Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 14 listopada 2019

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2012 - 13:16
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1397d - (1809-1825) Bełchatów (ŁD)
1398d - (1837-1866) Bełchatów (ewang.) (ŁD)
1484d - (1817-1849,1869) Bełchatów-Grocholice (ŁD)
1427d - (1892-1909) Brzyków (ŁD)
1428d - (1894-1911) Buczek (ŁD)
1433d - (1894-1911) Charłupia Mała (ŁD)
1434d - (1893-1911) Charłupia Wielka (ŁD)
1460d - (1872-1908) Domaniewice (ŁD)
1523d - (1893-1911) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1524d - (1893-1911) Konstantynów Łódzki (ewang.) (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

1570d - (1831-1844, 1856-1866, 1876-1887) Łowicz św. Ducha (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0079d - (1874-1908) Dzierżenin (MZ)
0676d - (1892-1905) Lipniki (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Rzeszotek_ŁukaszOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2013 - 21:39
Administrator METRYK


Dołączył: 22-04-2009
Posty: 283
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

AD KIELCE:

5026/10 - (1731-1852) Miechów (MP)
5051/10 - (1826-1878) Mieronice (SK)
7143/10 - (1722-1867) Rokitno (ŚL)


AP ŁÓDŹ:

1401d - (1893-1908) Bełdów (ŁD)
0556d - (1890-1911) Błonie (ŁD)
1421d - (1856-1865) Brodnia-Glinno (ŁD)
1443d - (1871-1875) Chwalborzyce (ŁD)
1444d - (1872) Cielądz (ŁD)
0355d - (1890-1911) Dalików (ŁD)
1452d - (1909-1911) Dąbrowa Wielka (ŁD)
0555d - (1890-1911) Domaniew (ŁD)
1462d - (1887-1905) Drużbin (ŁD)
1473d - (1893-1909) Głogowiec (ŁD)
1478d - (1877) Godzianów (ŁD)
1488d - (1895-1907 1910) Gruszczyce (ŁD)
1504d - (1886-1911) Kamionacz (ŁD)
1522d - (1892-1911) Konopnica (ŁD)
1942d - (1902-1909) Łódź-Łagiewniki (ŁD)
1563d - (M1886, MZ1887, UMZ1888-1890, B1891) Łódź, Św.Krzyża (ŁD)
1566d - (1881-1887) Łódź, Św.Trójcy (ŁD)
1662d - (1890-1911) Siedlec (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0171d - (1808-1825) Błonie (MZ)
1232d - (U1902-09, Z1889-08 ) Kampinos (MZ)
0070d - (1902-1910) Kaski (MZ)
1008d - (1878-1879, 1887-1907) Maków (ŁD)
1256d - (1878-1907) Mikołajew (MZ)
1350d - (1863-1908) Prażmów (MZ)
0078d - (1882-1909) Rokitno (MZ)
1353d - (1908-1909) Sobików (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0193d - (1877-1911) Bąków (ŁD)
0314d - (1820-1821) Bielawy (ŁD)
0422d - (1909-1911) Domaniewice (ŁD)
0203d - (1886-1911) Kompina (ŁD)
0196d - (1811, 1814-1825) Łowicz (ŁD)
0300d - (1888-1893) Łowicz (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0089d - (1885-1892) Długosiodło (MZ)
0638d - (1906-1911) Różan (MZ)

Dzisiejsza aktualizacja pozwoliła nam na udostępnienie w sumie 300 zespołów, w których można naliczyć ponad 3 miliony metryk!

O skali zasobu może świadczyć poniższa mapa:
http://metryki.genealodzy.pl/gmapa.php

Sukces ten jest wynikiem wspaniałej pracy zespołu osób, które numerują metryki, a są to:
Eliza Parcheniak, Monika Wojewodka, Beata Żelichowska, Agnieszka (Moyra777), Marta Nalazek, Arkadiusz Lipiec, Jacek Chojak, Jarosław Kulwicki, Łukasz Rakocki oraz Bronisław Popkowicz.
Dzięki Ich pracy zbliżamy się do pełnego udostępnienia zasobu AP Łowicz, zasób z AP Grodzisk Maz. jest na bieżąco udostępniany, podobnie w przypadku AP Pułtusk. Nie wspomnę o lawinowo napływających plikach z Łodzi, które również w tempie rakietowym pojawiają się w serwisie.

Jednocześnie wielkie gratulacje należą się Sebastianowi Gąsiorkowi, który przygotował wiele udogodnień dla numerujących, a także kilka skryptów, które pozwalają na masowe udostępnienie plików za jednym kliknięciem myszki.

Mam nadzieję, że kolejną setkę dzięki Państwa pomocy osiągniemy jeszcze szybciej, szczególnie, że posiadamy narzędzia, które na to pozwalają.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o zespołach indeksujących, z których na bieżąco spływają kolejne arkusze. Bez Was, ten serwis byłby pusty i należą się dla Was medale i fanfary za pracę, którą wykonujecie.
W najbliższym czasie chcielibyśmy przygotować program do indeksowania, który mamy nadzieje ułatwi Wam pracę i jeszcze bardziej ją umili Smile

Raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc przy tworzeniu tego niesamowitego dzieła.

Zapraszam do współpracy każdego, kto chciałby rozwijać serwis: metryki.genealodzy.pl

metryki@gmail.com

_________________
Pozdrawiam,
Łukasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-01-2013 - 00:31
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1409d - (1831-1865) Bielawy (ŁD)
1442d - (1848, 1871-1876) Chruślin (ŁD)
1448d - (1886-1911) Czarnożyły (ŁD)
1456d - (1879-1910) Dmosin (ŁD)
1457d - (1865-1910) Dobra (ŁD)
1505d - (1880-1910) Kaszewy (ŁD)
1551d - (1893-1911) Łanięta (ŁD)
1571d - (1856) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
1597d - (1886-1911) Nieborów (ŁD)
1637d - (1866-1886) Pszczonów (ŁD)
1652d - (1876-1911) Rudlice (ŁD)
1663d - (1885,1887) Sieradz (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0500d - (1838-1905) Grodziec (MZ)
1123d - (1877-1892) Jeruzal (ŁD)
0861d - (1883-1909) Leoncin (MZ)
0072d - (1858-1892) Lutkówka (MZ)
1304d - (1826-1875) Łęczeszyce (MZ)
0826d - (1876-1904) Serock (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0188d - (1825, 1870, 1878-1911) Chruślin (ŁD)
0242d - (1812-1911) Kocierzew Pd. (ŁD)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-01-2013 - 12:18
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

0375d - (1867-1902) Kiełczyna (SK)
0156d - (1810-1909) Kleczanow (SK)
0157d - (1810-1909) Klimontow (SK)
0367d - (1875-1910) Koniemłoty (SK)
0380d - (1875-1910) Kurozwęki (SK)
0850d - (1881-1909) Modliborzyce (SK)
0252d - (1826-1910) Połaniec (SK)
0247d - (1810-1910) Strzegom (SK)
0250d - (1810-1910) Wiśniowa (SK)
0934d - (1890-1903) Wrzawy (SK)


AP ŁÓDŹ:

1730d - (1872-1910) Wojków (ŁD)
1743d - (1879-1911) Zduńska Wola (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1113d - (1892-1907) Biała Rawska (ŁD)
1293d - (1826-1875) Boglewice (MZ)
0024d - (1888) Mszczonów (MZ)
1072d - (1890-1897) Rawa Maz. (MZ)
1031d - (1863,1867-1868,1875-1876, 1883-1884, 1886 1892, Aneksy) Rawa Mazowiecka (MZ)
1452d - (1808-1821) Sobików (MZ)
0509d - (1826-1850) Wieliszew (MZ)
0689d - (1808-1825) Wieliszew (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0310d - (1865-1911) Bełchów (ŁD)
0300d - (1894-1912) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
0189d - (1878-1911) Oszkowice (ŁD)
0190d - (1878-1911) Sobota (ŁD)
0191d - (1865-1911) Waliszew (ŁD)
0194d - (1810, 1877-1911) Zduny (ŁD)
0195d - (1820, 1822-1823, 1877-1911) Złaków Kościelny (ŁD)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

9233d - (1887) Warszawa Św. Jan (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2013 - 20:57
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AD KIELCE:

1505/10 - (1731-1863) Dębno (SK)
1644/10 - (1895-1909) Drochlin (ŚL)
2148/10 - (1788-1873) Gołcza (MP)
2596/10 - (1746-1863) Imbramowice (MP)
2623/10 - (1717-1892) Iwanowice (MP)
3630/10 - (1797-1890) Koszyce (MP)
3639/10 - (1825-1878) Kościelec (MP)
5229/10 - (1693-1770, 1908-1918) Mokrsko Dolne (SK)
7866/10 - (1672-1866) Sokolina (SK)
9732/10 - (1874-1864) Wolica (SK)
10170/10 - (1736-1869) Zborówek (SK)


AP KIELCE:

2839d - (1810-1909) Bałtów (SK)
0074d - (1810-1909) Bodzentyn (SK)
3085d - (1895-1906) Skarż.-Kam. Bzin (SK)


AP ŁÓDŹ:

1394d - (1808-1865) Bąków Górny (ŁD)
1415d - (1809-1907) Bolimów (ŁD)
1453d - (1826-1850) Dąbrowice (ŁD)
1507d - (1878-1912) Kazimierz (ŁD)
1517d - (1865-1889) Kołacinek (ŁD)
1527d - (1887-1911) Koźle (ŁD)
1529d - (1894-1911) Krośniewice (ŁD)
1563d - (MZ-1892, 1893) Łódź św. Krzyż (ŁD)
1580d - (1866-1870) Małyń (ŁD)
1581d - (1866-1873) Marzenin (ŁD)
1582d - (1866-1876) Mąkolice (ŁD)
1584d - (1856-1872) Mieleszyn (ŁD)
1585d - (1866-1870) Mierzyce (ŁD)
1588d - (1866-1872) Milejów (ŁD)
1594d - (1866-1877) Mokrsko (ŁD)
1597d - (1808-1876) Nieborów (ŁD)
1620d - (1843-1856, 1865-1867) Pątnów (ŁD)
1638d - (1866-1870) Raczyn (ŁD)
1752d - (1873-1902) Złoczew (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0079d - (1907) Dzierżenin (MZ)
0676d - (U-1890-04, M-1890-91, Z-1890-03) Lipniki (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Rzeszotek_ŁukaszOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2013 - 17:54
Administrator METRYK


Dołączył: 22-04-2009
Posty: 283
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

7145/8 - (M1750-1802, Z1703-1802, RaptM1802-1826, RaptZ1802-1826) Rokitno (MZ)
3490/8 - (1763-1928) Konary (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1394d - (1866-1876) Bąków Górny (ŁD)
1400d - (1808-1865) Bełchów (ŁD)
1409d - (1866-1877) Bielawy (ŁD)
1420d - (1887-1911) Bratoszewice (ŁD)
1421d - (1818, 1866-1886, 1906-1911) Brodnia-Glinno (ŁD)
1426d - (1821-1849) Brzeźnio (ŁD)
1446d - (1826-1872) Cieszęcin (ŁD)
1453d - (1851-1888) Dąbrowice (ŁD)
1477d - (1878-1911) Godynice (ŁD)
1533d - (1890-1910) Krzyworzeka (ŁD)
1538d - (1872-1911) Kutno (ewang) (ŁD)
1558d - (Z1826-1834, 1876, 1890-1911) Łęczyca (ŁD)
1574d - (1861, 1864-1871) Łowicz (praw) (ŁD)
1652d - (1855-1865, 1894-1901, Z1910-1911) Łódź (NMP) (ŁD)
1566d - (1889) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
1563d - (1894-1896, U1896, 1898) Łódź św. Krzyż (ŁD)
1942d - (1910-1911) Łódź-Łagiewniki (ŁD)
1589d - (1876-1911) Łódź-Mileszki (ŁD)
1602d - (1866-1875) Łódź-Nowosolna (ewang) (ŁD)
1592d - (1866-1876) Mnich (ŁD)
1599d - (1856-1876) Niemysłów (ŁD)
1606d - (1866-1876) Oporów (ŁD)
1609d - (1866-1876) Oszkowice (ŁD)
1620d - (1868-1875) Pątnów (ŁD)
1639d - (1866-1867) Radomsko (ŁD)
1702d - (1872-1912) Tuszyn (ŁD)
1735d - (1739-1872) Wójcin (ŁD)


AP WARSZAWA:

0198d - (1901-1911) Warszawa św. Trójcy ul. Długa (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0075d - (1839-1874, 1900-1911) Ojrzanów (MZ)
1031d - (1881,1885,1902,1905,1907-1908) Rawa Mazowiecka (ŁD)
0062d - (1888-1911) Wiskitki (ewang) (MZ)
1314d - (1826-1875) Worów (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0202d - (1886-1911) Bednary (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0252d - (1808-1825) Ciechanów (MZ)
0256d - (1808-1825) Grudusk (MZ)
0257d - (1808-1825) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0004d - (1853, 1874-1910) Pniewo (MZ)
0117d - (1874-1882) Przewodowo (MZ)


A tym samym przekroczyliśmy kolejną okrągłą sumkę - 400 zespołów Very Happy

Serdecznie dzięki za wszystkich zaangażowanych w numerowanie plików oraz za cierpliwość w oczekiwaniu na udostępnienie materiałów Smile

W najnowszej aktualizacji zainaugurowaliśmy nowe archiwum AP Warszawa o./Mława, z którego stopniowo będą przybywać nowe materiały Smile

Wszystkim raz jeszcze dzięki za pracę i pomoc przy tworzeniu tego serwisu Smile

_________________
Pozdrawiam,
Łukasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2013 - 21:52
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1415d - (1866-1891) Bolimów (ŁD)
1420d - (1808-1865) Bratoszewice (ŁD)
1442d - (1877) Chruślin (ŁD)
1453d - (1811-1825) Dąbrowice (ŁD)
1492d - (1912) Imielno (ŁD)
1523d - (1912) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1524d - (1912) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1529d - (1809-1865) Krośniewice (ŁD)
1551d - (1876-1901, 1912) Łanięta (ŁD)
2474d - (1910) Łódź (św. Józefa) (ŁD)
2470d - (1910-1911) Łódź (św. Stanisława Kostki) (ŁD)
1566d - (1890-1895, U1896) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
2310d - (1910) Łódź-mariawici (ŁD)
1562d - (1830-1840, UM-1910) Łódź-NMP (ŁD)
2473d - (1910-1911) Łódź-Retkinia (ŁD)
1563d - (1900-1904, 1910) Łódź-Św.Krzyż (ŁD)
1579d - (1866-1873) Maluszyn (ŁD)
1586d - (1866-1873) Mierzyn (ŁD)
1592d - (1877-1909) Mnich (ŁD)
1600d - (1877-1911) Niesułków (ŁD)
1855d - (1890-1910) Parzęczew (ŁD)
1627d - (1810-1876) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1645d - (1870-1877) Regnów (ŁD)
1657d - (1878-1883, 1891-1899) Rzgów (ŁD)
1686d - (1877) Suchcice (ŁD)
0557d - (1890-1904) Tum (ŁD)
1710d - (1877) Waliszew (ŁD)
1719d - (1906-1910) Wieluń (ŁD)
1735d - (1808-1811) Wójcin (ŁD)
1740d - (1856-1874) Wyszanów (ŁD)
1752d - (1830-1872) Złoczew (ŁD)
1670d - (1877) Sobota (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0515d - (1826-1867) Pomiechowo (MZ)
0688d - (1808-1812, 1816-1825) Pomiechowo (MZ)
0061d - (1892-1900) Wiskitki (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0136d - (1826-1850) Ciechanów (MZ)
0136d - (1865-1880) Ciechanów (MZ)
0143d - (1826-1841) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0068d - (1851-1865) Brok (MZ)
0089d - (1893-1910) Długosiodło (MZ)
0093d - (1842-1862) Jasienica (MZ)
0117d - (1883-1888) Przewodowo (MZ)
0098d - (1874-1892) Wyszków (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-03-2013 - 20:57
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP KIELCE:

0570d - (1810-1825) Białaczów (ŁD)
0598d - (1850-1872) Skrzynno (MZ)


AP KIELCE ODDZIAŁ SANDOMIERZ:

0243d - (1810-1812, 1817-1826) Niekrasów (SK)
0922d - (1890-1899) Padew Narodowa (SK)


AP ŁÓDŹ:

1396d - (1866-1885) Bednary (ŁD)
1405d - (1893-1911) Biała (ŁD)
1490d - (1886-1911) Góra (ŁD)
1486d - (1890-1912) Grochów (ŁD)
1511d - (1887-1908) Klonowa (ŁD)
1872d - (1890) Leznica Mala (ŁD)
1760d - (1876, U1890-1910, M1883-1908) Leźnica Wielka (ŁD)
2471d - (1910) Lodz, Sw.Anna (ŁD)
1548d - (1877-1910) Lututów (ŁD)
1550d - (1886) Łagiewniki (ŁD)
1552d - (1871-1873) Łask (ŁD)
1553d - (1871-1872) Łask (ewang) (ŁD)
1555d - (1871-1873) Łaznów (ŁD)
1590d - (1911) Miłonice (ŁD)
1595d - (1866-1874) Moszczenica (ŁD)
1596d - (1866-1876) Naramice (ŁD)
1598d - (1866-1873) Niedośpielin (ŁD)
1600d - (1866-1876) Niesułków (ŁD)
1601d - (1856-1876) Niewiesz (ŁD)
1603d - (1866-1875, 1877) Nowe (ŁD)
1607d - (1810-1910) Orłów (ŁD)
1608d - (1866-1909) Osjaków (ŁD)
1610d - (1866-1910) Ozorków (ŁD)
2324d - (1912) Pabianice (ŁD)
1619d - (1866-1876) Parzno (ŁD)
1627d - (1877-1910) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1635d - (1866-1870) Praszka (OP)
1949d - (1842,1851) Radomsko_ew (ŁD)
1651d - (1871-1909) Ruda (ŁD)
1654d - (1877-1911) Rusiec (ŁD)
1656d - (1821,1859) Rząśnia (ŁD)
1657d - (1877-1911) Rzgów (ŁD)
1665d - (1877) Skierniewice (ŁD)
2460d - (1910-1912) Skoszewy (ŁD)
1673d - (1881) Soborzyce (ŚL)
1839d - (1890-1910) Solca Wielka (ŁD)
1678d - (1877) Stara Rawa (ŁD)
1684d - (1896, 1901-1904, 1906, U1890-1904) Strzegocin (ŁD)
1691d - (1878-1911) Szadek (ŁD)
1717d - (1856-1870) Uniejów (ŁD)
1722d - (1872) Wieruszów (ŁD)
1728d - (U1890-1907, Z1890-1893) Witonia (ŁD)
1739d - (1877-1885) Wysokienice (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0488d - (1873, 1876-1883, 1890-1894) Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
0463d - (1874-1909) Serock (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0080d - (1874-1901) Nasielsk (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Rzeszotek_ŁukaszOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2013 - 17:46
Administrator METRYK


Dołączył: 22-04-2009
Posty: 283
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AA WARSZAWA:

9216/8 - (U1898-1905) Warszawa (PP) (MZ)


AP KIELCE:

2839d - (1841-1899) Bałtów (SK)


AP ŁÓDŹ:

