Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
piątek, 04 października 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
BodekOffline
Temat postu: WIWAT GENEALODZY.PL  PostWysłany: 30-10-2007 - 18:29
Sympatyk


Dołączył: 25-04-2007
Posty: 336

Status: Offline
Kto szuka nie błądzi.....I kto cierpliwy ten szczęśliwy.To stare porzekadła , które w moim przypadku dzięki TEJ stronie sprawdziły się w 100 %.Odnalazłem rodzinę no i co tu dużo gadać...jestem szczęśliwy.
Oby dzięki Genealogom było więcej takich szczęśliwców jak ja poruszający wątek OPALIŃSKI.
Bgdan BODEK Sikora Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lubedkin_AnnaOffline
Temat postu: WIWAT GENEALODZY.PL  PostWysłany: 30-10-2007 - 19:11
Sympatyk


Dołączył: 17-03-2007
Posty: 28

Status: Offline
Witam,
odnalezienie rodziny, o której mogło się nawet nie wiedziec niedawno to ogromne szczęście. Dane mi było odczuc tę ekscytację i ciekawośc, oczekując na maila z USA od nowo-odnalezionej rodziny. Dane mi było spotkac się z nią i móc dzielic radośc z poznania się.
Wczoraj jednak spotkał mnie zawód. Osoba, o której wiedziałam że jest moją Ciocią wyparła się przynależności do rodziny. Z jednej strony, poznawszy działania jednej z osób, wcale się nie dziwię, z drugiej... już czułam znów radośc że udało się po latach skleic tą układankę ludzkich historii w całośc...
Trudno jest przetłumaczyc sobie, że już po zawodach... że muszę uznac jej stanowisko...
Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła znów skakac z radości, jak TY Bogdanie. Jest jeszcze tyle osób do odnalezienia.
Gratuluję sukcesu!

Pozdrawiam
Anna Lubedkin
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Grochowicki_AndrzejOffline
Temat postu: WIWAT GENEALODZY.PL  PostWysłany: 30-10-2007 - 21:09
Sympatyk


Dołączył: 14-02-2007
Posty: 135

Status: Offline
Witaj Bogdanie,

no to super, moje gratulacje !!!
Tak, to prawda w genealogii liczy się cierpliwość, nadzieja w poszukiwaniach i oczywiście trzeba wiedzieć gdzie szukać lub dobrze trafić Very Happy
Nasze forum odwiedzają ludzie nie tylko z kraju i wszyscy szukają swoich. Jak to dobrze, że je mamy >>> DZIĘKI JACKOWI i wszystkim, którzy nam pomagają !
Czasami wystarczy tylko malutka uwaga.
Miałem podobne radości, w różnym czasie i wiem jak to się przeżywa ... ciągle jednak szukam i czekam na nowe odkrycia, nowych członków rodziny, o których jeszcze nic nie wiem. Ta fascynacja naszym hobby potrafi nie jedno.

Powodzenia i pozdrawiam serdecznie
Andrzej-Maciej
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.269537 sekund(y)