Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VulpesOffline
Temat postu: poszukuję metryki - Józefa Naplocha zd. Chodor  PostWysłany: 23-06-2021 - 12:55
Sympatyk


Dołączył: 12-06-2019
Posty: 39

Status: Offline
Witam,

poszukuję informacji na temat ślubu/ miejsca zamieszkania Józefy Naplocha z domu Chodor i Jana Naplocha, którzy byli rodzicami Jana Naplocha ur. 27.03.1921 w Kurszynowiczach, woj.nowogródzkie, powiat baranowicki, gm.Niedźwiedzica.


Pozdrawiam,
Anna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VulpesOffline
Temat postu: poszukuję metryki - Józefa Naplocha zd. Chodor  PostWysłany: 24-06-2021 - 12:56
Sympatyk


Dołączył: 12-06-2019
Posty: 39

Status: Offline
Vulpes napisał:
Witam,

poszukuję informacji na temat ślubu/ miejsca zamieszkania Józefy Naplocha z domu Chodor i Jana Naplocha, którzy byli rodzicami Jana Naplocha ur. 27.03.1921 w Kurszynowiczach, woj.nowogródzkie, powiat baranowicki, gm.Niedźwiedzica.


Pozdrawiam,
Anna
Prośba jest już częściowo nieaktualna. Udało mi się samodzielnie znaleźć inf. na temat Jana Naplocha oraz jego rodziców. Niestety, nie mam inf. na temat jego żony, Józefy. Jeżeli ktoś posiada dane na temat Józefy z d. Chodor, to bardzo proszę je udostępnić.

Pozdrawiam,
Anna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
batonzoOffline
Temat postu: poszukuję metryki - Józefa Naplocha zd. Chodor  PostWysłany: 05-08-2021 - 15:03
Sympatyk


Dołączył: 29-11-2019
Posty: 11

Status: Offline
Vulpes napisał:
Vulpes napisał:
Witam,

poszukuję informacji na temat ślubu/ miejsca zamieszkania Józefy Naplocha z domu Chodor i Jana Naplocha, którzy byli rodzicami Jana Naplocha ur. 27.03.1921 w Kurszynowiczach, woj.nowogródzkie, powiat baranowicki, gm.Niedźwiedzica.


Pozdrawiam,
Anna
Prośba jest już częściowo nieaktualna. Udało mi się samodzielnie znaleźć inf. na temat Jana Naplocha oraz jego rodziców. Niestety, nie mam inf. na temat jego żony, Józefy. Jeżeli ktoś posiada dane na temat Józefy z d. Chodor, to bardzo proszę je udostępnić.

Pozdrawiam,
Anna
Z moich informacji wynika, że Józefa z d. Chodor urodziła w Kurszynowicach 13 tkę dzieci i przy tym ostatnim zmarła. Jednym z nich był Jan Naplocha, który ożenił się z Zofią z d. Filipczak. Ja krążę raczej wokół Chodorów, Greczychów i Kancelarczyków z Niedźwiedzicy, ale nazwisko Naplocha też się tu przeplata. Moja mama Zofia z d. Greczycho byłą chrzestną Tadka Naplochy. Rodzice Jana Naplochy ( tego ur. w 1886 r. ) to Adam Naplocha ur. ok 1863 r. w Lachowiczach i Maria z d. Greczycho. Trochę mam jeszcze wstecz rozbudowane drzewo, ale głównie Greczychów. Wg moich informacji rodzice Adama Naplochy to Bogusław i Michalina z d. Hetman. Jeśli jest Pani zainteresowana Naplochami, to mogę polecić kontakt do Pana Oskara Brożka, który mi w okolicach Niedźwiedzicy, Kurszynowic, Lachowicz szuka "moich'. Drzewo Naplochów też jakieś stworzyłam po przestudiowaniu powojennych książek meldunkowych w zielonogórskim archiwum. Pozdrawiam. Podaję maila: batonzo@o2.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.019682 sekund(y)