1388d - (1826-1865) Aleksandrów Łódzki (ewang) (ŁD)
1395d - (1824-1836, 1838-1865) Bedlno (ŁD)
1402d - (1840-1865) Bęczkowice (ŁD)
1406d - (1844, 1847, U1852-68, M1854-65, Z1861-65) Biała Rawska (ŁD)
1415d - (1737-1811) Bolimów (ŁD)
1597d - (1759-1808) Bolimów (ŁD)
1418d - (1912vBorszewice[/b] (ŁD)
1426d - (1850, 1887-1911) Brzeźnio (ŁD)
1430d - (1910-1911) Burzenin (ŁD)
1442d - (Sk1700-1808, 1808-1871) Chruślin (ŁD)
1448d - (1912) Czarnożyły (ŁD)
1453d - (1846) Dąbrowice (ŁD)
0336d - (1907-1911) Dobra (mariaw) (ŁD)
1458d - (1886-1905, U1896-1909) Dobroń (ŁD)
1464d - (1892-1911) Działoszyn (ŁD)
1482d - (1888-1911) Grabno (ŁD)
1492d - (1850-1893) Imielno (ŁD)
1507d - (1850-1877) Kazimierz (ŁD)
1510d - (1840, 1887-1911) Kliczków Mały (ŁD)
1518d - (1890-1910) Komorniki (ŁD)
1529d - (1912) Krośniewice (ŁD)
1535d - (1889-1911) Kurowice (ŁD)
1556d - (1809-1880) Kutno-Łąkoszyn (ŁD)
1872d - (U-1891-1907, M-1890-1912) Leźnica Mała (ŁD)
2471d - (1911) Lodz, Sw.Anna (ŁD)
1548d - (1911-1912) Lututów (ŁD)
1558d - (1877-1889, U-1826-1832, M-1826-1834) Łęczyca (ŁD)
1558d - (1912) Łęczyca (ŁD)
2338d - (MZ1912) Łęczyca (ewang) (ŁD)
1561d - (1838-1875) Łobudzice (ŁD)
1562d - (1873-1874, 1902-1903, 1906-1909, 1911) Łódź (NMP) (ŁD)
1563d - (1905-1909, 1911) Łódź (św. Krzyża) (ŁD)
2472d - (1911) Łódź św. Kazimierza (ŁD)
2470d - (UM-1910) Łódź św. Stanisława (ŁD)
1564d - (1893-1896, 1910-1911) Łódź św. Wojciecha (ŁD)
2310d - (1911) Łódź-mariawici (ŁD)
1602d - (1876-1912) Łódź-Nowosolna (ewang) (ŁD)
1576d - (1808-1812, 1819-1911) Łyskornia (ŁD)
1578d - (1826-1874) Makowiska (ŁD)
1580d - (1873, 1875-1890) Małyń (ŁD)
1581d - (1874-1911) Marzenin (ŁD)
1585d - (1912) Mierzyce (ŁD)
1593d - (U1887-1909, M1899-1907) Modlna (ŁD)
1594d - (1878-1910) Mokrsko (ŁD)
1603d - (1878-1911) Nowe (ŁD)
1604d - (1857-1873) Nowe Miasto (MZ)
1611d - (1839-1910) Ozorków (ewang) (ŁD)
1615d - (1827-1855) Pabianice (ewang) (ŁD)
1621d - (1871-1911) Pęczniew (ŁD)
1630d - (1877-1911) Poddębice (ŁD)
1634d - (1866-1869) Pożdżenice (ewang) (ŁD)
1638d - (1871-1911) Raczyn (ŁD)
1644d - (1808-1875) Rdutów (WP)
1648d - (1820, 1877-1911) Rossoszyca (ŁD)
1661d - (1875-1911) Siemkowice (ŁD)
1663d - (1888) Sieradz (ŁD)
1583d - (1850-1911) Sieradz-Męka (ŁD)
1665d - (1808-1811, 1821-1827) Skierniewice (ŁD)
1685d - (1877-1909) Strzelce (ŁD)
1693d - (1877-1909) Szczawin (ŁD)
1699d - (Z1888, 1890-1911) Topola Królewska (ŁD
1705d - (1808-1809) Ujazd (ŁD
1711d - (1877-1911) Warta (ŁD)
1715d - (1860-1909) Widawa (ŁD)
1718d - (1856-1875) Wielenin (ŁD)
1724d - (1878-1911) Wierzchlas (ŁD)
1727d - (1856-1875, A-1851-1866) Wilamów (ŁD)
1732d - (1877-1911) Wola Wiązowna (ŁD)
1477d - (1808-1825) Wolbórz (ŁD)
1736d - (1877-1911) Wróblew (ŁD)
1757d - (1877-1911) Żychlin (ŁD)
1758d - (1818-1873) Żytno (ŁD)


AP WARSZAWA

0185d - (Aneksy) Warszawa Cyrkuł III (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1295d - (1886-1911) Góra Kalwaria (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0143d - (1842-1910) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0104d - (1826-1911) Przasnysz (MZ)
0117d - (1889-1890) Przewodowo (MZ)


Tą aktualizacją przekroczyliśmy kolejny próg 500 zespołów oraz 5 mln metryk. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt szczególnie osobom, które wspierają proces numeracji oraz indeksacji. Oczywiście wielkie podziękowania należą się wszystkim fotografującym księgi metrykalne.

Zapraszamy do współpracy, materiału w tej chwili jest naprawdę dużo, a każdego dnia pojawiają się kolejne roczniki, które czekają w kolejce na publikację.

Dziękujemy i zapraszamy!

_________________
Pozdrawiam,
Łukasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2013 - 15:14
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AA WARSZAWA:

2418d - (Małżeństwa i Zgony) Grójec (MZ)
6639d - (1733-1798) Prażmów (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1391d - (1810-1865, 1871 1874-1879) Babsk (ŁD)
1395d - (1808-1823) Bedlno (ŁD)
1401d - (1818-1865) Bełdów (ŁD)
1405d - (1912) Biala (ŁD)
1408d - (1808-1865) Białynin (ŁD)
1412d - (1810-1863) Boguszyce (ŁD)
1413d - (1816-1855) Bolesławiec (ŁD)
1418d - (1894-1911) Borszewice (ŁD)
1419d - (1829-1865) Borzykowa (ŁD)
1421d - (1905) Brodnia (ŁD)
1423d - (1826-1833, 1835-1865, M-1868-1877) Brzeziny (ŁD)
1435d - (1873) Chełmo (ŁD)
1436d - (A1860 UMZ1873-1874) Chodów (ŁD)
1437d - (1871-1872 1876) Chojnata (ŁD)
1440d - (1871-1875) Chorzęcin (ŁD)
1441d - (1871-1903) Chotów (ŁD)
1444d - (1873-1877) Cielądz (ŁD)
1445d - (1870-1873) Cielętniki (ŚL)
1449d - (1870-1872) Czastary (ŁD)
1451d - (1870-1873) Dabrowa Zielona (ŚL)
0355d - (1912) Dalików (ŁD)
0555d - (1912) Domaniew (ŁD)
1464d - (1808-1825) Działoszyn (ŁD)
1469d - (1887-1912) Dzietrzniki (ŁD)
1472d - (1826-1909) Gieczno (ŁD)
1490d - (1912) Góra (ŁD)
1489d - (1817-1818, 1894-1912) Górka Pabianicka (ŁD)
1483d - (1812-1875, 1890-93) Grabów (ŁD)
1491d - (1858-1912) Huta Bardzyńska (ŁD)
1497d - (1875-1912) Jeziorsko (ŁD)
1501d - (1891-1912) Kałów (ŁD)
1504d - (1912) Kamionacz (ŁD)
1541d - (1887-1911) Kwiatkowice (ŁD)
1552d - (1874-1905) Łask (ŁD)
1562d - 1818-1825, 1875-1879, 1881) Łódź (NMP) (ŁD)
1566d - (1828-1849, 1888, 1897-1909) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
1564d - (1897-1909) Łódź św. Wojciecha (ŁD)
1576d - (1912) Łyskornia (ŁD)
1578d - (1817-1825) Makowiska (ŁD)
1577d - (1810-1819, 1866-1876) Maków (ŁD)
1585d - (1871-1911) Mierzyce (ŁD)
1587d - (1866-1912) Mikołajewice (ŁD)
1596d - (1830, 1877-1912) Naramice (ŁD)
1601d - (1877-1912) Niewiesz (ŁD)
1613d - (1808-1910) Ożarów (ŁD)
1615d - (U1856-1864, U1867-1910, M1856-1863, M1870-1911, Z1856-1862, Z1869-1911) Pabianice ewangelickie (ŁD)
1614d - (1817-1830) Pabianice św. Mateusz (ŁD)
1621d - (1856-1870) Pęczniew (ŁD)
1625d - (1826-1873) Piotrków Trybunalski (praw.) (ŁD)
1630d - (1866-1870) Poddębice (ŁD)
1631d - (1866-1876) Poddębice ewangelickie (ŁD)
1633d - (1865-1875) Pożdżenice (ŁD)
1646d - (1866-1896) Restarzew (ŁD)
1648d - (1912) Rossoszyca (ŁD)
1664d - (1866-1877) Sierzchowy (ŁD)
1668d - (1874-1910) Skoszewy (ŁD)
1675d - (1873-1911) Sołek-Śleszyn (ŁD)
1682d - (1877-1911) Stryków (ŁD)
0344d - (1899-1913) Tomaszów Mazowiecki baptyści (ŁD)
1711d - (1912) Warta (ŁD)
1724d - (1808-1832, 1835-1838, 1840-1877, 1912) Wierzchlas (ŁD)
1741d - (1875-1911) Zadzim (ŁD)
1752d - (1808-1829) Złoczew (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1291d - (1826-1875) Belsk Duży (MZ)
0033d - (A-1828-1911) Borzecin (MZ)
1008d - (1908-1911) Maków (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0143d - (1875-1883, 1885) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0680d - (1897-1909) Gąsewo Poduchowne (MZ)
0521d - (1890-1909) Goworowo (MZ)
0247d - (1808-1825) Krzynowłoga Mała (MZ)
0461d - (1894-1907) Opaleniec ewangelickie (MZ)
0092d - (1826-1840) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0117d - (1891-1911) Przewodowo (MZ)
0640d - (1897-1911) Sieluń (MZ)
0688d - (1886-1909) Szelków (MZ)
0119d - (1874-1911) Szyszki (MZ)
0145d - (1826-1864) Wąsewo (MZ)
0085d - (1875-1911) Winnica (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Rzeszotek_ŁukaszOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-07-2013 - 00:19
Administrator METRYK


Dołączył: 22-04-2009
Posty: 283
Skąd: Warszawa
Status: Offline
1,5 miesiąca prac i kolejne podsumowanie, nieco ponad 100 aktualizacji:

AP ŁÓDŹ:

