Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AlbertinioOffline
Temat postu: Archiwum Diecezjalne w Tarnowie, pomogę (Nieaktualny)  PostWysłany: 07-01-2019 - 16:24
Sympatyk


Dołączył: 13-11-2014
Posty: 72

Status: Offline
Dzień dobry.
Jutro będę w AD Tarnów. Jeżeli ktoś jest zainteresowany poszukaniem jakieś informacji lub aktu to proszę pisać.

_________________
Patryk
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Agnieszka_Kluzek
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2019 - 18:48
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 25-10-2018
Posty: 45

"Albertinio"Dzień dobry.
Jutro będę w AD Tarnów. Jeżeli ktoś jest zainteresowany poszukaniem jakieś informacji lub aktu to proszę pisać.


Panie Patryku,
jeśli byłby Pan tak miły i mógł mi sprawdzić kilka informacji.
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę się ze mną skontaktować na priv. w kwestii kosztów, które Pan ewentualnie poniesie w AD w związku z moją prośbą.
Agnieszka

(dopisek z 18.02.19: usunęłam imiona i nazwiska interesujących mnie osób, Pan Patryk już się ze mną skontaktował)


Ostatnio zmieniony przez Agnieszka_Kluzek dnia 19-02-2019 - 11:10, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlbertinioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2019 - 19:21
Sympatyk


Dołączył: 13-11-2014
Posty: 72

Status: Offline
Dobrze. Postaram się pomóc.

_________________
Patryk
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.566302 sekund(y)