarz
2021-06-02 -- Racławice (m. Huta Deręgowska, Kończyce, Nowa Wieś, Wolina, Zarzecze) (PK) -- M 1890-1904, Kamila Bogdanowicz
2021-06-03 -- Łączki Kucharskie (m. Łączki) (PK) -- M 1895-1925, Szymon Król
2021-06-04 -- Oleszyce (PK) -- UMZ 1842, Magdalena Kornafel-Pajda
2021-06-06 -- Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- U 1801-08, 46-47, Adam Sawka
2021-06-06 -- Wadowice Górne (PK) -- U 1839, Tomasz Malata
2021-06-09 -- Góra Ropczycka (m. Zagorzyce) (PK) -- U 1890-1911, Paweł Zawadzki
2021-06-09 -- Kobylany (PK) -- Z 1914-18, 28, Grzegorz Zuzak
2021-06-10 -- Czermin (m. Szafranów) (PK) -- Z 1787-1948 (skrajne), Krzysztof Naróg
2021-06-10 -- Mielec św. Mateusza (m. Mielec) (PK) -- M 1919-45, Marek Podolski
2021-06-11 -- Frysztak (m. Stępina) (PK) -- Z 1784-1885, Katarzyna Piękoś
2021-06-11 -- Kolbuszowa (m. Kupno, Poręby Kupieńskie) (PK) -- U 1787-1825 (skrajne), Daniel Kaczor
2021-06-12 -- Brzeźnica (PK) -- M 1842-48, Łukasz Majewski
2021-06-13 -- Białobrzegi (PK) -- U 1856-1908, Gocha_D
2021-06-13 -- Gorzyce (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1785-1843, Henryk Joniec
2021-06-14 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1861-70, Łukasz Fajfrowski
2021-06-15 -- Brzeźnica (m. Brzeźnica) (PK) -- M 1888-1902, Łukasz Majewski
2021-06-15 -- Brzeźnica (m. Pustków) (PK) -- M 1888-1903, Łukasz Majewski
2021-06-16 -- Kormanice (gr.-kat.) (m. Kupiatycze, Młodowice) (PK) -- U 1801-10, M 1801-09, Adam Sawka
2021-06-16 -- Padew Narodowa (PK) -- Z 1820-27, Agnieszka Kluzek
2021-06-16 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1871-80, Łukasz Fajfrowski
2021-06-16 -- Trzęsówka (PK) -- Z 1850-68, Bartłomiej Babiarz
2021-06-18 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1881-90, Łukasz Fajfrowski
2021-06-19 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1894-97, 1899, Angela Sawiak
2021-06-19 -- Łężyny (m. Glinik Polski, Gorzyce) (PK) -- UMZ 1898-1905, Karsowianin
2021-06-19 -- Łężyny (m. Łężyny) (PK) -- U 1898-1905, M 1897-1930, Z 1897-1931, Karsowianin
2021-06-19 -- Wola Rafałowska (m. Zabratówka) (PK) -- U 1848-1905, Aleksandra Bury
2021-06-20 -- Wola Rafałowska (m. Wola Rafałowska) (PK) -- U 1786-1821, 1824-1913, Aleksandra Bury
2021-06-21 -- Manasterzec (gr.-kat.) (PK) -- U 1860-85, Konrad Urban
2021-06-21 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1891-1900, Łukasz Fajfrowski
2021-06-22 -- Chmielnik (m. Chmielnik) (PK) -- U 1895-1908, Aleksandra Bury
2021-06-23 -- Chmielnik (m. Błędowa Tyczyńska) (PK) -- U 1890-1914, Aleksandra Bury
2021-06-23 -- Frysztak (m. Stępina) (PK) -- Z 1886-1947, Katarzyna Piękoś
2021-06-23 -- Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1874-91, Kamila Bogdanowicz
2021-06-24 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1898, Angela Sawiak
2021-06-24 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1901-10, Łukasz Fajfrowski
2021-06-25 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1911-30, Łukasz Fajfrowski
2021-06-26 -- Czermin (m.Otałęż) (PK) -- M 1787-1945, Krzysztof Naróg
2021-06-27 -- Domostawa (PK) -- M 1928-42, 44, Bartłomiej Babiarz
2021-06-27 -- Kormanice (gr.-kat.) (m. Kormanice) (PK) -- U 1784, 1853-59, M 1853-68, Z 1811, Adam Sawka
2021-06-27 -- Kormanice (gr.-kat.) (m. Kupiatycze) (PK) -- U 1846, Adam Sawka
2021-06-27 -- Pysznica (m. Domostawa) (PK) -- M 1890-1914, 17-27, Bartłomiej Babiarz
2021-06-28 -- Kolbuszowa (m. Kupno) (PK) -- U 1826-46, Melina Kaczor Boukis, weryf. Daniel Kaczor
2021-06-28 -- Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1812-77 (skrajne), Adam Sawka
2021-06-28 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1931-37, Łukasz Fajfrowski

woj. lubelskie:
2021-06-29 -- Krasnystaw (LB) -- U 1826-1830, Krzysztof Zochniak

woj. podlaskie:
2021-06-01 -- Kolno (PL) -- Z 1847, 1855-1856, 1859-1860, Michał Kazimierz ,Agnieszka Głowacka
2021-06-04 -- Nowogród (PL) -- U 1820-21, 1853-1854, 1860, 1863, Bożena Prymus,Mariola Postępska, Rafał Janczewski,Elisabeth Smith,Agnieszka Głowacka
2021-06-04 -- Nowogród (PL) -- Z 1853-1854, Bożena Prymus
2021-06-07 -- Nowy Dwór (PL) -- M 1808-1848, Anna Krawiec
2021-06-07 -- Przytuły (PL) -- Z 1816, 1885-1915, Anna Krawiec
2021-06-07 -- Romany (PL) -- U 1921, Anna Krawiec
2021-06-07 -- Szczepankowo (PL) -- Z 1888, 1889,1927-1930, Bożena Śmigulska
2021-06-10 -- Białystok (PL) -- U 1891, AD Okuniewski
2021-06-10 -- Kolno (PL) -- Z 1815-1818,1820,1861-1865, Marta Wojciechowska,Elisabeth Smith, Bożena Prymus,Michał Kazimierz
2021-06-12 -- Szczepankowo (PL) -- Z 1880-1899, Bożena Śmigulska
2021-06-13 -- Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- M 1887-1890, AD Okuniewski
2021-06-13 -- Nowy Dwór (PL) -- M 1808-1848, Anna Krawiec
2021-06-13 -- Piątnica (PL) -- M 1826-1849; 1852-1860 (uzupełnienie), Wojewoda_Czarnocin
2021-06-13 -- Piątnica (PL) -- Z 1808-1812, 1862-1867, Wojewoda_Czarnocin
2021-06-15 -- Białystok (PL) -- U 1893, Wiola Dec
2021-06-15 -- Dołubowo (PL) -- U 1882-1888, AD Okuniewski
2021-06-15 -- Kolno (PL) -- Z 1813-1814, 1866-1868, Bożena Prymus i Agnieszka Głowacka
2021-06-17 -- Knyszyn (PL) -- U 1888-1904, M 1885-1897, Z 1890-1903, Wiesław Chodak
2021-06-17 -- Narewka rz-k (PL) -- U 1830-1838, Anna Wiszniewska
2021-06-17 -- Rutki-Kossaki (PL) -- U 1854,1855,1857, Bożena Śmigulska
2021-06-20 -- Białystok (PL) -- U 1894-1895, Wiola Dec weryf. AD Okuniewski
2021-06-20 -- Dołubowo (PL) -- U 1885-1888, AD Okuniewski
2021-06-20 -- Kolno (PL) -- Z 1869-1870, Michał Kazimierz
2021-06-20 -- Narewka rz-k (PL) -- MZ 1830-1838, Anna Wiszniewska
2021-06-20 -- Turośń Kościelna (PL) -- UMZ 1808-1809, Jerzy Klim
2021-06-25 -- Przytuły (PL) -- U 1894-1899, Anna Krawiec
2021-06-26 -- Miastkowo (PL) -- Z 1888,1890-1899,1900-1904, Bożena Śmigulska
2021-06-30 -- Łomża (PL) -- U 1782-1790,1815-1816,1823, Tracy Polyak, Duane Smith, Marta Wojciechowska, Urszula Chyży weryf.Tracy Polyak and Waldemar Chorążewicz
2021-06-30 -- Narewka rz-k (PL) -- UMZ 1839-1845, Anna Wiszniewska
2021-06-30 -- Nowogród (PL) -- U 1815-1817, Iwona Grabska

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-06-02 -- Miłakowo USC (WM) -- U 1875-1880,1882-1887,1889-1890, Donata Stremplewska
2021-06-04 -- Barczewo ob.dworski (WM) -- Z 1884-1893,1895-1906, Katarzyna Matyjas
2021-06-06 -- Brąswałd USC (WM) -- Z 1907-1933; M 1922-1934, Donata Stremplewska
2021-06-07 -- Jarnołtowo USC (WM) -- M 1909-1913, Izabela Czaplińska
2021-06-10 -- Św.Lipka (WM) -- M 1731-1745, Robert Połubiński
2021-06-12 -- Rumienica (WM) -- U 1874-1899, Anna Parysek
2021-06-13 -- Miłakowo USC (WM) -- U 1891 -1894,1896-1902,1904 -1906,1908 -1914, Donata Stremplewska
2021-06-13 -- Miłakowo USC (WM) -- Z 1913-1919, Donata Stremplewska
2021-06-17 -- Boże (WM) -- M 1907-1919, Donata Stremplewska
2021-06-18 -- Klewki (WM) -- M 1923, Donata Stremplewska
2021-06-20 -- Barczewo (WM) -- U 1901-1904; Z 1901-1905, Katarzyna Matyjas
2021-06-20 -- Klebark Wielki (WM) -- U 1907-1911, Donata Stremplewska
2021-06-20 -- Kronowo (WM) -- M 1922-1925; Z 1886, Donata Stremplewska
2021-06-21 -- Kętrzyn-domena (WM) -- M 1876,1881,1883, Donata Stremplewska
2021-06-22 -- Kętrzyn-domena (WM) -- Z 1877-78, Donata Stremplewska
2021-06-23 -- Laseczno (WM) -- U 1874-1875,1886; MZ 1874-1875, Donata Stremplewska
2021-06-25 -- Olsztynek-wieś (WM) -- Z 1881-1883, Donata Stremplewska
2021-06-30 -- Rumienica (WM) -- Z 1874-1909, Anna Parysek

woj. pomorskie:
2021-06-25 -- Sztum (PM) -- M 1769-79, 82-1800, Jarosław Cendrowski

Litwa:
2021-06-01 -- Lejpuny (LT) -- Z 1817-1830, Małgorzata Bogdanowicz
2021-06-01 -- Turgiele (LT) -- U 1844-1846, Kinga Pająk
2021-06-02 -- Wilno św. Jana (LT) -- U 1817-1818, Marck57
2021-06-03 -- Kopciowo (LT) -- Z 1809-1811, Wiktor Strawiński
2021-06-05 -- Ejszyszki (LT) -- U 1803-1805, lato1107
2021-06-05 -- Surwiliszki (LT) -- U1794-1848, M1799-1920 z lukami - aktualizacje, Grażyna Wójcik
2021-06-05 -- Surwiliszki (LT) -- Z 1835-1848, 1781-1828 (aktual.), Grażyna Wójcik
2021-06-05 -- Troki (LT) -- UZ 1812-1818, Bożena Tylingo
2021-06-09 -- Wilno św. Jana (LT) -- U 1819-1820, Marck57
2021-06-13 -- Turgiele (LT) -- U 1841-1843, Kinga Pająk
2021-06-13 -- Wilno św. Jana (LT) -- U 1821-1822, Marck57
2021-06-15 -- Wilno św. Ducha (LT) -- M 1892-1895, 1900-1905, Bożena Tylingo
2021-06-16 -- Ejszyszki (LT) -- U 1807-1809, lato1107
2021-06-20 -- Troki (LT) -- UMZ 1798-1801, Bożena Tylingo
2021-06-20 -- Wilno św. Jana (LT) -- U 1823-1824, Marck57
2021-06-27 -- Lejpuny (LT) -- Z 1831-1841, Małgorzata Bogdanowicz
2021-06-27 -- Troki (LT) -- UMZ 1819-1823, Bożena Tylingo
2021-06-30 -- Wilno św. Jana (LT) -- U 1825-1826, Marck57

Białoruś:
2021-06-02 -- Międzyrzecz (BR) -- UMZ 1802-1806, Wilnianka
2021-06-09 -- Naliboki (BR) -- U 1819-1828, Wojciech Wosiński
2021-06-13 -- Grodno fara (BR) -- UZ 1811-1812, Wilnianka
2021-06-13 -- Naliboki (BR) -- Z 1819-1828, Wojciech Wosiński
2021-06-15 -- Wawiórka (BR) -- Z 1870-1879, Ryszard Bencko
2021-06-20 -- Skrundzie (BR) -- UMZ 1808-1818 (brak 1809), Bożena Czarnuszewicz
2021-06-20 -- Słonim (BR) -- UMZ 1848-1859, Bożena Czarnuszewicz
2021-06-23 -- Naliboki (BR) -- U 1829-1835, brak 1832-1833, Wojciech Wosiński
2021-06-27 -- Naliboki (BR) -- M 1829-1836, Z 1829-1835, Wojciech Wosiński
2021-06-30 -- Bielica (BR) -- Z 1798-1802, Walerian Skrendo
2021-06-30 -- Grodno fara (BR) -- UZ 1813-1814, M 1811-1814, Wilnianka

Ukraina:
2021-06-01 -- Berdyczów NMP (UK) -- UMZ 1850-84 (skrajne), Oleg Rosowiecki
2021-06-01 -- Ułanów (UK) -- UMZ 1915, Volodymyr Kucheruk
2021-06-04 -- Białołówka (UK) -- UMZ 1827-47 (skrajne), Maciek Saryusz-Romiszewski
2021-06-05 -- Rożniatów (UK) -- U 1842, Bartłomiej Babiarz
2021-06-07 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1841, Dorota Żyłko
2021-06-08 -- Ułanów (UK) -- U 1836-44, 46-47, M 1827-47, Z 1840-41, 46-47, Joanna Maślanek
2021-06-10 -- Lwów Bazylika (UK) -- Z 1841, Magdalena Kos
2021-06-14 -- Lwów Bazylika (UK) -- M 1840 (aktualizacja), U 1839, UZ 1840, , Magdalena Kos
2021-06-14 -- Łysianka (UK) -- U 1840-43, M 1839-41, Z 1835, 39-40, 42-43, Dorota Żyłko
2021-06-15 -- Rzyszczów (UK) -- UMZ 1876-79, Katarzyna Marchlińska
2021-06-18 -- Stare Sioło (UK) -- UMZ 1821-25, Hubert Załężny
2021-06-19 -- Jaseniwka-Skazińce (UK) -- UM 1900-05, Z 1900-03, 1905, Jadwiga Sibirska
2021-06-23 -- Ułanów (UK) -- UMZ 1914, Volodymyr Kucheruk
2021-06-24 -- Stare Sioło (m. Dźwinogród) (UK) -- U 1802-15, 22, M 1803-04, 07, 10-11, 14-15, Z 1802-15, 25, Hubert Załężny
2021-06-25 -- Makarów (UK) -- UMZ 1829-30, Maria Dubiczyńska
2021-06-25 -- Niżniów (UK) -- UMZ 1816-19, 21-22 (rozszerzenie), Madzialena_KB
2021-06-27 -- Chorostków (UK) -- UMZ 1862-63, Alina Picazio
2021-06-29 -- Beremiany (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1877-1942 (skrajne), Magdalena Andruszewska

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2021 - 07:40
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w lipcu 2021 roku:

woj. mazowieckie:

2021-07-01 -- Bodzanów (MZ) -- U 1665-1808 (z sumariusza), Krzysztof Kośnik
2021-07-01 -- Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1903, Ewa Wołejko-Wołejszo
2021-07-01 -- Krasne (MZ) -- U 1901-13 M 1911-12, Barbara Staniak
2021-07-01 -- Leoncin (MZ) -- M 1910-14, Wojciech Wosiński
2021-07-01 -- Mława (MZ) -- UZ 1850-54 M 1846-54, Izabela Czaplicka
2021-07-01 -- Nur (MZ) -- Z 1826-33, Justyna Jaźwińska
2021-07-01 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1891-93, Aneta Kaczmarek
2021-07-01 -- Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- U 1918-19, Krzysztof Jach
2021-07-01 -- Siennica (MZ) -- U 1914-16, Stanisław Jegier
2021-07-01 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1866, Tomasz Bogiel
2021-07-01 -- Sochaczew (MZ) -- U 1903 (zachowana część), Izabela Ziobro
2021-07-01 -- Sochaczew (MZ) -- U 1910-12, Ewa Kuśmirek
2021-07-01 -- Wieniawa (MZ) -- Z 1810-24, Incognito
2021-07-02 -- Karniewo (MZ) -- UMZ 1808-18 (z lukami), Bożena Prymus
2021-07-03 -- Klwów (MZ) -- U 1919-20, Krzysztof Jach
2021-07-03 -- Kołbiel (MZ) -- U 1804-05, Aneta Kaczmarek
2021-07-03 -- Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1852-58, Jan Wojtkiewicz
2021-07-03 -- Sucha Poduchowna (MZ) -- UMZ 1916-18, Jakub Szcześniak
2021-07-04 -- Siennica (MZ) -- Z 1914-16, Stanisław Jegier
2021-07-12 -- Błonie (MZ) -- M 1929, Elżbieta Misiewicz
2021-07-12 -- Niedzbórz (MZ) -- U 1877-79, Jan Wojtkiewicz
2021-07-12 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1894-97, Aneta Kaczmarek
2021-07-12 -- Skołatowo (MZ) -- M 1858, Sylwester Krzysztof Gajewski
2021-07-12 -- Sochaczew (MZ) -- U 1913, Ewa Kuśmirek
2021-07-12 -- Zuzela (MZ) -- Z 1801-07 (rozsz.), Emilia Borowicz
2021-07-13 -- Nur (MZ) -- UM 1855, Z 1834-45, 1855, Justyna Jaźwińska i Emilia Borowicz
2021-07-13 -- Siedlce (MZ) -- Z 1913, Grażyna Przybysz
2021-07-13 -- Siennica (MZ) -- M 1914-16, Stanisław Jegier
2021-07-13 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1801-04, Mikołaj Wilk
2021-07-14 -- Bukówno (MZ) -- U 1918-20, Krzysztof Jach
2021-07-14 -- Ciemniewko (MZ) -- U 1869-71 (rozszerzenie), Jan Wojtkiewicz
2021-07-14 -- Krajkowo (MZ) -- UMZ 1594-1730 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-07-14 -- Pomiechowo (MZ) -- UMZ 1770-1807 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-07-14 -- Wieniawa (MZ) -- M 1810-99, Incognito
2021-07-15 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1856-58, Marzanna Kulesza
2021-07-15 -- Kaski (MZ) -- UMZ 1838-41, Agnieszka Pander
2021-07-15 -- Kosów Lacki (MZ) -- U 1903, Ewa Dybowska
2021-07-15 -- Porba-Kocęby (MZ) -- U 1918, Waldemar Badurek
2021-07-15 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1867-68, Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
2021-07-16 -- Chotycze (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1826-32, Andrzej Żuk
2021-07-16 -- Sienno (MZ) -- M 1842, 1851, 1856, Marcin Luziński
2021-07-16 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1869, 1871-72, 1874-75, Tomasz Bogiel
2021-07-18 -- Belsk Duży (MZ) -- M 1917-18, Rafał Traczyk
2021-07-18 -- Ciepielów (MZ) -- UMZ 1886-95, M 1933-41, Bartłomiej Zieliński
2021-07-18 -- Suserz (MZ) -- UMZ 1907, Barbara Raniewicz
2021-07-18 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1811, Krzysztof Cegliński
2021-07-18 -- Wielgie (MZ) -- M 1919-37, Bartłomiej Zieliński
2021-07-18 -- Wieniawa (MZ) -- U 1825-46, Incognito
2021-07-21 -- Andrzejewo (MZ) -- UZ 1881-90, Włodzimierz Macewicz
2021-07-21 -- Barcice (MZ) -- U 1718-94, M 1720-1825, Witold Czyż, weryf. Jacek Paź
2021-07-21 -- Dębe Wielkie (MZ) -- M 1913-15, Z 1913-15, Anna Foryś-Perkowska
2021-07-21 -- Dębe Wielkie (MZ) -- UMZ 1916-18, Iwona Frydryszak
2021-07-21 -- Garwolin (MZ) -- Z 1931, Iwona Frydryszak
2021-07-21 -- Gostynin (MZ) -- M 1887, 1909-15, Agnieszka Kuczkowska
2021-07-21 -- Grzebsk (MZ) -- UMZ 1890, Izabela Czaplicka
2021-07-21 -- Kiełpin (MZ) -- U 1851-55, Z 1825, 51-55, Emilia Borowicz
2021-07-21 -- Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1826-35, el_za
2021-07-21 -- Kosów Lacki (MZ) -- M 1903-04, Ewa Dybowska
2021-07-21 -- Lipie (MZ) -- UMZ 1918-19, Rafał Traczyk
2021-07-21 -- Lipowiec Kościelny (MZ) -- Z 1887-90 (rozszerzenie), Jan Wojtkiewicz
2021-07-21 -- Miszewo Murowane (MZ) -- Z 1695-1807 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-07-21 -- Niedzbórz (MZ) -- Z 1896-99, Jan Wojtkiewicz
2021-07-21 -- Oleksin (MZ) -- Z 1884-85, Anna Ornoch
2021-07-21 -- Rybno (MZ) -- U 1870-71, Agnieszka Koszelak
2021-07-21 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1871-72, 75-76, 78-79, Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
2021-07-21 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1876, 1878, Tomasz Bogiel
2021-07-21 -- Sochaczew (MZ) -- Z 1930-33, Ewa Kuśmirek
2021-07-21 -- Trąbki (pow. garwoliński) (MZ) -- M 1924-36, Iwona Frydryszak
2021-07-21 -- Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1905, Katarzyna Pasik
2021-07-21 -- Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1833, Adam Jaroń
2021-07-21 -- Zuzela (MZ) -- UMZ 1917-20, Justyna Jaźwińska
2021-07-21 -- Zyck (MZ) -- M 1850, Anna Hejna-Goślicka
2021-07-21 -- Zyck (MZ) -- U 1802-24 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-07-31 -- Barcice (MZ) -- Z 1717-94, Witold Czyż, weryf. Jacek Paź
2021-07-31 -- Boglewice (MZ) -- SkU 1763-96, Piotr Walczak
2021-07-31 -- Borzęcin (MZ) -- U 1912-20, Jan Olesiński
2021-07-31 -- Karniewo (MZ) -- U 1826-42, Bożena Prymus
2021-07-31 -- Leoncin (MZ) -- Z 1940, Wojciech Wosiński
2021-07-31 -- Miszewo Murowane (MZ) -- U 1695-1807 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-07-31 -- Mława (mojż.) (MZ) -- Z 1924, Marcin Dobrzyński
2021-07-31 -- Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- U 1835-36, Jan Wojtkiewicz
2021-07-31 -- Rozniszew (MZ) -- UMZ 1851, 1912-19, Teresa Mikołajewska
2021-07-31 -- Stromiec (MZ) -- UZ 1810-11, Rafał Traczyk
2021-07-31 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1812-16, Krzysztof Cegliński
2021-07-31 -- Wierzbica (MZ) -- UM 1916, Monika Lisek
2021-07-31 -- Zuzela (MZ) -- U 1782-85, Emilia Borowicz
2021-07-31 -- Zyck (MZ) -- Z 1846, Anna Hejna-Goślicka

Warszawa:
2021-07-01 -- Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1870-K, Agata Pakuza
2021-07-01 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1872, Aneta Kaczmarek
2021-07-02 -- Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1934, Ewa Czerkawska
2021-07-14 -- Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1823, Sławomir Kowalczyk
2021-07-14 -- Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1929, Ewa Rembikowska
2021-07-14 -- Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1935, Ewa Czerkawska
2021-07-15 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1903, mariamikołaj
2021-07-31 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1939, Adam Rozenau
2021-07-31 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1863, Urszula Drabińska
2021-07-31 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1932-38, Artur Lewandowski
2021-07-31 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1903, mariamikołaj

woj. łódzkie:
2021-07-06 -- Bąków Górny (LD) -- Z 1734-48,50-89,93-1804,06-08, Antoni Burzyński
2021-07-06 -- Kleszczów (ewang.) (LD) -- U 1920, Gadecki.Bogusław
2021-07-06 -- Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-07-06 -- Łódź św. Anna (LD) -- Z 1928-30, Urszula Gałkiewicz
2021-07-06 -- Łódź św. Mateusz (ewang.) (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-07-06 -- Osjaków (LD) -- Z 1864, Tomasz Skolimowski
2021-07-06 -- Ożarów (LD) -- U 1864-65, M 1867-68, Tomasz Skolimowski
2021-07-06 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1886-87, Krystyna Stanisławska
2021-07-06 -- Ujazd (LD) -- UZ 1879-82, Kacper Szczepanowski
2021-07-11 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1876-78, Mariusz Majchrzak
2021-07-11 -- Łódź św. Anna (LD) -- M 1929, Małgorzata Berendzik
2021-07-11 -- Tomaszów Mazowiecki-Białobrzegi (LD) -- UMZ 1810-11,13-20,22-34,41-50, Gośka
2021-07-11 -- Wielgomłyny (LD) -- Z 1931-37, Gadecki.Bogusław
2021-07-15 -- Chełmo (LD) -- U 1920, MZ 1940, Gadecki.Bogusław
2021-07-15 -- Chojne (LD) -- UMZ 1917-18, Marcin Antczak
2021-07-15 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1911-12, Mariusz Majchrzak
2021-07-15 -- Krośniewice (LD) -- UMZ 1919-20, Antoni Burzyński
2021-07-15 -- Łódź NMP (LD) -- M 1931, Jarosław Stawowski
2021-07-15 -- Łódź-Mileszki (LD) -- M 1901-15, Izabela Ziobro
2021-07-15 -- Siedlec (LD) -- M 1826-47, Elżbieta Misiewicz
2021-07-15 -- Siedlec (LD) -- UMZ 1809-10, moyra777
2021-07-21 -- Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1868-74, Krystyna Zadwórna
2021-07-21 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1913, Mariusz Majchrzak
2021-07-21 -- Dmenin (LD) -- UMZ 1819-30, Grażyna Stasiak
2021-07-21 -- Łódź MB Zwycięskiej (LD) -- M 1929, Izabela Ziobro
2021-07-21 -- Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1929-30, KuSto
2021-07-21 -- Mierzyce (LD) -- UMZ 1868-90, Urszula Świerczyńska
2021-07-25 -- Białynin (LD) -- UMZ 1851-60, Zofia Kolińska
2021-07-25 -- Inowłódz (LD) -- U 1899, Janusz Kamiński
2021-07-25 -- Łódź św. Anna (LD) -- M 1930-33, Małgorzata Berendzik
2021-07-25 -- Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1933, Aleksandra Klimas
2021-07-25 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-07-25 -- Parzno (LD) -- Z 1772-95, Henryk Koluszkowski
2021-07-29 -- Bęczkowice (LD) -- M 1923-29, Gadecki.Bogusław
2021-07-29 -- Dobryszyce (LD) -- M 1798-99 (weryf.), Bożenna Rasmussen
2021-07-29 -- Kobiele Wielkie (LD) -- M 1921-22, Gadecki.Bogusław
2021-07-29 -- Lutomiersk (LD) -- UMZ 1920, Grzegorz Żychowski
2021-07-29 -- Łódź MB Zwycięskiej (LD) -- M 1928, Izabela Ziobro
2021-07-29 -- Mikołajewice (LD) -- UMZ 1920, Grzegorz Żychowski
2021-07-29 -- Niewiesz (LD) -- UMZ 1919, Henryk Dąb
2021-07-29 -- Radomsko (LD) -- M 1738-46, Bożenna Rasmussen
2021-07-30 -- Bąkowa Góra (LD) -- M 1930-40, Gadecki Bogusław
2021-07-30 -- Czarnożyły (LD) -- UMZ 1913, Danuta Mieżyńska
2021-07-30 -- Piotrków Tryb. (LD) -- U 1900, Marcin Dobrzyński

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-07-01 -- Dąbrówka Królewska (KP) -- M 1772-1850, Kamil Krasinski
2021-07-02 -- Karnkowo (KP) -- SkM 1917-20, Jan Berens
2021-07-04 -- Bobrowniki (KP) -- SkM 1920, Jan Berens
2021-07-05 -- Parchanie (KP) -- Z 1855-74, Katarzyna Siemiankowska
2021-07-08 -- Golub (KP) -- U 1872-90, Kamil Krasinski
2021-07-08 -- Witowo (KP) -- SkM 1917-19, Jan Berens
2021-07-09 -- Byczyna (KP) -- SkM 1920, Jan Berens
2021-07-09 -- Kłobia (KP) -- SkM 1919-20, Jan Berens
2021-07-09 -- Ostrowite (KP) -- SkM 1917-18, Jan Berens
2021-07-12 -- Dźwierzno (KP) -- U 1762-1815, Kamil Krasinski
2021-07-12 -- Mokowo (KP) -- U 1808-25 ;Z 1808-16, Mary Ann Graham
2021-07-12 -- Witowo (KP) -- U 1861-79, Adam Malitowski
2021-07-12 -- Wola Trutowo (KP) -- M 1754-1808 ;Z 1754-57,59-60,82-1808, Krzysztof Kośnik
2021-07-15 -- Raciążek (KP) -- UMZ 1900-20 (rozszerzenie), Ryszard Jagielski
2021-07-16 -- Szadłowice (KP) -- Z 1885-1939, Katarzyna Siemiankowska
2021-07-17 -- Wola Trutowo (KP) -- U 1754-1808, Krzysztof Kośnik
2021-07-18 -- Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- SkU 1868-79, Jan Berens
2021-07-21 -- Wielka Łąka (KP) -- U 1799-1844, Kamil Krasinski
2021-07-24 -- Chrostkowo (KP) -- U 1909-11; MZ 1909-10, Krzysztof Kaminski
2021-07-24 -- Golub (KP) -- U 1862-67,91-92, Kamil Krasinski
2021-07-24 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1881-85, Wioletta Schiedel
2021-07-24 -- Łobdowo (KP) -- U 1773-89, Kamil Krasinski
2021-07-24 -- Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- U 1880-81,83-90, Jan Berens
2021-07-26 -- Mokowo (KP) -- U 1826-37; Z 1816-25, Mary Ann Graham
2021-07-30 -- Wąbrzeźno (KP) -- U 1751-67,77-80, Kamil Krasinski

woj. wielkopolskie:
2021-07-07 -- Kórnik (WP) -- U 1801-1813, Z 1795-1800, Danuta Danecka
2021-07-07 -- Rozdrażew USC (WP) -- M 1926-1929, Radosław Kliber
2021-07-13 -- Kórnik (WP) -- M 1769-94, Z 1769-94, 1801-51, Danuta Danecka
2021-07-14 -- Głuchów (pow. turecki) (WP) -- U Z 1820-1825, Henryk Dąb
2021-07-21 -- Kórnik (WP) -- Z 1852-1865, Danuta Danecka
2021-07-24 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1847-1855, Henryk Machnik
2021-07-26 -- Głuchów (pow. turecki) (WP) -- UZ 1826-1833, Henryk Dąb

woj. opolskie:
2021-07-11 -- Praszka (OP) -- UMZ 1774-99, Marzanna Kempska
2021-07-28 -- Kielcza-Keltsch (OP) -- UZ 1720-66;M 1720-1825, Karina Frank

woj. śląskie:
2021-07-01 -- Bieruń (SL) -- UMZ 1820-21,72-74 , Grażyna Krone
2021-07-01 -- Łany Wielkie (SL) -- Z 1729-72, Artur Galas
2021-07-04 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1902 , Barbara Sznober
2021-07-06 -- Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer (SL) -- U 1877-1900, Alfred Choroba
2021-07-06 -- Miasteczko Śląskie-Żyglin USC (SL) -- M 1885-1901, GTG_Silius_Radicum
2021-07-06 -- Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- M 1864-93, Patrycja Adamus
2021-07-08 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1903-04, Barbara Sznober
2021-07-08 -- Sławków (SL) -- U 1886-90, A.Ch
2021-07-09 -- Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- Z 1940, Łukasz Kominiak
2021-07-10 -- Bieruń (SL) -- UMZ 1845-71, Grażyna Krone
2021-07-11 -- Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- U 1786-92 ;Z 1939, Łukasz Kominiak
2021-07-12 -- Łany Wielkie (SL) -- U 1773-82, Artur Galas
2021-07-12 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1905-07, Barbara Sznober
2021-07-12 -- Pilica (SL) -- U 1901-03, Scowron
2021-07-14 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- Z 1795-99, GTG_Silius_Radicum
2021-07-15 -- Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (m.Lipnik Dolny) (SL) -- Z 1938-40, Łukasz Kominiak
2021-07-15 -- Rudy-Groß Rauden (m.Stanica) (SL) -- U 1750-1802, Bartul
2021-07-17 -- Goleniowy (SL) -- UMZ 1884-90, Bartłomiej Zieliński
2021-07-17 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- Z 1790-94, GTG_Silius_Radicum
2021-07-19 -- Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- Z 1938 , Łukasz Kominiak
2021-07-19 -- Katowice USC (SL) -- M 1885-95, Aleksander Kunsdorf
2021-07-19 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1919-21, Barbara Sznober
2021-07-21 -- Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (m.Leszczyny) (SL) -- Z 1937-40, Łukasz Kominiak
2021-07-21 -- Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- U 1786-1805, Łukasz Kominiak
2021-07-24 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1870-71, Stanisław Jegier
2021-07-24 -- Lubecko (SL) -- U 1870-72, Maria Rogalska
2021-07-24 -- Łany Wielkie (SL) -- M 1773-82, Artur Galas
2021-07-25 -- Lubecko (SL) -- U 1865, Józef_W
2021-07-25 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- Z 1919-21, Barbara Sznober
2021-07-26 -- Lędziny (SL) -- UMZ 1825-29, Krzysztof Kosteczko
2021-07-28 -- Pilica (SL) -- Z 1894-96, Scowron
2021-07-30 -- Sławków (SL) -- U 1891-95; Z 1875-85, A.Ch

woj. świętokrzyskie:
2021-07-01 -- Chęciny (SK) -- M 1810-15 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-07-01 -- Lipa (SK) -- Z 1813-17, Joanna Bugajska
2021-07-04 -- Kocina (SK) -- SkM 1821-1914(skrajne), Wojciech Liśkiewicz
2021-07-04 -- Tuczępy (SK) -- Z 1848-60 (rozszerzenie), Artur Koźmiński
2021-07-06 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1893-94 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-07-06 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1905 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-07-06 -- Lisów (SK) -- Z 1848-49 (pokładne), Zdzisław Stepień
2021-07-07 -- Kocina (SK) -- SkZ 1821-1914 (skrajne), Wojciech Liśkiewicz
2021-07-08 -- Góry Pińczowskie (SK) -- M 1911-15, Z 1881-86, Anna Kasprzyk
2021-07-14 -- Chęciny (SK) -- M 1816-19 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-07-14 -- Daleszyce (SK) -- U 1831-36 (rozszerzenie), Andrzej Gawlik
2021-07-14 -- Góry Pińczowskie (SK) -- M 1916-19, Z 1887-88 90, Anna Kasprzyk
2021-07-14 -- Kazimierza Wielka (SK) -- M 1920-22, Grażyna Radzik
2021-07-14 -- Kije (SK) -- M 1900-14, Jacek Stradowski
2021-07-14 -- Kunów (SK) -- Z 1910-19, Bożena Krajewska
2021-07-14 -- Pełczyska (SK) -- U 1907-08, Z 1912-14, Henryk Adamczyk
2021-07-14 -- Pilczyca (SK) -- U 1914-19, Joanna Bugajska
2021-07-14 -- Połaniec (SK) -- M 1665-93, Janusz Tomalski
2021-07-14 -- Tuczępy (SK) -- M 1918-24, Anna Zwolińska
2021-07-20 -- Chęciny (SK) -- M 1820-25 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-07-20 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1904 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-07-20 -- Pełczyska (SK) -- U 1909-10, Henryk Adamczyk
2021-07-20 -- Pilczyca (SK) -- M 1914-20, Joanna Bugajska
2021-07-20 -- Połaniec (SK) -- M 1694-1763, Janusz Tomalski
2021-07-22 -- Kunów (SK) -- Z 1920-25, Bożena Krajewska
2021-07-29 -- Chęciny (SK) -- M 1826-32 (rozszerzenia), Edward Jabłoński
2021-07-29 -- Skotniki Sandomierskie (SK) -- UMZ 1810-19, Zenon Smuniewski
2021-07-29 -- Tuczępy (SK) -- M 1868-74, Z 1861-74 (rozszerzenie), Artur Koźmiński
2021-07-29 -- Wrocieryż (SK) -- UM 1913-15, Z 1914-15 (uzupełnienia i rozszerzenie), Cezary Borowski
2021-07-30 -- Kazimierza Mała (SK) -- U 1783-97, Wojciech Nocuń
2021-07-30 -- Kunów (SK) -- Z 1926-32, Bożena Krajewska

woj. małopolskie:
2021-07-01 -- Góra św. Jana (m. Smykań) (MP) -- U 1786-97, Krzysztof Płonka
2021-07-01 -- Szczyrzyc (m. Smykań) (MP) -- U 1798-1900, Krzysztof Płonka
2021-07-02 -- Olszyny (m. Gierowa) (MP) -- U 1784-1871, M.D.
2021-07-02 -- Olszyny (m. Olszyny, Roztoka, Sukmanie) (MP) -- U 1784-1920, M.D.
2021-07-02 -- Olszyny (m. Podbrzezie) (MP) -- U 1784-1814, M.D.
2021-07-02 -- Olszyny (obce) (MP) -- U 1857-98, M.D.
2021-07-02 -- Raciechowice (m. Mierzeń) (MP) -- U 1865-1917, Łukasz Kominiak
2021-07-03 -- Imbramowice (MP) -- U 1883-1890, Krzysztof Rudziński
2021-07-04 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1750-65, KasiaKP
2021-07-04 -- Lipnica Wielka pow. nowosądecki (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1866, Magda Buch
2021-07-04 -- Raciechowice (m. Mierzeń) (MP) -- Z 1786-1940, Łukasz Kominiak
2021-07-05 -- Biały Kościół (MP) -- M 1825-1889, Jerzy Żurada
2021-07-05 -- Brzeźnica (pow. bocheński) (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1840, Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
2021-07-05 -- Dobranowice-Poborowice (MP) -- UMZ 1812, 1821, Jarosław Zapała
2021-07-05 -- Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- U 1889-1920, Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
2021-07-05 -- Łososina Dolna (m. Wronowice) (MP) -- U 1786-1861, Adam Ciastoń
2021-07-06 -- Wieprz (MP) -- M 1840-1864, jhzs
2021-07-07 -- Imbramowice (MP) -- Z 1813, Michał Stojek
2021-07-07 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1745-55, Jarosław Sawicki
2021-07-07 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1807-16, Szymon Nowak
2021-07-07 -- Tęgoborze (m. Just) (MP) -- M 1786-1908, Aleks.K
2021-07-07 -- Tęgoborze (m. Stara Wieś, Łyczanka) (MP) -- M 1790-1901, Aleks.K
2021-07-07 -- Tęgoborze (m. Tęgoborze) (MP) -- M 1776-1901, Aleks.K
2021-07-07 -- Tęgoborze (m. Zawadka, Biała Woda, Świdnik, Rojówka) (MP) -- M 1786-1902, Aleks.K
2021-07-08 -- Czchów (mojż.) (MP) -- U 1886-99, Dagmara Kulig
2021-07-08 -- Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- U 1868-89, Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
2021-07-08 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1853-63, Agnieszka5995
2021-07-09 -- Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- U 1834-67, Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
2021-07-09 -- Morawica (MP) -- U 1720-24, merdigon
2021-07-09 -- Morawica (MP) -- Z 1900-11, aqkis
2021-07-09 -- Strzelce Wielkie (MP) -- UM 1804-15, Laura Facchini
2021-07-09 -- Szerzyny (MP) -- U 1684-86, 1688-92, 1702-84, Przemek Bożek
2021-07-09 -- Wojnicz (MP) -- U 1758, Magdalena Majkutewicz
2021-07-12 -- Brzeźnica (pow. bocheński) (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1841, Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
2021-07-12 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1805-19, Anna Budyś
2021-07-12 -- Gorlice (m. Gorlice) (MP) -- U 1888-1899 (rozszerzenie), Ewa Brudzisz
2021-07-12 -- Góra Świętego Jana (m. Krasne, Lipie) (MP) -- U 1784-97, Krzysztof Płonka
2021-07-12 -- Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- M 1799-1800, Agnieszka5995
2021-07-12 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Dojazdów, Krzysztoforzyce, Wyciąże, Las Wyciąski, Branice, Stryjów, Holendry, Chałupki) (MP) -- Z 1871-80, Leszek Matuszek
2021-07-12 -- Krynica Zdrój (gr.-kat.) (MP) -- Z 1855-1895, Georgius
2021-07-12 -- Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie) (MP) -- U 1798-1857, Krzysztof Płonka
2021-07-12 -- Wojnicz (MP) -- U 1759-60, Magdalena Majkutewicz
2021-07-14 -- Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- U 1828-40, Piotr Komuński
2021-07-15 -- Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1881-90, Tomasz Malata
2021-07-15 -- Kęty (m. Nowa Wieś, Kańczuga) (MP) -- U 1782-1833, Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
2021-07-15 -- Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1750-52, Szymon Nowak
2021-07-15 -- Lipnica Wielka pow. nowosądecki (m. Jasienna, Bukowiec) (MP) -- U 1861-70, Magda Buch
2021-07-15 -- Lipnica Wielka pow. nowosądecki (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1860-65, 1867-70, Magda Buch
2021-07-15 -- Mikluszowice (m. Grobla) (MP) -- M 1784-1840, KasiaKP
2021-07-15 -- Mikluszowice (m. Grobla) (MP) -- U 1784-1827, 1829-40, KasiaKP
2021-07-15 -- Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- U 1797-1810, 1835-1853 , MZ 1835-1852, Jerzy Koprowski
2021-07-16 -- Wojnicz (MP) -- U 1761-63, Magdalena Majkutewicz
2021-07-19 -- Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1840-41, Viera Dušinská
2021-07-19 -- Skrzydlna (m.Raciborzany) (MP) -- Z 1786-1897, Ela Synowiec
2021-07-19 -- Wieprz (MP) -- U 1759-1785, Joanna Maślanek
2021-07-20 -- Słopnice (MP) -- U 1915, Łukasz Chmiel
2021-07-20 -- Wieprz (MP) -- U 1726-58, Joanna Maślanek
2021-07-21 -- Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1784-99, Halina Żabczak
2021-07-21 -- Lipnica Wielka (m. Jasienna, Bukowiec) (MP) -- U 1850-60, Magda Buch
2021-07-21 -- Lipnica Wielka (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1850-59, Magda Buch
2021-07-21 -- Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie, Lasocice, Słupie) (MP) -- M 1817-52 (skrajne), Ela Synowiec
2021-07-21 -- Szczyrzyc (MP) -- Z 1830, 1842, Ela Synowiec
2021-07-22 -- Głębowice (MP) -- Z 1888-1920, Mariusz Gąsiorek
2021-07-22 -- Radziemice (MP) -- UMZ 1862-67, Ursula Ziessler
2021-07-23 -- Bochnia (m. Bochnia) (MP) -- M 1853-1911, Stowarzyszenie Twoje Korzenie w Polsce
2021-07-23 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1766-79, KasiaKP
2021-07-23 -- Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Konina) (MP) -- U 1849-1909 M 1863-1937 Z 1786-1895, Allen Nemec, wer. Eugeniusz Jakubas
2021-07-23 -- Pleśna (MP) -- M 1694-1744, 1766-84, Krzysztof Pękala
2021-07-23 -- Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- M 1846-1864, Dominika Ciolek
2021-07-23 -- Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- U 1846-1865, Dominika Ciolek
2021-07-23 -- Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- Z 1846-1865, Dominika Ciolek
2021-07-23 -- Raciborowice (w. Węgrzce) (MP) -- M 1846-1864, Dominika Ciolek
2021-07-23 -- Raciborowice (w. Węgrzce) (MP) -- Z 1865-1904, Dominika Ciolek
2021-07-25 -- Iwanowice (MP) -- M 1885-91, Grzegorz Madej
2021-07-25 -- Kęty (m. Nowa Wieś, Kańczuga) (MP) -- M 1786-1914, 1916-40, Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
2021-07-25 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1756-96, Jabski
2021-07-25 -- Raciechowice (m. Wżary) (MP) -- Z 1786-1940, Łukasz Kominiak
2021-07-25 -- Skała (MP) -- U 1896, 1911-12 (rozszerzenie), Grzegorz Madej
2021-07-25 -- Skała (MP) -- U 1900, Grzegorz Madej
2021-07-25 -- Skrzydlna (m. Janowice) (MP) -- Z 1786-1970, Ela Synowiec
2021-07-26 -- Brzeźnica (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1842-43, Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
2021-07-26 -- Łososina Dolna (m. Wronowice) (MP) -- M 1786-1901, AdamC
2021-07-26 -- Morawica (MP) -- U 1713-19, merdigon
2021-07-26 -- Olesno (m. Pilcza) (MP) -- U 1858-62, Katarzyna Grochal
2021-07-26 -- Tarnów (m. Zamieście) (MP) -- U 1785-96, Ryszard Olesiński
2021-07-27 -- Raciborowice (m. Węgrzce) (MP) -- U 1846-64 Z 1846-64, Dominika Ciolek
2021-07-28 -- Giebułtów (MP) -- UMZ 1840-45, Jolanta Czepiec
2021-07-28 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1864-70, Agnieszka5995
2021-07-28 -- Sieciechowice (MP) -- M 1919-25, Renata Majewska
2021-07-29 -- Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1901-20, Tomasz Malata
2021-07-29 -- Góra św. Jana (m. Gruszów, Dobroniów) (MP) -- U 1786-97, Krzysztof Płonka
2021-07-29 -- Klikuszowa (m. Pyzówka) (MP) -- U 1891-1916, Łukasz Krężel
2021-07-29 -- Szczyrzyc (m. Gruszów, Dobroniów) (MP) -- U 1798-1852, Krzysztof Płonka

woj. podkarpackie:
2021-07-01 -- Bircza (PK) -- U 1784-1837, Aleksandra Bury
2021-07-01 -- Dukla (PK) -- M 1837-1936 (skrajne), Monika Węgrzyn
2021-07-01 -- Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1892-1901, Kamila Bogdanowicz
2021-07-04 -- Wielopole Skrzyńskie (m. Nawsie) (PK) -- U 1832-42 (skrajne), Szymon Król
2021-07-05 -- Bircza (m. Huta Brzuska) (PK) -- Z 1784-1871, Aleksandra Bury
2021-07-05 -- Oleszyce (PK) -- UMZ 1885-89, arrmen
2021-07-05 -- Wesoła (m. Wesoła, Barycz) (PK) -- UMZ 1890-99, mmilek
2021-07-06 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1900-01, Angela Sawiak
2021-07-07 -- Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- U 1863-79, Cezary Bełz
2021-07-10 -- Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1908, Łukasz Ciechowicz
2021-07-11 -- Brzeźnica (m.Brzeźnica) (PK) -- U 1890-1901, Łukasz Majewski
2021-07-11 -- Tarnobrzeg - Miechocin (m. Mokrzyszów) (PK) -- M 1842-56, 58-70, Bartłomiej Babiarz
2021-07-12 -- Mała (m. Mała) (PK) -- U 1821-25, 30-32, 37 (aktualizacja), U 1826-29, 38-40, 42-48, Szymon Król
2021-07-13 -- Jedlicze (m. Potok) (PK) -- U 1840-65, 71-89, Mieczysław Maziarski
2021-07-13 -- Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1902-11, Kamila Bogdanowicz
2021-07-14 -- Czermin (m. Wola Otałęska) (PK) -- M 1787-1945, Krzysztof Naróg
2021-07-14 -- Frysztak (m. Kobyle, Pstrągówka) (PK) -- U 1784-1921, Z 1784-1974, Mieczysław Maziarski
2021-07-15 -- Frysztak (m. Frysztak, Cieszyna, Glinik Dolny, Glinik Średni, Kobyle, Pułanki, Twierdza, Widacz) (PK) -- U 1784-1921 + aktualizacja, Mieczysław Maziarski
2021-07-15 -- Mrowla (m. Mrowla) (PK) -- M 1857-1927, Andrew Gillim
2021-07-16 -- Frysztak (m. Cieszyna, Frysztak, Glinik Średni, Twierdza, Widacz, Glinik Dolny, Kobyle) (PK) -- MZ 1784-1921, Mieczysław Maziarski
2021-07-16 -- Frysztak (m. Pstrągówka) (PK) -- MZ 1784-1889, Mieczysław Maziarski
2021-07-16 -- Frysztak (m. Pułanki) (PK) -- M 1856-1921, Z 1847-88 (aktualizacja), Z 1889-1921, Mieczysław Maziarski
2021-07-16 -- Lubenia (m. Straszydle) (PK) -- U 1784-1811, M 1784-91, Z 1784-1845, Łukasz Pezdan
2021-07-17 -- Bircza (PK) -- Z 1784-1861, Aleksandra Bury
2021-07-17 -- Dobrzechów (m. Kozłówek, Dobrzechów, Grodzisko) (PK) -- Z 1860-1963 (daty skrajne), Mieczysław Maziarski
2021-07-17 -- Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- M 1784-1854, Andrzej Godek
2021-07-17 -- Tarnobrzeg - Miechocin (m. Mokrzyszów) (PK) -- M 1871-88, Bartłomiej Babiarz
2021-07-19 -- Dobrzechów (m. Grodzisko) (PK) -- Z 1784-1874, Mieczysław Maziarski
2021-07-19 -- Kraczkowa (m. Cierpisz) (PK) -- U 1890-1911, Aleksandra Bury
2021-07-19 -- Niewodna (m. Niewodna) (PK) -- Z 1784-1844, Mieczysław Maziarski
2021-07-21 -- Sieklówka (m. Sieklówka) (PK) -- U 1781-1864 (aktualizacja), M 1781-1926 (daty skrajne), Mieczysław Maziarski
2021-07-22 -- Dukla (m. Teodorówka, Iwla, Dukla) (PK) -- Z 1928-30, 32, 34-36, Monika Węgrzyn
2021-07-22 -- Dukla (m. Zboiska, Lipowica, Nadole) (PK) -- Z 1901-15, 28-30, 32, 34-36, Monika Węgrzyn
2021-07-22 -- Kolbuszowa (m. Kupno) (PK) -- U 1847-79, Melina Kaczor Boukis, weryf. Daniel Kaczor
2021-07-22 -- Mielec (PK) -- U 1917-33, Marek Podolski
2021-07-22 -- Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1891-1907, 1908 (aktualizacja), Łukasz Ciechowicz
2021-07-22 -- Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Żabno, Nowiny) (PK) -- U 1890-96, Mieczysław Maziarski
2021-07-23 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1841-50, Łukasz Fajfrowski
2021-07-23 -- Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Żabno, Nowiny) (PK) -- U 1880-89, 1897-1903, 1890-96 (rozszerzenie), Sylwia Jasińska
2021-07-24 -- Mrzygłód (PK) -- U 1890-1904 (aktualizacja), Mieczysław Maziarski
2021-07-25 -- Kormanice (gr.-kat.) (m. Fredropol, Darowice, Młodowice, Kormanice) (PK) -- MZ 1853-77, Adam Sawka
2021-07-25 -- Mrzygłód (PK) -- Z 1890-1904, Mieczysław Maziarski
2021-07-27 -- Czermin (m. Surowa) (PK) -- M 1787-1946, Krzysztof Naróg
2021-07-27 -- Dudyńce (PK) -- UMZ 1902, Bartłomiej Babiarz
2021-07-27 -- Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1803-30 (skrajne), Adam Sawka
2021-07-27 -- Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- Z 1784-1834, Andrzej Godek
2021-07-29 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1902-04, Angela Sawiak
2021-07-30 -- Dudyńce (PK) -- UMZ 1866, Bartłomiej Babiarz

woj. lubelskie:
2021-07-12 -- Puszcza Solska (LB) -- Z 1798-1814 (daty skrajne), Andrzej Łęcki
2021-07-16 -- Gorzków (LB) -- U 1864-1865; 1908-1910, Jarosław Sawicki
2021-07-26 -- Wojsławice (LB) -- U 1754-1757, 1759-1760, Alicja Gąsiewska

woj. podlaskie:
2021-07-02 -- Białystok (PL) -- U 1896-1899, Wiola Dec
2021-07-02 -- Dołubowo (PL) -- U 1891-1902, AD Okuniewski
2021-07-02 -- Łomża (PL) -- U 1808-1809, 1811-1812, Elisabeth Smith i Angela Possemato weryf.Waldemar Chorążewicz
2021-07-02 -- Szumowo (PL) -- Z 1815-1820, Daniel Kołota
2021-07-06 -- Knyszyn (PL) -- M 1871, Z 1870-1871, Wiesław Chodak
2021-07-06 -- Miastkowo (PL) -- U 1827-1834, Bożena Śmigulska
2021-07-06 -- Narewka rz-k (PL) -- UMZ 1811-1818, Anna Wiszniewska
2021-07-06 -- Przytuły (PL) -- U 1904-1912, Anna Krawiec
2021-07-14 -- Rudka (PL) -- M 1817-1820, Z 1815-1816, Anna Witkowska
2021-07-19 -- Łomża (PL) -- U 1782-1790,1815-1816,1823, Tracy Polyak, Duane Smith, Marta Wojciechowska, Urszula Chyży; weryf. Tracy Polyak ,Waldemar Chorążewicz
2021-07-19 -- Łomża (PL) -- U 1790-1798, 1812-1813,1824,1846-1847, Tracy Polyak,Diane Smith, Elisabeth Smith, Elżbieta Misiewicz
2021-07-19 -- Narewka rz-k (PL) -- UMZ 1799, 1846-1850 , Anna Wiszniewska
2021-07-19 -- Nowogród (PL) -- U 1817-1818, Iwona Grabska
2021-07-19 -- Nowy Dwór (PL) -- Z 1808-1848, Anna Krawiec
2021-07-24 -- Łomża (PL) -- M 1929,1937, Elżbieta Misiewicz weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-07-24 -- Przytuły (PL) -- U 1916-1921, Anna Krawiec
2021-07-24 -- Rydzewo (PL) -- U 1907-1911, Magdalena Wróbel
2021-07-27 -- Czyżew (PL) -- U 1822-1825; M 1809-1825, Justyna Jaźwińska
2021-07-27 -- Łomża (PL) -- UMZ 1848-1849, Michał Kazimierz weryf.Waldemar Chorążewicz
2021-07-27 -- Słucz (PL) -- Z 1892-1902, Grzegorz Nowik
2021-07-29 -- Białystok (PL) -- UMZ 1808-1817; U 1892, Wiola Dec
2021-07-29 -- Kolno (PL) -- Z 1845-1846, Bożena Prymus
2021-07-29 -- Łomża (PL) -- U 1818-1819,1825,1829,1831-1832,1916, Marta Wojciechowska, Diane Smith,Agnieszka Głowacka,Paweł Rybka,BobJankowski weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-07-29 -- Śniadowo (PL) -- Z 1815-1819, Bożena Śmigulska
2021-07-30 -- Łomża (PL) -- M 1808-1813, Waldemar Chorążewicz

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-07-06 -- Św.Lipka (WM) -- M 1746-1770, Robert Połubiński
2021-07-07 -- Bagienice (WM) -- Z 1876-1887, Donata Stremplewska
2021-07-14 -- Barczewo (WM) -- M 1906-1909, Katarzyna Matyjas
2021-07-19 -- Dylewo (WM) -- U 1910-1917; M 1910-1937; Z 1910-1914, 1916-1937, Donata Stremplewska
2021-07-24 -- Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1882-1888, Donata Stremplewska, Izabela Czaplińska
2021-07-27 -- Barczewo (WM) -- U 1906-1910, Katarzyna Matyjas
2021-07-27 -- Rumienica (WM) -- M 1874-1909, Anna Parysek
2021-07-29 -- Św.Lipka (WM) -- 1771-1800, Robert Połubiński
2021-07-30 -- Barczewo (WM) -- M 1906-1910, Katarzyna Matyjas
2021-07-30 -- Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1889-1892, Donata Stremplewska , Izabela Czaplińska
2021-07-30 -- Ruszkowo (WM) -- U 1888-1891, Anna Parysek

woj. pomorskie:
2021-07-14 -- Sztum (PM) -- M 1732-68, Jarosław Cendrowski

Litwa:
2021-07-10 -- Bolsie (LT) -- U 1777-1809, Jacek Perkowski
2021-07-10 -- Troki (LT) -- UMZ 1824-1828, Bożena Tylingo
2021-07-10 -- Wilno św. Jana (LT) -- U 1828-1830, Marck57
2021-07-10 -- Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-07-13 -- Wilno św. Jana (LT) -- Z 1803-1813, 1815-1819, Marck57
2021-07-21 -- Troki (LT) -- UMZ 1829-1833, Bożena Tylingo
2021-07-21 -- Wilno św. Teresy (Ostrobramski) (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-07-23 -- Niemonajcie (LT) -- UMZ 1802-1844 aktualizacja i nowe, EwaMolly
2021-07-27 -- Lejpuny (LT) -- U 1823-1830, Małgorzata Bogdanowicz
2021-07-27 -- Wilno św. Jana (LT) -- M 1797-1805, Marck57
2021-07-28 -- Wilno św. Jana (LT) -- M 1806-1810, Marck57
2021-07-31 -- Merecz (LT) -- UMZ 1840, EwaMolly
2021-07-31 -- Niemonajcie (LT) -- UMZ 1847, EwaMolly

Białoruś:
2021-07-10 -- Naliboki (BR) -- UM 1836-1841, Z 1836-1839, Wojciech Wosiński
2021-07-13 -- Dryświaty (BR) -- U 1781-1785, Wilnianka
2021-07-23 -- Naliboki (BR) -- UMZ 1842-44, 1874-84, Wojciech Wosiński
2021-07-27 -- Lubcza (prawosł.) (BR) -- UMZ 1841-1842, Wojciech Wosiński
2021-07-27 -- Naliboki (BR) -- U 1885-1890, Wojciech Wosiński
2021-07-27 -- Słonim (BR) -- UMZ 1860-1863, Bożena Czarnuszewicz
2021-07-28 -- Grodno fara (BR) -- Z 1815-1818, Wilnianka
2021-07-31 -- Grodno fara (BR) -- U 1802 uzupełnienie, Wilnianka
2021-07-31 -- Naliboki (BR) -- U 1720-1725, 1891-1895, UMZ 1797-1801, Wojciech Wosiński

Ukraina:
2021-07-02 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1842, Dorota Żyłko
2021-07-06 -- Ułanów (UK) -- U 1741-64, M 1741-65, Z 1746-65, 1838-39, 42-45, Joanna Maślanek
2021-07-07 -- Braiłów (UK) -- UMZ 1907, Hanna Polak
2021-07-08 -- Ottynia (gr.-kat.) (UK) -- U 1784-1820, Grzegorz Żychowski
2021-07-09 -- Uście Zielone (UK) -- UMZ 1860, 63-65, 79, Grzegorz Żychowski
2021-07-10 -- Lwów Bazylika (UK) -- UM 1842, Z 1842-43, Magdalena Kos
2021-07-15 -- Ułanów (UK) -- U 1773-1806, M 1773-1805, Joanna Maślanek
2021-07-22 -- Brusiłów (UK) -- UMZ 1805-47 (daty skrajne), Anna Kwaśny
2021-07-25 -- Fastów (UK) -- UMZ 1804 -06, 20-37, Beata
2021-07-26 -- Machnówka (UK) -- U 1837-38, 45-46, M 1837-39, Z 1835-39, Maciej Saryusz-Romiszewski
2021-07-26 -- Uście Zielone (UK) -- UMZ 1847-59 (daty skrajne), Grzegorz Żychowski
2021-07-29 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1843, Dorota Żyłko

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2021 - 07:47
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w sierpniu 2021 roku:

woj. mazowieckie:

2021-08-01 -- Babice (MZ) -- M 1901, 1904-11, Jan Olesiński
2021-08-01 -- Dębe Wielkie (MZ) -- U 1913-15, Anna Foryś-Perkowska
2021-08-01 -- Duninów (MZ) -- UMZ 1866-70, Grażyna Nowak
2021-08-01 -- Glinojeck (MZ) -- M 1911-13, Jan Wojtkiewicz
2021-08-01 -- Jeżewo (MZ) -- M 1892-94, Jan Wojtkiewicz
2021-08-01 -- Kiełpin (MZ) -- UZ 1856-57, 1859-60, Emilia Borowicz
2021-08-01 -- Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1836-51, 1854-55, el_za
2021-08-01 -- Kosów Lacki (MZ) -- Z 1903, Ewa Dybowska
2021-08-01 -- Kowala-Stępocina (MZ) -- Z 1918, 1920-28, Mikołaj Wilk
2021-08-02 -- Góra Kalwaria (MZ) -- UMZ 1917, Iwona Frydryszak
2021-08-04 -- Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- Z 1852 (rozsz.), 1853, Daniel Foote
2021-08-06 -- Bogurzyn (MZ) -- Z 1897-1900, Jan Wojtkiewicz
2021-08-06 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1823, Arek Śliwiński
2021-08-06 -- Sochaczew (MZ) -- U 1907-09, Ewa Kuśmirek
2021-08-06 -- Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1906, Katarzyna Pasik
2021-08-08 -- Wielgie (MZ) -- M 1931-48, UZ 1928, 1931, Bartłomiej Zieliński
2021-08-10 -- Łomna (MZ) -- Z 1918-19, Incognito
2021-08-10 -- Sochaczew (MZ) -- U 1890, Iza Ziobro
2021-08-10 -- Sochaczew (MZ) -- U 1905-06, Ewa Kuśmirek
2021-08-10 -- Wilków (MZ) -- M 1914-17, Rafał Traczyk
2021-08-10 -- Żbików (MZ) -- Z 1910-11, Małgorzata Szadkowska
2021-08-11 -- Grójec (MZ) -- M 1913-17, Rafał Traczyk
2021-08-11 -- Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1856-64, el_za
2021-08-11 -- Pieczyska (MZ) -- UMZ 1826-75, Teresa Mikołajewska
2021-08-11 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1817-18, Krzysztof Cegliński
2021-08-11 -- Wyszków (MZ) -- UMZ 1917-18, Artur Szymański
2021-08-11 -- Wyszyny (MZ) -- UZ 1825, Jan Wojtkiewicz
2021-08-11 -- Żurominek (MZ) -- U 1836-37 (rozsz.), Z 1836-41 (rozsz.), Jan Wojtkiewicz
2021-08-12 -- Kiełpin (MZ) -- UMZ 1916-17, Emilia Borowicz
2021-08-15 -- Gąbin (MZ) -- U 1892, Elżbieta Dąbrowska
2021-08-15 -- Góra Kalwaria (MZ) -- UMZ 1916, Iwona Frydryszak
2021-08-15 -- Mława (MZ) -- UZ 1840-49, Izabela Czaplicka
2021-08-15 -- Niedzbórz (MZ) -- U 1865-67, Z 1878-79, Jan Wojtkiewicz
2021-08-15 -- Sońsk (MZ) -- U 1860, Małgorzata Galas
2021-08-15 -- Zuzela (MZ) -- U 1786-89, Emilia Borowicz
2021-08-16 -- Cieksyn (MZ) -- U 1900-02, MZ 1900-02 (rozsz.), Joanna Suska
2021-08-16 -- Drwalew (MZ) -- UMZ 1826-40, Egbert Małecki
2021-08-16 -- Drwalew (MZ) -- UMZ 1909-10 (rozsz.), Jolanta Jarosz-Hryniewicz i Olgierd Hryniewicz
2021-08-16 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1819-20, Krzysztof Cegliński
2021-08-16 -- Wyszyny Kościelne (MZ) -- Z 1818-24, Jan Wojtkiewicz
2021-08-17 -- Chlewiska (MZ) -- Z 1826-37, Łukasz Okła
2021-08-17 -- Kosów Lacki (MZ) -- U 1904, Ewa Dybowska
2021-08-17 -- Łubki (MZ) -- UMZ 1662-1807 (sum.), Krzysztof Kośnik
2021-08-20 -- Drwalew (MZ) -- UMZ 1868-70, Olgierd Hryniewicz i Jolanta Jarosz-Hryniewicz
2021-08-20 -- Iłów (MZ) -- U 1846-48, 50-66, 68-69 (rozsz.), 1849, 1867, Tomasz Bogiel
2021-08-20 -- Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- U 1812-25,65-66,73-75, M 1811-12,14-25,65-66,73-75, Z 1810-25,65-66,73-75, el_za
2021-08-20 -- Wielgie (MZ) -- Z 1922-27, Bartłomiej Zieliński
2021-08-21 -- Iłów (MZ) -- M 1748-96, 1803-27, Jacek A. Jankowski
2021-08-21 -- Iłów (MZ) -- M 1855-60 (rozsz.), 1861, 1862 (rozsz.), Tomasz Bogiel
2021-08-21 -- Nowy Dwór Mazowiecki (ewang.) (MZ) -- Z 1871-1939, Ewa Sobieraj
2021-08-21 -- Szreńsk (MZ) -- U 1881-82,84,89-90, Z 1881-82,84-90, Krystyna Malik
2021-08-21 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1821, M 1812-13, Krzysztof Cegliński
2021-08-21 -- Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1834, Adam Jaroń
2021-08-21 -- Żdżary (pow. grójecki) (MZ) -- UMZ 1808-09, Sławomir Gubiec
2021-08-22 -- Mogielnica (mojż.) (MZ) -- MZ 1844-46, Adam Sawka
2021-08-22 -- Piaseczno (MZ) -- M 1918-19, Aneta Kaczmarek
2021-08-22 -- Wilków (MZ) -- M 1918-19, Rafał Traczyk
2021-08-25 -- Góra Kalwaria (mojż.) (MZ) -- UZ 1842, M 1841-42, Adam Sawka
2021-08-25 -- Kraszewo (MZ) -- Z 1784-89, Robert Smach
2021-08-25 -- Liw (MZ) -- M 1916-17 (rozsz.), 1918-19, Wilhelm Hałys
2021-08-25 -- Piaseczno (MZ) -- UZ 1918-19, Aneta Kaczmarek
2021-08-25 -- Sońsk (MZ) -- MZ 1867, Adam Sawka
2021-08-25 -- Warszawice (MZ) -- U 1889-1910, Z 1883-97, Beata Krupa
2021-08-26 -- Bonisław (MZ) -- UZ 1866-67, Anna Hejna-Goślicka
2021-08-26 -- Skrzynno (MZ) -- UMZ 1844-68, Marianna Paszek
2021-08-26 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1826-27, 1836, Anna Hejna-Goślicka
2021-08-26 -- Suserz (MZ) -- MZ 1872, Anna Hejna-Goślicka
2021-08-28 -- Gąbin (MZ) -- U 1893-95, Elżbieta Dąbrowska
2021-08-28 -- Goworowo (MZ) -- Z 1879, Joanna Suska
2021-08-28 -- Iłów (MZ) -- M 1865-69, Tomasz Bogiel
2021-08-28 -- Kiełpin (MZ) -- UZ 1861-65, Emilia Borowicz
2021-08-28 -- Marki (MZ) -- Z 1930-31, Aneta Kaczmarek
2021-08-28 -- Nur (MZ) -- UMZ 1917-20, Justyna Jaźwińska
2021-08-28 -- Oleksin (MZ) -- UMZ 1918-20, Bogusław Kuć
2021-08-28 -- Ostrówek (pow. otwocki) (MZ) -- U 1895-1904, Beata Krupa
2021-08-28 -- Przysucha (MZ) -- Z 1790-1810, Krzysztof Kościowski
2021-08-28 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1839-41, Anna Hejna-Goślicka
2021-08-28 -- Sochocin (MZ) -- SkU 1847-1807, SkZ 1781-1807, Krzysztof Kośnik
2021-08-28 -- Solec (pow. gostyniński) (MZ) -- M 1890-1914, Agnieszka Kuczkowska
2021-08-28 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1822, M 1814, Krzysztof Cegliński
2021-08-28 -- Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UZ 1917-19, M 1918-19, Julia Dębska
2021-08-28 -- Żurominek (MZ) -- U 1895-97, Jan Wojtkiewicz
2021-08-29 -- Piaseczno (MZ) -- M 1920, Z 1781-85, Aneta Kaczmarek
2021-08-29 -- Radom (mojż.) (MZ) -- M 1917, Adam Sawka
2021-08-29 -- Sońsk (MZ) -- Z 1866, Adam Sawka
2021-08-30 -- Magnuszew (mojż.) (MZ) -- U 1920, Incognito
2021-08-31 -- Goworowo (MZ) -- Z 1880, Joanna Suska
2021-08-31 -- Kosów Lacki (MZ) -- Z 1904, Ewa Dybowska
2021-08-31 -- Tarczyn (mojż.) (MZ) -- SkZ 1898-1900, Incognito
2021-08-31 -- Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1907, Katarzyna Pasik

Warszawa:
2021-08-03 -- Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1908, Wojciech Kurzyjamski
2021-08-03 -- Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Florian) (WA) -- SkU 1906, Artur Lewandowski
2021-08-10 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkUMZ 1915, Artur Lewandowski
2021-08-11 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1904, mariamikołaj
2021-08-11 -- Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1928, Aneta Kaczmarek
2021-08-11 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1923, Ewa Czerkawska
2021-08-13 -- Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1822, Sławomir Kowalczyk
2021-08-13 -- Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1872, Agata Pakuza
2021-08-13 -- Warszawa-Czerniaków św. Bonifacy (WA) -- SkM 1915-20 SkZ 1915-20, Iwona Frydryszak
2021-08-21 -- Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- M 1904-08, Natalia Opiłowska
2021-08-21 -- Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Florian) (WA) -- SkU 1904, Artur Lewandowski
2021-08-21 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1873, Aneta Kaczmarek
2021-08-28 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1904, mariamikołaj
2021-08-28 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1927, Ewa Czerkawska

woj. łódzkie:
2021-08-22 -- Bąków Górny (LD) -- U 1644-1744, Antoni Burzyński
2021-08-22 -- Białynin (LD) -- UMZ 1861-70, Zofia Kolińska
2021-08-22 -- Brzeziny (LD) -- U 1832-33, Marysiawo
2021-08-22 -- Burzenin (LD) -- U 1853, Izabela Ulanicka
2021-08-22 -- Chełmo (LD) -- U 1864, Daniel Ślusarczyk
2021-08-22 -- Domaniewice (LD) -- UMZ 1919, Kamil Małecki
2021-08-22 -- Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1919-20, magnowa
2021-08-22 -- Łódź MB Zwycięskiej (LD) -- M 1927, Izabela Ziobro
2021-08-22 -- Łódź Przeminienia Pańskiego (LD) -- M 1929,31-32, Izabela Ziobro
2021-08-22 -- Łódź św. Teresa (LD) -- Z 1928-33, Urszula Gałkiewicz
2021-08-22 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1916-17, Katarzyna Zarychta
2021-08-22 -- Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- Z 1838-65, Rafał Albiński
2021-08-22 -- Pajęczno (LD) -- Z 1920, Klaudia Czarnecka
2021-08-22 -- Plecka Dąbrowa (LD) -- M 1905,15, Z 1896,99,1900, UMZ 1918, Antoni Burzyński
2021-08-22 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1888-89, Krystyna Stanisławska
2021-08-22 -- Ręczno (LD) -- SkU 1918, Mariusz Majchrzak
2021-08-22 -- Tomaszów Mazowiecki-Białobrzegi (LD) -- U 1812, Z 1811-12, UMZ 1821,35-40,51-59, Gośka
2021-08-22 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- U 1812-15, Z 1811-15, UZ 1821-25, M 1826-67,1915-22,24-30, Bożena Prymus
2021-08-23 -- Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1931-33, Urszula Gałkiewicz
2021-08-23 -- Radomsko (LD) -- U 1826-27, Wojciech Nowak
2021-08-26 -- Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1919, Incognito
2021-08-26 -- Inowłódz (LD) -- UM 1901, Janusz Kamiński
2021-08-26 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1916-17, Katarzyna Zarychta
2021-08-26 -- Ręczno (LD) -- SkMZ, Mariusz Majchrzak
2021-08-26 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1826-30, Bożena Prymus
2021-08-27 -- Kutno-Łąkoszyn (LD) -- UMZ 1918-19, Józef Dębowski
2021-08-27 -- Małyń (LD) -- UMZ 1919, Janusz Kucharczyk
2021-08-27 -- Miłonice (LD) -- UMZ 1919-20, Józef Dębowski
2021-08-27 -- Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1919-20, Józef Dębowski
2021-08-27 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1831-35, Bożena Prymus
2021-08-29 -- Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1927, Izabela Ziobro
2021-08-29 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1918-22, Katarzyna Zarychta
2021-08-29 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1890-93, Krystyna Stanisławska
2021-08-29 -- Sulejów (mojż.) (LD) -- UZ 1826-59,65-67,69-70,1904, Andrzej Selerowicz
2021-08-30 -- Lewin (LD) -- UZ 1874-1901, Kacper Czerwiński
2021-08-30 -- Łódź św. Anna (LD) -- M 1915, Izabela Ziobro
2021-08-30 -- Osjaków (LD) -- Z 1858,60-61,63, Tomasz Skolimowski
2021-08-30 -- Sulejów (mojż.) (LD) -- M 1826-27,29-34,36-59,65,67,69-70,1904, Andrzej Selerowicz
2021-08-30 -- Ujazd (mojż.) (LD) -- U 1858-70, Z 1826-70, Andrzej Selerowicz
2021-08-30 -- Wola Wiązowa (LD) -- UZ 1831-35, M 1911-12,14, Alicja i Tomasz Skolimowscy

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-08-02 -- Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- SkU 1891-1910, Jan Berens
2021-08-02 -- Raciążek (KP) -- Z 1800-10, Ryszard Jagielski
2021-08-05 -- Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- U 1911-18, Jan Berens
2021-08-07 -- Wąbrzeźno (KP) -- U 1781-89,99-1813; M 1802, Kamil Krasinski
2021-08-08 -- Parchanie (KP) -- Z 1885-1923, Katarzyna Siemiankowska
2021-08-11 -- Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1919, Kiełpiński Marek
2021-08-11 -- Wola Trutowo (KP) -- UMZ 1915-17, Mateusz Lipiński
2021-08-12 -- Mokre (KP) -- M 1874-76, Michał Poczwardowski weryf.Mateusz Lipiński
2021-08-12 -- Ruże (KP) -- SkM 1915-17, Michał Poczwardowski
2021-08-16 -- Broniewo (KP) -- U 1722-23,86-90(rozszerzenie), Janson
2021-08-16 -- Dobrzejewice (KP) -- U 1878-83, Maciej Lisinski
2021-08-16 -- Szadłowice (KP) -- U 1829-53, Katarzyna Siemiankowska
2021-08-16 -- Żałe (KP) -- Z 1700-01,05-07,09,12-13,15-17,19,21,23-25,28-30,34-87,89,94-1807, Krzysztof Kośnik
2021-08-17 -- Wąbrzeźno (KP) -- U 1814-15, Kamil Krasinski
2021-08-20 -- Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1920-21, Marek Kiełpiński
2021-08-21 -- Papowo Biskupie (KP) -- U 1768-77,82-1800, Kamil Krasinski
2021-08-23 -- Raciążek (KP) -- MZ 1939-40, Ryszard Jagielski
2021-08-25 -- Papowo Biskupie (KP) -- U 1778-81,1801-06, Kamil Krasinski
2021-08-27 -- Mokowo (KP) -- U 1834-46,54-61; Z 1826-56, Mary Ann Graham
2021-08-31 -- Chodecz (KP) -- Z 1820-30 (rozszerzenie), Katarzyna Siemiankowska
2021-08-31 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1886-90, Wioletta Schiedel

woj. wielkopolskie:
2021-08-05 -- Sadlno (WP) -- UMZ 1845, Jarosław Figas
2021-08-06 -- Kórnik (WP) -- U 1814-1839, Danuta Danecka
2021-08-09 -- Tulce (WP) -- U 1775-99, M 1736-99, Anna Lubczyńska
2021-08-09 -- Uzarzewo (WP) -- M 1821-30, Anna Lubczyńska
2021-08-12 -- Głuchów (WP) -- UZ 1834-1841, Henryk Dąb
2021-08-12 -- Krotoszyn (WP) -- Z 1830-1834, Radosław Kliber
2021-08-12 -- Zaniemyśl (WP) -- M 1761-1813, Danuta Danecka
2021-08-15 -- Kórnik (WP) -- U 1769-1794, Danuta Danecka
2021-08-15 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1835-40, Henryk Machnik
2021-08-18 -- Nietrzanowo (WP) -- M 1768-1796, Adam Lewandowicz
2021-08-18 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1821-23, Henryk Machnik
2021-08-18 -- Zaniemyśl (WP) -- U 1722-34, 1738-51, M 1747-61, Danuta Danecka
2021-08-27 -- Sompolno (WP) -- SkUMZ 1915-1918, Roman Sompoliński
2021-08-27 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1814-1820, Henryk Machnik
2021-08-27 -- Zaniemyśl (WP) -- U 1751-61, M 1720-46, Danuta Danecka
2021-08-30 -- Krotoszyn (WP) -- M 1649-54, Radosław Kliber
2021-08-30 -- Sadlno (WP) -- U 1849-60, M 1877, Jarosław Figas
2021-08-30 -- Zaniemyśl (WP) -- U 1762-85, Z 1720-45, 1751-61, Danuta Danecka

woj. opolskie:
2021-08-16 -- Tłustomosty-Stolzmuetz USC (OP) -- Z 1874-79, Projekt _OPI
2021-08-20 -- Włodzienin-Bladen (OP) -- U 1876-77,79-81, GTG_Silius_Radicum

woj. śląskie:
2021-08-02 -- Goleniowy (SL) -- UMZ 1891-95, Bartłomiej Zieliński
2021-08-02 -- Kozy (SL) -- U 1726-35, Łukasz Kominiak
2021-08-02 -- Łany Wielkie (SL) -- Z 1773-82, Artur Galas
2021-08-02 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- Z 1922-35, Barbara Sznober
2021-08-02 -- Pilica (SL) -- Z 1892-93, Scowron
2021-08-02 -- Przybynów (SL) -- U 1851-52 ;Z 1846-48, Mirka_Lachowska
2021-08-05 -- Rychwałd (m. Łękawica) (SL) -- U 1879-1921, Stanisław Sroka
2021-08-06 -- Chełm Śląski (SL) -- U 1838-44; Z 1847-65,67-74, Monika Mendrela
2021-08-06 -- Pilica (SL) -- Z 1890-91, Scowron
2021-08-06 -- Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1666,68-1708,11-17, Bartul
2021-08-07 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- Z 1936-41, Barbara Sznober
2021-08-11 -- Kłobuck (SL) -- M 1888-97, Iza Biś
2021-08-11 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- M 1919-30, Barbara Sznober
2021-08-11 -- Pilica (SL) -- Z 1887-89, Scowron
2021-08-11 -- Sławków (SL) -- U 1841, Marcin Śnioch
2021-08-11 -- Sosnowiec - N. Sielec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- U 1918-19, Krzysztof Imiołek
2021-08-11 -- Sosnowiec - Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- U 1918-19, Krzysztof Imiołek
2021-08-11 -- Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- U 1915, Krzysztof Imiołek
2021-08-11 -- Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- U 1919, Krzysztof Imiołek
2021-08-15 -- Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- M 1931-41, Barbara Sznober
2021-08-15 -- Sławków (SL) -- U 1896-1900 , A.Ch
2021-08-16 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1872-73, Stanisław Jegier
2021-08-16 -- Goleniowy (SL) -- UMZ 1896-1901, Bartłomiej Zieliński
2021-08-16 -- Kozy (SL) -- U 1658-98, Łukasz Kominiak
2021-08-16 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- Z 1775-76,82-84, GTG_Silius_Radicum
2021-08-20 -- Pilica (SL) -- U 1883, Scowron
2021-08-20 -- Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1717-51, Bartul
2021-08-20 -- Woźniki-Woischnik (SL) -- M 1766-74,82-92,99 ; Z 1765-74,85-89, GTG_Silius_Radicum
2021-08-21 -- Czeladź (SL) -- U 1916-20,MZ 1918-20, Krzysztof Imiołek
2021-08-23 -- Pilica (SL) -- U 1880,82, Scowron
2021-08-25 -- Chorzów Hajduki Wielkie (SL) -- M 1897-1901, GTG_Silius_Radicum
2021-08-25 -- Niegowa (SL) -- Z 1847-48,57-58,61,77, Mariadobrosława
2021-08-25 -- Pilica (SL) -- M 1880-84, Scowron
2021-08-29 -- Bestwina (m.Kaniów) (SL) -- U 1786-1804, Zak Zuzalek weryf.Łukasz Kominiak
2021-08-29 -- Cieszyn św.Magdaleny (SL) -- U 1836-39, Maciej Dembiniok
2021-08-29 -- Rychwałd (SL) -- M 1881-1942, Stanisław Sroka
2021-08-31 -- Goleniowy (SL) -- UMZ 1902-06, Bartłomiej Zieliński
2021-08-31 -- Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer (SL) -- U 1901-17, Alfred Choroba
2021-08-31 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1707-62,64, GTG_Silius_Radicum
2021-08-31 -- Pilica (SL) -- U 1877-79, Scowron

woj. świętokrzyskie:
2021-08-10 -- Bidziny (SK) -- Z 1890-1932, Tadeusz Łukaszek
2021-08-10 -- Chęciny (SK) -- M 1833-50 (rozszerzenia), Edward Jabłoński
2021-08-10 -- Chroberz (SK) -- SkU 1811-1893 (skrajne), Wojciech Liśkiewicz
2021-08-10 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1895-96 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-08-10 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1903 (rozszerzenia), Wiola Korycińska
2021-08-10 -- Kunów (SK) -- Z 1933-40, Bożena Krajewska
2021-08-10 -- Pilczyca (SK) -- M 1921-31, Z 1914-17, Joanna Bugajska
2021-08-10 -- Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1914-22, Magdalena Kasprzycka
2021-08-18 -- Mieronice (SK) -- U 1914-20, Grażyna Koper
2021-08-18 -- Tuczępy (SK) -- U 1868-74 (rozszerzenie), Artur Koźmiński
2021-08-21 -- Chęciny (SK) -- M 1851-70 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-08-21 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1897-98 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-08-21 -- Mieronice (SK) -- Z 1793-1810, 1813, Grażyna Koper
2021-08-21 -- Mychów (SK) -- U 1889-1908, M 1890-1931, Bożena Krajewska
2021-08-21 -- Ostrowce (SK) -- M 1841-53, Mariusz Seidel
2021-08-21 -- Ostrowce (SK) -- SkUMZ 1814-25, Mariusz Seidel
2021-08-21 -- Radoszyce (SK) -- UMZ 1856-57, Jan Krzak
2021-08-21 -- Sulisławice (SK) -- U 1766-84, Mieczysław Stępień
2021-08-21 -- Wrocieryż (SK) -- U 1912, 1917, MZ 1917 (uzupełnienie), Cezary Borowski
2021-08-21 -- Złotniki (SK) -- UZ 1913-16, Marek Frąckowiak
2021-08-31 -- Chroberz (SK) -- Sk_M1811-1916 (skrajne), Wojciech Liśkiewicz
2021-08-31 -- Imielno (SK) -- UMZ 1891-1900, Ela Ginalska
2021-08-31 -- Moskorzew (SK) -- M 1853-68, Katarzyna Grochal-Tondyra
2021-08-31 -- Ostrowce (SK) -- M 1854-74, Mariusz Seidel
2021-08-31 -- Pilczyca (SK) -- M 1932-40, Z 1918-27, Joanna Bugajska
2021-08-31 -- Strożyska (SK) -- M 1826-48, Agnieszka Przybyła

woj. małopolskie:
2021-08-01 -- Imbramowice (MP) -- U 1891-94, Krzysztof Rudziński
2021-08-02 -- Andrychów (m. Andrychów, Brzezinka) (MP) -- U 1890-96, Bartłomiej Zieliński
2021-08-02 -- Andrychów (m. Sułkowice, Roczyny) (MP) -- U XI.1889-96, Bartłomiej Zieliński
2021-08-02 -- Gaj (m. Libertów) (MP) -- U 1842-81, 1922-37 Z 1909-51, 37gosia
2021-08-02 -- Gromnik (m. Gromnik) (MP) -- U 1827-50, Jacek Sławiński
2021-08-02 -- Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1932, Marcin Dobrzyński
2021-08-02 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1797-1810, Karolina Żaba
2021-08-02 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1917-19 M 1919-41, Mateusz z Grojca
2021-08-02 -- Porąbka Uszewska (MP) -- M 1740-68, Mariusz Pabijan
2021-08-03 -- Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1933, Marcin Dobrzyński
2021-08-03 -- Osiek (m. Osiek i Malec) (MP) -- U 1765-1785, M 1765-84, Z 1765-1783, Mateusz z Grojca
2021-08-03 -- Rybna (MP) -- Z 1810-53, Miłosz Pamuła
2021-08-03 -- Sieciechowice (MP) -- U 1865-71, Renata Majewska
2021-08-04 -- Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1934, Marcin Dobrzyński
2021-08-04 -- Szczurowa (MP) -- U 1867-80, Katarzyna Nalazek
2021-08-05 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1820-30, Anna Budyś
2021-08-05 -- Jasień (MP) -- U 1833, Magda Buch
2021-08-05 -- Lipnica Wielka (m. Bukowiec) (MP) -- U 1825-33, 1835, 1845, Magda Buch
2021-08-05 -- Lipnica Wielka (m. Jasienna) (MP) -- U 1825-33, 1835, Magda Buch
2021-08-05 -- Lipnica Wielka (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1825-35, Magda Buch
2021-08-05 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1817-27, Szymon Nowak
2021-08-05 -- Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- Z 1784-1824, Małgosia Hoły weryfikowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
2021-08-06 -- Bulowice (MP) -- U 1906-15, Michał Kapusta
2021-08-06 -- Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- M 1785-1825, Tomasz Malata
2021-08-06 -- Góra św. Jana (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- U 1786-97, Krzysztof Płonka
2021-08-06 -- Pleśna (m. Batylowa, Wólka Łowczowska, Zawodni Łowczówek, Łowczówek) (MP) -- Z 1784-90, Krzysztof Pękala
2021-08-06 -- Pleśna (m. Lichwin) (MP) -- M 1787, Krzysztof Pękala
2021-08-06 -- Pleśna (m. Pleśna) (MP) -- M 1784-85 Z 1784-90, Krzysztof Pękala
2021-08-06 -- Pleśna (m. Rychwałd, Woźnicza, Kłokowa) (MP) -- M 1784-90, Krzysztof Pękala
2021-08-06 -- Pleśna (m. Rzuchowa) (MP) -- M 1784-90 Z 1784-90, Krzysztof Pękala
2021-08-06 -- Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1817-37, Ewa Wołejko-Wołejszo
2021-08-06 -- Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- U 1798-1849, Krzysztof Płonka
2021-08-08 -- Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1925, Marcin Dobrzyński
2021-08-09 -- Barcice (MP) -- U 1842-47, Viera Dušinská
2021-08-09 -- Wojnicz (m. Wojnicz) (MP) -- M 1910-18, Marcin Bulaga weryfikowała Renata Majewska
2021-08-10 -- Kęty (m. Kańczuga) (MP) -- U 1834-1920, Zak Zuzalek
2021-08-10 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- M 1785, Z 1785-1836, Mateusz z Grojca
2021-08-11 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1735-44, Jarosław Sawicki
2021-08-11 -- Szczurowa (MP) -- U 1881-1890, Katarzyna Nalazek
2021-08-12 -- Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- U 1778-88, KasiaKP
2021-08-12 -- Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- U 1786-1906, Ela Synowiec
2021-08-13 -- Kęty (m. Kańczuga) (MP) -- M 1896-1925, Zak Zuzalek weryf. Mateusz z Grojca
2021-08-13 -- Wojnicz (MP) -- U 1764-66, Magdalena Majkutewicz
2021-08-16 -- Biały Kościół (MP) -- U 1816-1846, Jerzy Żurada
2021-08-16 -- Dobczyce (MP) -- U 1890-92, Ela Synowiec
2021-08-16 -- Niegardów (MP) -- M 1833-55, Wojciech Nowiński
2021-08-16 -- Szerzyny (MP) -- M 1703-1784, Przemek Bożek
2021-08-17 -- Andrychów (MP) -- U 1897-1900, Bartłomiej Zieliński
2021-08-17 -- Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- M 1826-62, Tomasz Malata
2021-08-17 -- Radziemice (MP) -- UMZ 1910-13, Urszula Ziessler
2021-08-18 -- Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- UMZ 1824-25, 29-32, 34-35, 37, Jarosław Zapała
2021-08-18 -- Dziekanowice (MP) -- Z 1890-95, Szymon Nowak
2021-08-18 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1831-40, Anna Budyś
2021-08-18 -- Klikuszowa (m. Obidowa) (MP) -- U 1890-1916, Mariola Biernat-Nowacka
2021-08-18 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1828-38, Karolina Żaba
2021-08-18 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Półwsie, Królewczyzna, Zwierzyniec, Wola, Chełm, Podkamycze, Olszenica, Bielany) (MP) -- M 1711-1777, Aleksandra Ufir
2021-08-20 -- Borzęcin (m. Bielcza) (MP) -- Z 1873, Michał Ciemała
2021-08-20 -- Borzęcin (m. Borzęcin) (MP) -- Z 1873, Michał Ciemała
2021-08-20 -- Bruśnik (MP) -- M 1801-1880, JanKarJas3
2021-08-20 -- Morawica (MP) -- U 1707-08, 1710-12, merdigon
2021-08-20 -- Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- Z 1787-1940, Łukasz Kominiak
2021-08-22 -- Iwanowice (MP) -- M 1892-96, Grzegorz Madej
2021-08-22 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- Z 1795-1824, 1866-80, Jabski
2021-08-22 -- Nowy Sącz (m. Grabowa) (MP) -- Z 1850-80, Aneta Kobielus weryfikowała Renata Majewska
2021-08-22 -- Skała (MP) -- U 1897-99, Grzegorz Madej
2021-08-22 -- Skawina (m. Skawina) (MP) -- U 1872-79, 1880-84, 1887-90, Patrycja Adamus
2021-08-22 -- Skawina (MP) -- M 1815-19, 1850-52, Renata Majewska
2021-08-22 -- Skawina (MP) -- M 1869-78, Miłosz Pamuła
2021-08-22 -- Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1807-16, Mateusz Dunikowski
2021-08-23 -- Barcice (MP) -- U 1848-54, 1856-57, Viera Dušinská
2021-08-23 -- Krościenko nad Dunajcem (m. Sromowce Niżne) (MP) -- M 1840-1901, Rajmund Lemański
2021-08-25 -- Gierałtowice (par. Gierałtowice) (MP) -- M 1863-1904, Tomasz Malata
2021-08-25 -- Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- Z 1847-1940, Łukasz Kominiak
2021-08-26 -- Czchów (mojż.) (MP) -- U 1877-85, Z 1877-96, Dagmara Kulig
2021-08-26 -- Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1817-26, Mateusz Dunikowski
2021-08-26 -- Żębocin (MP) -- UMZ 1812, 1830, 1854, Sylwia Tańcula
2021-08-27 -- Głębowice (MP) -- Z 1844-45, Mariusz Gąsiorek
2021-08-27 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1725-34, Jarosław Sawicki
2021-08-27 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1817-27, Karolina Żaba
2021-08-27 -- Proszowice (MP) -- U 1921, Wojciech Nowiński
2021-08-27 -- Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- U 1841-55, Piotr Komuński
2021-08-27 -- Szczepanów (m. Szczepanów, Sterkowiec, Dziekanów, Łęki, Mokrzyska, Przyborów, Wokowice) (MP) -- U 1784-1920, ArcheGenes
2021-08-27 -- Szczurowa (MP) -- U 1891-1900, Katarzyna Nalazek
2021-08-28 -- Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1753-55, Szymon Nowak
2021-08-28 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1759-69, KasiaKP
2021-08-30 -- Czulice (MP) -- Z 1728-81, Zolo
2021-08-30 -- Głębowice (MP) -- U 1901-07, 1909-20, Zak Zuzalek weryf. Mateusz z Grojca
2021-08-30 -- Łącko (MP) -- U 1833-1850, Urszula Białka
2021-08-30 -- Łososina Dolna (m. Wronowice) (MP) -- Z 1786-1903, AdamC
2021-08-30 -- Osiek (m. Malec) (MP) -- Z 1837-48, Mateusz z Grojca
2021-08-30 -- Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- M 1785-1940, Łukasz Kominiak
2021-08-30 -- Sucha Beskidzka (m. Sucha) (MP) -- M 1800-05, Renata Majewska

woj. podkarpackie:
2021-08-02 -- Brzeziny (PK) -- U 1890-1907, Katarzyna Piękoś, Andrzej Godek
2021-08-02 -- Dudyńce (PK) -- M 1890-1901, Bartłomiej Babiarz
2021-08-02 -- Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- U 1796-1872 (daty skrajne), Mieczysław Maziarski
2021-08-02 -- Straszęcin (PK) -- UMZ 1800-40 (daty skrajne), Beata Braun
2021-08-02 -- Wadowice Górne (m. Wadowice, Wampierzów) (PK) -- U 1841, Tomasz Malata
2021-08-04 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1851-60, Łukasz Fajfrowski
2021-08-05 -- Gogołów (PK) -- M 1889-94, Bartłomiej Babiarz
2021-08-06 -- Brzeźnica (PK) -- U 1825-34, 37-39, M 1834, Łukasz Majewski
2021-08-06 -- Myscowa (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1895-96, 1898-1912, Mieczysław Maziarski
2021-08-08 -- Krempna (gr.-kat.) (PK) -- U 1872-1919 (aktualizacja), Mieczysław Maziarski
2021-08-10 -- Desznica (gr.-kat.) (PK) -- U 1872-1900, Mieczysław Maziarski
2021-08-10 -- Padew Narodowa (PK) -- Z 1851-61, 63-70, Agnieszka Kluzek
2021-08-10 -- Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Nowiny, Żabno) (PK) -- Z 1897-1903, Sylwia Jasińska
2021-08-11 -- Padew Narodowa (PK) -- Z 1830-49, Agnieszka Kluzek
2021-08-11 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1861-70, Łukasz Fajfrowski
2021-08-12 -- Lubzina (m. Kochanówka) (PK) -- U 1840-1883, 1885-1920, Łukasz Ciechowicz
2021-08-14 -- Bachórz (gr.-kat.) (m. Bachórz, Chodorówka, Laskówka, Kosztowa) (PK) -- UMZ 1785-1852, 70-78, Aleksandra Bury
2021-08-14 -- Bachórz (gr.-kat.) (m. Dynów, Ulanica) (PK) -- U 1784-1852, 70-78, M 1780-1852, 70-78, Z 1806-52, 70-78, Aleksandra Bury
2021-08-18 -- Ciechania (gr.-kat.) (PK) -- U 1892-1901 (aktualizacja), U 1902-1933, Mieczysław Maziarski
2021-08-18 -- Świątkowa Wielka (gr.-kat.) (PK) -- U 1873-92 (daty skrajne), Mieczysław Maziarski
2021-08-19 -- Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Nowiny, Żabno) (PK) -- Z 1890-96, Sylwia Jasińska
2021-08-20 -- Grab (gr.-kat.) (m. Grab, Ożynna, Wyszowata) (PK) -- U 1854-1871 , Mieczysław Maziarski
2021-08-20 -- Jawornik Polski (m. Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście) (PK) -- M 1784-1894 (rozszerzenie), Aleksandra Bury
2021-08-22 -- Krempna (gr.-kat.) (m. Krempna, Kotań) (PK) -- Z 1872-1903, Mieczysław Maziarski
2021-08-23 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1871-80, Łukasz Fajfrowski
2021-08-24 -- Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1785-1835 (daty skrajne), Adam Sawka
2021-08-24 -- Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1849-66, Łukasz Ciechowicz
2021-08-25 -- Brzeźnica (PK) -- U 1808-19, 40, Łukasz Majewski
2021-08-25 -- Jawornik Polski (m. Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście) (PK) -- U 1784-1895 (rozszerzenie), Aleksandra Bury
2021-08-27 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1881-90, Łukasz Fajfrowski
2021-08-27 -- Radomyśl Wielki (m. Radomyśl Wielki) (PK) -- U 1870-84 (aktualizacja), U 1885, Bartłomiej Babiarz
2021-08-29 -- Jawornik Polski (m. Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście) (PK) -- Z 1782-1888 (rozszerzenie), Aleksandra Bury
2021-08-30 -- Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1880-90, Łukasz Ciechowicz
2021-08-31 -- Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- U 1844-53, Marcin Kiwior
2021-08-31 -- Radomyśl Wielki (m. Radomyśl Wielki) (PK) -- U 1860-69, Bartłomiej Babiarz
2021-08-31 -- Tyczyn (m. Tyczyn) (PK) -- M 1888-1906, Anna Kocój-Twardowska

woj. lubelskie:
2021-08-08 -- Krasnystaw (LB) -- U 1826-1830 (aktualizacja), 1831-1835, Krzysztof Zochniak

woj. podlaskie:
2021-08-01 -- Dołubowo (PL) -- U 1894-1897, Adam Okuniewski
2021-08-06 -- Burzyn (PL) -- Z 1884-1907, Anna Krawiec
2021-08-06 -- Narewka (PL) -- UMZ 1851-53, Anna Wiszniewska
2021-08-10 -- Łomża (PL) -- Z 1808/09-11/12, Tracy Polyak, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
2021-08-19 -- Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1912-33, Karolina Jaworska, Krzysztof Łapiński
2021-08-21 -- Białaszewo (PL) -- Z 1873-79, Anna Krawiec
2021-08-28 -- Kolno (PL) -- U 1911-14, Iwona Grabska

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-08-01 -- Durąg-kościelne (WM) -- U 1799-1804, Donata Stremplewska
2021-08-05 -- Barczewo (WM) -- M 1911-1918, Katarzyna Matyjas
2021-08-07 -- Durąg-kościelne (WM) -- U 1805-1814, Donata Stremplewska
2021-08-11 -- Dobrocin - Gross Bestendorf USC (WM) -- UMZ 1891-93, Agnieszka Kościuk
2021-08-14 -- Lipinki (fliia Łąkorz) (WM) -- Z 1867-77, Michalina Szychowska

Litwa:
2021-08-03 -- Troki (LT) -- UMZ 1834-1840, Bożena Tylingo
2021-08-03 -- Wilno św. Franciszka i Bernarda (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-08-05 -- Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-08-10 -- Wilno św. Jana (LT) -- M 1811-1825, Marck57
2021-08-18 -- Lejpuny (LT) -- U 1831-1840, Małgorzata Bogdanowicz
2021-08-18 -- Troki (LT) -- UMZ 1841-1847, Bożena Tylingo
2021-08-18 -- Wilno św. Jana (LT) -- M 1826, Marck57
2021-08-18 -- Wilno św. Rafała (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-08-22 -- Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-08-31 -- Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- U1844-1860, Marck57

Białoruś:
2021-08-03 -- Wawiórka (BR) -- Z 1880-1889, Ryszard Bencko
2021-08-05 -- Grodno fara (BR) -- M 1815-1818, Wilnianka
2021-08-05 -- Naliboki (BR) -- U 1896-1900, MZ 1895, Wojciech Wosiński
2021-08-10 -- Naliboki (BR) -- UMZ 1845-1849, Wojciech Wosiński
2021-08-17 -- Grodno fara (BR) -- U 1815-1818, Wilnianka
2021-08-17 -- Krasne Sioło (BR) -- M 1855-1866, maxsh
2021-08-22 -- Mołczadź (BR) -- UMZ 1797-1818 (brak M1817), Bożena Czarnuszewicz
2021-08-22 -- Naliboki (BR) -- U1726-1731, UMZ 1851-1856 , Wojciech Wosiński
2021-08-22 -- Zabłoć (BR) -- Z 1802-1847, Sławomir Rudziecki

Ukraina:
2021-08-01 -- Chorostków (UK) -- UMZ 1864-65, Alina Picazio
2021-08-02 -- Denysów (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-65, Anatoly
2021-08-06 -- Lwów-Zniesienie (mojż.) (UK) -- Z 1894, 1928-30, 1938, Marcin Dobrzyński
2021-08-07 -- Komarno (m. Chłopy) (UK) -- U 1903, Jarosław Warchulski
2021-08-08 -- Fastów (UK) -- Z 1834, 1837, bekel
2021-08-08 -- Motowidłówka (UK) -- U 1844, bekel
2021-08-09 -- Biłopillia-Białopol (UK) -- UMZ 1866-67, 71, 75-76, 83-84, Aquinatus
2021-08-12 -- Gródek Jagielloński (UK) -- M 1661-1850, Grzegorz Głowacki
2021-08-12 -- Lwów-Zniesienie (mojż.) (UK) -- Z 1931-32, 35, 37, Marcin Dobrzyński
2021-08-12 -- Ułanów (UK) -- UMZ 1913, Volodymyr Kucheruk
2021-08-13 -- Lubar (UK) -- U 1838, Marian Padlewski
2021-08-19 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- Z 1870-1917, Mateusz Gołdyn
2021-08-22 -- Lubar (UK) -- MZ 1838, Marian Padlewski
2021-08-22 -- Lwów-Zniesienie (mojż.) (UK) -- Z 1936, Marcin Dobrzyński
2021-08-23 -- Kamieniec Podolski - Katedra (UK) -- UMZ 1870, Marek Frąckowiak
2021-08-23 -- Wojutycze (m. Wojutycze, Nadyby) (UK) -- U 1880-90, Tomasz Zajączkowski
2021-08-28 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1844, Dorota Żyłko
2021-08-31 -- Wojutycze (m. Wojutycze) (UK) -- U 1891-1902, Tomasz Zajączkowski

Pozostałe:
2021-08-16 -- Mołdawia - Kiszyniów (PO) -- U 1830, Incognito

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2021 - 06:59
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 382
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane we wrześniu 2021 roku:

woj. mazowieckie:

2021-09-01 -- Kobyłka (MZ) -- MZ 1916, Anna Malinowska
2021-09-01 -- Pieczyska (MZ) -- UMZ 1876-1918, Teresa Mikołajewska
2021-09-01 -- Szreńsk (MZ) -- UZ 1891-93, Krystyna Malik
2021-09-01 -- Tarczyn (mojż.) (MZ) -- SkZ 1901-02, Incognito
2021-09-03 -- Babice (MZ) -- U 1882-1911, Jan Olesiński
2021-09-03 -- Bogurzyn (MZ) -- U 1880-83, Jan Wojtkiewicz
2021-09-06 -- Ciepielów (MZ) -- UMZ 1878-1885, Bartłomiej Zieliński
2021-09-06 -- Marki (MZ) -- M 1915-16, Z 1929, Aneta Kaczmarek
2021-09-06 -- Płońsk (MZ) -- U 1872-74 (rozsz.), Karol Szulc
2021-09-06 -- Sońsk (MZ) -- M 1866 (rozsz.), Z 1865, Adam Sawka
2021-09-06 -- Wielgie (MZ) -- Z 1913-48, Bartłomiej Zieliński
2021-09-06 -- Zuzela (MZ) -- M 1796-1808, choirek
2021-09-06 -- Żurominek (MZ) -- U 1833-35 (rozsz.), M 1860 (rozsz.), Jan Wojtkiewicz
2021-09-07 -- Andrzejewo (MZ) -- UZ 1891-1900, Włodzimierz Macewicz
2021-09-07 -- Chlewiska (MZ) -- U 1810 (rozsz.), M 1810-12 (rozsz.), Z 1806-10 (rozsz.), Łukasz Okła
2021-09-07 -- Leszno (mariawici) (MZ) -- Z 1915, Jan Olesiński
2021-09-07 -- Łomna (MZ) -- UMZ 1844, Jan Olesiński
2021-09-07 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1823, M 1815-16, Krzysztof Cegliński
2021-09-07 -- Żurominek (MZ) -- Z 1834-35 (rozsz.), Jan Wojtkiewicz
2021-09-08 -- Boguty (MZ) -- UMZ 1808-15, Justyna Jaźwińska
2021-09-08 -- Rybno (MZ) -- M 1868-87, Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska Wierzbowska
2021-09-08 -- Skrzynno (MZ) -- UMZ 1869-72, Marianna Paszek
2021-09-10 -- Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1875-84, el_za
2021-09-10 -- Kazuń Polski (MZ) -- U 1878-1900, 1902-04, 1906-09, 1912-15, 1919, Jan Olesiński
2021-09-10 -- Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1826-29, 1831, Andrzej Żuk
2021-09-10 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1824, M 1817-19, Krzysztof Cegliński
2021-09-12 -- Skołatowo (MZ) -- Z 1781-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-09-13 -- Jazgarzew (MZ) -- Z 1854, Aneta Kaczmarek
2021-09-13 -- Marki (MZ) -- Z 1927-28, Aneta Kaczmarek
2021-09-13 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1843-45, Anna Hejna-Goślicka
2021-09-13 -- Sońsk (MZ) -- U 1867, Gabriel Skałkowski
2021-09-13 -- Sucha Poduchowna (MZ) -- M 1899-1915, 1919, Elżbieta Pawlak
2021-09-13 -- Suserz (MZ) -- M 1867, Anna Hejna-Goślicka
2021-09-13 -- Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1754-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-09-14 -- Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1885-94, el_za
2021-09-14 -- Kuczbork (MZ) -- M 1863-67, Jan Wojtkiewicz
2021-09-14 -- Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1865-68, Michał Gorczyca
2021-09-15 -- Nowe Miasto nad Pilicą (mojż.) (MZ) -- UMZ 1874, Andrzej Selerowicz
2021-09-15 -- Nur (MZ) -- M 1815-17, Justyna Jaźwińska
2021-09-15 -- Pułtusk (MZ) -- UMZ 1910, Beata Bartnicka
2021-09-15 -- Sierpc (mojż.) (MZ) -- UZ 1826-65, Andrzej Selerowicz
2021-09-16 -- Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1832-40, Andrzej Żuk
2021-09-18 -- Kobyłka (MZ) -- MZ 1917, Anna Malinowska
2021-09-18 -- Lipowiec (MZ) -- U 1880-81, Jan Wojtkiewicz
2021-09-18 -- Szreńsk (MZ) -- UZ 1894-96, Krystyna Malik
2021-09-18 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1825, M 1820-22, Krzysztof Cegliński
2021-09-22 -- Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1895-1910, el_za
2021-09-22 -- Ciepielów (MZ) -- UMZ 1867-73, Bartłomiej Zieliński
2021-09-22 -- Kołbiel (MZ) -- U 1806-09, Aneta Kaczmarek
2021-09-22 -- Mława (MZ) -- M 1816, 1825, Jan Wojtkiewicz
2021-09-22 -- Piaseczno (MZ) -- U 1920, Aneta Kaczmarek
2021-09-22 -- Słubice (Jamno) (MZ) -- Z 1846-51, Anna Hejna-Goślicka
2021-09-22 -- Sobienie Jeziory (MZ) -- Z 1882-1902, Beata Krupa
2021-09-23 -- Iłów (MZ) -- M 1868-76, Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
2021-09-23 -- Kożuchówek (MZ) -- U 1883-85, Emilia Borowicz
2021-09-23 -- Mława (MZ) -- UZ 1831-39, Izabela Czaplicka
2021-09-23 -- Oleksin (MZ) -- Z 1886-88, Anna Ornoch
2021-09-23 -- Piaseczno (MZ) -- M 1901, Incognito
2021-09-23 -- Sucha Poduchowna (MZ) -- U 1878-82, Elżbieta Pawlak
2021-09-23 -- Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1835, Adam Jaroń
2021-09-27 -- Bogurzyn (MZ) -- U 1884-85, Z 1885-89, Jan Wojtkiewicz
2021-09-27 -- Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1841-57, Andrzej Żuk
2021-09-27 -- Prażmów (MZ) -- UZ 1918, Sylwester Krzysztof Gajewski
2021-09-27 -- Sońsk (MZ) -- M 1858, 1861-65 (rozsz.), Adam Sawka
2021-09-27 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1836, M 1823-25, Krzysztof Cegliński
2021-09-27 -- Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1754-1808 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-09-27 -- Wielgie (MZ) -- Z 1784-1820, Karol Giemza
2021-09-27 -- Wrociszew (MZ) -- M 1882-1909, Aleksandra Piętak
2021-09-28 -- Kobyłka (MZ) -- MZ 1918, Anna Malinowska
2021-09-28 -- Lipowiec Kościelny (MZ) -- UMZ 1908, Jan Wojtkiewicz
2021-09-28 -- Pułtusk (MZ) -- UMZ 1911, Beata Bartnicka
2021-09-28 -- Tczów (MZ) -- SkM 1880-83, Marcin Różycki
2021-09-30 -- Łosice św. Michała (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1810-32, el_za
2021-09-30 -- Sienno (MZ) -- M 1813,15,27, (rozsz.) 1818,38,42,51,56,67, Marcin Luziński
2021-09-30 -- Strzegowo (MZ) -- Z 1859-67, Jan Wojtkiewicz

Wawszawa:
2021-09-12 -- Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1821, Sławomir Kowalczyk
2021-09-12 -- Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1824, Katarzyna Marcinkowska
2021-09-12 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1937-38, Paweł Zawadzki
2021-09-12 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1905, mariamikołaj
2021-09-12 -- Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1937, Aneta Kaczmarek
2021-09-12 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1928-29, Ewa Czerkawska
2021-09-12 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1874, Aneta Kaczmarek
2021-09-13 -- Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1910, Piotr Strzelec
2021-09-16 -- Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1875, Agata Pakuza
2021-09-26 -- Warszawa Cyrkuł I (mojż.) (WA) -- U 1911, 13, 15, Marcin Dobrzyński
2021-09-26 -- Warszawa Cyrkuł X (mojż.) (WA) -- U 1896, 99, Marcin Dobrzyński
2021-09-26 -- Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1876, 81, Agata Pakuza
2021-09-26 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkU 1911-12, Grażyna Przybysz
2021-09-26 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkZ 1930-38, Artur Lewandowski
2021-09-26 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1905, mariamikołaj
2021-09-26 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1931, Agata Pakuza
2021-09-26 -- Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1885, Paweł Zawadzki
2021-09-26 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1930, Ewa Czerkawska
2021-09-26 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1875, Aneta Kaczmarek
2021-09-27 -- Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1936-38, Paweł Zawadzki
2021-09-27 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1931, Ewa Czerkawska

woj. łódzkie:
2021-09-02 -- Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1910,15, Ilona Gieras
2021-09-02 -- Łyskornia (LD) -- Z 1919-40, Magda Mierzwiak
2021-09-02 -- Mierzyce (LD) -- UMZ 1891-1912, MZ 1913-1914, Urszula Świerczyńska
2021-09-02 -- Szczerców (mojż.) (LD) -- U 1826-30,38-87, Andrzej Selerowicz
2021-09-02 -- Ujazd (mojż.) (LD) -- M 1826-38,40-52,55-70, Andrzej Selerowicz
2021-09-02 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1836-40, Bożena Prymus
2021-09-05 -- Łódź św. Anna (LD) -- U 1915, Izabela Ziobro
2021-09-05 -- Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1927-29,31-33, Małgorzata Berendzik
2021-09-05 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1918-19, Katarzyna Zarychta
2021-09-05 -- Mierzyn (LD) -- U 1789-1808, Tomek Turniak
2021-09-05 -- Pszczonów (LD) -- Z 1830-50, Antoni Burzyński
2021-09-07 -- Chruślin (LD) -- Z 1796-1800, Tomasz Frynia
2021-09-07 -- Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1928, Izabela Ziobro
2021-09-07 -- Pajęczno (LD) -- Z 1921, Klaudia Czarnecka
2021-09-07 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1841-45, Bożena Prymus
2021-09-09 -- Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- Z 1929-32, Urszula Gałkiewicz
2021-09-09 -- Niemysłów (LD) -- UZ 1837-38, Henryk Dąb
2021-09-09 -- Ręczno (LD) -- UZ 1919-20, M 1919-30, Bogusław Gadecki
2021-09-09 -- Szczerców (mojż.) (LD) -- Z 1826-30,39-75,77-85,87, Andrzej Selerowicz
2021-09-12 -- Aleksandrów Łódzki (mojż.) (LD) -- UZ 1826-70, Andrzej Selerowicz
2021-09-12 -- Czarnożyły (LD) -- UMZ 1914, Danuta Mieżyńska
2021-09-12 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1923-43, Tomasz Chamerski
2021-09-12 -- Łódź (prawosł.) (LD) -- UM 1916-17, Z 1916, Marcin Dobrzyński
2021-09-12 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1923-25, Katarzyna Zarychta
2021-09-12 -- Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1920, Ilona Gieras
2021-09-12 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1894-95, Krystyna Stanisławska
2021-09-12 -- Skierniewice (mojż.) (LD) -- UMZ 1826-66, Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
2021-09-12 -- Wiewiec (LD) -- UMZ 1841-45, Karolina Sztajnert
2021-09-12 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1846-50, Bożena Prymus
2021-09-15 -- Borzykowa (LD) -- U 1802-15, Jolanta Janowiec
2021-09-15 -- Brzeziny (LD) -- U 1834, Marysiawo
2021-09-15 -- Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1944-47, Tomasz Chamerski
2021-09-15 -- Inowłódz (LD) -- U 1885-86, Janusz Kamiński
2021-09-15 -- Tuszyn (mojż.) (LD) -- UMZ 1866-69, Z 1886-87,1912-14,16-20,24,35, Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
2021-09-19 -- Bełchatów-Grocholice (mojż.) (LD) -- UMZ 1826-69 (lata skrajne), Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
2021-09-19 -- Będków (mojż.) (LD) -- UMZ 1826-29, 1831, Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
2021-09-19 -- Budziszewice (LD) -- M 1896-1900, Kacper Szczepanowski
2021-09-19 -- Łódź NMP (LD) -- M 1932, Jarosław Stawowski
2021-09-19 -- Ujazd (LD) -- UZ 1883-85, Kacper Szczepanowski
2021-09-19 -- Złaków Kościelny (LD) -- U 1822-23, Z 1811,22-24, Antoni Burzyński
2021-09-26 -- Bąków Górny (LD) -- UMZ 1919-20, Antoni Burzyński
2021-09-26 -- Gidle (LD) -- UMZ 1850-59, Grażyna Stasiak
2021-09-26 -- Kutno (LD) -- UMZ 1918, MZ 1919, moyra777
2021-09-26 -- Łódź MB Zwycięska (LD) -- Z 1927-29, Urszula Gałkiewicz
2021-09-26 -- Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1920-22, Katarzyna Zarychta
2021-09-26 -- Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- Z 1932, Dariusz Śludkowski
2021-09-26 -- Mokrsko (LD) -- UMZ 1919, Marek Laskowski
2021-09-26 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1896-97, Krystyna Stanisławska
2021-09-26 -- Sędziejowice (LD) -- U 1818-19,26-27, Adam Czechowski
2021-09-26 -- Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1851-55, Bożena Prymus
2021-09-26 -- Zduny (LD) -- UMZ 1919, Antoni Burzyński
2021-09-30 -- Niemysłów (LD) -- UZ 1839-41, Henryk Dąb
2021-09-30 -- Wiewiec (LD) -- UMZ 1846-59, Karolina Sztajnert

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-09-01 -- Lisewo (pow.chełmiński) (KP) -- U 1726-78, Kamil Krasinski
2021-09-02 -- Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1891-1900, Monika Bandelewska
2021-09-02 -- Strzygi (KP) -- U 1720-83;M 1853-83, Krzysztof Kośnik
2021-09-05 -- Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1922-23, Marek Michał Kiełpinski
2021-09-05 -- Wola Trutowo (KP) -- UZ 1825-34, Mateusz Lipiński weryf.Michał Poczwardowski
2021-09-05 -- Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1871-90, Zbigniew Piasecki (rozszerzenie)
2021-09-06 -- Płonne (KP) -- UM 1906,09 ; Z 1906-10,12, Krzysztof Kaminski
2021-09-09 -- Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1924-25, Marek Michał Kiełpinski
2021-09-09 -- Kikół (KP) -- U 1890, Mateusz Lipiński
2021-09-09 -- Lisewo (pow.chełmiński) (KP) -- U 1778-91, Kamil Krasinski
2021-09-09 -- Łążyn (gm.Obrowo) (KP) -- UMZ 1900, Mateusz Lipiński
2021-09-09 -- Wola Trutowo (KP) -- UMZ 1914, Mateusz Lipiński
2021-09-11 -- Strzygi (KP) -- Z 1791-1825, Krzysztof Kośnik
2021-09-15 -- Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1926-27, Marek Michał Kiełpinski
2021-09-15 -- Rogóźno (KP) -- U 1776-1804 ;M 1774, Łukasz Jakubowski
2021-09-15 -- Witowo (KP) -- U 1880-1910; M 1848-70 (rozszerzenie ) ;Z 1821-50, Adam Malitowski
2021-09-18 -- Toruń-Mokre USC (KP) -- M 1896, Mateusz Lipiński
2021-09-19 -- Płonne (KP) -- Z 1900-02,04-05, Krzysztof Kaminski
2021-09-19 -- Wola Trutowo (KP) -- MZ 1910, Mateusz Lipiński
2021-09-20 -- Lisewo (pow.chełmiński) (KP) -- U 1801-07,13-15, Kamil Krasinski
2021-09-20 -- Wielkie Radowiska (KP) -- U 1785-90,1807-09, Kamil Krasinski
2021-09-22 -- Linowo Królewskie (KP) -- U 1613-17,24-27,36-56,69,74-77,79,82-87,95-1747,1814-25, Kamil Krasinski
2021-09-22 -- Mokowo (KP) -- U 1862-77; Z 1857-68, Mary Ann Graham
2021-09-24 -- Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1928-32, Marek Michał Kiełpinski
2021-09-30 -- Pieranie (KP) -- U 1770-1807, Kasia_Wilcz

woj. wielkopolskie:
2021-09-12 -- Opatówek (WP) -- U 1760-1764, Radosław Kliber
2021-09-12 -- Sompolno (WP) -- M 1900-1914, Roman Sompoliński
2021-09-12 -- Zaniemyśl (WP) -- Z 1766-78, 1780-94, Danuta Danecka
2021-09-28 -- Zaniemyśl (WP) -- U 1786-99, 1804-13; Z 1795-1804, Danuta Danecka
2021-09-29 -- Kłodawa (WP) -- M 1846-1865, Gilberto Magroski
2021-09-30 -- Sulmierzyce pow. krotszyński (WP) -- M 1800-19, Z 1824-28, Henryk Machnik

woj. lubuskie:
2021-09-27 -- Niwiska-Niebusch (ewang.) (LS) -- M 1866-70, Michael Schaetzlein

woj. dolnośląskie:
2021-09-29 -- Laskowice-Laskowitz USC (DS) -- M 1883-85, Michael Schaetzlein
2021-09-29 -- Mnichowice-Munchwitz USC (DS) -- M 1879, 81-82, Michael Schaetzlein
2021-09-29 -- Środa Śląska-Neumarkt USC (DS) -- M 1875, 78, 81-82, 85, Michael Schaetzlein
2021-09-29 -- Żerniki Wrocławskie-Neukirch USC (DS) -- M 1874-77, Michael Schaetzlein

woj. śląskie:
2021-09-01 -- Bestwina (m.Kaniów) (SL) -- U 1805-39, Zak Zuzale weryf.Łukasz Kominiak
2021-09-01 -- Lędziny (SL) -- UMZ 1830-34, Krzysztof Kosteczko
2021-09-01 -- Sławków (SL) -- Z 1886-95, A.Ch
2021-09-05 -- Lubecko (SL) -- U 1866, Józef_W
2021-09-05 -- Łany Wielkie (SL) -- U 1783-97, Artur Galas
2021-09-05 -- Pilica (SL) -- U 1875-76, Scowron
2021-09-05 -- Radzionków-Radzionkau św.Wojciecha (SL) -- Z 1850-51, GTG_Silius_Radicum
2021-09-11 -- Pilica (SL) -- U 1873-74, Scowron
2021-09-11 -- Przybynów (SL) -- U 1853-54 ;Z 1849-53, Mirka_Lachowska
2021-09-13 -- Ciągowice (SL) -- UMZ 1818-30, Anna Kempisty
2021-09-13 -- Łodygowice (m.Rybarzowice) (SL) -- U 1872-93, Łukasz Kominiak
2021-09-13 -- Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- Z 1891-92, Leszek Chrobok
2021-09-14 -- Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1862-71, GTG_Silius_Radicum
2021-09-14 -- Rudy-Groß Rauden (m.Stanica) (SL) -- U 1666-1751, Bartul
2021-09-15 -- Sławków (SL) -- Z 1896-1900, A.Ch
2021-09-18 -- Przybynów (SL) -- U 1855-67,1902-03, Dorota Godfrey-Smith
2021-09-19 -- Goleniowy (SL) -- UMZ 1907-11, Bartłomiej Zieliński
2021-09-19 -- Łany Wielkie (SL) -- U 1797-1810, Artur Galas
2021-09-19 -- Przybynów (SL) -- Z 1854-57, Mirka_Lachowska
2021-09-22 -- Pilica (SL) -- U 1871-72, Scowron
2021-09-24 -- Katowice-Kattowitz USC (SL) -- M 1896-1900, Aleksander Kunsdorf
2021-09-24 -- Racibórz-Ratibor (SL) -- SkM 1901-38, GTG_Silius_Radicum
2021-09-28 -- Cięcina-Wieprz (SL) -- U 1868-1900, Incognito
2021-09-28 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1874-75, Stanisław Jegier
2021-09-28 -- Lędziny (SL) -- UMZ 1835-39, Krzysztof Kosteczko
2021-09-28 -- Piekary Śląskie-Kamień USC (SL) -- Z 1893-95, Leszek Chrobok
2021-09-28 -- Pilica (SL) -- U 1870;M 1878-79, Scowron
2021-09-30 -- Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- U 1874-89, GTG_Silius_Radicum

woj. świętokrzyskie:
2021-09-02 -- Chęciny (SK) -- M 1871-90 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-09-02 -- Mychów (SK) -- Z 1889-1934, Bożena Krajewska
2021-09-02 -- Pełczyska (SK) -- M 1871-80 (uzupełnienie), Henryk Adamczyk
2021-09-12 -- Sulisławice (SK) -- U 1766-97, Mieczysław Stepień
2021-09-30 -- Bolmin (SK) -- UMZ 1843-49, Cezary Borowski
2021-09-30 -- Czyżów Szlachecki (SK) -- M 1857-1905, Tadeusz Łukaszek
2021-09-30 -- Krzcięcice (SK) -- M 1913 1915-23, Grażyna Koper
2021-09-30 -- Osiek (SK) -- U 1812-15(rozszerzenie), Incognito
2021-09-30 -- Sulisławice (SK) -- MZ 1765-97, Mieczysław Stepień

woj. małopolskie:
2021-09-01 -- Raciechowice (MP) -- M 1745-1776, Łukasz Kominiak
2021-09-03 -- Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica) (MP) -- U 1870-76, Viera Dušinská
2021-09-03 -- Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- Z 1895-1920, Zak Zuzalek, weryfikował Łukasz Kominiak
2021-09-03 -- Lipnica Wielka (MP) -- U 1836-45, 47-48, Magda Buch
2021-09-03 -- Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Konina) (MP) -- Z 1896-1960, Allen Nemec
2021-09-03 -- Piotrowice (MP) -- U 1870-73, 1890-1914, Joanna Maślanek
2021-09-03 -- Rzyki (MP) -- U 1890-1892, Lucyna Nowak
2021-09-03 -- Szczepanów (m. Borek) (MP) -- U 1864-1903, ArcheGenes
2021-09-06 -- Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- Z 1834-53, Łukasz Kominiak
2021-09-06 -- Szerzyny (m. Szerzyny) (MP) -- Z 1746-1826, Przemek Bożek
2021-09-06 -- Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- U 1835-1850, Adamina Chodacka
2021-09-07 -- Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- UMZ 1839, 1841-42, 1845-46, 1852, 1854, Jarosław Zapała
2021-09-07 -- Góra Świętego Jana (MP) -- Z 1729-70 (skrajne), Ela Synowiec
2021-09-07 -- Pleśna (MP) -- Z 1722-45, 1766-84, Krzysztof Pękala
2021-09-07 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1828-36, Szymon Nowak
2021-09-07 -- Więcławice (MP) -- U 1812, 1821-25, Artur Korfel
2021-09-08 -- Brzeźnica (MP) -- U 1844, Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
2021-09-08 -- Dziekanowice (MP) -- Z 1896-1900, Szymon Nowak
2021-09-08 -- Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1926, Marcin Dobrzyński
2021-09-08 -- Słomniki (MP) -- U 1831-61, Jerzy Koprowski
2021-09-09 -- Dobczyce (MP) -- U 1893-96, Ela Synowiec
2021-09-09 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1842-52 (rozszerzenie), Agnieszka5995
2021-09-09 -- Łukowica (m. Roztoka) (MP) -- U 1880-92 M 1883-1930 Z 1869-1906, Agnieszka Kęsek
2021-09-09 -- Wieprz (MP) -- U 1677-79, Dagmara Mielczarek
2021-09-10 -- Czulice (MP) -- Z 1781-97, Sławomir Blitek
2021-09-10 -- Szczepanów (m. Borek) (MP) -- U 1904-09, ArcheGenes
2021-09-10 -- Szczepanów (m. Cerekiew, Jodłówka) (MP) -- U 1899-1906, ArcheGenes
2021-09-10 -- Szczepanów (m. Grądy, Rudy-Rysie) (MP) -- U 1899-1909, ArcheGenes
2021-09-11 -- Liszki (MP) -- M 1810-17, 1819, 1821-33, 1835-49, 1851-52, Miłosz Pamuła
2021-09-11 -- Morawica (MP) -- U 1702-06, merdigon
2021-09-11 -- Szczepanów (m. Bucze) (MP) -- U 1784-1906, ArcheGenes
2021-09-11 -- Szczepanów (m. Grądy, Rudy-Rysie) (MP) -- U 1890-96, ArcheGenes
2021-09-13 -- Biórków Wielki (MP) -- Z 1826-39, 51, 60, Sławomir Blitek
2021-09-13 -- Góra Świętego Jana (MP) -- Z 1778-87, Ela Synowiec
2021-09-14 -- Biórków Wielki (MP) -- M 1810-24, Sławomir Blitek
2021-09-14 -- Krzeszów (m. Kuków, Krzeszów, Tarnawa Górna) (MP) -- U 1890-1899, Arkadiusz Biegun
2021-09-14 -- Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- U 1856-1869, Piotr Komuński
2021-09-15 -- Głębowice (MP) -- M 1904-40, Mariusz Gąsiorek
2021-09-16 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1778-96, Aleksandra Ufir
2021-09-16 -- Morawica (MP) -- U 1897-99, aqkis
2021-09-17 -- Niegardów (MP) -- U 1846-59, Wojciech Nowiński
2021-09-17 -- Skawina (m. Kopanka) (MP) -- U 1805-16, Miłosz Pamuła
2021-09-17 -- Skawina (m. Korabniki, Samborek) (MP) -- U 1799-1816, Miłosz Pamuła
2021-09-17 -- Skawina (m. Rzozów, Skawina) (MP) -- U 1815-16, Miłosz Pamuła
2021-09-17 -- Skawina (m. Rzozów) (MP) -- U 1799-1832, Dorota Godfrey-Smith
2021-09-17 -- Skawina (m. Sidzina Tyniecka) (MP) -- U 1815, Miłosz Pamuła
2021-09-17 -- Skawina (m. Sidzina) (MP) -- U 1811-16, Miłosz Pamuła
2021-09-17 -- Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1900, Dennis Dodson
2021-09-18 -- Czarne (gr.-kat.) (m. Nieznajowa) (MP) -- U 1784-1871, mmaziarski
2021-09-18 -- Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1840-41, Audrey Bruckner
2021-09-19 -- Chechło (MP) -- SkM 1751-60, Andrzej Pędras
2021-09-19 -- Dobczyce (MP) -- U 1897-1900, Ela Synowiec
2021-09-19 -- Sułkowice (MP) -- U 1890, Renata Majewska
2021-09-19 -- Szczepanów (m. Mokrzyska) (MP) -- M 1898, Grzegorz Słaby
2021-09-19 -- Szczepanów (MP) -- U 1896-98, Grzegorz Słaby
2021-09-19 -- Więcławice (MP) -- U 1810-11, 1826-40, Artur Korfel
2021-09-19 -- Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1901-04, Dennis Dodson
2021-09-19 -- Wojnicz (m. Wojnicz) (MP) -- M 1890-1909, Marcin Bulaga (weryf.Renata Majewska)
2021-09-20 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1841-49, Anna Budyś
2021-09-20 -- Gołaczewy (MP) -- Z 1915, Maciej Gardeła (weryf. Renata Majewska)
2021-09-20 -- Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1756-58, Szymon Nowak
2021-09-20 -- Raciechowice (MP) -- U 1750-1775, Łukasz Kominiak
2021-09-20 -- Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- U 1886-1912, mmaziarski
2021-09-20 -- Szczepanów (MP) -- U 1777-83, ArcheGenes
2021-09-20 -- Wieprz (MP) -- M 1683-94, Dagmara Mielczarek
2021-09-21 -- Klikuszowa (m. Klikuszowa) (MP) -- U 1890-1916, Mariola Biernat-Nowacka
2021-09-21 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- Z 1773-89, KasiaKP
2021-09-21 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1837-39, Szymon Nowak
2021-09-22 -- Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Ludwinów) (MP) -- UZ 1815-17, Szymon Nowak
2021-09-22 -- Łukowica (m. Łukowica) (MP) -- M 1883-1931, Z 1849-74, Agnieszka Kęsek
2021-09-22 -- Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1842-49, Audrey Bruckner
2021-09-23 -- Gołaczewy (MP) -- Z 1916, Maciej Gardeła (weryf. Renata Majewska)
2021-09-23 -- Pogwizdów (m. Pogwizdów) (MP) -- U 1900-20, Aleksandra Bury
2021-09-23 -- Radłów (m. Zdrochec) (MP) -- U 1917-20, Ania_mich
2021-09-23 -- Skawina (m. Rzozów) (MP) -- U 1833-89, Dorota Godfrey-Smith
2021-09-23 -- Uście Solne (MP) -- U 1728-1745, Katarzyna Nalazek
2021-09-24 -- Dziekanowice (MP) -- Z 1901-08, Szymon Nowak
2021-09-26 -- Chechło (MP) -- SkM 1761-70, Andrzej Pędras
2021-09-26 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1890-1900, Gabi Krywult
2021-09-26 -- Szczepanów (MP) -- U 1784-89, 1794-1800, Archegenes
2021-09-26 -- Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1905-12, Dennis Dodson
2021-09-26 -- Wojnicz (m. Łętowice) (MP) -- M 1784-1828, Marcin Bulaga (weryf.Renata Majewska)
2021-09-27 -- Książ Wielki (MP) -- M 1843-1865, Grażyna Koper
2021-09-27 -- Liszki (MP) -- U 1810-20, Miłosz Pamuła
2021-09-27 -- Nowy Sącz (m. Grabowa) (MP) -- Z 1881-1928, Aneta Kobielus weryf. Renata Majewska
2021-09-27 -- Więcławice (MP) -- U 1813-20, Artur Korfel
2021-09-28 -- Andrychów (MP) -- M 1915-30, Bartłomiej Zieliński
2021-09-28 -- Brzeźnica (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1845, Łukasz Banaś
2021-09-28 -- Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- M 1905-40, Tomasz Malata
2021-09-28 -- Iwanowice (MP) -- M 1897-1902, Grzegorz Madej
2021-09-28 -- Morawica (MP) -- M 1783-97, merdigon
2021-09-28 -- Nowy Sącz (m. Chruślice) (MP) -- U 1786-1827, Jolanta Hajduk (weryf. Renata Majewska)
2021-09-28 -- Pogwizdów (m. Pogwizdów) (MP) -- U 1867-99, Aleksandra Bury
2021-09-28 -- Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1850-59, 1861, 1863-65, Audrey Bruckner
2021-09-29 -- Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1850-60, Anna Budyś
2021-09-29 -- Gołaczewy (MP) -- Z 1917, Maciej Gardeła (weryf. Renata Majewska)
2021-09-29 -- Lipnica Wielka (m. Lipnica Wielka, Bukowiec, Jasienna) (MP) -- U 1801-12, Magda Buch
2021-09-30 -- Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- UMZ 1816, 1819-20, 1828, 1833, 1836, 1851, 1855, Jarosław Zapała
2021-09-30 -- Kraków (bezwyzn.) (MP) -- M 1871-1925, Szymon Nowak
2021-09-30 -- Krościenko nad Dunajcem (Krościenko, Grywałd, Hałuszowa) (MP) -- Z 1776-1921 (rozszerzenie), Rajmund Lemański
2021-09-30 -- Krościenko nad Dunajcem (Sromowce Niżne) (MP) -- Z 1788-1903, Rajmund Lemański
2021-09-30 -- Radłów (m. Zdrochec) (MP) -- U 1887-1916, 1921-24, Ania_mich
2021-09-30 -- Tęgoborze (m. Tęgoborze) (MP) -- Z 1853-92, Aleks.K
2021-09-30 -- Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1913-21, Dennis Dodson
2021-09-30 -- Zbyszyce (MP) -- M 1827-36, Mateusz Dunikowski

woj. podkarpackie:
2021-09-01 -- Polany (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1871, Mieczysław Maziarski
2021-09-05 -- Tyczyn (m. Tyczyn) (PK) -- U 1890-95, Anna Kocój-Twardowska
2021-09-07 -- Świątkowa Wielka (gr.-kat.) (PK) -- U 1847-72, Mieczysław Maziarski
2021-09-08 -- Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1905-06, Angela Sawiak
2021-09-09 -- Pawłokoma (gr.-kat.) (m. Pawłokoma, Sielnica) (PK) -- UMZ 1784-1843, Aleksandra Bury
2021-09-09 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1891-1900, Łukasz Fajfrowski
2021-09-11 -- Kolbuszowa (m. Nowa Wieś) (PK) -- M 1791-1830, Heather Pedersen
2021-09-11 -- Świątkowa Wielka (gr.-kat.) (m. Świątkowa, Świerzowa) (PK) -- U 1784-1846, Mieczysław Maziarski
2021-09-11 -- Tarnobrzeg - Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1840-49, Z 1834-39, 70-75, Heather Pedersen
2021-09-12 -- Borowa (pow. mielecki) (PK) -- U 1637-61, Krzysztof Naróg, weryf. Ewelina Jakubowicz
2021-09-12 -- Krasne (pow. rzeszowski) (m. Krasne) (PK) -- U 1880-1912, Aleksandra Bury
2021-09-13 -- Baranów Sandomierski (m. Domacyny, Dymitrów Mały, Baranów, Wola Baranowska) (PK) -- M 1817-83 (daty skrajne), Heather Pedersen
2021-09-13 -- Baranów Sandomierski (m. Durdy, Knapy, Smykle, Domacyny) (PK) -- U 1829-77 (daty skrajne), Heather Pedersen
2021-09-13 -- Brzeźnica (m.Pustków, Wólka Pustkowska) (PK) -- M 1784-1816 (skrajne), Łukasz Majewski
2021-09-13 -- Stalowa Wola-Rozwadów (m. Rozwadów) (PK) -- U 1878-1904, Bartłomiej Babiarz
2021-09-14 -- Krasne (pow. rzeszowski) (m. Krasne) (PK) -- U 1840-79, Aleksandra Bury
2021-09-14 -- Rostajne (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1840, Mieczysław Maziarski
2021-09-16 -- Ocieka (PK) -- M 1764-1820 (daty skrajne), Łukasz Ciechowicz
2021-09-16 -- Rostajne (gr.-kat.) (PK) -- U 1841-71 (daty skrajne), Mieczysław Maziarski
2021-09-17 -- Krasne (pow. rzeszowski) (m. Krasne) (PK) -- U 1786-1839, Aleksandra Bury
2021-09-17 -- Łąka (m. Palikówka) (PK) -- U 1862-1905, Aleksandra Bury
2021-09-18 -- Stalowa Wola - Rozwadów (PK) -- U 1905-21, Bartłomiej Babiarz
2021-09-21 -- Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1912-19, Kamila Bogdanowicz
2021-09-21 -- Łańcut - Fara (m. Sonina) (PK) -- M 1890-1924, Natalia Bratkowska
2021-09-22 -- Jasienica Rosielna (PK) -- U 1907-17, MZ 1907, Angela Sawiak
2021-09-22 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1901-10, Łukasz Fajfrowski
2021-09-23 -- Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- Z 1835-46, Andrzej Godek
2021-09-24 -- Stalowa Wola-Rozwadów (PK) -- U 1922-39, Bartłomiej Babiarz
2021-09-28 -- Kolbuszowa (PK) -- U 1646-1790, 1809, 1817, M 1640-1821, Z 1745-1790 (daty skrajne), Jerzy Nowosielski
2021-09-29 -- Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1911-20, Łukasz Fajfrowski
2021-09-30 -- Łańcut - Fara (m. Podzwierzyniec) (PK) -- Z 1889-1939, Natalia Bratkowska

woj. lubelskie:
2021-09-07 -- Krasnystaw (LB) -- U 1836-1839, Krzysztof Zochniak
2021-09-07 -- Nabróż (LB) -- U 1916-1917, Lubgens, rozsz.Adam Sawka

woj. podlaskie:
2021-09-02 -- Białaszewo (PL) -- Z 1880-83, 1935-45, Anna Krawiec
2021-09-02 -- Kulesze Kościelne (PL) -- M 1903-26, Krzysztof Łapiński, Karolina Jaworska
2021-09-02 -- Słucz (PL) -- Z 1916-34, Grzegorz Nowik
2021-09-02 -- Sokoły (PL) -- M 1930-40, Krzysztof Łapiński
2021-09-21 -- Rudka (PL) -- M 1821-25 Z 1816-20, Ewa Witkowska
2021-09-26 -- Białaszewo (PL) -- Z 1808-25 (księga łacińska), 1890-92, Anna Krawiec
2021-09-26 -- Białystok (PL) -- M 1919-20, Elżbieta Ossowska-Nowik
2021-09-26 -- Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1911-32, Justyna Jaźwińska
2021-09-26 -- Kolno (PL) -- Z 1857-58, Bożena Prymus
2021-09-26 -- Stary Kornin (gr-kat) (PL) -- U 1827-35, Monika Charuj-Cataldi
2021-09-26 -- Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1896-98, Walenty Adamiec
2021-09-26 -- Tykocin (PL) -- M 1923-34, Maria Karbowska

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-09-02 -- Ruszkowo-Rauschken USC (WM) -- U 1892-99, Anna Parysek
2021-09-12 -- Święta Lipka (WM) -- M 1801-08, 16-30, Robert Połubiński
2021-09-16 -- Friedrichsdorf (p. gołdap.) (ewang.) (WM) -- U 1780-83, Agnieszka Kościuk
2021-09-16 -- Ruszkowo-Rauschken USC (WM) -- U 1900-12, Anna Parysek

Litwa:
2021-09-03 -- Birże (LT) -- U 1739-1750, Rafał Albiński
2021-09-05 -- Nowe Daugieliszki (LT) -- M 1835-1848, Marcin Szostak
2021-09-05 -- Taboryszki (LT) -- UMZ 1871-1880, Piotr Pukin
2021-09-07 -- Lejpuny (LT) -- U 1841-1850, Małgorzata Bogdanowicz
2021-09-07 -- Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- M 1848-1877, Marck57
2021-09-13 -- Troki (LT) -- UMZ 1848-1852, Bożena Tylingo
2021-09-16 -- Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- M 1878-1891, Marck57
2021-09-19 -- Wilno Kalwaria Wileńska (LT) -- U 1894, Bożena Tylingo
2021-09-24 -- Lejpuny (LT) -- U 1851-1858, Małgorzata Bogdanowicz
2021-09-24 -- Muśniki (LT) -- Z 1797-1826, 1892-1915, Z 1827-1891 (aktual.), Marta Bałażak

Białoruś:
2021-09-05 -- Naliboki (BR) -- UMZ 1857-1860, 1872-1873, Wojciech Wosiński
2021-09-07 -- Dudy filia par. Iwje (BR) -- M 1810-1818, Paweł Kreczko
2021-09-07 -- Grodno Zaniemeńska (BR) -- UMZ 1802-1820, U1797-1801 (aktual.), Wilnianka
2021-09-08 -- Iwje (BR) -- M 1802-1818, Paweł Kreczko
2021-09-13 -- Bielica (BR) -- U 1836-1840, Walerian Skrendo
2021-09-13 -- Krupczyce (BR) -- M 1829-1866 (z lukami), Małgorzata Wróblewska
2021-09-13 -- Świsłocz franciszkańska (BR) -- UMZ 1819-1826, Wilnianka
2021-09-16 -- Dzisna (BR) -- UMZ 1848-1851, Barbara Jakubik
2021-09-16 -- Naliboki (BR) -- UMZ 1850, 1861, 1862, M 1845, 1848, Wojciech Wosiński
2021-09-17 -- Kwasówka (BR) -- UMZ 1819-1826, UZ1797-1801(aktual.), Wilnianka
2021-09-19 -- Szczuczyn (BR) -- U 1876-1890, Ryszard Bencko
2021-09-24 -- Dryświaty (BR) -- UMZ 1786-1790, Wilnianka
2021-09-28 -- Kobryń (BR) -- U 1735-1796, Marck57

Ukraina:
2021-09-03 -- Kamieniec Podolski - Katedra (UK) -- UMZ 1871-72, Marek Frąckowiak
2021-09-06 -- Waszkowce (UK) -- Z 1893-1905, Jakub Skibiński
2021-09-06 -- Zbaraż (mojż.) (UK) -- Z 1914-29, Marcin Dobrzyński
2021-09-09 -- Wachnówka (UK) -- U 1837-38, 45-46, M 1837-39, Z 1835-39, Maciej Saryusz-Romiszewski
2021-09-10 -- Zwinogródka (UK) -- UMZ 1827-47 (skrajne), Dorota Żyłko
2021-09-13 -- Oratów (UK) -- UMZ 1884, Viktoria Ovsianytska
2021-09-15 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Zdzianna i Smólna) (UK) -- UMZ 1785-1830 (skrajne), Mateusz Gołdyn
2021-09-16 -- Zbaraż (mojż.) (UK) -- Z 1930-34, Marcin Dobrzyński
2021-09-18 -- Rohatyn (mojż.) (UK) -- Z 1816-35, Marcin Dobrzyński
2021-09-18 -- Zbaraż (mojż.) (UK) -- Z 1936-42, Marcin Dobrzyński
2021-09-20 -- Kamieniec Podolski (Katedra) (UK) -- UMZ 1884-86, Marek Frąckowiak
2021-09-20 -- Rohatyn (mojż.) (UK) -- Z 1836-46, Marcin Dobrzyński
2021-09-21 -- Dolina (miasto) (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-39, Adam Bielawski
2021-09-23 -- Stare Sioło (UK) -- UMZ 1826-30, Hubert Załężny
2021-09-23 -- Ułanów (UK) -- UMZ 1764-1837 (skrajne), Joanna Maślanek
2021-09-24 -- Chorostków (m. Chłopówka) (UK) -- M 1784-1864, Frigga Asgard
2021-09-24 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Zdzianna, Smólna) (UK) -- UM 1831-40, Z 1836-40 (skrajne), golcheck
2021-09-30 -- Braiłów (UK) -- UMZ 1908, Hanna Polak

Pozostałe:
2021-09-02 -- Czechy-Karwina (PO) -- Z 1922, Marcin Dobrzyński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.604988 sekund(y)