Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

Genealodzy.PL

Użytkownik: Rejestracja
Hasło: Pamiętaj

Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty 04:29 czwartek, 19 września 2019

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2015 - 22:07
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Wieniec (KP) -- UMZ 1901-04, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1873, indeksował Bogusław Nagórski
Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1813-1817, indeksowała magnowa
Bęczkowice (LD) -- UZ 1898-99, indeksował bogdan030
Bolimów (LD) -- U 1847-50, indeksowała Ewa Piórkowska
Buczek (LD) -- M 1867-71,73-75, rozszerzyła Urszula Świerczyńska
Czarnocin (LD) -- Z 1806-20, indeksowała Aldona Łata
Drzewica (LD) -- Z 1864-77, indeksowała Gośka
Gieczno (LD) -- U 1812,17-25, MZ 1817-25, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Janusz Kucharczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1688-1721, M 1688-1722, Z 1715-19, indeksowała Danuta Danecka
Krośniewice (LD) -- A 1810,12,16-17,19,21-22, indeksowała Danuta Danecka
Kutno (LD) -- UMZ 1907, indeksował Jerzy Żurada
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1819 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- UMZ 1907, indeksował Jerzy Żurada
Łask (LD) -- UMZ 1871-80, indeksowała Elżbieta Nejman
Nieborów (LD) -- UM 1809-25, Z 1809-67, indeksował Marek Delert
Pajęczno (LD) -- UMZ 1842, indeksował Tomasz Mostowski
Rossoszyca (LD) -- UZ 1830-40, indeksowała Ewa Czerkawska
Siemkowice (LD) -- U 1893-95, indeksowała Bogusława Marczak
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1888-97, indeksował Jerzy Mrozowski
Witów (LD) -- UMZ 1861-65, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zduny (LD) -- U 1841-47, indeksował zbyszek.p70
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1752-62,64-65,67-71,74, Z 1763-81 (dzieci), indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- U 1882-84, 89, 1902-05, 11, indeksował Grzegorz Madej
Sułoszowa (MP) -- UZ 1895, M 1895-98, indeksował Jerzy Żurada
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- Z 1831-1850, indeksował Robert Pawłowski
Bonisław (MZ) -- M 1842-1867, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Gąsewo (MZ) -- U 1844, indeksowała Agnieszka Kulik
Goworowo (MZ) -- U 1692-1723, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Gralewo (MZ) -- Z 1850-1859, indeksował Piotr Romanowski
Jasionna (MZ) -- U 1811-1813, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Mikołajew (MZ) -- U 1868-1880, indeksowała Małgorzata Kozłów
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- U 1795-1913, indeksowała Ewa Sobieraj
Sarnowo (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Waldemar Chorążewicz weryfikował Piotr Romanowski
Sikórz (MZ) -- U 1808-1914, indeksował Krzysztof Kośnik
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Bożena Turek
Szreńsk (MZ) -- UZ 1831, indeksował Incognito
Wiskitki (MZ) -- U 1894, Z 1900, indeksował Marek Kondrat
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1781-1825, indeksował Igor Daniszewski
Brańsk (PL) -- U 1904, 1906 M 1885-96, 1904, indeksowała achczi, weryfikacja Aga_Brz
Dolistowo (PL) -- UMZ 1837-1848, indeksował Wiesław Chodak
Łomża (PL) -- M 1686-1702, indeksował Igor Daniszewski
Poryte (PL) -- M 1826-1830, indeksowała Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chybice (SK) -- U 1844-1868, indeksowała Bożena Krajewska
Wąchock (SK) -- M 1701-1810, indeksował Kamil Stąporek
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1830, indeksował Piotr Stańdo
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1699-1770, indeksował Henryk Kazimierz Korus
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1793-77, indeksował Rafał Albiński
Kłomnice (SL) -- U 1824, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Szumbar (UK) -- Z 1836-40, 43-76, 1878-1903, 1906, 1934-35, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1808-11, indeksował Tadeusz Oleksy
Warszawa-Powsin (WA) -- U 1900-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Wawrzyszew (WA) -- Z 1949, indeksował Artur Godlewski
woj. warmińsko-mazurskie:
Księży Lasek (Fürstenwalde) (WM) -- U 1911, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1822, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Sadlno (WP) -- Z 1878-1884, indeksował Roman Sompoliński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2015 - 22:01
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Czausy (BR) -- U 1840,43-47,50-53, indeksował Rafał Albiński
Radoml (BR) -- U 1840,43-47,50-53, indeksował Rafał Albiński
Raśna (BR) -- U 1840,43-47, indeksował Rafał Albiński
woj. kujawsko-pomorskie:
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- Z 1883, indeksował Piotr Romanowski
Wieniec (KP) -- U 1833-34, indeksował Michał Golubiński
Wieniec (KP) -- UMZ 1891, 1905-08, indeksował Jan Berens
Wistka Szlachecka (KP) -- Z 1830-41, indeksował Michał Golubiński
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1839-45, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1880-81, UZ 1884, indeksował Bogusław Nagórski
Biała Rawska (LD) -- U 1804-14, indeksowała Danuta Danecka
Dalików (LD) -- U 1857-60, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1858-59, indeksowała Ilona Gieras
Dobroń (LD) -- UMZ 1868-74, indeksował Grzegorz Żychowski
Dworszowice Kościelne (LD) -- UMZ 1818-31,33-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1826, indeksował Tomasz Mostowski
Godzianów (LD) -- U 1818-27, indeksował zbyszek.p70
Krośniewice (LD) -- A 1840-51, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1786-1810, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1883, indeksowała magnowa
Małyń (LD) -- UMZ 1904-13, indeksował Janusz Kucharczyk
Rusiec (LD) -- UMZ 1851-76, indeksował Jacek Kundzik
Siemkowice (LD) -- Z 1891-93, indeksowała Bogusława Marczak
Stary Waliszew (LD) -- U 1910-14, indeksował Sludkowski_Darek
Zgierz (LD) -- U 1880, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. małopolskie:
Rajbrot (MP) -- Z 1819-44, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Glinojeck (MZ) -- U 1860, M 1858-1862_1867-1868, Z 1855_1862_1868, indeksował Paweł Pysz
Gójsk (MZ) -- M 1808-1817, indeksował krzysf77 weryfikował Piotr Romanowski
Góra pow. płocki (MZ) -- Z 1808-1819_1823-1824_1826-1830, indeksował Piotr Romanowski
Jadów (MZ) -- M 1810-1825, indeksowała Bożena Turek
Klwów (MZ) -- UMZ 1831-1833, indeksował Krzysztof Jach
Lipniki (MZ) -- U 1904-1912, indeksowali Anna Bartnicka, Renata Florek, Ewa Balmas i Waldemar Chorążewicz
Radzikowo (MZ) -- U 1876-1892_1894-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Troszyn pow. ostrołęcki (MZ) -- Z 1894-1901, indeksował Adam Dobkowski
Zagroba (MZ) -- M 1889-1895, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
woj. podlaskie:
Bargłów Kościelny (PL) -- U 1853-1868, indeksowali 1853a Bartosz Choroszewski, 1853b-1863a Anna Dobkowska-Croizet, 1863b-1868 Krzysztof Wielgat
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1841-1861, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- M 1831-1835, indeksowała Mariola Postępska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Sztabin (PL) -- Z 1905-1948, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1837-1840, indeksował Jacek Stradowski
Chotel Czerwony (SK) -- U 1730-1853, indeksował Edward Jabłoński
Chybice (SK) -- U 1869-1890, indeksowała Bożena Krajewska
Kielce Katedra (SK) -- U 1842-1849, indeksowała Kornelia Major
Krzcięcice (SK) -- U 1826-1834, indeksowała Maria Brylska
Lipa (SK) -- Z 1810-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Olbierzowice (SK) -- U 1827-1855, indeksował Mieczysław Stępień
Wąchock (SK) -- Z 1731-1769, 1777-1779, indeksował Kamil Stąporek
Włoszczowa (SK) -- UM 1868-1875, UMZ 1876-1880, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1831-1832, indeksował Piotr Stando
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- Z 1818, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Rudno (SL) -- U 1745-1807, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Bilina Wielka (gr-kat) (UK) -- U 1747,49,52-54,56,59,63,66,71,77,84-88,90-95,97-1840,1842-51 M 1789-90,92-93,97-1800,1803-09,12-16,19-24,27-30,32-33,35-36,38-41,43-46,48-51 Z 1784-87,89-95,98-1800,1802-09,11-14,16-19,21-22,25-36,38,40,42,47-49, indeksował Incognito
Bolechów (UK) -- U 1639,41-80 M 1608,11-16,19-27,29-34,36-40,42-50,52-55,57-71,93-94, indeksował Incognito
Szumbar (UK) -- M 1836-38, 40, 43, 45-1903, 34-35, indeksowała Danuta Wojtowicz
Żurów (UK) -- U 1671,73,78-1704,1706-1805,1807,13,18-19 Z 1750-78,80-1806, indeksował Incognito
Warszawa:
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1890-99, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1898, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Księży Lasek (Fürstenwalde) (WM) -- U 1913, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- U 1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1889, indeksował Rafał Albiński
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1825, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2016 - 21:49
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Mścisław (BR) -- U 1840, 43, 45-47, indeksował Rafał Albiński
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubicz USC (KP) -- M 1892-96, indeksował Michał Zieliński
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1825, 27, 29, indeksował Filip Skurzewski
Wieniec (KP) -- UMZ 1889, 1910-14, indeksował Jan Berens
Wistka Szlachecka (KP) -- UMZ 1808-11, indeksował Michał Golubiński
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1870-79, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- UZ 1893-97, SkUMZ 1906-14, indeksował bogdan030
