Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 maja 2020

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2015 - 22:07
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Wieniec (KP) -- UMZ 1901-04, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1873, indeksował Bogusław Nagórski
Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1813-1817, indeksowała magnowa
Bęczkowice (LD) -- UZ 1898-99, indeksował bogdan030
Bolimów (LD) -- U 1847-50, indeksowała Ewa Piórkowska
Buczek (LD) -- M 1867-71,73-75, rozszerzyła Urszula Świerczyńska
Czarnocin (LD) -- Z 1806-20, indeksowała Aldona Łata
Drzewica (LD) -- Z 1864-77, indeksowała Gośka
Gieczno (LD) -- U 1812,17-25, MZ 1817-25, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Janusz Kucharczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1688-1721, M 1688-1722, Z 1715-19, indeksowała Danuta Danecka
Krośniewice (LD) -- A 1810,12,16-17,19,21-22, indeksowała Danuta Danecka
Kutno (LD) -- UMZ 1907, indeksował Jerzy Żurada
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1819 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- UMZ 1907, indeksował Jerzy Żurada
Łask (LD) -- UMZ 1871-80, indeksowała Elżbieta Nejman
Nieborów (LD) -- UM 1809-25, Z 1809-67, indeksował Marek Delert
Pajęczno (LD) -- UMZ 1842, indeksował Tomasz Mostowski
Rossoszyca (LD) -- UZ 1830-40, indeksowała Ewa Czerkawska
Siemkowice (LD) -- U 1893-95, indeksowała Bogusława Marczak
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1888-97, indeksował Jerzy Mrozowski
Witów (LD) -- UMZ 1861-65, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zduny (LD) -- U 1841-47, indeksował zbyszek.p70
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1752-62,64-65,67-71,74, Z 1763-81 (dzieci), indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- U 1882-84, 89, 1902-05, 11, indeksował Grzegorz Madej
Sułoszowa (MP) -- UZ 1895, M 1895-98, indeksował Jerzy Żurada
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- Z 1831-1850, indeksował Robert Pawłowski
Bonisław (MZ) -- M 1842-1867, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Gąsewo (MZ) -- U 1844, indeksowała Agnieszka Kulik
Goworowo (MZ) -- U 1692-1723, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Gralewo (MZ) -- Z 1850-1859, indeksował Piotr Romanowski
Jasionna (MZ) -- U 1811-1813, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Mikołajew (MZ) -- U 1868-1880, indeksowała Małgorzata Kozłów
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- U 1795-1913, indeksowała Ewa Sobieraj
Sarnowo (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Waldemar Chorążewicz weryfikował Piotr Romanowski
Sikórz (MZ) -- U 1808-1914, indeksował Krzysztof Kośnik
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Bożena Turek
Szreńsk (MZ) -- UZ 1831, indeksował Incognito
Wiskitki (MZ) -- U 1894, Z 1900, indeksował Marek Kondrat
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1781-1825, indeksował Igor Daniszewski
Brańsk (PL) -- U 1904, 1906 M 1885-96, 1904, indeksowała achczi, weryfikacja Aga_Brz
Dolistowo (PL) -- UMZ 1837-1848, indeksował Wiesław Chodak
Łomża (PL) -- M 1686-1702, indeksował Igor Daniszewski
Poryte (PL) -- M 1826-1830, indeksowała Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chybice (SK) -- U 1844-1868, indeksowała Bożena Krajewska
Wąchock (SK) -- M 1701-1810, indeksował Kamil Stąporek
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1830, indeksował Piotr Stańdo
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1699-1770, indeksował Henryk Kazimierz Korus
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1793-77, indeksował Rafał Albiński
Kłomnice (SL) -- U 1824, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Szumbar (UK) -- Z 1836-40, 43-76, 1878-1903, 1906, 1934-35, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1808-11, indeksował Tadeusz Oleksy
Warszawa-Powsin (WA) -- U 1900-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Wawrzyszew (WA) -- Z 1949, indeksował Artur Godlewski
woj. warmińsko-mazurskie:
Księży Lasek (Fürstenwalde) (WM) -- U 1911, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1822, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Sadlno (WP) -- Z 1878-1884, indeksował Roman Sompoliński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2015 - 22:01
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Czausy (BR) -- U 1840,43-47,50-53, indeksował Rafał Albiński
Radoml (BR) -- U 1840,43-47,50-53, indeksował Rafał Albiński
Raśna (BR) -- U 1840,43-47, indeksował Rafał Albiński
woj. kujawsko-pomorskie:
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- Z 1883, indeksował Piotr Romanowski
Wieniec (KP) -- U 1833-34, indeksował Michał Golubiński
Wieniec (KP) -- UMZ 1891, 1905-08, indeksował Jan Berens
Wistka Szlachecka (KP) -- Z 1830-41, indeksował Michał Golubiński
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1839-45, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1880-81, UZ 1884, indeksował Bogusław Nagórski
Biała Rawska (LD) -- U 1804-14, indeksowała Danuta Danecka
Dalików (LD) -- U 1857-60, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1858-59, indeksowała Ilona Gieras
Dobroń (LD) -- UMZ 1868-74, indeksował Grzegorz Żychowski
Dworszowice Kościelne (LD) -- UMZ 1818-31,33-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1826, indeksował Tomasz Mostowski
Godzianów (LD) -- U 1818-27, indeksował zbyszek.p70
Krośniewice (LD) -- A 1840-51, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1786-1810, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1883, indeksowała magnowa
Małyń (LD) -- UMZ 1904-13, indeksował Janusz Kucharczyk
Rusiec (LD) -- UMZ 1851-76, indeksował Jacek Kundzik
Siemkowice (LD) -- Z 1891-93, indeksowała Bogusława Marczak
Stary Waliszew (LD) -- U 1910-14, indeksował Sludkowski_Darek
Zgierz (LD) -- U 1880, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. małopolskie:
Rajbrot (MP) -- Z 1819-44, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Glinojeck (MZ) -- U 1860, M 1858-1862_1867-1868, Z 1855_1862_1868, indeksował Paweł Pysz
Gójsk (MZ) -- M 1808-1817, indeksował krzysf77 weryfikował Piotr Romanowski
Góra pow. płocki (MZ) -- Z 1808-1819_1823-1824_1826-1830, indeksował Piotr Romanowski
Jadów (MZ) -- M 1810-1825, indeksowała Bożena Turek
Klwów (MZ) -- UMZ 1831-1833, indeksował Krzysztof Jach
Lipniki (MZ) -- U 1904-1912, indeksowali Anna Bartnicka, Renata Florek, Ewa Balmas i Waldemar Chorążewicz
Radzikowo (MZ) -- U 1876-1892_1894-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Troszyn pow. ostrołęcki (MZ) -- Z 1894-1901, indeksował Adam Dobkowski
Zagroba (MZ) -- M 1889-1895, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
woj. podlaskie:
Bargłów Kościelny (PL) -- U 1853-1868, indeksowali 1853a Bartosz Choroszewski, 1853b-1863a Anna Dobkowska-Croizet, 1863b-1868 Krzysztof Wielgat
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1841-1861, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- M 1831-1835, indeksowała Mariola Postępska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Sztabin (PL) -- Z 1905-1948, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1837-1840, indeksował Jacek Stradowski
Chotel Czerwony (SK) -- U 1730-1853, indeksował Edward Jabłoński
Chybice (SK) -- U 1869-1890, indeksowała Bożena Krajewska
Kielce Katedra (SK) -- U 1842-1849, indeksowała Kornelia Major
Krzcięcice (SK) -- U 1826-1834, indeksowała Maria Brylska
Lipa (SK) -- Z 1810-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Olbierzowice (SK) -- U 1827-1855, indeksował Mieczysław Stępień
Wąchock (SK) -- Z 1731-1769, 1777-1779, indeksował Kamil Stąporek
Włoszczowa (SK) -- UM 1868-1875, UMZ 1876-1880, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1831-1832, indeksował Piotr Stando
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- Z 1818, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Rudno (SL) -- U 1745-1807, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Bilina Wielka (gr-kat) (UK) -- U 1747,49,52-54,56,59,63,66,71,77,84-88,90-95,97-1840,1842-51 M 1789-90,92-93,97-1800,1803-09,12-16,19-24,27-30,32-33,35-36,38-41,43-46,48-51 Z 1784-87,89-95,98-1800,1802-09,11-14,16-19,21-22,25-36,38,40,42,47-49, indeksował Incognito
Bolechów (UK) -- U 1639,41-80 M 1608,11-16,19-27,29-34,36-40,42-50,52-55,57-71,93-94, indeksował Incognito
Szumbar (UK) -- M 1836-38, 40, 43, 45-1903, 34-35, indeksowała Danuta Wojtowicz
Żurów (UK) -- U 1671,73,78-1704,1706-1805,1807,13,18-19 Z 1750-78,80-1806, indeksował Incognito
Warszawa:
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1890-99, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1898, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Księży Lasek (Fürstenwalde) (WM) -- U 1913, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- U 1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1889, indeksował Rafał Albiński
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1825, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2016 - 21:49
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Mścisław (BR) -- U 1840, 43, 45-47, indeksował Rafał Albiński
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubicz USC (KP) -- M 1892-96, indeksował Michał Zieliński
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1825, 27, 29, indeksował Filip Skurzewski
Wieniec (KP) -- UMZ 1889, 1910-14, indeksował Jan Berens
Wistka Szlachecka (KP) -- UMZ 1808-11, indeksował Michał Golubiński
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1870-79, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- UZ 1893-97, SkUMZ 1906-14, indeksował bogdan030
Błaszki (LD) -- M 1808-09, indeksował Jakub Jurek
Brzeźnio (LD) -- Z 1821-29, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Wielka (LD) -- U 1820, indeksował Jakub Jurek
Chełmo (LD) -- SkUMZ 1905-14, indeksował bogdan030
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1808-16, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dalików (LD) -- Z1857-60, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1857, indeksowała Ilona Gieras
Dobroń (LD) -- UMZ 1820-25, indeksował Grzegorz Żychowski
Domaniewice (LD) -- MZ 1913-14, indeksował Kamil Małecki
Domaniewice (LD) -- U 1913-14, indeksował Andrzej.P
Drzewica (LD) -- Z 1878-85, indeksowała Gośka
Grabno (LD) -- M 1822-29, indeksował Henryk Koluszkowski
Gruszczyce (LD) -- U 1820, indeksował Jakub Jurek
Kamionacz (LD) -- U 1817-18,20, indeksował Jakub Jurek
Kołacinek (LD) -- M 1890-98,1901-02, indeksował Robert Góra
Krośniewice (LD) -- U 1910,1913, indeksował Filip Skurzewski
Kutno (LD) -- UMZ 1864, indeksował jarekrad
Mazew (LD) -- MZ 1826-43, indeksowała Danuta Danecka
Nieborów (LD) -- UMZ 1914, indeksował Arkadiusz Lipiec
Radomsko (LD) -- Z 1850-53, indeksowała margit
Rossoszyca (LD) -- UZ 1841-51, indeksowała Ewa Czerkawska
Sulmierzyce (LD) -- Z 1770-1824, indeksowała Honorata Huk
Wróblew (LD) -- U 1820, indeksował Jakub Jurek
Zgierz (LD) -- MZ 1880, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. lubuskie:
Świdnica-Schweinitz (LS) -- U 1794-1820, indeksował Rafał Albiński
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- U 1845-1850, indeksował Robert Pawłowski
Góra pow. płocki (MZ) -- Z 1842-1853_1858-1865, indeksował Piotr Romanowski
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1893-1894, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Gralewo (MZ) -- M 1868-1912, indeksował Piotr Romanowski
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1831-1835, indeksował Zbigniew Budziszewski
Krzyżanowice (MZ) -- U 1879, M 1879-1880, indeksowała Wiktorija Pilnik
Obryte (MZ) -- Z 1757-1787, indeksował Witold Czyż
Piaseczno (MZ) -- U 1913, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pilichowo (MZ) -- UMZ 1808-1810_1813-1816, indeksował Wirtualny
Pruszków (MZ) -- M 1916-1924, indeksował Jerzy Mrozowski
Przysucha (MZ) -- UMZ 1840-1849, indeksował dRob
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- M 1869-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Rzekuń (MZ) -- M 1758-1805, indeksował Igor Daniszewski
Sieciechów (MZ) -- U 1845-1849, indeksował Krzysztof Zochniak
Wiskitki (MZ) -- Z 1896-1899, indeksował Marek Kondrat
Wiskitki (MZ) -- M 1840, indeksował Tomasz Frynia
Zagroba (MZ) -- UZ 1840-1867, indeksował Radosław Frączak
Zuzela (MZ) -- UZ 1856-1860, M 1857-1860, indeksował Mariusz Rostkowski
woj. podlaskie:
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1843, indeksował Walenty Adamiec
Jaminy (PL) -- Zapowiedzi 1826-41,45,47-51,67,73-77,79-84, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Kolno (PL) -- M 1849-1856 (aktualizacja) M 1860-1861, indeksowali Marta Wojciechowska, Radosław Stępień, Małgorzata Gugnacka, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Lipsk (PL) -- Zapowiedzi 1846-50,53-67, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Lipsk (greckokat.) (PL) -- UMZ 1832, 1836, 1838, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Miastkowo (PL) -- U 1737 Z 1811-1812, indeksowała Livia Ditto
Poryte (PL) -- M 1836-1841, indeksowali Ewa Balmas, Marta Wojciechowska, Maria Dubiczyńska, Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- U 1826-1846, indeksowała Anna, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- U 1874, indeksował Marek Rozmysłowski
Wąsosz (PL) -- M 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Wyszki (PL) -- M 1808-1834, indeksował Jan Mamaj
woj. świętokrzyskie:
Krynki (SK) -- U 1895-1896, Z 1841-1855, indeksował Krynki
Mirzec (SK) -- U 1810-1825, 1868-1913, Z 1868-1915, indeksowała Ania S
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1833, indeksował Piotr Stando
Ukraina:
Szumsk (UK) -- U 1788, 92-94, 1842-46 , indeksowała Danuta Wojtowicz
Targowica (UK) -- U 1856, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1880, indeksowała Anna Chmielowska
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1880-89, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1826-34, 36, indeksowała Dorota Dobrzyńska
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1840-49, indeksował Artur Godlewski
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1809-29, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Dzierzbice (WP) -- UMZ 1814-18, indeksowała Agnieszka Zyga
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1826-27, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Sompolno (WP) -- Z 1878-84, indeksował Roman Sompoliński
woj. zachodniopomorskie:
Police-Poelitz (ZP) -- M 1800-35, indeksował Rafał Albiński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2016 - 21:31
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1860, 67-74, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1855-60, indeksował FIlip Skurzewski
Grabkowo (KP) -- M 1819-28, 30, 32-42, indeksował Michał Golubiński
Kikół (KP) -- M 1818/19-22, indeksował Michał Zieliński
Kłóbka (KP) -- UZ 1826-35 M 1818-35, indeksował Michał Golubiński
Tłuchowo (KP) -- UMZ 1913, indeksował Piotr Romanowski
woj. łódzkie:
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1817-27, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dłutów (LD) -- UMZ 1855-56, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- Z 1886-88, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1827, indeksował Tomasz Mostowski
Gieczno (LD) -- U 1826-29, Z 1826-30, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- UMZ 1851-1870, indeksował Janusz Kucharczyk
Grabno (LD) -- U 1812-17,21-29, M 1811-17, Z 1811-17,21-29, indeksował Henryk Koluszkowski
Kadłub (LD) -- UMZ 1808-25, Zap. 1822-23, indeksował Waldemar Strojczyk
Kamionacz (LD) -- U 1808-11,21-25, indeksował Jakub Jurek
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1820 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Lipka (mar.) (LD) -- UMZ 1912-13, indeksował Adam Wiśniewski
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1698-1738, U 1710-11, indeksował Mikołaj Pawłowski
Mazew (LD) -- U 1834-49, Z 1874-75, indeksowała Danuta Danecka
Mazew (LD) -- U 1826-34, indeksował Jarosław Czarkowski
Mikołajewice (LD) -- Z 1812, indeksowała Ewa Pasierbska
Rawa Mazwiecka (LD) -- Z 1827,31-41,54, indeksował Marek Delert
Sieradz (LD) -- UMZ 1909-11, indeksowała magnowa
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1867, 1882, indeksował Jarosław Czarkowski
Topola Królewska (LD) -- M 1864-75, indeksowała Mirosława Stawska
Zadzim (LD) -- M 1839, 44-50, indeksowała karolw
Żelazna (LD) -- Z 1864, indeksował leszcz
woj. mazowieckie:
Borkowo (MZ) -- M 1825-1834, indeksował Michał Grygorewicz weryfikował Piotr Romanowski
Chłopków gr-kat (MZ) -- UMZ 1810-1855, indeksowała Jolanta Klass
Długosiodło (MZ) -- U 1633-47,52-57,60,64-65,68-74_1728-1747, M 1634-60,62-72,1724-40,42,45-1798, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Glinojeck (MZ) -- U 1826_1830-1831_1833-1854, M 1827-1830_1832-1854, Z 1827-1829, 1835-1854, indeksowała Krystyna Malik
Gójsk (MZ) -- M 1826-1880, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Grębków (MZ) -- UMZ 1911-1912, indeksowała Grażyna Przybysz
Jasionna (MZ) -- UZ 1814-1818, Z 1851-1865, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Klwów (MZ) -- UMZ 1834-1836, indeksował Krzysztof Jach
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- M 1931-1935, indeksował Lag2000
Łęg (MZ) -- M 1881-1886_1891-1911_1914, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Pałuki (MZ) -- MZ 1848-1865, indeksowała Joanna Raczkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1911-12, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pomiechowo (MZ) -- UMZ 1868-1911, indeksowała Bożena Turek weryfikowały Maryla Kijek i Urszula Rzepecka
Przesmyki (MZ) -- U 1830-1835, Z 1842-1843, indeksowała Magda Tarkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1830-1839, indeksował dRob
Sarnowo (MZ) -- M 1831-1842, indeksowali Waldemar Chorążewicz, mariola61 i Piotr Romanowski weryfikował Piotr Romanowski
Sieciechów (MZ) -- U 1850-1854, indeksował Krzysztof Zochniak
Sikórz (MZ) -- Z 1808-1813_1817-1914, indeksował Krzysztof Kośnik
Sochaczew (MZ) -- Z 1783-1802_1819-1825, indeksowała Danuta Wasilewska
Szydłowiec (MZ) -- M 1811_1861-1862_1881-1882_1884-1886, indeksował Mikołaj Wilk
Wiskitki (MZ) -- M 1896-1900, indeksował Marek Kondrat
Wiskitki (MZ) -- Z 1836, indeksowała Karolina Kosińska
Zagroba (MZ) -- M 1896-1900, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Zbuczyn (MZ) -- U 1816-1817, indeksował Robert Wielgórski
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1883-1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1861-1868a, indeksowała Magdalena Wróbel
Białaszewo (PL) -- U 1728-1757, indeksował Igor Daniszewski
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1844, indeksował Walenty Adamiec
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1817-1840, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- M 1865, 1855, 1852 (plus aktualizacja), indeksowali Małgorzata Gugnacka, Radosław Stępień, Dorian Aleksander Olszewski, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1738, indeksowała Livia Ditto
Poryte (PL) -- M 1842-1848, indeksowała Mariola Postępska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Rajgród (PL) -- Z 1890-1906a, indeksował Leszek Kocoń, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Wąsosz (PL) -- U 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- Z 1814-1817, indeksowała Agnieszka Przybyła
