Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 18 kwietnia 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Potomek_WosinskichOffline
Temat postu: Jak korzystać z tej strony?  PostWysłany: 08-02-2019 - 09:27
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 27-01-2019
Posty: 225

Status: Offline
Mam pewien problem. Strona, do której kiedyś dostałem link trochę mnie przerosła. https://archives.gov.by/eng/index.php?id=457122 to jest ta stronka. Ogólnie chciałbym uzyskać dostęp do tabelki "Naliboki" ale jak w niej nie ma odnośnika. Wiem, pewnie każdy/a z Was się głowi jak można tego nie rozumieć, bo ale tak jest.
Pozdrawiam-Wosiński Wojciech
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
marzanna62Offline
Temat postu: Jak korzystać z tej strony?  PostWysłany: 08-02-2019 - 09:39
Sympatyk


Dołączył: 06-08-2015
Posty: 777

Status: Offline
Nie ma odnosnika bo to jest tylko spis inwentarza z nr jednostki. Poszukaj na forum watku o archiwach na kresach z tego co wiem pisze sie tam na maila prosbe o kwerende a oni wyceniaja.
Ponizej inny link tam tez mozna wyszukiwac po miejscowosciach i mozna wyszukac cos ciekawego. Sparwdzilam Naliboki i wyszlo mi kilka wynikow.

https://www.archivesportaleurope.net/pl ... 51C4450F6F

Wiem ze niedawno jestes na naszym forum przyjmij wiec dobra rade nie oczekuj ze wszytsko czego szukasz MUSI byc dostepne w internecie niektore jednostki nie byly skanowane i nie wiadomo czy kiedys beda skanowane w genealogii wiele ciekawych znalezisk to samodzielne przegladanie kartek lub mikrofilmow w archiwach. Ksiegi metrykalne to tak naprawde tylko jedna z "działek" w ktorej mozna szukac. Czasem prawdziwe skarby mozesz znalezc w takich innych zrodlach nie metrykach.

_________________
Marzanna

Szukam nazwisk Rzemieniec, Rzemieniecki itp
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Potomek_WosinskichOffline
Temat postu: Jak korzystać z tej strony?  PostWysłany: 08-02-2019 - 10:20
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 27-01-2019
Posty: 225

Status: Offline
Wiem. Tylko że jak księdza tam pytałem na Białorusi czy mają metryki to powiedział że ruskie spalili, a z kolei na forum ktoś twierdził że nie spalili.

_________________
Pozdrawiam,
Wojciech Kacper Wosiński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Doniec_Henry
Temat postu: Jak korzystać z tej strony?  PostWysłany: 08-02-2019 - 11:28
Sympatyk


Dołączył: 11-10-2014
Posty: 785

witam,

Search - wstaw Naliboki

https://archives.gov.by/eng/index.php?id=search_result

powodzenia

_________________
Doniec_Henry
pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.266020 sekund(y)