Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

Genealodzy.PL

Użytkownik: Rejestracja
Hasło: Pamiętaj

Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty 19:58 poniedziałek, 18 marca 2019

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2015 - 21:43
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubicz USC (KP) -- M 1883, 1891, indeksował Michał Zieliński
woj. lubelskie:
Terespol (LB) -- UMZ 1862-1867, indeksował Michał Zieliński
woj. łódzkie:
Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1838,52,56, indeksowała magnowa
Brzeźnio (LD) -- U 1631,35,52-54,71-73,76-98,1711-30, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Mała (LD) -- M 1840-50, indeksował Jakub Jurek
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1871,75, indeksował Sludkowski_Darek
Grabno (LD) -- U 1689-1722,24-62, Z 1777-1808, indeksował Jakub Jurek
Grabów (LD) -- U 1880, indeksował Jarosław Czarkowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- M 1781-1802, indeksował Bogusław Nagórski
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1878-84, indeksował Grzegorz Żychowski
Lututów (LD) -- UZ 1868-76, indeksował Incognito
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1894, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Małyń (LD) -- UMZ 1827-35, indeksował Janusz Kucharczyk
Nieborów (LD) -- U 1798-1821, indeksowała Danuta Danecka
Rząśnia (LD) -- Z 1839-47, indeksowała Katarzyna Wiśniewska
Strońsko (LD) -- U 1637-92,1739,48-66,68-1809, M 1638-1743,50-52,55-56,77-89, Z 1751-52,54-56,65,73,78-96, indeksował Eugeniusz Forma
Złaków Kościelny (LD) -- M 1622-25,39,50, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny - Złaków Borowy (LD) -- U 1623-49, indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Ibramowice (MP) -- M 1746-1810, 1814-1815, 1822-1823, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bodzanów (MZ) -- M 1885-1895, indeksowała Krystyna Domańska weryfikował Piotr Romanowski
Bogate (MZ) -- M 1827, indeksował Robert Pawłowski
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1841-1855, indeksowała Grażyna Przybysz weryfikował Piotr Nojszewski
Glinojeck (MZ) -- UZ 1856-1857, indeksował Paweł Pysz
Głowaczów (MZ) -- M 1880-1905, indeksowała Maryla Celmer
Jasionna (MZ) -- U 1662_1664_1668_1685-1738,1798-1846, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1650-1699, indeksował Włodzimierz Macewicz
Paprotnia (MZ) -- U 1843-1853, indeksowała Magda Tarkowska
Piaseczno (MZ) -- M 1890-1896, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przesmyki (MZ) -- U 1843-1852, M 1835-1845, indeksowała Magda Tarkowska
Radzikowo (MZ) -- Z 1901-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Sochaczew (MZ) -- Z 1840-1848, indeksował Łukasz Lubryczyński
Starawieś (MZ) -- UMZ 1863, indeksował Arkadiusz Bereza
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1866-1870, indeksowała Judyta Weber
Wiskitki (MZ) -- Z 1847, indeksował Artur Godlewski
Zalas (MZ) -- Z 1902-1905, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. podlaskie:
Burzyn (PL) -- Z 1781-1817 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Dolistowo (PL) -- UMZ 1816-1825, indeksował Wiesław Chodak
Przytuły - gmina (PL) -- M 1816-1825, indeksował Igor Daniszewski
Szudziałowo (PL) -- U 1910, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chotel Czerwony (SK) -- Z 1658-1885, indeksował Edward Jabłoński
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1882-1885, indeksowała Krystyna Stanisławska
Krzcięcice (SK) -- U 1910-1915, indeksowała Maria Brylska
Kurzelów (SK) -- Z 1748-1913, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Łopuszno (SK) -- UMZ 1890-1894, indeksował Jan Krzak
Michałów (SK) -- UMZ 1820,1825,1827,1830-1832,1834, indeksował Wojciech Zarzycki
Oleszno (SK) -- UMZ 1881-1884, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pińczów (SK) -- U 1867-1868, indeksowała Grażyna Radzik
Probołowice (SK) -- UZ 1810-17,19-20,22-35,37-39,41-46,48-50, indeksowała Grażyna Nowak
Świętomarz (SK) -- UZ 1901-1905, indeksowała Bożena Krajewska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1836-1846, indeksowała Renata Majewska
woj. śląskie:
Dąbrowa Zielona (SL) -- UMZ 1844-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Paczyna (SL) -- Z 1868-1944, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Kulików (UK) -- U 1690-92,1701-02,06-07, indeksował Incognito
Niemirów (UK) -- U 1636-1728, M 1636-1738, indeksował Incognito
Radziwiłłów (UK) -- Z 1828-1838, indeksował Ryszard Pawlikowski, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Radziwiłłów (UK) -- U 1871-72,1900-04,11, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł VIII (Praga) (WA) -- M 1811, 1813-1816, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1701-1703, indeksował Rafał Albiński
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1876, indeksował Adam Rozenau
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1908, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1911, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- U 1851-1855, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2015 - 07:40
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- UMZ 1900-04, indeksował bogdan030
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1910-12, indeksował Jarosław Szymczak
Brzeźnio (LD) -- Z 1830-34, indeksował Jakub Jurek
Burzenin (LD) -- M 1808-10,13-19, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Wielka (LD) -- Z 1830-34, indeksował Jakub Jurek
Dłutów (LD) -- UMZ 1869, indeksowała Ilona Gieras
Domaniew (LD) -- M 1903-06,08-12, indeksował Mariusz Dąbrowski
Głuchów (LD) -- U 1808-25, M 1808-89, Z 1808-22,24, indeksował Janusz Kucharczyk
Grabno (LD) -- UMZ 1873-80, indeksował Henryk Koluszkowski
Kliczków Mały (LD) -- U 1837-39, indeksował Jakub Jurek
Nowe, gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1811-15, 1906-10, indeksował Paweł Gorząd
Ozorków (LD) -- U 1846-49, Z 1849-50, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Sadkowice (LD) -- UMZ 1826-60, indeksował Marek Delert
Siemkowice (LD) -- U 1889, indeksowała Bogusława Marczak
Witów (LD) -- UMZ 1858-60, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wróblew (LD) -- Z 1830-34, indeksował Jakub Jurek
Złaków Kościelny (LD) -- U 1809-12, indeksowali Adam Głowacki i Mieczysław Anyszka
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1763,66,72-73,75-83, indeksował Adam Głowacki
woj. mazowieckie:
Bądkowo (MZ) -- UZ 1808-1825, indeksowała Iwona Milewska
Łagów (MZ) -- U 1895-1910, indeksował Bartłomiej Zieliński
Paprotnia (MZ) -- U 1854-1859, indeksowała Magda Tarkowska
Piaseczno (MZ) -- M 1880-1886_1888-1889, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przesmyki (MZ) -- U 1853-1856, M 1832-1834_1846-1847, indeksowała Magda Tarkowska
Sieciechów Opactwo (MZ) -- Z 1912-1913, indeksował Krzysztof Zochniak
Starawieś (MZ) -- UMZ 1864-1865, indeksował Arkadiusz Bereza
Wiskitki (MZ) -- U 1906-1911, indeksował Dariusz Lichtblau
Wiskitki (MZ) -- M 1836, indeksował Artur Godlewski
Zalas (MZ) -- U 1902-1903, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
woj. podlaskie:
Rajgród (PL) -- M 1890-1899, indeksował Leszek Kocoń, weryfikacja Mirosław Bronakowski
woj. śląskie:
Dąbrowa Zielona (SL) -- UMZ 1851-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Warszawa:
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1853, indeksował Artur Godlewski
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1912, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1818-22, 68-70, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała (1818-22) Beata Bistram
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- U 1856-1860, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2015 - 21:52
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Kowal (KP) -- UMZ 1830, 47-48, indeksował Jan Berens
Trąbin (KP) -- UMZ 1914, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1824-30, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bednary (LD) -- M 1819-20, indeksował Michał Golubiński
Borszewice (LD) -- M 1905, indeksował Tomasz Świerzb
Dalików (LD) -- Z 1836,38-40, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1870-71, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- U 1811-19, indeksował Jakub Wiśnik
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1882, indeksowała Mirosława Stawska
Jeżów (LD) -- UMZ 1888, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Krośniewice (LD) -- UMZ 1809, indeksowała Agnieszka Zyga
Lututów (LD) -- M 1901-06,08-12, indeksował Incognito
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Janusz Kucharczyk
Sadkowice (LD) -- UMZ 1861-67, indeksował Marek Delert
Sobota (LD) -- U 1708-1800, M 1776-1800, indeksowała Danuta Danecka
Stary Waliszew (LD) -- Z 1906-12, indeksował Sludkowski_Darek
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1808-10,17-25, indeksowała hania
Żelazna (LD) -- UMZ 1866-67, indeksował leszcz
woj. lubuskie:
Kożuchów (LS) -- U 1794-1836, indeksował Rafał Albiński
woj. mazowieckie:
Bodzanów (MZ) -- M 1880-1884, indeksowała Krystyna Domańska
Daniszewo (MZ) -- M 1911_1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Grójec (MZ) -- U 1879-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska
Iłża (MZ) -- Z 1831-32, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łagów (MZ) -- Z 1926-1948, indeksował Barłomiej Zieliński
Łęg (MZ) -- M 1913-1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Łętowo (MZ) -- M 1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Mikołajew (MZ) -- UMZ 1815-25, indeksowała Danuta Danecka
Mochowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Policzna (MZ) -- U 1856, indeksował Artur Godlewski
Radzikowo (MZ) -- UMZ 1817-1867, indeksował Radosław Frączak
Radzikowo (MZ) -- M 1870-1880, indeksowała Karolina Kosińska
Sobowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Sochocin (MZ) -- UMZ 1880-1894, indeksowała Krystyna Malik
Szczutowo (MZ) -- MZ 1912, indeksowała Monika Bacińska
Szczutowo (MZ) -- M 1929-1930, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Wiskitki (MZ) -- Z 1849-50, indeksowała Karolina Kosińska
Wiskitki (MZ) -- M 1837, indeksował Artur Godlewski
Woźniki (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Wyszogród (MZ) -- M 1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Zakrzewo (MZ) -- M 1913-1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Zalas (MZ) -- Z 1906-1908, indeksował Waldemar Chorążewicz
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1826, indeksował Robert Wielgórski
woj. podlaskie:
Przytuły (PL) -- U 1812-1825, indeksował Igor Daniszewski
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1771-1773, indeksował Rafał Albiński
Dąbrowa Zielona (SL) -- UMZ 1856-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Paczyna (SL) -- Z 1855-1868, indeksowała Barbara Wiechuła
Siewierz (SL) -- Z 1831-40, 81-90, indeksował Bartosz Nagły
Sośnicowice (SL) -- U 1845-57, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Radziwiłłów (UK) -- M 1828-48,65-68,70-72,81,89,96-98,1900-04,11,19-27, indeksowali Ryszard Pawlikowski, Danuta Wojtowicz
Żydaczów (UK) -- UM 1657-1708, indeksował Incognito
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł VIII (Praga) (WA) -- M 1818-20, 22, 24-25, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1863, indeksował Artur Godlewski
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1871-75, indeksowała Małgorzata Kozłów
woj. wielkopolskie:
Sadlno (WP) -- U 1878-1884, indeksował 62_610

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-09-2015 - 21:26
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. łódzkie:
Bedlno (LD) -- U 1815, Z 1814-15, indeksował Jakub Wiśnik
Dąbrowa Zielona (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Drzewica (LD) -- Z 1798-1819, indeksowała Gośka
Drzewica-Trzebina (LD) -- Z 1798-1806,1808-14, indeksowała Gośka
Godzianów (LD) -- U 1868-77, indeksował zbyszek.p70
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1764-84, M 1783, Z 1783-84, indeksowała Danuta Danecka
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- M 1802-25, Z 1804-25, indeksował Bogusław Nagórski
Łódź NMP (LD) -- M 1874, indeksowała Maryla Wojciechowska
Sieradz (LD) -- UMZ 1896-99, indeksowała magnowa
Sobota (LD) -- M 1801-21, indeksowała Danuta Danecka
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- M 1844-1862, UMZ 1901, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bieżuń (MZ) -- U 1841-1842, indeksował Waldemar Chorążewicz
Bogate (MZ) -- U 1826-1828, indeksował Robert Pawłowski
Głowaczów (MZ) -- Z 1880-1884, indeksowała Maryla Celmer
Grębków (MZ) -- UMZ 1887-1890, indeksowała Grażyna Przybysz
Klwów (MZ) -- UMZ 1812-1814, indeksował Krzysztof Jach
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1600-1649, indeksował Włodzimierz Macewicz
Pruszków (MZ) -- Z 1917, indeksował Jerzy Mrozowski
Przysucha (MZ) -- UMZ 1870-1873, indeksował dRob
Starawieś (MZ) -- UMZ 1873-1877, indeksował Wiesław Widłaszewski
Wiskitki (MZ) -- Z 1851, indeksowała Karolina Kosińska
Wiskitki (MZ) -- MZ 1906-1911, indeksował Dariusz Lichtblau
Wiskitki (MZ) -- M 1843, 1855, indeksował Tomasz Frynia
woj. podlaskie:
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1895-1896, indeksował Walenty Adamiec
Rydzewo (PL) -- Z 1890-1893, indeksowała Aga_Brz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1823-1825, indeksował Jacek Stradowski
Oleszno (SK) -- UMZ 1885-1887, indeksowała Krystyna Stanisławska
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1738-1810, indeksował Andrzej Wójcik
Wodzisław (SK) -- UMZ 1847-1860, indeksowała Renata Majewska
Ukraina:
Radziwiłłów (UK) -- U 1924-27, 29-33, 35-37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1861-1863, indeksował Artur Godlewski
woj. wielkopolskie:
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1808, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak


Ostatnio zmieniony przez janden dnia 06-10-2015 - 07:56, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2015 - 21:34
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Choceń (KP) -- M 1832-34, indeksował Michał Golubiński
Wieniec (KP) -- M 1823-35, indeksował Michał Golubiński
Wieniec (KP) -- UMZ 1860-1867, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1831-38, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bełchatów-Grocholice (LD) -- M 1831-38, indeksował Jacek Kundzik
Bęczkowice (LD) -- UMZ 1905, indeksował bogdan030
Bolimów (LD) -- U 1844-46, indeksowała Ewa Piórkowska
Chorzęcin (LD) -- M 1808-36, indeksował Jan Oleński
Czarnocin (LD) -- M 1736-1804, indeksowała Aldona Łata
Dalików (LD) -- UMZ 1853-54, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1872, indeksowała Ilona Gieras
Domaniew (LD) -- UZ 1896, indeksował Mariusz Dąbrowski
Drzewica (LD) -- Z 1798-1815 (uzup.), 1820-31, indeksowała Gośka
Góra św. Małgorzaty (LD) -- M 1826-30, indeksowała Danuta Danecka
Leźnica Mała (LD) -- M 1842-68, Z 1848-68, indeksowała Ewelina Otto
Lututów (LD) -- Z 1901-12, indeksował Incognito
Łask (LD) -- UMZ 1808-20,22,24-25, indeksowała Elżbieta Nejman
Łódź NMP (LD) -- M 1875, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1889, indeksowała magnowa
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- U 1892-93, indeksowała Renata Rzyduch
Sobota (LD) -- U 1801-1822, indeksowała Danuta Danecka
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1873-74, indeksował Jerzy Mrozowski
Stary Waliszew (LD) -- Z 1916-25, indeksował Sludkowski_Darek
Szadek (LD) -- M 1826-27, indeksował Michał Golubiński
Uniejów (LD) -- M 1857, weryfikowała Anetta_72
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1826-35, indeksowała hania
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1762-1807, indeksowała Elżbieta Nejman
Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1834, indeksowała kasia_wilcz
woj. lubuskie:
Nowa Sól (ewang.) (LS) -- Z 1810-11, indeksował Rafał Albiński
woj. małopolskie:
Czaple Wielkie (MP) -- U 1852-1865, indeksował Paweł Krzewicki
woj. mazowieckie:
Błonie (MZ) -- Z 1784-1790, indeksował Hubert Płowik
Bogate (MZ) -- U 1829-1835, indeksował Robert Pawłowski
Chamsk (MZ) -- M 1890-1899, indeksował Piotr Baciński
Glinojeck (MZ) -- M 1855, Z 1858-1860, indeksował Paweł Pysz
Jasionna (MZ) -- U 1738-1761, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Klwów (MZ) -- UMZ 1815-1817, indeksował Krzyszrof Jach
Łagów (MZ) -- Z 1895-1926, indeksował Bartłomiej Zieliński
Łukomie (MZ) -- UZ 1856-1865, indeksował Michał Golubiński weryfikował Piotr Romanowski
Nasielsk_ew (MZ) -- M 1874-1879_1881-1886, indeksował Rafał Albiński
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1875-1879, indeksował Włodzimierz Macewicz
Paprotnia (MZ) -- U 1860-1865, indeksowała Magda Tarkowska
Piaseczno (MZ) -- M 1850-1879, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pruszków (MZ) -- M 1930-1934, indeksował Jerzy Mrozowski
Przesmyki (MZ) -- M 1826-1831, indeksowała Magda Tarkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1860-1869, indeksował dRob
Radzikowo (MZ) -- M 1881-1890, indeksowała Karolina Kosińska
Unierzyż (MZ) -- UMZ 1891-1912, indeksowała Bożena Turek
Winnica (MZ) -- M 1915-1924, indeksował Michał Gołowicz
Wiskitki (MZ) -- M 1839, indeksował Artur Godlewski
woj. podlaskie:
Topczewo (PL) -- Z 1827-1834, indeksował Jan Mamaj
woj. świętokrzyskie:
Grzymałków (SK) -- U 1799-1831, indeksowała Grażyna Rajski
Krynki (SK) -- Z 1831-1840, U 1891-1894, indeksował Kamil Stąporek
Krzcięcice (SK) -- U 1855-1864, indeksowała Maria Brylska
Oleszno (SK) -- UMZ 1888-1890, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pińczów (SK) -- U 1870-1871, indeksowała Grażyna Radzik
Probołowice (SK) -- UZ 1856-18560, 1863-1872, 1875-1876, 1879-1880, 1882, 1888, indeksowała Grażyna Nowak
Świętomarz (SK) -- UZ 1906-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Tarłów (SK) -- U 1810-1825, indeksowała Danuta Wasilewska
woj. śląskie:
Mstów (SL) -- M 1919-1920, indeksował Rafał Albiński
Siewierz (SL) -- Z 1826-30, indeksował Bartosz Nagły
Sośnicowice (SL) -- U 1829-45, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Kałusz (UK) -- U 1825-27, MZ 1823-27, indeksowała madzialena_kb
Radziwiłłów (UK) -- Z 1839-48, 65-67, indeksowali Ryszard Pawlikowski, Danuta Wojtowicz
Sielec (UK) -- U 1840,42,45,52,55-56,60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Smyga (UK) -- U 1938, indeksowała Danuta Wojtowicz
Stary Oleksiniec (UK) -- U 1933-35, 37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Swojczów (UK) -- U 1846, 53, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
Trembowla (UK) -- U 1826,39-64,72-1902, M 1826,59-60,72-1902, Z 1826,45-64,72-1902, indeksowała Bożena Balawender
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł V (WA) -- M 1808-1812, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa parafia Ewangelicko-Augsburska (WA) -- UMZ 1831, indeksował Incognito
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1852-54, 60-61, indeksował minakowski.pl
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1859, indeksował minakowski.pl
Warszawa św. Krzyż (WA) -- Z 1841-50, 53-57, 59-61, indeksował minakowski.pl
Warszawa-Wawrzyszew (WA) -- M 1826-27, indeksował Michał Golubiński
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1864-1867, indeksował Artur Godlewski
woj. wielkopolskie:
Boleszczyn (WP) -- U 1857-61, indeksowała Katarzyna Kwos Leska
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1809-1812, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Mąkolno (WP) -- U 1861-65, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2015 - 21:43
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Byczyna (KP) -- M 1825-26, 28, indeksował Michał Golubiński
Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1826-28, indeksował Michał Golubiński
Krzywosądz (KP) -- M 1825-28, indeksował Michał Golubiński
Łowiczek (KP) -- M 1826-28, indeksował Michał Golubiński
Osięciny (KP) -- M 1826-29, indeksował Michał Golubiński
Wieniec (KP) -- UMZ 1868-70, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Buczek (LD) -- M 1894, indeksował Henryk Koluszkowski
Dalików (LD) -- M 1855-60, indeksował Tomasz Frynia
Drzewica (uzup.) (LD) -- Z 1798-1814, indeksowała Gośka
Głowno (LD) -- UMZ 1846-55, indeksowała Janina Tomczyk
Grabno (LD) -- UMZ 1881-87, indeksował Henryk Koluszkowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1802-25, indeksował Bogusław Nagórski
Łódź NMP (LD) -- M 1876, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- U 1894-96, indeksowała Renata Rzyduch
Rząśnia (LD) -- Z 1848-55, indeksowała Katarzyna Wiśniewska
Siemkowice (LD) -- U 1890, indeksowała Bogusława Marczak
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1875-79, indeksował Jerzy Mrozowski
Stary Waliszew (LD) -- Z 1926-36, indeksował Sludkowski_Darek
Topola Królewska (LD) -- A 1811-12,16-25,42-62,64-65,68-75, indeksowała Danuta Danecka
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- UMZ 1885-88, indeksował Grzegorz Madej
woj. mazowieckie:
Bodzanów (MZ) -- M 1870-1880, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1865-1874, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Kozienice (MZ) -- UMZ 1817-20, indeksował Michał Zieliński
Mikołajew (MZ) -- Z 1826-61, indeksował Marek Delert
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Pruszków (MZ) -- M 1925-1929, indeksował Jerzy Mrozowski
Radzikowo (MZ) -- M 1891-1892_1894-1900_1902-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Sochaczew (MZ) -- M 1802-1825, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Szreńsk (MZ) -- UZ 1826, indeksował Incognito
Zbuczyn (MZ) -- U 1815-1817, indeksował Robert Wielgórski
Zegrze (MZ) -- UMZ 1895-1900, indeksowała Joanna Suska
Żbików (MZ) -- M 1881-1889, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. podlaskie:
Miastkowo - gmina (PL) -- Z 1808-1809, indeksowała Livia_Ditto
Topczewo (PL) -- Z 1723-1770, indeksował Jan Mamaj
woj. śląskie:
Sośnicowice (SL) -- Z 1844-83, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Niżniów (UK) -- UMZ 1837, 43, 53, indeksowała madzialena_kb
Warszawa:
Warszawa św. Andrzej (WA) -- A 1830, indeksował Michał Zieliński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1907, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1822-25, 66-67 Zap 1822-25, indeksowała Małgorzata Kozłów weryfikowała Beata Bistram
woj. wielkopolskie:
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1866-74, indeksował Rafał Albiński
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1816, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Mąkolno (WP) -- U 1866-68, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-10-2015 - 21:15
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. łódzkie:
Dąbrowice (LD) -- A 1811-17, indeksowała Danuta Danecka
Dłutów (LD) -- UMZ 1873, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- Z 1832-39, indeksowała Gośka
Kutno gm. miejska (LD) -- UZ 1811, M 1811 (weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1885-93, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź NMP (LD) -- M 1877, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1894, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Sieradz (LD) -- UMZ 1900-02, indeksowała magnowa
Topola Królewska (LD) -- A 1876-90, indeksowała Danuta Danecka
woj. małopolskie:
Czaple Wielkie (MP) -- Z 1843-60, indeksował Paweł Krzewicki
Imbramowice (MP) -- U 1811,16,19-20, M 1811-13,16,19-20, Z 1811,13,16,19-20, indeksował Łukasz Pezdan
Rajbrot (MP) -- M 1831-50, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Bieżuń (MZ) -- SkZ 1841, M 1841-1843, indeksował Waldemar Chorążewicz
Bogate (MZ) -- U 1836-1839, indeksował Robert Pawłowski
Grójec (MZ) -- M 1875-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska
Jasionna (MZ) -- M 1738-1763, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Piaseczno (MZ) -- M 1840-1849, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płoniawy Bramura (MZ) -- M 1894-1895, indeksowała Anna Witkowska
Przesmyki (MZ) -- Z 1826-1831, indeksowała Magda Tarkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1850-1859, indeksował dRob
Sieciechów (MZ) -- U 1810-1831, indeksował Krzysztof Zochniak
Szreńsk (MZ) -- UZ 1827, indeksował Incognito
Świerże Górne (MZ) -- U 1844-1848, indeksował Michał Gorczyca
Zagroba (MZ) -- M 1840-49, indeksował Zbigniew Budziszewski
woj. podlaskie:
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1869-1875, indeksowała Bożena Tylingo weryfikacja Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1826-1827, indeksował Jacek Stradowski
Krzcięcice (SK) -- U 1845-1854, indeksowała Maria Brylska
Olbierzowice (SK) -- U 1913-1916, MZ 1913-1935, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- UMZ 1891-1893, indeksowała Krystyna Stanisławska
Raków (SK) -- UMZ 1810-1812,1815, indeksował Jakub Rokita
Tarłów (SK) -- M 1810-1825, indeksował Danuta Wasilewska Lenart
woj. wielkopolskie:
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1875-80, indeksował Rafał Albiński
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1817, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Koło (WP) -- SkM 1871-89, SkZ 1870-89, indeksowała Danuta Danecka
Mąkolno (WP) -- Z 1847-50, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-10-2015 - 21:32
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Orle pow. radziejowski (KP) -- M 1831-36, 40, 42, 46-49, 52-57, 61-72, 74-78, 80-83, 85-94, 1904-10, indeksował Krzysztof Klemens
Wieniec (KP) -- UMZ 1871-73, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Czarnocin (LD) -- UMZ 1825-29, indeksowała Małgorzata Berendzik
Dąbrowice (LD) -- A 1818-22, indeksowała Danuta Danecka
Drzewica (LD) -- U 1857-67, indeksował Jakub Wiśnik
Drzewica (LD) -- Z 1840-47, indeksowała Gośka
Godzianów (LD) -- U 1838-47, indeksował zbyszek.p70
Grabno (LD) -- UMZ 1851-58, indeksował Henryk Koluszkowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- A 1819, indeksował Bogusław Nagórski
Jeżów (LD) -- UMZ 1889, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kliczków Mały (LD) -- UZ 1808-25, M 1810-11,13-15, indeksował Jakub Jurek
Kutno (LD) -- UMZ 1869, indeksował jarekrad
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1812 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Łobudzice (LD) -- U 1842-75, M 1844-75, Z 1838-75, indeksował Jacek Kundzik
Małyń (LD) -- UMZ 1808-26, indeksował Janusz Kucharczyk
Oporów (LD) -- UMZ 1911-12, indeksowała Beata Matczak
Stary Waliszew (LD) -- M 1908-19, indeksował Sludkowski_Darek
Topola Królewska (LD) -- A 1891-92,94-98,1900-24, indeksowała Danuta Danecka
Wiewiec (LD) -- UMZ 1860-65, indeksowała magnowa
Wolbórz (LD) -- UMZ 1816-19, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1836-38,40-45, indeksowała hania
woj. małopolskie:
Czaple Wielkie (MP) -- UMZ 1818, indeksował Paweł Krzewicki
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1829-1841, indeksował Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Daniszewo (MZ) -- M 1866-1885, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Jasionna (MZ) -- UMZ 1787-1825, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Jasionna (MZ) -- M 1810-1910, indeksował Piotr Zajc
Klwów (MZ) -- UMZ 1818-1820, indeksował Krzysztof Jach
Łęg (MZ) -- M 1887-1890, indeksował Waldemar Chorążewicz weryfikował Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- Z 1819-1824, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Mikołajew (MZ) -- U 1826-54, indeksował Marek Delert
Piaseczno (MZ) -- M 1834-1839, indeksowała Aneta Kaczmarek
Starawieś (MZ) -- UMZ 1878-1885, indeksował Wiesław Widłaszewski
Świerże Górne (MZ) -- MZ 1844-1848, indeksował Michał Gorczyca
Wyszyny (MZ) -- UMZ 1831-1840, indeksowała Anna Smith
Zalas (MZ) -- U 1904-1906, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Zegrze (MZ) -- UMZ 1901-1905, indeksowała Joanna Suska
Zuzela (MZ) -- MZ 1851, indeksował Artur Godlewski
woj. podkarpackie:
