Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

Genealodzy.PL

Użytkownik: Rejestracja
Hasło: Pamiętaj

Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty 16:08 środa, 26 czerwca 2019

longpixel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gawroński_ZbigniewOffline
Temat postu: Jakie są zwyczaje co do przesyłania opracowanych indeksów?  PostWysłany: 03-03-2019 - 13:29
Sympatyk

Status: Offline
...co do przesyłania opracowanych indeksów.

5 roczników to już wypada wysłać czy w większych "paczkach"? Pytam serio. Akurat indeksuję swoją okolicę i z powodu ograniczeń czasowych ślamazarzy mi się to trochę. Zakładałem że 15 roczników "machnę" w 2 tygodnie, a tu wyjdzie mi najmniej miesiąc.

Pozdrawiam pięknie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Maślanek_JoannaOffline
Temat postu: Jakie są zwyczaje co do przesyłania opracowanych indeksów?  PostWysłany: 03-03-2019 - 14:15
Zasłużony
Sympatyk

Wypada Smile Smile Smile
nie wypowiadam się za Adminów, ale jak wysyłam porcje np. 4-letnie (po kilkaset aktów/rocznik) to nikt nie protestuje...
Na początku wysyłałam rocznikami, to (bardzo delikatnie) zwrócono mi uwagę, że łatwiej wrzucać do geneteki większe porcje. Ale to chyba nie ma ścisłych reguł - możesz mieć rocznik, gdzie jest 1000 aktów, albo taki, gdzie jest 50...
Pozdrawiam
Joanna

Gawroński_ZbigniewOffline
Temat postu: Jakie są zwyczaje co do przesyłania opracowanych indeksów?  PostWysłany: 03-03-2019 - 14:37
Sympatyk

Rozumiem i dziękuję za poradę.

U mnie rocznik to "cuzamen do kupy" około 200 wpisów lub nieco mniej (UMZ). Czyli wolę poślimaczyć jeszcze trochę. Smile Smile Smile

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat