Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiktor_jatkiewiczOffline
Temat postu: Zrobie zdjecie na cmentarzu w Szczecinie  PostWysłany: 12-07-2014 - 08:50
Sympatyk


Dołączył: 01-03-2013
Posty: 313

Status: Offline
Witam!Przepraszam za brak odzewu z mojej strony ale niestety ne mogłem wcześniej w tej sprawie.Proszę napisać czy prośby są nadal aktualne to za 2 tygodnie postaram się je zrobic ponieważ teraz wyjeżdżam.
Jeszcze raz bardzo przepraszam i pozdrawiam,
Wiktor
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Matuszewicz_WojciechOffline
Temat postu: Zrobie zdjecie na cmentarzu w Szczecinie  PostWysłany: 12-07-2014 - 09:47
Sympatyk


Dołączył: 10-07-2012
Posty: 159

Status: Offline
Witam serdecznie!
Bardzo proszę o zrobienie zdjęcia nagrobka JANA NOWAKOWSKIEGO na cmentarzu Centralnym nr kwatery 78B , rząd 7 , nr grobu 10. JAN ur. 1909-07-08, zmarł 1981-07-09

Mój email : bsmwmx@gmail.com
Pozdrawiam,
Wojtek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wiktor_jatkiewiczOffline
Temat postu: Zrobie zdjecie na cmentarzu w Szczecinie  PostWysłany: 12-07-2014 - 10:18
Sympatyk


Dołączył: 01-03-2013
Posty: 313

Status: Offline
Oczywiście postaram się zrobic zdjęcie.
Pozdrawiam,Wiktor
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwaHOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-07-2014 - 09:26
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 02-06-2007
Posty: 83

Status: Offline
Ewo, zajrzyj na pw.

Ewa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Matuszewicz_WojciechOffline
Temat postu: Zrobie zdjecie na cmentarzu w Szczecinie  PostWysłany: 14-07-2014 - 00:02
Sympatyk


Dołączył: 10-07-2012
Posty: 159

Status: Offline
Wiktor,
Prośba odnośnie zdjęcia grobu JANA NOWAKOWSKIEGO nieaktualna. Dostałem już zdjęcie zrobione przez Elżbietę.
Ale dziękuję za chęci.

Pozdrawiam,
Wojtek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
anetamorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2014 - 11:34


Dołączył: 10-11-2014
Posty: 3

Status: Offline
Witam serdecznie,zwracam się z prośbą do kogoś ze Szczecina o zrobienie zdjęcia grobu znajdującego się na cmentarzu ZDROJE.Jest tam pochowany Edward Hardulak ur.15.04.1951, zm.16.08.1952.Miejsce pochówku to: Nr kwatery: CV, Rząd: 4, Nr grobu: 6.Jest to brat mojej mamy z tym, że my mieszkamy w południowo-wschodniej Polsce i nigdy nie byliśmy na tym grobie,nie mamy pojęcia czy ten grób nie został zlikwidowany w wyszukiwarce odnalazłam te dane ale zdjęć niema. Jeśli ktoś byłby tam na miejscu i ten grób jeszcze istnieje to prosiłabym jescze o zwrócenie uwagi czy nie ma drugiej tabliczki bo być może ktoś tam jeszcze został pohowany na tym miejscu bo w sumie minęło już 62 lata.Jeśli znalazł by ktoś ten grób to prosiłabym o zdjęcia i informacje czy tylko on tam jest pochowany.Szukam informacji o tym grobie bo też przeszło nam przez myśl przeniesienie szczątków ale pierwsze musze sprawdzić czy ten grób jeszcze jest.Byłabym bardzo bardzo wdzięczna jeśli ktoś zrobiłby mi tą przysługe i z góry dziękuje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
anetamorOffline
Temat postu: Zrobie zdjecie na cmentarzu w Szczecinie  PostWysłany: 10-11-2014 - 11:40


