Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
wtorek, 16 kwietnia 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
decha92Offline
Temat postu: Poszukuję ksiąg metrykalnych dla Parafii Siennów  PostWysłany: 08-08-2019 - 11:25
Sympatyk


Dołączył: 09-12-2018
Posty: 17

Status: Offline
Witam,

Poszukuję ksiąg metrykalnych z Parafii Siennów (Przemysl) bądź informacji, gdzie mogą się znajdować. Oczywiście byłem w Archiwum w Przemyślu i to co tam było sfotografowałem. Wiem też, że są kopie w Archiwum Archidiecezji, ale tam tylko mogę znaleźć przez Pana w biurze tylko przodków. Całej księgi nie można sfotografować. No i zachowało się bardzo mało metryk.

Ponoć moja parafia miała już metryki od ok 1630 roku (wg ks. Jana Kwołka). Pewnie te księgi zostały wywiezione, a oryginały z Parafii przepadły.

Interesuje mnie przedział od 1884 do tych metryk z ok 1630. Wiem, że te stare księgi nawet jakby były, to pewnie ciężko byłoby o dostęp do nich.

Dziękuje z góry za pomoc.

PS. Jeśli ktoś potrzebuję danych z mojej wsi, to zindeksowałem metryki chrztów, małżeństw i zgonów z lat 1884-1911 dla rzym-katolikow i 1784-1903 dla grekokatolikow.

Tomasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
barus2003Offline
Temat postu: Poszukuję ksiąg metrykalnych dla Parafii Siennów  PostWysłany: 11-10-2020 - 17:00
Sympatyk


Dołączył: 07-02-2019
Posty: 92

Status: Offline
Też poszukuję tych ksiąg.

_________________
Pozdrawiam,Bartek!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MonaelisaOffline
Temat postu: Poszukuję ksiąg metrykalnych dla Parafii Siennów  PostWysłany: 12-01-2023 - 18:31


Dołączył: 03-11-2010
Posty: 4

Status: Offline
Podłączam się w imieniu teściowej, która szuka w Siennowie swoich.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzysztof_GruszkaOffline
Temat postu: Poszukuję ksiąg metrykalnych dla Parafii Siennów  PostWysłany: 12-01-2023 - 19:34
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 09-01-2011
Posty: 273
Skąd: Mielec
Status: Offline
Witam część dostępną on-line w AP indeksowałem,też mam tam przodków mogę pomóc w indeksacji
Pozdrawiam Krzysztof
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.091874 sekund(y)