Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

https://genealodzy.pl/

Polskie TG  
Użytkownik:         Rejestracja
Hasło: Zapamiętaj

flag-pol flag-eng     home login logout     Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty

03:17 niedziela, 16 grudnia 2018

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krzysiek60Offline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2018 - 09:18

Status: Offline
Proszę o pomoc w znalezieniu informacji o służących w armii carskiej kilku członków mojej rodziny: Stanisław Wołowski syn Antoniego urodzony w Sokolnikach parafia Modlna 24.04.1885 r. (podobno zaginął w carskiej Rosji jeszcze przed I wojn światową), Józef Personowski syn Stanisława ur. w Popielawach parafia Łaznów w 21.04.1879 r., Karol Radomski syn Tomasza ur. około 1879/84 r. w Witowie ? gdzieś w końskiem. Dwaj ostatni powrócili z wojny i są odnotowani w biurze meldunkowym Łodzi w 1919 r. jako powracający z Niemiec. Nie wiem czy jako zwolnieni jeńcy wojenni czy byli żołnierze niemieccy. Nie znam żadnej informacji z ich służby wojskowej. Serdecznie dziękuję za ewentualną pomoc.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mirmasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2018 - 23:52

Status: Offline
Witam Was. Odnalazłem ten akt jeszcze przed waszą "kłotnią" co do nazwy i dróg prowadzących do rzymu. Janek miał racje 21.07.1877r . przeczytałem akt . Dziękuje za pomoc w tej kwestii. Co do armii carskiej jeśli to możliwe chciałbym was prosic o "małą" pomoc tj kiedy i gdzie służył. Pozdrawiam
Miron

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat