Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
niedziela, 11 kwietnia 2021

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-04-2021 - 19:50
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 364
Skąd: Łódź
Status: Offline
Indeksy dodane w marcu 2021 roku:

woj. mazowieckie:
2021-03-01 -- Błotnica (MZ) -- M 1897-99, Labcio402
2021-03-01 -- Borkowice (MZ) -- M 1881-97, Grzegorz Świerczyński
2021-03-01 -- Gąbin (MZ) -- Z 1822-25, Elżbieta Sieczkowska
2021-03-01 -- Goryń (MZ) -- M 1878-89, Labcio402
2021-03-01 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1819, Arkadiusz Śliwiński
2021-03-01 -- Rybno (MZ) -- M 1920, Renata Florczak
2021-03-01 -- Szydłowiec (MZ) -- U 1921, M 1941, Z 1848, 77, 85, 89, Mikołaj Wilk
2021-03-01 -- Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1826-42, Bożena Prymus
2021-03-01 -- Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1868-73, Grażyna Nowak
2021-03-01 -- Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UZ 1868-77, Marianna Paszek
2021-03-01 -- Żurominek (MZ) -- U 1877-80, Jan Wojtkiewicz
2021-03-02 -- Zakroczym (MZ) -- UMZ 1914, Łukasz Kucharski
2021-03-03 -- Ciepielów (MZ) -- UMZ 1895-1905, Bartłomiej Zieliński
2021-03-03 -- Kazanów (MZ) -- M 1931-37, Bartłomiej Zieliński
2021-03-03 -- Kosów Lacki (MZ) -- M 1901, Ewa Dybowska
2021-03-03 -- Liw (MZ) -- M 1903-15, Wilhelm Hałys
2021-03-03 -- Niedzbórz (MZ) -- U 1883-85, Jan Wojtkiewicz
2021-03-03 -- Skrzynno (MZ) -- U 1790-97, M 1766-1812, Egbert Małecki
2021-03-03 -- Szydłowiec (MZ) -- Z 1849-50, 90, Mikołaj Wilk
2021-03-03 -- Tymienica (MZ) -- M 1935-44, Bartłomiej Zieliński
2021-03-04 -- Raciąż (MZ) -- U 1704-1807 (sumariusz), Krzysztof Kośnik
2021-03-04 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1895-97, Joanna Bugajska
2021-03-08 -- Borkowice (MZ) -- M 1761-96, Łukasz Okła
2021-03-08 -- Gąbin (MZ) -- M 1911-13, Tomasz Bogiel
2021-03-08 -- Goryń (MZ) -- M 1890-98, Labcio402
2021-03-08 -- Krajkowo (MZ) -- M 1871-75, Jan Wojtkiewicz
2021-03-08 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- Z 1904-08, Krzysztof Jach
2021-03-08 -- Piaseczno (MZ) -- Z 1857-60, Aneta Kaczmarek
2021-03-08 -- Sokołów Podlaski (MZ) -- UMZ 1866-67, MiStrz
2021-03-08 -- Sulerzyż (MZ) -- M 1816-20, Jan Wojtkiewicz
2021-03-08 -- Troszyn (pow. ostrołęcki) (MZ) -- Z 1915-18, Wanda Skibicka i Waldemar Chorążewicz
2021-03-09 -- Bieżuń (MZ) -- M 1889, 1898-99, Jan Wojtkiewicz
2021-03-09 -- Gąbin (MZ) -- U 1911-13, Tomasz Bogiel
2021-03-09 -- Grębków (MZ) -- U 1810-11, Andrew.77PL
2021-03-09 -- Jednorożec (MZ) -- MZ 1925-35 (rozszerzenie), Izabela Czaplicka
2021-03-09 -- Kiełpin (MZ) -- UZ 1846-50, Emilia Borowicz
2021-03-09 -- Leoncin (MZ) -- Z 1911-14, 1927-28, Wojciech Wosiński
2021-03-09 -- Nowa Wieś (MZ) -- M 1897-1905, 1912-13 (alegaty), Waldemar Chorążewicz
2021-03-09 -- Poręba-Kocęby (MZ) -- M 1918, Waldemar Badurek
2021-03-09 -- Węgrzynowo (MZ) -- M 1843-67, Bożena Prymus
2021-03-09 -- Zakrzewo (MZ) -- Z 1826-55, Marcin Prengowski
2021-03-09 -- Żbików (MZ) -- Z 1907, Małgorzata Szadkowska
2021-03-10 -- Błędów (mojż.) (MZ) -- UZ 1917, Marcin Dobrzyński
2021-03-10 -- Gójsk (MZ) -- Z 1866-75, Mary Ann Graham
2021-03-10 -- Mława (MZ) -- UMZ 1875-79, Izabela Czaplicka
2021-03-11 -- Drwalew (MZ) -- UMZ 1871-75, Jolanta Jarosz-Hryniewicz i Olgierd Hryniewicz
2021-03-12 -- Goryń (MZ) -- M 1861-70, Labcio402
2021-03-12 -- Goworowo (MZ) -- U 1913-15, Linda Aguilar
2021-03-12 -- Kopcie (MZ) -- Z 1863-66, Artur Godlewski
2021-03-14 -- Goryń (MZ) -- M 1871-77, Labcio402
2021-03-14 -- Kuczki (MZ) -- M 1924, 1929-32, Mikołaj Wilk
2021-03-14 -- Przytyk (MZ) -- U 1889-95, Marianna Paszek
2021-03-15 -- Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- U 1916, SLEM74
2021-03-15 -- Błotnica (MZ) -- M 1888-96, Labcio402
2021-03-15 -- Nowa Wieś (MZ) -- M 1898-1913, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-03-15 -- Sokołów Podlaski (MZ) -- U 1868, MiStrz
2021-03-15 -- Zakrzewo (MZ) -- U 1775, 1780-1807 (sumariusz), Marcin Prengowski
2021-03-15 -- Żurominek (MZ) -- U 1872-76, Jan Wojtkiewicz
2021-03-16 -- Kazanów (MZ) -- U 1915-18, Jerzy Borycki
2021-03-16 -- Nowa Wieś (MZ) -- UZ 1897-1913 (aneksy), Waldemar Chorążewicz
2021-03-16 -- Rzekuń (MZ) -- Z 1928-30, Bożena Prymus
2021-03-16 -- Sokołów Podlaski (MZ) -- M 1868, MiStrz
2021-03-16 -- Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1903, Katarzyna Pasik
2021-03-17 -- Chlewiska (MZ) -- U 1916-21, Łukasz Okła
2021-03-17 -- Gąbin (MZ) -- Z 1911-13, Tomasz Bogiel
2021-03-17 -- Kraszewo (MZ) -- UM 1831, UMZ 1832-66, Olga Gąsiorowska
2021-03-17 -- Wielgie (MZ) -- M 1742-1831, Karol Giemza
2021-03-18 -- Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- U 1892, SLEM74
2021-03-18 -- Gończyce (MZ) -- U 1890-1909, M 1884-1907, Z 1881-1907, Beata Krupa
2021-03-18 -- Kuczki (MZ) -- M 1933-35, 1939, Mikołaj Wilk
2021-03-18 -- Liw (MZ) -- M 1868-1902, 1916-17, Wilhelm Hałys
2021-03-18 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1919-23, Krzysztof Jach
2021-03-18 -- Ryczywół (MZ) -- UMZ 1914-16, Beata Krupa
2021-03-18 -- Rzekuń (MZ) -- Z 1931-34, Mariola Postępska
2021-03-18 -- Sieciechów-Opactwo (MZ) -- U 1907-20 (rozszerzenie), Krzysztof Zochniak
2021-03-18 -- Wieniawa (MZ) -- U 1810-24, Incognito
2021-03-20 -- Borkowice (MZ) -- UMZ 1797-1810, Grzegorz Świerczyński
2021-03-20 -- Goryń (MZ) -- M 1899-1914, Labcio402
2021-03-20 -- Szydłowiec (MZ) -- Z 1810-11, Mikołaj Wilk
2021-03-22 -- Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1820, Arkadiusz Śliwiński
2021-03-22 -- Skrzynno (MZ) -- UMZ 1842, Piotr Szmulikowski
2021-03-22 -- Żurominek (MZ) -- U 1846-49, Z 1849-54 (rozszerzenie), Jan Wojtkiewicz
2021-03-23 -- Chlewiska (MZ) -- Z 1838-40, 1842-48, Łukasz Okła
2021-03-23 -- Lubowidz (MZ) -- U 1868 (rozszerzenie), Jan Wojtkiewicz
2021-03-23 -- Oleksin (MZ) -- Z 1866-70, Anna Ornoch
2021-03-23 -- Sarnowo (MZ) -- M 1913-14, Jan Wojtkiewicz
2021-03-23 -- Skrzynno (MZ) -- UMZ 1843, Piotr Szmulikowski
2021-03-23 -- Zakrzew (MZ) -- U 1888-96, 1899-1902, Marianna Paszek
2021-03-24 -- Czersk (mojż.) (MZ) -- U 1832-36, M 1830,32,35, Z 1830, Incognito
2021-03-24 -- Dzierżenin (MZ) -- UMZ 1916-18, Bożena Prymus
2021-03-24 -- Gąbin (MZ) -- M 1896-1900, Tomasz Bogiel
2021-03-24 -- Gójsk (MZ) -- Z 1876-90, Mary Ann Graham
2021-03-24 -- Nowa Wieś (MZ) -- Z 1903-13, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-03-24 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1898-1901, Joanna Bugajska
2021-03-24 -- Wysokie Koło (Regów) (MZ) -- U 1881-96, Dorota Kober
2021-03-25 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1924-30, Krzysztof Jach
2021-03-27 -- Dzierżenin (MZ) -- UM 1913-15, Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
2021-03-27 -- Gąbin (MZ) -- U 1873, Elżbieta Bieske-Dąbrowska
2021-03-27 -- Kosów Lacki (MZ) -- Z 1901, Ewa Dybowska
2021-03-27 -- Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1910-14, Joanna Bugajska
2021-03-29 -- Kozienice (MZ) -- Z 1917-29, Bartłomiej Zieliński
2021-03-29 -- Nowa Wieś (MZ) -- U 1903-08, Barbara Zielińska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
2021-03-30 -- Andrzejewo (MZ) -- M 1900-05, Justyna Jaźwińska
2021-03-30 -- Bogurzyn (MZ) -- U 1897-99, Jan Wojtkiewicz
2021-03-30 -- Borkowice (MZ) -- U 1916-18, Łukasz Okła
2021-03-30 -- Gąbin (MZ) -- M 1901-04 (rozszerzenie), Tomasz Bogiel
2021-03-30 -- Lipowiec (MZ) -- M 1845-51, Jan Wojtkiewicz
2021-03-30 -- Młodzieszyn (MZ) -- M 1899-1910, Ewa Kuśmirek
2021-03-30 -- Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1931-35, Krzysztof Jach
2021-03-30 -- Płońsk (MZ) -- U 1875-77 (rozszerzenie), Z 1910-12, Karol Szulc
2021-03-30 -- Przysucha (MZ) -- Z 1781-83, Krzysztof Kościowski
2021-03-30 -- Sieciechów-Opactwo (MZ) -- Z 1914-17 (duplikaty), Krzysztof Zochniak
2021-03-30 -- Żdżary (MZ) -- Z 1861, Sławomir Gubiec
2021-03-31 -- Boguty (MZ) -- UMZ 1873, SLEM74
2021-03-31 -- Czersk (mojż.) (MZ) -- Z 1831-36, Incognito
2021-03-31 -- Grębków (MZ) -- U 1812, Andrew.77PL
2021-03-31 -- Kopcie (MZ) -- U 1828-29, Andrew.77PL
2021-03-31 -- Niwiski (MZ) -- U 1812, Andrew.77PL

Warszawa:

2021-03-05 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1917, Paweł Zawadzki, Jerzy Mrozowski
2021-03-05 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1902 SkZ 1914, 16-17, Artur Lewandowski
2021-03-05 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1926, Agata Pakuza
2021-03-05 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1929, Justyna Jaźwińska
2021-03-05 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1920 M 1940, Dorota Nowakowska
2021-03-06 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1926-28, Paweł Zawadzki
2021-03-06 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1916-17, Justyna Jaźwińska
2021-03-10 -- Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1825, Kamila Szymankiewicz
2021-03-11 -- Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1930-32, Sławomir Kowalczyk
2021-03-11 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1927, Agata Pakuza
2021-03-11 -- Warszawa-Wola św. Wawrzyniec (WA) -- M 1931-38, KuSto
2021-03-12 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1918, Justyna Jaźwińska
2021-03-12 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1913, Artur Lewandowski
2021-03-12 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1928, Agata Pakuza
2021-03-19 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1929-31, Paweł Zawadzki
2021-03-19 -- Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1911, Natalia Opiłowska
2021-03-19 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1935-38, Agata Pakuza
2021-03-21 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1920, Justyna Jaźwińska
2021-03-21 -- Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1921, Ewa Czerkawska
2021-03-25 -- Warszawa Przemienienie Pańskie (WA) -- Z 1909-10, el_za
2021-03-25 -- Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1932-34, Paweł Zawadzki
2021-03-25 -- Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1887-96, Artur Lewandowski
2021-03-25 -- Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1904, Artur Lewandowski, Or_Pio
2021-03-25 -- Warszawa-Jazdów śś. Anna i Małgorzata (WA) -- M 1802-08, Aneta Kaczmarek
2021-03-25 -- Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1867, Agata Pakuza