Rzędzianowice (PK) -- Z 1785-1833, indeksował Krzysztof Gruszka
woj. świętokrzyskie:
Krzcięcice (SK) -- U 1858, indeksowała Maria Brylska
Niekłań Wielki (SK) -- U 1866-1891, indeksowała Iwona Grabska
Raków (SK) -- U 1884-1889, indeksował Jakub Rokita
Wąchock (SK) -- Z 1916-1920, indeksował Kamil Stąporek
woj. śląskie:
Siewierz (SL) -- Z 1801-10, 68-80, indeksował Bartosz Nagły
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł V (WA) -- M 1813, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa ASC Cyrkuł VI (WA) -- M 1808-11, 15, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1877, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1862, indeksował Artur Godlewski
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- Z 1851-55, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2015 - 15:27
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Wieniec (KP) -- UMZ 1874-81, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Biała Podlaska św. Anna (LB) -- U 1834, indeksował Robert Wścieklicki
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1839-1849, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bałdrzychów (LD) -- A 1825, indeksowała Danuta Danecka
Bedlno pow. kutnowski (LD) -- A 1812, indeksowała Danuta Danecka
Czarnocin (LD) -- Z 1736-1804, indeksowała Aldona Łata
Czarnocin (LD) -- UMZ 1822-24, indeksowała Małgorzata Berendzik
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1883, indeksowała Mirosława Stawska
Kaszewy (LD) -- UMZ 1911-12, indeksował jarekrad
Kaszewy (LD) -- UMZ 1808-21,23-40, indeksował Janusz Kucharczyk
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1810-27,29-35, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- M 1821-30, indeksował Incognito
Lututów (LD) -- U 1901-12, indeksował Incognito
Miłonice (LD) -- U 1876-78,80-81,83-86,88-1913, M 1911-13, Z 1896-1913, indeksował Józef Dębowski
Radomsko (LD) -- M 1819-25, indeksował Tadeusz Oleksy
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1880-82, indeksował Jerzy Mrozowski
Szczawin (LD) -- Z 1808-14, indeksował Janusz Kucharczyk
Topola Królewska (LD) -- A 1925,27-34, indeksowała Danuta Danecka
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1846-55, indeksowała hania
Zgierz (LD) -- UMZ 1868-76, indeksował jurekzur
woj. małopolskie:
Sąspów (MP) -- U 1756-93,95,97-1809,1811,81, M 1756-95,97-1809,1811,81, 1756-74,76-93,97-1809,1811,81, indeksował Łukasz Pezdan
Sułoszowa (MP) -- UMZ 1790-91, indeksował jurekzur
woj. mazowieckie:
Glinojeck (MZ) -- U 1858-1859, indeksował Paweł Pysz
Jasionna (MZ) -- U 1798-1825, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Kuflew (MZ) -- U 1716-1822, M 1713-1808, Z 1713-1803, indeksował Radosław Konca
Mikołajew (MZ) -- M 1826-58, indeksował Marek Delert
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1868-1874, M 1602-1808, indeksował Włodzimierz Macewicz
Staroźreby (MZ) -- UZ 1833-1867, indeksował Radosław Frączak
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1881-1890, indeksowała Bożena Turek
Świerże Górne (MZ) -- U 1849-1859, indeksował Michał Gorczyca
Winnica (MZ) -- M 1925-1929, indeksował Michał Gołowicz
Zagroba (MZ) -- M 1850-1864, indeksował Zbigniew Budziszewski
woj. podlaskie:
Dolistowo (PL) -- UMZ 1827-1837, indeksował Wiesław Chodak
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1897, indeksował Walenty Adamiec
Kolno (PL) -- Z 1890, indeksowała Magdalena Gugnacka
Rydzewo (PL) -- Z 1894-1900, indeksowała Aga_Brz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1828-1829, indeksował Jacek Stradowski
Lipa (SK) -- U 1810-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Oleszno (SK) -- UMZ 1894-1896, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1774-76, indeksował Rafał Albiński
Siewierz (SL) -- Z 1791-1800, indeksował Bartosz Nagły
Sośnicowice (SL) -- Z 1884-1945, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Radziwiłłów (UK) -- M 1928-32,37, Z 1868,70-72,1900-03,11,19-32, indeksowała Danuta Wojtowicz
Sielec (UK) -- Z 1844, 47, 52, 55, indeksowała Danuta Wojtowicz
Smyga (UK) -- Z 1938, indeksowała Danuta Wojtowicz
Stary Oleksiniec (UK) -- Z 1933-38, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Andrzej (WA) -- A 1831, indeksował Michał Zieliński
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1833, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1864, indeksował Artur Godlewski
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1876-85, indeksowała Izabela Czaplicka
woj. wielkopolskie:
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1818-20, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2015 - 21:08
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. lubelskie:
Biała Podlaska św. Anna (LB) -- U 1835, indeksował Robert Wścieklicki
woj. łódzkie:
Aleksandrów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1852-53, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Będków gm. wiejska (LD) -- UMZ 1813-17, indeksowała Małgorzata Berendzik
Czarnocin (LD) -- UMZ 1819-20, indeksowała Aldona Łata
Czarnożyły (LD) -- Z 1805-34, indeksowała Małgorzata Białas
Dalików (LD) -- UZ 1855-56, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1863-64, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- Z 1848-52, indeksowała Gośka
Grabno (LD) -- M 1859-67, indeksował Henryk Koluszkowski
Kaszewy (LD) -- U 1841-44,46-70,72-79, M 1841-44,46-70,72-83,85-86,88-89, Z 1841-43,47-70,72-79, indeksował Janusz Kucharczyk
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1836-45, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno (LD) -- A 1810-12,14-20,43, indeksowała Danuta Danecka
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1813-15 (M weryfikacja), indeksowała Barbara Raniewicz
Leźnica Mała (LD) -- M 1752-53,55,66-91,93-1808, indeksowała Danuta Danecka
Łobudzice (LD) -- UMZ 1808-37, indeksował Jacek Kundzik
Mnich (LD) -- UMZ 1857-62,64-65, indeksował Jakub Wiśnik
Ozorków (LD) -- UZ 1851-58, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Pabianice (ewang.) (LD) -- SkU 1889, SkM 1881-85,87, indeksował PabianAus
Rząśnia (LD) -- Z 1856-60, indeksowała Katarzyna Wiśniewska
Siemkowice (LD) -- Z 1889, indeksowała Bogusława Marczak
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1883-85, indeksował Jerzy Mrozowski
Stary Waliszew (LD) -- M 1919-25, indeksował Sludkowski_Darek
woj. małopolskie:
Chrzanów (MP) -- M 1894, indeksował Łukasz Pezdan
Sułoszowa (MP) -- U 1753-1764, M 1890-1894, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Grójec (MZ) -- Z 1869-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska
Stupsk (MZ) -- M 1827-1831, indeksował Waldemar Chorążewicz
Szreńsk (MZ) -- UZ 1828, indeksował Incognito
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1901-1905, indeksowała Jolanta Samborska
Zuzela (MZ) -- U 1851-1855, MZ 1852-1855, indeksował Mariusz Rostkowski
woj. podlaskie:
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- M 1808-1849, indeksował Przemysław Zubrycki