Chybice (SK) -- U 1891-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Działoszyce (SK) -- UMZ 1826-1851, indeksował Andrzej Wójcik
Kije (SK) -- U 1761-1818, M 1740-1801,1803-31, Z 1714-43,45-1810, indeksował Ryszard Olesiński
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1890-1892, indeksowała Krystyna Stanisławska
Krynki (SK) -- Z 1856-1877, U 1897-1900, Z 1878-1884, indeksował Kamil Stąporek
Mieronice (SK) -- UMZ 1810-1825, indeksowała Elżbieta Ginalska
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1810-1811, indeksował Romain
Pierzchnica (SK) -- U 1774-1851, indeksował Edward Jabłoński
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1881-1885, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1861-1867, indeksowała Renata Majewska
woj. śląskie:
Rudno (SL) -- M 1855-1935, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Szumsk (UK) -- MZ 1843-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tajkury (UK) -- M 1907-09, indeksowała Danuta Wojtowicz
Targowica (UK) -- M 1856, 60, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tarnopol (UK) -- M 1890-91, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- U 1911-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa Nawiedzenia NMP (WA) -- M 1904, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1792-1806, indeksował Dariusz Karski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1912, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1872, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1907, indeksował Aneta Kaczmarek
Warszawa-Bródno MB Różańcowa (WA) -- U 1913, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1891-1901, indeksowała Izabela Czaplicka
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1831-40, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2016 - 21:44
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1861-66, 75-79, indeksował Jan Berens
Karnkowo (KP) -- Z 1809-21, indeksował Piotr Romanowski
Radzyń Chełmiński (KP) -- U 1669-70,72-1710,1712,26-1870, indeksował Kazimierz Drzewuszewski
Świedziebnia (KP) -- M 1775-81, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. łódzkie:
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1838-55, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1808-1825, indeksował Marek Delert
Kamionacz (LD) -- Z 1808-11, indeksowała Ewa Czerkawska
Krośniewice (LD) -- UMZ 1871-75, indeksował Józef Dębowski
Krzepczów (LD) -- UMZ 1826-47, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1821 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łask (LD) -- U 1826, indeksowała Małgorzata Berdzik
Mazew (LD) -- U 1849-69, indeksowała Danuta Danecka
Mnich (LD) -- UMZ 1847-49, indeksował Jakub Wiśnik
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1913, indeksował Paweł Gorząd
Rossoszyca (LD) -- UZ 1852-67, indeksowała Ewa Czerkawska
Skoszewy (LD) -- UMZ 1900-02, indeksował Adam Wiśniewski
Stary Waliszew (LD) -- U 1914-15, indeksował Sludkowski_Darek
Zgierz (LD) -- UM 1885, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. lubuskie:
Lubniewice-Königswalde (ewang.) (LS) -- U 1809-15, indeksował Rafał Albiński
Litwa:
Widzieniszki (LT) -- U 1709-25, indeksował Artur Wiklicki
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1868-1879, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Duninów (MZ) -- U 1861, indeksowała Karolina Kosińska
Gralewo (MZ) -- Z 1841-1846, indeksował Piotr Romanowski
Łomna (MZ) -- MZ 1907-1910, indeksował WZI weryfikował WZI
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Pałuki (MZ) -- UMZ 1866-1867, indeksowała Joanna Raczkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1910, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pomiechowo (MZ) -- Z 1808-1811_1816-1825, indeksowała Bożena Turek weryfikowała Urszula Rzepecka
Przesmyki (MZ) -- U 1826-1829, Z 1844-1850, indeksowała Magda Tarkowska
Sieciechów (MZ) -- U 1855-1859, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- M 1906-1912, UZ 1906, indeksowali Jurek Stefańczyk, Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikacja Jurek Stefańczyk, Hanna i Wojciech Grzaneccy
Słupno (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Starawieś (MZ) -- UMZ 1888-1892, indeksował Wiesław Widłaszewski
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1901-1910, indeksowała Bożena Turek
Zbuczyn (MZ) -- UZ 1810-1811, indeksował Robert Wielgórski
Żbików (MZ) -- U 1881-1889, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1846-1860, indeksowała Magdalena Wróbel
Białaszewo (PL) -- M 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Poryte (PL) -- M 1849-1857, indeksowała Anna, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Rajgród (PL) -- M 1868-1889, indeksowała Magdalena Wróbel, zweryfikował Mirosław Bronakowski
Wizna (PL) -- M 1826-1836, indeksował Igor Daniszewski
woj. śląskie:
Rudno (SL) -- Z 1766-1847, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Sidorów (UK) -- UMZ 1873-74, indeksował Marek Niedostojny
Tajkury (UK) -- Z 1845, 1909-10, indeksowała Danuta Wojtowicz
Targowica (UK) -- Z 1856, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tarnopol (UK) -- M 1893-94, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- Z 1825, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Antoni (WA) -- SkZ 1873, indeksował Dariusz Karski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1911, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1904, indeksowała Anna Chmielowska
Warszawa-Bródno MB Różańcowa (WA) -- M 1913, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. warmińsko-mazurskie:
Sarnowo-Scharnau (WM) -- Z 1908, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1841-50, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2016 - 21:57
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- SkUMZ 1847-48, 80-87, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1861-65, 68, indeksował Filip Skurzewski
Inowrocław (KP) -- U 1760-63, indeksowała Anna Wiśniewska
Lubicz USC (KP) -- M 1874-82, indeksował Michał Zieliński
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- UMZ 1889, indeksował Piotr Romanowski
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1880-89, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Dobroń (LD) -- UMZ 1808-19, indeksował Grzegorz Żychowski
Domaniewice (LD) -- M 1909-12, indeksował Incognito
Działoszyn (LD) -- UMZ 1828, indeksował Tomasz Mostowski
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UZ 1841-43, indeksował bogdan030
Godzianów (LD) -- M 1878-83,85,88-90, indeksował zbyszek.p70
Jeżów (LD) -- UMZ 1894, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kamionacz (LD) -- Z 1817-18,20-25, indeksowała Ewa Czerkawska
Krośniewice (LD) -- UMZ 1876-80, indeksował Józef Dębowski
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1822 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łowicz św. Duch (LD) -- M 1805-08, indeksowała Danuta Danecka
Pożdżenice (LD) -- UMZ 1808-1825, indeksowała hania
Rusiec (LD) -- UMZ 1879-1913, indeksował Jacek Kundzik
Skoszewy (LD) -- UMZ 1903-08, indeksował Adam Wiśniewski
Stary Waliszew (LD) -- Zap. 1800-05, indeksowała Danuta Danecka
Strońsko (LD) -- UMZ 1826-40, indeksował E.F.
Zgierz (LD) -- Z 1885, indeksował Piotr Kierzkowski
Litwa:
Malaty (LT) -- M 1693-1704,1729-42,44-83, indeksował Artur Wilkicki
Wilno - Nowa Wilejka św. Kazimierz (LT) -- U 1912-13, indeksował Artur Wilkicki
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- M 1823-1825_1831-1843, indeksował Robert Pawłowski
Głowaczów (MZ) -- UMZ 1870-1874, indeksowała Maryla Celmer
Gralewo (MZ) -- U 1868, M 1800-1811, Z 1808-1811, indeksował Piotr Romanowski (S)
Jasionna (MZ) -- Z 1866-1873, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Piaseczno (MZ) -- U 1909, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pomiechowo (MZ) -- Z 1913, U 1915, indeksowała Bożena Turek
Sieciechów (MZ) -- U 1860-1864, indeksował Krzysztof Zochniak
Sochaczew (MZ) -- M 1826-1835, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Wilków (MZ) -- UZ 1821-49_1867-75, M 1826-57_1859-75, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiskitki (MZ) -- Z 1837-1839, indeksowała Karolina Kosińska
woj. opolskie:
Jankowice Wielkie-Gross Jenkwitz USC (OP) -- UZ 1874-77 M 1874, 76-77, indeksowali OPI (Opolski Projekt Indeksacji)
Miechowa-Omechau USC (OP) -- U 1882-84 MZ 83-84, indeksowali OPI (Opolski Projekt Indeksacji)
Rozumice- Rösnitz USC (OP) -- Z 1877-78, indeksowali OPI (Opolski Projekt Indeksacji)
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- U 1758-1773, indeksowała Igor Daniszewski
Białaszewo (PL) -- M 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1835-1845, indeksowała Magdalena Wróbel
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1845, indeksował Walenty Adamiec
Kolno (PL) -- M 1866, indeksowała Magdalena Gugnacka weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1739, indeksowała Livia_Ditto
Rydzewo (PL) -- U 1888-1892, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Suchowola (PL) -- M 1824-1825, 1844 Z 1813-1814, indeksowała Ewa Witkowska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1841-1844, indeksował Jacek Stradowski
Kurzelów (SK) -- M 1826-1832, indeksowała Krystyna Stanisławska
Olbierzowice (SK) -- UMZ -1812-1826, U 1915-1916, indeksował Mieczysław Stępień
Pierzchnica (SK) -- U 1852-1874, indeksował Edward Jabłoński
Waśniów (SK) -- U 1891, indeksował Andrzej Gawlik
Złotniki (SK) -- M 1888-1909, indeksował Lech Karkocha
Ukraina:
Tajkury (UK) -- U 1910, 39-43, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tarnopol (UK) -- M 1889, 94, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1910, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1906, indeksowała A.Ch.
