Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

Genealodzy.PL

Użytkownik: Rejestracja
Hasło: Pamiętaj

Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty 15:57 niedziela, 21 lipca 2019

longpixel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kowalczykOffline
Temat postu: Antoni Pęczkowski - Kiełpin, Łomianki  PostWysłany: 01-06-2019 - 13:28
Sympatyk

Status: Offline
Zwracam się z prośbą do życzliwych osób. Robię drzewo genealogiczne i szukam śladu krewnego o nazwisku Pęczkowski Antoni s. Jana ur.1905 r. Prawdopodobnie mieszkał w Kiełpinie lub Łomiankach. Czy może ktoś z Państwa czytających moją wiadomość udzieli mi jakichkolwiek wskazówek mogących przyczynić się do naprowadzenia na właściwy ślad. Dziękuję za życzliwość i zrozumienie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sbasiaczOffline
Temat postu: Antoni Pęczkowski - Kiełpin, Łomianki  PostWysłany: 01-06-2019 - 14:59
Zasłużony
Sympatyk

Cześć Kowalczyk (imię, płeć??? brak podpisu)
Akta parafii Kiełpin (od 1924 Łomianki) znajdują się w AP Grodzisk Mazowiecki, w szukajwarchiwach.pl nie ma skanów, ale w genetece są indeksy z 1915r.więc ktoś miał dostęp i spisał http://geneteka.genealodzy.pl/index.php ... date=1915, możesz napisać prywatną wiadomość do osoby indeksującej, może coś poradzić, a jak nie to kwerenda w AP.
pozdrawiam
Basia Sikorska

kowalczykOffline
Temat postu: Antoni Pęczkowski - Kiełpin, Łomianki  PostWysłany: 01-06-2019 - 15:19
Sympatyk

Dziękuję za wskazówki ale niestety na wskazanych portalach nic więcej już się nie dowiem gdyż już uprzednio sprawdziłem. Chodzi mi o lata od okresu międzywojennego tj od 1932 r więc tych danych na wskazanych portalach nie mogę odszukać. Pozdrawiam i uzupełniam dane tj. Grzegorz Kowalczyk

grazynkapOffline
Temat postu: Antoni Pęczkowski - Kiełpin, Łomianki  PostWysłany: 02-06-2019 - 14:28
Sympatyk

Witam
A masz informacje czy po wojnie mieszkał i jest pochowany na terenie parafii Kiełpin/ Łomianki.
W najbliższa sobotę będę na cmentarzu to zwrócę uwagę na groby z tym nazwiskiem.
Geażyna

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat