Genealodzy.PL Genealogia

Do Genealodzy.PL dodano - Metryki.genealodzy.pl - udostępnione zasoby i indeksy

Rzeszotek_Łukasz - 26-02-2011 - 11:36
Temat postu: Metryki.genealodzy.pl - udostępnione zasoby i indeksy
Witam,
W tym temacie będą umieszczane informacje na temat nowych materiałów, które pojawiają się w serwisie metryki.genealodzy.pl .
Pierwszy post będzie na bieżąco aktualizowany i będzie stanowił niejako katalog zasobów dostępnych w serwisie.
Krótka legenda:
dostępne materiały niezindeksowane - kolor czerwony
dostępne materiały zindeksowane - kolor zielony


łódzkie
Głuchów (1886-1904) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1042d
U: 1886-1904
M: 1886-1904
Z: 1886-1890, 1892-1904

Skierniewice (1878-1890) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1007d
U: 1878-1882, 1883-1890
M: 1878-1882, 1882-1886,1887, 1888-1889, 1890
Z: 1878-1890

---

mazowieckie
Drwalew (1808-1825) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1424d
U: 1808-1825
M: 1808-1825
Z: 1808-1825

Goszczyn (1808-1825) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1425d
U: 1808-1825
M: 1808-1825
Z: 1808-1825

Goszczyn (1826-1874) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1296d
U: 1826-1874
M: 1826-1874
Z: 1826-1874

Iłów (ewang.) (1834-1849) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0068d
U: 1834-1849
M: ---
Z: ---

Iłów (1889-1904) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1244d
U: 1889-1904
M: ---
Z: 1889-1901

Jazgarzew (1808-1825) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1447d
U: 1808-1809, 1810-1813, 1814-1815, 1816-1825
M: 1808-1809, 1810-1814, 1815-1816, 1817-1823, 1824-1825
Z: 1808-1825

Kamion (1890-1904) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1605d
U: 1891-1903
M: ---
Z: 1890-1904

Leszno (1826-1892) - http://metryki.genealodzy.pl/zs8012d
U: 1826-1850, 1851-1892
M: 1826-1840, 1841-1892
Z: 1826-1892

Łomna (1826-1901) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0512d
U: 1826-1877, 1878-1901
M: 1826, 1827, 1828-1843, 1844-1877, 1878-1901
Z: 1826-1827, 1828-1843, 1844, 1845-1853,1854-1877, 1878-1901

Mszczonów (1826-1910) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0024d
U: 1890-1901, 1902-1908
M: 1890-1900, 1901-1908
Z: 1890-1900, 1901-1908

Nadarzyn (1810-1825) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0147d
U: 1810, 1811, 1813-1820
M: 1810-1811, 1813-1815, 1816-1820
Z: 1810-1811, 1813-1820

Słomczyn (1826-1874) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1352d
U: 1826-1874
M: 1826-1839, 1840-1874
Z: 1826-1859, 1860-1874

Szymanów (1879-1908) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1257d
U: 1887-1908
M: 1879-1907
Z: 1892-1903

Tarczyn (1663-1792) - http://metryki.genealodzy.pl/zs8710d
U: 1663, 1670-1717, 1725-1745, 1774-1792
M: 1670-1717, 1720-1752

Warka (1808-1825) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1441d
U: 1808-1809, 1810-1825
M: 1808-1825
Z: 1808-1825

Warka (1857-1874) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1312d
U: 1857-1874
M: 1857-1874
Z: 1857-1874

Warka (1875-1907) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0466d
U: 1875-1897, 1898-1907
M: 1875-1880, 1881-1907
Z: 1875-1907

Wiskitki (1904-1905) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0061d
U: 1904, 1905
M: 1904-1905
Z: 1904-1905

Worów (1876-1909) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0469d
U: 1876-1909
M: 1876-1909
Z: 1876-1909

Wrociszew (1874-1909) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0465d
U: 1874-1909
M: 1874-1909
Z: 1874-1909

Żyrardów (1893-1909) - http://metryki.genealodzy.pl/zs1265d
U:1893-1906, 1907-1908, 1909
M:1893-1909
Z:1893-1906, 1907-1909

---

Warszawa

---

świętokrzyskie
Daleszyce (1810-1909) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0082d
U: 1810, 1812-1909
M: 1810, 1812-1909
Z: 1810, 1812-1909

Denków (1676-1922) - http://metryki.genealodzy.pl/zs5956d
U: 1814-1817
M: 1797-1855, 1814-1817
Z: 1814-1817

Mniów (1850-1868) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0091d
U:1850-1868
M:1850-1868
Z:1850-1868
C.D.N.
Rzeszotek_Łukasz - 26-02-2011 - 11:44
Temat postu: metryki.genealodzy.pl - udostępnione zasoby i indeksy
W serwisie pojawił się nowy zespół
0024/d Mszczonów - http://metryki.genealodzy.pl/zs0024d z rocznikami 1890-1895, 1901-1908.

Zapraszamy do indeksacji Smile
maria.j.nie - 26-02-2011 - 13:17
Temat postu:
Wątek tematyczny : "Metryki.genealodzy.pl - udostępnione zasoby i indeksy" jest tylko do odczytu, "W tym temacie będą umieszczane informacje na temat nowych materiałów, które pojawiają się w serwisie metryki.genealodzy.pl. ..."

Wszelkie wpisy i zmiany w tym wątku, dokonuje tylko Administrator Metryki.


Watki tematyczne ogólnodostępne, w których Użytkownicy mogą pisać posty na Forum m.in.: "Indeksacja metryk" - http://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewforum-f-17.phtml

T: Metryki.genealodzy.pl - sprawy organizacyjne - http://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewtopic-t-11952.phtml

T: Metryki.genealodzy.pl - zgłoszenia do indeksacji - http://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewtopic-t-12033.phtml

T:Błędy w "[color=black]metrykach" -metryki.genealodzy.pl [/color]- http://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewtopic-t-11385.phtml

T: Metryki.genealodzy.pl - indeksacja http://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewtopic-t-4489.phtml

Pozdrawiam serdecznie Maria
Rzeszotek_Łukasz - 01-03-2011 - 01:08
Temat postu:
Szanowni Państwo,

W serwisie dostępny jest zespół Wrociszew z aktami z okresu 1875-1909. http://metryki.genealodzy.pl/zs0465d

Oprócz tego zostały umieszczone indeksy małżeństw z parafii Leszno z lat 1826-1829
Rzeszotek_Łukasz - 02-03-2011 - 01:31
Temat postu:
W dniu 01.03.2011:

- do metryk zostały dodane indeksy z parafii:

Nadarzyn:
U-1810 (Robert Gorzkowski)
M-1810 (Robert Gorzkowski)
M-1811 (Agnieszka Hałaburda)
M-1813 (Agnieszka Hałaburda)
M-1814 (Agnieszka Hałaburda)
M-1815 (Robert Gorzkowski)
Z-1810 (Robert Gorzkowski)

Jazgarzew:
U-1815 (Arkadiusz Kuba)
M-1816 (Arkadiusz Kuba)
M-1825 (Grzegorz Stańczyk)

Warszawa - Przemienienie Pańskie:
U-1881 (WZI)
U-1882 (WZI)

- Poprawiony został błąd wyświetlania aktów zgonów w Mszczonowie w roczniku 1907
- Usunięto duplikaty metryk ze św.Aleksandra, które kryły się pod numerami 109 i 127
- Zaktualizowano zakładkę "plany"
Rzeszotek_Łukasz - 03-03-2011 - 18:26
Temat postu:
W dniu 03.03.2011:

- do metryk zostały dodane indeksy z parafii

Żyrardów
M-1902 (Marta Nalazek)
M-1906 (Marta Nalazek)
M-1907 (Marta Nalazek)
M-1908 (Marta Nalazek)
M-1909 (Marta Nalazek)


-Zaktualizowano zakładkę "plany"
Rzeszotek_Łukasz - 05-03-2011 - 21:50
Temat postu:
W dniu 05.03.2011:

- do metryk zostały dodane zdjęcia z parafii:

Worów - http://metryki.genealodzy.pl/zs0469d - UMZ 1880-1881, UMZ 1890-1907
Głuchów - http://metryki.genealodzy.pl/zs1042d - Z 1891
Słomczyn - http://metryki.genealodzy.pl/zs1352d - UMZ 1869-1874

- do metryk zostały dodane indeksy z parafii:

Warka
U 1885 (Piotr Zajc wer. Aleksandra Heska)

Skierniewice
U 1880
U 1882
M 1890
Rzeszotek_Łukasz - 09-03-2011 - 10:17
Temat postu:
W dniach 06.03.2011-09.03.2011:

- do metryk zostały dodane zdjęcia z parafii:

Worów - http://metryki.genealodzy.pl/zs0469d - UMZ 1882-1889

- uzupełnione zostały barki w zdjęciach z parafii:

Żyrardów, Słomczyn, Łomna, Warka, Nadarzyn

- do metryk zostały dodana indeksy z parafii:

Żyrardów
U 1902
U 1904

Łomna
UMZ 1881
M 1884

Skierniewice
U 1879
M 1887

- Trwają prace nad kolejnymi materiałami do umieszczenia w serwisie, a jest ich co nie miara Wink
Rzeszotek_Łukasz - 10-03-2011 - 21:48
Temat postu:
W dniu 10.03.2011:

- do metryki zostały dodane zdjęcia z parafi:

Warka - http://metryki.genealodzy.pl/zs1312d - UMZ 1831-1840 (reszta rocznika już wkrótce!!)
Grodzisk Mazowiecki - http://metryki.genealodzy.pl/zs0067d

- pojawiły się nowe zespoły

Mszczonów - http://metryki.genealodzy.pl/zs0024d - UMZ 1889-1900


Wkrótce kolejne materiały Smile (m.in. Błonie)
Rzeszotek_Łukasz - 13-03-2011 - 16:12
Temat postu:
Dzień 13.03.2011 okazał się wcale nie być pechowym dla metryk albowiem:

- dodano zdjęcia z parafii:
Słomczyn- http://metryki.genealodzy.pl/zs1352d - UMZ 1826-1840, 1846, 1848-1859
Przybyszew - http://metryki.genealodzy.pl/zs1438d - U 1808
Łomna - http://metryki.genealodzy.pl/zs0512d - UMZ 1826-1830
Warka - http://metryki.genealodzy.pl/zs1312d - UMZ 1826-1829, 1841-1856 (Zatem mamy komplet w tym zespole Smile )

- dodano nowe zespoły:
Nowy Dwór Mazowiecki - http://metryki.genealodzy.pl/zs0745d - UMZ 1881, 1890; MZ 1920 - mojżeszowe
Piaseczno - http://metryki.genealodzy.pl/zs1398d - UMZ 1891, 1893 - mojżeszowe
Wiskitki - http://metryki.genealodzy.pl/zs0061d - UMZ 1904-1905
Błonie - http://metryki.genealodzy.pl/zs0065d - UMZ 1909

- uzupełniono braki w niektórych zespołach.

Przed nami kolejne materiały!

Zapraszam do indeksacji: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 14-03-2011 - 20:26
Temat postu:
Dzień 14.03 był na odmianę bogaty w indeksy:

- do metryk dodano indeksy z parafii:
Słomczyn
M 1860-1874 (Danuta Wasilewska-Lenart, Jerzy Stefańczyk

Warka
U 1888-1890 (Piotr Zajc wer. Aleksandra Heska)
Młochowski_Jacek - 17-03-2011 - 17:41
Temat postu:
Do metryk dodano zdjęcia
świętokrzyskie
Daleszyce - http://metryki.genealodzy.pl/zs0082d
UMZ: 1826-1837

mazowieckie
Łomna - http://metryki.genealodzy.pl/zs0512d
UMZ: 1831-1840
Młochowski_Jacek - 19-03-2011 - 23:45
Temat postu:
Do metryk dodano zdjęcia
świętokrzyskie
Opatów - http://metryki.genealodzy.pl/zs8036d
B: 1867-1889
Rzeszotek_Łukasz - 20-03-2011 - 17:08
Temat postu:
Do metryk dodano zdjęcia z parafii:
- Łomna - http://metryki.genealodzy.pl/zs0512d - UMZ 1841-1850

Do metryk dodano indeksy z parafii:
Jazgarzew
U 1824-1825 (Grzegorz Stańczyk, wer. Aneta Kaczmarek)

Nadarzyn
U 1815,1817 (Agnieszka Hałaburda, wer. Aneta Kaczmarek)
M 1811,1817 (Agnieszka Hałaburda, Robert Gorzkowski, wer. Aneta Kaczmarek)
Z 1811 (Robert Gorzkowski, wer. Aneta Kaczmarek)
Rzeszotek_Łukasz - 22-03-2011 - 00:03
Temat postu:
Do metryk dodano indeksy z parafii:
Warka
U 1879-1884, 1891-1892 (Piotr Zajc, wer. Aleksandra Heska)

Leszno
M 1830-1840 (Marzanna Chojnacka, wer. Stanisław Jażdżyk)
Młochowski_Jacek - 22-03-2011 - 09:05
Temat postu:
Do metryk dodano indeksy (582) z parafii Opatów
U-1896, U-1905 (Marek Kamiński)
Rzeszotek_Łukasz - 22-03-2011 - 20:57
Temat postu:
- Metryki zostały wzbogacone o indeksy z parafii:
Żyrardów
UZ 1906 (Elżbieta Ćwiklińska, Waldemar Chorążewicz)

- Przybyły zdjęcia z parafii:
Słomczyn
UMZ 1841-1842,1844-1845,1853

- Poprawione zostało kilka błędów w podziale katalogów i zespołów
- Uzupełnione "plany"
Rzeszotek_Łukasz - 27-03-2011 - 11:49
Temat postu:
- Do metryk dodano zdjęcia z parafii:
Łomna UMZ 1844-1877
Skierniewice UMZ 1891-1893

- Pojawił się nowy zespół:
Bieliny - http://metryki.genealodzy.pl/zs0571d - UMZ 1810-1822

- Dodano indeksy z parafii:
Łomna
M 1826, 1828-1843
Z 1828-1843, 1845-1853

Żyrardów
Z 1901, 1903 (Waldemar Chorążewicz, wer. Elżbieta Ćwiklińska)

Warka
U 1893 (Piotr Zajc, wer. Aleksandra Heska)

- Wprowadzono małe poprawki i usunięto zauważone błędy Wink

Zapraszamy do współpracy Wink
Rzeszotek_Łukasz - 29-03-2011 - 21:20
Temat postu:
- Do metryk dodano indeksy z parafii:
Mszczonów
UMZ 1906-1908 (Anna Tulej, Ewa Osipowicz, Aleksandra Heska)

Żyrardów
Z 1902 (Agnieszka Kubalska, wer.Waldemar Chorążewicz)

- Uzupełniono braki w indeksach z Łomny M 1845-1864, 1869-1901

- Uzupełniono zakładkę plany

Zapraszam do indeksacji parafii Świętokrzyskich (informacje w http://metryki.genealodzy.pl/plany.php). Zgłoszenia proszę przesyłać na adres metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 01-04-2011 - 23:58
Temat postu:
Z lekkim opóźnieniem
- Pojawił się nowy zespół ze świętokrzyskiego:

Mniów - http://metryki.genealodzy.pl/zs0091d - UMZ 1850-1868

- Pojawiły się nowe fotografie z parafii:

Daleszyce - UMZ 1847-1889 - http://metryki.genealodzy.pl/zs0082d

- Dodano indeksy z parafii:
Warka
U 1894-1895 (Piotr Zajc, wer. Aleksandra Heska

Leszno (wymaga jeszcze zmian nazw plików)
U 1826-1840 (Stanisław Jażdżyk, wer. Marzanna Chojnacka i Tomasz Bogiel)
U 1841-1850 (Bogusława Marczak, Maria Bagińska-Wierzbowska, wer. Maria Bagińska- Wierzbowska, Bogusława Marczak, Tomasz Bogiel)

Słomczyn
M 1850-1859 (Dorota Kowalczyk, wer. Jerzy Stefańczyk)
Rzeszotek_Łukasz - 05-04-2011 - 15:14
Temat postu:
Nowości z ostatnich dni, to:
- Nowy zespół:
Bieliny - http://metryki.genealodzy.pl/zs0437d - UMZ 1897, 1910

- Porcja indeksów:
Żyrardów
U 1909 (Agnieszka Kubalska, wer.Waldemar Chorążewicz)

Wiskitki
U 1904 (Justyna Sydry, wer Waldemar Chorążewicz, uzup. Grzegorz Gogacz)

Warka
U 1896-1897 (Piotr Zajc, wer. Aleksandra Heska)

- Kilka poprawek w wyświetlaniu fotografii

Zapomniałem wspomnieć, że pojawienie się fotografii z Mniowa i Bielin nie byłoby możliwe bez pomocy Katarzyny Monsiorskiej i Michała Marciniaka

Zapraszamy do współpracy! Wink
Rzeszotek_Łukasz - 08-04-2011 - 18:07
Temat postu:
I kolejna porcja nowości:
- Nowe indeksy:
Mszczonów
MZ 1901-1905 (Anna Tulej wer.Ewa Osipowicz)
U 1902-1905 (Anna Tulej wer.Ewa Osipowicz)

Słomczyn
M 1840-1842, 1844-1846, 1848-1849 (Dorota Kowalczyk, wer. Jerzy Stefańczyk)
Z 1860-1874 (Danuta Wasilewska-Lenart, Jerzy Stefańczyk)

- uzupełniona numeracja w małżeństwach z Łomny wykonana przez Grzegorza Gogacza

- plany, plany, plany Wink

Wkrótce powinny pojawić się kolejne fotografie z Bielin i Łęgonic Wink
Rzeszotek_Łukasz - 15-04-2011 - 22:37
Temat postu:
Sporo się wydarzyło, więc nie wiem od czego zacząć Wink

- Dodano indeksy do parafii:
Leszno
U 1851-1860 (Barbara Bogiel, Tomasz Bogiel, Marek Nowicki, Marcin Socha, weryfikacja Marek Nowicki, Marcin Socha, Marcin Prengowski, Tomasz Bogiel)

Słomczyn
M 1834-1839
UZ 1850 (Katarzyna Pasik wer. Jerzy Stefańczyk)
U 1861 (Barbara Koczwara wer. Jerzy Stefańczyk)
U 1860 (ind./wer. Jerzy Stefańczyk i Danuta Wasilewska-Lenart)

Warka
U 1898-1899 (Piotr Zajc wer. Aleksandra Heska)
M 1881-1882 (Ireneusz Miraś wer. Aleksandra Heska)

Wiskitki
M 1904 (Justyna Sydry wer. Waldemar Chorążewicz)
U 1905 (Justyna Sydry wer. Waldemar Chorążewicz)


- Pojawiły się nowe parafie:
Łęgonice - http://metryki.genealodzy.pl/zs1557d - UMZ 1810-1824
Bieliny - http://metryki.genealodzy.pl/zs0437d - UMZ 1884-1810


- Uzupełniono brakujące fotografie i poprawiono zauważone błędy

Także można wszystko podsumować wersem z piosenki Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa:
"Robota kipi, robota wre"

Zapraszamy do współpracy Wink
Rzeszotek_Łukasz - 10-06-2011 - 23:55
Temat postu:
Bardzo dawno nie robiłem update'a.
A w serwisie zmieniło się wiele:
Pojawiły się setki nowych indeksów, dziesiątki nowych zdjęć i kolejne setki są w trakcie przygotowywania.
Postaram się teraz robić takie cotygodniowe podsumowania.

A tymczasem bardzo dziękuję wszystkim osobom indeksującym dla metryk za włożoną pracę i serce!! Smile

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do indeksacji zapraszam do pisania: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 21-06-2011 - 12:28
Temat postu:
Nowe indeksy:
Warka - Z 1897-1899 (Piotr Zajc wer. Aleksandra Heska)
Słomczyn - Z 1851-1859 (Katarzyna Pasik wer. Jerzy Stefańczyk)
Nadarzyn - U 1821 (Agnieszka Hałaburda wer.Robert Gorzkowski, Aneta Kaczmarek)
Bogoria - UMZ 1823-1825 (ind. wer. Aneta Kaczmarek)
Rzeszotek_Łukasz - 26-06-2011 - 22:32
Temat postu:
Cotygodniowy update

Nowe indeksy:
Zakroczym M 1884; Z 1878-1889 (Ewa Sobieraj, wer. Incognito)
Warka Z 1875, 1893-1895 (Piotr Zajc, wer.Aleksandra Heska)
Warka Z 1896 (Zygmunt Borowy, wer.Aleksandra Heska)
Rzeszotek_Łukasz - 03-07-2011 - 23:13
Temat postu:
Jak co niedziela przedstawiam podsumowanie tygodnia:

Nowe indeksy
Nadarzyn U1813 Z1813-1814 (Agnieszka Hałaburda wer.Robert Gorzkowski)
Warka Z1876-1877,1890,1892 (Piotr Zajc wer.Aleksandra Heska)
Warka Z1891 (Zygmunt Borowy wer.Aleksandra Heska)
Słomczyn U1850-1859 (Katarzyna Pasik wer.Jerzy Stefańczyk)
Słomczyn Z1826-1830 (Barbara Koczwara wer.Danuta Wasilewska)

Nowe zespoły:
A właściwie jeden nowy zespół: Warszawa - Św. Stanisława BM - parafia wolska. W tej chwili mamy dostępną garść urodzeń wraz z indeksami, a niedługo powinny pojawić się również i małżeństwa Wink
Rzeszotek_Łukasz - 10-07-2011 - 22:04
Temat postu:
Nowe indeksy
Leszno U1876-1909 (ind./wer. Bogusława Marczak, Marzanna Chojnacka, Ewa Osipowicz, Urszula Rzepecka, Hubert Płowik, Włodek Jażdżyk, Marcin Socha, Marek Zając, Waldemar Chorążewicz, Stanisław Jażdżyk i Tomasz Bogiel)
Leszno U1808-1825 (Maria Mazurek, Maria Bagińska-Wierzbowska, Monika Piras, Michał Golubiński i Tomasz Bogiel)
A tym samym ukończone zostało indeksowanie urodzin rodem z Leszna. Wszystkim bohaterom tego dzieła gratuluję i dziękuję! Wink
Warka Z1886-1888 (Piotr Zajc wer.Aleksandra Heska)
Warka Z1889 (Zygmunt Borowy wer.Aleksandra Heska)
Nadarzyn U1819 (Agnieszka Hałaburda wer. Robert Gorzkowski)
Młochowski_Jacek - 13-07-2011 - 18:08
Temat postu:
Do metryk dodano zdjęcia
świętokrzyskie
Bogoria - http://metryki.genealodzy.pl/metryki.ph ... p;zs=0242d
UMZ: 1826-1907
Rzeszotek_Łukasz - 18-07-2011 - 00:33
Temat postu:
Nowe indeksy
Bogoria UMZ1826-1829 (ind./wer. Aneta Kaczmarek)
Warka M1893-1894 (Irneusz Miraś wer.Aleksandra Heska)
Warka Z1878-1879,1883-1884 (Piotr Zajc wer.Aleksandra Heska)
Warka Z1885 (Zygmunt Borowy wer.Aleksandra Heska)
Rzeczniów U1908-1909 (Danuta Skowroń wer.Aleksandra Heska) - inauguracja indeksów w zespole Rzeczniów!
Leszno M1808-1825 (ind./wer. Maria Mazurek, Maria Bagińska - Wierzbowska, Michał Golubiński i Tomasz Bogiel)
Leszno Z1808-1825 (ind./wer. Maria Mazurek, Maria Bagińska - Wierzbowska, Monika Piras, Michał Golubiński i Tomasz Bogiel)
Tym samym zakończony został etap indeksacji Leszna w okresie 1808-1825. Gratuluję i dziękuję! W międzyczasie pewnie będą pojawiać się poprawki i uzupełnienia
Szymanów U1887-1888 (Marek Wrocławski wer. Tomasz Bogiel) UWAGA niepełne księgi!

Uzupełnienia fotografii:
Warszawa - Św.Stanisław M oraz Z, poza tym U już powinno działać Wink
Skierniewice - do 1903 są już zdjęcia Wink

Uzupełnienia planów: http://metryki.genealodzy.pl/plany.php

Drobne poprawki i uzupełnienia w róznych zespołach Wink

Zapraszam do tworzenia wspólnego genealogicznego dzieła indeksacyjnego! Smile

P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Młochowski_Jacek - 31-07-2011 - 08:22
Temat postu:
Do metryk dodałem
Warszawa Św. Andrzeja U-1774-1825
Rzeszotek_Łukasz - 31-07-2011 - 22:19
Temat postu:
Długo oczekiwany update Wink
Nowe indeksy:
Słomczyn M1808-1825 (Dorota Kowalczyk wer.Jerzy Stefańczyk)
Szymanów U1895-1896 (Agnieszka Rychlik wer. Tomasz Bogiel)
Szymanów U1901-1902 (Agnieszka Kubalska wer. Ela Ćwiklińska)
Rzeczniów U1906 (Danuta Skowroń wer.Aleksandra Heska)
Rzeczniów U1907 (Janina wer.Aleksandra Heska)

Plus kilka poprawek Wink

Zapraszam indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 07-08-2011 - 21:32
Temat postu:
Niedzielne nowości przedstawiają się następująco:
Nowe indeksy
Szymanów U1905-1906 (Waldemar Chorążewicz wer. Elżbietaa Ćwiklińska)
Słomczyn Z1831-1836 (Barbara Koczwara wer. Danuta Lenart)
Rzeczniów U1874-1910 (Zygmunt Borowy, Janinka Łomocińska, Danuta Skowroń, Remigiusz Wójtewicz, Piotr Zajc, Daniel Zieliński wer. Aleksandra Heska)
A tym samym zakończona została indeksacja rzeczniowskich urodzin

Zapraszam indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 14-08-2011 - 17:30
Temat postu:
Dzisiejsza aktualizacja:

- Nowe indeksy
Szymanów U1907-1908 (Elżbieta Ćwiklińska i Waldemar Chorążewicz)
Szymanów M1879-1907 (Elżbieta Ćwiklińska i Waldemar Chorążewicz)
Słomczyn U1808-1813 (Dorota Kowalczyk wer. Jerzy Stefańczyk)
Żbików U1812-1815 (Małgorzata Szadkowska wer.Waldemar Chorążewicz)
Żbików U1809, Z1808,1810 (Paweł Adamski wer.Waldemar Chorążewicz)

- Została wprowadzona poprawka, dzięki której indeksy zawierają wszystkie nazwiska panieńskie matek (nie ucina ich w połowie). Na bieżąco będziemy poprawiać "uszkodzone" indeksy.

Zapraszam indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 21-08-2011 - 20:21
Temat postu:
I kolejny update:

- Nowe indeksy
Żbików M1811 (Małgorzata Szadkowska wer.Waldemar Chorążewicz)
Słomczyn Z1837-1839 (Barbara Koczwara wer.Jerzy Stefańczyk)
Leszno Z1826-1867 (ind./wer. Łukasz Rzeszotek, Michał Golubiński, Bogusława Marczak, Maria Bagińska- Wierzbowska, Marcin Prengowski, Maria Mazurek, Monika Piras i Tomek Bogiel)
Przybyszew UMZ1826-1850 (ind/wer Rafał Traczyk i Bronisław Popkowicz)
Warszawa-Św.Jan U1895,1900,1902-1903,1906,1908 (ind/wer Dorota Schmitt, Aleksandra Heska, Elżbieta Ćwiklińska, Paweł Marecki, Wiesław Widłaszewski)


Zapraszam indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 29-08-2011 - 16:31
Temat postu:
Oczekiwany od wczoraj update (stan na 28.08.2011)

- Nowe indeksy
Warka UZ 1808-1817; Z1818; M1808-1809 (ind/wer Paweł Dobrzyński, Ewa Dobrzyńska, Izabela Zaremba, Jan Rzechowicz)
Żbików M1812-1815; D1812-1815 (ind. Małgorzata Szadkowska wer. Waldemar Chorążewicz)


- Nowe fotografie
Nadarzyn UMZ1820-1825
Nadarzyn UMZ1826-1829
Sulisławice UMZ1814-1910
Warszawa św. Stanisława BM U1905-1907



Poszukujemy osób chętnych do weryfikacji indeksów (j.rosyjski i j.polski)


Zapraszam do indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 18-09-2011 - 19:41
Temat postu:
Długo oczekiwany update Wink
- Nowe indeksy
Żbików U1808,1810-1811,1821-1822; M1816-1822,1824-1825; Z1808-1810,1821-1822,1824-1825 (ind./wer. Małgorzata Szadkowska, Ewelina Chilińska, Waldemar Chorążewicz, Paweł Adamski)
Warka U1818-1819, Z1819 (ind./wer. Jan Rzechowicz, Paweł Dobrzyński, Izabela Zaremba)
Rzeczniów Z1874-1881,1883-1910 (ind/wer Bogdan Bartnik, Danuta Skowroń, Remigiusz Wójtowicz, Piotr Zajc, Daniel Zieliński, Aleksandra Heska.)

Poszukujemy osób chętnych do weryfikacji indeksów (j.rosyjski i j.polski)

Zapraszam do indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
P.S.2: Przyznam, że ten update nie zawiera wszystkich informacji, ale jedynie te, które nie pojawiły się w międzyczasie na forum Wink
Młochowski_Jacek - 07-10-2011 - 00:01
Temat postu:
Dodałem zdjęcia metryk zgonów parafii rzymskokatolickiej św. Stanisława w Warszawie (Wola) 1865-1999 z zasobu AAW w ilości ponad 87 tys metryk i tym samym liczba udostępnionych w projekcie aktów wzrosła do 1.058.624. W rzeczywistości jest trochę więcej gdyż w części ksiąg nie policzono metryk.
Młochowski_Jacek - 08-10-2011 - 18:21
Temat postu:
Dziś dodałem zdjęcia do pierwszej w Metrykach lubelskiej parafii
lubelskie
Janów Lubelski (1890-1907) - http://metryki.genealodzy.pl/zs0911d
U: 1890-1905
M: 1890-1903
Z: 1888-1897
Rzeszotek_Łukasz - 09-10-2011 - 18:34
Temat postu:
Długo oczekiwany update:

- Nowe indeksy
Żbików M1808-1810; Z1811
A to oznacza zakończenie prac nad indeksacją Żbikowa (1808-1822,1824-1825). Gratuluję zatem zespołowi w składzie: Małgorzata Szadkowska, Ewelina Chilińska, Waldemar Chorążewicz, Paweł Adamski
Nadarzyn U1811,1823-1835, 1838; M1824-1835, 1838; Z1824-1826, 1828, 1830-1831, 1833-1835, 1837-1838 (ind./wer. Elżbieta Misiewicz, Jan Rzechowicz, Robert Gorzkowski)
Warka U1820; M1812, 1814-1820 (ind/wer Jan Rzechowicz, Paweł Dobrzyński, Izabela Zaremba)
Warka M1895-1900 Z1880-;1883 (ind/wer Aleksandra Heska, Ireneusz Miraś, Zygmunt Borowy, Piotr Zajc)
Bogoria UMZ 1830-1832 (ind/wer Aneta Kaczmarek)
Rzeczniów M 1874-1910 (ind/wer Bogdan Bartnik, Zygmunt Borowy, Danuta Skowroń, Remigiusz Wójtowicz, Piotr Zajc, Daniel Zieliński, Aleksandra Heska)
Gratuluję zatem zespołowi rzeczniowskiemu pod kierownictwem Oli za ukończenie tak bogatej w metryki parafii Smile
Słomczyn Z1808-1813 (ind/wer Dorota Kowalczyk, Jerzy Stefańczyk)
Jazgarzew U1810; M1811-1812, 1819-1820 (ind/wer Aneta Kaczmarek, Arkadiusz Kuba, Grzegorz Stańczyk)
Łęgonice UMZ1810-1825 (ind/wer Ewelina Chilińska, Łukasz Rzeszotek)
Szymanow Z1882-1903 (ind/wer Waldemar Chorążewicz, Ewelina Chilińska, Daniel Zieliński, Elżbieta Ćwiklińska, Tomasz Bogiel)

- Nowe fotografie
Batorz http://metryki.genealodzy.pl/zs0682d
Potok Wielki http://metryki.genealodzy.pl/zs0851d
Borów http://metryki.genealodzy.pl/zs0865d

Wkrótce nowe zespoły i kolejne indeksy


Zapraszam do indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 16-10-2011 - 23:06
Temat postu:
Dzisiejszy update:
- Nowe indeksy
Księżomierz U1880-1900; M1880-1901; Z1880-1903 (ind/wer Danuta Wasilewska)
Borów U1891-1906; M1879-1910; Z1894-1903 (ind/wer Ewa Drwal, Grzegorz Gawdzik)
Słomczyn U1826-1830 (ind/wer Barbara Koczwara, Danuta Wasilewska, Jerzy Stefańczyk)

- Nowe fotografie
Warszawa św.Trójca http://metryki.genealodzy.pl/zs9215d
Gierczyce http://metryki.genealodzy.pl/zs1036d

Wkrótce nowe zespoły i kolejne indeksy


Zapraszam do indeksacji!


P.S.: Czekamy na ewentualne uwagi o błędach: metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 05-01-2012 - 21:35
Temat postu:
Szanowni Państwo,
Jak ostatni post wskazuje, dawno nie pisałem, co mogło oznaczać, że w projekcie nic się nie zmienia. Oczywiście byłoby to błędna myśl, gdyż z dnia na dzień baza indeksów lub zdjęc się powiększa. Nasze domowe twarde dyski pękają w szwach od ilość (już nie liczby, a ilości) zdjęć, które mamy nadzieję w tym roku pojawią sie on-line. Kolejne materiały już czekają na naszych wspaniałych fotografów w archiwach i parafiach.
W międzyczasie (nie jestem w stanie spamiętać wszystkich parafii i nazwisk wspaniałych ludzi, którzy przy nich pracują za co przepraszam) pojawiły się indeksy i zdjęcia m.in.: Brodowych Łąk, Nadarzyna, Jazgarzewa, Słomczyna, Borowa, Błonia, Św.Stanisława i wielu innych.
Dowodem na ciągł działania jest z pewnością strona: http://metryki.genealodzy.pl/rejestry.php gdzie w tej chwili stan zindeksowanych materiałów względem wszystkich fotografii dostępnych stanowi 30%. Jak mówiłem liczba zdjęć rośnie, a stan ten utrzymywany jest cały czas.
Nie da się ukryć, że idealnie by był, aby stan ten wynosił 100%, ale 50% jest z pewnością w zasięgu Państwa i naszym. Zatem zapraszam do współpracy.

P.S.: Proszę wybaczyć braki odpowiedzi na maile, ale czasami nawet na tę prostą czynność brakuje czasu.
Rzeszotek_Łukasz - 08-05-2012 - 20:58
Temat postu:
- Nowe indeksy
Gierczyce U1889-1905 (ind/wer Eugeniusz Forma)
Łyse M1885-1896 (ind/wer Walenty Adamiec, Igor Daniszewski, Joanna Iwona, Tadeusz Chitruszko, Łucja Zatorska, Irena Suchodolska, Karolina Kosińska, Waldemar Chorążewicz,Tadeusz Chitruszko)
Brodowe Łąku UMZ1826-1839, 1832-1844, 1854-1865, 1871-1908 (ind/wer Irena Suchodolska, Albin Kożuchowski, Waldemar Chorążewicz, Tadeusz Chitruszko, Łucja Zatorska, Igor Daniszewski)
Rzeszotek_Łukasz - 27-06-2012 - 23:33
Temat postu:
Powoli wracamy do gry Wink
Dzięki pomocy Sebastiana Gąsiorka do serwisu trafiły nowe parafie oraz uzupełnienia:
0069d Izdebno Kośc.
1300d Jeziórka
1308d Piaseczno
1448d Piaseczno
1748d Zgierz
0864d Annopol
0074d Nadarzyn
0424d Bogoria

Do tego jeszcze porcja indeksów z Bielin (ind./wer. Jolanta Czerwiec), Izdebna, Annopola (ind./wer. Ewa Drwal z zespołem), Słomczyna.

C.D.N... Wink
sebastian_gasiorek - 30-06-2012 - 16:08
Temat postu:
W ostatnich dniach do metryk dodałem zdjęcia:

1428d - (1808-1825) Jeziórka
1448d - (1866-1868) Czarnożyły
1601d - (1889-1902) Brochów
1606d - (1885-1908) Młodzieszyn
1446d - (1867-1869) Cieszęcin
0061d - (1831-1845) Wiskitki
Rzeszotek_Łukasz - 01-07-2012 - 15:54
Temat postu:
Do sieci trafiły indeksy z:
Bielin
Młodzieszyna
Izdebna
sebastian_gasiorek - 03-07-2012 - 10:26
Temat postu:
W metrykach zamieściłem następujące zdjęcia:

1447d - (1866-1870) Czarnocin
1279d - (1886-1908) Rybno
1278d - (1856-1905) Giżyce

Tym samym osiągnęliśmy już liczbę 100 zespołów udostępnionych w ramach projektu.

W najbliższych dniach spodziewane są kolejne aktualizacje. Smile
sebastian_gasiorek - 04-07-2012 - 10:22
Temat postu:
Nadeszła kolejna partia zdjęć do metryk:

0061d - (1846-1855) Wiskitki
1048d - (1887-1907) Pszczonów
1245d - (1890-1905) Brzozów
1364d - (1850-1905) Rembertów
1352d - (1890-1904) Słomczyn
1439d - (1821) Rembertów

Miłego przeglądania Smile
sebastian_gasiorek - 04-07-2012 - 21:25
Temat postu:
Kolejna paczka zdjęć została udostępniona na stronie.

0073d - (1818) Bieliny Kap. - śluby i zapowiedzi
0849d - (1878-1908) Blinów (urodzenia)
1292d - (1826-1875) Błędów
0513d - (1826-1837) Kazuń Polski
0887d - (1880-1909) Zbelutka
0843d - (1881-1895) Sobótka (urodzenia)
sebastian_gasiorek - 07-07-2012 - 21:17
Temat postu:
Witam,

Mamy kolejną partię zdjęć na serwerze http://metryki.genealodzy.pl.

0191d - (1808-1825) Osuchów
0097d - (1906-1911) Wyszków
1436d - (1808-1825) Pieczyska
1421d - (1810-1825) Błędów
0194d - (1808-1825) Wiskitki
0188d - (1808-1825) Mszczonów (gmina i miasto)

Życzę miłego przeglądania. Smile
Rzeszotek_Łukasz - 08-07-2012 - 12:23
Temat postu:
Tuż obok zdjęć w serwisie pojawiają się również indeksy w tym m.in.:
Warszawa - Św.Krzyż, Izdebno, Wyszków, Bieliny, Rembertów...
Rzeszotek_Łukasz - 09-07-2012 - 18:50
Temat postu:
W dzisiejszej aktualizacji:
Parafia Małogoszcz (ŚK), gdzie w księdze zgonów 1863 można znaleźć liczne metryki dotyczące uczestników jednej z największych bitew powstania styczniowego.
Dodatkowo jest to pierwsza ze 123 parafii znajdującej się w zasobie AD Kielce. Wkrótce kolejne Smile


Zapraszamy do indeksacji: metryki@gmail.com
sebastian_gasiorek - 09-07-2012 - 20:54
Temat postu:
Uzupełniając post Łukasza oprócz metryk Małogoszcza pojawiły się:

1292d - (1845-1869) Błędów
0073d - (1827-1883) Bieliny Kapitulne
sebastian_gasiorek - 10-07-2012 - 21:58
Temat postu:
Kolejna porcja zdjęć jest dostępna na serwerze:

1446d - (1864) Cieszęcin
1421d - (1887-1904) Brodnia
1412d - (1865-1872) Boguszynce
0185d - (1809-1825) Izdebno Kościelne
1420d - (1808-1825) Belsk Duży

Zapraszamy do przeglądania i indeksacji Smile
sebastian_gasiorek - 11-07-2012 - 12:36
Temat postu:
Zapraszam do przeglądania zdjęć parafii Świętomarz (ŚK).
Jest to kolejna parafia dostępna na portalu metryki z zasobu AD Kielce.
sebastian_gasiorek - 13-07-2012 - 10:21
Temat postu:
Nowe zdjęcia na portalu metryki:

9233d - (1583-1620, 1647-1672 [śluby]) Warszawa Św. Jan [MZ]
0866d - (1876-1906) Świeciechów [LB]
0815d - (1814, 1878-1909) Słupia Nadbrzeżna [ŚK]
sebastian_gasiorek - 14-07-2012 - 15:18
Temat postu:
Na portalu metryki pojawiły się zdjęcia z prawosławnej parafii Zaśnięcia NMP.

Zapraszamy do przeglądania.
sebastian_gasiorek - 14-07-2012 - 22:28
Temat postu:
Jeszcze jedna aktualizacja w dniu dzisiejszym Smile
Do metryk dodałem zdjęcia:

1329d - (1896-1911) Warszawa Św. Marii Magdaleny
0498d - (1879-1910) Kamieńczyk (MZ)
0024d - (1878-1879) Mszczonów (MZ)
0158d - (1810-1910) Koprzywnica (ŚK)
sebastian_gasiorek - 17-07-2012 - 09:50
Temat postu:
Nowe zdjęcia na portalu metryki :

0813d - (1890-1908) Ptkanów (ŚK)
0998d - (1872-1904) Lipce Reymontowskie (ŁD)
0033d - (1828-1908) Borzęcin (MZ)
sebastian_gasiorek - 19-07-2012 - 00:09
Temat postu:
Nowe zespoły dostępne na stronie http://metryki.genealodzy.pl:

1462d - (1878) Drużbin (ŁD)
0847d - (1890-1906) Ruszków (ŚK)
0681d - (1890-1908) Postoliska (MZ)
0534d - (1885-1908) Niegów (MZ)
1756d - (1856-1871) Żelechlinek (ŁD)
Rzeszotek_Łukasz - 19-07-2012 - 01:49
Temat postu:
Oczywiście oprócz samych metryk przybywają również indeksy są to m.in.:
Borzęcin, Niegów, Kamieńczyk.

Aktualny stan materiałów zindeksowanych na stronie: http://metryki.genealodzy.pl/rejestry.php

Zachęcam również do przyjrzenia się naszej mapie dostępnych zespołów: http://metryki.genealodzy.pl/gmapa.php
Robi się coraz ciaśniej, a to jeszcze nie koniec Smile

Zapraszam do indeksacji!
metryki@gmail.com
Rzeszotek_Łukasz - 08-08-2012 - 19:47
Temat postu:
Do metryk zostały dodane:
USC i Parafia św.Anny w Wilanowie - 1737-1848
Osiek - 1810-1908
Parafia Św. Marii Magdaleny w Warszawie - 1896-1911
Łomna - 1902-1906

Plus świeża porcja indeksów Smile

Zapraszam chętnych do indeksowania

Stan prac: http://metryki.genealodzy.pl/rejestry.php


Zapraszam do indeksacji!


P.S.: Zapraszam do uzupełnienia o dane rodziców indeksów z Osieka!
Rzeszotek_Łukasz - 12-08-2012 - 20:28
Temat postu:
Najświeższa aktualizacja:

1890-1906 0925d Bieliny
1810-1910 0246d Staszów
1808-1823 0687d Kazuń Polski
1890-1909 0822d Rzeczyca Ziemiańska
1901-1910 1328d Warszawa (św. Florian)
1813-1864 4175/10 Lelów
1637-1867 7083/10 Rembieszyce
1795-1874 8709/10 Tarczek
1734-1881 7455/10 Sancygniów
1791-1843 5257/10 Moskorzew



Zapraszamy do indeksacji
sebastian_gasiorek - 25-08-2012 - 22:55
Temat postu:
Do projektu metryki dodano w ostatnim czasie zdjęcia:

ARCHIWUM DIECEZJI KIELECKIEJ:

2101/10 - (1604-1872) Gnojno (świętokrzyskie)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

7145/8 - (1682-1901) Rokitno (mazowieckie)


AP WARSZAWA:

1328d - (1901M, 1905U-t1, 1907U-t2, 1907U-t3, 1908Z, 1909U-t2) Warszawa (św. Florian/MB Loretańska)


AP WARSZAWA - ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:
1353d - (1826-1863) Sobików (mazowieckie)


AP ŁÓDŹ:

1512d - (1874) Kłomnice (śląskie)
1530d - (1874) Kruszyna (łódzkie)
1560d - (1856) Lękińsko (łódzkie)
1561d - (1856) Łobudzice (łódzkie)
1579d - (1868) Maluszyn (łódzkie)
1586d - (1874) Mierzyn (łódzkie)
1609d - (1877) Oszkowice (łódzkie)
1659d - (1877-1878) Sadkowice (łódzkie)
1694d - (1883) Szczerców (łódzkie)
1755d - (1877) Żelazna (łódzkie)
sebastian_gasiorek - 07-09-2012 - 18:45
Temat postu:
Do projektu metryki dodano w ostatnim czasie zdjęcia:

ARCHIWUM DIECEZJI KIELECKIEJ:

5054/10 - (1764-1870) Mierzwin (świętokrzyskie)
3261/10 - (1594-1824) Kielce (Katedra) (świętokrzyskie)
1387/10 - (1603-1833) Daleszyce (świętokrzyskie)
3597/10 - (1697-1836) Kossów (świętokrzyskie)
136/10 - (1797-1864) Bebelno (świętokrzyskie)
1575/10 - (1826-1871) Dobrowoda (świętokrzyskie)
4660/10 - (1797-1876) Łętkowice (małopolskie)
2230/10 - (1797-1876) Goszcza (małopolskie)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

176/8 - (1808-1825) Rokitno (mazowieckie)
5641/8 - (1765-1782) Nur (mazowieckie)

AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

385d - (1888-1912) Osiek (mojż) (świętokrzyskie)
487d - (1844-1895) Annopol (mojż) (lubelskie)
sebastian_gasiorek - 14-09-2012 - 00:23
Temat postu:
Do projektu metryki dodano w ostatnim czasie zdjęcia:

ARCHIWUM DIECEZJI KIELECKIEJ:

6769/10 - (1765-1878) Przyłęk (śląskie)
5153/10 - (1677-1863) Minoga (małopolskie)
452/10 - (1813) Bogucice (świętokrzyskie)
500/10 - (1658-1724) Bolmin (świętokrzyskie)
1004/10 - (1662-1691) Chodów (małopolskie)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

9159d - (M1869-1887) Warszawa św. Andrzej (mazowieckie)


AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

488d - (1869-1884) Baranów Sandomierski (podkarpackie)

AP WARSZAWA

160d - (A1828-1900) Warszawa (Nawiedzenia NMP) (mazowieckie)
sebastian_gasiorek - 30-10-2012 - 08:24
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

ARCHIWUM DIECEZJI KIELECKIEJ:

145/10 - (1586-1873) Bejsce (świętokrzyskie)
273/10 - (1697-1860) Biechów (świętokrzyskie)
409/10 - (1649-1889) Bobin (małopolskie)
436/10 - (1697-1872) Bodzentyn (świętokrzyskie)
5560/10 - (1641-1867) Nowe Brzesko (małopolskie)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

1062d - (1879-1886) Chotomów (mazowieckie)


AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

852d - (1890-1909) Iwaniska (świętokrzyskie)


AP ŁÓDŹ

1387d - (1893-1911) Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
1392d - (1890-1911) Bałdrzychów (łódzkie)
1447d - (1895-1912) Czarnocin (łódzkie)
1453d - (1889-1911) Dąbrowice (łódzkie)
2310d - (1906-1909) Łódź (mariawici) (łódzkie)


AP WARSZAWA

185d - (1808-1825) Warszawa cyrkuł III (mazowieckie)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

1422d - (1808-1820) Boglewice (mazowieckie)
1015d - (1891-1909) Brzeziny (łódzkie)
1432d - (1808-1825) Łęczeszyce (mazowieckie)
1306d - (1826-1873) Mogielnica (mazowieckie)
1434d - (1808-1818) Mogielnica (mazowieckie)
1442d - (1808-1825) Wilków Pierwszy (mazowieckie)


AP PUŁTUSK

0112d - (1856, 1866-1870, 1909-1911) Brodowe Łąki (mazowieckie)
0078d - (1874-1908) Pokrzywnica (mazowieckie)
0005d - (1901-1908) Pułtusk (mazowieckie)
sebastian_gasiorek - 03-11-2012 - 13:34
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

ARCHIWUM DIECEZJI KIELECKIEJ:

689/10 - (1615-1863) Brzeziny (świętokrzyskie)
793/10 - (1820-1868) Busko-Zdrój (świętokrzyskie)
1029/10 - (1767-1867) Chomentów (świętokrzyskie)
3498/10 - (1810-1865) Chrząstów (śląskie)
3181/10 - (1731-1847) Kazimierza Mała (świętokrzyskie)
3183/10 - (1681-1870) Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

1659/8 - (1754-1802) Drwalew (mazowieckie)
9159/8 - (U1904-1911) Warszawa (św. Andrzej) (mazowieckie)


AP WARSZAWA

174d - (1751-1825) Służew (mazowieckie)
160d - (A-1891) Warszawa (Nawiedzenia NMP) (mazowieckie)
1328d - (Ut1-1909) Warszawa (św. Florian) (mazowieckie)
170d - (1808-1825) Zerzeń (mazowieckie)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

1308d - (1851-1856, 1859) Piaseczno (mazowieckie)
1352d - (1905) Słomczyn (mazowieckie)
1313d - (1826-1875) Wilków Pierwszy (mazowieckie)
sebastian_gasiorek - 06-11-2012 - 00:39
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

0388d - (1877-1909) Beszowa (świętokrzyskie)


AP ŁÓDŹ:

1387d - (1901) Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
1396d - (1808-1830) Bednary-Wieś (łódzkie)
1426d - (1808-1820) Brzeźnio (łódzkie)
1556d - (1892-1911) Kutno-Łąkoszyn (łódzkie)
1571d - (1860-1887) Łowicz (Kolegiata) (łódzkie)
2324d - (1907-1911) Pabianice (łódzkie)
1748d - (1880-1899) Zgierz (łódzkie)


AP WARSZAWA

1898d - (1892-1911) Warszawa - Pułk Kozacki (mazowieckie)
0165d - (1808-1825) Warszawa-Tarchomin (mazowieckie)
0178d - (1810-1825) Warszawa-Wola (mazowieckie)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

1430d - (1808-1825) Lewiczyn (mazowieckie)
sebastian_gasiorek - 18-11-2012 - 23:19
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

0153d - (1810-1909) Goźlice (świętokrzyskie)
0154d - (1812-1909) Góry Wysokie (świętokrzyskie)


AP ŁÓDŹ:

1405d - (1808-1865) Biała (łódzkie)
1409d - (1809-1830) Bielawy (łódzkie)
1537d - (1894-1902) Kutno (łódzkie)
1543d - (1866-1876) Lipce Reymontowskie (łódzkie)
1571d - (1840-1859) Łowicz (Kolegiata) (łódzkie)
1570d - (1811-1830, 1845-1855) Łowicz (św. Ducha) (łódzkie)
1563d - (1883-1885) Łódź (św. Krzyża) (łódzkie)
1566d - (1850-1859, 1870-1876, 1881) Łódź (Św. Trójcy) (łódzkie)
1590d - (1866-1910) Miłonice (łódzkie)
1606d - (1877-1899) Oporów (łódzkie)
1748d - (1900-1902, 1907-1909) Zgierz (łódzkie)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK

0239d - (1874-1911) Lubiel (mazowieckie)
sebastian_gasiorek - 02-12-2012 - 00:53
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AD KIELCE:

1152/10 - (1691-1826) Cierno (SK)


AP KIELCE:

1015d - (1890-1911) Kielce (św. Wojciecha) (SK)


AP WARSZAWA:

0196d - (1901-1911) Warszawa św Trójcy (praw) (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1228d - (1898-1904) Sochaczew-Trojanów (MZ)
0080d - (1826-1833) Żbików (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1387d - (1855-1865) Aleksandrów Łódzki (ŁD)
1388d - (1892-1911) Aleksandrów Łódzki (ewang) (ŁD)
1396d - (1831-1865) Bednary-Wieś (ŁD)
1492d - (1894-1911) Imielno (ŁD)
1537d - (1910-1911) Kutno (ŁD)
1573d - (1856-1874) Łowicz (ŁD)
1571d - (1808-1839) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
1606d - (1900-1910) Oporów (ŁD)
1694d - (1883) Szczerców (ŁD)
1748d - (1906) Zgierz (ŁD)
1749d - (1877-1900) Zgierz (ewang) (ŁD)
Rzeszotek_Łukasz - 02-12-2012 - 01:28
Temat postu:
Dodam jeszcze, że materiały takie jak:
Łódź Św.Krzyż, Łowicz Św.Duch, Miłonice, Brzeźnio, Biała
zostały przygotowane do publikacji przez Agnieszkę (moyra777) Smile
sebastian_gasiorek - 09-12-2012 - 01:36
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AD KIELCE:

1152/10 - (1826-1885) Cierno (SK)


AP WARSZAWA:

0176d - (A 1808-1825) Warszawa-Wilanów (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0187d - (1878-1911) Bielawy (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0086d - (1826-1850) Brok (MZ)
0673d - (1889-1911) Jednorożec (MZ)
0102d - (1887, 1893-1911) Krzynowłoga Wielka (MZ)
0005d - (A-1901-1903, 1909) Pułtusk (MZ)
0638d - (1906-1911) Różan (MZ)
0097d - (1879-1883, 1893-1905) Wyszków (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1387d - (1821-1854) Aleksandrów Łódzki (ŁD)
1566d - (1860-1869) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
1430d - (1871-1893) Burzenin (ŁD)
1540d - (1908) Kutno (ŁD)
2338d - (1898,1910) Łęczyca (ŁD)
1577d - (1877, 1880-1886) Maków (ŁD)
1597d - (1877-1885) Nieborów (ŁD)
Rzeszotek_Łukasz - 09-12-2012 - 11:41
Temat postu:
Dodam, że w przygotowaniu do publikacji powyższych metryk brali udział: Beata Żelichowska, Arkadiusz Lipiec oraz Łukasz Rakocki
sebastian_gasiorek - 16-12-2012 - 15:08
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1395d - (1893-1910) Bedlno (ŁD)
1484d - (1817-1849,1869) Bełchatów-Grocholice (ŁD)
1428d - (1894-1911) Buczek (ŁD)
1563d - (Z-1883-1884, UZ-1886, U-1887) Łódź św. Krzyż (ŁD)
1620d - (1909-1911) Pątnów (ŁD)
1663d - (1877-1911) Sieradz (ŁD)
1719d - (1871-1905) Wieluń (ŁD)


AP WARSZAWA:

0189d - (1808-1825) Warszawa cyrkuł VII (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1353d - (1864-1907) Sobików (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0213d - (1803-1911) Bolimów (ŁD)
0299d - (1888-1912) Łowicz św Ducha (ŁD)


MUZEUM TWIERDZY MODLIN:

5720/10 - (1694-1894) Okuniew (MZ)
sebastian_gasiorek - 31-12-2012 - 13:16
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1397d - (1809-1825) Bełchatów (ŁD)
1398d - (1837-1866) Bełchatów (ewang.) (ŁD)
1484d - (1817-1849,1869) Bełchatów-Grocholice (ŁD)
1427d - (1892-1909) Brzyków (ŁD)
1428d - (1894-1911) Buczek (ŁD)
1433d - (1894-1911) Charłupia Mała (ŁD)
1434d - (1893-1911) Charłupia Wielka (ŁD)
1460d - (1872-1908) Domaniewice (ŁD)
1523d - (1893-1911) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1524d - (1893-1911) Konstantynów Łódzki (ewang.) (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

1570d - (1831-1844, 1856-1866, 1876-1887) Łowicz św. Ducha (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0079d - (1874-1908) Dzierżenin (MZ)
0676d - (1892-1905) Lipniki (MZ)
Rzeszotek_Łukasz - 06-01-2013 - 21:39
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

AD KIELCE:

5026/10 - (1731-1852) Miechów (MP)
5051/10 - (1826-1878) Mieronice (SK)
7143/10 - (1722-1867) Rokitno (ŚL)


AP ŁÓDŹ:

1401d - (1893-1908) Bełdów (ŁD)
0556d - (1890-1911) Błonie (ŁD)
1421d - (1856-1865) Brodnia-Glinno (ŁD)
1443d - (1871-1875) Chwalborzyce (ŁD)
1444d - (1872) Cielądz (ŁD)
0355d - (1890-1911) Dalików (ŁD)
1452d - (1909-1911) Dąbrowa Wielka (ŁD)
0555d - (1890-1911) Domaniew (ŁD)
1462d - (1887-1905) Drużbin (ŁD)
1473d - (1893-1909) Głogowiec (ŁD)
1478d - (1877) Godzianów (ŁD)
1488d - (1895-1907 1910) Gruszczyce (ŁD)
1504d - (1886-1911) Kamionacz (ŁD)
1522d - (1892-1911) Konopnica (ŁD)
1942d - (1902-1909) Łódź-Łagiewniki (ŁD)
1563d - (M1886, MZ1887, UMZ1888-1890, B1891) Łódź, Św.Krzyża (ŁD)
1566d - (1881-1887) Łódź, Św.Trójcy (ŁD)
1662d - (1890-1911) Siedlec (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0171d - (1808-1825) Błonie (MZ)
1232d - (U1902-09, Z1889-08 ) Kampinos (MZ)
0070d - (1902-1910) Kaski (MZ)
1008d - (1878-1879, 1887-1907) Maków (ŁD)
1256d - (1878-1907) Mikołajew (MZ)
1350d - (1863-1908) Prażmów (MZ)
0078d - (1882-1909) Rokitno (MZ)
1353d - (1908-1909) Sobików (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0193d - (1877-1911) Bąków (ŁD)
0314d - (1820-1821) Bielawy (ŁD)
0422d - (1909-1911) Domaniewice (ŁD)
0203d - (1886-1911) Kompina (ŁD)
0196d - (1811, 1814-1825) Łowicz (ŁD)
0300d - (1888-1893) Łowicz (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0089d - (1885-1892) Długosiodło (MZ)
0638d - (1906-1911) Różan (MZ)

Dzisiejsza aktualizacja pozwoliła nam na udostępnienie w sumie 300 zespołów, w których można naliczyć ponad 3 miliony metryk!

O skali zasobu może świadczyć poniższa mapa:
http://metryki.genealodzy.pl/gmapa.php

Sukces ten jest wynikiem wspaniałej pracy zespołu osób, które numerują metryki, a są to:
Eliza Parcheniak, Monika Wojewodka, Beata Żelichowska, Agnieszka (Moyra777), Marta Nalazek, Arkadiusz Lipiec, Jacek Chojak, Jarosław Kulwicki, Łukasz Rakocki oraz Bronisław Popkowicz.
Dzięki Ich pracy zbliżamy się do pełnego udostępnienia zasobu AP Łowicz, zasób z AP Grodzisk Maz. jest na bieżąco udostępniany, podobnie w przypadku AP Pułtusk. Nie wspomnę o lawinowo napływających plikach z Łodzi, które również w tempie rakietowym pojawiają się w serwisie.

Jednocześnie wielkie gratulacje należą się Sebastianowi Gąsiorkowi, który przygotował wiele udogodnień dla numerujących, a także kilka skryptów, które pozwalają na masowe udostępnienie plików za jednym kliknięciem myszki.

Mam nadzieję, że kolejną setkę dzięki Państwa pomocy osiągniemy jeszcze szybciej, szczególnie, że posiadamy narzędzia, które na to pozwalają.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o zespołach indeksujących, z których na bieżąco spływają kolejne arkusze. Bez Was, ten serwis byłby pusty i należą się dla Was medale i fanfary za pracę, którą wykonujecie.
W najbliższym czasie chcielibyśmy przygotować program do indeksowania, który mamy nadzieje ułatwi Wam pracę i jeszcze bardziej ją umili Smile

Raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc przy tworzeniu tego niesamowitego dzieła.

