Genealodzy.PL Genealogia

Sekrety Rodzinne w TVP 1 - Hanna Śleszyńska

Młochowski_Jacek - 14-01-2007 - 18:27
Temat postu: Hanna Śleszyńska
Kolejny odcinek sekretów zakończył się. Muszę przyznać, że momentami trzymał w napięciu. Na konkursy z układankami nic nie poradzimy, ale reszta była ciekawa. Co o tym sądzicie.
Ewa_Szczodruch - 14-01-2007 - 19:30
Temat postu:
Witam!

Sądzę, że był to jeden z ciekawszych programów. No i te zaskakujące pokrewieństawa...

Pozdrawiam, Ewa Szczodruch
kdgs - 14-01-2007 - 22:33
Temat postu:
Witam!
Z dotychczasowych najciekawszy i najnaturalniejszy. Ogladalam z zainteresowaniem.
Kasia
Młochowski_Jacek - 15-01-2007 - 00:57
Temat postu:
Mała statystyka:

Jak widać wzmożony ruch zaczął się po 18:00 i był dwukrotnie większy niż 2 tygodnie temu. 14 stycznia na naszej stronie zarejestrowało się 47 nowych użytkowników, których serdecznie witamy
Fronczak_Waldemar - 16-01-2007 - 00:38
Temat postu:
Dziękuję Ewo i Kasiu za dobre słowo. Mogę dodać, że oglądalność wg. badań rośnie. Następne odcinki będą miały nieco zmienioną formę. Program idzie bardziej w kierunku genealogii. Zmienia się również miejsce ekspertów. Już nie będziemy siedzieć w szklanej klatce, a ja nawet zmieniam miejsce na kanapę obok Tomka Kammela.
Dzisiaj po raz pierwszy od wielu dni jestem w domu, ale jutro znów wyjazd na zdjęcia. Po powrocie nadrobię zaległości i podeślę trochę nowych fotek, a na Genpolu może umieszczę jakąś dodatkową informację o kulisach odcinków z Dodą i Hanią Śleszyńską, chociaż temat już trochę spowszedniał.
Pozdrawiam serdecznie
Waldek Fronczak
Ewa_Szczodruch - 16-01-2007 - 06:58
Temat postu:
Witaj Waldku!

Cieszę się, że zmieni się nieco formuła. Zobaczymy jak zostanie odebrana przez widzów i nas "specjalistów". Temat nie spowszedniał. Opinii jest rzeczywiście jakby mniej, ale cóż... ileż można chwalić. Wszak my tak bardzo lubimy krytykę i to tę mniej konstruktywną.

Życzę Wam i sobie powodzenia i oby fora zapełniły się dobrymi głosami i może dalszymi dobrymi podpowiedziami.

Pozdrawiam cieplutko i niech Cię wiatr nie porwie, Ewa Szczodruch
Młochowski_Jacek - 20-01-2007 - 15:18
Temat postu:


W fotoalbumach umieściłem zdjęcia ze ziorów Staszka Pieniążka zrobione po programie. Zapraszam do obejrzenia.
Andrzej_Brzózka - 20-01-2007 - 16:53
Temat postu:
Prezes Białostockiego Oddziału ZSzP (nie Podlaskiego) to nie Łapiński tylko Łukasz Lubicz-Łapiński.
Młochowski_Jacek - 20-01-2007 - 19:10
Temat postu:
Już poprawiłem. Dziękuję za informację i przepraszam p. Łukasza.
Diabołek81 - 05-08-2011 - 09:11
Temat postu:
Witam
Czy ktoś z Państwa posiada może nagrany odcinek ,którego bohaterką była Hanna Śleszyńska.
Być może "Moi" Śleszyńscy/Ślesińscy - szlachta ziemi gostynińskiej i łęczyckiej są jakoś powiązani z przodkami Pani Hanny.
Pozdrawiam
Piotrek
Sawicki_Julian - 05-08-2011 - 11:58
Temat postu:
Witam , szkoda tylko ze taki dobry i ciekawy program się nieoczekiwanie zatrzymał , mam nadzieje ze kiedyś znowu będzie można oglądać naszych przodków genealogie ich korzenie i powiązania , przecież dzięki nim my jesteśmy i warto się wzmagać z trudnościami w poszukiwaniu bo pamięć się im należy pisana każdy w swej rodzinie . Jak mówił nasz Wielki Polak J P II ; Naród który nie zna przeszłości nie będzie miał przyszłości ,wtedy jeszcze wydawało się ze Polska będzie zawsze zależna od Rosji . Przyznam ze od tego programu i wolności na emeryturze zacząłem sam szukać i znając tylko swych dziadków powiększam swe drzewko z pomocą dobrych ludzi często całkiem obcych , doszedłem na sto procent z metrykami ciągłością do roku 1762 , dalej są domysły , ale może się uda
powiązać moich przodków Sawickich z tymi z herbarzy , mam taką nadzieje ; pozdrawiam - Julian
Łucja - 05-08-2011 - 12:14
Temat postu:
Przyznam, że też od tego programu szukam i to dokładnie wtedy. I kryzys pomógł, że mniej pracy. Szkoda że program zszedł, ale i prawda, że do tamtej pory już nic w TV nie oglądam, nie mam czasu, za wiele i wcześniej nie patrzyłam w TV, ale od zajęcia się genealogią nie patrzę już w ogóle, na palcach jednej ręki mogę wyliczyć obejrzane od tamtej pory programy (Katyń/Smoleńsk). Chyba telewizja spostrzegła, że strzeliła sobie gola, no ale powinna bardziej twórczo podejść do tematu, a nie tak zupełnie z niego zrezygnować.


Łucja
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits