Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zefir454Offline
Temat postu: Strzelczyska koło Mościsk- metryki.  PostWysłany: 08-03-2021 - 23:52
Sympatyk


Dołączył: 12-08-2007
Posty: 237

Status: Offline
Witam serdecznie!
Czy ktoś z Was ma wiedzę gdzie mogę znaleźć metryki XIX-wieczne ze wsi Strzelczyska w pobliżu Mościsk ?
Szukałem, a raczej starałem się szukać i przyznam się, że nic nie znalazłem. Oczywiście chodzi o metryki online. Czy znajdę to gdzieś?
Pozdrawiam serdecznie
Józek

_________________
Józek- Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Amen123Offline
Temat postu: Strzelczyska koło Mościsk- metryki.  PostWysłany: 09-03-2021 - 12:51
Sympatyk


Dołączył: 28-11-2008
Posty: 78

Status: Offline
Jak katolickie to pewnie w Archiwum Diecezjalnym w Przemyślu ...A tam to już inna historia i wątek na tym forum... znajdziesz Wink

Pozdrawiam Artur
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zefir454Offline
Temat postu: Strzelczyska koło Mościsk- metryki.  PostWysłany: 09-03-2021 - 21:08
Sympatyk


Dołączył: 12-08-2007
Posty: 237

Status: Offline
Dziękuję. Rozumiem więc że będzie z tym ciężko, a szkoda!
Pozdrawiam ciepło
Józek

_________________
Józek- Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kosiadamOffline
Temat postu: Strzelczyska koło Mościsk- metryki.  PostWysłany: 11-03-2021 - 10:46
Sympatyk


Dołączył: 15-12-2017
Posty: 46

Status: Offline
Witam .
Część metryk ze wsi Strzelczyska wyznanie rzymskokatolickie jest w urzedzie w Mosciskach / odpowiednik naszego USC/.
Urodziny 1872-1944 , Sluby 1882-1944 , Zgony 1877-1944 , dojscie chyba tylko przez konsulat .
A o jakie nazwiska chodzi ?
Pozdrawiam serdecznie Adam Kosiński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zefir454Offline
Temat postu: Strzelczyska koło Mościsk- metryki.  PostWysłany: 11-03-2021 - 18:14
Sympatyk


Dołączył: 12-08-2007
Posty: 237

Status: Offline
Interesuje mnie nazwisko Gibała i Kozak. Z rodziny Gibała- Jan ur. 1881, ożenił sie z Ewą Kozak, oprócz Jana był jeszcze brat Michał i siostra Antonina która wyszła za mąż za Piusa Hołdę. Małżeństwo to miało dzieci urodzone od 1928 do 1946 roku: Ludwika, Józefa, Aleksandra, Urszulę, Marię i Teresę.
Pozdrawiam serdecznie
Józek

_________________
Józek- Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.664699 sekund(y)