Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Tadeusz_WysockiOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 14:05
Członek PTG


Dołączył: 23-02-2007
Posty: 759
Skąd: Warszawa
Status: Offline
A więc dla wszystkich zarażonych tym szczególnym wirusem genealogii - Szczęśliwego Nowego 2009 Roku i dużo WUP! - Wielce Udanych Poszukiwań!
=
I mała propozycja z mojej strony do webszefa, prezesa Jacka i wszystkich przyjaciół z PolTG:
Czy nie możnaby poprosić o rozszerzenie wiadomości na forum na tej stronie o kilka razy, np. do ok. 1 tygodnia? Oto moje argumenty:
I. Forum jest najbardziej żywotną częścią strony.
II. Wiadomości jest coraz więcej i jak widać teraz znikają one już po ok. 2 dniach, i kurcze blade, nie można wyjechac nawet na weekend, żeby nie zgubić wielu ciekawych wiadomości, które za szybko spadają "z afisza"!
III. Inne genfora na świecie trzymają na pierwszej stronie wiadomości nawet od kilku miesięcy, np. te amerykańskie genforum of sierpnia, i widać jest świetnie całą historię: http://www.genforum.genealogy.com/poland/
IV. Nie powinno to wydłużyć ładowania strony, tu nie ma grafiki.
V. Coraz częściej Nasi Tu Byli też znacznie wydłuża stronę główną.
Co Wy na to?
Tadeusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wladyslaw_MoskalOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 15:01
Sympatyk


Dołączył: 25-04-2008
Posty: 1537

Status: Offline
Dolaczam Zyczenia Pomyslnego Nowego Roku [jest coraz wiecej pomyslnych prognoz na druga
polowe 2009] i ... przylaczam sie do prosby Tadeusza.
Nasi Tu Byli czasem sprawia moj smiech - kiedy ja przygotowuje sie do snu i po raz
ostatni zagladam do Forum, w Polsce juz nawet przed godz. 6 rano mozna zobaczyc nazwiska
zarazonych wirusem genealogii - bardzo czesto juz "siedzi" na Forum Staszek Pieniazek,
ktorego znam "internetowo" od lat, a dzisiaj serdecznie pozdrawiam [Staszku, juz dolaczylem
do tych co sa na emeryturze].
Wladyslaw z Kanady
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wladyslaw_MoskalOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 15:06
Sympatyk


Dołączył: 25-04-2008
Posty: 1537

Status: Offline
Dzieki za czesciowe spelnienie naszej prosby w ciagu niecalej godziny !!!!
Wladyslaw
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AnnaZOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 17:07
Sympatyk


Dołączył: 16-01-2008
Posty: 27
Skąd: Ustka/Gorzów
Status: Offline
Życzę Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i żeby ten nadchodzący był jeszcze bardziej owocny w sukcesy genealogiczne...

Anna Zborowska
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Pieniążek_StanisławOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 17:09
Zasłużony
Nieaktywny


Dołączył: 14-07-2006
Posty: 923
Skąd: Gdynia
Status: Offline
Pomyślności i wspaniałych doznań genealogicznych wszystkim uczestnikom strony
Zyczy
Staszek Pieniążek
PS. I do Władzia Moskala
Władziu , ja zwykle jestem zaraz lub przed 5 rano. Dzień w dzień. W Nowy Rok zapewne nie będę. Mam dobrą nalewkę i wspaniałych przyjaciół a ta nalewka znacznie przedłuża sen.

PS II do Jacka
Jak już jesteśmy przy prośbach o jakąś nowelizację strony to czy czasem nie było by możliwość (tak jak na "4genie" stworzenie na dole takich pogaduszek tekstowych w czasie realnym. Ja wiem, że jest GG, Skype i inne, ale rozmowa miezy dwojgiem, trojgiem, którą mogą nawet podejrzeć inni i się w nią włączyć to co innego. Np z Władziem wcześnie rano u mnie, późno w nocy u niego mogli byśmy sobie pogawędzić o tych sztabkach złota z jego kopalni.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Michał_D.WysockiOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 17:27
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 22-01-2008
Posty: 165

Status: Offline
Ja, oczywiście, także dołączam się do Noworocznych życzeń dla wszystkich azarażonych bakcylem genealogii oraz dla mojego "mentora" Staszka Pieniążka... oraz wielu innych z Genealodzy.pl, Pom.TG, Genpolu, itd...

Miłej noworocznej zabawy i szczęścia w NR 2009
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
bozenabalawOffline
Temat postu: Szczęśliwego Nowego!! + mała propozycja rozszerzenia forum..  PostWysłany: 31-12-2008 - 20:19
Zasłużony
Członek Honorowy


Dołączył: 02-01-2008
Posty: 248
Skąd: Dolny Śląsk
Status: Offline
Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku , pomyślności i wspaniałych odkryć genealogicznych
http://www.toast.1k.pl/?od=Bożena

_________________
Serdeczności Bożena Balawender
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jola493Offline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2008 - 21:40
Sympatyk


Dołączył: 10-01-2008
Posty: 42

Status: Offline
Wiele szczęścia w Nowym Roku, samych pomyślnych dni oraz wielkich odkryć genealogicznych - życzy Jolanta Bielicka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Irena_SopotOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2008 - 23:04
Sympatyk


Dołączył: 17-12-2007
Posty: 32
Skąd: Sopot
Status: Offline
Życzę szczęśliwego Nowego Roku 2009 i sukcesów w poszukiwaniach genealogicznych.

Irena Sukiennik
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Młochowski_JacekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2008 - 23:59
Członek Honorowy


Dołączył: 20-06-2006
Posty: 1725
Skąd: Radom
Status: Offline
Wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów i radości wszystkim Genealogom w Nowym 2009 Roku

_________________
Pozdrawiam serdecznie
Jacek Młochowski
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
maria.j.nieOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2009 - 00:36
Zasłużony
Administrator


Dołączył: 19-03-2007
Posty: 2642
Skąd: Lubuskie
Status: Offline
Zdrowia, szczęścia i radości
w Nowym Roku 2009

Wszystkim odwiedzającym stronę
oraz Członkom i sympatykom
Polskiego Towarzystwa Genealogicznego życzy Maria Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krystyna_CzernigaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2009 - 10:49
Sympatyk


Dołączył: 14-09-2008
Posty: 2550
Skąd: Kamienna Góra/Dolny Śląsk
Status: Offline
Szczęścia,radości i satysfakcji w poszukiwaniach genealogicznych oraz powodzenia w życiu osobistym w Nowym Roku 2009
życzy wszystkim

Krystyna Czerniga
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.471220 sekund(y)