Warszawa-Czerniaków św. Bonifacy (WA) -- M 1904-12, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1851-60, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1890-92, indeksował Rafał Albiński
Rychnów (WP) -- UMZ 1888-93, indeksowała Beata Matczak

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2016 - 21:06
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1835-44, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1869-74, indeksował Filip Skurzewski
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1914, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- UMZ 1909, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1846-57, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1896-1900, indeksował Jarosław Szymczak
Czarnocin (LD) -- UMZ 1809-18, indeksowała Aldona Łata
Gidle (LD) -- UMZ 1808-18, indeksowała magnowa
Godzianów (LD) -- U 1808-17, indeksował zbyszek.p70
Kazimierz (LD) -- U 1843-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Klonowa (LD) -- UZ 1868-86,1909-13, M 1871-86,1909-13, indeksował Incognito
Krzepczów (LD) -- UMZ 1848-57, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1823-24 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łask (LD) -- UMZ 1881-90, indeksowała Elżbieta Nejman
Łask (LD) -- MZ 1826, indeksowała Małgorzata Berdzik
Łódź NMP (LD) -- M 1894, indeksowała Maryla Wojciechowska
Skoszewy (LD) -- UMZ 1909-10, indeksował Adam Wiśniewski
Stryków (LD) -- UMZ 1877-1901, indeksował Janusz Kucharczyk
Wyszanów (LD) -- UMZ 1834-39, indeksował Grzegorz Joachimiak
Zadzim (LD) -- UZ 1839,41-50, M 1841-43, indeksowała karolinaw
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- U 1715-1756, UMZ 1791, indeksowała Renata Majewska
Sąspów (MP) -- M 1790-91, 1810, 21-23, 29-33, 51, 53-55, 57, 1901-02, indeksował Łukasz Pezdan
Zadroże (MP) -- UMZ 1850-52, 62-63, indeksowała Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- M 1915-1934, indeksowali Robert Pawłowski, Mariusz Mocek i Waldemar Chorążewicz
Bonisław (MZ) -- M 1880-1900, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Brok (MZ) -- U 1847, indeksował Waldemar Badurek
Długosiodło (MZ) -- U 1840-1847, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Duninów (MZ) -- Z 1861, indeksowała Karolina Kosińska
Jasionna (MZ) -- Z 1874-1881, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Jelonki (MZ) -- M 1832-1833, indeksował Mariusz Gąska
Klembów (MZ) -- M 1826-1834, 1853-1859, indeksował Kamil Bednarczyk
Klwów (MZ) -- UMZ 1837-1839, indeksował Krzysztof Jach
Oleksin (MZ) -- UMZ 1810-1820, indeksował Radosław Konca
Pałuki (MZ) -- U 1830-1831, indeksowała Joanna Raczkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1908, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płoniawy Bramura (MZ) -- Z 1890, indeksowała Anna Witkowska
Pniewo (MZ) -- M 1817-1826, indeksował Jacenty Paź
Przesmyki (MZ) -- M 1853-1856, Z 1851-1856, indeksowała Magda Tarkowska
Przesmyki (MZ) -- M 1810-1811_1813-1825, indeksował incognito
Przysucha (MZ) -- UMZ 1820-1829, indeksował dRob
Sieciechów (MZ) -- U 1865-1869, indeksował Krzysztof Zochniak
Szreńsk (MZ) -- UZ 1832, indeksował incognito
Szyszki (MZ) -- U 1781-1804_1807-1818, indeksował Jacenty Paź
Węgra (MZ) -- U 1915, MZ 1915-1924, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Zegrze (MZ) -- UMZ 1906-1912, indeksowała Joanna Suska
woj. podkarpackie:
Lutcza (PK) -- U 1900-03, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- U 1773-1780 M 1826-1829 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Białaszewo (PL) -- M 1815-1820 księga polska, indeksowała Magdalena Wróbel
Drozdowo (PL) -- U 1673-1795 fragmenty, M 1708-1729 fragmenty, Z 1726-1729, indeksował Igor Daniszewski
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1846, indeksował Walenty Adamiec
Jeleniewo (PL) -- M 1808-1809, indeksował Marek Rozmysłowski
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1808-1816 i 1818-1819, indeksował Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- M 1862-1863, indeksowali Magdalena Gugnacka i Marta Wojciechowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Wizna (PL) -- Z 1808-1809, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chybice (SK) -- Z 1828-1868, indeksowała Bożena Krajewska
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1886-1890, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1790, indeksowała Renata Majewska
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1834, indeksował Piotr Stando
Zawichost (SK) -- U 1896-1904, indeksowała Kamila Mazurek
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- Z 1819-21, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Tarnopol (UK) -- M 1885-88, indeksowała Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1704-06, indeksował Rafał Albiński
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1908, indeksowała A.Ch.
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- M 1861-65, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Dzierzbice (WP) -- UMZ 1819-28, indeksowała Agnieszka Zyga
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1829-30, 1907-08, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2016 - 20:46
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1829-33, indeksował Jan Berens
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1866, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1759-72, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1861, 66-67, indeksował Dariusz Kurowski
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1885, indeksował Bogusław Nagórski
Chorzęcin (LD) -- M 1837-68, indeksował Jan Oleński
Dłutów (LD) -- UMZ 1850-54, indeksowała Ilona Gieras
Działoszyn (LD) -- UMZ 1829, indeksował Tomasz Mostowski
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Marek Delert
Głuchów (LD) -- UMZ 1871-85, indeksował Janusz Kucharczyk
Kamionacz (LD) -- UZ 1826-30, indeksowała Ewa Czerkawska
Kociszew (LD) -- M 1867-75, indeksował Henryk Koluszkowski
Krzepczów (LD) -- UMZ 1858-62, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Maluszyn (LD) -- M 1872, indeksował Dariusz Karski
Osjaków (LD) -- U 1866, indeksował Piotr Hałas
Pożdżenice (LD) -- UMZ 1826-1845, indeksowała hania
Pszczonów (LD) -- M 1786-1831, indeksowała Danuta Danecka
Skoszewy (LD) -- UMZ 1911-12, indeksował Adam Wiśniewski
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- UMZ 1822-23, indeksował Jerzy Mrozowski
Stary Waliszew (LD) -- MZ 1811,15,19, indeksował Sludkowski_Darek
Wolbórz (LD) -- UMZ 1819-21, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wysokienice (LD) -- UMZ 1808, indeksował Incognito
Litwa:
Malaty (LT) -- M 1784-14, indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- U 1798-1810, indeksowała Renata Majewska
Minoga (MP) -- UMZ 1895, indeksował Grzegorz Madej
Zadroże (MP) -- UZ 1790-91 M 1786-10, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Długosiodło (MZ) -- U 1689-1727, indeksował Witold Czyż
Duninów (MZ) -- M 1861, indeksowała Karolina Kosińska
Duninów (MZ) -- UMZ 1826, indeksował Marek Kondrat
Glinojeck (MZ) -- M 1863-1866, indeksował Paweł Pysz
Gójsk (MZ) -- M 1817-1825, indeksował krzysf77 weryfikował Piotr Romanowski (P)
Grodziec (MZ) -- UMZ 1851-1867, indeksował Radosław Frączak
Jelonki (MZ) -- M 1834-1837, indeksował Mariusz Gąska
Kozienice (MZ) -- UMZ 1825-28, indeksował Michał Zieliński
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1836-1840, indeksował Zbigniew Budziszewski
Piaseczno (MZ) -- U 1907, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płock-Trzepowo (MZ) -- M 1894-1914, indeksował Piotr Romanowski (S)
Sieciechów (MZ) -- U 1870-1874, indeksował Krzysztof Zochniak
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1874-1880, indeksował dRob
Szreńsk (MZ) -- UZ 1833, indeksował Incognito
Święte Miejsce (MZ) -- MZ 1915-1935, indeksowali Robert Pawłowski, Mariusz Mocek, Mariola Postępska i Waldemar Chorążewicz
Węgra (MZ) -- MZ 1925-1935, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1901-1912, indeksował Marek Jabłonowski
Wiskitki (MZ) -- Z 1840, indeksowała Karolina Kosińska
Wiskitki (MZ) -- U 1893, indeksował Marek Kondrat
Zalas (MZ) -- Z 1909-1910, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Zuzela (MZ) -- UMZ 1861-1865, indeksował Mariusz Rostkowski
Żbików (MZ) -- U 1913, indeksował Dariusz Karski
woj. podkarpackie:
Osobnica (PK) -- UM 1890-91 Z 1891, indeksował Jay M. Orbik, weryfikował Nick M. Gombash
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1890-1891 szczątki, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1826-1834 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Kolno (PL) -- M 1864, indeksowała Magdalena Gugnacka, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1740-1741, indeksowała Livia_Ditto
Poświętne (PL) -- U1888-1905 M1892-1897,1899-1905,1907 Z 1891-1904,1906-1908, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wąsosz (PL) -- M 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Wizna (PL) -- Z 1809-1810, 1812-1813, 1815-1817, indeksowali Katarzyna Karulska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Krzcięcice (SK) -- U 1819-1825, indeksowała Maria Brylska
Kurzelów (SK) -- M 1833-1837, indeksowała Krystyna Stanisławska
Mieronice (SK) -- UMZ 1868-1878, indeksowała Elżbieta Ginalska
Obrazów (SK) -- UMZ 1826-1830, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Olbierzowice (SK) -- M 1835-1838, indeksował Mieczysław Stępień
Pierzchnica (SK) -- U 1875-1900, indeksował Edward Jabłoński
Probołowice (SK) -- U 1646-80,82-1700,06-57,60-61,63-71,73-99,1802-09, indeksowała Grażyna Nowak
Sędziszów (SK) -- UM 1696-1809, indeksował Jerzy Użyczak
Tarłów (SK) -- M 1826-1880, U 1826-1839, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Waśniów (SK) -- U 1891-1892, indeksował Andrzej Gawlik
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1891-1895, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1847-1860, indeksowała Renata Majewska
Wzdół Rządowy (SK) -- M 1835, U 1638-1641, indeksował Piotr Stando
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1699-1810, indeksowali Krystyna Moćko i Henryk Korus
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- Z 1822-25, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Tarnopol (UK) -- M 1881-84, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1878, indeksował Adam Rozenau
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1912, indeksowała A.Ch.
