Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Pawłowski_HenrykOffline
Temat postu: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?*  PostWysłany: 19-07-2015 - 09:01
Sympatyk


Dołączył: 09-02-2011
Posty: 393

Status: Offline
witam,

czy ktos wie co stało sie z wątkiem dotyczącym przodków Marka Kondrata bo dziwnym trafem najpierw zmieniono jego temat na jakieś dziwne "...." a teraz zniknął zupełnie, bo nie mogę go znaleźć nawet w pisanych przeze mnie postach a mam wrażenie że brałem udział w toczącej się tam dyskusji.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sawicki_JulianOffline
Temat postu: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 11:27
Sympatyk


Dołączył: 05-11-2009
Posty: 3424
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Status: Offline
Witam, czy Pan Marek Konrad wie że się o nim pisze i jeszcze bardzo głupio. Słyszałem w czasie bierzmowania w jednej świętokrzyskiej parafii na kazaniu głoszone przez biskupa takie słowa ; z głupotą się obnoszą, ale mądrości używać się wstydzą. Dodam od siebie ze w 50 % pasuje to szczegolnie do polityki, z czego czerpiemy przez media od nich przyklad, od góry do samego dołu, nie omija to też i genealogii -Julian
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Janina_Tomczyk
Temat postu: Re: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 12:00
Nieaktywny


Dołączył: 10-12-2012
Posty: 1260

Sawicki_Julian napisał:
Witam, czy Pan Marek Konrad wie że się o nim pisze i jeszcze bardzo głupio. Słyszałem w czasie bierzmowania w jednej świętokrzyskiej parafii na kazaniu głoszone przez biskupa takie słowa ; z głupotą się obnoszą, ale mądrości używać się wstydzą. Dodam od siebie ze w 50 % pasuje to szczegolnie do polityki, z czego czerpiemy przez media od nich przyklad, od góry do samego dołu, nie omija to też i genealogii -Julian


Witaj Julianie

W całości podzielam Twoje zdanie! Pan Marek, jako miły człowiek z poczuciem humoru podszedł do własnych wywodów genealogicznych i z całą pewnością byłby głęboko zniesmaczony tym co tu się rozpętało.
Nie tylko w tym poście widać kto najwięcej pisze komentarzy agresywnych i złośliwych w swej treści i zniechęca to do czytania forum.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Janka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sawicki_JulianOffline
Temat postu: Re: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 13:23
Sympatyk


Dołączył: 05-11-2009
Posty: 3424
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Status: Offline
Witam Droga Janino, ja sam się uczę pokory i tak pisać by było przydatne i nikogo nie poniżać, a już kto jak kto, ale Kapitan Kwiatkowski i główna rola p. Marka Konrada, to mi się podobało jak zastępował Ubeków w rządzeniu krajem po wojnie.
Ale teraz czy są zmiany na lepsze jutro, jak Polska jest dwa razy więcej zadłużona niż Grecja ; pozdrawiam - Julian
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Marynicz_Marcin
Temat postu: Re: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 15:27
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 20-06-2009
Posty: 2308
Skąd: Międzyrzecz
Wydaje się, że wątek został usunięty albo przeniesiony w miejsce dostępne dla moderatorów.

Oczywiście "internet nie zapomina" i wątek można zobaczyć tutaj: http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl

Co prawda bez możliwości dopisania czegokolwiek, ale na pewno są tacy, którzy nie widzieli, czy nie zdążyli.

_________________
Pozdrawiam,
Marcin Marynicz

Zapraszam na mojego bloga genealogicznego :
http://przodkowieztamtychlat.blogspot.com/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Pawłowski_HenrykOffline
Temat postu: Re: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 18:29
Sympatyk


Dołączył: 09-02-2011
Posty: 393

Status: Offline
Zapytałem bo wydaje mi się że moderatorzy zobowiązani są o podanie informacji na temat przyczyn usunięcia lub przeniesienia danego wątku, na podstawie obowiązującego również ich regulaminu.

Zapytałem dlatego, iż cała sytuacja zaczyna być niesmaczna, bo ci którzy głośno rzekomo występują przeciwko wszelkim totalitaryzmom, sami na własnym poletku zaczynają uprawiać jakiś totalitarny "zamordyzm" jeżeli opinie innych członków forum nie zgadzają się z ich "oficjalnie panującą linią i wykładnią"

Będę wdzięczny za wyjaśnienia ze strony moderatorów,

pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kwroblewskaOffline
Temat postu: Re: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 20:16
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 16-08-2007
Posty: 3157
Skąd: Łódź
Status: Offline
Pawłowski_Henryk napisał:
Zapytałem bo wydaje mi się że moderatorzy zobowiązani są o podanie informacji na temat przyczyn usunięcia lub przeniesienia danego wątku, na podstawie obowiązującego również ich regulaminu.

