Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
piątek, 06 grudnia 2019

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
GoForetimeOffline
Temat postu: Kolejarze z Wołynia  PostWysłany: 13-09-2019 - 16:41


Dołączył: 21-07-2019
Posty: 5
Skąd: Lublin
Status: Offline
Lista osób którzy pracowali lub starali się o pracę w PKP na Wołyniu. Prawie na każdego są opinii z poprzednich miejsc pracy/studii/zamieszkania

Ambroziewicz Antoni 1898
Bajkowski Józef 1905
Banasiak Kazimierz 1912
Bartoszewicz Adam 1882
Barwicki Władysław 1898
Białobłocki Ildefons 1902
Bożydar-Podhorodeńska Halina 1915
Bronkowski Antoni 1900
Bryk Kalenik 1886
Burczak Abramowicz Roman
Byrzyński Stanisław 1889
Chamski Antoni 1899
Chmiel Stanisław 1898
Cichowlas Stanisław 1892
Cieślik Józef 1911
Czarnicki Stanisław 1908
Czarnowski Maciej Sławomir 1910
Dąbrowski Mikołaj 1905
Danielewicz Tomasz 1905
Dębicka Julja z d. Sdrzyrzewska 1886
Doliński Jan 1895
Franaś Władysław 1910
Gach Wacław 1901
Gajdanowicz Władysław 1905
Gałązka Józef 1905
Gibała Franciszek 1896
Gołębiowski Władysław 1899
Gorczyński Roman
Górnacz Edward 1896
Grabowski Władysław 1896
Graff Stanisław 1892
Gryniewiecki Karol 1886
Hujar (Hujer) Stanisław 1895
Jackowski (Jankowski) Jerzy 1912
Jakubik Ignacy 1884
Jakubowski Franciszek 1909
Janocha Józef 1910
Janowski Władysław 1907
Jarosz Rudolf 1906
Jaworski Edmund 1888
Kalinowski Aleksander 1911
Kamenc Bertold 1908
Kaplukiewicz Edmund 1910
Karnowiecki Borys
Kasper (Kasner) Eugeniusz 1909
Kawczyński Tadeusz 1909
Kika Antoni 1901
Kiljański Zygmunt 1907
Kirkiewicz Józef 1890
Kloc Michał 1896
Klochowicz Stanisław 1898
Kogut Józef Ignacy 1908
Kołkiewicz Józef 1899
Kosik Franciszek 1894
Kostecki Stanisław 1909
Kotowski Władysław Bronisław Karol 1912
Kowalewski Wiktor 1896
Kowalewski Włodzimierz 1901
Kowalski Feliks 1886
Kowalski Józef 1892
Kowalski Józef 1901
Kozłowski Edward 1884
Kozłowski Jan 1906
Kozłowski Władysław
Krasiński Kazimierz 1912
Kraszewski Józef 1885
Krawczyk (Kramarczyk) Franciszek 1880
Krysa Władysław 1900
Krystjańczuk Jan 1907
Kucharski Witold Eustachy 1911
Kumas Jan 1898
Kurczak Władysław 1910
Kurowski Jan 1905
Kuśnierz Aleksander 1899
Kuszpa Piotr 1878
Kuźniar Tomasz 1901
Kwiecień Aleksander 1901
Lisiecki Czesław 1908
Łucki Jan 1899
Łukasik Helena z d. Przybyszewska 1897
Maćko Antoni 1884
Majewski Jan Erazm 1884 1884
Malinowski Bronisław 1892
Marcinkowska Martyniuk Paraskewa
Marcykiewicz Stanisław 1890
Meller Franciszek 1913
Michalczewski Wincenty 1909
Michalski Kazimierz 1890
Mirkowski Henryk Bronisław 1901
Nieczyporuk Nikita 1890
Nowak Antoni 1884
Nowak Władysław 1910
Orzechowski Stefan 1896
Orzeł Antoni 1886
Pacan Józef 1895
Paderewski Tadeusz 1906
Paszkowski Józef 1888
Petz Piotr
Piórkowski Władysław Ludwik 1880
Piotrowski Stanisław 1899
Pitkiewicz Wincenty 1898
Piwkowski Wacław
Podhajny Franciszek 1909
Ponczek Franciszek 1901
Ponlakowski Stanisław 1909
Poznański Józef 1888
Prędota Jan 1892
Proniewicz Franciszek 1877
Rybicki Bronisław 1907
Rychlikowa Jadwiga z d. Stadnicka 1907
Seleger Józef 1897
Siatecki Antoni 1898
Sienkowski Kazimierz
Skowroński Antoni 1907
Skutkiewicz Jan 1886
Smorczewski Eugeniusz 1911
Sobek Władysław 1899
Sobota Filip 1896
Spałek Stanisław 1880
Stańczyk Feliks 1891
Staszkiewicz Józef 1882
Stawe Kazimierz 1912
Sycz Włodzimierz Paweł 1901
Szafraniec Jan 1895
Szczepankiewicz Walerjan Kazimierz
Szczepański Aleksander 1897
Szczepański Szczepan 1908
Szlegier Józef 1897
Szumski Stefan 1911
Szust Stanisław 1898
Titow Jerzy 1910
Tustanowski Stanisław 1890
Uszpalewicz Henryk 1896
Wabia Michał 1897
Wanat Aleksander 1894
Wielanier Jan 1905
Wiernówna Leja-Perła 1912
Wiesiełowski-Korczerny Paweł 1896
Witecki Marceli 1909
Witek Stanisław 1899
Witkowski Filip 1886
Witos Ludwik 1912
Wolański Józef 1909
Wrabec Władysław 1901
Zalęski Stanisław Leon 1883
Zambrzycki Paweł 1877
Zarudzka Zofia Mirosława 1910
Zbikowski Jerzy 1909
Zygmunt Franciszek 1898
Żyła Antoni 1900
Zysko Emil 1908

moderacja (elgra)
Zgodnie z regulaminem i przyjętym zwyczajem prosimy o podpisywanie swoich postów przynajmniej imieniem.
Jeżeli każdorazowe podpisywanie postów jest kłopotliwe, wtedy można ustawić automatyczny podpis. https://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewtopi ... rt-0.phtml
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.068351 sekund(y)