Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
piątek, 29 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gocha_DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2020 - 16:21
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-01-2020
Posty: 441
Skąd: Gorzów Wlkp.
Status: Offline
A może wziąć przykad z adminki małopolskiego? Poprosiła na forum, by indeksujący potwiedzili w ciągu mieaiąca (może dwóch - nie pamiętam dokładmie) chęć indeksacji zarezerwowanego materiału. Proszę zerknąć na tabelkę, nie ma rezerwacji starszych niż 2020, chyba że potwierdzone.

Pozdrawiam
Gocha_D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mateusz_GrojecOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2020 - 16:33
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-06-2020
Posty: 76

Status: Offline
Racja, u nas w Małopolsce bardzo sprawnie projekt indeksacyjny wygląda. Co rusz przybywa nowych indeksujących i codziennnie w obieg geneteki trafiają nowe zindeksowane metryki. Bardzo się cieszę, że mogę rozwijać siebie w swojej pasji przy pomocy takich właśnie ludzi jak na tym forum, a wśród właśnie Pani (jeśli można przywołać z imienia i nazwiska) Renata Majewska - administrator geneteki. Ale odrazu też mówię, że nie wiem, jak sprawa wygląda w innych województwach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
elgra
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2020 - 20:28
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 01-05-2008
Posty: 4534

Mateusz_Grojec napisał:
Renata Majewska - administrator geneteki.


Dodam, ze to Administrator Geneteki województwa małopolskiego Smile

_________________
Pozdrawiam, Elżbieta z d. Cibińska
moje parafie:Cierno Oksa Węgleszyn Nagłowice (świętokrzyskie)
i Wysocice Sieciechowice (małopolskie) okolice
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kujawa_cezary
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 12:06
Sympatyk


Dołączył: 21-04-2010
Posty: 7542

Dzień dobry,

18 listopada br. złożyłem na ręce Zarządu Polskiego Towarzystwa Genealogiczne rezygnację z funkcji administratora bazy Geneteka.

Jest to jeden z trzech podmiotów lub przynależności, z których zrezygnowałem.

Powodem rezygnacji są względy osobiste.

Chciałbym w tym miejscu wszystkich zainteresowanych indeksacją woj. mazowieckiego i Warszawy, województwa i miasta bliskich mojemu sercu, serdecznie przeprosić. Za to, że nie jestem już w stanie kontynuować prac związanych z indeksacją oraz administracją. Chciałbym podziękować za każdy indeks jaki mogłem dodać do Geneteki, oraz za każde słowo wsparcia i zrozumienia. Wymiana doświadczeń była dla mnie bardzo cenna. Proszę uzbroić się w cierpliwość, Wasze indeksy zostaną dodane w niedalekiej przyszłości.

Chciałbym też podziękować całemu składowi administracji Geneteki. Wszystkim byłym i obecnym administratorkom i administratorom. Dziękuję za Waszą pomoc.

Dziękuję Jarkowi Młynikowi za okazaną pomoc techniczną. Bez Ciebie, już dawno można byłoby „zgasić światło”.

Dziękuję administratorom i moderatorom pozostałych baz będących projektami Polskiego Towarzystwa Genealogicznego.

Dziękuję każdemu czytającemu te słowa Smile

_________________
Cezary Kujawa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sroczyński_WłodzimierzOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 12:13
Członek PTG


Dołączył: 09-10-2008
Posty: 31604
Skąd: Warszawa
Status: Offline
I my dziękujemy!

Następcę (lub następców bo i Warszawa i Mazowsze to sporo, więc może więcej niż jedna osoba?) proszę o kontakt (patrz stopka) - na prośbę Czarka w ostatnim tygodniu staram się ogarnąć i zaktualizować plany, zasoby w trakcie indeksacji (Warszawa i część Mazowsza).

_________________
Bez PW. Korespondencja poprzez maila:
https://genealodzy.pl/index.php?module= ... 3odzimierz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Agnieszka_KOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 13:00
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 29-08-2019
Posty: 53
Skąd: Biskupiec
Status: Offline
Sroczyński_Włodzimierz napisał:
Następcę (lub następców bo i Warszawa i Mazowsze to sporo, więc może więcej niż jedna osoba?)

Czy znalazła się już osoba chętna na administratora?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ciekawoscpoznawczaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 14:24
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 26-01-2019
Posty: 112
Skąd: Poznań
Status: Offline
Cezary, wszystkiego dobrego!
Pozdrawiam serdecznie,
Agata
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gocha_DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 14:30
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-01-2020
Posty: 441
Skąd: Gorzów Wlkp.
Status: Offline
Czarku, pięknie pożegnałeś się z Warszawą i Mazowszem. Niech Ci się wiedzie na drodze, którą wybrałeś. Wszystkiego najlepszego...

Pozdrawiam
Gocha_D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Maślanek_JoannaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 15:03
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-03-2014
Posty: 941

Status: Offline
Wszystkiego dobrego, Czarku Smile
A swoją drogą będzie mi (i pewnie nie tylko mi) Ciebie brakowało - chlip, chlip... Współpraca z Tobą była zawsze przyjemnością!
Joanna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
maria.j.nieOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 15:23
Zasłużony
Administrator


Dołączył: 19-03-2007
Posty: 2642
Skąd: Lubuskie
Status: Offline
Sroczyński_Włodzimierz napisał:
I my dziękujemy!
Następcę (lub następców bo i Warszawa i Mazowsze to sporo, więc może więcej niż jedna osoba?) proszę o kontakt (patrz stopka) - na prośbę Czarka w ostatnim tygodniu staram się ogarnąć i zaktualizować plany, zasoby w trakcie indeksacji (Warszawa i część Mazowsza).

Czarek dziękuje, życzę Ci wszystkiego dobrego.


Michał Zieliński wyraził zgodę, będzie Administratorem Warszawy w Genetece.

Pozdrawiam serdecznie, Maria
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kaczmarek_AnetaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 15:46
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 09-02-2007
Posty: 6178
Skąd: Warszawa/Piaseczno
Status: Offline
Czarku,

dołączam się do podziękowań za Twoją ciężką pracę, cierpliwość, motywację, dobre słowo i uśmiech Smile

Życzę Ci powodzenia i tego, czego życzymy sobie wszyscy w tych trudnych czasach - dużo zdrowia!

Pozdrawiam serdecznie
Aneta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
romanburczykOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 17:15
Zasłużony


Dołączył: 02-03-2018
Posty: 2
Skąd: Pomorze
Status: Offline
Czarku,
dzięki Ci wielkie za chociaż krótką , ale miłą współpracę z Tobą. Dla mnie jako początkującego admina jesteś osobą, która rzetelnie , szybko i w bardzo serdeczny sposób wprowadziła mnie i pomogła poznać podstawy administrowania. Mam nadzieję, że sobie dalej poradzę.
Życzę Ci osiągnięcia dalszych Twoich nowych wyzwań no i oczywiście dużo zdrowia.
Serdecznie pozdrawiam
Roman
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sbasiaczOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 17:38
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-02-2015
Posty: 2223
Skąd: Warszawa i okolice
Status: Offline
odejście Cezarego Kujawy było dla mnie zaskoczeniem, tak dobrze się układała współpraca, dzięki Cezary, wszystkiego dobrego !
z pozdrowieniami
Barbara Sikorska

_________________
pozdrawiam
BasiaS
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Pawłowska_Ledke_ElżbietaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2020 - 18:09
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2010
Posty: 312

Status: Offline
kujawa_cezary napisał:
Dzień dobry,

18 listopada br. złożyłem na ręce Zarządu Polskiego Towarzystwa Genealogiczne rezygnację z funkcji administratora bazy Geneteka.

Jest to jeden z trzech podmiotów lub przynależności, z których zrezygnowałem.

Powodem rezygnacji są względy osobiste.

Chciałbym w tym miejscu wszystkich zainteresowanych indeksacją woj. mazowieckiego i Warszawy, województwa i miasta bliskich mojemu sercu, serdecznie przeprosić. Za to, że nie jestem już w stanie kontynuować prac związanych z indeksacją oraz administracją. Chciałbym podziękować za każdy indeks jaki mogłem dodać do Geneteki, oraz za każde słowo wsparcia i zrozumienia. Wymiana doświadczeń była dla mnie bardzo cenna. Proszę uzbroić się w cierpliwość, Wasze indeksy zostaną dodane w niedalekiej przyszłości.

Chciałbym też podziękować całemu składowi administracji Geneteki. Wszystkim byłym i obecnym administratorkom i administratorom. Dziękuję za Waszą pomoc.

Dziękuję Jarkowi Młynikowi za okazaną pomoc techniczną. Bez Ciebie, już dawno można byłoby „zgasić światło”.

Dziękuję administratorom i moderatorom pozostałych baz będących projektami Polskiego Towarzystwa Genealogicznego.

Dziękuję każdemu czytającemu te słowa Smile


Drogi Cezary!

Jakże żal, Krajanie...

Pragnę w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować Ci, Czarku, za Twoje wieloletnie zaangażowanie, życzliwość, profesjonalizm i niezawodność. Twój czas poświęcony Genetece, Genealogii oraz nam, Genealogom-amatorom, był, jest i będzie bardzo cenny.

Życzę Tobie i Twoim bliskim dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Nie porzucaj nas całkiem, zaglądaj tu, na forum - chociaż od czasu do czasu. Twoje wyważone, rozsądne, taktowne i użyteczne wypowiedzi oraz pomoc okazywana innym - były zawsze nieocenione. Mądre posty Twojego autorstwa - czytane z przyjemnością. Po ich lekturze nasza wiedza oraz nasze umiejętności zdecydowanie wzrastały.

Daj znać, jeżeli w jakikolwiek sposób możemy Ci dopomóc.

Kłaniam się nisko.

Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Pawłowska-Ledke

_________________
Poszukuję akt śl. z Mazowsza:
Jan Krajewski i Wiktoria Skalińska przed 1813, Roman Morawski/Murawski i Salomea p.1804, z Podkarpacia, Galicji: Paweł Pawłowski i Marianna p. 1813, rodzice Aleksandra ur. 1813 Sieniawa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kujawa_cezary
Temat postu:   PostWysłany: 25-11-2020 - 16:32
Sympatyk


Dołączył: 21-04-2010
Posty: 7542

Serdecznie dziękuję za wszystkie słowa. Jesteście Najlepsi.

Administrację proszę o wymienienie moich personaliów na np. "vacat", gdyż nie mam dostępu do panelu i nie jestem w stanie dodać żadnego indeksu: https://geneteka.genealodzy.pl/jak-inde ... p?lang=pol

_________________
Cezary Kujawa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.288250 sekund(y)