woj. wielkopolskie:
Grzegorzew (WP) -- UMZ 1869-71, 81, 83, indeksował Rafał Kędziora

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:08, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2016 - 21:04
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1888-90, indeksował Jan Berens
Chełmica (KP) -- UMZ 1910, indeksował Jan Berens
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kowal (KP) -- M 1809-11, 13-26, indeksował Michał Golubiński
Lubanie (KP) -- UMZ 1865, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- UMZ 1827-32, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1873-74, indeksował Dariusz Kurowski
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1890-99, indeksował Krzysztof Majcher
Puszcza Solska (LB) -- M 1746-97, indeksował Arkadiusz Lipiec
woj. łódzkie:
Aleksandrów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1856-57, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Babsk (LD) -- UMZ 1886, U 1887, indeksował Bogusław Nagórski
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1869 1878, indeksowała Urszula Świerczyńska
Buczek (LD) -- UZ 1867-71,73-79,8-93, M 1876-79,81-93, indeksowała Urszula Świerczyńska
Burzenin (LD) -- U 1808-10, indeksował marekn124
Dziepółć (LD) -- U 1844-52, indeksował bogdan030
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1851-56,65-67, indeksował Marek Delert
Godzianów (LD) -- Z 1878-83,85,88-90, indeksował zbyszek.p70
Kadłub (LD) -- U 1843-56, indeksował Waldemar Strojczyk
Kamionacz (LD) -- UZ 1831-35,37-40, indeksowała Ewa Czerkawska
Kociszew (LD) -- UZ 1867-75, indeksował Henryk Koluszkowski
Kompina (LD) -- SkM 1762-1807, indeksował Incognito
Krzepczów (LD) -- UMZ 1863-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Pszczonów (LD) -- M 1726-85, Z 1792-1833, indeksowała Danuta Danecka
Srock (LD) -- UMZ 1861-67, indeksowała Barbara Zawada
Stary Waliszew (LD) -- UMZ 1914, indeksował Sludkowski_Darek
Topola Królewska (LD) -- Z 1858-75, indeksowała Mirosława Stawska
woj. lubuskie:
Borów Wielki-Grossenbohrau (LS) -- U 1836-39,42-43,45-46,48,50-52,54-70,72, indeksował Rafał Albiński
woj. małopolskie:
Biały Kościół (MP) -- U 1769-97, indeksował Łukasz Pezdan
Minoga (MP) -- UMZ 1875, indeksował Grzegorz Madej
Rajbrot (MP) -- M 1851-1925, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1901-1910, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Duninów (MZ) -- UMZ 1829, indeksowała Karolina Kosińska
Duninów (MZ) -- UMZ 1830, indeksował Marek Kondrat
Glinojeck (MZ) -- U 1861, indeksował Paweł Pysz
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1895-1897, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Kazanów (MZ) -- UM 1810-1822, Z 1810-1811, indeksował Jerzy Borycki
Klembów (MZ) -- M 1860-1871, indeksował Kamil Bednarczyk
Krzynowłoga Mała (MZ) -- U 1914-1915, indeksował Jolanta Nawrocka i Waldemar Chorążewicz
Krzyżanowice (MZ) -- UM 1881, indeksowała Wiktorija Pilnik
Kuflew (MZ) -- M 1822-1825, U 1915, indeksował Radosław Konca
Pruszków (MZ) -- MZ 1935, indeksował Jerzy Mrozowski
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- U 1869-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Sieciechów (MZ) -- U 1875-1879, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- UZ 1907, indeksowali Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikował Jurek Stefańczyk
Wilków (MZ) -- U 1876-1903_1905-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiskitki (MZ) -- Z 1841, indeksowała Karolina Kosińska
Zagroba (MZ) -- M 1901-1910, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski (P)
Zakrzewo pow. płocki (MZ) -- M 1911-1912, indeksował Piotr Romanowski (P)
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- U 1793-1799, indeksował Igor Daniszewski
Białaszewo (PL) -- M 1821-1825 księga polska, 1869-1870, indeksowała Magdalena Wróbel
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1847-1849, indeksował Walenty Adamiec
Miastkowo (PL) -- U 1742, indeksowała Livia_Ditto
Poryte (PL) -- M 1858-1867, indeksowała Anna
Wąsosz (PL) -- M 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Wizna (PL) -- Z 1810-11, 13-14,18-23, 25, indeksowali Marta Wojciechowska, Katarzyna Karulska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Wyszki (PL) -- U 1814-1815, indeksował Jan Mamaj
woj. śląskie:
Kłobuck (SL) -- M 1758-68, indeksował Rafał Albiński
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- Z 1902-14, indeksowała Beata Sznober
Rudno (SL) -- Z 1848-1935, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Sidorów (UK) -- U 1874, 76-78 M 1874-78 Z 1874-75, 77-78, indeksował Marek Niedostojny
Tarnopol (UK) -- M 1879-80, indeksował Krzysztof Ceborski
Torczyn (UK) -- Z 1827, 48, 52-54, 57, 60, 71-72, 75, 90-94, 98, 1900, indeksowała Danuta Wojtowicz
Tuczyn (UK) -- Z 1869, 76, 1901, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1909, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1835, 37-38, 40-46, indeksowała Dorota Dobrzyńska
woj. wielkopolskie:
Blizanów (WP) -- UMZ 1866-71, indeksowała Beata Matczak

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2016 - 21:10
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Błenna (KP) -- UMZ 1866, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Chełmica (KP) -- UMZ 1907-09, 11-14, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- Z 1823-25, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1900-09, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1882, 85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1828-37, indeksował Mariusz Dąbrowski
Drzewica (LD) -- M 1820-21,24, Z 1889-1905, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1830, indeksował Tomasz Mostowski
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1844-56, indeksował bogdan.030
Gieczno (LD) -- UZ 1808-11,13-16, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1880-93, indeksował Grzegorz Żychowski
Górka Pabianicka (LD) -- U 1817-18, indeksował PabianAus
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1825-26 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź NMP (LD) -- M 1900, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Kazimierz (LD) -- Z 1911, indeksowała Anna Stręgiel
Mazew (LD) -- Z 1843-62, A-1933, indeksowała Danuta Danecka
Rzejowice (LD) -- U 1788-89,92-97, M 1788-96, indeksowała Aldona Łata
Stary Waliszew (LD) -- U 1811,15,19 (weryf.), M 1836-48, indeksował Dariusz Śludkowski
Strońsko (LD) -- U 1841-51, indeksował WiktorK
Stryków (LD) -- UMZ 1902-13, indeksował Janusz Kucharczyk
Litwa:
Widzieniszki (LT) -- UMZ 1797, indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- M 1798-1810, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1889, indeksował C.K.
Czernice Borowe (MZ) -- U 1914, M 1914_1916-1935, Z 1914-1935, indeksowała Izabela Czaplicka weryfikował Waldemar Chorążewicz
Długosiodło (MZ) -- UMZ 1883, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Dzierzgowo (MZ) -- M 1808-1812, U 1812, indeksowała Małgorzata Kozłow
Dzierżenin (MZ) -- U 1754-1804, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1898-1899, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Kazanów (MZ) -- UM 1823-1825, Z 1812-1825, indeksował Jerzy Borycki
Klwów (MZ) -- UMZ 1840-1842, indeksował Krzysztof Jach
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1898, indeksował C.K.