woj. łódzkie:
2021-03-04 -- Brzeziny (LD) -- Z 1917, Marysia Woźniak
2021-03-04 -- Burzenin (LD) -- U 1851, Izabela Ulanicka
2021-03-04 -- Chorzęcin (LD) -- UZ 1832-34, Sebastian Ogrodnik
2021-03-04 -- Łaznów (LD) -- UMZ 1879, Witold Jałmużna
2021-03-04 -- Wierzchy (LD) -- M 1809-12,14-17, Krystian Dzikowski
2021-03-08 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1839-40, Grażyna Nowak
2021-03-08 -- Chełmo (LD) -- U 1862, Daniel Ślusarczyk
2021-03-08 -- Kałów (LD) -- UMZ 1811-16, Henryk Dąb
2021-03-08 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1927, Urszula Gałkiewicz
2021-03-08 -- Mierzyn (LD) -- UMZ 1868-74 (weryf.), M 1880,83-86,88 (rozsz.), Mateusz Gieras
2021-03-09 -- Czarnożyły (LD) -- UMZ 1911, Danuta Mieżyńska
2021-03-09 -- Rzgów (LD) -- MZ 1926-34, Ilona Gieras
2021-03-09 -- Stolec (LD) -- U 1868-1919, Z 1868-75, Elżbieta Nejman
2021-03-14 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1837-38, Grażyna Nowak
2021-03-14 -- Bełchatów (mojż.) (LD) -- Z 1933-35, Marcin Dobrzyński
2021-03-14 -- Będków (LD) -- U 1851-55, Jacek Kłosiński
2021-03-14 -- Łobudzice (LD) -- U 1668-69,1700-70, Henryk Koluszkowski
2021-03-14 -- Łódź NMP (LD) -- M 1927, Jarosław Stawowski
2021-03-14 -- Łódź NMP (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-03-14 -- Przedbórz (LD) -- UMZ 1878-80, Krystyna Stanisławska
2021-03-14 -- Skierniewice (LD) -- Z 1917,29, mariamikołaj
2021-03-14 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1834-44 (rozsz.), Antoni Burzyński
2021-03-21 -- Bąkowa Góra (LD) -- M 1826-27, Dariusz Ślusarczyk
2021-03-21 -- Chabielice (LD) -- UMZ 1616-1815 (lata skrajne), Krystyna Stańczyk
2021-03-21 -- Chorzęcin (LD) -- UZ 1836-40, Sebastian Ogrodnik
2021-03-21 -- Kałów (LD) -- UMZ 1817-21, Henryk Dąb
2021-03-21 -- Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1877-86, Anna Grzyb
2021-03-21 -- Lipce Reymontowskie (LD) -- UMZ 1906-14, Zofia Kolińska
2021-03-21 -- Łobudzice (LD) -- M 1751-70, Z 1705-70 (lata skrajne), Henryk Koluszkowski
2021-03-21 -- Łódź św. Anna (LD) -- M 1927, Małgorzata Berendzik
2021-03-21 -- Łódź św. Antoni (LD) -- M 1930, Izabela Ziobro
2021-03-21 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1928, Urszula Gałkiewicz
2021-03-21 -- Osjaków (LD) -- Z 1836-37, Robert1202
2021-03-21 -- Skierniewice wojsk. (aneksy) (LD) -- A 1926-31,33-37, mariamikołaj
2021-03-21 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1845-49, Z 1835-49, Antoni Burzyński
2021-03-21 -- Wierzchy (LD) -- M 1818-26, Krystian Dzikowski
2021-03-28 -- Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1841-42, Grażyna Nowak
2021-03-28 -- Brzeziny (LD) -- M 1918, Marysia Woźniak
2021-03-28 -- Brzeziny (LD) -- Z 1837-45, Edyta Bednarek
2021-03-28 -- Łobudzice (LD) -- M 1706-50 (lata skrajne), Henryk Koluszkowski
2021-03-28 -- Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1928, Urszula Gałkiewicz
2021-03-28 -- Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- M 1930-32, Izabela Ziobro
2021-03-28 -- Pajęczno (LD) -- M 1915-30, Damian Nagieł
2021-03-28 -- Skierniewice (LD) -- Z 1835-36, mariamikołaj
2021-03-28 -- Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1850-53 (rozsz.), Antoni Burzyński
2021-03-28 -- Ujazd (LD) -- Z 1837-45, Kacper Szczepanowski
2021-03-28 -- Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1847-58, Kasia Wilcz
2021-03-29 -- Dworszowice Kościelne (LD) -- U 1875-96, Iwona Tomaszewska
2021-03-29 -- Ożarów (LD) -- U 1822,52-53,62-63,1918, M 1858,63-66, Tomasz Skolimowski
2021-03-29 -- Zadzim (LD) -- UMZ 1919, Grzegorz Żychowski
2021-03-31 -- Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1881-85, Krystyna Zadwórna
2021-03-31 -- Dobra (mariawici) (LD) -- UMZ 1918, Joanna Grzybowska
2021-03-31 -- Łódź NMP (LD) -- U 1905, Janusz Kucharczyk
2021-03-31 -- Walichnowy (LD) -- UMZ 1900-07, Incognito

woj. kujawsko-pomorskie:
2021-03-01 -- Dąbie Kujawskie (KP) -- Z 1830-59, Jan Berens
2021-03-01 -- Inowrocław św.Mikołaja (KP) -- U 1820-21, Justyna Lewandowska
2021-03-01 -- Ostrowo gm.Gniewkowo (KP) -- U 1903-24, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-02 -- Kruszwica (KP) -- U 1663- 66,68-72,77-1727 ;Z 1760-69,71-79, Janson
2021-03-03 -- Chełmonie (KP) -- U 1837-74, Kamil Krasinski
2021-03-03 -- Kruszwica (KP) -- Z 1699-1700,02-03,05-08,16-18,20-23,27,31,40, Janson
2021-03-03 -- Nowogród (KP) -- M 1809-13, Kamil Krasinski
2021-03-05 -- Skępe (KP) -- M 1909-21, Jan Berens
2021-03-06 -- Wistka Szlachecka (KP) -- U 1834-37;Z 1828-29, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-09 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1869-70, Wioletta Schiedel
2021-03-09 -- Lembarg (KP) -- Z 1763-90, Jarosław Cendrowski
2021-03-10 -- Chrostkowo (KP) -- Z 1887-92,94-1902, Maciej Lisiński
2021-03-10 -- Dźwierzno (KP) -- M 1708-1800, Jarosław Cendrowski
2021-03-10 -- Ostrowąs (KP) -- UMZ 1915-17, Jan Berens
2021-03-12 -- Kruszyny (KP) -- U 1812-20, Krzysztof Kamiński
2021-03-14 -- Szadłowice (KP) -- U 1889-1909, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-15 -- Golub (KP) -- Z 1794-1804, Kamil Krasiński
2021-03-16 -- Lembarg (KP) -- Z 1791-1805, Jarosław Cendrowski
2021-03-20 -- Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1822-72, Kamil Krasiński
2021-03-21 -- Chlewiska (KP) -- Z 1769-1879 (daty skrajne), Jan Łukasik
2021-03-22 -- Bobrowo (KP) -- Z 1856-66, Jarosław Cendrowski
2021-03-22 -- Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1873-78, Kamil Krasiński
2021-03-22 -- Śmiłowice (KP) -- M 1917-19, Jan Berens
2021-03-24 -- Strzygi (KP) -- U 1844-57, Kamil Krasiński
2021-03-24 -- Śmiłowice (KP) -- UZ 1917-18, Filip Skurzewski
2021-03-25 -- Kowal (KP) -- M 1812, Michał Golubiński
2021-03-25 -- Sumin pow.lipnowski (KP) -- SkU 1886-97; M 1896-97, Jan Berens
2021-03-25 -- Szadłowice (KP) -- U 1910-22, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-28 -- Kruszyny (KP) -- U 1821-31, Krzysztof Kamiński
2021-03-28 -- Lubraniec (KP) -- SkM 1919-20, Jan Berens
2021-03-28 -- Sumin pow.lipnowski (KP) -- U 1799-1820 , Hanna Uszyńska wer.Michał Golubiński
2021-03-28 -- Sumin pow.lipnowski (KP) -- Z 1754-81, Michał Golubiński
2021-03-29 -- Brodnica (KP) -- U 1747-84, Jarosław Cendrowski
2021-03-29 -- Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1771-75, Wioletta Schiedel
2021-03-29 -- Nieżywięć (KP) -- M 1772-82 ,1875-1918, Adam Górski
2021-03-29 -- Parchanie (KP) -- M 1800-07, Katarzyna Siemiankowska
2021-03-29 -- Wylatowo (KP) -- M 1742-99, Janson

woj. wielkopolskie:
2021-03-02 -- Przedecz ewang. (WP) -- Z 1848-1860, Bożena Wawrzków
2021-03-02 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1835-1843, Henryk Machnik
2021-03-09 -- Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1824-27, 1829-34, 1844-46, Henryk Machnik
2021-03-12 -- Jutrosin USC (WP) -- M 1900-1913, Michael Schätzlein
2021-03-16 -- Umień (WP) -- UMZ 1824-1848, Jarosław Czarkowski
2021-03-22 -- Tuliszków (WP) -- U 1680-1735, M 1643-1799, SlawomirB

woj. dolnośląskie:
2021-03-21 -- Syców-Gross Wartenberg (ewang.) (DS) -- M 1805-20, 65-73 (daty skrajne), Michael Schätzlein

woj. opolskie:
2021-03-13 -- Żytniów (OP) -- UMZ 1845-56, Marzanna Kempska

woj. śląskie:
2021-03-01 -- Bielsko-Biała-Straconka (SL) -- U 1870-83, Łukasz Kominiak
2021-03-01 -- Czaniec (SL) -- U 1864-68, Honorata Nalborczyk
2021-03-01 -- Koziegłówki (SL) -- Z 1801-30, Sławomir Bińczak
2021-03-01 -- Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1883-90, Barbara Sznober
2021-03-01 -- Przybynów (SL) -- U 1819-21 ;M 1831;Z 1817-19, Mirka Lachowska
2021-03-01 -- Wilkowice(pow.bielskie) (SL) -- Z 1834-50, Łukasz Kominiak
2021-03-01 -- Zabrzeg (SL) -- Z 1890-1914, Łukasz Kominiak
2021-03-02 -- Chlina (SL) -- Z 1865-67, Jarosław Nawrot
2021-03-02 -- Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1904-05, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-02 -- Suszec (SL) -- UM 1715-72, Wojciech Gąsior
2021-03-02 -- Wielowieś (SL) -- M 1886-1900, Karina Frank
2021-03-03 -- Czeladź (SL) -- M 1846 (rozszerzenie), Marcin Koźbik
2021-03-03 -- Lubecko (SL) -- U 1842-46, Maria Rogalska
2021-03-03 -- Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1906 ; M 1900-06, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-04 -- Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1899-1900, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-04 -- Czeladź (SL) -- M 1847 (rozszerzenie), Marcin Koźbik
2021-03-04 -- Kozy (SL) -- M 1786-1805, Łukasz Kominiak
2021-03-04 -- Rajcza (m.Sól) (SL) -- Z 1890-1914, Mariusz Rostowski
2021-03-05 -- Kidów (SL) -- M 1801-25, Wacław Winczakiewicz
2021-03-05 -- Sławków (SL) -- UMZ 1858-63, A.Ch.
2021-03-06 -- Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1901-02;Z 1899-1902, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-06 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkZ 1899-1902 , Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-07 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1899 , Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-07 -- Czaniec (SL) -- U 1869-73, Honorata Nalborczyk
2021-03-07 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1853-54, Stanisław Jegier
2021-03-07 -- Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1860-66, Barbara Wiechuła
2021-03-07 -- Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1840-59, GTG_Silius_Radicum
2021-03-09 -- Milówka -Cisiec (SL) -- U 1888-1919, Iwona Kwapisz
2021-03-09 -- Sosnowiec - Katedra WNMP (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - N. Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- UM 1910-14, 20, Katarzyna Marcisz
2021-03-09 -- Sosnowiec - Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - Pogoń św.Tomasza (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- SkUM 1920, Krzysztof Imiołek
2021-03-09 -- Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- SkUM 1921, Krzysztof Imiołek
2021-03-10 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1900, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-10 -- Koziegłówki (SL) -- M 1901-12, Teresa Łukasik
2021-03-11 -- Przybynów (SL) -- U 1822-25; M 1816,32-36;Z 1815-16, Mirosława Lachowska
2021-03-13 -- Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1901-02, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-13 -- Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1890-94, GTG_Silius_Radicum
2021-03-13 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- Z 1874-84, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-13 -- Żarnowiec (SL) -- UMZ 1881-84, Romuald Szymanek
2021-03-14 -- Koziegłówki (SL) -- U 1738-87, Malwina Buszko wer.Teresa Łukasik
2021-03-14 -- Suszec (SL) -- U 1868-1922, Wojciech Gąsior
2021-03-14 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1874-78,80; Z 1885-1910, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-15 -- Koziegłówki (SL) -- U 1592-1642, Rafał Molencki
2021-03-15 -- Koziegłówki (SL) -- U 1788-1824, Sławomir Binczak
2021-03-16 -- Mysłowice-Krasowy USC (SL) -- Z 1874-80, Ilona Grodoń
2021-03-16 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1881-95, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-18 -- Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1896-1910, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-18 -- Ziemięcice (SL) -- Z 1874-80, Krystyna Domańska-Bzdak
2021-03-20 -- Lędziny (SL) -- UMZ 1840-46, Krzysztof Kosteczko
2021-03-20 -- Przybynów (SL) -- U 1827-29; M 1837-46 ;Z 1820-23, Mirosława Lachowska
2021-03-22 -- Lubecko (SL) -- M 1729-1814, GTG_Silius_Radicum
2021-03-22 -- Woźniki-Woischik (SL) -- M 1860-78, GTG_Silius_Radicum
2021-03-23 -- Bytom-Radzionków św.Wojciecha (SL) -- Z 1825-27, GTG_Silius_Radicum
2021-03-23 -- Ciągowice (SL) -- UMZ 1808-17, Anna Kempisty
2021-03-23 -- Czaniec (SL) -- U 1878-81, Honorata Nalborczyk
2021-03-24 -- Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1855-56, Stanisław Jegier
2021-03-24 -- Sławków (SL) -- UZ 1871-74;M 1871-72,74, A.Ch
2021-03-25 -- Kaniów (SL) -- U 1904-19, Grzegorz Zemła
2021-03-25 -- Milówka-Cisiec (SL) -- U 1786-1819, Łukasz Kominiak
2021-03-28 -- Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1867-74, Barbara Wiechuła
2021-03-28 -- Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1891-95, Barbara Sznober
2021-03-28 -- Ślemień-Kocoń (SL) -- U 1890-1915, Arkadiusz Biegun
2021-03-28 -- Woźniki-Woischik (SL) -- U 1835-42, GTG_Silius_Radicum
2021-03-29 -- Kaniów (SL) -- U 1883-1904, Zak Zuzalek weryf.Grzegorz Zemła
2021-03-29 -- Przybynów (SL) -- U 1830-33; M 1847-51; Z 1826-28, Mirosława Lachowska
"2021-03-29 -- Sosnowiec-Nowy Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- Z 1910-14, Katarzyna Marcisz"
2021-03-30 -- Ziemięcice (SL) -- U 1875 ; Z 1881-1903, Krystyna Domańska-Bzdak

woj. świętokrzyskie:

2021-03-04 -- Czermno (SK) -- U 1911-16, Roman Burczyk
2021-03-04 -- Fałków (SK) -- Z 1766-97, Joanna Bugajska
2021-03-04 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1908 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-03-04 -- Zagnańsk (SK) -- UM 1699-1770, Z 1743-70 (uzupełnienie), Krystyna Maćko
2021-03-08 -- Imielno (SK) -- UMZ 1868-80, Ela Ginalska
2021-03-08 -- Olbierzowice (SK) -- SkZ 1878-95, Mieczysław Stępień
2021-03-08 -- Sędziejowice (SK) -- U 1852-74, M 1839-74, Ryszard Olesiński
2021-03-08 -- Wojciechowice (SK) -- M 1920-24, Tadeusz Łukaszek
2021-03-08 -- Zagnańsk (SK) -- UM 1771-87, Z 1771-82 uzupełnienia, Krystyna Maćko
2021-03-09 -- Koniemłoty (SK) -- UM 1918, Z 1918 rozszerzenie, Andrzej Fortuna
2021-03-11 -- Chęciny (SK) -- U 1876-80 rozszerzenie, Edward Jabłoński
2021-03-11 -- Tuczępy (SK) -- U 1918-20 skorowidz, Wojciech Liśkiewicz
2021-03-13 -- Koniemłoty (SK) -- U 1915 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-03-14 -- Ostrowce (SK) -- Z 1797-1811, Mariusz Seidel
2021-03-14 -- Strzegom (SK) -- U 1911-18, M 1911-12 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-14 -- Sulisławice (SK) -- Z 1911-12 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-16 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1875-76 (rozszerzenia), Andrzej Fortuna
2021-03-16 -- Pełczyska (SK) -- U 1879-80 82 85, M 1881-85, Z1878-85, Henryk Adamczyk
2021-03-16 -- Tuczępy (SK) -- M 1826-74 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-17 -- Wojciechowice (SK) -- M 1925-29, Tadeusz Łukaszek
2021-03-18 -- Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- M 1896-1904, 1935-45, Magdalena Kasprzycka
2021-03-19 -- Chęciny (SK) -- U 1881-85 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-03-21 -- Ćmińsk (SK) -- U 1920-22, Janina Hyb
2021-03-21 -- Kielce Święty Krzyż (SK) -- U 1915-17, Janina Hyb
2021-03-22 -- Wojciechowice (SK) -- M 1900-04 (uzupełnienie), Tadeusz Łukaszek
2021-03-23 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1877-79 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-03-24 -- Daleszyce (SK) -- M 1602-97, Andrzej Gawlik
2021-03-26 -- Chęciny (SK) -- U 1886-89 (rozszerzenie), Edward Jabłoński
2021-03-26 -- Fałków (SK) -- U 1908-13, Roman Burczyk
2021-03-26 -- Koniemłoty (SK) -- U 1916, M 1915, Z 1915 (rozszerzenie), Wiola Korycińska
2021-03-26 -- Koniemłoty (SK) -- UMZ 1880 (rozszerzenie), Andrzej Fortuna
2021-03-27 -- Chobrzany (SK) -- Z 1917, Tomasz Mierzejek
2021-03-27 -- Strawczyn (SK) -- U 1861-75 (skorowidz), Wojciech Liśkiewicz
2021-03-30 -- Koniemłoty (SK) -- MZ 1916, Wiola Korycińska

