Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
sobota, 12 października 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pstrzelOffline
Temat postu: Family Search zasoby pod kłódką - pomogę  PostWysłany: 11-10-2024 - 22:01
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 10-02-2020
Posty: 254
Skąd: Utah, USA
Status: Offline
Witam,
Mimo, że mam ośrodek Family Search niemal pod nosem (5-10 minut jazdy), nigdy nie miałem potrzeby tam wstąpić. Dziś byłem poraz pierwszy i odniosłem pozytywne wrażenie. W większość dni jest otwarte 12 godzin i ku memu wielkiemu zdziwieniu nawet w niedzielę. Bez problemu znalazłem metrykę, która u mnie w domu była pod kłódką.

Biorąc pod uwagę życzliwość z jaką spotkałem się tutaj od osób fotografujących nagrobki, postanowiłem się zrewanżować w miare moich zdolności i czasu (nie jestem jeszcze emerytem) odszukując dokumentów na FS, które mogą być trudno dostępne dla wielu.

Jeśli ktoś tej pomocy potrzebuje, najlepiej wkleić link do katalogu który was interesuje i podać jak najwięcej informacji o tej osobie. Robić rozległych badań nie mogę, ale pomogę udostępnić dokument niedostępny online.

_________________
Pozdrawiam,

Piotr S.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TalosOffline
Temat postu: Family Search zasoby pod kłódką - pomogę  PostWysłany: 11-10-2024 - 22:20
Sympatyk


Dołączył: 14-04-2021
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Status: Offline
Dzień Dobry,

Poszukuję aktu małżeństwa Heleny Kurpińskiej z Franciszkiem Piotrem Honnef z początku stycznia 1946 r. z filmu 2352019 Item 3 (DGS 8202580) - Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Bydgoszcz. Za odnalezienie byłbym bardzo wdzięczny.

_________________
Pozdrawiam - Wiesław
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pstrzelOffline
Temat postu: Re: Family Search zasoby pod kłódką - pomogę  PostWysłany: 11-10-2024 - 23:39
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 10-02-2020
Posty: 254
Skąd: Utah, USA
Status: Offline
Talos napisał:
Dzień Dobry,

Poszukuję aktu małżeństwa Heleny Kurpińskiej z Franciszkiem Piotrem Honnef z początku stycznia 1946 r. z filmu 2352019 Item 3 (DGS 8202580) - Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Bydgoszcz. Za odnalezienie byłbym bardzo wdzięczny.


Witam,
Rozmawiałem z ludźmi w "moim" centrum i niestety mikrofilmy są dostępne jedynie w centrum Salt Lake City (przynajmniej jeśli chodzi o stan Utah gdzie mieszkam), a to już dla mnie dalszy kawałek jazdy. Być może kiedyś tam pojadę, ale nie w najbliższe dni. Jak coś zaplanuję to dam znać.

_________________
Pozdrawiam,

Piotr S.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.219812 sekund(y)