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1885-1889 Z 1872-1885, indeksowała Bożena Tylingo weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo - gmina (PL) -- Z 1809-1810, indeksowała Livia Ditto
Niedźwiadna (PL) -- U 1874-1878, indeksowała Anna Pytel
woj. świętokrzyskie:
Raków (SK) -- M 1884-1910, indeksował Jakub Rokita
Zagnańsk (SK) -- U,Z 1819 M 1866, indeksowała Krystyna Moćko
woj. śląskie:
Kłobuck (SL) -- M 1769-79, indeksował Rafał Albiński
Ukraina:
Stary Wiśniowiec (UK) -- Z 1938, indeksowała Danuta Wojtowicz
Swojczów (UK) -- Z 1843, 51, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1834, indeksowała Kamila Szymankiewicz
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- Z 1856-60, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2015 - 21:18
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1798, 1802-10, M 1772-96, indeksował Sławomir Olczyk
woj. kujawsko-pomorskie:
Wieniec (KP) -- UMZ 1882-88, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Biała Podlaska św. Anna (LB) -- M 1833-36, indeksował Robert Wścieklicki
Ortel Książęcy (gr-kat) (LB) -- UMZ 1866, indeksował Robert Wścieklicki
Piszczac (LB) -- UMZ 1829, indeksował Robert Wścieklicki
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1850-59, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- SkZ 1920,22-28, indeksował bogdan030
Bęczkowice (LD) -- M 1866-70, SkZ 1921, indeksował bogdan030
Będków gm. wiejska (LD) -- UMZ 1818-25, indeksowała Małgorzata Berendzik
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1908-09, indeksował Jarosław Szymczak
Charłupia Mała (LD) -- M 1830-39, indeksował Jakub Jurek
Czarnocin (LD) -- UMZ 1895-1900, indeksowała Anna Goss
Głowno (LD) -- UMZ 1856-59, indeksowała Janina Tomczyk
Głuchów (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Janusz Kucharczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1826-29, indeksowała Danuta Danecka
Grabno (LD) -- UMZ 1859-67, indeksował Henryk Koluszkowski
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1868-84, indeksowała Urszula Świerczyńska
Kompina (LD) -- U 1879-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1816 (M weryfikacja), indeksowała Barbara Raniewicz
Leźnica Mała (LD) -- U 1859-72, M 1808-41, Z 1808-48, indeksowała Ewelina Otto
Leźnica Mała (LD) -- Z 1766-1808, indeksowała Danuta Danecka
Miłonice (LD) -- U 1869-74, M 1878,80-81,83-86,88,90-1910, Z 1866-67,69-78,80-81,83-86,88-95, rozszerzył Józef Dębowski
Pabianice św. Mateusz (LD) -- M 1857-68, indeksowała karolw
Pajęczno (LD) -- UMZ 1824-29, indeksowała Katarzyna Żugaj
Radomsko (LD) -- Z 1812-13, indeksował Tadeusz Oleksy
Sieradz (LD) -- UMZ 1903-05, indeksowała magnowa
Srock (LD) -- UMZ 1856-60, indeksowała Barbara Zawada
Topola Królewska (LD) -- M 1826-43, indeksowała Mirosława Stawska
Żelazna (LD) -- M 1823-25, indeksował Michał Golubiński
Żelazna (LD) -- UM 1860-65, Z 1865, indeksował leszcz
woj. lubuskie:
Ochla (ewang.) (LS) -- U 1795-1802, indeksował Rafał Albiński
woj. mazowieckie:
Babice (MZ) -- U 1881, indeksował Janusz Kowalski
Bogate (MZ) -- U 1840-1844, indeksował Robert Pawłowski
Brodowe Łąki (MZ) -- U 1856, indeksował Waldemar Chorążewicz
Czarnia (MZ) -- Z 1903, indeksował Waldemar Chorążewicz
Drobin (MZ) -- M 1868-1872_1881-1882, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Gąsewo (MZ) -- M 1846-1847, indeksowała Agnieszka Kulik-Milczarzewicz
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1875-1879, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski
Grębków (MZ) -- UMZ 1891-1894, indeksowała Grażyna Przybysz
Grzebsk (MZ) -- M 1805-1807, indeksował Marek Białobrzeski
Jasionna (MZ) -- U 1798-1837, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Niedzbórz (MZ) -- M 1808-1820, indeksował Waldemar Chorążewicz
Pilichowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Przesmyki (MZ) -- U 1839-1842, M 1848-1850, Z 1832-1841, indeksowała Magda Tarkowska
Sieciechów (MZ) -- U 1832-1839, indeksowała Krzysztof Zochniak
Sierpc (MZ) -- Z 1808, indeksował Waldemar Chorążewicz
Słupia (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Świerże Górne (MZ) -- M 1849-1859, indeksował Michał Gorczyca
Winnica (MZ) -- M 1930-1934, indeksował Michał Gołowicz
Żdżary (MZ) -- U 1835-1850, indeksowała Janina Rodak
Żurominek Kapitulny (MZ) -- M 1808-1825, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. podlaskie:
Rydzewo (PL) -- M 1884-1890, indeksowała Aga_Brz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1830-1832, indeksował Jacek Stradowski
Chybice (SK) -- U 1901-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Klwów (SK) -- UMZ 1821-1823, indeksował Krzysztof Jach
Oleszno (SK) -- UMZ 1897-1898, indeksowała Krystyna Stanisławska
Probołowice (SK) -- U 1889-1907, indeksowała Grażyna Nowak
Raków (SK) -- U 1796-1836, indeksował Jakub Rokita
Tarłów (SK) -- Z 1810-1825, indeksowała Danuta Wasilewska
Zawichost (SK) -- Z 1872-1906, indeksował Marek Lawenda
woj. śląskie:
Dąbrowa Zielona (SL) -- UMZ 1868-74, indeksowała Urszula Świerczyńska
Rudno (SL) -- U 1868-94, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Gliniany (UK) -- UMZ 1898, indeksował Grzegorz Skoczek
Przewały (UK) -- UMZ 1827, 29-47, 50-51, 53-63, indeksowała Ewa Wojciechowska
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł V (WA) -- M 1816, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa ASC Cyrkuł VI (WA) -- M 1817, indeksowała Krystyna Makowiecka
woj. wielkopolskie:
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1821, rozszerzył Bogusław Dzbikowicz
Mąkolno (WP) -- Z 1861-68, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2015 - 20:54
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Wielkie Eysymonty (BR) -- M 1813-26, indeksował Sławomir Olczyk
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubraniec (KP) -- M 1808-11, 14, 66-89, 91-1901, 03-10, indeksował Krzysztof Klemens
Wieniec (KP) -- UMZ 1890, 93, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Ortel Książęcy (prawosł.) (LB) -- UMZ 1875-80, indeksował Robert Wścieklicki
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1863, indeksował Bogusław Nagórski
Chabielice (LD) -- UMZ 1826-31, indeksował Jacek Chojak
Dmosin (LD) -- UMZ 1835-1839, indeksowała Janina Tomczyk
Drzewica (LD) -- Z 1853-64, indeksowała Gośka
Kaszewice (LD) -- UMZ 1879, indeksował Jacek Chojak
Kazimierz (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Grzegorz Żychowski
Kompina (LD) -- U 1886-94, indeksowała Urszula Świerczyńska
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1894-99, indeksował Grzegorz Żychowski
Miłonice (LD) -- UMZ 1842-67, rozszerzył Józef Dębowski
Pabianice (ewang.) (LD) -- SkZ 1888-96, indeksował PabianAus
Pabianice św. Mateusz (LD) -- M 1869-71, indeksowała karolw
Rusiec (LD) -- UMZ 1808-13,17-25, indeksował Jacek Kundzik
Siemkowice (LD) -- Z 1890, indeksowała Bogusława Marczak
Stary Waliszew (LD) -- M 1925-34, indeksował Sludkowski_Darek
Sulmierzyce (LD) -- U 1769-1826, M 1770-1870, indeksowała Honorata Huk
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1856-67, indeksowała hania
Zgierz (LD) -- U 1878, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. małopolskie:
Czaple Wielkie (MP) -- UMZ 1819-25, indeksował Paweł Krzewicki
Minoga (MP) -- MZ 1902-03, indeksował Grzegorz Madej
Rajbrot (MP) -- U 1838-45, indeksował Wiktor Maciejowski
Sułoszowa (MP) -- U 1765-1809, 90-94, 99 M 1797-1810, 99 Z 1890-94, 99, indeksował Jerzy Żurada
woj. mazowieckie:
Grójec (MZ) -- U 1811, 1820-1825, M 1844, Z 1808, 1811, 1820-1825, indeksowała Teresa Mikołajewska
Jasionna (MZ) -- Z 1882-1914, indeksowała Aleksandra Piętak
Miedzna (MZ) -- UMZ 1810-1821_1823-1825, indeksowała Bożena Turek
Mikołajew (MZ) -- U 1745-48,51-1815, M 1744,46,48-67,69,72-1805,07-11,13-15, Z 1741-44,47-67,69,72-1815, indeksowała Danuta Danecka
Mszczonów (MZ) -- UMZ 1856-1860, indeksowała Anna Tulej
Szelków (MZ) -- U 1910-1912, indeksowała Mariola Paliwoda
Szreńsk (MZ) -- UZ 1829, indeksował Incognito
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1902, indeksowała Jolanta Samborska
Wyszków (pow. wyszkowski) (MZ) -- Z 1781-1824,26-32,38-58, U 1759-1840, M 1736-1808, indeksował Jacek Paź
Zalas (MZ) -- U 1907-1908, 1914, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
woj. podlaskie:
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1862-1870, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- M 1808-1809, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1876-1886, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1732-1733, indeksowała Livia_Ditto
Sztabin (PL) -- M 1895-1934, indeksował JZI
woj. śląskie:
Siewierz (SL) -- Z 1750-90, indeksował Bartosz Nagły
Ukraina:
Dolina (UK) -- U 1770-1847 M 1785-1845 Z 1829-47, indeksował Incognito
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- Z 1808-20, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Koło (WP) -- SkU 1871-83, indeksowała Danuta Danecka

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-11-2015 - 12:56
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Rogowo (KP) -- UMZ 1914, indeksował Piotr Romanowski
Wieniec (KP) -- UMZ 1895-96, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- Z 1826-1838, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- M 1871-82, indeksował bogdan030
Borszewice (LD) -- UMZ 1808-20, indeksowała magnowa
Czarnocin (LD) -- U 1805-20, indeksowała Aldona Łata
Głogowiec (LD) -- UMZ 1897-1900, indeksował jurekzur
Godzianów (LD) -- U 1828-37, indeksował zbyszek.p70
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1696, 1702-14, Z 1689,91-93,95-99,1702-03,05-14, indeksowała Danuta Danecka
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1846-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1817 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Leźnica Mała (LD) -- U 1685,1744,64-1818, indeksowała Danuta Danecka
Moszczenica (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Siemkowice (LD) -- M 1891-94, indeksowała Bogusława Marczak
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- U 1886-87, indeksował Jerzy Mrozowski
Stary Waliszew (LD) -- M 1826-36, indeksował Sludkowski_Darek
Topola Królewska (LD) -- M 1844-63, indeksowała Mirosława Stawska
Zadzim (LD) -- M 1826-27,29-32, indeksowała karolw
Zgierz (LD) -- Z 1878, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. małopolskie:
Sułoszowa (MP) -- U 1777, indeksował Jerzy Żurada
woj. mazowieckie:
Maków Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała bachach
Mikołajew (MZ) -- U 1880-1884, indeksowała Małgorzata Kozłów
Mikołajew (MZ) -- M 1858-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mszczonów (MZ) -- M 1861-1869, indeksowała Anna Tulej
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1843-1845, indeksował Jarosław Madej
Szreńsk (MZ) -- UZ 1830, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Kolno (PL) -- M 1809-1814, 1822, 1825-1827, indeksowali Magdalena Wróbel, Marta Wojciechowska, Anna, Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- U 1734-1735, indeksowała Livia_Ditto
Przytuły (PL) -- Z 1782-1810, 1817, indeksował Igor Daniszewski, aktualizacja
Szczepankowo (PL) -- UZ 1856, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wyszki (PL) -- U 1808-1834, indeksował Jan Mamaj
woj. świętokrzyskie:
Działoszyce (SK) -- UMZ 1810-1825, indeksował Andrzej Wójcik
Krzcięcice (SK) -- U 1835-1844, indeksowała Maria Brylska
Lipa (SK) -- M 1811-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Olbierzowice (SK) -- U 1868-1896 MZ 1896, indeksował Mieczysław Stępień
Pińczów (SK) -- U 1730-1738, indeksowała Grażyna Radzik
Skarżysko Kościelne (SK) -- UMZ 1821-1825, indeksował Radosław Stępień
Ukraina:
Sielec (UK) -- M 1846, 55-58, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Smyga (UK) -- M 1938, indeksowała Danuta Wojtowicz
Stary Oleksiniec (UK) -- M 1933-36, 38, indeksowała Danuta Wojtowicz
Stary Wiśniowiec (UK) -- M 1938, indeksowała Danuta Wojtowicz
Swojczów (UK) -- M 1832, 48, 51, 53, 63, indeksowała Danuta Wojtowicz
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- Z 1821-40, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Dzierzbice (WP) -- UMZ 1808-13, indeksowała Agnieszka Zyga
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1881-88, indeksował Rafał Albiński
Mąkoszyn (WP) -- UZ 1794-1808, indeksował Krzysztof Klemens
Rychnów (WP) -- UMZ 1878-82, indeksowała Beata Matczak

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-11-2015 - 18:22
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
woj. kujawsko-pomorskie:
Wieniec (KP) -- UMZ 1897-99, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Babsk (LD) -- UMZ 1866, indeksował Bogusław Nagórski
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Czarnocin (LD) -- UMZ 1901-06, indeksowała Anna Goss
Dłutów (LD) -- UMZ 1860-62, indeksowała Ilona Gieras
Dobroń (LD) -- UMZ 1875-85, indeksował Grzegorz Żychowski
Głogowiec (LD) -- U 1910-13, MZ 1910-11,13, indeksował Jerzy Żurada
Grabów (LD) -- U 1862-79, indeksował Jarosław Czarkowski
Grabów (LD) -- A 1819-1889 (lata skrajne), indeksował Jarosław Czarkowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1895, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1856-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gm. miejska (LD) -- UMZ 1818 (M weryf.), indeksowała Barbara Raniewicz
Małyń (LD) -- UMZ 1875-95, indeksował Janusz Kucharczyk
Orłów (LD) -- U 1911-12, indeksował Zygmunt Borowy, weryfikacja Ola Heska
Pabianice (ewang.) (LD) -- SkU 1890-96, indeksował PabianAus
Pieczew (LD) -- A 1842-43,46,48,58-60, indeksował Jarosław Czarkowski
Plecka Dąbrowa (LD) -- M 1841-67, indeksowali Wojciech Stasiakowski i Marlena Stopka, weryfikacja Ola Heska
Rossoszyca (LD) -- U 1808-17, Z 1808-18, indeksowała Ewa Czerkawska
Rozprza (LD) -- U 1686-1809, M 1660-73,75-85,88-93,95-1700,1705-28,32-99, indeksował olaf17
Rusiec (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Jacek Kundzik
Siemkowice (LD) -- U 1891-92, M 1895, indeksowała Bogusława Marczak
Sobótka (LD) -- A 1825-1933 (lata skrajne), indeksował Jarosław Czarkowski
Zgierz (LD) -- UM 1879, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- MZ 1882-84, 1904-05, indeksował Grzegorz Madej
Rajbrot (MP) -- Z 1787-1818, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Glinojeck (MZ) -- M 1856-1857, U 1855, Z 1861, indeksował Paweł Pysz
Goworowo (MZ) -- M 1698-1762_1764-1818, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Gralewo (MZ) -- U 1866-1867, Z 1860-1867, indeksował Piotr Romanowski
Grębków (MZ) -- UMZ 1900-1910, indeksowała Grażyna Przybysz
Kiełpin (MZ) -- M 1826-1866, indeksowała Dorota Dobrzyńska
Klwów (MZ) -- UMZ 1824-1827, indeksował Krzysztof Jach
Kozienice (MZ) -- UMZ 1821-24, indeksował Michał Zieliński
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1826-1830, indeksował Zbigniew Budziszewski
Maków Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1913-1914, indeksowała bachach
Pniewo (MZ) -- U 1845-1850, indeksował Jacenty Paź
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- UMZ 1864, indeksowała Jusytna Musiejewska
Radzikowo (MZ) -- U 1869-1875, indeksowała Karolina Kosińska
Sieciechów (MZ) -- U 1840-1844, indeksował Krzysztof Zochniak
Sochaczew (MZ) -- Z 1871-78, indeksowała Joanna Szczęsna
Sochocin (MZ) -- UMZ 1895-1912, indeksowała Krystyna Malik
Starawieś (MZ) -- UMZ 1883-1887, indeksował Wiesław Widłaszewski
woj. podkarpackie:
Rzędzianowice (PK) -- Z 1871-88, indeksował Krzysztof Gruszka
woj. podlaskie:
Kleszczele (prawosławne) (PL) -- UMZ 1898, indeksował Walenty Adamiec
Kolno (PL) -- M 1815-1816,1820,1828-1837, indeksowali Anna, Andrzej Jabłonowski, Waldemar Chorążewicz
Rydzewo (PL) -- M 1891-1901, indeksowała Aga_Brz
Suwałki (PL) -- MZ 1874, indeksował Marek Rozmysłowski
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1833-1836, indeksował Jacek Stradowski
Chybice (SK) -- M 1849-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Michałów (SK) -- UMZ 1835-1844, indeksował Wojciech Zarzycki
Oleszno (SK) -- UMZ 1906-1909, indeksowała Krystyna Stanisławska
Probołowice (SK) -- Z 1881-1909, indeksowała Grażyna Nowak
Wodzisław (SK) -- UMZ 1810-1825, indeksowała Renata Majewska
woj. śląskie:
Będzin (SL) -- U 1879-81, 1900 M 1832, 56-79, 89-91, 95-95, 98 Z 1868-70, 1901, indeksowała Anna Chmielowska
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1777-79, indeksował Rafał Albiński
Rudno (SL) -- U 1831-68, indeksowała Barbara Wiechuła
Warszawa:
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1774-1812, indeksował Tadeusz Oleksy
Warszawa-Wawrzyszew (WA) -- M 1850-60, indeksował Artur Godlewski
Warszawa-Wawrzyszew (WA) -- M 1779-1804, indeksowała Dorota Dobrzyńska
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- Z 1841-50, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Rychnów (WP) -- UMZ 1883-87, indeksowała Beata Matczak
Środa Wielkopolska (WP) -- Z 1868-79, indeksowała Danuta Danecka

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jandenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2015 - 21:50
Zasłużony
Administrator Geneteki


Dołączył: 23-10-2013
Posty: 320
Skąd: Łódź
Status: Offline
Białoruś:
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1784-96 Z 1769-1819, indeksował Sławomir Olczyk
woj. kujawsko-pomorskie:
Gromadno USC (KP) -- M 1892, indeksował François Guillon
Karnkowo (KP) -- M 1809-21, indeksował Piotr Romanowski
Wieniec (KP) -- UMZ 1892, 94, 1900, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1860-69, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Aleksandrów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1854-55, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Babsk (LD) -- UMZ 1870, indeksował Bogusław Nagórski
Bęczkowice (LD) -- M 1883-90, indeksował bogdan030
Czarnożyły (LD) -- M 1802-34, indeksowała Małgorzata Białas
Grabno (LD) -- UZ 1830-50, indeksował Henryk Koluszkowski
Grabów (LD) -- U 1818,1905,11, M 1890, Z 1893,1907-11,19,26, indeksował Jarosław Czarkowski
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Koźle (LD) -- Z 1904-06, indeksował Paweł Olczyk
Krzemienica (LD) -- U 1880, indeksował Jarosław Czarkowski
Małyń (LD) -- UMZ 1896-1903, indeksował Janusz Kucharczyk
Mnich (LD) -- UMZ 1850-55, indeksował Jakub Wiśnik
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1816-20, 1911-12, indeksował pgorzad
Pieczew (LD) -- M 1889,92, Z 1889, indeksował Jarosław Czarkowski
Rossoszyca (LD) -- UZ 1819-29, indeksowała Ewa Czerkawska
Sieradz (LD) -- UMZ 1906-08, indeksowała magnowa
Sobótka (LD) -- U 1855-56, Z 1884, indeksował Jarosław Czarkowski
Stary Waliszew (LD) -- Z 1826-32, indeksował Sludkowski_Darek
Zadzim (LD) -- UZ 1826-32, indeksowała karolw
Zgierz (LD) -- Z 1879, indeksował Piotr Kierzkowski
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- MZ 1889, 1911, indeksował Grzegorz Madej
woj. mazowieckie:
Klwów (MZ) -- UMZ 1828-1830, indeksował Krzysztof Jach
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- M 1843, 1859, 1876, indeksowała Ewa Sobieraj
Pniewo (MZ) -- M 1850-1852_1854-1865, indeksował Jacenty Paź
Przesmyki (MZ) -- U 1836-1838, M 1851-1852, indeksowała Magda Tarkowska
Sierpc (MZ) -- Z 1809-1812, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sochaczew (MZ) -- U 1781-1802, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Szelków (MZ) -- MZ 1910-1912, indeksowała Mariola Paliwoda
Wiskitki (MZ) -- Z 1901, indeksował Marek Kondrat
woj. podkarpackie:
Rzędzianowice (PK) -- Z 1931-40, indeksował Krzysztof Gruszka
woj. podlaskie:
Kolno (PL) -- M 1808-1856, indeksowali Marta Wojciechowska, Anna, Ewa Balmas, Magdalena Wróbel, Magdalena Gugnacka, Radosław Stępień, Waldemar Chorążewicz, uzupełnienie luk
Miastkowo (PL) -- U 1736, Z 1810-1811, indeksowała Livia_Ditto
Szczepankowo (PL) -- U 1853, 1855, M 1855, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sztabin (PL) -- U 1901-1914, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
woj. świętokrzyskie:
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1886-1889, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łopuszno (SK) -- UMZ 1900-1904, indeksował Jan Krzak
Olbierzowice (SK) -- U 1856-1867, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- UMZ 1910-1913, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1752-79 (uzupełnienia), indeksował Rafał Albiński
Kłomnice (SL) -- U 1823, Z 1809-17, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Rudno (SL) -- U 1808-30, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Szumbar (UK) -- U 1806, 15, 20-24, 36-40, 43-63, 65-70, 72-76, 78-1903, 06, 34, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa-Wawrzyszew (WA) -- Z 1779-1803, indeksowała Dorota Dobrzyńska
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1886-90, indeksowała Izabela Czaplicka
woj. wielkopolskie:
Brdów (WP) -- Z 1851-65, 67, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz

_________________
pozdrawiam
Tomek Turniak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.155853 sekund(y)