Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
poniedziałek, 24 marca 2025 12:58:46

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
realowiec777Offline
Temat postu: Ignacy Pólkowski i Anna Tołwińska - Tołwin (Podlaskie)  PostWysłany: 28-02-2025 - 15:59
Sympatyk


Dołączył: 04-08-2024
Posty: 68

Status: Offline
Witam, szukam aktu urodzenia 103/1937 Eugeniusza Pólkowskiego urodzonego 29 grudnia 1937 w Tołwinie, dzwoniłem do USC Siemiatycze lecz według pani z urzędu w księdze nie ma takiej osoby a sprawdzała księgi z 1936, 1937 i 1938.

Informacje jakie posiadam to że Eugeniusz zmarł 8 lipca 2021 w Wodzisławiu Śląskim miał żonę Zofię Kowalik, wzięli ślub 15 marca 1964, Odrzywół (mazowieckie), jego rodzice to Ignacy Pólkowski i Anna Tołwińska.

Zależy mi na informacjach związanych z jego rodzicami czyli daty i miejsca

_________________
Szymon Kowalski
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2025 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt: Zarzad PTG :: Administrator
Strona wygenerowana w czasie 0.329478 sekund(y)