Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AnGerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2014 - 22:19
Sympatyk


Dołączył: 30-05-2014
Posty: 17

Status: Offline
Janinko!
I pomyśleć, że moje początki na tym forum były niezbyt. A teraz z dnia na dzień jest lepiej, m.in. dzięki Tobie.
Chyba nie pójdę spać i dalej będę szperać w necie, szukać info o moich przodkach.

_________________
Anna (panieńskie Spychalska)
http://mojedrzewo.bloog.pl/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Janina_Tomczyk
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2014 - 22:45
Nieaktywny


Dołączył: 10-12-2012
Posty: 1260

Bardzo się cieszę, bo ja w Koronowie szukałam moich Wieteckich, a oni pochodzili ze Słupcy i Kalisza! Mam satysfakcję, że jednak komuś pomogłam swoją pracą nad metrykami. Później Wieteccy zamieszkali w Bydgoszczy i nadal tam mieszka moja rodzina ze strony mamy, a mnie z dzieciństwa pozostał wielki sentyment do Bydgoszczy. Życzliwość zawsze wraca do mnie dobrocią i pewna Patrycja z USA pomogła mi w odnalezieniu moich Wieteckich ze Słupcy i Młodojewa, bo także ich szukała i miała w Kanadzie dostęp do zasobów Mormonów. Mimo różnych doświadczeń warto pisać i śledzić wpisy na forum.
Znam dobrze to niesamowite uczucie złapania tropu poszukiwań i trudno wtedy zasnąć, jednak warto odpocząć!

Pozdrawiam Aniu serdecznie
Janka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sawicki_JulianOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2014 - 07:41
Sympatyk


Dołączył: 05-11-2009
Posty: 3424
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Status: Offline
Witam, ponieważ czytam to co tu jest powyżej i nie tylko ja,a dotyczy to mnie wiec odpowiadam, gdyby był podpis Anny od razu , palcem bym nie kiwnął by coś pisać nie na temat, bo nic nie mam przeciwko kobiet, myślałem że kolejny anonimowy tu sobie robi wycieczki. Dlaczego nie lubię nicków zamiast podpisu chociaż imieniem, wiem z praktyki ze taki może mi nabluzgać bezkarnie, a ja się podpisuję całym zdaniem od zawsze i mi nie wolno być draniem. Przepraszam Anno, ale myślę że myśmy się dogadali na pw. i nie potrzeba tu osób trzecich ; pozdrawiam - Julian
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AnGerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2014 - 08:45
Sympatyk


Dołączył: 30-05-2014
Posty: 17

Status: Offline
Janinko! Jak juz sie zacznie szukać rodziny, przodków to nie sposób się oderwać tak to wciąga. Ani się obejrzysz, a robisz to od lat. Ale Ty na pewno dobrze o tym wiesz.
Julian! Miałeś rację pisząc, że masz dobrą rękę i podciągasz tematy do góry. Dzięki temu rzeczywiście znalazłam pomoc. Są tu życzliwi, mili, uczynni genealodzy.
A my już sobie wszystko wyjaśniliśmy i jest OK.
Od razu bym się podpisywała, ale w pierwszej chwili nie wiedziałam gdzie i jak to zrobić. Nie przesiaduję na forach, dopiero genealogiczne kilka dni temu, mnie wciągnęły.

_________________
Anna (panieńskie Spychalska)
http://mojedrzewo.bloog.pl/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawlowska_katarzynaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2020 - 17:27
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 01-04-2017
Posty: 149

Status: Offline
Dzień dobry,
Cóż to za Filipscy?
Też mam Smile

Kasia

_________________
POSZUKUJĘ NAZWISKA:
Zalewski (kujawsko-pomorskie); Pawłowski (Chyrów, Ukraina); Psiakowski,Maranowski,Cywiński,Bonowski
Blog: https://kujawskopomorskiekorzenie.blogspot.com/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.713206 sekund(y)