Błaszki (LD) -- M 1808-09, indeksował Jakub Jurek
Brzeźnio (LD) -- Z 1821-29, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Wielka (LD) -- U 1820, indeksował Jakub Jurek
Chełmo (LD) -- SkUMZ 1905-14, indeksował bogdan030
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1808-16, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dalików (LD) -- Z1857-60, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1857, indeksowała Ilona Gieras
Dobroń (LD) -- UMZ 1820-25, indeksował Grzegorz Żychowski
Domaniewice (LD) -- MZ 1913-14, indeksował Kamil Małecki
Domaniewice (LD) -- U 1913-14, indeksował Andrzej.P
Drzewica (LD) -- Z 1878-85, indeksowała Gośka
Grabno (LD) -- M 1822-29, indeksował Henryk Koluszkowski
Gruszczyce (LD) -- U 1820, indeksował Jakub Jurek
Kamionacz (LD) -- U 1817-18,20, indeksował Jakub Jurek
Kołacinek (LD) -- M 1890-98,1901-02, indeksował Robert Góra
Krośniewice (LD) -- U 1910,1913, indeksował Filip Skurzewski
Kutno (LD) -- UMZ 1864, indeksował jarekrad
Mazew (LD) -- MZ 1826-43, indeksowała Danuta Danecka
Nieborów (LD) -- UMZ 1914, indeksował Arkadiusz Lipiec
Radomsko (LD) -- Z 1850-53, indeksowała margit
Rossoszyca (LD) -- UZ 1841-51, indeksowała Ewa Czerkawska
Sulmierzyce (LD) -- Z 1770-1824, indeksowała Honorata Huk
Wróblew (LD) -- U 1820, indeksował Jakub Jurek
Zgierz (LD) -- MZ 1880, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. lubuskie:
Świdnica-Schweinitz (LS) -- U 1794-1820, indeksował Rafał Albiński
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- U 1845-1850, indeksował Robert Pawłowski
Góra pow. płocki (MZ) -- Z 1842-1853_1858-1865, indeksował Piotr Romanowski
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1893-1894, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Gralewo (MZ) -- M 1868-1912, indeksował Piotr Romanowski
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1831-1835, indeksował Zbigniew Budziszewski
Krzyżanowice (MZ) -- U 1879, M 1879-1880, indeksowała Wiktorija Pilnik
Obryte (MZ) -- Z 1757-1787, indeksował Witold Czyż
Piaseczno (MZ) -- U 1913, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pilichowo (MZ) -- UMZ 1808-1810_1813-1816, indeksował Wirtualny
Pruszków (MZ) -- M 1916-1924, indeksował Jerzy Mrozowski
Przysucha (MZ) -- UMZ 1840-1849, indeksował dRob
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- M 1869-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Rzekuń (MZ) -- M 1758-1805, indeksował Igor Daniszewski
Sieciechów (MZ) -- U 1845-1849, indeksował Krzysztof Zochniak
Wiskitki (MZ) -- Z 1896-1899, indeksował Marek Kondrat
Wiskitki (MZ) -- M 1840, indeksował Tomasz Frynia
Zagroba (MZ) -- UZ 1840-1867, indeksował Radosław Frączak
Zuzela (MZ) -- UZ 1856-1860, M 1857-1860, indeksował Mariusz Rostkowski
woj. podlaskie:
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1843, indeksował Walenty Adamiec
Jaminy (PL) -- Zapowiedzi 1826-41,45,47-51,67,73-77,79-84, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Kolno (PL) -- M 1849-1856 (aktualizacja) M 1860-1861, indeksowali Marta Wojciechowska, Radosław Stępień, Małgorzata Gugnacka, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Lipsk (PL) -- Zapowiedzi 1846-50,53-67, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Lipsk (greckokat.) (PL) -- UMZ 1832, 1836, 1838, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Miastkowo (PL) -- U 1737 Z 1811-1812, indeksowała Livia Ditto
Poryte (PL) -- M 1836-1841, indeksowali Ewa Balmas, Marta Wojciechowska, Maria Dubiczyńska, Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- U 1826-1846, indeksowała Anna, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- U 1874, indeksował Marek Rozmysłowski
Wąsosz (PL) -- M 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Wyszki (PL) -- M 1808-1834, indeksował Jan Mamaj
woj. świętokrzyskie:
Krynki (SK) -- U 1895-1896, Z 1841-1855, indeksował Krynki
Mirzec (SK) -- U 1810-1825, 1868-1913, Z 1868-1915, indeksowała Ania S
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1833, indeksował Piotr Stando
Ukraina:
Szumsk (UK) -- U 1788, 92-94, 1842-46 , indeksowała Danuta Wojtowicz
Targowica (UK) -- U 1856, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1880, indeksowała Anna Chmielowska
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1880-89, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1826-34, 36, indeksowała Dorota Dobrzyńska
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1840-49, indeksował Artur Godlewski
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1809-29, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Dzierzbice (WP) -- UMZ 1814-18, indeksowała Agnieszka Zyga
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1826-27, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Sompolno (WP) -- Z 1878-84, indeksował Roman Sompoliński
woj. zachodniopomorskie:
Police-Poelitz (ZP) -- M 1800-35, indeksował Rafał Albiński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2016 - 21:31
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1860, 67-74, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1855-60, indeksował FIlip Skurzewski
Grabkowo (KP) -- M 1819-28, 30, 32-42, indeksował Michał Golubiński
Kikół (KP) -- M 1818/19-22, indeksował Michał Zieliński
Kłóbka (KP) -- UZ 1826-35 M 1818-35, indeksował Michał Golubiński
Tłuchowo (KP) -- UMZ 1913, indeksował Piotr Romanowski
woj. łódzkie:
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1817-27, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dłutów (LD) -- UMZ 1855-56, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- Z 1886-88, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1827, indeksował Tomasz Mostowski
Gieczno (LD) -- U 1826-29, Z 1826-30, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- UMZ 1851-1870, indeksował Janusz Kucharczyk
Grabno (LD) -- U 1812-17,21-29, M 1811-17, Z 1811-17,21-29, indeksował Henryk Koluszkowski
Kadłub (LD) -- UMZ 1808-25, Zap. 1822-23, indeksował Waldemar Strojczyk
Kamionacz (LD) -- U 1808-11,21-25, indeksował Jakub Jurek
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1820 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Lipka (mar.) (LD) -- UMZ 1912-13, indeksował Adam Wiśniewski
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1698-1738, U 1710-11, indeksował Mikołaj Pawłowski
Mazew (LD) -- U 1834-49, Z 1874-75, indeksowała Danuta Danecka
Mazew (LD) -- U 1826-34, indeksował Jarosław Czarkowski
Mikołajewice (LD) -- Z 1812, indeksowała Ewa Pasierbska
Rawa Mazwiecka (LD) -- Z 1827,31-41,54, indeksował Marek Delert
Sieradz (LD) -- UMZ 1909-11, indeksowała magnowa
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1867, 1882, indeksował Jarosław Czarkowski
Topola Królewska (LD) -- M 1864-75, indeksowała Mirosława Stawska
Zadzim (LD) -- M 1839, 44-50, indeksowała karolw
Żelazna (LD) -- Z 1864, indeksował leszcz
woj. mazowieckie:
Borkowo (MZ) -- M 1825-1834, indeksował Michał Grygorewicz weryfikował Piotr Romanowski
Chłopków gr-kat (MZ) -- UMZ 1810-1855, indeksowała Jolanta Klass
Długosiodło (MZ) -- U 1633-47,52-57,60,64-65,68-74_1728-1747, M 1634-60,62-72,1724-40,42,45-1798, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Glinojeck (MZ) -- U 1826_1830-1831_1833-1854, M 1827-1830_1832-1854, Z 1827-1829, 1835-1854, indeksowała Krystyna Malik
Gójsk (MZ) -- M 1826-1880, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Grębków (MZ) -- UMZ 1911-1912, indeksowała Grażyna Przybysz
Jasionna (MZ) -- UZ 1814-1818, Z 1851-1865, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Klwów (MZ) -- UMZ 1834-1836, indeksował Krzysztof Jach
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- M 1931-1935, indeksował Lag2000
Łęg (MZ) -- M 1881-1886_1891-1911_1914, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Pałuki (MZ) -- MZ 1848-1865, indeksowała Joanna Raczkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1911-12, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pomiechowo (MZ) -- UMZ 1868-1911, indeksowała Bożena Turek weryfikowały Maryla Kijek i Urszula Rzepecka
Przesmyki (MZ) -- U 1830-1835, Z 1842-1843, indeksowała Magda Tarkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1830-1839, indeksował dRob
Sarnowo (MZ) -- M 1831-1842, indeksowali Waldemar Chorążewicz, mariola61 i Piotr Romanowski weryfikował Piotr Romanowski
Sieciechów (MZ) -- U 1850-1854, indeksował Krzysztof Zochniak
Sikórz (MZ) -- Z 1808-1813_1817-1914, indeksował Krzysztof Kośnik
Sochaczew (MZ) -- Z 1783-1802_1819-1825, indeksowała Danuta Wasilewska
Szydłowiec (MZ) -- M 1811_1861-1862_1881-1882_1884-1886, indeksował Mikołaj Wilk
Wiskitki (MZ) -- M 1896-1900, indeksował Marek Kondrat
Wiskitki (MZ) -- Z 1836, indeksowała Karolina Kosińska
Zagroba (MZ) -- M 1896-1900, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Zbuczyn (MZ) -- U 1816-1817, indeksował Robert Wielgórski
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1883-1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1861-1868a, indeksowała Magdalena Wróbel
Białaszewo (PL) -- U 1728-1757, indeksował Igor Daniszewski
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1844, indeksował Walenty Adamiec
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1817-1840, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- M 1865, 1855, 1852 (plus aktualizacja), indeksowali Małgorzata Gugnacka, Radosław Stępień, Dorian Aleksander Olszewski, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1738, indeksowała Livia Ditto
Poryte (PL) -- M 1842-1848, indeksowała Mariola Postępska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Rajgród (PL) -- Z 1890-1906a, indeksował Leszek Kocoń, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Wąsosz (PL) -- U 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- Z 1814-1817, indeksowała Agnieszka Przybyła
Chybice (SK) -- U 1891-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Działoszyce (SK) -- UMZ 1826-1851, indeksował Andrzej Wójcik
Kije (SK) -- U 1761-1818, M 1740-1801,1803-31, Z 1714-43,45-1810, indeksował Ryszard Olesiński
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1890-1892, indeksowała Krystyna Stanisławska
Krynki (SK) -- Z 1856-1877, U 1897-1900, Z 1878-1884, indeksował Kamil Stąporek
Mieronice (SK) -- UMZ 1810-1825, indeksowała Elżbieta Ginalska
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1810-1811, indeksował Romain
Pierzchnica (SK) -- U 1774-1851, indeksował Edward Jabłoński
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1881-1885, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1861-1867, indeksowała Renata Majewska
woj. śląskie:
Rudno (SL) -- M 1855-1935, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Szumsk (UK) -- MZ 1843-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tajkury (UK) -- M 1907-09, indeksowała Danuta Wojtowicz
Targowica (UK) -- M 1856, 60, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tarnopol (UK) -- M 1890-91, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- U 1911-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa Nawiedzenia NMP (WA) -- M 1904, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1792-1806, indeksował Dariusz Karski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1912, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1872, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1907, indeksował Aneta Kaczmarek
Warszawa-Bródno MB Różańcowa (WA) -- U 1913, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1891-1901, indeksowała Izabela Czaplicka
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1831-40, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2016 - 21:44
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1861-66, 75-79, indeksował Jan Berens
Karnkowo (KP) -- Z 1809-21, indeksował Piotr Romanowski
Radzyń Chełmiński (KP) -- U 1669-70,72-1710,1712,26-1870, indeksował Kazimierz Drzewuszewski
Świedziebnia (KP) -- M 1775-81, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. łódzkie:
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1838-55, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1808-1825, indeksował Marek Delert
Kamionacz (LD) -- Z 1808-11, indeksowała Ewa Czerkawska
Krośniewice (LD) -- UMZ 1871-75, indeksował Józef Dębowski
Krzepczów (LD) -- UMZ 1826-47, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1821 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łask (LD) -- U 1826, indeksowała Małgorzata Berdzik
Mazew (LD) -- U 1849-69, indeksowała Danuta Danecka
Mnich (LD) -- UMZ 1847-49, indeksował Jakub Wiśnik
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1913, indeksował Paweł Gorząd
Rossoszyca (LD) -- UZ 1852-67, indeksowała Ewa Czerkawska
Skoszewy (LD) -- UMZ 1900-02, indeksował Adam Wiśniewski
Stary Waliszew (LD) -- U 1914-15, indeksował Sludkowski_Darek
Zgierz (LD) -- UM 1885, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. lubuskie:
Lubniewice-Königswalde (ewang.) (LS) -- U 1809-15, indeksował Rafał Albiński
Litwa:
Widzieniszki (LT) -- U 1709-25, indeksował Artur Wiklicki
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1868-1879, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Duninów (MZ) -- U 1861, indeksowała Karolina Kosińska
Gralewo (MZ) -- Z 1841-1846, indeksował Piotr Romanowski
Łomna (MZ) -- MZ 1907-1910, indeksował WZI weryfikował WZI
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Pałuki (MZ) -- UMZ 1866-1867, indeksowała Joanna Raczkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1910, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pomiechowo (MZ) -- Z 1808-1811_1816-1825, indeksowała Bożena Turek weryfikowała Urszula Rzepecka
Przesmyki (MZ) -- U 1826-1829, Z 1844-1850, indeksowała Magda Tarkowska
Sieciechów (MZ) -- U 1855-1859, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- M 1906-1912, UZ 1906, indeksowali Jurek Stefańczyk, Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikacja Jurek Stefańczyk, Hanna i Wojciech Grzaneccy
Słupno (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Starawieś (MZ) -- UMZ 1888-1892, indeksował Wiesław Widłaszewski
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1901-1910, indeksowała Bożena Turek
Zbuczyn (MZ) -- UZ 1810-1811, indeksował Robert Wielgórski
Żbików (MZ) -- U 1881-1889, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1846-1860, indeksowała Magdalena Wróbel
Białaszewo (PL) -- M 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Poryte (PL) -- M 1849-1857, indeksowała Anna, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Rajgród (PL) -- M 1868-1889, indeksowała Magdalena Wróbel, zweryfikował Mirosław Bronakowski
Wizna (PL) -- M 1826-1836, indeksował Igor Daniszewski
woj. śląskie:
Rudno (SL) -- Z 1766-1847, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Sidorów (UK) -- UMZ 1873-74, indeksował Marek Niedostojny
Tajkury (UK) -- Z 1845, 1909-10, indeksowała Danuta Wojtowicz
Targowica (UK) -- Z 1856, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tarnopol (UK) -- M 1893-94, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- Z 1825, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Antoni (WA) -- SkZ 1873, indeksował Dariusz Karski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1911, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1904, indeksowała Anna Chmielowska
Warszawa-Bródno MB Różańcowa (WA) -- M 1913, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. warmińsko-mazurskie:
Sarnowo-Scharnau (WM) -- Z 1908, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1841-50, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2016 - 21:57
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- SkUMZ 1847-48, 80-87, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1861-65, 68, indeksował Filip Skurzewski
Inowrocław (KP) -- U 1760-63, indeksowała Anna Wiśniewska
Lubicz USC (KP) -- M 1874-82, indeksował Michał Zieliński
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- UMZ 1889, indeksował Piotr Romanowski
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1880-89, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Dobroń (LD) -- UMZ 1808-19, indeksował Grzegorz Żychowski
Domaniewice (LD) -- M 1909-12, indeksował Incognito
Działoszyn (LD) -- UMZ 1828, indeksował Tomasz Mostowski
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UZ 1841-43, indeksował bogdan030
Godzianów (LD) -- M 1878-83,85,88-90, indeksował zbyszek.p70
Jeżów (LD) -- UMZ 1894, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kamionacz (LD) -- Z 1817-18,20-25, indeksowała Ewa Czerkawska
Krośniewice (LD) -- UMZ 1876-80, indeksował Józef Dębowski
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1822 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łowicz św. Duch (LD) -- M 1805-08, indeksowała Danuta Danecka
Pożdżenice (LD) -- UMZ 1808-1825, indeksowała hania
Rusiec (LD) -- UMZ 1879-1913, indeksował Jacek Kundzik
Skoszewy (LD) -- UMZ 1903-08, indeksował Adam Wiśniewski
Stary Waliszew (LD) -- Zap. 1800-05, indeksowała Danuta Danecka
Strońsko (LD) -- UMZ 1826-40, indeksował E.F.
Zgierz (LD) -- Z 1885, indeksował Piotr Kierzkowski
Litwa:
Malaty (LT) -- M 1693-1704,1729-42,44-83, indeksował Artur Wilkicki
Wilno - Nowa Wilejka św. Kazimierz (LT) -- U 1912-13, indeksował Artur Wilkicki
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- M 1823-1825_1831-1843, indeksował Robert Pawłowski
Głowaczów (MZ) -- UMZ 1870-1874, indeksowała Maryla Celmer
Gralewo (MZ) -- U 1868, M 1800-1811, Z 1808-1811, indeksował Piotr Romanowski (S)
Jasionna (MZ) -- Z 1866-1873, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Piaseczno (MZ) -- U 1909, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pomiechowo (MZ) -- Z 1913, U 1915, indeksowała Bożena Turek
Sieciechów (MZ) -- U 1860-1864, indeksował Krzysztof Zochniak
Sochaczew (MZ) -- M 1826-1835, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Wilków (MZ) -- UZ 1821-49_1867-75, M 1826-57_1859-75, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiskitki (MZ) -- Z 1837-1839, indeksowała Karolina Kosińska
woj. opolskie:
Jankowice Wielkie-Gross Jenkwitz USC (OP) -- UZ 1874-77 M 1874, 76-77, indeksowali OPI (Opolski Projekt Indeksacji)
Miechowa-Omechau USC (OP) -- U 1882-84 MZ 83-84, indeksowali OPI (Opolski Projekt Indeksacji)
Rozumice- Rösnitz USC (OP) -- Z 1877-78, indeksowali OPI (Opolski Projekt Indeksacji)
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- U 1758-1773, indeksowała Igor Daniszewski
Białaszewo (PL) -- M 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1835-1845, indeksowała Magdalena Wróbel
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1845, indeksował Walenty Adamiec
Kolno (PL) -- M 1866, indeksowała Magdalena Gugnacka weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1739, indeksowała Livia_Ditto
Rydzewo (PL) -- U 1888-1892, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Suchowola (PL) -- M 1824-1825, 1844 Z 1813-1814, indeksowała Ewa Witkowska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1841-1844, indeksował Jacek Stradowski
Kurzelów (SK) -- M 1826-1832, indeksowała Krystyna Stanisławska
Olbierzowice (SK) -- UMZ -1812-1826, U 1915-1916, indeksował Mieczysław Stępień
Pierzchnica (SK) -- U 1852-1874, indeksował Edward Jabłoński
Waśniów (SK) -- U 1891, indeksował Andrzej Gawlik
Złotniki (SK) -- M 1888-1909, indeksował Lech Karkocha
Ukraina:
Tajkury (UK) -- U 1910, 39-43, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tarnopol (UK) -- M 1889, 94, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1910, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1906, indeksowała A.Ch.
Warszawa-Czerniaków św. Bonifacy (WA) -- M 1904-12, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1851-60, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1890-92, indeksował Rafał Albiński
Rychnów (WP) -- UMZ 1888-93, indeksowała Beata Matczak

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2016 - 21:06
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1835-44, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1869-74, indeksował Filip Skurzewski
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1914, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- UMZ 1909, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1846-57, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1896-1900, indeksował Jarosław Szymczak
Czarnocin (LD) -- UMZ 1809-18, indeksowała Aldona Łata
Gidle (LD) -- UMZ 1808-18, indeksowała magnowa
Godzianów (LD) -- U 1808-17, indeksował zbyszek.p70
Kazimierz (LD) -- U 1843-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Klonowa (LD) -- UZ 1868-86,1909-13, M 1871-86,1909-13, indeksował Incognito
Krzepczów (LD) -- UMZ 1848-57, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1823-24 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łask (LD) -- UMZ 1881-90, indeksowała Elżbieta Nejman
Łask (LD) -- MZ 1826, indeksowała Małgorzata Berdzik
Łódź NMP (LD) -- M 1894, indeksowała Maryla Wojciechowska
Skoszewy (LD) -- UMZ 1909-10, indeksował Adam Wiśniewski
Stryków (LD) -- UMZ 1877-1901, indeksował Janusz Kucharczyk
Wyszanów (LD) -- UMZ 1834-39, indeksował Grzegorz Joachimiak
Zadzim (LD) -- UZ 1839,41-50, M 1841-43, indeksowała karolinaw
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- U 1715-1756, UMZ 1791, indeksowała Renata Majewska
Sąspów (MP) -- M 1790-91, 1810, 21-23, 29-33, 51, 53-55, 57, 1901-02, indeksował Łukasz Pezdan
Zadroże (MP) -- UMZ 1850-52, 62-63, indeksowała Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- M 1915-1934, indeksowali Robert Pawłowski, Mariusz Mocek i Waldemar Chorążewicz
Bonisław (MZ) -- M 1880-1900, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Brok (MZ) -- U 1847, indeksował Waldemar Badurek
Długosiodło (MZ) -- U 1840-1847, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Duninów (MZ) -- Z 1861, indeksowała Karolina Kosińska
Jasionna (MZ) -- Z 1874-1881, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Jelonki (MZ) -- M 1832-1833, indeksował Mariusz Gąska
Klembów (MZ) -- M 1826-1834, 1853-1859, indeksował Kamil Bednarczyk
Klwów (MZ) -- UMZ 1837-1839, indeksował Krzysztof Jach
Oleksin (MZ) -- UMZ 1810-1820, indeksował Radosław Konca
Pałuki (MZ) -- U 1830-1831, indeksowała Joanna Raczkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1908, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płoniawy Bramura (MZ) -- Z 1890, indeksowała Anna Witkowska
Pniewo (MZ) -- M 1817-1826, indeksował Jacenty Paź
Przesmyki (MZ) -- M 1853-1856, Z 1851-1856, indeksowała Magda Tarkowska
Przesmyki (MZ) -- M 1810-1811_1813-1825, indeksował incognito
Przysucha (MZ) -- UMZ 1820-1829, indeksował dRob
Sieciechów (MZ) -- U 1865-1869, indeksował Krzysztof Zochniak
Szreńsk (MZ) -- UZ 1832, indeksował incognito
Szyszki (MZ) -- U 1781-1804_1807-1818, indeksował Jacenty Paź
Węgra (MZ) -- U 1915, MZ 1915-1924, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Zegrze (MZ) -- UMZ 1906-1912, indeksowała Joanna Suska
woj. podkarpackie:
Lutcza (PK) -- U 1900-03, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- U 1773-1780 M 1826-1829 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Białaszewo (PL) -- M 1815-1820 księga polska, indeksowała Magdalena Wróbel
Drozdowo (PL) -- U 1673-1795 fragmenty, M 1708-1729 fragmenty, Z 1726-1729, indeksował Igor Daniszewski
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1846, indeksował Walenty Adamiec
Jeleniewo (PL) -- M 1808-1809, indeksował Marek Rozmysłowski
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1808-1816 i 1818-1819, indeksował Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- M 1862-1863, indeksowali Magdalena Gugnacka i Marta Wojciechowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Wizna (PL) -- Z 1808-1809, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chybice (SK) -- Z 1828-1868, indeksowała Bożena Krajewska
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1886-1890, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1790, indeksowała Renata Majewska
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1834, indeksował Piotr Stando
Zawichost (SK) -- U 1896-1904, indeksowała Kamila Mazurek
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- Z 1819-21, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Tarnopol (UK) -- M 1885-88, indeksowała Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1704-06, indeksował Rafał Albiński
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1908, indeksowała A.Ch.
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1861-65, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Dzierzbice (WP) -- UMZ 1819-28, indeksowała Agnieszka Zyga
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1829-30, 1907-08, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2016 - 20:46
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1829-33, indeksował Jan Berens
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1866, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1759-72, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1861, 66-67, indeksował Dariusz Kurowski
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1885, indeksował Bogusław Nagórski
Chorzęcin (LD) -- M 1837-68, indeksował Jan Oleński
Dłutów (LD) -- UMZ 1850-54, indeksowała Ilona Gieras
Działoszyn (LD) -- UMZ 1829, indeksował Tomasz Mostowski
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Marek Delert
Głuchów (LD) -- UMZ 1871-85, indeksował Janusz Kucharczyk
Kamionacz (LD) -- UZ 1826-30, indeksowała Ewa Czerkawska
Kociszew (LD) -- M 1867-75, indeksował Henryk Koluszkowski
Krzepczów (LD) -- UMZ 1858-62, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Maluszyn (LD) -- M 1872, indeksował Dariusz Karski
Osjaków (LD) -- U 1866, indeksował Piotr Hałas
Pożdżenice (LD) -- UMZ 1826-1845, indeksowała hania
Pszczonów (LD) -- M 1786-1831, indeksowała Danuta Danecka
Skoszewy (LD) -- UMZ 1911-12, indeksował Adam Wiśniewski
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- UMZ 1822-23, indeksował Jerzy Mrozowski
Stary Waliszew (LD) -- MZ 1811,15,19, indeksował Sludkowski_Darek
Wolbórz (LD) -- UMZ 1819-21, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wysokienice (LD) -- UMZ 1808, indeksował Incognito
Litwa:
Malaty (LT) -- M 1784-14, indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- U 1798-1810, indeksowała Renata Majewska
Minoga (MP) -- UMZ 1895, indeksował Grzegorz Madej
Zadroże (MP) -- UZ 1790-91 M 1786-10, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Długosiodło (MZ) -- U 1689-1727, indeksował Witold Czyż
Duninów (MZ) -- M 1861, indeksowała Karolina Kosińska
Duninów (MZ) -- UMZ 1826, indeksował Marek Kondrat
Glinojeck (MZ) -- M 1863-1866, indeksował Paweł Pysz
Gójsk (MZ) -- M 1817-1825, indeksował krzysf77 weryfikował Piotr Romanowski (P)
Grodziec (MZ) -- UMZ 1851-1867, indeksował Radosław Frączak
Jelonki (MZ) -- M 1834-1837, indeksował Mariusz Gąska
Kozienice (MZ) -- UMZ 1825-28, indeksował Michał Zieliński
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1836-1840, indeksował Zbigniew Budziszewski
Piaseczno (MZ) -- U 1907, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płock-Trzepowo (MZ) -- M 1894-1914, indeksował Piotr Romanowski (S)
Sieciechów (MZ) -- U 1870-1874, indeksował Krzysztof Zochniak
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1874-1880, indeksował dRob
Szreńsk (MZ) -- UZ 1833, indeksował Incognito
Święte Miejsce (MZ) -- MZ 1915-1935, indeksowali Robert Pawłowski, Mariusz Mocek, Mariola Postępska i Waldemar Chorążewicz
Węgra (MZ) -- MZ 1925-1935, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1901-1912, indeksował Marek Jabłonowski
Wiskitki (MZ) -- Z 1840, indeksowała Karolina Kosińska
Wiskitki (MZ) -- U 1893, indeksował Marek Kondrat
Zalas (MZ) -- Z 1909-1910, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Zuzela (MZ) -- UMZ 1861-1865, indeksował Mariusz Rostkowski
Żbików (MZ) -- U 1913, indeksował Dariusz Karski
woj. podkarpackie:
Osobnica (PK) -- UM 1890-91 Z 1891, indeksował Jay M. Orbik, weryfikował Nick M. Gombash
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1890-1891 szczątki, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1826-1834 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Kolno (PL) -- M 1864, indeksowała Magdalena Gugnacka, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1740-1741, indeksowała Livia_Ditto
Poświętne (PL) -- U1888-1905 M1892-1897,1899-1905,1907 Z 1891-1904,1906-1908, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wąsosz (PL) -- M 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Wizna (PL) -- Z 1809-1810, 1812-1813, 1815-1817, indeksowali Katarzyna Karulska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Krzcięcice (SK) -- U 1819-1825, indeksowała Maria Brylska
Kurzelów (SK) -- M 1833-1837, indeksowała Krystyna Stanisławska
Mieronice (SK) -- UMZ 1868-1878, indeksowała Elżbieta Ginalska
Obrazów (SK) -- UMZ 1826-1830, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Olbierzowice (SK) -- M 1835-1838, indeksował Mieczysław Stępień
Pierzchnica (SK) -- U 1875-1900, indeksował Edward Jabłoński
Probołowice (SK) -- U 1646-80,82-1700,06-57,60-61,63-71,73-99,1802-09, indeksowała Grażyna Nowak
Sędziszów (SK) -- UM 1696-1809, indeksował Jerzy Użyczak
Tarłów (SK) -- M 1826-1880, U 1826-1839, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Waśniów (SK) -- U 1891-1892, indeksował Andrzej Gawlik
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1891-1895, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1847-1860, indeksowała Renata Majewska
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1835, U 1638-1641, indeksował Piotr Stando
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1699-1810, indeksowali Krystyna Moćko i Henryk Korus
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- Z 1822-25, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Tarnopol (UK) -- M 1881-84, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1878, indeksował Adam Rozenau
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1912, indeksowała A.Ch.
woj. wielkopolskie:
Grzegorzew (WP) -- UMZ 1869-71, 81, 83, indeksował Rafał Kędziora

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:08, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2016 - 21:04
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1888-90, indeksował Jan Berens
Chełmica (KP) -- UMZ 1910, indeksował Jan Berens
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kowal (KP) -- M 1809-11, 13-26, indeksował Michał Golubiński
Lubanie (KP) -- UMZ 1865, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- UMZ 1827-32, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1873-74, indeksował Dariusz Kurowski
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1890-99, indeksował Krzysztof Majcher
Puszcza Solska (LB) -- M 1746-97, indeksował Arkadiusz Lipiec
woj. łódzkie:
Aleksandrów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1856-57, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Babsk (LD) -- UMZ 1886, U 1887, indeksował Bogusław Nagórski
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1869 1878, indeksowała Urszula Świerczyńska
Buczek (LD) -- UZ 1867-71,73-79,8-93, M 1876-79,81-93, indeksowała Urszula Świerczyńska
Burzenin (LD) -- U 1808-10, indeksował marekn124
Dziepółć (LD) -- U 1844-52, indeksował bogdan030
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1851-56,65-67, indeksował Marek Delert
Godzianów (LD) -- Z 1878-83,85,88-90, indeksował zbyszek.p70
Kadłub (LD) -- U 1843-56, indeksował Waldemar Strojczyk
Kamionacz (LD) -- UZ 1831-35,37-40, indeksowała Ewa Czerkawska
Kociszew (LD) -- UZ 1867-75, indeksował Henryk Koluszkowski
Kompina (LD) -- SkM 1762-1807, indeksował Incognito
Krzepczów (LD) -- UMZ 1863-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Pszczonów (LD) -- M 1726-85, Z 1792-1833, indeksowała Danuta Danecka
Srock (LD) -- UMZ 1861-67, indeksowała Barbara Zawada
Stary Waliszew (LD) -- UMZ 1914, indeksował Sludkowski_Darek
Topola Królewska (LD) -- Z 1858-75, indeksowała Mirosława Stawska
woj. lubuskie:
Borów Wielki-Grossenbohrau (LS) -- U 1836-39,42-43,45-46,48,50-52,54-70,72, indeksował Rafał Albiński
woj. małopolskie:
Biały Kościół (MP) -- U 1769-97, indeksował Łukasz Pezdan
Minoga (MP) -- UMZ 1875, indeksował Grzegorz Madej
Rajbrot (MP) -- M 1851-1925, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1901-1910, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Duninów (MZ) -- UMZ 1829, indeksowała Karolina Kosińska
Duninów (MZ) -- UMZ 1830, indeksował Marek Kondrat
Glinojeck (MZ) -- U 1861, indeksował Paweł Pysz
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1895-1897, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Kazanów (MZ) -- UM 1810-1822, Z 1810-1811, indeksował Jerzy Borycki
Klembów (MZ) -- M 1860-1871, indeksował Kamil Bednarczyk
Krzynowłoga Mała (MZ) -- U 1914-1915, indeksował Jolanta Nawrocka i Waldemar Chorążewicz
Krzyżanowice (MZ) -- UM 1881, indeksowała Wiktorija Pilnik
Kuflew (MZ) -- M 1822-1825, U 1915, indeksował Radosław Konca
Pruszków (MZ) -- MZ 1935, indeksował Jerzy Mrozowski
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- U 1869-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Sieciechów (MZ) -- U 1875-1879, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- UZ 1907, indeksowali Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikował Jurek Stefańczyk
Wilków (MZ) -- U 1876-1903_1905-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiskitki (MZ) -- Z 1841, indeksowała Karolina Kosińska
Zagroba (MZ) -- M 1901-1910, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski (P)
Zakrzewo pow. płocki (MZ) -- M 1911-1912, indeksował Piotr Romanowski (P)
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- U 1793-1799, indeksował Igor Daniszewski
Białaszewo (PL) -- M 1821-1825 księga polska, 1869-1870, indeksowała Magdalena Wróbel
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1847-1849, indeksował Walenty Adamiec
Miastkowo (PL) -- U 1742, indeksowała Livia_Ditto
Poryte (PL) -- M 1858-1867, indeksowała Anna
Wąsosz (PL) -- M 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Wizna (PL) -- Z 1810-11, 13-14,18-23, 25, indeksowali Marta Wojciechowska, Katarzyna Karulska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Wyszki (PL) -- U 1814-1815, indeksował Jan Mamaj
woj. śląskie:
Kłobuck (SL) -- M 1758-68, indeksował Rafał Albiński
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- Z 1902-14, indeksowała Beata Sznober
Rudno (SL) -- Z 1848-1935, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Sidorów (UK) -- U 1874, 76-78 M 1874-78 Z 1874-75, 77-78, indeksował Marek Niedostojny
Tarnopol (UK) -- M 1879-80, indeksował Krzysztof Ceborski
Torczyn (UK) -- Z 1827, 48, 52-54, 57, 60, 71-72, 75, 90-94, 98, 1900, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tuczyn (UK) -- Z 1869, 76, 1901, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1909, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1835, 37-38, 40-46, indeksowała Dorota Dobrzyńska
woj. wielkopolskie:
Blizanów (WP) -- UMZ 1866-71, indeksowała Beata Matczak

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2016 - 21:10
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Błenna (KP) -- UMZ 1866, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Chełmica (KP) -- UMZ 1907-09, 11-14, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- Z 1823-25, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1900-09, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1882, 85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1828-37, indeksował Mariusz Dąbrowski
Drzewica (LD) -- M 1820-21,24, Z 1889-1905, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1830, indeksował Tomasz Mostowski
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1844-56, indeksował bogdan.030
Gieczno (LD) -- UZ 1808-11,13-16, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1880-93, indeksował Grzegorz Żychowski
Górka Pabianicka (LD) -- U 1817-18, indeksował PabianAus
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1825-26 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź NMP (LD) -- M 1900, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Kazimierz (LD) -- Z 1911, indeksowała Anna Stręgiel
Mazew (LD) -- Z 1843-62, A-1933, indeksowała Danuta Danecka
Rzejowice (LD) -- U 1788-89,92-97, M 1788-96, indeksowała Aldona Łata
Stary Waliszew (LD) -- U 1811,15,19 (weryf.), M 1836-48, indeksował Dariusz Śludkowski
Strońsko (LD) -- U 1841-51, indeksował WiktorK
Stryków (LD) -- UMZ 1902-13, indeksował Janusz Kucharczyk
Litwa:
Widzieniszki (LT) -- UMZ 1797, indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- M 1798-1810, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1889, indeksował C.K.
Czernice Borowe (MZ) -- U 1914, M 1914_1916-1935, Z 1914-1935, indeksowała Izabela Czaplicka weryfikował Waldemar Chorążewicz
Długosiodło (MZ) -- UMZ 1883, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Dzierzgowo (MZ) -- M 1808-1812, U 1812, indeksowała Małgorzata Kozłow
Dzierżenin (MZ) -- U 1754-1804, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1898-1899, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Kazanów (MZ) -- UM 1823-1825, Z 1812-1825, indeksował Jerzy Borycki
Klwów (MZ) -- UMZ 1840-1842, indeksował Krzysztof Jach
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1898, indeksował C.K.
Krzynowłoga Mała (MZ) -- MZ 1933-1935, indeksował Incognito weryfikował Waldemar Chorążewicz
Piaseczno (MZ) -- U 1906, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pruszków (MZ) -- Z 1916, indeksował Jerzy Mrozowski
Przasnysz (MZ) -- MZ 1915-1935, indeksowali Grzegorz Skoczek, Barbara, Izabela Czaplicka, Mariusz Mocek, Mariola Postępska, Honorata Nalborska Wieliczko, Robert Pawłowski, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Przysucha (MZ) -- UMZ 1810-1819, indeksował dRob
Sieciechów (MZ) -- U 1880-1884, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- UZ 1908, indeksowali Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikował Jerzy Stefańczyk
Sochaczew (MZ) -- Z 1802-1819, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Szreńsk (MZ) -- UZ 1834, indeksował Incognito
Wiskitki (MZ) -- Z 1842, indeksowała Karolina Kosińska
Zuzela (MZ) -- 1658-1727_1729-1808 sum, indeksowała Bożena Turek
Żbików (MZ) -- U 1912, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. opolskie:
Dobieszów-Dobersdorf USC (OP) -- UMZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Olszanka-Alzenau USC (OP) -- UMZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1876, indeksowała Magdalena Wróbel
Kuczyn (PL) -- U 1890-1894, indeksował Zbigniew Żukowski
Łomża (PL) -- U 1798b-1800a, indeksował Igor Daniszewski
Miastkowo (PL) -- U 1743, indeksowała Livia_Ditto
Niedźwiadna (PL) -- U 1879, 1890 Z 1869-1874, indeksowała Anna Pytel
Przytuły (PL) -- U 1826-1836 M 1869-1879, indeksowała Katarzyna Karulska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- Z 1818-1820, indeksowała Agnieszka Przybyła
Chmielnik (SK) -- U 1845-1850, indeksował Jacek Stradowski
Chybice (SK) -- Z 1869-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Grzymałków (SK) -- Z 1781-1811, indeksowała Grażyna Rajski
Kurzelów (SK) -- UZ 1733-1835, M 1733-1825, indeksowała Grażyna Szymańska
Obrazów (SK) -- UMZ 1824-1825, indeksowała Jolanta Szostak
Obrazów (SK) -- UMZ 1830-1835, indeksowała Jola Prokopiuk-Bathelt
Pierzchnica (SK) -- U 1901-1920, indeksował Edward Jabłoński
Probołowice (SK) -- M 1646-55,57-72,74-75,77,1735-40,42-56,58,61-63,65-69,71-75,99-1801,03-10, indeksowała Grażyna Nowak
Probołowice (SK) -- Z 1730,37-46,48-53,56-61,63-64,66-68,71-74,98-1809, indeksowała Grażyna Nowak
Waśniów (SK) -- U 1893, indeksował Andrzej Gawlik
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1896-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1638-1648, indeksował Piotr Stando
Złotniki (SK) -- M 1870-1880, indeksował Lech Karkocha
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- U 1825, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Tarnopol (UK) -- M 1877-78, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Antoni (WA) -- Z 1880, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1707-09, indeksował Rafał Albiński
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1902-13, indeksowała Izabela Czaplicka
woj. wielkopolskie:
Sadlno (WP) -- U 1846-48, 61, 67, 75 M 1846-48, 75-76 Z 1846-48, 56, indeksował Roman Sompoliński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:08, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2016 - 21:32
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Błenna (KP) -- UMZ 1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Lubanie (KP) -- UMZ 1860-64, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- UMZ 1826, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1875-76, indeksował Dariusz Kurowski
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1910-11, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Biała Rawska (LD) -- UM 1887, UMZ 1892, indeksowała Urszula Świerczyńska
Drzewica (LD) -- M 1826-28,31-41, indeksowała Gośka
Godzianów (LD) -- Z 1891-1900, indeksował zbyszek.p70
Kamionacz (LD) -- UZ 1841-50, indeksowała Ewa Czerkawska
Kompina (LD) -- U 1757-74,87-1806, indeksował Radosław Leśniewski
Kutno (ewang.) (LD) -- Z 1881-82, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1808-13,82-86, indeksował Grzegorz Żychowski
Makowiska (LD) -- UMZ 1808-17, indeksowała Katarzyna Żugaj
Nieborów (LD) -- UZ 1808, M 1780-1826 (luźne karty), indeksowała Danuta Danecka
Radomsko (LD) -- Z 1854-56, indeksowała margit
Sierzchowy (LD) -- UMZ 1822-25,58,60-63,65, indeksował Marek Delert
Sierzchowy (LD) -- U 1808-50,66-77,89,98-1900 (weryf.), indeksował Bogusław Dzbikowicz
Stary Waliszew (LD) -- Z 1836-47, indeksowała Dariusz Śludkowski
Litwa:
Widzieniszki (LT) -- M 1802-13, 15-18, indeksował Artur Wilkicki
woj. mazowieckie:
Bielsk (MZ) -- M 1885-1889, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Bodzanów (MZ) -- M 1866-1869_1896, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Bodzanów (MZ) -- M 1911, indeksował Radosław Konca
Bożewo (MZ) -- M 1826-1832, indeksował Piotr Romanowski (P)
Brodowe Łąki (MZ) -- MZ 1916-1935, indeksowali Mariola Postępska, Marta Wojciechowska, Honorata Nalborczyk i Waldemar Chorążewicz
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1885-1887, indeksował C.K.
Duninów (MZ) -- Z 1832-1836_1860, indeksowała Karolina Kosińska
Dzierzgowo (MZ) -- Z 1809-1810, indeksowała Małgorzata Kozłow
Gójsk (MZ) -- M 1881-1910, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1900, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Jednorożec (MZ) -- MZ 1917-1924, indeksował Robert Pawłowski korekta Waldemar Chorążewicz
Jeżewo (MZ) -- M 1874-1875, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski (P)
Karniewo (MZ) -- M 1928-1934, Z 1928-1933, indeksował Robert Banaś korekta Waldemar Chorążewicz
Kazanów (MZ) -- U 1826-1834, M 1826-1840, indeksował Jerzy Borycki
Krasne (MZ) -- MZ 1808-1825, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krzynowłoga Mała (MZ) -- MZ 1914-1921, indeksowali Jolanta Nawrocka i Waldemar Chorążewicz
Ligowo (MZ) -- M 1826-1828, indeksował Krzysztof Frydrysiak
Mochowo (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Piotr Romanowski (P)
Mszczonów (MZ) -- U 1861-1864, indeksowała Anna Tulej
Rościszewo (MZ) -- M 1826-1840, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Sieciechów (MZ) -- U 1885-1889, indeksował Krzysztof Zochniak
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1881-1895, indeksował dRob
Wilków Pierwszy (MZ) -- Z 1876-1900_1902_1905-1913, M 1876-1894_1896-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiskitki (MZ) -- M 1841-42,66, indeksował Tomasz Frynia
Zawidz (MZ) -- M 1825-1828, indeksował Piotr Romanowski (P)
Zuzela (MZ) -- UMZ 1866-1870, indeksował Mariusz Rostkowski
Żbików (MZ) -- Z 1881-1889, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. opolskie:
Gola Grodkowska-Guhlau USC (OP) -- UMZ 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
Jędrzejów-Endersdorf USC (OP) -- UMZ 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
OP Gałązczyce-Giersdorf USC (OP) -- U 1875, 78-81, 83 M 1878, 80-81 Z 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
woj. podkarpackie:
Tarnawka (gr-kat) (PK) -- U 1824-82 M 1824-66 Z 1824-62, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1875, indeksowała Magdalena Wróbel
Czyżew (PL) -- U 1826-31, M 1826-34, indeksował Adam Dobkowski
Łomża (PL) -- U 1775-1781, indeksował Igor Daniszewski
Przytuły (PL) -- M 1853-1888, indeksowała Katarzyna Karulska
Sokoły (PL) -- Z 1724-1773, indeksowała Monika Nowicka-Jończy
Ukraina:
Budzanów (UK) -- U 1700,02-12,14-15,18-22 M 1700-01,03,08-14,16,18-37, indeksował Incognito
Kopyczyńce (UK) -- U 1705-64,66-68 M 1710-18,20,22-26,28-30,34-70, indeksował Incognito
Tarnopol (UK) -- M 1874-75, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Antoni (WA) -- Z 1868, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1904-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1879, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1865, indeksował Artur Godlewski
woj. zachodniopomorskie:
Kołobrzeg (ewang.) (ZP) -- U 1763-74, indeksował Rafał Albiński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2016 - 10:36
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Kruszyn (KP) -- UMZ 1868, indeksował Jan Berens
Piotrków Kujawski (KP) -- M 1826,28-37,39-67, indeksował Krzysztof Klemens
Sadłowo (KP) -- M 1826 Z 1827, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wieniec (KP) -- U 1822, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- M 1826-57, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1897, 1900, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dłutów (LD) -- UMZ 1845-49, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- M 1842-53, indeksowała Gośka
Gieczno (LD) -- M 1810-16, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1890, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kutno (ewang.) (LD) -- UZ 1912-13, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UM 1912-14, Z 1912,14, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź NMP (LD) -- M 1901, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Kazimierz (LD) -- M 1911, indeksowała Anna Stręgiel
Moszczenica (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Ozorków (LD) -- U 1892-95, MZ 1891-95, indeksowała magnowa
Wróblew (LD) -- U 1808-25, indeksował Jakub Jurek
Zadzim (LD) -- U 1851-60, indeksowała karolinaw
woj. małopolskie:
Pałecznica (MP) -- UMZ 1868-1902, indeksowała Bożenna Blaut
woj. mazowieckie:
Ciemniewko (MZ) -- UMZ 1900-1906, indeksował C.K.
Czerwińsk nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1824-1825_1831-1852, indeksował Dariusz Lichtblau
Duninów (MZ) -- UMZ 1837-1841, indeksował Marek Kondrat
Dzierzgowo (MZ) -- Z 1832, indeksowała Małgorzata Kozłow
Kampinos (MZ) -- U 1710-14,16-51,73-1804, Z 1710-28,31-32,34-37,39-40,42-48,52,73-1799, M 1774-1804, indeksował Michał Golubiński
Karniewo (MZ) -- U 1913-1915, M 1913-21,23, Z 1913-1923, indeksowali Robert Banaś i Grzegorz Skoczek korekta Waldemar Chorążewicz
Klwów (MZ) -- UMZ 1843-1845, indeksował Krzysztof Jach
Krzynowłoga Mała (MZ) -- MZ 1930-1932, indeksował C.K.
Lutkówka (MZ) -- UMZ 1808-1812_1814-1824, indeksowała Teresa Mikołajewska
Okuniew (MZ) -- U 1738-1743, indeksowała Małgorzata Chocianowska
Pułtusk (ewang.) (MZ) -- M 1871-1879, indeksował Rafał Albiński
Sieciechów (MZ) -- U 1890-1894, indeksował Krzysztof Zochniak
Sieluń (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała Violetta Podsiadlik
Sochaczew (MZ) -- U 1826-1835, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Szreńsk (MZ) -- UZ 1835, indeksował Incognito
Święcieniec (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski (P)
Węgra (MZ) -- UMZ 1866, indeksowała Anna Sztymelska
Węgrzynowo (MZ) -- UM 1913-1915, Z 1913_1915, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1886-1887_1889-1895, indeksował Marek Jabłonowski
Wiskitki (MZ) -- M 1838, indeksował Artur Godlewski
Wiskitki (MZ) -- Z 1843-1846, indeksowała Karolina Kosińska
Wiskitki (MZ) -- U 1895-1901, indeksował Dariusz Lichtblau
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1881-1882, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1871-1872, indeksowała Magdalena Wróbel
Burzyn (PL) -- M 1868-1876, indeksowała Katarzyna Karulska
Kuczyn (PL) -- U 1895-1899 Z 1895-1899, indeksował Zbigniew Żukowski
Przytuły (PL) -- M 1826-1852, indeksowała Katarzyna Karulska
Rydzewo (PL) -- U 1893-1898, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Wąsosz (PL) -- U 1864, indeksował Mariusz Mogielnicki
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- Z 1814-1825, M 1862-1867, indeksowała Agnieszka Polak
Chybice (SK) -- Z 1901-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Ćmińsk (SK) -- UMZ 1810-1825, 1827-1830, 1830-1854, 1856-1859, 1865-1872, 1874, 1876-1914, indeksowała Janina Hyb
Krzcięcice (SK) -- Z 1810-1810, indeksowała Maria Brylska
Pierzchnica (SK) -- Z 1786-1840, indeksował Edward Jabłoński
Raków (SK) -- UMZ 1817-1820, indeksował Jakub Rokita
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1905-1908, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1685-1688, indeksował Piotr Stando
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1800-1810, indeksowała Krystyna Moćko
woj. śląskie:
Będzin (SL) -- U 1891, indeksowała A.Ch.
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- Z 1915-18, indeksowała Barbara Sznober
Ukraina:
Gliniany (UK) -- U 1830-69, indeksował Grzegorz Skoczek
Tarnopol (UK) -- MZ 1873, indeksował Krzysztof Ceborski
woj. wielkopolskie:
Mąkoszyn (WP) -- M 1808-13, indeksował Krzysztof Klemens
Przedecz (WP) -- UZ 1808/09 M 1809-15, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

Tym samym liczba wpisów w Genetece przekroczyła 18 000 000 Very Happy

Dziękuję wszystkim mającym swój wkład w rozwój bazy i zapraszam do tworzenia kolejnych milionów.

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:09, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2016 - 21:36
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Chełmica (KP) -- UMZ 1900-06, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1875-76, 1909-10, indeksował Filip Skurzewski
Lubanie (KP) -- UMZ 1866-67, indeksował Jan Berens
Sadłowo (KP) -- U 1824, 26, 30 M 1824, 30 Z 1824, 26, 28-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. łódzkie:
Działoszyn (LD) -- UMZ 1831, indeksował Tomasz Mostowski
Gieczno (LD) -- M 1808-09, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- UMZ 1886-1904, indeksował Janusz Kucharczyk
Godzianów (LD) -- Z 1901-12, indeksował zbyszek.p70
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1864-67, indeksował PabianAus
Kamionacz (LD) -- UZ 1851-60, indeksowała Ewa Czerkawska
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1915, indeksowała magnowa
Koźle (LD) -- U 1907-10, indeksował Paweł Olczyk
Krośniewice (LD) -- U 1881-86, MZ 1881-82,84-86, indeksował Józef Dębowski
Krzyworzeka (LD) -- U 1881-89, indeksował Waldemar Strojczyk
Kutno (ewang.) (LD) -- U 1902-05,08, Z 1902,04-05,08, indeksował Kamil Małecki
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1827-28 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1870-81, indeksował Grzegorz Żychowski
Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1817-40, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Marzenin (LD) -- Z 1828-33, indeksowała Beata Wiśniewska
Pszczonów (LD) -- U 1723-25,61-1802, indeksowała Danuta Danecka
Sadkowice (LD) -- UZ 1875-90, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stary Waliszew (LD) -- Z 1847-52, indeksował Dariusz Śludkowski
Stryków (LD) -- M 1907, indeksował Janusz Kucharczyk
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- Z 1733-1809, indeksowała Renata Majewska
Rajbrot (MP) -- U 1846-63, indeksował Wiktor Maciejowski
Skała (MP) -- M 1856-66, 72, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1911-1914, indeksował Radosław Konca
Bożewo (MZ) -- M 1833-1850, indeksował Piotr Romanowski (P)
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1884, indeksował C.K.
Duninów (MZ) -- U 1832-1836, indeksował Marek Kondrat
Duninów (MZ) -- M 1832-1836, indeksowała Karolina Kosińska
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1901-02, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Grodziec (MZ) -- U 1675-1807, M 1675-79,82-83,85-89,94-1744,1746-47,49,52-1807, Z 1677-80,82-91,1700-49,53-1807, indeksował Radosław Frączak
Jednorożec (MZ) -- MZ 1925-1935, indeksowali Urszula Chyży, Maria Weronika Kmoch i Robert Pawłowski korekta Waldemar Chorążewicz
Jeżewo (MZ) -- M 1911_1913-1914, indeksował Piotr Romanowski (P)
Jeżewo (MZ) -- M 1889-1890, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski (P)
Kozienice (MZ) -- UM 1829-31 Z 1829-32, indeksował Michał Zieliński
Krasne (MZ) -- M 1852-1864, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krzynowłoga Mała (MZ) -- M 1922-1926_1928-1929, Z 1922-1929, indeksowała Jolanta Nawrocka korekta Waldemar Chorążewicz
Kurowo (MZ) -- M 1808-1825, indeksował Radosław Frączak
Miedzna (MZ) -- UMZ 1826-1835, indeksowała Bożena Turek
Mochowo (MZ) -- M 1832-1850, indeksował Piotr Romanowski (P)
Nasielsk ewang (MZ) -- M 1890-1912, indeksował Rafał Albiński
Postoliska (MZ) -- U 1786-1798, indeksowała Krystyna Stańczyk
Pruszków (MZ) -- M 1913-1915, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Przesmyki (MZ) -- U 1857-1865, MZ 1857-1864, indeksowała Magda Tarkowska
Sarnaki (MZ) -- UZ 1810-1819, M 1812-1819, indeksowała Jolanta Klass
Sieciechów (MZ) -- U 1895-1899, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- UZ 1909-10, indeksowali Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikacja Jerzy Stefańczyk
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1896-1905, indeksował dRob
Sochaczew (MZ) -- Z 1826-1835, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- MZ 1916-1935, indeksowała Katarzyna
Zawidz (MZ) -- M 1829-1832, indeksował Piotr Romanowski (P)
woj. podkarpackie:
Blizianka (gr-kat) (PK) -- U 1856-77, indeksował Łukasz Pezdan
Boguchwała (PK) -- U 1879-94, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
Czudec (PK) -- Z 1835-50, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1877-1880, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1873-74, indeksowała Magdalena Wróbel
Drozdowo (PL) -- Z 1793-1807, indeksował Igor Daniszewski
Miastkowo (PL) -- M 1859-1860,1865-1866,1868, indeksował Waldemar Chorążewicz
Piątnica (PL) -- M 1810-1811, 1814-1825, indeksowała Anna
Przytuły (PL) -- U 1890-1893, M 1889-1903, indeksował Tomasz Karolak
Romany (PL) -- U 1857-78,90-1910 M 1844-56,69-70,90-1908 Z 1837-42,52-57,64-76,79,90-1902, indeksował Gardocki, opr. Igor Daniszewski
Wizna (PL) -- M 1837-1853, indeksowała Katarzyna Karulska
woj. świętokrzyskie:
Chybice (SK) -- Z 1911-1920, indeksowała Bożena Krajewska
Krzcięcice (SK) -- U 1800-1810, indeksowała Maria Brylska
Sędziszów (SK) -- Z 1632-1809, indeksował Jerzy Użyczak
Suchedniów (SK) -- U 1816-1819, indeksowała Halina Kroner
Tarnawa (SK) -- U 1810-1868, indeksowała Ania S
Waśniów (SK) -- U 1894, indeksował Andrzej Gawlik
Wąchock (SK) -- Z 1798-1810, indeksował Kamil Stąporek
woj. śląskie:
Będzin (SL) -- U 1834 Z 1902-03, indeksowała A.Ch.