woj. małopolskie:
2021-03-01 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów) (MP) -- U 1850-70, Leszek Matuszek
2021-03-01 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Bielany, Kraków, Olszanica, Wola, Zwierzyniec) (MP) -- M 1829-33, Agnieszka5995
2021-03-01 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Kraków) (MP) -- M 1848-50, Agnieszka5995
2021-03-01 -- Łętkowice (MP) -- U 1790-91, 1869-74, 76; M 1791, 1869-76; Z 1790-91, 1869-76, Gabriela Bielawska
2021-03-01 -- Morawica (MP) -- U 1770-72, merdigon
2021-03-02 -- Głębowice (MP) -- U IX.1776-80, Tomasz Malata
2021-03-02 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1841-45, Norelik
2021-03-02 -- Strzegowa (MP) -- U 1916-19, J.B. Struzik, weryf. Krzysztof Imiołek
2021-03-02 -- Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- Z 1748-1922, Gosia253
2021-03-03 -- Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1827-53, Incognito
2021-03-03 -- Głębowice (MP) -- U 1784-86, Tomasz Malata
2021-03-03 -- Hańczowa (gr.-kat.) (MP) -- U 1784-1815, JanKarJas3
2021-03-04 -- Andrychów (MP) -- U 1816-90 (rozszerzenie), Bartłomiej Zieliński
2021-03-04 -- Głębowice (MP) -- U 1781-83, Tomasz Malata
2021-03-04 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- M 1797-1819, 1865-70, Jabski
2021-03-04 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny) (MP) -- U 1879-80, Jabski
2021-03-04 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Łęg) (MP) -- U 1881, Jabski
2021-03-04 -- Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1784-1844, AdamC
2021-03-04 -- Morawica (MP) -- M 1810-52, Aleksandra Ufir
2021-03-04 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1830-80, merdigon
2021-03-04 -- Szczepanowice (MP) -- M 1880-99, Małgorzata_D
2021-03-04 -- Wojnicz (m. Wojnicz i inne wsie) (MP) -- U 1794-1801, Agnieszka Ratajczak
2021-03-05 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1770-80, KasiaKP
2021-03-05 -- Książ Mały (MP) -- U 1915-1916, Renata Majewska
2021-03-05 -- Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1916-17, Sylwia Tańcula
2021-03-05 -- Nowy Wiśnicz (MP) -- M 1868-70, Łukasz Kabziński
2021-03-05 -- Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- M 1871-1924, Gosia253
2021-03-06 -- Brzesko (MP) -- U 1890-1901, Gabriela Bielawska
2021-03-06 -- Krzeszowice (MP) -- M 1632-59 (daty skrajne), Apis, weryf. Renata Majewska
2021-03-07 -- Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1846-50, andrzej27
2021-03-07 -- Dobra (m. Jurków) (MP) -- M 1786-1884, KasiaKP
2021-03-07 -- Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Kaim) (MP) -- U 1856-70, Wanda Zgud
2021-03-07 -- Łętkowice (MP) -- UMZ 1912, Gabriela Bielawska
2021-03-07 -- Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1915, Sylwia Tańcula i Renata Majewska
2021-03-07 -- Słaboszów (MP) -- UMZ 1917, Grażyna Radzik
2021-03-07 -- Słomniki (MP) -- Z 1886-1913, Jerzy Koprowski
2021-03-07 -- Szczurowa (m. Rylowa) (MP) -- M 1871-1923, Gosia253
2021-03-07 -- Szczyrzyc (m. Raciborzany) (MP) -- M 1786-1933, Ela Synowiec
2021-03-08 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1818, KasiaKP
2021-03-08 -- Więcławice (MP) -- UMZ 1790, Ulinka
2021-03-09 -- Bochnia (m. Bochnia, Chodenice, Trinitas, Kolanów, Podedworze, Wójtostwo) (MP) -- U 1819, 1821-24, Agnieszka5995
2021-03-09 -- Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- U 1786-1919, Łukasz_Kominiak
2021-03-09 -- Szczurowa (m. Górka, Kopaniny, Sekułki) (MP) -- M 1789-1901, Gosia253
2021-03-09 -- Szczyrzyc (m. Janowice) (MP) -- M 1789-1901, Ela Synowiec
2021-03-10 -- Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Podgórze) (MP) -- M 1791-1800, Pawel_B
2021-03-10 -- Łapczyca (m. Łapczyca) (MP) -- Z 1829-34, Anna Kaczmarczyk, weryf. Renata Majewska
2021-03-10 -- Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyń) (MP) -- U 1851-1901, Krzysztof Płonka
2021-03-11 -- Gromnik (m. Chojnik) (MP) -- M 1818-50, Jacek Sławiński
2021-03-11 -- Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Branice, Stryjów) (MP) -- U 1848-70, Leszek Matuszek
2021-03-11 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1801-05, aqkis
2021-03-11 -- Morawica (MP) -- U 1765-69, merdigon
2021-03-11 -- Szczurowa (m. Górka, Kopaniny, Sekułki) (MP) -- M 1898-1920, Gosia253
2021-03-11 -- Więcławice (MP) -- U 1687-1709, Tekla
2021-03-12 -- Giebułtów (MP) -- UMZ 1818-23, Jolka4591
2021-03-12 -- Okocim (MP) -- Z 1903-16, Suzana
2021-03-12 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1846-50, Norelik
2021-03-12 -- Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- M 1785-1938, Łukasz_Kominiak
2021-03-12 -- Szczepanowice (MP) -- M 1860-79, Małgorzata_D
2021-03-13 -- Barcice (m. Rostoka) (MP) -- U 1813-14, 1816-21, Viera Dušinská
2021-03-13 -- Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica, Rytro, Obłazy, Sucha Struga, Barcice) (MP) -- U 1813-21, Viera Dušinská
2021-03-13 -- Głębowice (MP) -- U 1863-1900, Zogislost i bobik4000
2021-03-13 -- Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- U 1786-1913, Łukasz_Kominiak
2021-03-13 -- Szczurowa (m. Rajsko) (MP) -- M 1871-1924, Gosia253
2021-03-13 -- Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1851, Incognito
2021-03-13 -- Tymowa (MP) -- U 1904-09, Gabriela Bielawska
2021-03-14 -- Czulice (MP) -- M 1680-94, 1697-1729, Zolo
2021-03-14 -- Głębowice (MP) -- U 1787-96, Tomasz Malata
2021-03-14 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1890, Yerma i Incognito
2021-03-14 -- Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1866-85, merdigon
2021-03-14 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1786-1829, merdigon
2021-03-14 -- Smardzowice (MP) -- SkU 1780-1890; SkMZ 1783-1809, Grzegorz Madej
2021-03-14 -- Trzciana (MP) -- M 1890-1919, 1924-29, 37gosia
2021-03-15 -- Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- UMZ 1912, MikeChris
2021-03-15 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1840-47 (aktualizacja), Agnieszka5995
2021-03-15 -- Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1845-93, AdamC
2021-03-15 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1891, Yerma i Incognito
2021-03-16 -- Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1871-1901, Anna Krawiec
2021-03-16 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1892-94, Yerma i Incognito
2021-03-16 -- Niegardów (MP) -- M 1821-25; Z 1821-30, Wojciech Nowiński
2021-03-16 -- Poręba Górna (MP) -- SkU 1694-1809; SkM 1695-1809; SkZ 1725-1809 (daty skrajne), Trotwood
2021-03-16 -- Szczurowa (MP) -- U 1800-10 (rozszerzenie), Katarzyna Nalazek
2021-03-17 -- Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1851-55, andrzej27
2021-03-17 -- Giebułtów (MP) -- UZ 1824-29, Jolka4591
2021-03-17 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1841-45, KasiaKP
2021-03-17 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- U 1745-77, merdigon
2021-03-17 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1851-55, Norelik
2021-03-17 -- Szczyrzyc (m. Smykań) (MP) -- Z 1877-1901, Ela Synowiec
2021-03-18 -- Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1873-81, Halina Żabczak
2021-03-18 -- Słaboszów (MP) -- Z 1916 (rozszerzenie), Grażyna Radzik
2021-03-18 -- Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- M 1784-1945, Gosia253
2021-03-19 -- Giebułtów (MP) -- M 1824-29, Jolka4591
2021-03-19 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1895, Yerma i Incognito
2021-03-19 -- Szczepanowice (MP) -- M 1840-59, Małgorzata_D
2021-03-19 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1814 (aktualizacja), leszekh
2021-03-19 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1815-18; Z 1814-18, leszekh
2021-03-21 -- Kraków-Pleszów św. Wincentego (m. Grębałów, Kujawy, Pleszów) (MP) -- M 1871-80, Leszek Matuszek
2021-03-21 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- U 1786-1911, Łukasz_Kominiak
2021-03-21 -- Szczurowa (m. Księże Kopacze) (MP) -- Z 1784-1819, Gosia253
2021-03-21 -- Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- Z 1820-1945, Gosia253
2021-03-22 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1834-39 (rozszerzenie), Agnieszka5995
2021-03-22 -- Polanka Wielka (MP) -- U 1815-19, 1846-78, 1892-95 , Grzesiek182, Zogislost, bobik4000
2021-03-22 -- Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- Z 1784-1819, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-22 -- Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- Z 1820-1835, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-23 -- Głębowice (MP) -- U 1797-1806, Tomasz Malata
2021-03-23 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1896, Yerma i Incognito
2021-03-23 -- Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1856-60, Norelik
2021-03-23 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1785-1833, Łukasz Kominiak
2021-03-23 -- Raciechowice (MP) -- M 1777-84, Łukasz Kominiak
2021-03-23 -- Wieprz (MP) -- M 1890-1921, jhzs
2021-03-24 -- Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Prokocim) (MP) -- U 1856-70, Wanda Zgud
2021-03-24 -- Morawica (MP) -- U 1760-64, merdigon
2021-03-25 -- Andrychów (MP) -- U 1899-1920, Bartłomiej Zieliński
2021-03-25 -- Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1856-60, andrzej27
2021-03-25 -- Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1785-1833 (aktualizacja), Łukasz Kominiak
2021-03-25 -- Raciechowice (MP) -- M 1777-84 (aktualizacja), Łukasz Kominiak
2021-03-26 -- Bochnia (m. Chodenice i Trinitatis) (MP) -- M 1854-58, Incognito
2021-03-26 -- Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1854-62, Incognito
2021-03-26 -- Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1806-10, aqkis
2021-03-26 -- Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- Z 1786-1939, Łukasz Kominiak
2021-03-27 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg) (MP) -- U 1797-1807, Jabski
2021-03-27 -- Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Mogiła) (MP) -- U 1797-1801, Jabski
2021-03-27 -- Książ Mały (MP) -- U 1917-18, Renata Majewska
2021-03-27 -- Szczyrzyc (m. Raciborzany) (MP) -- U 1786-1901, Krasny
2021-03-28 -- Bochnia (m. Chodenice i Trinitatis) (MP) -- M 1787-1805, Incognito
2021-03-28 -- Gdów (MP) -- U 1771-73, Poloska, weryf. Renata Majewska
2021-03-28 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1897, Yerma i Incognito
2021-03-29 -- Bochnia (MP) -- U 1825-28, Agnieszka5995
2021-03-29 -- Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1781-90, KasiaKP
2021-03-29 -- Kraków-Pleszów św. Wincentego (m. Lubocza i Krzesławice) (MP) -- U 1871-80, Leszek Matuszek
2021-03-29 -- Książ Mały (MP) -- U 1919, Renata Majewska
2021-03-29 -- Miechów (MP) -- U 1917; Z 1856-61, 78-79, 93-94, 97-99, Urszula Pogoń
2021-03-29 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1895, 1899-1902, 04, Yerma
2021-03-29 -- Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1898, Yerma i Incognito
2021-03-29 -- Poręba Wielka (MP) -- U 1857-90, Grzegorz Zemła
2021-03-29 -- Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- Z 1786-1931, Łukasz Kominiak
2021-03-29 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1865-85, Renata Majewska
2021-03-29 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1814-18 (aktualizacja), leszekh
2021-03-29 -- Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1851-55, leszekh
2021-03-30 -- Bruśnik (MP) -- Z 1801-80 (daty skrajne), JanKarJas3
2021-03-30 -- Szczurowa (m. Księże Kopacze) (MP) -- U 1784-1819, Gosia253
2021-03-30 -- Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- M 1784-1819, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-30 -- Tylicz (MP) -- M 1785-1918 (daty skrajne), Jerzy Nowosielski
2021-03-30 -- Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- U 1820-1921, Gosia253
2021-03-30 -- Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- M 1820-34, valdeq, weryf. Gosia253
2021-03-31 -- Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1886-98, Renata Majewska
2021-03-31 -- Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1797-1800, Renata Majewska
2021-03-31 -- Wieprz (MP) -- U 1875-95, Joanna Maślanek

woj. podkarpackie:

2021-03-01 -- Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- U 1786-1862, Krzysztof Gruszka
2021-03-02 -- Jasionka (PK) -- U 1855-1902 (aktualizacja), Monika Węgrzyn
2021-03-02 -- Jawornik Polski (PK) -- UMZ 1849-94 (skrajne), Aleksandra Bury
2021-03-04 -- Padew Narodowa (PK) -- U 1820-40, Agnieszka Kluzek
2021-03-04 -- Wadowice Górne (PK) -- U 1833-34, Tomasz Malata
2021-03-05 -- Świlcza (PK) -- Z 1900-07, Zbigniew Surmacz
2021-03-07 -- Góra Ropczycka (m. Szkodna) (PK) -- U 1822-48 , Szymon Król
2021-03-07 -- Oleszyce (PK) -- UMZ 1838, Magdalena Kornafel-Pajda
2021-03-07 -- Trzęsówka (m. Kosowy, Siedlanka) (PK) -- Z 1802-19, 50-68, Bartomiej Babiarz
2021-03-07 -- Wielopole Skrzyńskie (PK) -- U 1831-42 (aktualizacja, daty skrajne), Szymon Król
2021-03-08 -- Wadowice Górne (m. Wampierzów) (PK) -- Z 1777-1800, dawid254
2021-03-09 -- Babice (m. Skopów) (PK) -- UMZ 1784-1904 (skrajne), Aleksandra Bury
2021-03-09 -- Ropczyce pw. Przemieniena Pańskiego (PK) -- UMZ 1898-1907, Paweł Zawadzki
2021-03-11 -- Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- Z 1787-1881, Krzysztof Gruszka
2021-03-11 -- Kołaczyce (m. Nawsie Kołaczyckie) (PK) -- U 1901-20, Jacek Bełzowski
2021-03-11 -- Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1807-25, Z 1786-1834, Heather Pedersen
2021-03-14 -- Majdan Królewski (PK) -- M 1917, Bartomiej Babiarz
2021-03-14 -- Oleszyce (PK) -- UMZ 1840, Magdalena Kornafel-Pajda
2021-03-14 -- Trzęsówka (m. Kosowy, Siedlanka) (PK) -- Z 1821-48, Bartomiej Babiarz
2021-03-15 -- Góra Ropczycka (m. Gnojnica) (PK) -- U 1824-48 (skrajne), Szymon Król
2021-03-15 -- Kosienice (PK) -- UMZ 1890-1904, Aleksandra Bury
2021-03-15 -- Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1915, Paweł Zawadzki
2021-03-15 -- Świlcza (PK) -- Z 1891-99, Zbigniew Surmacz
2021-03-17 -- Brzeźnica (PK) -- U 1841-89, Agnieszka Pawlus
2021-03-18 -- Brzeźnica (PK) -- UM 1821-25 (skrajne), Łukasz Majewski
2021-03-18 -- Nienadówka (PK) -- M 1784-1807, Krzysztof Bielak
2021-03-19 -- Brzeźnica (PK) -- M 1826-30, Łukasz Majewski
2021-03-21 -- Baranów Sandomierski (m. Przewóz, Koło) (PK) -- UMZ 1804-82 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-21 -- Góra Ropczycka (PK) -- U 1822-48 (skrajne), Szymon Król
2021-03-21 -- Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- UZ 1784-99, Krzysztof Bielak
2021-03-21 -- Wielowieś (m. Kócmierzów) (PK) -- Z 1831-79, 1900-18, Heather Pedersen
2021-03-22 -- Jasionka (PK) -- M 1860-1907, Monika Węgrzyn
2021-03-22 -- Ujkowice (PK) -- UM 1837-1903 (skrajne), Aleksandra Bury
2021-03-23 -- Kolbuszowa (PK) -- M 1814, Konrad Mierzwa
2021-03-23 -- Zgłobień (m.Wola Zgłobieńska) (PK) -- U 1875-1902, M 1870-1900, mkkmilek
2021-03-25 -- Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1825-35, Heather Pedersen
2021-03-25 -- Trześń (m. Sokolniki) (PK) -- M 1888-1910, Heather Pedersen
2021-03-27 -- Besko (PK) -- U 1909-32, Grzegorz Zuzak
2021-03-27 -- Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- UZ 1802-19, Bartłomiej Babiarz
2021-03-28 -- Baranów Sandomierski (m. Koło) (PK) -- U 1801-77, M 1827-82, Z 1823-66 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-28 -- Cmolas (m. Cmolas) (PK) -- U 1821-30, Heather Pedersen
2021-03-28 -- Kolbuszowa (PK) -- UM 1791-1859 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-28 -- Kombornia (m. Jabłonica Polska) (PK) -- M 1889-1934 (aktualizacja), Grzegorz Zuzak
2021-03-28 -- Trześń (PK) -- U 1895-99, Heather Pedersen
2021-03-29 -- Góra Ropczycka (m. Zagorzyce) (PK) -- U 1822-28 (skrajne), Szymon Król
2021-03-29 -- Lipsko (PK) -- UMZ 1762-1907 (skrajne), Jerzy Nowosielski
2021-03-29 -- Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1871-72, Szymon Król
2021-03-29 -- Wadowice Górne (PK) -- U 1835-36, Tomasz Malata
2021-03-31 -- Kiełków (PK) -- M 1869-1944, Jan Złotek
2021-03-31 -- Racławice (m. Huta Deręgowska) (PK) -- M 1865-74, Kamila Bogdanowicz

woj. lubelskie:
2021-03-07 -- Stoczek Łukowski (LB) -- Z 1883-1885, Ewa Sobiech
2021-03-10 -- Krasnystaw (LB) -- M 1926-1929, Krzysztof Zochniak
2021-03-10 -- Świerże (LB) -- U 08.1810-1815, 1817-1820, Bożena Krajewska

woj. podlaskie:
2021-03-01 -- Kolno (PL) -- U 1826-31, Anna Grzybowska
2021-03-01 -- Nowogród (PL) -- SkZ 1826-30, Waldemar Chorążewicz
2021-03-02 -- Jedwabne (PL) -- U 1897-1903, Grzegorz Nowik
2021-03-02 -- Jedwabne (PL) -- Z 1920-26, Piotr Laskowski
2021-03-02 -- Nowogród (PL) -- U 1833, Bożena Prymus
2021-03-02 -- Stawiski (PL) -- 1925-31, Grzegorz Nowik
2021-03-05 -- Puchały (PL) -- Z 1906-07 (rozszerzenie) 08, Ewa Marczewska
2021-03-05 -- Wizna (PL) -- Z 1890-1909, Ewa Marczewska
2021-03-06 -- Krynki (PL) -- M 1751-96, Margaret Stasikowski weryfikowała Alicja Rybałko
2021-03-06 -- Kundzin (PL) -- UMZ 1821-30, Albin Kożuchowski
2021-03-06 -- Łomża (PL) -- U 1814/15 Z 1816/17, Elżbieta Smith-Gałązka
2021-03-07 -- Jałówka (PL) -- UMZ 1863, Adam Okuniewski
2021-03-08 -- Białystok (PL) -- U 1890, Adam Okuniewski
2021-03-08 -- Dołubowo (PL) -- U 1889-90, Adam Okuniewski
2021-03-11 -- Kolno (PL) -- U 1843,66-67,69-70 Z 1832-33, Jolanta Zielińska, Wanda Skibińska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Kolno (PL) -- U 1844-48,54-57, Sylwia Szczęsna, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Nowogród (PL) -- U 1814-15,31,35,37 Z 183132,1835,1839, Rafał Janczewski, Krzysztof Piaszczyński, Waldemar Chorążewicz, Elisabeth Smith Gałązka, Michał Kazimierz, Krzysztof Piaszczyński, Marta Wojciechowska, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Nowogród (PL) -- Z 1844-48,50, Iwona Grabska, weryf. Waldemar Chorążewicz
2021-03-11 -- Romany (PL) -- M 1931-38, Anna Krawiec
2021-03-11 -- Topczewo (PL) -- Z 1771-1786, Jan Mamaj
2021-03-23 -- Poświętne (PL) -- U 1859-71, Marian Lazarecki
2021-03-23 -- Suwałki (PL) -- M 1851, Marek Rozmysłowski
2021-03-23 -- Suwałki (PL) -- U 1847 (aktualizacja), Marek Rozmysłowski
2021-03-27 -- Białaszewo (PL) -- Z 1800-07,39-67, Anna Krawiec
2021-03-27 -- Kulesze Kościelne (PL) -- U 1826, Ewa Prejs
2021-03-27 -- Łomża (PL) -- U 1816-17, Elisabeth Smith Gałązka
2021-03-27 -- Nowy Dwór (PL) -- U 1808b-1830, Anna Krawiec
2021-03-27 -- Poryte (PL) -- U 1713,1815-16, Wiktor Nikonowicz
2021-03-27 -- Topczewo (PL) -- Z 1786-98, Jan Mamaj
2021-03-29 -- Jedwabne (PL) -- U 1904-10, Grzegorz Nowik

woj. warmińsko-mazurskie:
2021-03-05 -- Grabowo USC (WM) -- Z 1904-10,M 1904-10, Anna Parysek
2021-03-05 -- Mortęgi USC (WM) -- Z 1916-22, Katarzyna Matyjas
2021-03-09 -- Gierzwałd USC (WM) -- M 1903-1937, Izabela Czaplińska
2021-03-11 -- Grabowo USC (WM) -- U 1911-1914, Anna Parysek
2021-03-11 -- Mortęgi USC (WM) -- M 1923-35; Z 1923-28, Katarzyna Matyjas
2021-03-11 -- Nowe Miasto Lubawskie (WM) -- M 1795-1847, Kamil Krasinski
2021-03-12 -- Mortęgi USC (WM) -- Z 1929-1935, Katarzyna Matyjas
2021-03-12 -- Radomno (WM) -- U 1724-1791, Kamil Krasiński
2021-03-17 -- Fiszewo-Fischau (WM) -- M 1800-1847;Z 1829-1843, Kamil Krasiński
2021-03-18 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1874-1876, Katarzyna Matyjas
2021-03-20 -- Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1879-1881, Donata Stremplewska
2021-03-21 -- Grabowo USC pow.nowomiejski (WM) -- Z 1911-1914, Anna Parysek
2021-03-23 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1877-80, Katarzyna Matyjas
2021-03-25 -- Grodziczno-kościelne (WM) -- U 1805, Andrzej Dmytryszyn
2021-03-27 -- Lipinki (WM) -- U 1777-1808, Kamil Krasiński
2021-03-27 -- Mikołajki pow.nowomiejski (WM) -- U 1874-1879, Anna Parysek
2021-03-28 -- Brzozie Lubawskie (WM) -- UM 1874-79, Donata Stremplewska
2021-03-30 -- Barczewo USC (WM) -- UZ 1881-1884, Katarzyna Matyjas
2021-03-30 -- Grodziczno (WM) -- U 1806, Andrzej Dmytryszyn

Litwa:
2021-03-01 -- Lejpuny (LT) -- U 1806-1812, Małgorzata Bogdanowicz
2021-03-04 -- Wilno św. Rafała (LT) -- M 1825-1826, Rafał Albiński
2021-03-10 -- Rogów (LT) -- UMZ 1806-1810, Marck57
2021-03-10 -- Twery (LT) -- U 1764-1786, Jacek Perkowski
2021-03-14 -- Muśniki (LT) -- Z 1878-1891, Marta Bałażak
2021-03-21 -- Lejpuny (LT) -- U 1813-1818, Małgorzata Bogdanowicz
2021-03-21 -- Subocz (LT) -- M 1697-1703, brak 1701, Marck57
2021-03-21 -- Wilno św.Filipa i Jakuba (LT) -- M 1920-1922, Bożena Tylingo
2021-03-23 -- Muśniki (LT) -- U 1713-1808 aktualizacja, Marta Bałażak
2021-03-29 -- Taboryszki (LT) -- U 1798, UMZ 1864-1870, Piotr Pukin
2021-03-29 -- Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1879-1880, Bożena Tylingo

Białoruś:
2021-03-01 -- Olszew (BR) -- UMZ 1797-1818 z lukami, Bożena Czarnuszewicz
2021-03-04 -- Świsłocz (BR) -- M 1807-1826, Albin Kożuchowski
2021-03-11 -- Strubnica (BR) -- U 1819-1825, Adam Okuniewski
2021-03-14 -- Bielica alias Jelna (BR) -- Z 1821-1825, Walerian Skrendo
2021-03-14 -- Łysków (BR) -- UMZ 1802-1825, Wilnianka
2021-03-16 -- Strubnica (BR) -- MZ 1819-1825, Z 1797-1818 aktual., Wilnianka
2021-03-21 -- Wielka Brzostowica (BR) -- M 1797-1827 aktualizacja, Wilnianka
2021-03-23 -- Wielka Brzostowica (BR) -- U 1819-1826, Wilnianka
2021-03-24 -- Wielka Brzostowica (BR) -- Z 1819-1826, Wilnianka
2021-03-29 -- Indura (BR) -- M 1819-1827, Albin Kożuchowski
2021-03-29 -- Nacza (BR) -- U 1815-1818, ewabe
2021-03-29 -- Pińsk (BR) -- M 1833, aka83

Ukraina:
2021-03-01 -- Budyłów (UK) -- UMZ 1878-85, Olga Brudzyńska
2021-03-01 -- Cudnów (UK) -- U 1827, Dorota Żyłko
2021-03-01 -- Dobromil (UK) -- M 1832-51, Natalia Bratkowska
2021-03-01 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1831-36, Grzegorz Żychowski
2021-03-01 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- MZ 1870-75, Danuta Danecka
2021-03-03 -- Zwinogródka (UK) -- M 1781-1826, Łukasz Pezdan
2021-03-05 -- Cudnów (UK) -- U 1828 , Dorota Żyłko
2021-03-05 -- Humań (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Antonówka (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Bohusław (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- U 1821-45 (skrajne), Agata Kasprowicz-Jandrić
2021-03-07 -- Koszowata (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Krzemieniec (UK) -- M 1840-47, 49, 53-72, 74-80, 88-92 , Danuta Wojtowicz i Danuta Mielczarek
2021-03-07 -- Łysianka (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Moszny (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Piatyhory (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Smiła (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Stawiszcze (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Złotopol (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Zwinogródka (UK) -- M 1846, Łukasz Pezdan
2021-03-07 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- Z 1862-69, Danuta Danecka
2021-03-08 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Załokieć, Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1784-1820, 36, Mateusz Gołdyn
2021-03-08 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- Z 1853-60, Danuta Danecka
2021-03-09 -- Biała Cerkiew (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Byszów (rej. makarowski) (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Fastów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Kijów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Makarów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Motowidłówka (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Rokitne (UK) -- M 1844, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Rzyszczów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Wasylów (UK) -- M 1844, 46, Łukasz Pezdan
2021-03-09 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1845-55, Danuta Danecka
2021-03-10 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1838-44, Grzegorz Żychowski
2021-03-11 -- Czukiew (UK) -- U 1881-1904, Maciej Janecki
2021-03-14 -- Czerniowce (obwód winnicki) (UK) -- UMZ 1912, Bogusław Wojciech Dzbikowicz
2021-03-15 -- Cudnów (UK) -- U 1829, Dorota Żyłko
2021-03-15 -- Gwoździec (UK) -- UMZ 1816-24 (skrajne), Magdalena Andruszewska
2021-03-15 -- Stawyszcze (UK) -- UMZ 1829-30, Maria Dubiczyńska
2021-03-17 -- Meżyrów (UK) -- UMZ 1891-96 (skrajne), Jadwiga Sibirska
2021-03-18 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1831-50, Mateusz Gołdyn
2021-03-18 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1856-63, Danuta Danecka
2021-03-19 -- Owrucz (UK) -- UMZ 1830-59 (skrajne), Małgorzata Wstawska-Wróbel
2021-03-21 -- Cudnów (UK) -- M 1782-94, Rafał Albiński
2021-03-21 -- Ochrymowce (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1842-43, Krzysztof Bezdziczek
2021-03-21 -- Przyłuka-Samhorodek (UK) -- UMZ 1866-76 (skrajne) , Oleg Rosowiecki
2021-03-21 -- Stryjówka (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1842-43, Krzysztof Bezdziczek
2021-03-21 -- Wojsławice (m. Pieczygóry) (UK) -- MZ 1893-1948 (skrajne), Heather Pedersen
2021-03-21 -- Żółkiew (gr.-kat.) (m.Turynka) (UK) -- U 1864-77, Danuta Danecka
2021-03-24 -- Ottynia (UK) -- UMZ 1845-48, Grzegorz Żychowski
2021-03-25 -- Czortków (UK) -- U 1877-1902, Natalia Bratkowska
2021-03-26 -- Delatyn (UK) -- U 1905-11, Grzegorz Żychowski
2021-03-28 -- Gródek Jabielloński (UK) -- U 1851-1946 (aktualizacja), Konrad Mierzwa
2021-03-28 -- Koropiec (UK) -- UMZ 1819-22, Wojciech Matuszewicz
2021-03-28 -- Ochrymowce (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1844-49, Krzysztof Bezdziczek
2021-03-29 -- Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1784-1836 (aktualizacja), Marcin Dziubiński
2021-03-29 -- Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1791-1829, Marcin Dziubiński
2021-03-29 -- Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1851-69, Mateusz Gołdyn
2021-03-30 -- Cudnów (UK) -- UMZ 1837-38, Dorota Żyłko
2021-03-30 -- Krzemieniec (UK) -- M 1825-26, 1900-01, 06-07, Zenon Paszkowski, Danuta Wojtowicz, Danuta Mielczarek
2021-03-30 -- Wieledniki (UK) -- M 1701-97 (skrajne), Rafał Albiński
2021-03-31 -- Tarnopol (m. Kupczyńce) (UK) -- M 1835-65 (skrajne), Anatoly

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.608741 sekund(y)