Genealodzy.PL Genealogia

Zagłębiowskie TG - Zagłębiowskie Koło Genealogiczne zaprasza (komentarz)

Komentarze - 02-04-2008 - 11:15
Temat postu: Zagłębiowskie Koło Genealogiczne zaprasza (komentarz)
Skomentuj ten artykuł w tym wątku
Mendyka_Grzegorz - 02-04-2008 - 13:02
Temat postu: Zagłębiowskie Koło Genealogiczne zaprasza (komentarz)
3 KWIETNIA !!

3 KWIETNIA !! czwartek-jutro !
andrzejlazar - 04-04-2008 - 20:18
Temat postu: Zagłębiowskie Koło Genealogiczne zaprasza (komentarz)
Dnia 3 kwietnia br. w Wyższej Szkole „Humanitas” w Sosnowcu odbyło się już trzecie z kolei spotkanie Członków Zagłębiowskiego Koła Genealogicznego działające przy Śląskim Towarzystwie Genealogicznym we Wrocławiu. Prelegentkami były Donata Łukasik, kierownik świetlicy w Przeczowie i jej zastępczyni Katarzyna Kozieł. Omawiały proces przystąpienia do projektu młodzieżowej grupy artystycznej w ramach realizacji programu „Równać szanse” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności współfinansowany przez Polska Fundację Dzieci i Młodzieży.
Na spotkanie przybyło 20 osób z ościennych miast Zagłębia Śląsko- Dąbrowskiego, którzy zapoznali się też z tematem obchodów 900-lecia Raciborza.
Wykonano pamiątkowe zdjęcia naszych członków z zaproszonymi paniami i wyznaczono termin następnego spotkania na 8 maja 2008 na godzinę 17-tą w „Humanitas”
andrzejlazar - 10-05-2008 - 20:37
Temat postu: Zagłębiowskie Koło Genealogiczne zaprasza (komentarz)
Ostatnie spotkanie członków Zagłębiowskiego Koła Genealogicznego w Sosnowcu odbyło sie dnia 8 maja br.W tym dniu także nasi Koledzy z Wrocławia mieli swoje spotkanie.Na nasze zebranie przybyło tylko 9 osób i wysłuchaliśmy odczytu członkini Stowarzyszenia Autorów Polskich we Warszawie odział Będzin na temat "Rożnych aspektów Zagłębia" autorki podręczników szkolnych i historycznych Małgorzaty Sromek.Wspaniały odczyt przerodził sie w ożywioną dyskusje na temat "Trójkąta Trzech Cesarzy" i miejscowości Maczki dalej zwaną Granicą.Życze sobie i innym genealogom takich prelekcji... Andrzej Lazar
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits