Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Zofia_Brzeska
Temat postu: Radom św. Jan Chrzciciel, szukajwarchiwach.gov.pl - pomoc  PostWysłany: 02-06-2021 - 13:39
Sympatyk


Dołączył: 11-11-2014
Posty: 368

T:"szukajwarchiwach.gov.pl - pomoc"

Dzień dobry.
Mam kłopot z poruszaniem się po szukajwarchiwach.gov.pl. Może to z racji podeszłego wieku, chociaż śledząc forum wydaje mi się, że wiele osób ma z tym problem.
Poszukuję aktu zgonu Florentyny Maliszewskiej z domu Tuchowskiej. Indeks jest w genetece:
1905 1087 Florentyna Maliszewska Inne nazwiska: Tuchowska Radom św. Jan Chrzciciel Uwagi: Maliszewska zd. Tuchowska Miejsce przechowywania ksiąg:
Archiwum Państwowe w Radomiu

Próbowałam znaleźć ten akt, niestety nie potrafię, a skany zgonów z tej parafii i z tego roku powinny być.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Zofia Brzeska
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kaczmarek_AnetaOffline
Temat postu: Radom św. Jan Chrzciciel, szukajwarchiwach.gov.pl - pomoc  PostWysłany: 02-06-2021 - 14:08
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 09-02-2007
Posty: 6178
Skąd: Warszawa/Piaseczno
Status: Offline
Dzień dobry Pani Zofio,

linki do aktu:
https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... at=2002315
https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... at=2002315

Dostępne po zalogowaniu (rejestracja za darmo).

Pozdrawiam
Aneta Kaczmarek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
poschadelOffline
Temat postu: Radom św. Jan Chrzciciel, szukajwarchiwach.gov.pl - pomoc  PostWysłany: 02-06-2021 - 14:16
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 08-08-2009
Posty: 199

Status: Offline
Na szukajwarchiwach.gov.pl
Akta Stanu Cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Jana w Radomiu
https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/zes ... spol/28710

[Duplikat akt zaślubionych i zmarłych parafii Radom za 1903 r.] skany 0
https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/jed ... ka/2930153

_________________
Pozdrawiam
Krzysztof
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zofia_Brzeska
Temat postu: Radom św. Jan Chrzciciel, szukajwarchiwach.gov.pl - pomoc  PostWysłany: 02-06-2021 - 17:23
Sympatyk


Dołączył: 11-11-2014
Posty: 368

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim postem, a przede wszystkim Anetce za linki.
Janko, Michale (Gajzler) dziękuję za zrozumienie. Jestem już jakiś czas na tym forum i znam podejście Włodka, wiem że on daje wędkę, nie rybę i ma specyficzny sposób wypowiedzi. Ale czasem wędka nie wystarcza.
Marciniak_Michał napisał:

......... Mam nadzieję, że dzięki temu Zofia dowiedziała się o stronie Mormonów i teraz będzie z niej korzystać.

Stronę Mormonów znam dobrze i korzystam z niej, ale czasem człowiek nie pomyśli i nie pójdzie we właściwym kierunku.
Mam w drzewie około 1500 osób, dotarłam w niektórych gałęziach do XVII wieku, a w jednej gałązce zahaczyłam o wiek XVI. I to wszystko znalazłam sama, w archiwach, w internecie, w publikacjach dotyczących historii regionu, z którego pochodzili moi przodkowie.
Tym razem "dałam plamę", ale Włodku, ja raczej nie należę do osób, które pytają na forum o proste sprawy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Zosia
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.573065 sekund(y)