Krzynowłoga Mała (MZ) -- MZ 1933-1935, indeksował Incognito weryfikował Waldemar Chorążewicz
Piaseczno (MZ) -- U 1906, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pruszków (MZ) -- Z 1916, indeksował Jerzy Mrozowski
Przasnysz (MZ) -- MZ 1915-1935, indeksowali Grzegorz Skoczek, Barbara, Izabela Czaplicka, Mariusz Mocek, Mariola Postępska, Honorata Nalborska Wieliczko, Robert Pawłowski, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Przysucha (MZ) -- UMZ 1810-1819, indeksował dRob
Sieciechów (MZ) -- U 1880-1884, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- UZ 1908, indeksowali Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikował Jerzy Stefańczyk
Sochaczew (MZ) -- Z 1802-1819, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Szreńsk (MZ) -- UZ 1834, indeksował Incognito
Wiskitki (MZ) -- Z 1842, indeksowała Karolina Kosińska
Zuzela (MZ) -- 1658-1727_1729-1808 sum, indeksowała Bożena Turek
Żbików (MZ) -- U 1912, indeksował Jerzy Mrozowski
woj. opolskie:
Dobieszów-Dobersdorf USC (OP) -- UMZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Olszanka-Alzenau USC (OP) -- UMZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1876, indeksowała Magdalena Wróbel
Kuczyn (PL) -- U 1890-1894, indeksował Zbigniew Żukowski
Łomża (PL) -- U 1798b-1800a, indeksował Igor Daniszewski
Miastkowo (PL) -- U 1743, indeksowała Livia_Ditto
Niedźwiadna (PL) -- U 1879, 1890 Z 1869-1874, indeksowała Anna Pytel
Przytuły (PL) -- U 1826-1836 M 1869-1879, indeksowała Katarzyna Karulska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- Z 1818-1820, indeksowała Agnieszka Przybyła
Chmielnik (SK) -- U 1845-1850, indeksował Jacek Stradowski
Chybice (SK) -- Z 1869-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Grzymałków (SK) -- Z 1781-1811, indeksowała Grażyna Rajski
Kurzelów (SK) -- UZ 1733-1835, M 1733-1825, indeksowała Grażyna Szymańska
Obrazów (SK) -- UMZ 1824-1825, indeksowała Jolanta Szostak
Obrazów (SK) -- UMZ 1830-1835, indeksowała Jola Prokopiuk-Bathelt
Pierzchnica (SK) -- U 1901-1920, indeksował Edward Jabłoński
Probołowice (SK) -- M 1646-55,57-72,74-75,77,1735-40,42-56,58,61-63,65-69,71-75,99-1801,03-10, indeksowała Grażyna Nowak
Probołowice (SK) -- Z 1730,37-46,48-53,56-61,63-64,66-68,71-74,98-1809, indeksowała Grażyna Nowak
Waśniów (SK) -- U 1893, indeksował Andrzej Gawlik
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1896-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1638-1648, indeksował Piotr Stando
Złotniki (SK) -- M 1870-1880, indeksował Lech Karkocha
woj. śląskie:
Kłomnice (SL) -- U 1825, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Tarnopol (UK) -- M 1877-78, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Antoni (WA) -- Z 1880, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1707-09, indeksował Rafał Albiński
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1902-13, indeksowała Izabela Czaplicka
woj. wielkopolskie:
Sadlno (WP) -- U 1846-48, 61, 67, 75 M 1846-48, 75-76 Z 1846-48, 56, indeksował Roman Sompoliński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:08, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2016 - 21:32
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Błenna (KP) -- UMZ 1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Lubanie (KP) -- UMZ 1860-64, indeksował Jan Berens
Wieniec (KP) -- UMZ 1826, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1875-76, indeksował Dariusz Kurowski
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1910-11, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Biała Rawska (LD) -- UM 1887, UMZ 1892, indeksowała Urszula Świerczyńska
Drzewica (LD) -- M 1826-28,31-41, indeksowała Gośka
Godzianów (LD) -- Z 1891-1900, indeksował zbyszek.p70
Kamionacz (LD) -- UZ 1841-50, indeksowała Ewa Czerkawska
Kompina (LD) -- U 1757-74,87-1806, indeksował Radosław Leśniewski
Kutno (ewang.) (LD) -- Z 1881-82, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1808-13,82-86, indeksował Grzegorz Żychowski
Makowiska (LD) -- UMZ 1808-17, indeksowała Katarzyna Żugaj
Nieborów (LD) -- UZ 1808, M 1780-1826 (luźne karty), indeksowała Danuta Danecka
Radomsko (LD) -- Z 1854-56, indeksowała margit
Sierzchowy (LD) -- UMZ 1822-25,58,60-63,65, indeksował Marek Delert
Sierzchowy (LD) -- U 1808-50,66-77,89,98-1900 (weryf.), indeksował Bogusław Dzbikowicz
Stary Waliszew (LD) -- Z 1836-47, indeksowała Dariusz Śludkowski
Litwa:
Widzieniszki (LT) -- M 1802-13, 15-18, indeksował Artur Wilkicki
woj. mazowieckie:
Bielsk (MZ) -- M 1885-1889, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Bodzanów (MZ) -- M 1866-1869_1896, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Bodzanów (MZ) -- M 1911, indeksował Radosław Konca
Bożewo (MZ) -- M 1826-1832, indeksował Piotr Romanowski (P)
Brodowe Łąki (MZ) -- MZ 1916-1935, indeksowali Mariola Postępska, Marta Wojciechowska, Honorata Nalborczyk i Waldemar Chorążewicz
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1885-1887, indeksował C.K.
Duninów (MZ) -- Z 1832-1836_1860, indeksowała Karolina Kosińska
Dzierzgowo (MZ) -- Z 1809-1810, indeksowała Małgorzata Kozłow
Gójsk (MZ) -- M 1881-1910, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1900, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Jednorożec (MZ) -- MZ 1917-1924, indeksował Robert Pawłowski korekta Waldemar Chorążewicz
Jeżewo (MZ) -- M 1874-1875, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski (P)
Karniewo (MZ) -- M 1928-1934, Z 1928-1933, indeksował Robert Banaś korekta Waldemar Chorążewicz
Kazanów (MZ) -- U 1826-1834, M 1826-1840, indeksował Jerzy Borycki
Krasne (MZ) -- MZ 1808-1825, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krzynowłoga Mała (MZ) -- MZ 1914-1921, indeksowali Jolanta Nawrocka i Waldemar Chorążewicz
Ligowo (MZ) -- M 1826-1828, indeksował Krzysztof Frydrysiak
Mochowo (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Piotr Romanowski (P)
Mszczonów (MZ) -- U 1861-1864, indeksowała Anna Tulej
Rościszewo (MZ) -- M 1826-1840, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Sieciechów (MZ) -- U 1885-1889, indeksował Krzysztof Zochniak
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1881-1895, indeksował dRob
Wilków Pierwszy (MZ) -- Z 1876-1900_1902_1905-1913, M 1876-1894_1896-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiskitki (MZ) -- M 1841-42,66, indeksował Tomasz Frynia
Zawidz (MZ) -- M 1825-1828, indeksował Piotr Romanowski (P)
Zuzela (MZ) -- UMZ 1866-1870, indeksował Mariusz Rostkowski
Żbików (MZ) -- Z 1881-1889, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. opolskie:
Gola Grodkowska-Guhlau USC (OP) -- UMZ 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
Jędrzejów-Endersdorf USC (OP) -- UMZ 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
OP Gałązczyce-Giersdorf USC (OP) -- U 1875, 78-81, 83 M 1878, 80-81 Z 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
woj. podkarpackie:
Tarnawka (gr-kat) (PK) -- U 1824-82 M 1824-66 Z 1824-62, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1875, indeksowała Magdalena Wróbel
Czyżew (PL) -- U 1826-31, M 1826-34, indeksował Adam Dobkowski
Łomża (PL) -- U 1775-1781, indeksował Igor Daniszewski
Przytuły (PL) -- M 1853-1888, indeksowała Katarzyna Karulska
Sokoły (PL) -- Z 1724-1773, indeksowała Monika Nowicka-Jończy
Ukraina:
Budzanów (UK) -- U 1700,02-12,14-15,18-22 M 1700-01,03,08-14,16,18-37, indeksował Incognito
Kopyczyńce (UK) -- U 1705-64,66-68 M 1710-18,20,22-26,28-30,34-70, indeksował Incognito
Tarnopol (UK) -- M 1874-75, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa:
Warszawa św. Antoni (WA) -- Z 1868, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1904-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1879, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1865, indeksował Artur Godlewski
woj. zachodniopomorskie:
Kołobrzeg (ewang.) (ZP) -- U 1763-74, indeksował Rafał Albiński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2016 - 10:36
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Kruszyn (KP) -- UMZ 1868, indeksował Jan Berens
Piotrków Kujawski (KP) -- M 1826,28-37,39-67, indeksował Krzysztof Klemens
Sadłowo (KP) -- M 1826 Z 1827, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wieniec (KP) -- U 1822, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- M 1826-57, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1897, 1900, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dłutów (LD) -- UMZ 1845-49, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- M 1842-53, indeksowała Gośka
Gieczno (LD) -- M 1810-16, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1890, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kutno (ewang.) (LD) -- UZ 1912-13, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UM 1912-14, Z 1912,14, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź NMP (LD) -- M 1901, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Kazimierz (LD) -- M 1911, indeksowała Anna Stręgiel
Moszczenica (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Ozorków (LD) -- U 1892-95, MZ 1891-95, indeksowała magnowa
Wróblew (LD) -- U 1808-25, indeksował Jakub Jurek
Zadzim (LD) -- U 1851-60, indeksowała karolinaw
woj. małopolskie:
Pałecznica (MP) -- UMZ 1868-1902, indeksowała Bożenna Blaut
woj. mazowieckie:
Ciemniewko (MZ) -- UMZ 1900-1906, indeksował C.K.
Czerwińsk nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1824-1825_1831-1852, indeksował Dariusz Lichtblau
Duninów (MZ) -- UMZ 1837-1841, indeksował Marek Kondrat
Dzierzgowo (MZ) -- Z 1832, indeksowała Małgorzata Kozłow
Kampinos (MZ) -- U 1710-14,16-51,73-1804, Z 1710-28,31-32,34-37,39-40,42-48,52,73-1799, M 1774-1804, indeksował Michał Golubiński
Karniewo (MZ) -- U 1913-1915, M 1913-21,23, Z 1913-1923, indeksowali Robert Banaś i Grzegorz Skoczek korekta Waldemar Chorążewicz
Klwów (MZ) -- UMZ 1843-1845, indeksował Krzysztof Jach
Krzynowłoga Mała (MZ) -- MZ 1930-1932, indeksował C.K.
