Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
sobota, 19 września 2020

longpixel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gawroński_ZbigniewOffline
Temat postu: Jakie są zwyczaje co do przesyłania opracowanych indeksów?  PostWysłany: 03-03-2019 - 13:29
Sympatyk

Status: Offline
...co do przesyłania opracowanych indeksów.

5 roczników to już wypada wysłać czy w większych "paczkach"? Pytam serio. Akurat indeksuję swoją okolicę i z powodu ograniczeń czasowych ślamazarzy mi się to trochę. Zakładałem że 15 roczników "machnę" w 2 tygodnie, a tu wyjdzie mi najmniej miesiąc.

Pozdrawiam pięknie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Maślanek_JoannaOffline
Temat postu: Jakie są zwyczaje co do przesyłania opracowanych indeksów?  PostWysłany: 03-03-2019 - 14:15
Zasłużony
Sympatyk

Wypada Smile Smile Smile
nie wypowiadam się za Adminów, ale jak wysyłam porcje np. 4-letnie (po kilkaset aktów/rocznik) to nikt nie protestuje...
Na początku wysyłałam rocznikami, to (bardzo delikatnie) zwrócono mi uwagę, że łatwiej wrzucać do geneteki większe porcje. Ale to chyba nie ma ścisłych reguł - możesz mieć rocznik, gdzie jest 1000 aktów, albo taki, gdzie jest 50...
Pozdrawiam
Joanna

Gawroński_ZbigniewOffline
Temat postu: Jakie są zwyczaje co do przesyłania opracowanych indeksów?  PostWysłany: 03-03-2019 - 14:37
Sympatyk

Rozumiem i dziękuję za poradę.

U mnie rocznik to "cuzamen do kupy" około 200 wpisów lub nieco mniej (UMZ). Czyli wolę poślimaczyć jeszcze trochę. Smile Smile Smile

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat