Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jarymiOffline
Temat postu: funkcja "zobacz swoje posty" proszę o pomoc  PostWysłany: 18-01-2014 - 08:03
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2010
Posty: 663
Skąd: z Łodzi w Ostrowie Wielkopolskim
Status: Offline
Witam mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi na forum.

Po wybraniu "zobacz swoje posty", wyświetlają mi się wszystkie fora w których kiedykolwiek "zabierałem głos"

Czy można zablokować do wyświetlania w "zobacz swoje posty" tematów starych których już nie potrzebuję?? - wyświetlanie wszystkich postów utrudnia obserwację tych istotnych.

Będę wdzięczny za info i pomoc.

p.s. - myślałem, że można wyłączyć przez " przestań śledzić odpowiedzi w tym temacie" ale nie daje to efektów

_________________
Pozdrawiam Ryszard Jankielewicz

W kręgu moich zainteresowań nazwiska: Biedrzycki , Sobolewski, (okolice Brzezin, Piotrkowa, Częstochowy) Mirosław (Lubelskie) , Stożek (Myślenice, Kraków), Jankielewicz, Stabeusz, Garbacz (Warszawa, Wilno, Kowno)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ŁucjaOffline
Temat postu: funkcja "zobacz swoje posty" proszę o pomoc  PostWysłany: 18-01-2014 - 10:21
Sympatyk


Dołączył: 05-05-2007
Posty: 1799
Skąd: Warszawa
Status: Offline
A gdzie masz to "zobacz swoje posty"? Jak chcę odszukać jakiś swój post, a nie pamiętam w którym dziale był zamieszczony, to wchodzę w "profil" i mogę tam wyświetlić swoje posty chronologicznie. Podobnie jak szukam czyjegoś postu. Chronologiczność pozwala bez problemu w tym się poruszać. Jest to wygodne bo tematów mnóstwo i często niekoniecznie w dziale najbardziej dla nich odpowiednich.
Natomiast jak w jakimś temacie częściej się wypowiadam czy mnie on szczególnie interesuje, to staram się zapamiętać gdzie na forum go odszukać, w jakim dziale jest umieszczony, bez wchodzenia w swoje (czy cudze) posty. "Wejdź na forum" i działy.
Na forum dużo się dzieje i czasami ciężko coś odszukać, ale to wynika z aktywności tego forum. Jeszcze jest możliwość szukania przez "Szukaj", w zakładce po lewej.
Ja przede wszystkim staram się pamiętać w jakim dziale temat idzie, a nawet jaki ma tytuł, w drugiej kolejności korzystam z zakładki "szukaj", a dopiero na końcu wchodzę w swoje (lub cudze) posty w celu odszukania tematu. Ale pewnie każdy podchodzi do tego inaczej.

Łucja

_________________
Dziennik genealogiczny
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kaczmarek_AnetaOffline
Temat postu: funkcja "zobacz swoje posty" proszę o pomoc  PostWysłany: 18-01-2014 - 10:31
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 09-02-2007
Posty: 6178
Skąd: Warszawa/Piaseczno
Status: Offline
Witam,

jeśli chcę oglądać swoje ostatnie posty, z pozycji Szukaj
https://genealodzy.pl/PNphpBB2-search.phtml
w polu Szukaj Autora - wprowadzam swój nick
i poniżej z pola Przeszukaj ostatnie - wybieram okres, który mnie interesuje, np. 1 dzień, 7 dni, 2 tygodnie itd.
Klikam "Szukaj".

Czy o to chodziło?

Pozdrawiam
Aneta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jarymiOffline
Temat postu: funkcja "zobacz swoje posty" proszę o pomoc  PostWysłany: 18-01-2014 - 13:04
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2010
Posty: 663
Skąd: z Łodzi w Ostrowie Wielkopolskim
Status: Offline
Dzięki za odpowiedzi ale nie do końca o to chodzi, ale taka metoda jak Anety jest interesująca.
Ale mnie chodzi o to, że po wejściu na forum na dole strony są cztery funkcje:

Zobacz swoje posty
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

i ta pierwsza funkcja mnie interesuje, wyświetla ona tematy w których kiedykolwiek "dawałem głos" nawet 1 wypowiedź wystarcza aby dany temat został dodany do strony wyświetlanej przez tą funkcję. I chciałem wiedzieć czy można zlikwidować na wyświetlanych przez tą funkcjęstronach, tematów, których nie chcę już śledzić

_________________
Pozdrawiam Ryszard Jankielewicz

W kręgu moich zainteresowań nazwiska: Biedrzycki , Sobolewski, (okolice Brzezin, Piotrkowa, Częstochowy) Mirosław (Lubelskie) , Stożek (Myślenice, Kraków), Jankielewicz, Stabeusz, Garbacz (Warszawa, Wilno, Kowno)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CarolinaOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swój wpis we forumie?  PostWysłany: 17-03-2019 - 10:37
Sympatyk


Dołączył: 06-11-2015
Posty: 221
Skąd: Münster, Westfalen
Status: Offline
Witam Was,

może to proste dla Was, ale ja nie wiem jak odnaleźć wpisy swoje we forumie jeśli już nie są w liście przed wejściem do forumu.

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Dziękuję z góry!