Zapraszam do współpracy każdego, kto chciałby rozwijać serwis: metryki.genealodzy.pl

metryki@gmail.com
sebastian_gasiorek - 09-01-2013 - 00:31
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1409d - (1831-1865) Bielawy (ŁD)
1442d - (1848, 1871-1876) Chruślin (ŁD)
1448d - (1886-1911) Czarnożyły (ŁD)
1456d - (1879-1910) Dmosin (ŁD)
1457d - (1865-1910) Dobra (ŁD)
1505d - (1880-1910) Kaszewy (ŁD)
1551d - (1893-1911) Łanięta (ŁD)
1571d - (1856) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
1597d - (1886-1911) Nieborów (ŁD)
1637d - (1866-1886) Pszczonów (ŁD)
1652d - (1876-1911) Rudlice (ŁD)
1663d - (1885,1887) Sieradz (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0500d - (1838-1905) Grodziec (MZ)
1123d - (1877-1892) Jeruzal (ŁD)
0861d - (1883-1909) Leoncin (MZ)
0072d - (1858-1892) Lutkówka (MZ)
1304d - (1826-1875) Łęczeszyce (MZ)
0826d - (1876-1904) Serock (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0188d - (1825, 1870, 1878-1911) Chruślin (ŁD)
0242d - (1812-1911) Kocierzew Pd. (ŁD)
sebastian_gasiorek - 22-01-2013 - 12:18
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP KIELCE ODDZIAŁ W SANDOMIERZU:

0375d - (1867-1902) Kiełczyna (SK)
0156d - (1810-1909) Kleczanow (SK)
0157d - (1810-1909) Klimontow (SK)
0367d - (1875-1910) Koniemłoty (SK)
0380d - (1875-1910) Kurozwęki (SK)
0850d - (1881-1909) Modliborzyce (SK)
0252d - (1826-1910) Połaniec (SK)
0247d - (1810-1910) Strzegom (SK)
0250d - (1810-1910) Wiśniowa (SK)
0934d - (1890-1903) Wrzawy (SK)


AP ŁÓDŹ:

1730d - (1872-1910) Wojków (ŁD)
1743d - (1879-1911) Zduńska Wola (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1113d - (1892-1907) Biała Rawska (ŁD)
1293d - (1826-1875) Boglewice (MZ)
0024d - (1888) Mszczonów (MZ)
1072d - (1890-1897) Rawa Maz. (MZ)
1031d - (1863,1867-1868,1875-1876, 1883-1884, 1886 1892, Aneksy) Rawa Mazowiecka (MZ)
1452d - (1808-1821) Sobików (MZ)
0509d - (1826-1850) Wieliszew (MZ)
0689d - (1808-1825) Wieliszew (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0310d - (1865-1911) Bełchów (ŁD)
0300d - (1894-1912) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
0189d - (1878-1911) Oszkowice (ŁD)
0190d - (1878-1911) Sobota (ŁD)
0191d - (1865-1911) Waliszew (ŁD)
0194d - (1810, 1877-1911) Zduny (ŁD)
0195d - (1820, 1822-1823, 1877-1911) Złaków Kościelny (ŁD)


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

9233d - (1887) Warszawa Św. Jan (MZ)
sebastian_gasiorek - 29-01-2013 - 20:57
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AD KIELCE:

1505/10 - (1731-1863) Dębno (SK)
1644/10 - (1895-1909) Drochlin (ŚL)
2148/10 - (1788-1873) Gołcza (MP)
2596/10 - (1746-1863) Imbramowice (MP)
2623/10 - (1717-1892) Iwanowice (MP)
3630/10 - (1797-1890) Koszyce (MP)
3639/10 - (1825-1878) Kościelec (MP)
5229/10 - (1693-1770, 1908-1918) Mokrsko Dolne (SK)
7866/10 - (1672-1866) Sokolina (SK)
9732/10 - (1874-1864) Wolica (SK)
10170/10 - (1736-1869) Zborówek (SK)


AP KIELCE:

2839d - (1810-1909) Bałtów (SK)
0074d - (1810-1909) Bodzentyn (SK)
3085d - (1895-1906) Skarż.-Kam. Bzin (SK)


AP ŁÓDŹ:

1394d - (1808-1865) Bąków Górny (ŁD)
1415d - (1809-1907) Bolimów (ŁD)
1453d - (1826-1850) Dąbrowice (ŁD)
1507d - (1878-1912) Kazimierz (ŁD)
1517d - (1865-1889) Kołacinek (ŁD)
1527d - (1887-1911) Koźle (ŁD)
1529d - (1894-1911) Krośniewice (ŁD)
1563d - (MZ-1892, 1893) Łódź św. Krzyż (ŁD)
1580d - (1866-1870) Małyń (ŁD)
1581d - (1866-1873) Marzenin (ŁD)
1582d - (1866-1876) Mąkolice (ŁD)
1584d - (1856-1872) Mieleszyn (ŁD)
1585d - (1866-1870) Mierzyce (ŁD)
1588d - (1866-1872) Milejów (ŁD)
1594d - (1866-1877) Mokrsko (ŁD)
1597d - (1808-1876) Nieborów (ŁD)
1620d - (1843-1856, 1865-1867) Pątnów (ŁD)
1638d - (1866-1870) Raczyn (ŁD)
1752d - (1873-1902) Złoczew (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0079d - (1907) Dzierżenin (MZ)
0676d - (U-1890-04, M-1890-91, Z-1890-03) Lipniki (MZ)
Rzeszotek_Łukasz - 14-02-2013 - 17:54
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE WARSZAWSKIE:

7145/8 - (M1750-1802, Z1703-1802, RaptM1802-1826, RaptZ1802-1826) Rokitno (MZ)
3490/8 - (1763-1928) Konary (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1394d - (1866-1876) Bąków Górny (ŁD)
1400d - (1808-1865) Bełchów (ŁD)
1409d - (1866-1877) Bielawy (ŁD)
1420d - (1887-1911) Bratoszewice (ŁD)
1421d - (1818, 1866-1886, 1906-1911) Brodnia-Glinno (ŁD)
1426d - (1821-1849) Brzeźnio (ŁD)
1446d - (1826-1872) Cieszęcin (ŁD)
1453d - (1851-1888) Dąbrowice (ŁD)
1477d - (1878-1911) Godynice (ŁD)
1533d - (1890-1910) Krzyworzeka (ŁD)
1538d - (1872-1911) Kutno (ewang) (ŁD)
1558d - (Z1826-1834, 1876, 1890-1911) Łęczyca (ŁD)
1574d - (1861, 1864-1871) Łowicz (praw) (ŁD)
1652d - (1855-1865, 1894-1901, Z1910-1911) Łódź (NMP) (ŁD)
1566d - (1889) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
1563d - (1894-1896, U1896, 1898) Łódź św. Krzyż (ŁD)
1942d - (1910-1911) Łódź-Łagiewniki (ŁD)
1589d - (1876-1911) Łódź-Mileszki (ŁD)
1602d - (1866-1875) Łódź-Nowosolna (ewang) (ŁD)
1592d - (1866-1876) Mnich (ŁD)
1599d - (1856-1876) Niemysłów (ŁD)
1606d - (1866-1876) Oporów (ŁD)
1609d - (1866-1876) Oszkowice (ŁD)
1620d - (1868-1875) Pątnów (ŁD)
1639d - (1866-1867) Radomsko (ŁD)
1702d - (1872-1912) Tuszyn (ŁD)
1735d - (1739-1872) Wójcin (ŁD)


AP WARSZAWA:

0198d - (1901-1911) Warszawa św. Trójcy ul. Długa (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0075d - (1839-1874, 1900-1911) Ojrzanów (MZ)
1031d - (1881,1885,1902,1905,1907-1908) Rawa Mazowiecka (ŁD)
0062d - (1888-1911) Wiskitki (ewang) (MZ)
1314d - (1826-1875) Worów (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0202d - (1886-1911) Bednary (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0252d - (1808-1825) Ciechanów (MZ)
0256d - (1808-1825) Grudusk (MZ)
0257d - (1808-1825) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0004d - (1853, 1874-1910) Pniewo (MZ)
0117d - (1874-1882) Przewodowo (MZ)


A tym samym przekroczyliśmy kolejną okrągłą sumkę - 400 zespołów Very Happy

Serdecznie dzięki za wszystkich zaangażowanych w numerowanie plików oraz za cierpliwość w oczekiwaniu na udostępnienie materiałów Smile

W najnowszej aktualizacji zainaugurowaliśmy nowe archiwum AP Warszawa o./Mława, z którego stopniowo będą przybywać nowe materiały Smile

Wszystkim raz jeszcze dzięki za pracę i pomoc przy tworzeniu tego serwisu Smile
sebastian_gasiorek - 07-03-2013 - 21:52
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP ŁÓDŹ:

1415d - (1866-1891) Bolimów (ŁD)
1420d - (1808-1865) Bratoszewice (ŁD)
1442d - (1877) Chruślin (ŁD)
1453d - (1811-1825) Dąbrowice (ŁD)
1492d - (1912) Imielno (ŁD)
1523d - (1912) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1524d - (1912) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1529d - (1809-1865) Krośniewice (ŁD)
1551d - (1876-1901, 1912) Łanięta (ŁD)
2474d - (1910) Łódź (św. Józefa) (ŁD)
2470d - (1910-1911) Łódź (św. Stanisława Kostki) (ŁD)
1566d - (1890-1895, U1896) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
2310d - (1910) Łódź-mariawici (ŁD)
1562d - (1830-1840, UM-1910) Łódź-NMP (ŁD)
2473d - (1910-1911) Łódź-Retkinia (ŁD)
1563d - (1900-1904, 1910) Łódź-Św.Krzyż (ŁD)
1579d - (1866-1873) Maluszyn (ŁD)
1586d - (1866-1873) Mierzyn (ŁD)
1592d - (1877-1909) Mnich (ŁD)
1600d - (1877-1911) Niesułków (ŁD)
1855d - (1890-1910) Parzęczew (ŁD)
1627d - (1810-1876) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1645d - (1870-1877) Regnów (ŁD)
1657d - (1878-1883, 1891-1899) Rzgów (ŁD)
1686d - (1877) Suchcice (ŁD)
0557d - (1890-1904) Tum (ŁD)
1710d - (1877) Waliszew (ŁD)
1719d - (1906-1910) Wieluń (ŁD)
1735d - (1808-1811) Wójcin (ŁD)
1740d - (1856-1874) Wyszanów (ŁD)
1752d - (1830-1872) Złoczew (ŁD)
1670d - (1877) Sobota (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0515d - (1826-1867) Pomiechowo (MZ)
0688d - (1808-1812, 1816-1825) Pomiechowo (MZ)
0061d - (1892-1900) Wiskitki (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0136d - (1826-1850) Ciechanów (MZ)
0136d - (1865-1880) Ciechanów (MZ)
0143d - (1826-1841) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0068d - (1851-1865) Brok (MZ)
0089d - (1893-1910) Długosiodło (MZ)
0093d - (1842-1862) Jasienica (MZ)
0117d - (1883-1888) Przewodowo (MZ)
0098d - (1874-1892) Wyszków (MZ)
sebastian_gasiorek - 23-03-2013 - 20:57
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AP KIELCE:

0570d - (1810-1825) Białaczów (ŁD)
0598d - (1850-1872) Skrzynno (MZ)


AP KIELCE ODDZIAŁ SANDOMIERZ:

0243d - (1810-1812, 1817-1826) Niekrasów (SK)
0922d - (1890-1899) Padew Narodowa (SK)


AP ŁÓDŹ:

1396d - (1866-1885) Bednary (ŁD)
1405d - (1893-1911) Biała (ŁD)
1490d - (1886-1911) Góra (ŁD)
1486d - (1890-1912) Grochów (ŁD)
1511d - (1887-1908) Klonowa (ŁD)
1872d - (1890) Leznica Mala (ŁD)
1760d - (1876, U1890-1910, M1883-1908) Leźnica Wielka (ŁD)
2471d - (1910) Lodz, Sw.Anna (ŁD)
1548d - (1877-1910) Lututów (ŁD)
1550d - (1886) Łagiewniki (ŁD)
1552d - (1871-1873) Łask (ŁD)
1553d - (1871-1872) Łask (ewang) (ŁD)
1555d - (1871-1873) Łaznów (ŁD)
1590d - (1911) Miłonice (ŁD)
1595d - (1866-1874) Moszczenica (ŁD)
1596d - (1866-1876) Naramice (ŁD)
1598d - (1866-1873) Niedośpielin (ŁD)
1600d - (1866-1876) Niesułków (ŁD)
1601d - (1856-1876) Niewiesz (ŁD)
1603d - (1866-1875, 1877) Nowe (ŁD)
1607d - (1810-1910) Orłów (ŁD)
1608d - (1866-1909) Osjaków (ŁD)
1610d - (1866-1910) Ozorków (ŁD)
2324d - (1912) Pabianice (ŁD)
1619d - (1866-1876) Parzno (ŁD)
1627d - (1877-1910) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1635d - (1866-1870) Praszka (OP)
1949d - (1842,1851) Radomsko_ew (ŁD)
1651d - (1871-1909) Ruda (ŁD)
1654d - (1877-1911) Rusiec (ŁD)
1656d - (1821,1859) Rząśnia (ŁD)
1657d - (1877-1911) Rzgów (ŁD)
1665d - (1877) Skierniewice (ŁD)
2460d - (1910-1912) Skoszewy (ŁD)
1673d - (1881) Soborzyce (ŚL)
1839d - (1890-1910) Solca Wielka (ŁD)
1678d - (1877) Stara Rawa (ŁD)
1684d - (1896, 1901-1904, 1906, U1890-1904) Strzegocin (ŁD)
1691d - (1878-1911) Szadek (ŁD)
1717d - (1856-1870) Uniejów (ŁD)
1722d - (1872) Wieruszów (ŁD)
1728d - (U1890-1907, Z1890-1893) Witonia (ŁD)
1739d - (1877-1885) Wysokienice (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

0488d - (1873, 1876-1883, 1890-1894) Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
0463d - (1874-1909) Serock (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0080d - (1874-1901) Nasielsk (MZ)
Rzeszotek_Łukasz - 27-04-2013 - 17:46
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AA WARSZAWA:

9216/8 - (U1898-1905) Warszawa (PP) (MZ)


AP KIELCE:

2839d - (1841-1899) Bałtów (SK)


AP ŁÓDŹ:

1388d - (1826-1865) Aleksandrów Łódzki (ewang) (ŁD)
1395d - (1824-1836, 1838-1865) Bedlno (ŁD)
1402d - (1840-1865) Bęczkowice (ŁD)
1406d - (1844, 1847, U1852-68, M1854-65, Z1861-65) Biała Rawska (ŁD)
1415d - (1737-1811) Bolimów (ŁD)
1597d - (1759-1808) Bolimów (ŁD)
1418d - (1912vBorszewice[/b] (ŁD)
1426d - (1850, 1887-1911) Brzeźnio (ŁD)
1430d - (1910-1911) Burzenin (ŁD)
1442d - (Sk1700-1808, 1808-1871) Chruślin (ŁD)
1448d - (1912) Czarnożyły (ŁD)
1453d - (1846) Dąbrowice (ŁD)
0336d - (1907-1911) Dobra (mariaw) (ŁD)
1458d - (1886-1905, U1896-1909) Dobroń (ŁD)
1464d - (1892-1911) Działoszyn (ŁD)
1482d - (1888-1911) Grabno (ŁD)
1492d - (1850-1893) Imielno (ŁD)
1507d - (1850-1877) Kazimierz (ŁD)
1510d - (1840, 1887-1911) Kliczków Mały (ŁD)
1518d - (1890-1910) Komorniki (ŁD)
1529d - (1912) Krośniewice (ŁD)
1535d - (1889-1911) Kurowice (ŁD)
1556d - (1809-1880) Kutno-Łąkoszyn (ŁD)
1872d - (U-1891-1907, M-1890-1912) Leźnica Mała (ŁD)
2471d - (1911) Lodz, Sw.Anna (ŁD)
1548d - (1911-1912) Lututów (ŁD)
1558d - (1877-1889, U-1826-1832, M-1826-1834) Łęczyca (ŁD)
1558d - (1912) Łęczyca (ŁD)
2338d - (MZ1912) Łęczyca (ewang) (ŁD)
1561d - (1838-1875) Łobudzice (ŁD)
1562d - (1873-1874, 1902-1903, 1906-1909, 1911) Łódź (NMP) (ŁD)
1563d - (1905-1909, 1911) Łódź (św. Krzyża) (ŁD)
2472d - (1911) Łódź św. Kazimierza (ŁD)
2470d - (UM-1910) Łódź św. Stanisława (ŁD)
1564d - (1893-1896, 1910-1911) Łódź św. Wojciecha (ŁD)
2310d - (1911) Łódź-mariawici (ŁD)
1602d - (1876-1912) Łódź-Nowosolna (ewang) (ŁD)
1576d - (1808-1812, 1819-1911) Łyskornia (ŁD)
1578d - (1826-1874) Makowiska (ŁD)
1580d - (1873, 1875-1890) Małyń (ŁD)
1581d - (1874-1911) Marzenin (ŁD)
1585d - (1912) Mierzyce (ŁD)
1593d - (U1887-1909, M1899-1907) Modlna (ŁD)
1594d - (1878-1910) Mokrsko (ŁD)
1603d - (1878-1911) Nowe (ŁD)
1604d - (1857-1873) Nowe Miasto (MZ)
1611d - (1839-1910) Ozorków (ewang) (ŁD)
1615d - (1827-1855) Pabianice (ewang) (ŁD)
1621d - (1871-1911) Pęczniew (ŁD)
1630d - (1877-1911) Poddębice (ŁD)
1634d - (1866-1869) Pożdżenice (ewang) (ŁD)
1638d - (1871-1911) Raczyn (ŁD)
1644d - (1808-1875) Rdutów (WP)
1648d - (1820, 1877-1911) Rossoszyca (ŁD)
1661d - (1875-1911) Siemkowice (ŁD)
1663d - (1888) Sieradz (ŁD)
1583d - (1850-1911) Sieradz-Męka (ŁD)
1665d - (1808-1811, 1821-1827) Skierniewice (ŁD)
1685d - (1877-1909) Strzelce (ŁD)
1693d - (1877-1909) Szczawin (ŁD)
1699d - (Z1888, 1890-1911) Topola Królewska (ŁD
1705d - (1808-1809) Ujazd (ŁD
1711d - (1877-1911) Warta (ŁD)
1715d - (1860-1909) Widawa (ŁD)
1718d - (1856-1875) Wielenin (ŁD)
1724d - (1878-1911) Wierzchlas (ŁD)
1727d - (1856-1875, A-1851-1866) Wilamów (ŁD)
1732d - (1877-1911) Wola Wiązowna (ŁD)
1477d - (1808-1825) Wolbórz (ŁD)
1736d - (1877-1911) Wróblew (ŁD)
1757d - (1877-1911) Żychlin (ŁD)
1758d - (1818-1873) Żytno (ŁD)


AP WARSZAWA

0185d - (Aneksy) Warszawa Cyrkuł III (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1295d - (1886-1911) Góra Kalwaria (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0143d - (1842-1910) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0104d - (1826-1911) Przasnysz (MZ)
0117d - (1889-1890) Przewodowo (MZ)


Tą aktualizacją przekroczyliśmy kolejny próg 500 zespołów oraz 5 mln metryk. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt szczególnie osobom, które wspierają proces numeracji oraz indeksacji. Oczywiście wielkie podziękowania należą się wszystkim fotografującym księgi metrykalne.

Zapraszamy do współpracy, materiału w tej chwili jest naprawdę dużo, a każdego dnia pojawiają się kolejne roczniki, które czekają w kolejce na publikację.