1387d - (1912) Aleksandrow (ŁD)
1388d - (1912) Aleksandrow ew (ŁD)
1392d - (1912) Bałdrzychów (ŁD)
1393d - (1808-1865) Bąkowa Góra (ŁD)
1402d - (1808-1839) Bęczkowice (ŁD)
1403d - (1813-1816) Będków (ŁD)
1405d - (1819-1846) Biała (ŁD)
0556d - (1912) Błonie (ŁD)
1411d - (1808-1865) Bogdanów (ŁD)
1417d - (1808-1860) Borowno (ŁD)
1418d - (1820-1864) Borszewice (ŁD)
1433d - (1912) Charłupia Mała (ŁD)
1438d - (1871-1912) Chojne (ŁD)
1452d - (1912) Dąbrowa Wielka (ŁD)
1456d - (1911-1912) Dmosin (ŁD)
1472d - (1910-1911) Gieczno (ŁD)
1474d - (1860-1912) Głowno (ŁD)
1481d - (1890-1904) Góra ŒŚw.Małgorzaty (ŁD)
1517d - (1911-1912) Kolacinek (ŁD)
0337d - (1911-1912) Kołacinek mariawici (ŁD)
1526d - (1912) Korczew (ŁD)
2385d - (1907-1911) Lipka mariawici (ŁD)
1565d - (1885-1891, 1905-1911) Lodz-Św.Jan (ŁD)
1546d - (1870-1912) Lutomiersk (ŁD)
1559d - (1866-1911) Łęki Kościelne (ŁD)
1563d - (MZ1897) Łódź (św. Krzyż) (ŁD)
2470d - (UM1911) Łódź (św. Stanisława Kostki) (ŁD)
2309d - (1904-1910) Łódź ewang-ref (ŁD)
1589d - (1866-1875) Łódź-Mileszki (ŁD)
1580d - (1891-1911) Małyń (ŁD)
1583d - (1912) Meka (ŁD)
1587d - (1826-1865) Mikołajewice (ŁD)
1589d - (1866-1875) Mileszki (ŁD)
1439d - (1868-1876) Mileszki f.Chojny (ŁD)
1590d - (1912) Milonice (ŁD)
1609d - (1808-1865) Oszkowice (ŁD)
1614d - (1831-1879) Pabianice (św. Mateusz) (ŁD)
1615d - (M-1864-1869, 1911-1912) Pabianice_ew (ŁD)
1855d - (M1877-1899 UMZ-1911-1912) Parzeczew (ŁD)
1622d - (1808-1875) Pieczew (ŁD)
1623d - (1820-1873) Piotrków Trybunalski (ŁD)
1628d - (1818-1873) Pławno (ŁD)
1630d - (1912) Poddębice (ŁD)
1638d - (1912) Raczyn (ŁD)
1646d - (1897-1909) Restarzew (ŁD)
1662d - (1912) Siedlec (ŁD)
1661d - (1912) Siemkowice (ŁD)
1663d - (1912) Sieradz (ŁD)
1669d - (1865-1911) Słupia (ŁD)
1678d - (1808-1813) Stara Rawa (ŁD)
1679d - (1870-1902) Stolec (ŁD)
1693d - (1910-1911) Szczawin (ŁD)
1699d - (1912) Topola Królewska (ŁD)
1701d - (1868-1911) Tur (ŁD)
1713d - (1865-1910) Wartkowice (ŁD)
1743d - (1912) Zduńska Wola (ŁD)
1748d - (1910-1911) Zgierz (ŁD)
1749d - (1910-1911) Zgierz ew (ŁD)


AP WARSZAWA:

3645d - (1911-1912) Rypin 15 Pułk Ułanów Tatrskich (KP)
0193d - (1911-1912) Warszawa 15 Perejesławski Pułk Dragonów (MZ)
1983d - (1911-1912) Warszawa 6 Brygada Artylerii (MZ)
3111d - (1911-1912) Warszawa Korpus Kadetów (MZ)
2186d - (1912) Warszawa MB Włodzimierskiej (MZ)
3683d - (1911-1912) Warszawa Przytułek Mariański (MZ)
3108d - (1912) Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (MZ)
1329d - (1912) Warszawa Św. Marii Magdaleny (MZ)
0198d - (1912) Warszawa św. Trójcy (ul. Długa) (MZ)
0196d - (1912) Warszawa św. Trójcy (ul. Podwale) (MZ)
1386d - (1912) Warszawa Zaśnięcia NMP (MZ)
2337d - (1911-1912) Warszawa Zgromadzenie s.Elżbietanek (MZ)
0185d - (M1818, D1821, D1825 A1808-1825) Warszawa-III Cyrkul (MZ)
0178d - (1808-1809) Warszawa-Wola (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1033d - (1888-1889 1897) Boguszyce (ŁD)
0173d - (1824) Brwinów (MZ)
1295d - (1912) Góra Kalwaria (MZ)
0067d - (1850-1877) Grodzisk Maz. (MZ)
0687d - (A-1808-1824) Kazuń Polski (MZ)
0513d - (1843, 1888, 1890-1909) Kazuń Polski (MZ)
0513d - (A-1826-1890) Kazuń Polski (MZ)
0687d - (A-1808-1824) Kazuń Polski (MZ)
1429d - (1810-1825) Konary (MZ)
1303d - (1826-1875) Lipie (MZ)
0072d - (1826-1857) Lutkówka (MZ)
0187d - (1808-1824) Lutkówka (MZ)
1305d - (1826-1861) Michałowice (MZ)
0024d - (1852-1877) Mszczonów (MZ)
0516d - (1885-1911) N. Dwór Maz. (MZ)
0175d - (A-1818-1825) Nadarzyn (MZ)
0076d - (1826-1859) Osuchów (MZ)
1255d - (1866-1905) Pawłowice (MZ)
0221d - (1885-1910) Pecice (MZ)
0515d - (A-1827-1905, UMZ-1834) Pomiechowo (MZ)
0688d - (A-1810-1825) Pomiechowo (MZ)
1350d - (1826-1862) Prażmów (MZ)
0178d - (A-1808-1825) Pruszków-Żbikow (MZ)
0080d - (1834-1908, A-1826-1889) Pruszków-Żbików (MZ)
1048d - (1908-1911) Pszczonów (ŁD)
0077d - (1826-1854 1856-1910) Radziejowice (MZ)
1007d - (1905-1911) Skierniewice (ŁD)
1440d - (1808-1825) Tarczyn (MZ)
1363d - (1826-1912) Tarczyn (MZ)
1441d - (A-1808-1825) Warka (MZ)
0061d - (1906-1911) Wiskitki (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0193d - (UMZA-1912) Baków Górny (ŁD)
0242d - (UMZA-1912) Kocierzew (ŁD)
0194d - (UMZA-1912) Zduny (ŁD)
0195d - (UMZA-1912) Zlaków Koscielny (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0136d - (1881-1893) Ciechanów (MZ)
0259d - (1810-1825) Kraszewo (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0250d - (1808-1825) Andrzejewo (MZ)
0253d - (1820-1825) Boguty (MZ)
0519d - (1890-1908) Czerwin (MZ)
0666d - (1890-1905) Krasnosielc (MZ)
0267d - (1826-1910) Poręba Kocęby (MZ)
0638d - (1897-1905) Rozan (MZ)
0709d - (1884-1909) Rzekuń (MZ)
0768d - (1889-1911) Szwelice (MZ)
0845d - (1908-1912) Święte Miejsce (MZ)
0268d - (1808-1825) Wasewo (MZ)

W ten sposób sięgnęliśmy kolejnego progu - 600 zespołów.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i za pomoc Smile
Chcielibyśmy, aby do końca roku udostępnić 1000 zespołów, ale to wymaga dużego nakładu pracy stąd też zapraszamy do współpracy. Niedługo w poczekalni pojawi się sporo materiału z Mławy i to na tym archiwum skupimy naszą uwagę Smile

Raz jeszcze dzięki i zapraszamy do wspólnego działania Smile

_________________
Pozdrawiam,
Łukasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2014 - 09:23
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

AA Warszawa:

9233/8 - (U1798-1801) Warszawa św. Jan (MZ)
9264d - (M1929, U1913) Warszawa (Wszystkich Świętych) (MZ)
9233d - (U1817-1829) Warszawa św. Jan (MZ)
9243d - (Ch-1778-1783) Warszawa św. Krzyża (MZ)
9179d - (U-1909-1912, M1927-1928) Warszawa-Wola (św. Stanisława) (MZ)

AP Warszawa:

0166d - (1808-1825) Powsin (MZ)
0185d - (U1823, U1824) Warszawa cyrkuł III (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki:

0064d - (1826-1900 A-1826-1923) Babice (MZ)
1114d - (1856-1904 1907-1910) Babsk (MZ)
1113d - (1904-1911) Biała Rawska (MZ)
0488d - (1826-1856) Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
0068d - (Z-1898-1906) Ilow ew. (MZ)
0072d - (1893-1911) Lutkówka (MZ)
1305d - (1862-1873) Michałowice (MZ)
0074d - (A-1826-1912) Nadarzyn (MZ)
0175d - (ZP-1811) Nadarzyn (MZ)
1436d - (A-1808-1825) Pieczyska (MZ)


AP Warszawa oddział Łowicz:

0422d - (1912) Domaniewice (ŁD)
0300d - (1910) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
0194d - (1877-1887) Zduny (ŁD)


AP Warszawa oddział Mława:

0360d - (1823-1825) Bieżuń (MZ)
0908d - (1889) Ciechanów 23PP (MZ)
0645d - (1826-1912) Dlutowo (WM)
0789d - (1895-1902) Działdowo (wieś) (WM)
0139d - (1826-1910) Glinojeck (MZ)
0141d - (1826-1912) Grudusk (MZ)
0145d - (1826-1911) Lekowo (MZ)
0613d - (1856-1912) Lutocin (MZ)
0265d - (1825) Opinogóra Górna (MZ)
0154d - (1880-1911) Zeńbok (MZ)
0269d - (1809-18, 21-23, 25) Zeńbok (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk:

0101d - (1826-1911) Baranowo (MZ)
0277d - (1875-1910) Brańszczyk (MZ)
0086d - (1866-1910) Brok (MZ)
0508d - (1890-1910) Dabrówka (MZ)
0089d - (1875-1881, 1902-1903) Dlugosiodlo (MZ)
0093d - (1863-1911) Jasienica (MZ)
0146d - (1826-1910) Jelonki (MZ)
0142d - (1874-1911) Obryte (MZ)
0092d - (1841-1911) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0674d - (1900-1911) Parciaki (MZ)
0108d - (1874) Pawłowo Kościelne (MZ)
0520d - (1881-1908) Piski (MZ)
0430d - (1882-1900) Stary Lubotyń (MZ)
0823d - (1906-1911) Strzegocin (MZ)
0759d - (1893-1903) Troszyn (MZ)
0854d - (1902-1914) Zalas (MZ)
0143d - (1874-1911) Zambski Kościelne (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1391d - (1820-1821, A-1832, 1843, A-1849) Babsk (ŁD)
1391d - (1808-1809) Babsk (ŁD)
1392d - (1808-1865) Bałdrzychów (ŁD)
1395d - (1866-1892) Bedlno (ŁD)
1401d - (1866-1892, U1868-91, M1879-97, Z1875-94, AM1866-88 ) Bełdów (ŁD)
1403d - (1817-1865) Będków (ŁD)
1406d - (U-1869-74, M-1866-84, Z-1866-76) Biała Rawska (ŁD)
1413d - (1730-1808) Bolesławiec (ŁD)
1418d - (1808-1819) Borszewice (ŁD)
1420d - (1912) Bratoszewice (ŁD)
1426d - (1851-1886) Brzeźnio (ŁD)
1434d - (1912) Charłupia Wielka (ŁD)
1444d - (1808-1877) Cielądz (ŁD)
1446d - (1716-1825) Cieszęcin (ŁD)
2930d - (1846-1852) Czarny Las (ŁD)
1452d - (1821-1868) Dąbrowa Wielka (ŁD)
1457d - (1911-1912) Dobra (ŁD)
0366d - (1912) Dobra (mar.) (ŁD)
1472d - (1808-1888) Gieczno (ŁD)
1473d - (1819-1892) Głogowiec (ŁD)
1477d - (1808-1877) Godynice (ŁD)
1477d - (1912) Godynice (ŁD)
1486d - (1808-1889) Grochów (ŁD)
1488d - (1911-1912) Gruszczyce (ŁD)
1492d - (1809-1849) Imielno (ŁD)
1496d - (1808-1876) Jeruzal (ŁD)
1506d - (1819-1878) Kaszewice (ŁD)
1507d - (1808-1869) Kazimierz (ŁD)
1508d - (1810-1888) Kiernozia (ŁD)
1510d - (1826-1839, 1841-1886) Kliczków Mały (ŁD)
1516d - (1818-1873) Kodrąb (ŁD)
1526d - (1826-1859,1862-1893) Korczew (ŁD)
1527d - (1808-1886, 1912) Koźle (ŁD)
1537d - (1826-1893,1912) Kutno (ŁD)
1556d - (1881-1891,1912) Kutno-Łąkoszyn (ŁD)
1558d - (1817, 1818, 1824) Lęczyca (ŁD)
2385d - (1912) Lipka mariawici (ŁD)
1565d - (1899-1901) Lodz Św.Jan (ŁD)
1942d - (1912) Lodz-Lagiewniki Sw Antoni (ŁD)
1589d - (1818-1886) Lodz-Mileszki (ŁD)
2473d - (1912) Lodz-Retkinia NSJ (ŁD)
2471d - (1912) Lodz-Sw Anna (ŁD)
2310d - (1912) Lodz-Sw Franciszek (ŁD)
1565d - (1892-1898,1902-1904, 1912) Lodz-Sw Jan (ŁD)
2474d - (1912) Lodz-Sw Jozef (ŁD)
2472d - (1912) Lodz-Sw Kazimierz (ŁD)
1566d - (1912) Lodz-Sw Trojca (ew) (ŁD)
2470d - (1912) Lodz-Sw.St.Kostki (ŁD)
1566d - (MZ-1896) Lodz-Sw.Trojcy (ŁD)
1548d - (1808-1876) Lututów (ŁD)
1551d - (1808-1875) Łanięta (ŁD)
1559d - (1808-1866) Łęki Kościelne (ŁD)
1570d - (1808-1811, 1867-1875) Łowicz (ŁD)
1563d - (1912) Łódź (św. Krzyża) (ŁD)
1564d - (1912) Łódź (Św. Wojciecha) (ŁD)
1562d - (1912) Łódź (Wniebowzięcia NMP) (ŁD)
1582d - (1850-1912) Makolice (ŁD)
1580d - (1912) Małyń (ŁD)
1583d - (1840-1849) Meka (ŁD)
1587d - (1808-1825) Mikołajewice (ŁD)
1593d - (U-1909-12) Modlna (ŁD)
1599d - (1875-1912) Niemysłów (ŁD)
1600d - (1912) Niesułków (ŁD)
1603d - (1912) Nowe (ŁD)
1603d - (1808-1865) Nowe (ŁD)
1606d - (1911-1912) Oporów (ŁD)
1610d - (1911-1912) Ozorków (ŁD)
1611d - (1911-1912) Ozorków (ŁD)
1614d - (1880-1912) Pabianice (św. Mateusz) (ŁD)
1619d - (1877-1878) Parzno (ŁD)
1630d - (1808-1865) Poddębice (ŁD)
1631d - (1877-1912) Poddębice (ew) (ŁD)
1642d - (1809-1875) Rawa Mazowiecka (ŁD)
1646d - (1870, 1872, 1879) Restarzew (ŁD)
1651d - (1826-1870) Ruda (ŁD)
1654d - (1912) Rusiec (ŁD)
1655d - (1865-1911) Rychłocice (ŁD)
1660d - (1808-1911) Sędziejowice (ŁD)
2890d - (1881-1913) Sielec (SK)
1583d - (1808-1839) Sieradz-Męka (ŁD)
1665d - (1812-1820, 1828-1876) Skierniewice (ŁD)
1667d - (1865-1912) Skomlin (ŁD)
1670d - (1808-1876) Sobota (ŁD)
1672d - (1809-1875) Sobótka (ŁD)
1674d - (1760-1872) Sokolniki (ŁD)
1678d - (1814-1876) Stara Rawa (ŁD)
1680d - (1860-1912) Strońsko (ŁD)
1682d - (1912) Stryków (ŁD)
1684d - (1811-1875) Strzegocin (ŁD)
1685d - (1808-1876) Strzelce (ŁD)
1691d - (1830-1877) Szadek (ŁD)
1693d - (1808-1876) Szczawin (ŁD)
1696d - (1856-1875) Świnice (ŁD)
1700d - (1860-1912) Tubądzin (ŁD)
1708d - (1808-1902) Uników (ŁD)
1709d - (1767-1808) Walichnowy (ŁD)
1711d - (1826-1876) Warta (ŁD)
1714d - (1860-1912) Wągłczew (ŁD)
1715d - (1808-1859) Widawa (ŁD)
1720d - (1865-1910) Wieluń (ŁD)
1722d - (1820-1871) Wieruszów (ŁD)
1725d - (B-1905-1909, 1912) Wierzchy (ŁD)
1729d - (1808-1872) Witów (ŁD)
1730d - (1808-1871,1911-1912) Wojków (ŁD)
1732d - (1912) Wola Wiązowa (ŁD)
1733d - (1826-1873) Wolbórz (ŁD)
1736d - (1912) Wróblew (ŁD)
1741d - (1818-1860,1912) Zadzim (ŁD)
1757d - (1808-1876) Zychlin (ŁD)
1755d - (1808-1876) Żelazna (ŁD)
1756d - (1862-63, 1866-70) Żelechlinek (ŁD)
1759d - (1808-1870) Żytniów (OP)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2014 - 19:06
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczam podsumowanie uaktualnień na portalu Metryki z pierwszego półrocza 2014 roku. Ilość zamieszczonych zdjęć przekroczyła w tym czasie 2,6 mln.

Serdeczne podziękowania dla Elizy Parcheniak, która poza fotografowaniem w archiwum znajduje również czas na numerowanie swoich zdjęc oraz Kamila Małeckiego, który przejął ostatnio od strony administracyjnej wrzucanie zdjęć z AP Łódź.
Dzięki ich pracy zdjęcia ksiąg z Archiwum Państwowym w Łodzi są na bieżąco zamieszczane w portalu Metryki.


Zdjęcia dodane do w pierwszym półroczu portalu Metryki:

AA Warszawa:

0402/8 - (1778-1927) Błonie (MZ)
0447/8 - (1763-1864) Boglewice (MZ)
2068/8 - (1679-1898) Głuchów (ŁD)
4183/8 - (1694-1889) Głusk-Leoncin (MZ)
2719/8 - (1664-1774) Janów Podlaski (LUB)
3121/8 - (1748-1904) Kaski (MZ)
7044d - (1826-1900) Raszyn (MZ)
9214d - (M1881-1884) Warszawa św. Aleksandra (MZ)
9159d - (U1912-1913, U-1826-36, U-1843-71, M-1899-1902, 1908-1922, Z-1912-1918, SkU1905-12, SkZ-1903-1905) Warszawa św. Andrzeja (MZ)
9179d - (U1913) Warszawa św. Stanisława (MZ)
9246/8 - (1779-1803) Warszawa-Wawrzyszew (MZ)


AP Radom:

0487d - (1906-1911) Belsk Duży (MZ)
0124d - (1906-1913) Białobrzegi (MZ)
0478d - (1903-1912) Blędów (MZ)
0484d - (1906-1912) Boglewice (MZ)
0126d - (1906-1911) Brzeźnica (MZ)
0481d - (1906-1912) Chynów (MZ)
0482d - (1906-1912) Drwalew (MZ)
0475d - (1905-1911) Drzewica (ŁD)
0441d - (1876-1911) Iłża (MZ)
0485d - (1876-1912) Jasieniec (MZ)
0442d - (1876-1911) Krzyżanowice (MZ)
1190d - (1904-1913) Kuczki (MZ)
0525d - (1826-1895) Legonice Male (MZ)
0488d - (1876-1911) Lewiczyn (MZ)
0479d - (1876-1912) Lipie (MZ)
0489d - (1876-1911) Łęczeszyce (MZ)
0483d - (1876-1912) Pieczyska (MZ)
0154d - (1913) Przybyszew (MZ)
0162d - (1878-1913) Skaryszew (MZ)
0164d - (1878-1913) Sucha (MZ)
0166d - (1878-1913) Szydłowiec (MZ)
0165d - (1884-1911) Świerże Górne (MZ)
0167d - (1878-1913) Tczów (MZ)
0480d - (1876-1912) Wilków Pierwszy (MZ)
0171d - (1878-1913) Wolanów (MZ)
0172d - (1890-1911) Wrzeszczów (MZ)
0174d - (1898-1910) Wsola (MZ)
0175d - (1909-1913) Wysoka (MZ)
0176d - (1903-1911) Wyśmierzyce (MZ)
0177d - (1878-1913) Zakrzów (MZ)


AP Warszawa:

0191d - (1859,1861) 3 Bat.Strzelców (MZ)
1941d - (1899) 46 Perej. Płk. Dragonów (MZ)
1942d - (1900) 47 Tatrs. Płk. Dragonów (MZ)
1983d - (1899) 6 Artyleryjska Brygada (MZ)
0192d - (1860) Inst.Szlach.Ur.Panien (MZ)
0195d - (1863) Św.Konstantyna (MZ)
0158d - (1867-1903) Świętego Krzyża (MZ)
0196d - (1834-1836 1857-1864 1898-1900) Warszawa_praw (Podwale) (MZ)
2337d - (1899-1900) Warszawa_ZgrSiostrElzbietanek_praw (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki:

0088d - (1826-1867) Brwinów (MZ)
0173d - (1809-1825) Brwinów (MZ)
1015d - (1910-1911, A-1900-1911) Brzeziny (ŁD)
0501d - (1826-1908) Chociszewo (MZ)
0519d - (1808-1821) Jazdów (MZ)
0683d - (1808-1825) Kiełpin (MZ)
1301d - (1826-1864) Konary (MZ)
1309d - (1865-1870) Pieczyska (MZ)
1350d - (1871-1885) Prażmów (MZ)
0170d - (1814-1824) Stare Babice (MZ)
0080d - (U-1909-1912 M-1905-1911 Z-1908-1911) Zbików (MZ)


AP Warszawa oddział Łowicz:

0187d - (1912-1913) Bielawy (ŁD)
0188d - (1912-1913) Chruślin (ŁD)
0189d - (1912-1913) Oszkowice (ŁD)
0190d - (1912-1913) Sobota (ŁD)
0191d - (1912-1913) Stary Waliszew (ŁD)


AP Warszawa oddział Mława:

0501d - (1808-1825) Baboszewo (MZ)
0272d - (1732-1825) Bogurzyn (MZ)
0431d - (1826-1845) Cieksyn (MZ)
0294d - (1808-1825) Dzierzgowo (MZ)
0496d - (1826-1867) Gralewo (MZ)
0259d - (1808-1825) Kraszewo (MZ)
0147d - (1826-1867, 1869-1912) Łysakowo (MZ)
0264d - (1808-1825) Niedzbórz (MZ)
0489d - (1874-1877) Nowe Miasto (MZ)
0490d - (1875-1882 1889-1890) Nowe Miasto (MZ)
0180d - (1826-1867) Pawłowo Kościelne (MZ)
0635d - (1871-1873 1876-1878 1889-1908) Sarnowo (MZ)
0268d - (1808-1825) Sulerzyż (MZ)
0624d - (1879-1910) Unieck (MZ)
0270d - (1808-1825) Zielona (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk:

0107d - (1912) Chorzele (MZ)
0499d - (1886-1894 1897-1908) Czerwonka Włościańska (MZ)
0246d - (1808-1825) Duczymin (MZ)
0214d - (1826-1834) Duczymin (MZ)
0079d - (1909-1912) Dzierżenin (MZ)
0118d - (1874-1912) Gzy (MZ)
0093d - (1912) Jasienica (MZ)
0201d - (1884 1889-1912) Karniewo (MZ)
0509d - (1888-1906) Kleczkowo (MZ)
0809d - (1849-1850) Kołodziąż (MZ)
0642d - (1897-1911) Maków Mazowiecki (MZ)
0847d - (1907-1909) Małkinia Górna (MZ)
0825d - (U-1910-1913 Z-1906-1913) Myszyniec (MZ)
0080d - (1902-1911) Nasielsk (MZ)
0651d - (1897-1911) Nowa Wieś (MZ)
0602d - (1904-1912) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0496d - (1889-1911) Płoniawy-Bramura (MZ)
0078d - (1909-1912) Pokrzywnica (MZ)
0501d - (1874-1910) Popowo (MZ)
0104d - (1912) Przasnysz (MZ)
0106d - (1826-1912) Przasnysz (moj) (MZ)
0111d - (1876-1912) Węgrzynowo (MZ)
0085d - (1912) Winnica (MZ)
0097d - (1912) Wyszków (MZ)
0103d - (1826-1912) Zaręby (MZ)
0249d - (1808-1825) Zaręby (MZ)
0272d - (1826-1892) Zaręby Kościelne (MZ)


AP Łódź:

1387d - (1866-1892) Aleksandów (ŁD)
1388d - (1866-1891) Aleksandów (ewang.) (ŁD)
1390d - (1826-1865) Aleksandrów Łódzki (ŁD)
1392d - (1866-1889) Bałdrzychów (ŁD)
1395d - (1911-1912) Bedlno (ŁD)
1409d - (U-1875-1884) Biała Rawska (ŁD)
0556d - (1913) Blonie (ŁD)
1418d - (1913) Borszewice (ŁD)
1430d - (1808-1870) Burzenin (ŁD)
1433d - (1913) Charłupia Mała (ŁD)
0349d - (1865-1876) Chodów (ŁD)
1438d - (1808-1867, 1877-1893, 1913) Chojne (ŁD)
1440d - (1826-1870) Chorzęcin (ŁD)
1448d - (1913) Czarnożyły (ŁD)
1452d - (1808-1820, 1913) Dąbrowa Wielka (ŁD)
1456d - (1913) Dmosin (ŁD)
1461d - (1808-1877) Drużbice (ŁD)
1464d - (1912) Działoszyn (ŁD)
1469d - (1913) Dzietrzniki (ŁD)
1473d - (1910-1913) Glogowiec (ŁD)
1474d - (1912-1913) Głowno (ŁD)
1478d - (1808-1876) Godzianów (ŁD)
1489d - (1913) Górka Pabianicka (ŁD)
1482d - (1912) Grabno (ŁD)
1486d - (1913) Grochów (ŁD)
1492d - (1913) Imielno (ŁD)
1493d - (1808-1884) Janisławice (ŁD)
1501d - (1888-1890) Kałów (ŁD)
1504d - (1808-1885) Kamionacz (ŁD)
1511d - (1828-1886) Klonowa (ŁD)
1517d - (1913) Kolacinek (ŁD)
0337d - (1913) Kolacinek (ŁD)
1518d - (1911-1913) Komorniki (ŁD)
1522d - (1912-1913) Konopnica (ŁD)
1523d - (1913) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1524d - (1826-1892, 1913) Konstantynów_ew (ŁD)
1526d - (1808-1825, 1913) Korczew (ŁD)
1530d - (1808-1873) Kruszyna (ŚL)
1533d - (1911-1913) Krzyworzeka (ŁD)
1535d - (1818-1888) Kurowice (ŁD)
1536d - (1808-1877) Kurzeszyn (ŁD)
1538d - (UMZ-1834-1872) Kutno ew (ŁD)
1558d - (1913) Leczyca (ŁD)
1544d - (1831-1884) Lubania (ŁD)
1546d - (1913) Lutomiersk (ŁD)
1552d - (1876, 1889, 1906-1913) Łask (ŁD)
1553d - (1889-1913) Łask (ewang.) (ŁD)
1555d - (1808-1870) Łaznów (ŁD)
2337d - (1913) Łęczyca (ŁD)
1567d - (1808-1811, 1884-1891, 1912) Łódź (praw.) (ŁD)
1602d - (1913) Łódź-Nowosolna (ŁD)
1581d - (1813-1865) Marzenin (ŁD)
1582d - (1913) Mąkolice (ŁD)
1583d - (1913) Męka (ŁD)
1585d - (1913) Mierzyce (ŁD)
1587d - (1913) Mikolajewice (ŁD)
1593d - (Z1905-1913) Modlna (ŁD)
1594d - (1911-1913) Mokrsko (ŁD)
1957d - (1889) Naramice (babt.) (ŁD)
1605d - (1856-1865) Nowe Miasto (MZ)
1606d - (1808-1865) Oporów (ŁD)
1607d - (1911-1912) Orłów (ŁD)
1610d - (1883,1913) Ozorków (ŁD)
1610d - (1820-1865, 1913) Ozorków (ŁD)
1611d - (1826-1840, 1913) Ozorków (ewang.) (ŁD)
1613d - (1911-1913) Ożarów (ŁD)
1614d - (1913) Pabianice (św. Mateusz) (ŁD)
1615d - (M-1912-1913 U-1913) Pabianice ew (ŁD)
2324d - (1913) Pabianice NMP (ŁD)
1617d - (1818-1874) Pajęczno (ŁD)
1618d - (1866-1874) Pajęczno (moj.) (ŁD)
1620d - (1912-1913) Pątnów (ŁD)
1739d - (1911-1912) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1627d - (1866-1870) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1638d - (1913) Raczyn (ŁD)
1642d - (Z1863) Rawa Mazowiecka (ŁD)
0342d - (1834-1888) Rawa Mazowiecka (ŁD)
1649d - (1808-1874) Rozprza (ŁD)
1651d - (1808-1824) Ruda (ŁD)
1654d - (1808-1876, 1913) Rusiec (ŁD)
1648d - (1808-1876) Russoszyca (ŁD)
1655d - (1912-1913, A-1912-1913) Rychłocice (ŁD)
1660d - (1912) Sędziejowice (ŁD)
1662d - (1913) Siedlec (ŁD)
1663d - (1826-1876, 1913) Sieradz (ŁD)
1664d - (1808-1876) Sierzchowy (ŁD)
1677d - (1808-1874) Srock (ŁD)
1710d - (1705-1853, 1866-1876) Stary Waliszew (ŁD)
1679d - (1808-1869) Stolec (ŁD)
1685d - (1910-1913) Strzelce (ŁD)
1691d - (1808-1829) Szadek (ŁD)
1693d - (1912-1913) Szczawin (ŁD)
1699d - (1913) Topola Królewska (ŁD)
1707d - (1871-1875) Uniejów (ŁD)
0346d - (Z1876-1911) Uniejów (ŁD)
1709d - (1808-1872) Walichnowy (ŁD)
1710d - (1854-1864) Waliszew (ŁD)
1719d - (1790-1810) Wieluń (ŁD)
1724d - (1913) Wierzchlas (ŁD)
1728d - (1809-1875) Witonia (ŁD)
1732d - (1817-1876, 1913) Wola Wiązowa (ŁD)
1739d - (1808-1876) Wysokienice (ŁD)
1743d - (1808-1875, 1913) Zduńska Wola (ŁD)
1744d - (1876-1913) Zduńska Wola (ŁD)
1746d - (1913) Zduńska Wola (ŁD)
1748d - (1818-1876, 1913-1913, A-1817) Zgierz (ŁD)
1749d - (1912-1913) Zgierz (ew.) (ŁD)
1958d - (1873-1911) Złoczew (ŁD)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-01-2015 - 22:39
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Szanowni Państwo,