_________________
Carolina
Kurts und Teresas Tochter
Otto Gustavs und Marias bzw. Feliks' und Jadwigas Enkelin
Adolfs und Wilhelmines bzw. Johanns und Marias bzw. Stefans und Stefanias bzw. Jans und Gertrudas Urenkelin
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sbasiaczOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swój wpis we forumie?  PostWysłany: 17-03-2019 - 11:02
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-02-2015
Posty: 2223
Skąd: Warszawa i okolice
Status: Offline
"wejdź na forum", zjedź na dół, "forum, tematy, posty"po prawej stronie na górze"zobacz swoje posty"
pozdrawiam
Basia S

_________________
pozdrawiam
BasiaS
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Virg@Offline
Temat postu: Jak odnaleźć swój wpis we forumie?  PostWysłany: 17-03-2019 - 11:13
Sympatyk


Dołączył: 19-03-2009
Posty: 780

Status: Offline
Można też będąc na:
Strona główna
w kolumnie: Menu główne – kliknąć [Szukaj na forum]
tam [Szukaj Autora:] wpisz: Carolina
- zaznacz - Pokaż wyniki jako: Posty lub Tematy
- kliknij klawisz: [Szukaj]

Poćwicz, powodzenia –
Lidia
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CarolinaOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swój wpis we forumie?  PostWysłany: 23-03-2019 - 11:19
Sympatyk


Dołączył: 06-11-2015
Posty: 221
Skąd: Münster, Westfalen
Status: Offline
Dzięki Wam bardzo 😍

_________________
Carolina
Kurts und Teresas Tochter
Otto Gustavs und Marias bzw. Feliks' und Jadwigas Enkelin
Adolfs und Wilhelmines bzw. Johanns und Marias bzw. Stefans und Stefanias bzw. Jans und Gertrudas Urenkelin
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BadylarzOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swój wpis NA FORUM?  PostWysłany: 23-03-2019 - 21:41
Sympatyk


Dołączył: 24-03-2017
Posty: 255

Status: Offline
Witam !

A ja mam prośbę do moderatora, coby się obudził.
Aż mnie zmroziło, jak zacząłem czytać ten wątek.
Nikt jakoś nie zwrócił uwagi na to, że słowo forum jest rodzaju nijakiego.
https://pl.wiktionary.org/wiki/forum
I nie we forumie, ale na forum.

Słowo rzeczywiście jest podobne do słowa album, które odmienia się w rodzaju męskim. Ale kiedyś słuchałem p. Miodka, który wyjaśnił, że dawniej było to słowo rodzaju nijakiego i podał jako przykład książki wydanej w XIX w. pt. Album wileńskie.

_________________
Pozdrowienia
Michał (Badylarz)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DanutaPOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swój wpis NA FORUM?  PostWysłany: 23-03-2019 - 21:48
Sympatyk


Dołączył: 25-12-2007
Posty: 186
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Michale, spójrz na profil osoby pytającej : Ona nie mieszka w Polsce

Danuta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kinga_jakubiakOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swoje stare wątki na forum  PostWysłany: 03-11-2019 - 15:18
Sympatyk


Dołączył: 08-01-2016
Posty: 125

Status: Offline
Kochani,

kiedyś prosiłam Was o pomoc w tłumaczeniach AKT, niestety od bardzo dawna tu nie zagladałam, zalało nam mieszkanie ponad rok temu a wraz z zalaniem utraci.łam wszyskie recznie pisane notatki, zdjecia, dokumenty:( Dodatkowo komputer wraz z danymi, nie udalo sie odzyskać Sad Zachowało sie tylko drzewo na My Heritage. Dzięki Bogu, że tam prowadziłam. Dlatego przerwałam budowę drzewa, trauma była zbyt silna. Teraz ponownie chcę odszukac akta, stad prosba o pomoc, w jaki sposób odszukac dawne wątki, nie chciałabym prosić ponownie o tłumaczenia, przy których juz raz pomogliście. Liczę na waszą pomoc i wsparcie, wiem, że bardzo ciężko będzie odszukać wszystkie informacje, ale jesli sie uda, teraz wszystko naniose bezposrednio do drzewa na dysku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GolfistanOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swoje stare wątki na forum  PostWysłany: 03-11-2019 - 15:45
Sympatyk


Dołączył: 04-11-2014
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Wchodzisz na forum, a następnie "idziesz" na dół gdzie po prawej stronie jest napisane :
twoje ostatnie posty,
twoje posty bez odpowiedzi

Powinno się udać.
Krzysztof.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kwroblewskaOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swoje stare wątki na forum  PostWysłany: 03-11-2019 - 15:46
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 16-08-2007
Posty: 3158
Skąd: Łódź
Status: Offline
Czy o to pytasz?
-> wejdź w Szukaj ->wpisz w miejsce Szukaj Autora - kinga_jakubiak ->zaznacz posty lub tematy -> https://genealodzy.pl/PNphpBB2-search.phtml i naciśnij SZUKAJ
___
Krystyna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sroczyński_WłodzimierzOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swoje stare wątki na forum  PostWysłany: 03-11-2019 - 15:48
Członek PTG


Dołączył: 09-10-2008
Posty: 31601
Skąd: Warszawa
Status: Offline
https://genealodzy.pl/PNphpBB2-search-s ... biak.phtml

_________________
Bez PW. Korespondencja poprzez maila:
https://genealodzy.pl/index.php?module= ... 3odzimierz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kinga_jakubiakOffline
Temat postu: Jak odnaleźć swoje stare wątki na forum  PostWysłany: 03-11-2019 - 16:20
Sympatyk


Dołączył: 08-01-2016
Posty: 125

Status: Offline
Tak serdecznie dziękuję Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.014074 sekund(y)