Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
piątek, 29 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mpelczynskaOffline
Temat postu: MyHeritage czy warto konto premium  PostWysłany: 07-08-2018 - 14:26
Sympatyk


Dołączył: 04-04-2018
Posty: 169

Status: Offline
Cześć,

Dzisiaj widzę, że jest promocja na MyHeritage i płatość jest 50%. To wychodzi jakieś 280 zł plus podatek za najwyższy pakiet. Chciałam się zapytać, czy może ktoś z Państwa ma nawyższe konto, czy warto je wykupić? Dużo to pomaga?

_________________
- Martyna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lis_TadOffline
Temat postu: MyHeritage czy warto konto premium  PostWysłany: 07-08-2018 - 15:04
Sympatyk


Dołączył: 05-10-2015
Posty: 95

Status: Offline
Cześć,

Patrząc na moje przygody z genealogią to etap MyHeritage mam już za sobą. I nie chodzi tu w ogóle o wątek finansowy, po prostu Myheritage nie wnosi już nic nowego do moich poszukiwań. Miałem konto przez kilka lat i zrezygnowałem.

Oczywiście to jest subiektywne i zależy od każdego z osobna, potrzeb i etapu na jakim się jest w budowie drzewa, itp/itd.

Pieniądze zaoszczędzone na subskrypcję można wydać na wiele innych sposobów. Także związanych z genealogią.

Pozdrawiam,
Tadeusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
aniulenkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2019 - 00:02
Sympatyk


Dołączył: 15-11-2018
Posty: 10

Status: Offline
Czasem mozna to obejsc..

np jak czesto sie bywa na MyHeritage to zaczyna sie wyswietlac dedykowana reklama na facebooku z MyHeritage zeby zalozyc konto juz dzis i darmowy okres probny 14 dni Laughing
Ja w ten sposob zakladalam konto premium kilka razy i rezygnowalam przed zakonczeniem okresu probnego. Udalo mi sie to zrobic kilka razy pod rzad, wiec nie jest to opcja jedynie dla nowych uzytkownikow.

A czasem warto.. ja na przyklad poprzez MyHeritage znalazlam nieznane zdjecia mojego pradziadka - jego rodzicow, kuzynow, rodzenstwa
Czasem tez sama wpisuje jakies osoby, daty, czy inne informacje, ktore znam z glowy, od innych czlownkow rodziny albo spisane ze starych zdjec, a nie ma sladu w archiwach. Dzieki temu mozna sie uzupelnic o wiecej informacji niz tylko w ksiegach.
Kiedys tez znalazlam przez MyHeritage, ze daleki krewny wyemigrowal do Stanow - strona znalazla go do porownania w spisie przyjezdnych (a do glowy by mi nie przyszlo przeszukiwac takich dokumentow)


Plusy z MyHeritage Premium to wlasnie mozliwosc znajdywania przodkow w innych drzewach i porownanie danych (chociaz tu roznie bo czasem czyjes dane wprowadzaja w blad)
Mozliwosc kontaktu z innymi uzytkownikami (mozna w latwy sposob szybko znalezc osobe z nami na jakiejs galezi spokrewniona)
A przede wszystkim mozliwosc dodania duuuuuuzej ilosci osob w drzewie (dla mnei to plus bo na MH pracuje mi sie dotychczas najlatwiej)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mpelczynskaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2019 - 00:19
Sympatyk


Dołączył: 04-04-2018
Posty: 169

Status: Offline
Serio tak dziala z tym okresem 14 dniowym? I to dziala jakby dla tego samego konta? Bo bardzo by mi MyHeritage pomoglo ale cena...

Napisz więcej o tym 14 dniowym okresie probnym. Musi byc rozne IP? Rozne konta? Jak to dokladnie ogarnelas?Smile

_________________
- Martyna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
aniulenkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2019 - 00:47
Sympatyk


Dołączył: 15-11-2018
Posty: 10

Status: Offline
Caly czas to samo konto.
Pierwsze premium na okres probny mialam przy zakladaniu jako nowy uzytkownik.
A pozniej dalej korzystalam z oferty, kazdorazowo klikajac w link z facebooka, ktory kierowal mnei na strone.
To troche tak jakby facebook nie wiedzial, ze mam juz konto, wiec chcial mnie przyciagnac atrakcyjna oferta.
A MyHeritage tego nie weryfikowalo czy jestem nowym uzytkownikiem czy nie tylko dalej proponowalo oferte na istniejacym koncie
- zrobilam tak chyba ze 4 razy pod rzad, teraz listopad-grudzien. Szkoda tylko, ze nie mozna sterowac reklamami na fb, wiec albo sie ma szczescie albo nie.. ostatnio mi nie wyskakuja :/ ale to predzej dlatego ze fb mysli ze interesuja mnie juz inne rzeczy



aaa tylko koniecznie trzeba pamietac zeby sie wypisac z uslugi przed uplynieciem 14 dni zeby nie naliczylo oplaty Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mpelczynskaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2019 - 01:00
Sympatyk


Dołączył: 04-04-2018
Posty: 169

Status: Offline
Super!!!!! Dziekuje bardzo. Bede probowac Smile mega pomoc!

_________________
- Martyna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.534913 sekund(y)