Lutkówka (MZ) -- UMZ 1808-1812_1814-1824, indeksowała Teresa Mikołajewska
Okuniew (MZ) -- U 1738-1743, indeksowała Małgorzata Chocianowska
Pułtusk (ewang.) (MZ) -- M 1871-1879, indeksował Rafał Albiński
Sieciechów (MZ) -- U 1890-1894, indeksował Krzysztof Zochniak
Sieluń (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała Violetta Podsiadlik
Sochaczew (MZ) -- U 1826-1835, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Szreńsk (MZ) -- UZ 1835, indeksował Incognito
Święcieniec (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski (P)
Węgra (MZ) -- UMZ 1866, indeksowała Anna Sztymelska
Węgrzynowo (MZ) -- UM 1913-1915, Z 1913_1915, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1886-1887_1889-1895, indeksował Marek Jabłonowski
Wiskitki (MZ) -- M 1838, indeksował Artur Godlewski
Wiskitki (MZ) -- Z 1843-1846, indeksowała Karolina Kosińska
Wiskitki (MZ) -- U 1895-1901, indeksował Dariusz Lichtblau
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1881-1882, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1871-1872, indeksowała Magdalena Wróbel
Burzyn (PL) -- M 1868-1876, indeksowała Katarzyna Karulska
Kuczyn (PL) -- U 1895-1899 Z 1895-1899, indeksował Zbigniew Żukowski
Przytuły (PL) -- M 1826-1852, indeksowała Katarzyna Karulska
Rydzewo (PL) -- U 1893-1898, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Wąsosz (PL) -- U 1864, indeksował Mariusz Mogielnicki
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- Z 1814-1825, M 1862-1867, indeksowała Agnieszka Polak
Chybice (SK) -- Z 1901-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Ćmińsk (SK) -- UMZ 1810-1825, 1827-1830, 1830-1854, 1856-1859, 1865-1872, 1874, 1876-1914, indeksowała Janina Hyb
Krzcięcice (SK) -- Z 1810-1810, indeksowała Maria Brylska
Pierzchnica (SK) -- Z 1786-1840, indeksował Edward Jabłoński
Raków (SK) -- UMZ 1817-1820, indeksował Jakub Rokita
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1905-1908, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1685-1688, indeksował Piotr Stando
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1800-1810, indeksowała Krystyna Moćko
woj. śląskie:
Będzin (SL) -- U 1891, indeksowała A.Ch.
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- Z 1915-18, indeksowała Barbara Sznober
Ukraina:
Gliniany (UK) -- U 1830-69, indeksował Grzegorz Skoczek
Tarnopol (UK) -- MZ 1873, indeksował Krzysztof Ceborski
woj. wielkopolskie:
Mąkoszyn (WP) -- M 1808-13, indeksował Krzysztof Klemens
Przedecz (WP) -- UZ 1808/09 M 1809-15, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

Tym samym liczba wpisów w Genetece przekroczyła 18 000 000 Very Happy

Dziękuję wszystkim mającym swój wkład w rozwój bazy i zapraszam do tworzenia kolejnych milionów.

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:09, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2016 - 21:36
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Chełmica (KP) -- UMZ 1900-06, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1875-76, 1909-10, indeksował Filip Skurzewski
Lubanie (KP) -- UMZ 1866-67, indeksował Jan Berens
Sadłowo (KP) -- U 1824, 26, 30 M 1824, 30 Z 1824, 26, 28-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. łódzkie:
Działoszyn (LD) -- UMZ 1831, indeksował Tomasz Mostowski
Gieczno (LD) -- M 1808-09, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- UMZ 1886-1904, indeksował Janusz Kucharczyk
Godzianów (LD) -- Z 1901-12, indeksował zbyszek.p70
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1864-67, indeksował PabianAus
Kamionacz (LD) -- UZ 1851-60, indeksowała Ewa Czerkawska
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1915, indeksowała magnowa
Koźle (LD) -- U 1907-10, indeksował Paweł Olczyk
Krośniewice (LD) -- U 1881-86, MZ 1881-82,84-86, indeksował Józef Dębowski
Krzyworzeka (LD) -- U 1881-89, indeksował Waldemar Strojczyk
Kutno (ewang.) (LD) -- U 1902-05,08, Z 1902,04-05,08, indeksował Kamil Małecki
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1827-28 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1870-81, indeksował Grzegorz Żychowski
Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1817-40, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Marzenin (LD) -- Z 1828-33, indeksowała Beata Wiśniewska
Pszczonów (LD) -- U 1723-25,61-1802, indeksowała Danuta Danecka
Sadkowice (LD) -- UZ 1875-90, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stary Waliszew (LD) -- Z 1847-52, indeksował Dariusz Śludkowski
Stryków (LD) -- M 1907, indeksował Janusz Kucharczyk
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- Z 1733-1809, indeksowała Renata Majewska
Rajbrot (MP) -- U 1846-63, indeksował Wiktor Maciejowski
Skała (MP) -- M 1856-66, 72, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1911-1914, indeksował Radosław Konca
Bożewo (MZ) -- M 1833-1850, indeksował Piotr Romanowski (P)
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1884, indeksował C.K.
Duninów (MZ) -- U 1832-1836, indeksował Marek Kondrat
Duninów (MZ) -- M 1832-1836, indeksowała Karolina Kosińska
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1901-02, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Grodziec (MZ) -- U 1675-1807, M 1675-79,82-83,85-89,94-1744,1746-47,49,52-1807, Z 1677-80,82-91,1700-49,53-1807, indeksował Radosław Frączak
Jednorożec (MZ) -- MZ 1925-1935, indeksowali Urszula Chyży, Maria Weronika Kmoch i Robert Pawłowski korekta Waldemar Chorążewicz
Jeżewo (MZ) -- M 1911_1913-1914, indeksował Piotr Romanowski (P)
Jeżewo (MZ) -- M 1889-1890, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski (P)
Kozienice (MZ) -- UM 1829-31 Z 1829-32, indeksował Michał Zieliński
Krasne (MZ) -- M 1852-1864, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krzynowłoga Mała (MZ) -- M 1922-1926_1928-1929, Z 1922-1929, indeksowała Jolanta Nawrocka korekta Waldemar Chorążewicz
Kurowo (MZ) -- M 1808-1825, indeksował Radosław Frączak
Miedzna (MZ) -- UMZ 1826-1835, indeksowała Bożena Turek
Mochowo (MZ) -- M 1832-1850, indeksował Piotr Romanowski (P)
Nasielsk ewang (MZ) -- M 1890-1912, indeksował Rafał Albiński
Postoliska (MZ) -- U 1786-1798, indeksowała Krystyna Stańczyk
Pruszków (MZ) -- M 1913-1915, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Przesmyki (MZ) -- U 1857-1865, MZ 1857-1864, indeksowała Magda Tarkowska
Sarnaki (MZ) -- UZ 1810-1819, M 1812-1819, indeksowała Jolanta Klass
Sieciechów (MZ) -- U 1895-1899, indeksował Krzysztof Zochniak
Słomczyn (MZ) -- UZ 1909-10, indeksowali Hanna i Wojciech Grzaneccy weryfikacja Jerzy Stefańczyk
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1896-1905, indeksował dRob
Sochaczew (MZ) -- Z 1826-1835, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- MZ 1916-1935, indeksowała Katarzyna
Zawidz (MZ) -- M 1829-1832, indeksował Piotr Romanowski (P)
woj. podkarpackie:
Blizianka (gr-kat) (PK) -- U 1856-77, indeksował Łukasz Pezdan
Boguchwała (PK) -- U 1879-94, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
Czudec (PK) -- Z 1835-50, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
woj. podlaskie:
Białaszewo (PL) -- M 1877-1880, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- M 1873-74, indeksowała Magdalena Wróbel
Drozdowo (PL) -- Z 1793-1807, indeksował Igor Daniszewski
Miastkowo (PL) -- M 1859-1860,1865-1866,1868, indeksował Waldemar Chorążewicz
Piątnica (PL) -- M 1810-1811, 1814-1825, indeksowała Anna
Przytuły (PL) -- U 1890-1893, M 1889-1903, indeksował Tomasz Karolak
Romany (PL) -- U 1857-78,90-1910 M 1844-56,69-70,90-1908 Z 1837-42,52-57,64-76,79,90-1902, indeksował Gardocki, opr. Igor Daniszewski
Wizna (PL) -- M 1837-1853, indeksowała Katarzyna Karulska
woj. świętokrzyskie:
Chybice (SK) -- Z 1911-1920, indeksowała Bożena Krajewska
Krzcięcice (SK) -- U 1800-1810, indeksowała Maria Brylska
Sędziszów (SK) -- Z 1632-1809, indeksował Jerzy Użyczak
Suchedniów (SK) -- U 1816-1819, indeksowała Halina Kroner
Tarnawa (SK) -- U 1810-1868, indeksowała Ania S
Waśniów (SK) -- U 1894, indeksował Andrzej Gawlik
Wąchock (SK) -- Z 1798-1810, indeksował Kamil Stąporek
woj. śląskie:
Będzin (SL) -- U 1834 Z 1902-03, indeksowała A.Ch.