Dziękujemy i zapraszamy!
sebastian_gasiorek - 30-05-2013 - 15:14
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:


AA WARSZAWA:

2418d - (Małżeństwa i Zgony) Grójec (MZ)
6639d - (1733-1798) Prażmów (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1391d - (1810-1865, 1871 1874-1879) Babsk (ŁD)
1395d - (1808-1823) Bedlno (ŁD)
1401d - (1818-1865) Bełdów (ŁD)
1405d - (1912) Biala (ŁD)
1408d - (1808-1865) Białynin (ŁD)
1412d - (1810-1863) Boguszyce (ŁD)
1413d - (1816-1855) Bolesławiec (ŁD)
1418d - (1894-1911) Borszewice (ŁD)
1419d - (1829-1865) Borzykowa (ŁD)
1421d - (1905) Brodnia (ŁD)
1423d - (1826-1833, 1835-1865, M-1868-1877) Brzeziny (ŁD)
1435d - (1873) Chełmo (ŁD)
1436d - (A1860 UMZ1873-1874) Chodów (ŁD)
1437d - (1871-1872 1876) Chojnata (ŁD)
1440d - (1871-1875) Chorzęcin (ŁD)
1441d - (1871-1903) Chotów (ŁD)
1444d - (1873-1877) Cielądz (ŁD)
1445d - (1870-1873) Cielętniki (ŚL)
1449d - (1870-1872) Czastary (ŁD)
1451d - (1870-1873) Dabrowa Zielona (ŚL)
0355d - (1912) Dalików (ŁD)
0555d - (1912) Domaniew (ŁD)
1464d - (1808-1825) Działoszyn (ŁD)
1469d - (1887-1912) Dzietrzniki (ŁD)
1472d - (1826-1909) Gieczno (ŁD)
1490d - (1912) Góra (ŁD)
1489d - (1817-1818, 1894-1912) Górka Pabianicka (ŁD)
1483d - (1812-1875, 1890-93) Grabów (ŁD)
1491d - (1858-1912) Huta Bardzyńska (ŁD)
1497d - (1875-1912) Jeziorsko (ŁD)
1501d - (1891-1912) Kałów (ŁD)
1504d - (1912) Kamionacz (ŁD)
1541d - (1887-1911) Kwiatkowice (ŁD)
1552d - (1874-1905) Łask (ŁD)
1562d - 1818-1825, 1875-1879, 1881) Łódź (NMP) (ŁD)
1566d - (1828-1849, 1888, 1897-1909) Łódź (św. Trójcy) (ŁD)
1564d - (1897-1909) Łódź św. Wojciecha (ŁD)
1576d - (1912) Łyskornia (ŁD)
1578d - (1817-1825) Makowiska (ŁD)
1577d - (1810-1819, 1866-1876) Maków (ŁD)
1585d - (1871-1911) Mierzyce (ŁD)
1587d - (1866-1912) Mikołajewice (ŁD)
1596d - (1830, 1877-1912) Naramice (ŁD)
1601d - (1877-1912) Niewiesz (ŁD)
1613d - (1808-1910) Ożarów (ŁD)
1615d - (U1856-1864, U1867-1910, M1856-1863, M1870-1911, Z1856-1862, Z1869-1911) Pabianice ewangelickie (ŁD)
1614d - (1817-1830) Pabianice św. Mateusz (ŁD)
1621d - (1856-1870) Pęczniew (ŁD)
1625d - (1826-1873) Piotrków Trybunalski (praw.) (ŁD)
1630d - (1866-1870) Poddębice (ŁD)
1631d - (1866-1876) Poddębice ewangelickie (ŁD)
1633d - (1865-1875) Pożdżenice (ŁD)
1646d - (1866-1896) Restarzew (ŁD)
1648d - (1912) Rossoszyca (ŁD)
1664d - (1866-1877) Sierzchowy (ŁD)
1668d - (1874-1910) Skoszewy (ŁD)
1675d - (1873-1911) Sołek-Śleszyn (ŁD)
1682d - (1877-1911) Stryków (ŁD)
0344d - (1899-1913) Tomaszów Mazowiecki baptyści (ŁD)
1711d - (1912) Warta (ŁD)
1724d - (1808-1832, 1835-1838, 1840-1877, 1912) Wierzchlas (ŁD)
1741d - (1875-1911) Zadzim (ŁD)
1752d - (1808-1829) Złoczew (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1291d - (1826-1875) Belsk Duży (MZ)
0033d - (A-1828-1911) Borzecin (MZ)
1008d - (1908-1911) Maków (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0143d - (1875-1883, 1885) Koziczynek (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0680d - (1897-1909) Gąsewo Poduchowne (MZ)
0521d - (1890-1909) Goworowo (MZ)
0247d - (1808-1825) Krzynowłoga Mała (MZ)
0461d - (1894-1907) Opaleniec ewangelickie (MZ)
0092d - (1826-1840) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0117d - (1891-1911) Przewodowo (MZ)
0640d - (1897-1911) Sieluń (MZ)
0688d - (1886-1909) Szelków (MZ)
0119d - (1874-1911) Szyszki (MZ)
0145d - (1826-1864) Wąsewo (MZ)
0085d - (1875-1911) Winnica (MZ)
Rzeszotek_Łukasz - 15-07-2013 - 00:19
Temat postu:
1,5 miesiąca prac i kolejne podsumowanie, nieco ponad 100 aktualizacji:

AP ŁÓDŹ:

1387d - (1912) Aleksandrow (ŁD)
1388d - (1912) Aleksandrow ew (ŁD)
1392d - (1912) Bałdrzychów (ŁD)
1393d - (1808-1865) Bąkowa Góra (ŁD)
1402d - (1808-1839) Bęczkowice (ŁD)
1403d - (1813-1816) Będków (ŁD)
1405d - (1819-1846) Biała (ŁD)
0556d - (1912) Błonie (ŁD)
1411d - (1808-1865) Bogdanów (ŁD)
1417d - (1808-1860) Borowno (ŁD)
1418d - (1820-1864) Borszewice (ŁD)
1433d - (1912) Charłupia Mała (ŁD)
1438d - (1871-1912) Chojne (ŁD)
1452d - (1912) Dąbrowa Wielka (ŁD)
1456d - (1911-1912) Dmosin (ŁD)
1472d - (1910-1911) Gieczno (ŁD)
1474d - (1860-1912) Głowno (ŁD)
1481d - (1890-1904) Góra ŒŚw.Małgorzaty (ŁD)
1517d - (1911-1912) Kolacinek (ŁD)
0337d - (1911-1912) Kołacinek mariawici (ŁD)
1526d - (1912) Korczew (ŁD)
2385d - (1907-1911) Lipka mariawici (ŁD)
1565d - (1885-1891, 1905-1911) Lodz-Św.Jan (ŁD)
1546d - (1870-1912) Lutomiersk (ŁD)
1559d - (1866-1911) Łęki Kościelne (ŁD)
1563d - (MZ1897) Łódź (św. Krzyż) (ŁD)
2470d - (UM1911) Łódź (św. Stanisława Kostki) (ŁD)
2309d - (1904-1910) Łódź ewang-ref (ŁD)
1589d - (1866-1875) Łódź-Mileszki (ŁD)
1580d - (1891-1911) Małyń (ŁD)
1583d - (1912) Meka (ŁD)
1587d - (1826-1865) Mikołajewice (ŁD)
1589d - (1866-1875) Mileszki (ŁD)
1439d - (1868-1876) Mileszki f.Chojny (ŁD)
1590d - (1912) Milonice (ŁD)
1609d - (1808-1865) Oszkowice (ŁD)
1614d - (1831-1879) Pabianice (św. Mateusz) (ŁD)
1615d - (M-1864-1869, 1911-1912) Pabianice_ew (ŁD)
1855d - (M1877-1899 UMZ-1911-1912) Parzeczew (ŁD)
1622d - (1808-1875) Pieczew (ŁD)
1623d - (1820-1873) Piotrków Trybunalski (ŁD)
1628d - (1818-1873) Pławno (ŁD)
1630d - (1912) Poddębice (ŁD)
1638d - (1912) Raczyn (ŁD)
1646d - (1897-1909) Restarzew (ŁD)
1662d - (1912) Siedlec (ŁD)
1661d - (1912) Siemkowice (ŁD)
1663d - (1912) Sieradz (ŁD)
1669d - (1865-1911) Słupia (ŁD)
1678d - (1808-1813) Stara Rawa (ŁD)
1679d - (1870-1902) Stolec (ŁD)
1693d - (1910-1911) Szczawin (ŁD)
1699d - (1912) Topola Królewska (ŁD)
1701d - (1868-1911) Tur (ŁD)
1713d - (1865-1910) Wartkowice (ŁD)
1743d - (1912) Zduńska Wola (ŁD)
1748d - (1910-1911) Zgierz (ŁD)
1749d - (1910-1911) Zgierz ew (ŁD)


AP WARSZAWA:

3645d - (1911-1912) Rypin 15 Pułk Ułanów Tatrskich (KP)
0193d - (1911-1912) Warszawa 15 Perejesławski Pułk Dragonów (MZ)
1983d - (1911-1912) Warszawa 6 Brygada Artylerii (MZ)
3111d - (1911-1912) Warszawa Korpus Kadetów (MZ)
2186d - (1912) Warszawa MB Włodzimierskiej (MZ)
3683d - (1911-1912) Warszawa Przytułek Mariański (MZ)
3108d - (1912) Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (MZ)
1329d - (1912) Warszawa Św. Marii Magdaleny (MZ)
0198d - (1912) Warszawa św. Trójcy (ul. Długa) (MZ)
0196d - (1912) Warszawa św. Trójcy (ul. Podwale) (MZ)
1386d - (1912) Warszawa Zaśnięcia NMP (MZ)
2337d - (1911-1912) Warszawa Zgromadzenie s.Elżbietanek (MZ)
0185d - (M1818, D1821, D1825 A1808-1825) Warszawa-III Cyrkul (MZ)
0178d - (1808-1809) Warszawa-Wola (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI:

1033d - (1888-1889 1897) Boguszyce (ŁD)
0173d - (1824) Brwinów (MZ)
1295d - (1912) Góra Kalwaria (MZ)
0067d - (1850-1877) Grodzisk Maz. (MZ)
0687d - (A-1808-1824) Kazuń Polski (MZ)
0513d - (1843, 1888, 1890-1909) Kazuń Polski (MZ)
0513d - (A-1826-1890) Kazuń Polski (MZ)
0687d - (A-1808-1824) Kazuń Polski (MZ)
1429d - (1810-1825) Konary (MZ)
1303d - (1826-1875) Lipie (MZ)
0072d - (1826-1857) Lutkówka (MZ)
0187d - (1808-1824) Lutkówka (MZ)
1305d - (1826-1861) Michałowice (MZ)
0024d - (1852-1877) Mszczonów (MZ)
0516d - (1885-1911) N. Dwór Maz. (MZ)
0175d - (A-1818-1825) Nadarzyn (MZ)
0076d - (1826-1859) Osuchów (MZ)
1255d - (1866-1905) Pawłowice (MZ)
0221d - (1885-1910) Pecice (MZ)
0515d - (A-1827-1905, UMZ-1834) Pomiechowo (MZ)
0688d - (A-1810-1825) Pomiechowo (MZ)
1350d - (1826-1862) Prażmów (MZ)
0178d - (A-1808-1825) Pruszków-Żbikow (MZ)
0080d - (1834-1908, A-1826-1889) Pruszków-Żbików (MZ)
1048d - (1908-1911) Pszczonów (ŁD)
0077d - (1826-1854 1856-1910) Radziejowice (MZ)
1007d - (1905-1911) Skierniewice (ŁD)
1440d - (1808-1825) Tarczyn (MZ)
1363d - (1826-1912) Tarczyn (MZ)
1441d - (A-1808-1825) Warka (MZ)
0061d - (1906-1911) Wiskitki (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ ŁOWICZ:

0193d - (UMZA-1912) Baków Górny (ŁD)
0242d - (UMZA-1912) Kocierzew (ŁD)
0194d - (UMZA-1912) Zduny (ŁD)
0195d - (UMZA-1912) Zlaków Koscielny (ŁD)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ MŁAWA:

0136d - (1881-1893) Ciechanów (MZ)
0259d - (1810-1825) Kraszewo (MZ)


AP WARSZAWA ODDZIAŁ PUŁTUSK:

0250d - (1808-1825) Andrzejewo (MZ)
0253d - (1820-1825) Boguty (MZ)
0519d - (1890-1908) Czerwin (MZ)
0666d - (1890-1905) Krasnosielc (MZ)
0267d - (1826-1910) Poręba Kocęby (MZ)
0638d - (1897-1905) Rozan (MZ)
0709d - (1884-1909) Rzekuń (MZ)
0768d - (1889-1911) Szwelice (MZ)
0845d - (1908-1912) Święte Miejsce (MZ)
0268d - (1808-1825) Wasewo (MZ)

W ten sposób sięgnęliśmy kolejnego progu - 600 zespołów.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i za pomoc Smile
Chcielibyśmy, aby do końca roku udostępnić 1000 zespołów, ale to wymaga dużego nakładu pracy stąd też zapraszamy do współpracy. Niedługo w poczekalni pojawi się sporo materiału z Mławy i to na tym archiwum skupimy naszą uwagę Smile

Raz jeszcze dzięki i zapraszamy do wspólnego działania Smile
sebastian_gasiorek - 10-01-2014 - 09:23
Temat postu:
Do projektu metryki dodano zdjęcia:

AA Warszawa:

9233/8 - (U1798-1801) Warszawa św. Jan (MZ)
9264d - (M1929, U1913) Warszawa (Wszystkich Świętych) (MZ)
9233d - (U1817-1829) Warszawa św. Jan (MZ)
9243d - (Ch-1778-1783) Warszawa św. Krzyża (MZ)
9179d - (U-1909-1912, M1927-1928) Warszawa-Wola (św. Stanisława) (MZ)

AP Warszawa:

0166d - (1808-1825) Powsin (MZ)
0185d - (U1823, U1824) Warszawa cyrkuł III (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki:

0064d - (1826-1900 A-1826-1923) Babice (MZ)
1114d - (1856-1904 1907-1910) Babsk (MZ)
1113d - (1904-1911) Biała Rawska (MZ)
0488d - (1826-1856) Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
0068d - (Z-1898-1906) Ilow ew. (MZ)
0072d - (1893-1911) Lutkówka (MZ)
1305d - (1862-1873) Michałowice (MZ)
0074d - (A-1826-1912) Nadarzyn (MZ)
0175d - (ZP-1811) Nadarzyn (MZ)
1436d - (A-1808-1825) Pieczyska (MZ)


AP Warszawa oddział Łowicz:

0422d - (1912) Domaniewice (ŁD)
0300d - (1910) Łowicz (Kolegiata) (ŁD)
0194d - (1877-1887) Zduny (ŁD)


AP Warszawa oddział Mława:

0360d - (1823-1825) Bieżuń (MZ)
0908d - (1889) Ciechanów 23PP (MZ)
0645d - (1826-1912) Dlutowo (WM)
0789d - (1895-1902) Działdowo (wieś) (WM)
0139d - (1826-1910) Glinojeck (MZ)
0141d - (1826-1912) Grudusk (MZ)
0145d - (1826-1911) Lekowo (MZ)
0613d - (1856-1912) Lutocin (MZ)
0265d - (1825) Opinogóra Górna (MZ)
0154d - (1880-1911) Zeńbok (MZ)
0269d - (1809-18, 21-23, 25) Zeńbok (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk:

0101d - (1826-1911) Baranowo (MZ)
0277d - (1875-1910) Brańszczyk (MZ)
0086d - (1866-1910) Brok (MZ)
0508d - (1890-1910) Dabrówka (MZ)
0089d - (1875-1881, 1902-1903) Dlugosiodlo (MZ)
0093d - (1863-1911) Jasienica (MZ)
0146d - (1826-1910) Jelonki (MZ)
0142d - (1874-1911) Obryte (MZ)
0092d - (1841-1911) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0674d - (1900-1911) Parciaki (MZ)
0108d - (1874) Pawłowo Kościelne (MZ)
0520d - (1881-1908) Piski (MZ)
0430d - (1882-1900) Stary Lubotyń (MZ)
0823d - (1906-1911) Strzegocin (MZ)
0759d - (1893-1903) Troszyn (MZ)
0854d - (1902-1914) Zalas (MZ)
0143d - (1874-1911) Zambski Kościelne (MZ)


AP ŁÓDŹ:

1391d - (1820-1821, A-1832, 1843, A-1849) Babsk (ŁD)
1391d - (1808-1809) Babsk (ŁD)
1392d - (1808-1865) Bałdrzychów (ŁD)
1395d - (1866-1892) Bedlno (ŁD)
1401d - (1866-1892, U1868-91, M1879-97, Z1875-94, AM1866-88 ) Bełdów (ŁD)
1403d - (1817-1865) Będków (ŁD)
1406d - (U-1869-74, M-1866-84, Z-1866-76) Biała Rawska (ŁD)
1413d - (1730-1808) Bolesławiec (ŁD)
1418d - (1808-1819) Borszewice (ŁD)
1420d - (1912) Bratoszewice (ŁD)
1426d - (1851-1886) Brzeźnio (ŁD)
1434d - (1912) Charłupia Wielka (ŁD)
1444d - (1808-1877) Cielądz (ŁD)
1446d - (1716-1825) Cieszęcin (ŁD)
2930d - (1846-1852) Czarny Las (ŁD)
1452d - (1821-1868) Dąbrowa Wielka (ŁD)
1457d - (1911-1912) Dobra (ŁD)
0366d - (1912) Dobra (mar.) (ŁD)
1472d - (1808-1888) Gieczno (ŁD)
1473d - (1819-1892) Głogowiec (ŁD)
1477d - (1808-1877) Godynice (ŁD)
1477d - (1912) Godynice (ŁD)
1486d - (1808-1889) Grochów (ŁD)
1488d - (1911-1912) Gruszczyce (ŁD)
1492d - (1809-1849) Imielno (ŁD)
1496d - (1808-1876) Jeruzal (ŁD)
1506d - (1819-1878) Kaszewice (ŁD)
1507d - (1808-1869) Kazimierz (ŁD)
1508d - (1810-1888) Kiernozia (ŁD)
1510d - (1826-1839, 1841-1886) Kliczków Mały (ŁD)
1516d - (1818-1873) Kodrąb (ŁD)
1526d - (1826-1859,1862-1893) Korczew (ŁD)
1527d - (1808-1886, 1912) Koźle (ŁD)
1537d - (1826-1893,1912) Kutno (ŁD)
1556d - (1881-1891,1912) Kutno-Łąkoszyn (ŁD)
1558d - (1817, 1818, 1824) Lęczyca (ŁD)
2385d - (1912) Lipka mariawici (ŁD)
1565d - (1899-1901) Lodz Św.Jan (ŁD)
1942d - (1912) Lodz-Lagiewniki Sw Antoni (ŁD)
1589d - (1818-1886) Lodz-Mileszki (ŁD)
2473d - (1912) Lodz-Retkinia NSJ (ŁD)
2471d - (1912) Lodz-Sw Anna (ŁD)
2310d - (1912) Lodz-Sw Franciszek (ŁD)
1565d - (1892-1898,1902-1904, 1912) Lodz-Sw Jan (ŁD)
2474d - (1912) Lodz-Sw Jozef (ŁD)
2472d - (1912) Lodz-Sw Kazimierz (ŁD)
1566d - (1912) Lodz-Sw Trojca (ew) (ŁD)
2470d - (1912) Lodz-Sw.St.Kostki (ŁD)
1566d - (MZ-1896) Lodz-Sw.Trojcy (ŁD)
1548d - (1808-1876) Lututów (ŁD)
1551d - (1808-1875) Łanięta (ŁD)
1559d - (1808-1866) Łęki Kościelne (ŁD)
1570d - (1808-1811, 1867-1875) Łowicz (ŁD)
1563d - (1912) Łódź (św. Krzyża) (ŁD)
1564d - (1912) Łódź (Św. Wojciecha) (ŁD)
1562d - (1912) Łódź (Wniebowzięcia NMP) (ŁD)
1582d - (1850-1912) Makolice (ŁD)
1580d - (1912) Małyń (ŁD)
1583d - (1840-1849) Meka (ŁD)
1587d - (1808-1825) Mikołajewice (ŁD)
1593d - (U-1909-12) Modlna (ŁD)
1599d - (1875-1912) Niemysłów (ŁD)
1600d - (1912) Niesułków (ŁD)
1603d - (1912) Nowe (ŁD)
1603d - (1808-1865) Nowe (ŁD)
1606d - (1911-1912) Oporów (ŁD)
1610d - (1911-1912) Ozorków (ŁD)
1611d - (1911-1912) Ozorków (ŁD)
1614d - (1880-1912) Pabianice (św. Mateusz) (ŁD)
1619d - (1877-1878) Parzno (ŁD)
1630d - (1808-1865) Poddębice (ŁD)
1631d - (1877-1912) Poddębice (ew) (ŁD)
1642d - (1809-1875) Rawa Mazowiecka (ŁD)
1646d - (1870, 1872, 1879) Restarzew (ŁD)
1651d - (1826-1870) Ruda (ŁD)
1654d - (1912) Rusiec (ŁD)
1655d - (1865-1911) Rychłocice (ŁD)
1660d - (1808-1911) Sędziejowice (ŁD)
2890d - (1881-1913) Sielec (SK)
1583d - (1808-1839) Sieradz-Męka (ŁD)
1665d - (1812-1820, 1828-1876) Skierniewice (ŁD)
1667d - (1865-1912) Skomlin (ŁD)
1670d - (1808-1876) Sobota (ŁD)
1672d - (1809-1875) Sobótka (ŁD)
1674d - (1760-1872) Sokolniki (ŁD)
1678d - (1814-1876) Stara Rawa (ŁD)
1680d - (1860-1912) Strońsko (ŁD)
1682d - (1912) Stryków (ŁD)
1684d - (1811-1875) Strzegocin (ŁD)
1685d - (1808-1876) Strzelce (ŁD)
1691d - (1830-1877) Szadek (ŁD)
1693d - (1808-1876) Szczawin (ŁD)
1696d - (1856-1875) Świnice (ŁD)
1700d - (1860-1912) Tubądzin (ŁD)
1708d - (1808-1902) Uników (ŁD)
1709d - (1767-1808) Walichnowy (ŁD)
1711d - (1826-1876) Warta (ŁD)
1714d - (1860-1912) Wągłczew (ŁD)
1715d - (1808-1859) Widawa (ŁD)
1720d - (1865-1910) Wieluń (ŁD)
1722d - (1820-1871) Wieruszów (ŁD)
1725d - (B-1905-1909, 1912) Wierzchy (ŁD)
1729d - (1808-1872) Witów (ŁD)
1730d - (1808-1871,1911-1912) Wojków (ŁD)
1732d - (1912) Wola Wiązowa (ŁD)
1733d - (1826-1873) Wolbórz (ŁD)
1736d - (1912) Wróblew (ŁD)
1741d - (1818-1860,1912) Zadzim (ŁD)
1757d - (1808-1876) Zychlin (ŁD)
1755d - (1808-1876) Żelazna (ŁD)
1756d - (1862-63, 1866-70) Żelechlinek (ŁD)
1759d - (1808-1870) Żytniów (OP)
sebastian_gasiorek - 15-06-2014 - 19:06
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczam podsumowanie uaktualnień na portalu Metryki z pierwszego półrocza 2014 roku. Ilość zamieszczonych zdjęć przekroczyła w tym czasie 2,6 mln.