Gliwice-Łabędy (SL) -- U 1880-1901, indeksowała Barbara Wiechuła
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- M 1908-12, indeksowała Barbara Sznober
Ukraina:
Nastasów (UK) -- UMZ 1827, indeksowała Teresa Milka
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1872-73, indeksował Marek Niedostojny
Sidorów (UK) -- UMZ 1879-82, indeksował Marek Niedostojny
Tarnopol (UK) -- MZ 1872, indeksował Krzysztof Ceborski
Torczyn (UK) -- M 1843, 46-47, 52, 57, 59-60, 66-70, 77, 84, 90-95, 97, 1900, 1903-04, indeksowały Danuta Wojtowicz i Ewa Hus
Warszawa:
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1839, indeksowała Kamila Szymankiewicz
woj. wielkopolskie:
Przedecz (WP) -- Z 1810-16, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2016 - 21:46
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1827-28, 45-46, 49-51, 53, indeksował Jan Berens
Sadłowo (KP) -- UMZ 1823, 31, 54, 58, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1912-19, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1850-57, indeksował Rafał Albiński
Drzewica (LD) -- M 1853-67, indeksowała Gośka
Kamionacz (LD) -- UZ 1861-67, indeksowała Ewa Czerkawska
Kobiele Wielkie (LD) -- U 1826-74, indeksował Janusz Kucharczyk
Kutno (ewang.) (LD) -- U 1893,96,99,1901, Z 1899,1901, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1816-23, indeksował Grzegorz Żychowski
Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1841-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Łask (LD) -- UMZ 1827, indeksowała Małgorzata Berdzik
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1893, indeksowała magnowa
Marzenin (LD) -- U 1840, Z 1834-44, indeksowała Beata Wiśniewska
Osjaków (LD) -- U 1867, Z 1866-67, indeksował Piotr Hałas
Pszczonów (LD) -- U 1803-30, SkZ 1769-91, indeksowała Danuta Danecka
Siemkowice (LD) -- Z 1894, indeksowała Bogusława Marczak
Topola Królewska (LD) -- U 1876-88, indeksował Jarosław Czarkowski
Wielgomłyny (LD) -- Z 1716-1863, indeksowała Honorata Huk
Wyszanów (LD) -- UMZ 1821-1834, indeksował Grzegorz Joachimiak
Złaków Kościelny (LD) -- U 1741-57, indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Skała (MP) -- Z 1851-57, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Boglewice (MZ) -- Z 1906-1913, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1880-1883, indeksował C.K.
Kazanów (MZ) -- U 1835-1840, Z 1826-1840, indeksował Jerzy Borycki
Krasne (MZ) -- U 1914-1915, MZ 1914-1916, indeksowała Katarzyna Rzeczycka korekta Waldemar Chorążewicz
Parciaki (MZ) -- U 1914-1915, MZ 1914-1935, indeksowali Mariola Postępska, Izabela Czaplicka, Marta Wojciechowska i Waldemar Chorążewicz
Płońsk (MZ) -- UZ 1808-1811, 1808-1810 M, indeksowała Joanna Suska
Pomiechowo (MZ) -- Z 1914-1957, indeksowała Bożena Turek weryfikowała Maryla Kijek
Przewodowo (MZ) -- U 1915, MZ 1915-1935, indeksowali Marta Ciborowska i Katarzyna korekta Cezary Kujawa
Radzanów (MZ) -- Z 1869-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Seroczyn (pow. siedlecki) (MZ) -- UMZ 1810-1825, indeksował Arkadiusz Bereza
Szreńsk (MZ) -- UZ 1836-38, indeksował Incognito
Szymanów (MZ) -- Z 1870-75, Z 1868-72 (raptularz), indeksował Marcin Prengowski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1886-1887_1889-1895, indeksował Marek Jabłonowski
woj. opolskie:
Brzezina-Briesen USC (OP) -- UMZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Młodoszowice-Zindel USC (OP) -- U 1874-81, 83-84 M 1875-84 Z 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Rybna-Riebnig USC (OP) -- UM 1874-84 Z 74-77, indeksowali Projekt OPI
woj. podkarpackie:
Połomia (PK) -- UMZ 1890, indeksował Łukasz Pezdan
woj. podlaskie:
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1899, indeksował Walenty Adamiec
Lipsk (PL) -- U 1781-98,1818-22,25,38-45, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Miastkowo (PL) -- U 1744-1745, indeksowała Livia Ditto
Wizna (PL) -- M 1854-1865, indeksowała Katarzyna Karulska
Wiżajny (PL) -- UMZ 1808-1809, indeksowała Aneta Nowikowska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1851-1855, indeksował Jacek Stradowski
Chmielnik (SK) -- Z 1842-1853, indeksowała Barbara Zawada
Chybice (SK) -- Z 1921-1944, 1911-1915, indeksowała Bożena Krajewska
Klwów (SK) -- UMZ 1846-1848, indeksował Krzysztof Jach
Krzcięcice (SK) -- U 1671-1700, indeksowała Maria Brylska
Mirzec (SK) -- M 1811-1858, indeksowała Ania S
Olbierzowice (SK) -- M 1825-1826,1839-1843, indeksował Mieczysław Stępień
Pierzchnica (SK) -- U 1786-1866, indeksowała Edward Jabłoński
Suchedniów (SK) -- U 1825,1833, Z 1831-1833, indeksowała Halina Kroner
Tarnawa (SK) -- M 1811-1867, Z 1810-1868, indeksowała Ania S
Waśniów (SK) -- U 1895, indeksował Andrzej Gawlik
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1901-1904, 1909-1914, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1689-1690, indeksował Piotr Stando
Zagnańsk (SK) -- M 1837-1865, indeksowała Krystyna Moćko
woj. śląskie:
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- U 1914-18 M 1913-18, indeksowała Barbara Sznober
Ukraina:
Lityń (UK) -- UMZ 1796-98, 1800, indeksował Michał Zieliński
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1875-77, indeksował Marek Niedostojny
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1874, indeksował Adam Rozenau
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- U 1910, indeksowała A.Ch.
woj. wielkopolskie:
Sadlno (WP) -- UMZ 1840-44, indeksował Roman Sompoliński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:09, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-03-2016 - 21:36
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1819-22, 26, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1877-80, indeksował Filip Skurzewski
Inowrocław (KP) -- M 1761-64, indeksowała Anna Wiśniewska
Kłótno (KP) -- M 1818-20,22-35, indeksował Michał Golubiński
Sadłowo (KP) -- UMZ 1859, indeksował Waldemar Chorążewicz
Świedziebnia (KP) -- U 1808/09, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1799-1815, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1877-87, indeksował Dariusz Kurowski
Łańcuchów (LB) -- U 1884-87, indeksował Piotr Mazurkiewicz
woj. łódzkie:
Dalików (LD) -- M 1841-44, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1832, indeksował Tomasz Mostowski
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1908-15, indeksował bogdan.030
Jeżów (LD) -- MZ 1808, UMZ 1891, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kutno (ewang.) (LD) -- Z 1887,89, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1860-69, indeksował Grzegorz Żychowski
Łask (LD) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Elżbieta Nejman
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1890, indeksowała Eliza Parcheniak
Marzenin (LD) -- U 1841-44, Z 1845, indeksowała Beata Wiśniewska
Ozorków (LD) -- UMZ 1819, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Pszczonów (LD) -- Z 1913-45, indeksował Marek Delert
Siemkowice (LD) -- Z 1895, indeksowała Bogusława Marczak
Sierzchowy (LD) -- U 1748-89, indeksowała Danuta Danecka
Wyszanów (LD) -- UMZ 1818-20, indeksował Grzegorz Joachimiak
Zadzim (LD) -- M 1851-60, indeksowała karolinaw
woj. małopolskie:
Bolechowice (MP) -- M 1644-64,1705-06,63-70, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bożewo (MZ) -- M 1809-1819, indeksował Piotr Romanowski (P)
Brzeźnica (MZ) -- U 1812-1825, indeksował Jakub Biały
Duninów (MZ) -- Z 1843-1850, M 1847-1850, indeksowała Karolina Kosińska
Duninów (MZ) -- UMZ 1842, indeksowała Katarzyna Głąbowska
Duninów (MZ) -- U 1843-1850, M 1843-1846, indeksował Marek Kondrat
Gąsewo (MZ) -- Z 1913-1915, indeksował Waldemar Chorążewicz
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1869-1890, indeksowała Krystyna Malik
Jelonki (MZ) -- Z 1828-1838, indeksował Mariusz Gąska
Ligowo (MZ) -- M 1829-1835, indeksowali Krzysztof Frydrysiak i Krzysztof Nowak weryfikował Piotr Romanowski (P)
Łęgonice pow. grójecki (MZ) -- U 1853-1867, M 1861-1867, Z 1865-1867, indeksował Jakub Wiśnik
Nieporęt (MZ) -- UZ 1881, indeksował Adam Fiedorowicz
Sieciechów (MZ) -- U 1900-1906, indeksował Krzysztof Zochniak
Zawidz (MZ) -- M 1833-1842, indeksował Piotr Romanowski (P)
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1914-1915, MZ 1914-1935, indeksowali Urszula Chyży, Mariola Postępska, Marta Wojciechowska korekta Cezary Kujawa
woj. opolskie:
Ciecierzyn-Neudorf USC (OP) -- UMZ 1882-84, indeksowali Projekt OPI
Kazimierz-Casimir USC (OP) -- UMZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Ptakowice-Michałów USC (OP) -- U 1874-84 M 1875-77 Z 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Rogalice-Rogelwitz USC (OP) -- U 1879-80, 82 MZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
woj. podkarpackie:
Chorzelów (PK) -- U 1811-20,22-49,51-65, indeksował Marek Podolski
woj. podlaskie:
Drozdowo (PL) -- Z 1808-1815, indeksował Igor Daniszewski
Korycin (PL) -- M 1847-1848, indeksował VILLA_POPŁAWY
Miastkowo (PL) -- U 1746-1747, indeksowała Livia Ditto
Wizna (PL) -- M 1866-1885, indeksowała Katarzyna Karulska
Ukraina:
Murafa-Morachwa (UK) -- U 1787-90, M 1806-10, indeksował Michał Zieliński
Nastasów (UK) -- UMZ 1832, indeksowała Teresa Milka
Warszawa:
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1867, indeksował Artur Godlewski

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 24-04-2016 - 21:52, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.145924 sekund(y)