Przedstawiam listę aktualizacji z ostatnich kilku miesięcy. W tym czasie zostało dodanych lub zaktualizowanych 267 zespołów i w najbliższych dniach całkowita liczba zespołów w projekcie Metryki przekroczy 900.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w rozwój projektu!

AA Warszawa

9924d - (1726-1800) Wysokienice (ŁD)
2862d - (1624-1815) Jazgarzew (MZ)


AP Białystok oddział Łomża

1013d - (1888-1905) Kleszczele-praw (PL)
0163d - (1860-1911) Czyżew (PL)
0164d - (1882-1896) Dąbrówka Kościelna (PL)
0612d - (1890-1908) Grabowo (PL)
0545d - (1890-1910) Kuczyn (PL)
0514d - (1890-1907 1909-1911) Lomża (PL)
0714d - (1890-1909) Niedźwiadna (PL)
0539d - (1890-1910) Poryte (PL)
0538d - (1890-1905) Przytuły (PL)
0576d - (1899-1910) Romany (PL)


AP Łowicz

0193d - (1913) Bąków (ŁD)
0202d - (1912-1913) Bednary (ŁD)
0310d - (1912-1913) Bełchów (ŁD)
0213d - (1912-1913) Bolimów (ŁD)
0242d - (1913) Kocierzew (ŁD)
0203d - (1912-1913) Kompina (ŁD)
0311d - (1912-1913) Nieborów (ŁD)
0194d - (1913) Zduny (ŁD)
0195d - (1913) Złaków (ŁD)


AP Łódź

1392d - (1913) Bałdrzychów (ŁD)
1393d - (UMZA-1866-1871) Bąkowa Góra (ŁD)
1402d - (UMZ-1866-1876, A-1866-1875) Bęczkowice (ŁD)
1403d - (UMZA-1866-1870) Będków (ŁD)
1405d - (UMZ-1866-1892, A-1866-1888) Biała (ŁD)
1408d - (UMZA-1866-1885) Białynin (ŁD)
1411d - (UMZA-1866-1875) Bogdanów (ŁD)
1413d - (UMZ-1856-1872, A-1856-1867) Bolesławiec (ŁD)
1418d - (UMZ-1865-1893, A-1884-1890) Borszewice (ŁD)
1419d - (UMZ-1866-1873, A-1872) Borzykowa (ŁD)
1420d - (UMZ-1913) Bratoszewice (ŁD)
1427d - (1910-1913) Brzyków (ŁD)
1429d - (UMZ-1808-1864, A-1810-1860) Budziszewice (ŁD)
1429d - (UMZ-1867-1871) Budziszewice (ŁD)
1430d - (1806-1815) Burzenin (ŁD)
1434d - (1808-1892, 1913) Charłupia Wielka (ŁD)
1437d - (1808-1873) Chojnata (ŁD)
1442d - (UMZ-1811) Chruślin (ŁD)
2332d - (1907-1912) Dmosin (mar.) (ŁD)
1457d - (UMZ-1913) Dobra (ŁD)
1462d - (1906-1911) Drużbin (ŁD)
1464d - (1913) Działoszyn (ŁD)
1466d - (1895-1907) Dziepółć (ew.) (ŁD)
1472d - (1912-1913) Gieczno (ŁD)
1479d - (1808-1872) Gomulin (ŁD)
1490d - (U-1806-1826; M-1806-1834; Z-1806-1828) Góra (ŁD)
1482d - (1913) Grabno (ŁD)
1498d - (UMZ 1808-1887; A 1810-1887) Jeżów (ŁD)
1501d - (1913) Kałów (ŁD)
1505d - (1911-1912) Kaszewy (ŁD)
1511d - (1828-1837, 1909-1913) Klonowa (ŁD)
1527d - (UMZ-1913) Kozle (ŁD)
1529d - (1866-1893, 1913) Krośniewice (ŁD)
1537d - (1810,1824, 1913) Kutno (ŁD)
1538d - (UMZ-1912-1913, A-1908-1912) Kutno (ew.) (ŁD)
1539d - (UMZ-1808-1833, A-1808-1825) Kutno (gmina) (ŁD)
1556d - (1913) Kutno-Łąkoszyn (ŁD)
1543d - (UMZ-1808-1865; A-1810-1855) Lipce (ŁD)
2385d - (UMZ-1913) Lipka (mar.) (ŁD)
1552d - (UMZ-1877-1894) Łask (ŁD)
1559d - (1912) Łęki (ŁD)
1569d - (MZ-1901-1913, U-1908-1913) Łódź (babt) (ŁD)
2309d - (1911-1913) Łódź (ew-ref) (ŁD)
2487d - (1912-1913) Łódź (mar.) MBNP (ŁD)
2488d - (1912) Łódź (mar.) PMPS (ŁD)
1567d - (1892-1894, 1904, 1913) Łódź (praw.) (ŁD)
1562d - (1913) Łódź NMP (ŁD)
2473d - (1913) Łódź NSJ (ŁD)
2488d - (1913) Łódź Przenajs Sakr (mar) (ŁD)
2472d - (1913) Łódź sw. Kazimierz (ŁD)
2310d - (1913) Łódź św Franciszka (mar.) (ŁD)
2471d - (1913) Łódź św. Anny (ŁD)
2474d - (1913) Łódź św. Jozefa (ŁD)
1563d - (1913) Łódź św. Krzyza (ŁD)
2470d - (1913) Łódź św. Stanislawa Kostki (ŁD)
1566d - (1913) Łódź św. Trójca (ŁD)
1564d - (1913) Łódź św. Wojciecha (ŁD)
1942d - (1913) Łódż św Antoniego w Łagiewnikach (ŁD)
1577d - (UMZ-1810-1877, UMZ-1880-1886, A-1881-1886) Maków (ŁD)
1580d - (1913) Małyń (ŁD)
1581d - (1913) Marzenin (ŁD)
1590d - (1913) Miłonice (ŁD)
1595d - (UMZ 1808-1865; A 1818-1874) Moszczenica (ŁD)
1599d - (1913) Niemysłów (ŁD)
1600d - (1826-1876, 1913) Niesułków (ŁD)
1601d - (1913) Niewiesz (ŁD)
1603d - (1913) Nowe (ŁD)
1612d - (1844-1902) Ozorków (moj.) (ŁD)
1855d - (1913) Parzęczew (ŁD)
1630d - (1913) Poddębice (ŁD)
1631d - (1913) Poddębice (ew,) (ŁD)
1637d - (1808-1865, 1871-1874) Pszczonów (ŁD)
0342d - (1889-1913 A) Rawa Mazowiecka (ew.) (ŁD)
1646d - (1910-1913) Restarzew (ŁD)
1646d - (1808-1865) Restarzew (ŁD)
1657d - (1884-1893) Rzgów (ŁD)
1661d - (1913) Siemkowice (ŁD)
1667d - (UMZ-1913) Skomlin (ŁD)
1668d - (UMZ-1808-1873, A-1813-1870) Skoszewy (ŁD)
1680d - (1808-1859, 1911-1913) Strońsko (ŁD)
1682d - (UMZ-1913) Stryków (ŁD)
1697d - (UMZ-1826-1875, A-1870-1871) Tomaszów Maz (ŁD)
0345d - (UMZ-1833-1853; Zapowiedzi 1853-1864) Tomaszów Maz. (ew.) (ŁD)
1699d - (1828-1891 M) Topola Królewska (ŁD)
1701d - (1912-1913) Tur (ŁD)
1857d - (1874-1880) Tuszyn (babt.) (ŁD)
1713d - (1808-1864, 1912-1913) Wartkowice (ŁD)
1714d - (1913) Wągłczew (ŁD)
1715d - (1911-1913) Widawa (ŁD)
1720d - (UMZA-1825-1864) Wieluń (ew.) (ŁD)
1725d - (1913) Wierzchy (ŁD)
1736d - (1913) Wróblew (ŁD)
1741d - (1861-1874, 1913) Zadzim (ŁD)
1742d - (UMZA-1810-1876) Zduny (ŁD)
1744d - (UMZ-1831-1875, A-1836-1861) Zduńska Wola (ew.) (ŁD)
1749d - (UMZ-1828-1876, A-1829-1876) Zgierz (ew) (ŁD)


AP Olsztyn

0688d - (1874-1892) Bezledy (WM)
0733d - (1876-1888) Grabno (WM)
2926d - (1808-1818) Janowo (WM)
0635d - (1826-1913) Janowo (WM)
1767d - (1875-1904) Leśniewo (WM)
0893d - (1874-1913) Nidzica (WM)
1433d - (1874-1910) Olsztynek (WM)
0306d - (1874-1911) Orlo (WM)
1524d - (1874-1910) Pasym (WM)
0694d - (1874-1912) Rodnowo (WM)
0696d - (1874-1891) Tolko (WM)