Dołączył: 10-11-2014
Posty: 3

Status: Offline
Witam serdecznie,zwracam się z prośbą do kogoś ze Szczecina o zrobienie zdjęcia grobu znajdującego się na cmentarzu ZDROJE.Jest tam pochowany Edward Hardulak ur.15.04.1951, zm.16.08.1952.Miejsce pochówku to: Nr kwatery: CV, Rząd: 4, Nr grobu: 6.Jest to brat mojej mamy z tym, że my mieszkamy w południowo-wschodniej Polsce i nigdy nie byliśmy na tym grobie,nie mamy pojęcia czy ten grób nie został zlikwidowany w wyszukiwarce odnalazłam te dane ale zdjęć niema. Jeśli ktoś byłby tam na miejscu i ten grób jeszcze istnieje to prosiłabym jescze o zwrócenie uwagi czy nie ma drugiej tabliczki bo być może ktoś tam jeszcze został pohowany na tym miejscu bo w sumie minęło już 62 lata.Jeśli znalazł by ktoś ten grób to prosiłabym o zdjęcia i informacje czy tylko on tam jest pochowany.Szukam informacji o tym grobie bo też przeszło nam przez myśl przeniesienie szczątków ale pierwsze musze sprawdzić czy ten grób jeszcze jest.Byłabym bardzo bardzo wdzięczna jeśli ktoś zrobiłby mi tą przysługe i z góry dziękuje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Świstak_ElżbietaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2014 - 13:30
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 12-10-2011
Posty: 29
Skąd: Szczecin
Status: Offline
Postaram się jutro odszukać grób i zrobić zdjęcie .

Pozdrawiam
Elżbieta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Świstak_ElżbietaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2014 - 16:17
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 12-10-2011
Posty: 29
Skąd: Szczecin
Status: Offline
Grób Edwarda Hardulaka na cmentarzu w Zdrojach nadal istnieje. Zdjęcia zrobiłam.
Elżbieta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
anetamorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2014 - 18:01


Dołączył: 10-11-2014
Posty: 3

Status: Offline
BARDZO DZIĘKUJE. A w jaki sposób mogę uzyskać te zdjęcia?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Świstak_ElżbietaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2014 - 18:39
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 12-10-2011
Posty: 29
Skąd: Szczecin
Status: Offline
Zdjęcia wysłałam.
Elżbieta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anna_RadziszewskaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2015 - 17:12


Dołączył: 27-04-2008
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Dzień dobry,
Mam serdeczną prośbę o zrobienie zdjęcia grobów znajdujących się na Cmentarzu Dąbie. Są tam pochowani; Andrzej ODRZYWÓŁ VEL NARENTURA: Nr kwatery: BX, Rząd: 12, Nr grobu: 5 oraz Zofia ODRZYWÓŁ-VEL-NAWENTURA Nr kwatery: B10, Rząd: 12, Nr grobu: 5.
Będę bardzo bardzo wdzięczna za pomoc.
z góry dziękuje.
Anna radziszewska
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
robert.kantorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-08-2015 - 20:35
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 23-11-2009
Posty: 136

Status: Offline
Witam
Zwracam się z prośbą o wykonanie zdjęcia następujących grobów na cmentarzu Centralnym w Szczecinie:
Cłapiński Henryk: Nr kwatery: 47A Rząd: 6 Nr grobu: 13
Cłapiński Józef: Nr kwatery: 48C Rząd: 2 Nr grobu: 01
Cłapiński Zbigniew Nr kwatery: 48D Rząd: 21 Nr grobu: 5
Czerwonka Marian: Nr kwatery: 71C Rząd: 20 Nr grobu: 12
Z góry dziękuję
Robert Kantorek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MookiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-09-2015 - 20:21


Dołączył: 20-05-2008
Posty: 7

Status: Offline
Witam mieszkańców Szczecina !

Bardzo zależy mi na wykonaniu zdjęcia nagrobka LEOPOLDA SZUNIEWICZA, pochowanego na cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Kwatera 51B, rząd 2, nr grobu 12. Dokładne miejsce grobu można znaleźć na wyszukiwarce miejsca pochówku w Szczecinie: http://cmentarze.szczecin.pl/Cmentarze/ ... atazgonu=.

Przypuszczam, że w wyszukiwarce podano błędną datę zgonu Leopolda (1900-02-01), tym bardziej, że indeks obejmuje jedynie osoby pochowane po 1945 roku.

Z góry serdecznie dziękując osobie, która zgodzi się poświęcić swój czas i wykona dla mnie owo zdjęcie, podaję swój adres e-mail: mariusz[at]formanowicz.pl

Pozdrawiam
Mariusz Formanowicz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zofia_Gonet_AntoniszynOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-09-2015 - 00:33
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 07-02-2009
Posty: 125

Status: Offline
Witam!
Chętnie zrobię to zdjęcie, ale musi to potrwać kilka dni. Jestem w trakcie wykonywania [obiecanych już dawno] zdjęć dla Roberta [poprzedni post], a to trochę inny rejon cmentarza. Dziś wybierałam się, ale padał deszcz kilkakrotnie w ciągu dnia. Postaram się jak najwcześniej.

Pozdrawiam
ZosiaA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.913845 sekund(y)