Gliwice-Łabędy (SL) -- U 1880-1901, indeksowała Barbara Wiechuła
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- M 1908-12, indeksowała Barbara Sznober
Ukraina:
Nastasów (UK) -- UMZ 1827, indeksowała Teresa Milka
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1872-73, indeksował Marek Niedostojny
Sidorów (UK) -- UMZ 1879-82, indeksował Marek Niedostojny
Tarnopol (UK) -- MZ 1872, indeksował Krzysztof Ceborski
Torczyn (UK) -- M 1843, 46-47, 52, 57, 59-60, 66-70, 77, 84, 90-95, 97, 1900, 1903-04, indeksowały Danuta Wojtowicz i Ewa Hus
Warszawa:
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1839, indeksowała Kamila Szymankiewicz
woj. wielkopolskie:
Przedecz (WP) -- Z 1810-16, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2016 - 21:46
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1827-28, 45-46, 49-51, 53, indeksował Jan Berens
Sadłowo (KP) -- UMZ 1823, 31, 54, 58, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1912-19, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1850-57, indeksował Rafał Albiński
Drzewica (LD) -- M 1853-67, indeksowała Gośka
Kamionacz (LD) -- UZ 1861-67, indeksowała Ewa Czerkawska
Kobiele Wielkie (LD) -- U 1826-74, indeksował Janusz Kucharczyk
Kutno (ewang.) (LD) -- U 1893,96,99,1901, Z 1899,1901, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1816-23, indeksował Grzegorz Żychowski
Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1841-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Łask (LD) -- UMZ 1827, indeksowała Małgorzata Berdzik
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1893, indeksowała magnowa
Marzenin (LD) -- U 1840, Z 1834-44, indeksowała Beata Wiśniewska
Osjaków (LD) -- U 1867, Z 1866-67, indeksował Piotr Hałas
Pszczonów (LD) -- U 1803-30, SkZ 1769-91, indeksowała Danuta Danecka
Siemkowice (LD) -- Z 1894, indeksowała Bogusława Marczak
Topola Królewska (LD) -- U 1876-88, indeksował Jarosław Czarkowski
Wielgomłyny (LD) -- Z 1716-1863, indeksowała Honorata Huk
Wyszanów (LD) -- UMZ 1821-1834, indeksował Grzegorz Joachimiak
Złaków Kościelny (LD) -- U 1741-57, indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Skała (MP) -- Z 1851-57, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Boglewice (MZ) -- Z 1906-1913, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1880-1883, indeksował C.K.
Kazanów (MZ) -- U 1835-1840, Z 1826-1840, indeksował Jerzy Borycki
Krasne (MZ) -- U 1914-1915, MZ 1914-1916, indeksowała Katarzyna Rzeczycka korekta Waldemar Chorążewicz
Parciaki (MZ) -- U 1914-1915, MZ 1914-1935, indeksowali Mariola Postępska, Izabela Czaplicka, Marta Wojciechowska i Waldemar Chorążewicz
Płońsk (MZ) -- UZ 1808-1811, 1808-1810 M, indeksowała Joanna Suska
Pomiechowo (MZ) -- Z 1914-1957, indeksowała Bożena Turek weryfikowała Maryla Kijek
Przewodowo (MZ) -- U 1915, MZ 1915-1935, indeksowali Marta Ciborowska i Katarzyna korekta Cezary Kujawa
Radzanów (MZ) -- Z 1869-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Seroczyn (pow. siedlecki) (MZ) -- UMZ 1810-1825, indeksował Arkadiusz Bereza
Szreńsk (MZ) -- UZ 1836-38, indeksował Incognito
Szymanów (MZ) -- Z 1870-75, Z 1868-72 (raptularz), indeksował Marcin Prengowski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1886-1887_1889-1895, indeksował Marek Jabłonowski
woj. opolskie:
Brzezina-Briesen USC (OP) -- UMZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Młodoszowice-Zindel USC (OP) -- U 1874-81, 83-84 M 1875-84 Z 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Rybna-Riebnig USC (OP) -- UM 1874-84 Z 74-77, indeksowali Projekt OPI
woj. podkarpackie:
Połomia (PK) -- UMZ 1890, indeksował Łukasz Pezdan
woj. podlaskie:
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1899, indeksował Walenty Adamiec
Lipsk (PL) -- U 1781-98,1818-22,25,38-45, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Miastkowo (PL) -- U 1744-1745, indeksowała Livia Ditto
Wizna (PL) -- M 1854-1865, indeksowała Katarzyna Karulska
Wiżajny (PL) -- UMZ 1808-1809, indeksowała Aneta Nowikowska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1851-1855, indeksował Jacek Stradowski
Chmielnik (SK) -- Z 1842-1853, indeksowała Barbara Zawada
Chybice (SK) -- Z 1921-1944, 1911-1915, indeksowała Bożena Krajewska
Klwów (SK) -- UMZ 1846-1848, indeksował Krzysztof Jach
Krzcięcice (SK) -- U 1671-1700, indeksowała Maria Brylska
Mirzec (SK) -- M 1811-1858, indeksowała Ania S
Olbierzowice (SK) -- M 1825-1826,1839-1843, indeksował Mieczysław Stępień
Pierzchnica (SK) -- U 1786-1866, indeksowała Edward Jabłoński
Suchedniów (SK) -- U 1825,1833, Z 1831-1833, indeksowała Halina Kroner
Tarnawa (SK) -- M 1811-1867, Z 1810-1868, indeksowała Ania S
Waśniów (SK) -- U 1895, indeksował Andrzej Gawlik
Włoszczowa (SK) -- UMZ 1901-1904, 1909-1914, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1689-1690, indeksował Piotr Stando
Zagnańsk (SK) -- M 1837-1865, indeksowała Krystyna Moćko
woj. śląskie:
Mikołów św. Jan (ewang.) (SL) -- U 1914-18 M 1913-18, indeksowała Barbara Sznober
Ukraina:
Lityń (UK) -- UMZ 1796-98, 1800, indeksował Michał Zieliński
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1875-77, indeksował Marek Niedostojny
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1874, indeksował Adam Rozenau
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- U 1910, indeksowała A.Ch.
woj. wielkopolskie:
Sadlno (WP) -- UMZ 1840-44, indeksował Roman Sompoliński

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 01-04-2016 - 21:09, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-03-2016 - 21:36
Zasłużony
Członek PTG


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 321
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1819-22, 26, indeksował Jan Berens
Choceń (KP) -- UMZ 1877-80, indeksował Filip Skurzewski
Inowrocław (KP) -- M 1761-64, indeksowała Anna Wiśniewska
Kłótno (KP) -- M 1818-20,22-35, indeksował Michał Golubiński
Sadłowo (KP) -- UMZ 1859, indeksował Waldemar Chorążewicz
Świedziebnia (KP) -- U 1808/09, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1799-1815, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kąkolewnica (LB) -- UMZ 1877-87, indeksował Dariusz Kurowski
Łańcuchów (LB) -- U 1884-87, indeksował Piotr Mazurkiewicz
woj. łódzkie:
Dalików (LD) -- M 1841-44, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1832, indeksował Tomasz Mostowski
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1908-15, indeksował bogdan.030
Jeżów (LD) -- MZ 1808, UMZ 1891, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kutno (ewang.) (LD) -- Z 1887,89, indeksował Kamil Małecki
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1860-69, indeksował Grzegorz Żychowski
Łask (LD) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Elżbieta Nejman
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1890, indeksowała Eliza Parcheniak
Marzenin (LD) -- U 1841-44, Z 1845, indeksowała Beata Wiśniewska
Ozorków (LD) -- UMZ 1819, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Pszczonów (LD) -- Z 1913-45, indeksował Marek Delert
Siemkowice (LD) -- Z 1895, indeksowała Bogusława Marczak
Sierzchowy (LD) -- U 1748-89, indeksowała Danuta Danecka
Wyszanów (LD) -- UMZ 1818-20, indeksował Grzegorz Joachimiak
Zadzim (LD) -- M 1851-60, indeksowała karolinaw
woj. małopolskie:
Bolechowice (MP) -- M 1644-64,1705-06,63-70, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bożewo (MZ) -- M 1809-1819, indeksował Piotr Romanowski (P)
Brzeźnica (MZ) -- U 1812-1825, indeksował Jakub Biały
Duninów (MZ) -- Z 1843-1850, M 1847-1850, indeksowała Karolina Kosińska
Duninów (MZ) -- UMZ 1842, indeksowała Katarzyna Głąbowska
Duninów (MZ) -- U 1843-1850, M 1843-1846, indeksował Marek Kondrat
Gąsewo (MZ) -- Z 1913-1915, indeksował Waldemar Chorążewicz
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1869-1890, indeksowała Krystyna Malik
Jelonki (MZ) -- Z 1828-1838, indeksował Mariusz Gąska
Ligowo (MZ) -- M 1829-1835, indeksowali Krzysztof Frydrysiak i Krzysztof Nowak weryfikował Piotr Romanowski (P)
Łęgonice pow. grójecki (MZ) -- U 1853-1867, M 1861-1867, Z 1865-1867, indeksował Jakub Wiśnik
Nieporęt (MZ) -- UZ 1881, indeksował Adam Fiedorowicz
Sieciechów (MZ) -- U 1900-1906, indeksował Krzysztof Zochniak
Zawidz (MZ) -- M 1833-1842, indeksował Piotr Romanowski (P)
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1914-1915, MZ 1914-1935, indeksowali Urszula Chyży, Mariola Postępska, Marta Wojciechowska korekta Cezary Kujawa
woj. opolskie:
Ciecierzyn-Neudorf USC (OP) -- UMZ 1882-84, indeksowali Projekt OPI
Kazimierz-Casimir USC (OP) -- UMZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Ptakowice-Michałów USC (OP) -- U 1874-84 M 1875-77 Z 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Rogalice-Rogelwitz USC (OP) -- U 1879-80, 82 MZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
woj. podkarpackie:
Chorzelów (PK) -- U 1811-20,22-49,51-65, indeksował Marek Podolski
woj. podlaskie:
Drozdowo (PL) -- Z 1808-1815, indeksował Igor Daniszewski
Korycin (PL) -- M 1847-1848, indeksował VILLA_POPŁAWY
Miastkowo (PL) -- U 1746-1747, indeksowała Livia Ditto
Wizna (PL) -- M 1866-1885, indeksowała Katarzyna Karulska
Ukraina:
Murafa-Morachwa (UK) -- U 1787-90, M 1806-10, indeksował Michał Zieliński
Nastasów (UK) -- UMZ 1832, indeksowała Teresa Milka
Warszawa:
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1867, indeksował Artur Godlewski

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 24-04-2016 - 21:52, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.147603 sekund(y)