AP Radom

0437d - (1906-1912) Bieliny (MZ)
0453d - (1906-1908) Borkowice (MZ)
0127d - (1878-1911) Brzóza (MZ)
0128d - (1906-1912) Bukówno (MZ)
0129d - (1906-1913) Cerekiew (MZ)
0130d - (1902-1909) Chlewiska (MZ)
0470d - (1907-1912) Chotcza Dolna (MZ)
0457d - (1906-1912) Ciepielów (MZ)
0436d - (1906-1912) Gielniów (MZ)
0131d - (1906-1911) Głowaczów (MZ)
0132d - (1878-1911) Goryń (MZ)
0454d - (1904-1911) Goszczyn (MZ)
0440d - (1906-1912) Gowarczów (MZ)
0473d - (1906-1912) Grabowiec (MZ)
0133d - (1906-1911) Grabów n.Pilicą (MZ)
0134d - (1906-1912) Gródek (MZ)
0468d - (1906-1912) Grójec (MZ)
0135d - (1878-1911) Jankowice (MZ)
0138d - (1878-1912) Jarosławice (MZ)
0136d - (1878-1913) Jasionna (MZ)
0137d - (1878-1912) Jastrząb (MZ)
0139d - (1878-1911) Jedlińsk (MZ)
0434d - (1875-1912) Jeziorka (MZ)
0141d - (1878-1911) Kaszów (MZ)
0142d - (1878-1912) Kazanów (MZ)
0463d - (1875-1911) Konary (MZ)
0143d - (1810-1913) Kowala (MZ)
0144d - (1878-1911) Kozienice (MZ)
0461d - (1875-1913) Krępa Kościelna (MZ)
0442d - (1876-1911) Krzyżanowice (MZ)
0462d - (1875-1913) Lipsko (MZ)
0145d - (1878-1911) Lisów (MZ)
0146d - (1878-1911) Magnuszew (MZ)
0432d - (1874-1912) Michałowice (MZ)
0147d - (1878-1913) Mniszek (MZ)
0148d - (1878-1911) Mniszew (MZ)
0431d - (1874-1912) Mogielnica (MZ)
0451d - (1874-1910) Nowe Miasto (MZ)
0158d - (1878-1913) Nowy Regów (MZ)
0149d - (1878-1913) Odechów (MZ)
0428d - (1875-1909) Odrzywół (MZ)
0150d - (1878-1913) Oleksów (MZ)
0464d - (1875-1911) Ostrołęka (MZ)
0458d - (1874-1911) Pawłowice (MZ)
0151d - (1878-1912) Policzna (MZ)
0152d - (1878-1911) Potworów (MZ)
0153d - (1878-1913) Promna (MZ)
0425d - (1874-1912) Przysucha (MZ)
0155d - (1878-1911) Przytyk (MZ)
0157d - (1878-1913) Radzanów (MZ)
0159d - (1878-1908) Rozniszew (MZ)
0160d - (1878-1911) Ryczywół (MZ)
0474d - (1911-1912) Rzeczniów (MZ)
1409d - (1907-1911) Sieciechów (MZ)
1410d - (1907-1911) Sieciechów (MZ)
0161d - (1879-1905) Sieciechów (MZ)
0476d - (1874-1912) Sienno (MZ)
0430d - (1873-1912) Skrzynno (MZ)
0426d - (1874-1912) Skrzyńsko (MZ)
0427d - (1874-1912) Smogorzów (MZ)
0459d - (1868-1912) Solec nad Wisłą (MZ)
0125d - (1906-1913) Stara Błotnica (MZ)
0163d - (1910-1911) Stromiec (MZ)
1519d - (1911-1912) Tymienica Nowa (MZ)
0466d - (1910-1911) Warka (MZ)
0456d - (1874-1912) Wielgie (MZ)
0168d - (1878-1911) Wieniawa (MZ)
0170d - (1878-1913) Wierzbica (MZ)
0469d - (1910-1911) Worów (MZ)
0465d - (1910-1911) Wrociszew (MZ)
0173d - (1878-1911) Wrzos (MZ)
0460d - (1878-1912) Zemborzyn Kościelny (MZ)


AP Warszawa

0200d - (1881) Warszawa - mojżeszowe (MZ)
0159d - (1908 A-1830-31) Warszawa - Św.Andrzeja (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

1007d - (1913) Skierniewice (LD)
1113d - (1885-1895, M1908-1912, Z1909-1912) Biała Rawska (MZ)
1636d - (1899-1912) Błonie (moj.) (MZ)
0033d - (1909-1911) Borzęcin (MZ)
1403d - (1828-1836) Czersk (MZ)
0488d - (1895-1908) Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
0069d - (A-1826-1855) Izdebno (MZ)
0185d - (A-1808-1825) Izdebno (MZ)
1427d - (A-1808-1825) Jasieniec (MZ)
1299d - (A-1828-1848) Jasieniec (MZ)
1349d - (A-1825-1870) Jazgarzew (MZ)
0070d - (1826-1901) Kaski (MZ)
0071d - (1910-1913) Leszno (MZ)
1398d - (1904-1913) Piaseczno (moj.) (MZ)
0078d - (1826-1912) Rokitno (MZ)
0061d - (AM-1826-1901) Wiskitki (MZ)


AP Warszawa oddział Mława

0361d - (1707-1825) Chamsk (MZ)
0603d - (1808-1825) Kraszewo (MZ)
0438d - (1827-1904 1906-1910) Kucice (MZ)
0798d - (1870-1908) Ojrzeń (bapt.) (MZ)
1270d - (1906-1912) Radzyminek (mariaw.) (MZ)
0682d - (1874-1912) Cibórz (WM)
0646d - (1874-1910) Rybno (WM)
0280d - (1788-1825) Szydłowo (MZ)
0652d - (1877-1912) Uzdowo (WM)


AP Warszawa oddział Pułtusk

0251d - (1826-1870) Andrzejewo (MZ)
0242d - (1808-1825) Baranowo (MZ)
0502d - (1874-1910) Barcice (MZ)
0100d - (1826-1912) Bogate (MZ)
0243d - (1808-1825) Bogate (MZ)
0254d - (1826-1873) Boguty (MZ)
0244d - (1809-1825) Brodowe Łąki (MZ)
0255d - (1703-1825) Brok (MZ)
0107d - (UMZ-1826-1911) Chorzele (MZ)
0245d - (1808-1825) Chorzele (MZ)
0901d - (1899-1913) Czarnia (MZ)
0257d - (1826-1859) Czyżew (MZ)
0093d - (1826-1841) Jasienica (MZ)
0260d - (1808-1810) Jasienica (MZ)
0259d - (1808-1825) Jasienica (MZ)
0261d - (1654-1825) Jelonki (MZ)
0082d - (1874-1911) Klukowo (MZ)
0130d - (1826-1877) Krzynowłoga Mała (MZ)
0102d - (1826-1886, 1888-1892) Krzynowłoga Wielka (MZ)
0080d - (1912) Nasielsk (MZ)
0263d - (UMZ-1826-1873) Nur (MZ)
0262d - (1657-1825) Nur (MZ)
0265d - (1600-1825) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0004d - (1911-1912 AM-1875-1912) Pniewo (MZ)
0004d - (1913) Pniewo (MZ)
0267d - (1911-1912) Poręba Kocęby (MZ)
0134d - (1875-1909) Prostyń (MZ)
0104d - (1855-63, 1865-67, 1895-96) Przasnysz (MZ)
0241d - (UMZ-1808-1825) Przasnysz (MZ)
0105d - (1835-1910) Przasnysz (ewang.) (MZ)
0752d - (1901-1912) Przasnysz (praw.) (MZ)
0117d - (1912-1913 AM-1874-1913) Przewodowo (MZ)
0005d - (1910-1912, AM-1874-1910) Pułtusk (MZ)
0148d - (1874-1912) Smogorzewo (MZ)
0271d - (1620-1825) Zaręby Kościelne (MZ)
0272d - (A-1827-1872) Zaręby Kościelne (MZ)
0096d - (1874-1912) Zatory (MZ)
0269d - (1657-1825) Zuzela (MZ)
0270d - (1826-1892) Zuzela (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sebastian_gasiorekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2015 - 12:53
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-11-2007
Posty: 515

Status: Offline
Szanowni Państwo,

Przedstawiam listę aktualizacji z ostatni dwóch tygodni. Posiadamy już w projekcie Metryki ponad 900 zespołów co daje w sumie ponad 10 000 000 aktów.


AP Łódź

1600d - (1808-1825) Niesułków (ŁD)
1697d - (1808-1825) Tomaszów Maz (ŁD)
1715d - (UMZA-1910) Widawa (ŁD)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

1008d - (1912-1913) Maków (ŁD)
1044d - (1886-1904) Wysokienice (ŁD)
0075d - (1826-1838, 1912) Ojrzanów (MZ)
0077d - (1855, 1911-1912) Radziejowice (MZ)
0170d - (1808-1825) Stare Babice (MZ)
1443d - (1811-1825) Worów (MZ)
0032d - (1826-1872) Zaborów (MZ)
0546d - (1826-1877, 1908-1912) Zakroczym (MZ)
0459d - (1899-1912) Zegrze (MZ)
1265d - (1910-1913) Żyrardów (MZ)


AP Warszawa oddział Mława


0443d - (1826-1830, 1832-1895, 1900-1912) Żukowo (MZ)
0656d - (1826-1912) Żurominek (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk

0666d - (1906-1909) Krasnosielc (MZ)
0266d - (1808-1825) Poręba-Kocęby (MZ)
0090d - (1843-1912) Pułtusk (ewang) (MZ)
0133d - (1860-1911) Pułtusk (praw.) (MZ)
0103d - (1913) Zaręby (MZ)

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian Gąsiorek

http://genrod.eu - największe opracowanie Kwiatkowskich (6 tys. osób)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.441079 sekund(y)