Zapytałem dlatego, iż cała sytuacja zaczyna być niesmaczna, bo ci którzy głośno rzekomo występują przeciwko wszelkim totalitaryzmom, sami na własnym poletku zaczynają uprawiać jakiś totalitarny "zamordyzm" jeżeli opinie innych członków forum nie zgadzają się z ich "oficjalnie panującą linią i wykładnią"

Będę wdzięczny za wyjaśnienia ze strony moderatorów,

pozdrawiam


Jako autorka tematu o przodkach p. Marka Kondrata, miałam możliwość zmiany tytułu i usunięcia moich wpisów.
Z tytułu pozostawiłam tylko "....".

A jak nie ma tytułu i pierwszego postu, to czego miałaby dotyczyć dyskusja.

Gdzie jest, adres podał Marcin i swoje posty tam znajdziesz.
___
Krystyna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mendyka_GrzegorzOffline
Temat postu: Re: Gdzie jest artykuł o przodkach Marka Kondrata?  PostWysłany: 19-07-2015 - 23:51
Sympatyk


Dołączył: 11-07-2006
Posty: 521
Skąd: Wrocław/Kalisz
Status: Offline
kwroblewska napisał:
Pawłowski_Henryk napisał:
Zapytałem bo wydaje mi się że moderatorzy zobowiązani są o podanie informacji na temat przyczyn usunięcia lub przeniesienia danego wątku, na podstawie obowiązującego również ich regulaminu.
Zapytałem dlatego, iż cała sytuacja zaczyna być niesmaczna, bo ci którzy głośno rzekomo występują przeciwko wszelkim totalitaryzmom, sami na własnym poletku zaczynają uprawiać jakiś totalitarny "zamordyzm" jeżeli opinie innych członków forum nie zgadzają się z ich "oficjalnie panującą linią i wykładnią"
Będę wdzięczny za wyjaśnienia ze strony moderatorów,
pozdrawiam

Jako autorka tematu o przodkach p. Marka Kondrata, miałam możliwość zmiany tytułu i usunięcia moich wpisów.
Z tytułu pozostawiłam tylko "....".
A jak nie ma tytułu i pierwszego postu, to czego miałaby dotyczyć dyskusja.
Gdzie jest, adres podał Marcin i swoje posty tam znajdziesz.__
Krystyna

-brak reakcji i wyjaśnień moderatorów
-skuteczne usunięcie wątku
-link podany przez Marcina okrojony z kilku postów z 18.07; gdzie reszta?

pytanie: czy można manipulować wątkami?, postami?
a może potraktować to jako formę argumentacji?

szczęśliwie /?/ mam zapisaną całą dyskusję więc i możliwość własnej oceny wszystkich aspektów

_________________
Grzegorz z Wrocławia
Śląskie Towarzystwo Genealogiczne [102/2001]
Kaliskie Towarzystwo Genealogiczne [ 16/2010]
https://genealodzy.wroclaw.pl/
http://gento.wroclaw.pl/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ZatokaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2015 - 11:07
Nieaktywny


Dołączył: 04-07-2009
Posty: 328

Status: Offline
Z coraz większym przerażeniem obserwuję tendencje jakie się kształtują na tym forum. Przez wiele lat trwała batalia o opracowanie regulaminu. Dziś widać że był to najgłupszy pomysł. Administracja najwyraźniej jest przesiąknięta wzorcami socjalizmu. Tak jak wtedy myślała partia tak miał myśleć cały naród. Dzisiaj tu userzy mają myśleć tak jak chce tego administracja i moderatorzy.

PYTAM SIĘ: Jaki punkt regulaminu upoważnia moderatorów do usuwania postów, którym nie można niczego zarzucić ? Usunięcie tematu nie jest argumentem dla takich praktyk.

Inny przykład. Kilka miesięcy temu w jednym z tematów poruszyłem na zasadzie wątku pobocznego kwestię reindeksacji. Jedna z koleżanek nie znająca tego terminu założyła nowy temat. Posypały się odpowiedzi. Wszystkie merytoryczne bez cienia złośliwości. Gdy chciałem zamieścić swoją odpowiedź okazało się że temat zniknął. Po kilku tygodniach jego posty (ze zdumieniem) odnalazłem w pierwotnym temacie. Jak ocenić taki przypadek gdy user działa jak najbardziej poprawnie zakładając nowy temat, a moderato go w taki sposób likwiduje ?

Moderacja to ciężki kawałek chleba. Nie raz na ten temat dyskutowaliśmy. Jako jej gorący zwolennik zawsze ją popierałem ale w zakresie działań porządkowych i systematyzujących natomiast jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego z czym mamy doczynienia tutaj.

Czy są inne sposoby działania ? TAK. Przykład. Półtora roku temu doszło do awantury na forum K-PTG. Temat został zamknięty ale nie usunięty. Dziś każdy może sobie go przeczytać i samemu ocenić kto rozrabiał. Efekt. Od tego momentu nie było żadnej awantury gdyż osoby mające skłonności do ich wywoływania liczą właśnie na to że temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam

Janusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2015 - 11:16
Zasłużony
Zarząd PTG


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 542

Status: Offline
Witam,

Jak wyżej Krystyna napisała - swoje posty sama usunęła z wątku i zmieniła tytuł.
Żeby nie kontynuować tej dyskusji zamykam ten temat i proszę więcej nie otwierać tematów powiązanych.

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.498392 sekund(y)