Serdeczne podziękowania dla Elizy Parcheniak, która poza fotografowaniem w archiwum znajduje również czas na numerowanie swoich zdjęc oraz Kamila Małeckiego, który przejął ostatnio od strony administracyjnej wrzucanie zdjęć z AP Łódź.
Dzięki ich pracy zdjęcia ksiąg z Archiwum Państwowym w Łodzi są na bieżąco zamieszczane w portalu Metryki.


Zdjęcia dodane do w pierwszym półroczu portalu Metryki:

AA Warszawa:

0402/8 - (1778-1927) Błonie (MZ)
0447/8 - (1763-1864) Boglewice (MZ)
2068/8 - (1679-1898) Głuchów (ŁD)
4183/8 - (1694-1889) Głusk-Leoncin (MZ)
2719/8 - (1664-1774) Janów Podlaski (LUB)
3121/8 - (1748-1904) Kaski (MZ)
7044d - (1826-1900) Raszyn (MZ)
9214d - (M1881-1884) Warszawa św. Aleksandra (MZ)
9159d - (U1912-1913, U-1826-36, U-1843-71, M-1899-1902, 1908-1922, Z-1912-1918, SkU1905-12, SkZ-1903-1905) Warszawa św. Andrzeja (MZ)
9179d - (U1913) Warszawa św. Stanisława (MZ)
9246/8 - (1779-1803) Warszawa-Wawrzyszew (MZ)


AP Radom:

0487d - (1906-1911) Belsk Duży (MZ)
0124d - (1906-1913) Białobrzegi (MZ)
0478d - (1903-1912) Blędów (MZ)
0484d - (1906-1912) Boglewice (MZ)
0126d - (1906-1911) Brzeźnica (MZ)
0481d - (1906-1912) Chynów (MZ)
0482d - (1906-1912) Drwalew (MZ)
0475d - (1905-1911) Drzewica (ŁD)
0441d - (1876-1911) Iłża (MZ)
0485d - (1876-1912) Jasieniec (MZ)
0442d - (1876-1911) Krzyżanowice (MZ)
1190d - (1904-1913) Kuczki (MZ)
0525d - (1826-1895) Legonice Male (MZ)
0488d - (1876-1911) Lewiczyn (MZ)
0479d - (1876-1912) Lipie (MZ)
0489d - (1876-1911) Łęczeszyce (MZ)
0483d - (1876-1912) Pieczyska (MZ)
0154d - (1913) Przybyszew (MZ)
0162d - (1878-1913) Skaryszew (MZ)
0164d - (1878-1913) Sucha (MZ)
0166d - (1878-1913) Szydłowiec (MZ)
0165d - (1884-1911) Świerże Górne (MZ)
0167d - (1878-1913) Tczów (MZ)
0480d - (1876-1912) Wilków Pierwszy (MZ)
0171d - (1878-1913) Wolanów (MZ)
0172d - (1890-1911) Wrzeszczów (MZ)
0174d - (1898-1910) Wsola (MZ)
0175d - (1909-1913) Wysoka (MZ)
0176d - (1903-1911) Wyśmierzyce (MZ)
0177d - (1878-1913) Zakrzów (MZ)


AP Warszawa:

0191d - (1859,1861) 3 Bat.Strzelców (MZ)
1941d - (1899) 46 Perej. Płk. Dragonów (MZ)
1942d - (1900) 47 Tatrs. Płk. Dragonów (MZ)
1983d - (1899) 6 Artyleryjska Brygada (MZ)
0192d - (1860) Inst.Szlach.Ur.Panien (MZ)
0195d - (1863) Św.Konstantyna (MZ)
0158d - (1867-1903) Świętego Krzyża (MZ)
0196d - (1834-1836 1857-1864 1898-1900) Warszawa_praw (Podwale) (MZ)
2337d - (1899-1900) Warszawa_ZgrSiostrElzbietanek_praw (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki:

0088d - (1826-1867) Brwinów (MZ)
0173d - (1809-1825) Brwinów (MZ)
1015d - (1910-1911, A-1900-1911) Brzeziny (ŁD)
0501d - (1826-1908) Chociszewo (MZ)
0519d - (1808-1821) Jazdów (MZ)
0683d - (1808-1825) Kiełpin (MZ)
1301d - (1826-1864) Konary (MZ)
1309d - (1865-1870) Pieczyska (MZ)
1350d - (1871-1885) Prażmów (MZ)
0170d - (1814-1824) Stare Babice (MZ)
0080d - (U-1909-1912 M-1905-1911 Z-1908-1911) Zbików (MZ)


AP Warszawa oddział Łowicz:

0187d - (1912-1913) Bielawy (ŁD)
0188d - (1912-1913) Chruślin (ŁD)
0189d - (1912-1913) Oszkowice (ŁD)
0190d - (1912-1913) Sobota (ŁD)
0191d - (1912-1913) Stary Waliszew (ŁD)


AP Warszawa oddział Mława:

0501d - (1808-1825) Baboszewo (MZ)
0272d - (1732-1825) Bogurzyn (MZ)
0431d - (1826-1845) Cieksyn (MZ)
0294d - (1808-1825) Dzierzgowo (MZ)
0496d - (1826-1867) Gralewo (MZ)
0259d - (1808-1825) Kraszewo (MZ)
0147d - (1826-1867, 1869-1912) Łysakowo (MZ)
0264d - (1808-1825) Niedzbórz (MZ)
0489d - (1874-1877) Nowe Miasto (MZ)
0490d - (1875-1882 1889-1890) Nowe Miasto (MZ)
0180d - (1826-1867) Pawłowo Kościelne (MZ)
0635d - (1871-1873 1876-1878 1889-1908) Sarnowo (MZ)
0268d - (1808-1825) Sulerzyż (MZ)
0624d - (1879-1910) Unieck (MZ)
0270d - (1808-1825) Zielona (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk:

0107d - (1912) Chorzele (MZ)
0499d - (1886-1894 1897-1908) Czerwonka Włościańska (MZ)
0246d - (1808-1825) Duczymin (MZ)
0214d - (1826-1834) Duczymin (MZ)
0079d - (1909-1912) Dzierżenin (MZ)
0118d - (1874-1912) Gzy (MZ)
0093d - (1912) Jasienica (MZ)
0201d - (1884 1889-1912) Karniewo (MZ)
0509d - (1888-1906) Kleczkowo (MZ)
0809d - (1849-1850) Kołodziąż (MZ)
0642d - (1897-1911) Maków Mazowiecki (MZ)
0847d - (1907-1909) Małkinia Górna (MZ)
0825d - (U-1910-1913 Z-1906-1913) Myszyniec (MZ)
0080d - (1902-1911) Nasielsk (MZ)
0651d - (1897-1911) Nowa Wieś (MZ)
0602d - (1904-1912) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0496d - (1889-1911) Płoniawy-Bramura (MZ)
0078d - (1909-1912) Pokrzywnica (MZ)
0501d - (1874-1910) Popowo (MZ)
0104d - (1912) Przasnysz (MZ)
0106d - (1826-1912) Przasnysz (moj) (MZ)
0111d - (1876-1912) Węgrzynowo (MZ)
0085d - (1912) Winnica (MZ)
0097d - (1912) Wyszków (MZ)
0103d - (1826-1912) Zaręby (MZ)
0249d - (1808-1825) Zaręby (MZ)
0272d - (1826-1892) Zaręby Kościelne (MZ)


AP Łódź:

1387d - (1866-1892) Aleksandów (ŁD)
1388d - (1866-1891) Aleksandów (ewang.) (ŁD)
1390d - (1826-1865) Aleksandrów Łódzki (ŁD)
1392d - (1866-1889) Bałdrzychów (ŁD)
1395d - (1911-1912) Bedlno (ŁD)
1409d - (U-1875-1884) Biała Rawska (ŁD)
0556d - (1913) Blonie (ŁD)
1418d - (1913) Borszewice (ŁD)
1430d - (1808-1870) Burzenin (ŁD)
1433d - (1913) Charłupia Mała (ŁD)
0349d - (1865-1876) Chodów (ŁD)
1438d - (1808-1867, 1877-1893, 1913) Chojne (ŁD)
1440d - (1826-1870) Chorzęcin (ŁD)
1448d - (1913) Czarnożyły (ŁD)
1452d - (1808-1820, 1913) Dąbrowa Wielka (ŁD)
1456d - (1913) Dmosin (ŁD)
1461d - (1808-1877) Drużbice (ŁD)
1464d - (1912) Działoszyn (ŁD)
1469d - (1913) Dzietrzniki (ŁD)
1473d - (1910-1913) Glogowiec (ŁD)
1474d - (1912-1913) Głowno (ŁD)
1478d - (1808-1876) Godzianów (ŁD)
1489d - (1913) Górka Pabianicka (ŁD)
1482d - (1912) Grabno (ŁD)
1486d - (1913) Grochów (ŁD)
1492d - (1913) Imielno (ŁD)
1493d - (1808-1884) Janisławice (ŁD)
1501d - (1888-1890) Kałów (ŁD)
1504d - (1808-1885) Kamionacz (ŁD)
1511d - (1828-1886) Klonowa (ŁD)
1517d - (1913) Kolacinek (ŁD)
0337d - (1913) Kolacinek (ŁD)
1518d - (1911-1913) Komorniki (ŁD)
1522d - (1912-1913) Konopnica (ŁD)
1523d - (1913) Konstantynów Łódzki (ŁD)
1524d - (1826-1892, 1913) Konstantynów_ew (ŁD)
1526d - (1808-1825, 1913) Korczew (ŁD)
1530d - (1808-1873) Kruszyna (ŚL)
1533d - (1911-1913) Krzyworzeka (ŁD)
1535d - (1818-1888) Kurowice (ŁD)
1536d - (1808-1877) Kurzeszyn (ŁD)
1538d - (UMZ-1834-1872) Kutno ew (ŁD)
1558d - (1913) Leczyca (ŁD)
1544d - (1831-1884) Lubania (ŁD)
1546d - (1913) Lutomiersk (ŁD)
1552d - (1876, 1889, 1906-1913) Łask (ŁD)
1553d - (1889-1913) Łask (ewang.) (ŁD)
1555d - (1808-1870) Łaznów (ŁD)
2337d - (1913) Łęczyca (ŁD)
1567d - (1808-1811, 1884-1891, 1912) Łódź (praw.) (ŁD)
1602d - (1913) Łódź-Nowosolna (ŁD)
1581d - (1813-1865) Marzenin (ŁD)
1582d - (1913) Mąkolice (ŁD)
1583d - (1913) Męka (ŁD)
1585d - (1913) Mierzyce (ŁD)
1587d - (1913) Mikolajewice (ŁD)
1593d - (Z1905-1913) Modlna (ŁD)
1594d - (1911-1913) Mokrsko (ŁD)
1957d - (1889) Naramice (babt.) (ŁD)
1605d - (1856-1865) Nowe Miasto (MZ)
1606d - (1808-1865) Oporów (ŁD)
1607d - (1911-1912) Orłów (ŁD)
1610d - (1883,1913) Ozorków (ŁD)
1610d - (1820-1865, 1913) Ozorków (ŁD)
1611d - (1826-1840, 1913) Ozorków (ewang.) (ŁD)
1613d - (1911-1913) Ożarów (ŁD)
1614d - (1913) Pabianice (św. Mateusz) (ŁD)
1615d - (M-1912-1913 U-1913) Pabianice ew (ŁD)
2324d - (1913) Pabianice NMP (ŁD)
1617d - (1818-1874) Pajęczno (ŁD)
1618d - (1866-1874) Pajęczno (moj.) (ŁD)
1620d - (1912-1913) Pątnów (ŁD)
1739d - (1911-1912) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1627d - (1866-1870) Plecka Dąbrowa (ŁD)
1638d - (1913) Raczyn (ŁD)
1642d - (Z1863) Rawa Mazowiecka (ŁD)
0342d - (1834-1888) Rawa Mazowiecka (ŁD)
1649d - (1808-1874) Rozprza (ŁD)
1651d - (1808-1824) Ruda (ŁD)
1654d - (1808-1876, 1913) Rusiec (ŁD)
1648d - (1808-1876) Russoszyca (ŁD)
1655d - (1912-1913, A-1912-1913) Rychłocice (ŁD)
1660d - (1912) Sędziejowice (ŁD)
1662d - (1913) Siedlec (ŁD)
1663d - (1826-1876, 1913) Sieradz (ŁD)
1664d - (1808-1876) Sierzchowy (ŁD)
1677d - (1808-1874) Srock (ŁD)
1710d - (1705-1853, 1866-1876) Stary Waliszew (ŁD)
1679d - (1808-1869) Stolec (ŁD)
1685d - (1910-1913) Strzelce (ŁD)
1691d - (1808-1829) Szadek (ŁD)
1693d - (1912-1913) Szczawin (ŁD)
1699d - (1913) Topola Królewska (ŁD)
1707d - (1871-1875) Uniejów (ŁD)
0346d - (Z1876-1911) Uniejów (ŁD)
1709d - (1808-1872) Walichnowy (ŁD)
1710d - (1854-1864) Waliszew (ŁD)
1719d - (1790-1810) Wieluń (ŁD)
1724d - (1913) Wierzchlas (ŁD)
1728d - (1809-1875) Witonia (ŁD)
1732d - (1817-1876, 1913) Wola Wiązowa (ŁD)
1739d - (1808-1876) Wysokienice (ŁD)
1743d - (1808-1875, 1913) Zduńska Wola (ŁD)
1744d - (1876-1913) Zduńska Wola (ŁD)
1746d - (1913) Zduńska Wola (ŁD)
1748d - (1818-1876, 1913-1913, A-1817) Zgierz (ŁD)
1749d - (1912-1913) Zgierz (ew.) (ŁD)
1958d - (1873-1911) Złoczew (ŁD)
sebastian_gasiorek - 09-01-2015 - 22:39
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Przedstawiam listę aktualizacji z ostatnich kilku miesięcy. W tym czasie zostało dodanych lub zaktualizowanych 267 zespołów i w najbliższych dniach całkowita liczba zespołów w projekcie Metryki przekroczy 900.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w rozwój projektu!

AA Warszawa

9924d - (1726-1800) Wysokienice (ŁD)
2862d - (1624-1815) Jazgarzew (MZ)


AP Białystok oddział Łomża

1013d - (1888-1905) Kleszczele-praw (PL)
0163d - (1860-1911) Czyżew (PL)
0164d - (1882-1896) Dąbrówka Kościelna (PL)
0612d - (1890-1908) Grabowo (PL)
0545d - (1890-1910) Kuczyn (PL)
0514d - (1890-1907 1909-1911) Lomża (PL)
0714d - (1890-1909) Niedźwiadna (PL)
0539d - (1890-1910) Poryte (PL)
0538d - (1890-1905) Przytuły (PL)
0576d - (1899-1910) Romany (PL)


AP Łowicz

0193d - (1913) Bąków (ŁD)
0202d - (1912-1913) Bednary (ŁD)
0310d - (1912-1913) Bełchów (ŁD)
0213d - (1912-1913) Bolimów (ŁD)
0242d - (1913) Kocierzew (ŁD)
0203d - (1912-1913) Kompina (ŁD)
0311d - (1912-1913) Nieborów (ŁD)
0194d - (1913) Zduny (ŁD)
0195d - (1913) Złaków (ŁD)


AP Łódź

1392d - (1913) Bałdrzychów (ŁD)
1393d - (UMZA-1866-1871) Bąkowa Góra (ŁD)
1402d - (UMZ-1866-1876, A-1866-1875) Bęczkowice (ŁD)
1403d - (UMZA-1866-1870) Będków (ŁD)
1405d - (UMZ-1866-1892, A-1866-1888) Biała (ŁD)
1408d - (UMZA-1866-1885) Białynin (ŁD)
1411d - (UMZA-1866-1875) Bogdanów (ŁD)
1413d - (UMZ-1856-1872, A-1856-1867) Bolesławiec (ŁD)
1418d - (UMZ-1865-1893, A-1884-1890) Borszewice (ŁD)
1419d - (UMZ-1866-1873, A-1872) Borzykowa (ŁD)
1420d - (UMZ-1913) Bratoszewice (ŁD)
1427d - (1910-1913) Brzyków (ŁD)
1429d - (UMZ-1808-1864, A-1810-1860) Budziszewice (ŁD)
1429d - (UMZ-1867-1871) Budziszewice (ŁD)
1430d - (1806-1815) Burzenin (ŁD)
1434d - (1808-1892, 1913) Charłupia Wielka (ŁD)
1437d - (1808-1873) Chojnata (ŁD)
1442d - (UMZ-1811) Chruślin (ŁD)
2332d - (1907-1912) Dmosin (mar.) (ŁD)
1457d - (UMZ-1913) Dobra (ŁD)
1462d - (1906-1911) Drużbin (ŁD)
1464d - (1913) Działoszyn (ŁD)
1466d - (1895-1907) Dziepółć (ew.) (ŁD)
1472d - (1912-1913) Gieczno (ŁD)
1479d - (1808-1872) Gomulin (ŁD)
1490d - (U-1806-1826; M-1806-1834; Z-1806-1828) Góra (ŁD)
1482d - (1913) Grabno (ŁD)
1498d - (UMZ 1808-1887; A 1810-1887) Jeżów (ŁD)
1501d - (1913) Kałów (ŁD)
1505d - (1911-1912) Kaszewy (ŁD)
1511d - (1828-1837, 1909-1913) Klonowa (ŁD)
1527d - (UMZ-1913) Kozle (ŁD)
1529d - (1866-1893, 1913) Krośniewice (ŁD)
1537d - (1810,1824, 1913) Kutno (ŁD)
1538d - (UMZ-1912-1913, A-1908-1912) Kutno (ew.) (ŁD)
1539d - (UMZ-1808-1833, A-1808-1825) Kutno (gmina) (ŁD)
1556d - (1913) Kutno-Łąkoszyn (ŁD)
1543d - (UMZ-1808-1865; A-1810-1855) Lipce (ŁD)
2385d - (UMZ-1913) Lipka (mar.) (ŁD)
1552d - (UMZ-1877-1894) Łask (ŁD)
1559d - (1912) Łęki (ŁD)
1569d - (MZ-1901-1913, U-1908-1913) Łódź (babt) (ŁD)
2309d - (1911-1913) Łódź (ew-ref) (ŁD)
2487d - (1912-1913) Łódź (mar.) MBNP (ŁD)
2488d - (1912) Łódź (mar.) PMPS (ŁD)
1567d - (1892-1894, 1904, 1913) Łódź (praw.) (ŁD)
1562d - (1913) Łódź NMP (ŁD)
2473d - (1913) Łódź NSJ (ŁD)
2488d - (1913) Łódź Przenajs Sakr (mar) (ŁD)
2472d - (1913) Łódź sw. Kazimierz (ŁD)
2310d - (1913) Łódź św Franciszka (mar.) (ŁD)
2471d - (1913) Łódź św. Anny (ŁD)
2474d - (1913) Łódź św. Jozefa (ŁD)
1563d - (1913) Łódź św. Krzyza (ŁD)
2470d - (1913) Łódź św. Stanislawa Kostki (ŁD)
1566d - (1913) Łódź św. Trójca (ŁD)
1564d - (1913) Łódź św. Wojciecha (ŁD)
1942d - (1913) Łódż św Antoniego w Łagiewnikach (ŁD)
1577d - (UMZ-1810-1877, UMZ-1880-1886, A-1881-1886) Maków (ŁD)
1580d - (1913) Małyń (ŁD)
1581d - (1913) Marzenin (ŁD)
1590d - (1913) Miłonice (ŁD)
1595d - (UMZ 1808-1865; A 1818-1874) Moszczenica (ŁD)
1599d - (1913) Niemysłów (ŁD)
1600d - (1826-1876, 1913) Niesułków (ŁD)
1601d - (1913) Niewiesz (ŁD)
1603d - (1913) Nowe (ŁD)
1612d - (1844-1902) Ozorków (moj.) (ŁD)
1855d - (1913) Parzęczew (ŁD)
1630d - (1913) Poddębice (ŁD)
1631d - (1913) Poddębice (ew,) (ŁD)
1637d - (1808-1865, 1871-1874) Pszczonów (ŁD)
0342d - (1889-1913 A) Rawa Mazowiecka (ew.) (ŁD)
1646d - (1910-1913) Restarzew (ŁD)
1646d - (1808-1865) Restarzew (ŁD)
1657d - (1884-1893) Rzgów (ŁD)
1661d - (1913) Siemkowice (ŁD)
1667d - (UMZ-1913) Skomlin (ŁD)
1668d - (UMZ-1808-1873, A-1813-1870) Skoszewy (ŁD)
1680d - (1808-1859, 1911-1913) Strońsko (ŁD)
1682d - (UMZ-1913) Stryków (ŁD)
1697d - (UMZ-1826-1875, A-1870-1871) Tomaszów Maz (ŁD)
0345d - (UMZ-1833-1853; Zapowiedzi 1853-1864) Tomaszów Maz. (ew.) (ŁD)
1699d - (1828-1891 M) Topola Królewska (ŁD)
1701d - (1912-1913) Tur (ŁD)
1857d - (1874-1880) Tuszyn (babt.) (ŁD)
1713d - (1808-1864, 1912-1913) Wartkowice (ŁD)
1714d - (1913) Wągłczew (ŁD)
1715d - (1911-1913) Widawa (ŁD)
1720d - (UMZA-1825-1864) Wieluń (ew.) (ŁD)
1725d - (1913) Wierzchy (ŁD)
1736d - (1913) Wróblew (ŁD)
1741d - (1861-1874, 1913) Zadzim (ŁD)
1742d - (UMZA-1810-1876) Zduny (ŁD)
1744d - (UMZ-1831-1875, A-1836-1861) Zduńska Wola (ew.) (ŁD)
1749d - (UMZ-1828-1876, A-1829-1876) Zgierz (ew) (ŁD)


AP Olsztyn

0688d - (1874-1892) Bezledy (WM)
0733d - (1876-1888) Grabno (WM)
2926d - (1808-1818) Janowo (WM)
0635d - (1826-1913) Janowo (WM)
1767d - (1875-1904) Leśniewo (WM)
0893d - (1874-1913) Nidzica (WM)
1433d - (1874-1910) Olsztynek (WM)
0306d - (1874-1911) Orlo (WM)
1524d - (1874-1910) Pasym (WM)
0694d - (1874-1912) Rodnowo (WM)
0696d - (1874-1891) Tolko (WM)


AP Radom

0437d - (1906-1912) Bieliny (MZ)
0453d - (1906-1908) Borkowice (MZ)
0127d - (1878-1911) Brzóza (MZ)
0128d - (1906-1912) Bukówno (MZ)
0129d - (1906-1913) Cerekiew (MZ)
0130d - (1902-1909) Chlewiska (MZ)
0470d - (1907-1912) Chotcza Dolna (MZ)
0457d - (1906-1912) Ciepielów (MZ)
0436d - (1906-1912) Gielniów (MZ)
0131d - (1906-1911) Głowaczów (MZ)
0132d - (1878-1911) Goryń (MZ)
0454d - (1904-1911) Goszczyn (MZ)
0440d - (1906-1912) Gowarczów (MZ)
0473d - (1906-1912) Grabowiec (MZ)
0133d - (1906-1911) Grabów n.Pilicą (MZ)
0134d - (1906-1912) Gródek (MZ)
0468d - (1906-1912) Grójec (MZ)
0135d - (1878-1911) Jankowice (MZ)
0138d - (1878-1912) Jarosławice (MZ)
0136d - (1878-1913) Jasionna (MZ)
0137d - (1878-1912) Jastrząb (MZ)
0139d - (1878-1911) Jedlińsk (MZ)
0434d - (1875-1912) Jeziorka (MZ)
0141d - (1878-1911) Kaszów (MZ)
0142d - (1878-1912) Kazanów (MZ)
0463d - (1875-1911) Konary (MZ)
0143d - (1810-1913) Kowala (MZ)
0144d - (1878-1911) Kozienice (MZ)
0461d - (1875-1913) Krępa Kościelna (MZ)
0442d - (1876-1911) Krzyżanowice (MZ)
0462d - (1875-1913) Lipsko (MZ)
0145d - (1878-1911) Lisów (MZ)
0146d - (1878-1911) Magnuszew (MZ)
0432d - (1874-1912) Michałowice (MZ)
0147d - (1878-1913) Mniszek (MZ)
0148d - (1878-1911) Mniszew (MZ)
0431d - (1874-1912) Mogielnica (MZ)
0451d - (1874-1910) Nowe Miasto (MZ)
0158d - (1878-1913) Nowy Regów (MZ)
0149d - (1878-1913) Odechów (MZ)
0428d - (1875-1909) Odrzywół (MZ)
0150d - (1878-1913) Oleksów (MZ)
0464d - (1875-1911) Ostrołęka (MZ)
0458d - (1874-1911) Pawłowice (MZ)
0151d - (1878-1912) Policzna (MZ)
0152d - (1878-1911) Potworów (MZ)
0153d - (1878-1913) Promna (MZ)
0425d - (1874-1912) Przysucha (MZ)
0155d - (1878-1911) Przytyk (MZ)
0157d - (1878-1913) Radzanów (MZ)
0159d - (1878-1908) Rozniszew (MZ)
0160d - (1878-1911) Ryczywół (MZ)
0474d - (1911-1912) Rzeczniów (MZ)
1409d - (1907-1911) Sieciechów (MZ)
1410d - (1907-1911) Sieciechów (MZ)
0161d - (1879-1905) Sieciechów (MZ)
0476d - (1874-1912) Sienno (MZ)
0430d - (1873-1912) Skrzynno (MZ)
0426d - (1874-1912) Skrzyńsko (MZ)
0427d - (1874-1912) Smogorzów (MZ)
0459d - (1868-1912) Solec nad Wisłą (MZ)
0125d - (1906-1913) Stara Błotnica (MZ)
0163d - (1910-1911) Stromiec (MZ)
1519d - (1911-1912) Tymienica Nowa (MZ)
0466d - (1910-1911) Warka (MZ)
0456d - (1874-1912) Wielgie (MZ)
0168d - (1878-1911) Wieniawa (MZ)
0170d - (1878-1913) Wierzbica (MZ)
0469d - (1910-1911) Worów (MZ)
0465d - (1910-1911) Wrociszew (MZ)
0173d - (1878-1911) Wrzos (MZ)
0460d - (1878-1912) Zemborzyn Kościelny (MZ)


AP Warszawa

0200d - (1881) Warszawa - mojżeszowe (MZ)
0159d - (1908 A-1830-31) Warszawa - Św.Andrzeja (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

1007d - (1913) Skierniewice (LD)
1113d - (1885-1895, M1908-1912, Z1909-1912) Biała Rawska (MZ)
1636d - (1899-1912) Błonie (moj.) (MZ)
0033d - (1909-1911) Borzęcin (MZ)
1403d - (1828-1836) Czersk (MZ)
0488d - (1895-1908) Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
0069d - (A-1826-1855) Izdebno (MZ)
0185d - (A-1808-1825) Izdebno (MZ)
1427d - (A-1808-1825) Jasieniec (MZ)
1299d - (A-1828-1848) Jasieniec (MZ)
1349d - (A-1825-1870) Jazgarzew (MZ)
0070d - (1826-1901) Kaski (MZ)
0071d - (1910-1913) Leszno (MZ)
1398d - (1904-1913) Piaseczno (moj.) (MZ)
0078d - (1826-1912) Rokitno (MZ)
0061d - (AM-1826-1901) Wiskitki (MZ)


AP Warszawa oddział Mława

0361d - (1707-1825) Chamsk (MZ)
0603d - (1808-1825) Kraszewo (MZ)
0438d - (1827-1904 1906-1910) Kucice (MZ)
0798d - (1870-1908) Ojrzeń (bapt.) (MZ)
1270d - (1906-1912) Radzyminek (mariaw.) (MZ)
0682d - (1874-1912) Cibórz (WM)
0646d - (1874-1910) Rybno (WM)
0280d - (1788-1825) Szydłowo (MZ)
0652d - (1877-1912) Uzdowo (WM)


AP Warszawa oddział Pułtusk

0251d - (1826-1870) Andrzejewo (MZ)
0242d - (1808-1825) Baranowo (MZ)
0502d - (1874-1910) Barcice (MZ)
0100d - (1826-1912) Bogate (MZ)
0243d - (1808-1825) Bogate (MZ)
0254d - (1826-1873) Boguty (MZ)
0244d - (1809-1825) Brodowe Łąki (MZ)
0255d - (1703-1825) Brok (MZ)
0107d - (UMZ-1826-1911) Chorzele (MZ)
0245d - (1808-1825) Chorzele (MZ)
0901d - (1899-1913) Czarnia (MZ)
0257d - (1826-1859) Czyżew (MZ)
0093d - (1826-1841) Jasienica (MZ)
0260d - (1808-1810) Jasienica (MZ)
0259d - (1808-1825) Jasienica (MZ)
0261d - (1654-1825) Jelonki (MZ)
0082d - (1874-1911) Klukowo (MZ)
0130d - (1826-1877) Krzynowłoga Mała (MZ)
0102d - (1826-1886, 1888-1892) Krzynowłoga Wielka (MZ)
0080d - (1912) Nasielsk (MZ)
0263d - (UMZ-1826-1873) Nur (MZ)
0262d - (1657-1825) Nur (MZ)
0265d - (1600-1825) Ostrów Mazowiecka (MZ)
0004d - (1911-1912 AM-1875-1912) Pniewo (MZ)
0004d - (1913) Pniewo (MZ)
0267d - (1911-1912) Poręba Kocęby (MZ)
0134d - (1875-1909) Prostyń (MZ)
0104d - (1855-63, 1865-67, 1895-96) Przasnysz (MZ)
0241d - (UMZ-1808-1825) Przasnysz (MZ)
0105d - (1835-1910) Przasnysz (ewang.) (MZ)
0752d - (1901-1912) Przasnysz (praw.) (MZ)
0117d - (1912-1913 AM-1874-1913) Przewodowo (MZ)
0005d - (1910-1912, AM-1874-1910) Pułtusk (MZ)
0148d - (1874-1912) Smogorzewo (MZ)
0271d - (1620-1825) Zaręby Kościelne (MZ)
0272d - (A-1827-1872) Zaręby Kościelne (MZ)
0096d - (1874-1912) Zatory (MZ)
0269d - (1657-1825) Zuzela (MZ)
0270d - (1826-1892) Zuzela (MZ)
sebastian_gasiorek - 18-01-2015 - 12:53
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Przedstawiam listę aktualizacji z ostatni dwóch tygodni. Posiadamy już w projekcie Metryki ponad 900 zespołów co daje w sumie ponad 10 000 000 aktów.


AP Łódź

1600d - (1808-1825) Niesułków (ŁD)
1697d - (1808-1825) Tomaszów Maz (ŁD)
1715d - (UMZA-1910) Widawa (ŁD)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

1008d - (1912-1913) Maków (ŁD)
1044d - (1886-1904) Wysokienice (ŁD)
0075d - (1826-1838, 1912) Ojrzanów (MZ)
0077d - (1855, 1911-1912) Radziejowice (MZ)
0170d - (1808-1825) Stare Babice (MZ)
1443d - (1811-1825) Worów (MZ)
0032d - (1826-1872) Zaborów (MZ)
0546d - (1826-1877, 1908-1912) Zakroczym (MZ)
0459d - (1899-1912) Zegrze (MZ)
1265d - (1910-1913) Żyrardów (MZ)


AP Warszawa oddział Mława


0443d - (1826-1830, 1832-1895, 1900-1912) Żukowo (MZ)
0656d - (1826-1912) Żurominek (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk

0666d - (1906-1909) Krasnosielc (MZ)
0266d - (1808-1825) Poręba-Kocęby (MZ)
0090d - (1843-1912) Pułtusk (ewang) (MZ)
0133d - (1860-1911) Pułtusk (praw.) (MZ)
0103d - (1913) Zaręby (MZ)
sebastian_gasiorek - 10-03-2015 - 09:19
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Poniżej lista nowości w projekcie Metryki z ostatnich dwóch miesięcy. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w procesy digitalizacji oraz przygotowania do publikacji.


AP Białystok oddział Łomża

0414d - (1909-1911) Andrzejewo (MZ)
0555d - (1890-1904) Ciechanowiec (PL)
0176d - (1907-1910) Jabłonka (mojż) (PL)
0613d - (1890-1900) Laskowiec (PL)
0760d - (1906-1911) Leman (PL)
0554d - (1874-1901) Perlejewo (PL)
0270d - (1868-1912) Radziłów (PL)
0271d - (1881-1907) Rajgród (mojż) (PL)
0511d - (1879-1907) Rydzewo (PL)
0534d - (1885-1910) Sokoły (PL)
0716d - (1903-1909) Stawiski (PL)
0526d - (1879-1912) Szczepankowo (PL)
0558d - (1890-1908) Turośl (PL)
0524d - (1883-1911) Waniewo (PL)
0533d - (1889-1910) Wąsosz (PL)
0273d - (1888-1899) Wąsosz (mojż) (PL)
0439d - (1899-1909) Wyszonki Kościelne (PL)


AP Łódź

1427d - (UMZ-1808-1825) Brzyków (ŁD)
1487d - (UMZ-1856-1875) Grodzisko (ŁD)
1589d - (M-1890-1909) Łódź-Mileszki (ŁD)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

0061d - (1867) Wiskitki (MZ)


AP Warszawa oddział Mława

0447d - (1826-1913) Baboszewo (MZ)
0615d - (1856-1910) Bieżuń (MZ)
0655d - (1826-1911) Bogurzyn (MZ)
0633d - (1826-1912) Unierzyż (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk

0256d - (1695-1825) Czyżew (PL)
0248d - (1808-1825) Krzynowłoga Wielka (MZ)
0006d - (1852-1912) Nasielsk (ewang) (MZ)
sebastian_gasiorek - 03-06-2015 - 11:40
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Przedstawiam listę aktualizacji serwisu Metryki z ostatnich 3 miesięcy.


AP Białystok oddział Łomża

0175d - (UMZ-1886-1908) Czyżew_mojz (PL)
0269d - (UMZ-1885-1913) Grajewo_mojz (PL)
0734d - (UMZ-1888-1913) Hodyszew_praw (PL)
0735d - (UMZ-1905-1913) Kolno_praw (PL)
0166d - (UMZ-1878-1914) Łomża_praw Konstantyna (PL)
0167d - (UMZ-1885-1915) Łomża_praw Trójcy (PL)
0538d - (UMZ-1904-1912) Przytuły (PL)
0165d - (UMZ-1561-1911) Rosochate (PL)
0535d - (UMZ-1890-1911) Rutki (PL)
0560d - (UMZ-1880-1907) Szczuczyn (PL)
0172d - (UMZ-1881-1906) Śniadowo_mojz (PL)
0606d - (UMZ-1881-1904) Winna (PL)
0420d - (UMZ-1881-1913) Zaręby Kościelne_mojz (PL)
0418d - (UMZ-1893-1909) Zuzela (PL)


AP Łódź

1405d - (1913-1914) Biała
0556d - (1914) Błonie
1426d - (1912-1914) Brzeźnio
1449d - (UMZ-1808-1830) Czastary
1477d - (1913-1914) Godynice
1486d - (1914) Grochów
1492d - (U-1914) Imielno
1497d - (UMZ-1913) Jeziorsko
1510d - (1912-1914) Kliczków Mały
1523d - (1914) Konstantynów
1524d - (1914) Konstantynów (ewang)
1526d - (1914) Korczew
1529d - (1914) Krośniewice
1546d - (1914) Lutomiersk
1558d - (1914) Łęczyca
1576d - (1914) Łyskornia
1585d - (1914) Mierzyce
1587d - (1914) Mikołajewice
1596d - (1913-1914) Naramice
1603d - (1914) Nowe
1602d - (1914) Nowosolna
1662d - (1914) Siedlec
1667d - (UMZ-1914) Skomlin
1697d - (UMZ-1847) Tomaszów Maz
1699d - (1914) Topola Królewska
1711d - (UMZ-1840-1846) Warta
1724d - (1914) Wierzchlas
1743d - (1914) Zduńska Wola
1744d - (1914) Zduńska Wola (ewang)


AP Warszawa

0191d - (UMZ-1859-1861) Warszawa - 3 Batalion Strzelców_praw (MZ)
0182d - (UMZ-1826-1912) Warszawa - Ewangelicko-Reformowanej (MZ)
0192d - (UMZ-1860) Warszawa - Inst Szlachetnie Ur Panien_praw (MZ)
0194d - (UMZ-1861-1866) Warszawa - Łazienki-praw (MZ)
0163d - (UMZ-1826-1900) Warszawa - Matki Boskiej Loretańskiej uzupeł (MZ)
3769d - (UMZ-1913) Warszawa - Matki Boskiej Różańcowej (MZ)
0181d - (UMZ-1826-1912) Warszawa - Parafia Ewangelicko-Augsburska (MZ)
0177d - (UMZ-1826-1912) Warszawa - św Anny uzupełnienie (MZ)
3110d - (UMZ-1904-1912) Warszawa - św Augustyna (MZ)
1214d - (UMZ-1866-1912) Warszawa - św Barbary (MZ)
1328d - (UMZ-1901-1912) Warszawa - św Floriana uzupełnienie (MZ)
0173d - (UMZ-1826-1905) Warszawa - św Marii Magdaleny (MZ)
2111d - (UMZ-1896-1912) Warszawa - św Michała (MZ)
1215d - (UMZ-1866-1912) Warszawa - św Trójcy (MZ)
0171d - (UMZ-1826-1912) Warszawa - Wniebowzięcia NMP (MZ)
0167d - (UMZ-1850-1912) Warszawa Elżbiety-Powsin (MZ)
0160d - (UMZ-1826-1912) Warszawa NNMP ()
0159d - (UMZ-1826-1912) Warszawa św Andrzeja ()
0162d - (UMZ-1826-1912) Warszawa św Aleksandra (MZ)
0164d - (UMZ-1826-1912) Warszawa Św Jakuba (MZ)
0161d - (UMZ-1826-1912) Warszawa św Jana Chrzciciela ()
0158d - (UMZ-1826-1912) Warszawa św Krzyż ()
3684d - (UMZ-1878-1914) Warszawa Zbawiciela (MZ)


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

1308d - (1904-1913) Piaseczno


AP Warszawa oddział Mława

0447d - (A1886-1888) Baboszewo
0439d - (UMZ-1826-1911) Skołatowo (MZ)
1133d - (UMZ-1808-1820) Skołatowo-gminne (MZ)


AP Warszawa oddział Pułtusk

0085d - (1900) Winnica ()
sebastian_gasiorek - 03-11-2015 - 20:40
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Przedstawiam aktualizacje z ostatnich kilku miesięcy w projekcie Metryki. Udało nam się przekroczyć 1000 opublikowanych zespołów oraz 4 mln zdjęć. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w proces publikacji oraz digitalizacji zdjęć.


USC m. Pruszków

0221d - (MZ-1917-1934) Pęcice
9001d - (UMZ-1913-1934) Pruszków
9002d - (UMZ-1904-1934) Pruszków_moj
0080d - (MZ-1911-1934) Żbików


USC w Winnicy

0085d - (MZ-1915-1934) Winnica


AP Białystok oddział Łomża

0529d - (UMZ-1860-1912) Andrzejewo-moj
0163d - (UMZ-1912) Czyżew
0168d - (UMZ-1887-1912) Łomża (EwangelickoAugsburskie)
0169d - (UMZ-1886-1908) Łomża-moj
0170d - (UMZ-1882-1912) Nowogród-moj
0544d - (UMZ-1877-1912) Nur-mój
0542d - (UMZ-1911-1912) Puchały
0272d - (UMZ-1879-1906) Szczuczyn-moj
0173d - (UMZ-1882-1912) Wizna-moj
0630d - (UMZ-1890-1909) Wysokie Mazowieckie
0274d - (UMZ-1879-1912) Wysokie Mazowieckie (prawosławne)
0177d - (UMZ-1848-1910) Wysokie Mazowieckie_moj
0548d - (UMZ-1890-1911) Zawady
0551d - (UMZ-1892-1908) Zbójna


AP Kielce

0598d - (UMZ-1810-1815) Skrzynno


AP Łódź

1428d - (UMZ-1808-1841; UMZ-1843-1849, UMZ-1851-1867, A-1855) Buczek
1430d - (UMZ-1913-1914) Burzenin
1438d - (1868-1870) Chojne
1440d - (UMZ-1808-1825) Chorzęcin
1447d - (UMZ-1818-1865; UMZ-1889-1894; A-1808-1825) Czarnocin
1451d - (UMZ-1818-1874, A-1849) Dąbrowa Zielona
1454d - (UMZ-1865-1873) Dłutów
1459d - (UMZ-1826-1873, A-1872) Dobryszyce (woj. mazowieckie; pow. radomski)
1462d - (1860) Drużbin
1468d - (UMZ-1826-1867; A-1839; A-1841-1867) Dzietrzkowice
1474d - (UMZ-1808-1835) Głowno
1481d - (UMZ-1823; 1871; 1875) Góra św. Małgorzaty
1482d - (UMZ-1868-1887; A-1827-1884) Grabno
1484d - (UMZ-1838-1876; A-1838-1873) Grocholice
1493d - (UMZ-1885) Janisławice
1505d - (UMZ-1808-1840) Kaszewy
1507d - (UMZA-1913-1914) Kazimierz
1510d - (1808-1825) Kliczków Mały
1531d - (UMZ-1810-1824) Krzemienica
1552d - (UMZ-1808-1825) Łask
1561d - (UMZ-1808-1837) Łobudzice
1589d - (UMZ-1808-1825) Łódź - Mileszki
1576d - (UMZ-1913) Łyskornia
1580d - (UMZ-1808-1874) Małyń
1590d - (UMZ-1816-1841) Miłonice
2324d - (UMZ-1914) Pabianice NMP
1614d - (UMZ-1914) Pabianice św Mateusz
1621d - (UMZ-1858-1859) Pęczniew
1641d - (UMZ-1808-1826; A-1808-1824) Rawa Mazowiecka (gmina wiejska)
1663d - (UMZ-1808-1826; A-1821) Sieradz
1691d - (UMZ-1912-1913) Szadek
1711d - (UMZ-1840-1846 (duplikaty lub unikaty)) Warta
1738d - (UMZ-1808-1875; A-1819-1825) Wygiełzów


AP Olsztyn

0689d - (UMZ-1874-1912) Borki
1463d - (UMZ-1892-1912) Górowo Iławieckie_gm
2927d - (UMZ-1826-1912) Janowo-moj
2946d - (M-1909-1913) Jarnołtowo
0734d - (UMZ-1877-1888) Jeżewo
1526d - (UMZ-1893-1917) Miłakowo
0877d - (UMZ-1876-1885) Muławki
1433d - (U-1879) Olsztynek
0693d - (1892-1912) Piasty Wielkie
0878d - (UMZ-1884-1885) Rodele
0879d - (UMZ-1883-1891) Srokowo
0737d - (UMZ-1876-1888) Stara Różanka
2890d - (U-1909-1911) Szestno
0697d - (UMZ-1874-1912) Wojciechy


AP Radom

0487d - (UMZ-1912-1913) Belsk Duży
0124d - (UMZ-1914-1914) Białobrzegi
0478d - (UMZ-1913-1913) Błędów
0484d - (UMZ-1913-1913) Boglewice
0126d - (UMZ-1912-1914) Brzeźnica
0127d - (UMZ-1912-1913) Brzóza
0128d - (UMZ-1913-1913) Bukówno
0130d - (UMZ-1911-1914) Chlewiska
0470d - (UMZ-1913-1914) Chotcza
0481d - (UMZ-1913-1913) Chynów
0457d - (UMZ-1913-1914) Ciepielów
0482d - (UMZ-1913-1913) Drwalew
0475d - (UMZ-1912-1913) Drzewica
0131d - (UMZ-1912-1913) Głowaczów
0132d - (UMZ-1912-1913) Goryń
0454d - (UMZ-1912-1913) Goszczyn
0473d - (UMZ-1913-1914) Grabowiec
0133d - (UMZ-1912-1913) Grabów nad Pilicą
0134d - (UMZ-1914-1914) Gródek
0441d - (UMZ-1912-1913) Iłża
0135d - (UMZ-1912-1913) Jankowice
0138d - (UMZ-1913-1914) Jarosławice
0485d - (UMZ-1913-1913) Jasieniec
0136d - (UMZ-1913-1913) Jasionna
0137d - (UMZ-1913-1914) Jastrząb
0139d - (UMZ-1912-1913) Jedlińsk
0142d - (UMZ-1913-1914) Kazanów
0386d - (UMZ-1875-1913) Klwów
0463d - (UMZ-1912-1914) Konary
0143d - (UMZ-1914-1914) Kowala
0144d - (UMZ-1912-1914) Kozienice
0442d - (UMZ-1912-1913) Krzyżanowice
1190d - (UMZ-1914-1914) Kuczki
0488d - (UMZ-1912-1913) Lewiczyn
0479d - (UMZ-1913-1913) Lipie
0145d - (UMZ-1912-1913) Lisów
0489d - (UMZ-1912-1913) Łęczeszyce
0452d - (UMZ-1853-1910) Łęgonice Rawskie
0432d - (UMZ-1913-1913) Michałowice
0147d - (UMZ-1914-1914) Mniszek
0149d - (UMZ-1914-1914) Odechów
0428d - (UMZ-1910-1913) Odrzywół
0150d - (UMZ-1914-1914) Oleksów
0464d - (UMZ-1912-1914) Ostrołęka
0483d - (UMZ-1913-1913) Pieczyska
0151d - (UMZ-1913-1914) Policzna
0152d - (UMZ-1912-1913) Potworów
1539d - (UMZ-1912-1913) Prędocin - Mariawici
0154d - (UMZ-1878-1913) Przybyszew
0425d - (UMZ-1913-1913) Przysucha
0158d - (UMZ-1914-1914) Regów
0160d - (UMZ-1912-1913) Ryczywół
0474d - (UMZ-1913-1914) Rzeczniów
1410d - (UMZ-1912-1913) Sieciechów filjał
1409d - (UMZ-1912-1913) Sieciechów Opactwo
0476d - (UMZ-1913-1913) Sienno
0162d - (UMZ-1914-1914) Skaryszew
0426d - (UMZ-1913-1913) Skrzyńsko
0427d - (UMZ-1913-1913) Smogorzów
0459d - (UMZ-1913-1913) SolecNadWisłą
0125d - (UMZ-1914-1914) Stara Błotnica
0163d - (UMZ-1912-1914) Stromiec
0164d - (UMZ-1914-1914) Sucha
0166d - (UMZ-1914-1914) Szydowiec
0165d - (UMZ-1912-1914) Świerże Górne
0167ad - (UMZ-1810-1825) Tczów Gmina
1519d - (UMZ-1913-1914) Tymienica
0466d - (UMZ-1912-1914) Warka
0456d - (UMZ-1913-1914) Wielgie
0170d - (UMZ-1914-1914) Wierzbica
0480d - (UMZ-1913-1913) Wilków
0171d - (UMZ-1914-1914) Wolanów
0465d - (UMZ-1912-1914) Wrociszew
0174d - (UMZ-1911-1913) Wsola
0175d - (UMZ-1914-1914) Wysoka
0460d - (UMZ-1913-1913) Zemborzyn
0178d - (UMZ-1810-1825) Zwoleń gmina
0178d - (UMZ-1826-1914) Zwoleń gmina
0438d - (UMZ-1862-1908) Żdżary


AP Warszawa

0180d - (UMZ-1826-1867) Warszawa - ASC wyznań niechrześcijańskich
3109d - (UMZ-1904-1905) Warszawa - Nowobrzeska Brygada 3 Okręgu Korpusu Straży Pogranicznej
0179d - (UMZ-1826-1912) Warszawa - św. Stanisława i Wawrzyńca
0198d - (UMZ-1837-1867) Warszawa - św. Trójcy (ul. Długa)_praw
0196d - (UMZ-1865-1872 1899 1913) Warszawa - św. Trójcy (ul. Podwale)_praw
3059d - (UMZ-1864) Warszawa -10 Batalion Strzelecki_praw
1984d - (UMZ-1866) Warszawa -18 Perejasławski Pułk Dragonów im. Jego Wysokości Imperatora Carewicza_praw
1898d - (UMZ-1909) Warszawa -3 Uralski Pułk Kozaków_praw
1942d - (UMZ-1907-1908) Warszawa -3 Uralski Pułk Kozaków_praw
1941d - (UMZ-1907-1908) Warszawa -46 Perejasławski Pułk Dragonów_praw
1983d - (UMZ-1908-1909) Warszawa -6 Brygada Artylerii_praw
2337d - (UMZ-1908-1912) Warszawa -Bogarodzicy_praw
1986d - (UMZ-1888) Warszawa -Grodzieński Pułk Lejbgwardii Huzarów_praw
3322d - (UMZ-1906-1913) Warszawa -Matki Boskiej Królowej Polski
1217d - (UMZ-1866-1912) Warszawa -NMP
0197d - (UMZ-1826-1864) Warszawa -Parafi grecko-rosyjska Warszawskiej Katedry
0199d - (UMZ-1827-1861) Warszawa -Parafia greckokatolicka
1216d - (UMZ-1827-1861) Warszawa -Przemienienia Pańskiego
3111d - (UMZ-1903-1913) Warszawa -Suworowski Korpus Kadetów_praw
3108d - (UMZ-1908-1912) Warszawa -Szp Dzieciatka Jezus_praw
1218d - (UMZ-1866-1912) Warszawa -św. Antoniego Padewskiego
3215d - (UMZ-1904-1912) Warszawa -św. Bonifacego
0175d - (UMZ-1826-1912) Warszawa -św. Katarzyny
1219d - (UMZ-1866-1912) Warszawa -Wszystkich Świętych
0200d - (UMZ-1858-1914) Warszawa -Wyznania Mojżeszowe
0180d - (UMZ-1826-1866) Warszawa -Wyznania niechrześcijańskie
2186d - (UMZ-1901-1912) Warszawa- Matki Boskiej Włodzimierskiej_praw
0195d - (UMZ-1867) Warszawa- św.Konstantyna_praw
0193d - (UMZ-1913) Warszawa-15 Perejasławski Pułk Dragonów_praw


AP Warszawa oddział Grodzisk Mazowiecki

0503d - (1886) Aleksandrowo
1291d - (AM-1861-1875) Belsk Duży
1420d - (AM-1810-1822) Belsk Duży
1122d - (1899, U-1899-1907, Z-1890-1910) Biała Rawska
0065d - (1911-1912, A-1826-1912) Błonie
1774d - (1907-1912) Błonie
1422d - (AM-1808-1820) Boglewice
1293d - (AM-1827-1910) Boglewice
1601d - (U-1903-11, Z-1897-09) Brochów
0088d - (1834, 1909-1911) Brwinów
1119d - (1875, 1894, 1907, A-1889) Budziszewice
0501d - (1863, A-1828-1885) Chociszewo
1124d - (1877-1912) Chojnata
0511d - (1826-1911) Chotomów
1423d - (1808-1825) Chynów
1298d - (1826-1875) Chynów
1036d - (1861-1890) Cielądz
1170d - (AM-1860 1901) Czerniewice
1348d - (1826-1912) Czersk
0488d - (1857-1875, 1884-1889, 1906, 1909, 1910-1912) Czerwińsk nad Wisłą
0660d - (1808-1825) Czerwińsk nad Wisłą
0524d - (1826-1865) Czerwińsk nad Wisłą (moj)
1294d - (1826-1875) Drwalew
1316d - (1826-1837) Goszczyn
1295d - (AM-1829-1912) Góra Kalwaria
0067d - (1827, 1834, 1853, 1879, 1896, 1897, 1900) Grodzisk Mazowiecki
1297d - (1826-1875) Grójec
1244d - (U-1890-1909, M-1890-1910, Z-1889-1901) Iłów
0068d - (U-1849-1896, M-1847-1900, Z-1870-1898) Iłów (ewang)
0069d - (AM-1844, 1858, 1868) Izdebno Kościelne
1043d - (UMZ-1886-1904) Janisławice
1349d - (1908-1913, AM-1870-1934) Jazgarzew
1447d - (AM-1825) Jazgarzew
1123d - (1909-1912) Jeruzal
1605d - (U-1903-11) Kamion
0513d - (1838-1842, 1844-1855, 1857-1861, 1864-1887, 1889, 1904, 1906-1907) Kazuń Polski
0687d - (1825) Kazuń Polski
0510d - (1826-1913) Kiełpin
1301d - (1826-1874) Konary
0071d - (A-1826-1896) Leszno
0072d - (M-1858) Lutkówka
0512d - (1907-1910) Łomna
0512d - (UMZ-1907-1910) Łomna
1433d - (AM-1808-1825) Michałowice
1606d - (U-1909-1912 M-1899-1911) Młodzieszyn
1434d - (1819-1825) Mogielnica
1318d - (1826-1873) Mogielnica
0024d - (UMZ-1826-1851, AM-1828-1908) Mszczonów
0025d - (UMZ-1826-1911, AM-1826-1904) Mszczonów (moj.)
0074d - (1905-1912) Nadarzyn
0508d - (1826-1912) Nieporęt
0516d - (1826-1884) Nowy Dwór Mazowiecki
0745d - (1826-1934) Nowy Dwór Mazowiecki (moj)
1307d - (1866-1870) Ostrołęka
0076d - (1860-1911) Osuchów
0221d - (UMZ-1826-1884, 1911-1912, AM-1826-1860) Pęcice
1308d - (1870-1903, AM-1826-1913) Piaseczno
1309d - (AM-1846-1850) Pieczyska
1437d - (1808-1825) Promna
1310d - (AM-1831-1850) Promna
1351d - (1826-1877) Raszyn
1450d - (1752-1816) Raszyn
1364d - (1906-1913) Rembertów
0463d - (1910-1912) Serock
1117d - (UMZ- 1871-1912 AM-1878 1891-1892 1894 1902-1903 1953) Sierzchowy
1452d - (1814-1825) Sobików
1397d - (1843-1907) Stara Iwiczna
0064d - (1901-1911) Stare Babice
1363d - (1859, 1907, AM-1907-1908) Tarczyn
0509d - (1881-1910) Wieliszew
0061d - (1858, 1861, 1863, 1901-1903) Wiskitki
0062d - (U-1888-1893, Z-1881-1893, Z-1905-1911, AM-1830-1878) Wiskitki (ewang)
0063d - (1826-1911) Wistkitki (moj)
1444d - (1808-1825) Wrociszew
1315d - (1826-1874) Wrociszew
0032d - (UMZ-1873-1911, AM-1826-1930) Zaborów
0547d - (1826-1840, 1842-1912) Zakroczym (moj)
0459d - (1874-1898) Zegrze
1155d - (1866, 1874, 1876-1877, 1879-1882, 1885-1886, 1888, 1892-1900, 1903, 1905-1908, 1910-1911) Żdżary
0083d - (1826-1910) Żuków
0308d - (1886-1913) Żyrardów (moj)


AP Warszawa oddział Mława

0136d - (UMZ-1894-1912) Ciechanów
0138d - (UMZ-1826-1911) Ciemniewko
0253d - (UMZ-1808-1825) Ciemniewko_gm
0175d - (1826-1913) Czernice Borowe
0632d - (UMZ-1826-1912) Dąbrowa k/Mławy
0273d - (UMZ-1808-1825) Dąbrowa_gm k/Mławy
1131d - (UMZ-1808-1825) Dziektarzewo_gm
0254d - (UMZ-1808-1825) Glinojeck_gm
0619d - (UMZA-1873-1907) Gradzanowo
0644d - (1874-1912) Gródki
0142d - (1826-1910, 1913) Krasne
0258d - (1808-1819, 1821-1825) Krasne
0151d - (1826-1911) Pałuki
0266d - (1808-1825) Pałuki_gm
0449d - (UMZ-1826-1913) Sarbiewo
1134d - (UMZ-1808-1825) Sarbiewo-gmina
0616d - (1826-1912) Szreńsk


AP Warszawa oddział Pułtusk

0100d - (1913) Bogate
0086d - (1911-1913) Brok
0130d - (1878-1912, 1914) Krzynowłoga Mała
0097d - (UMZ-1874-78, 1884-92, 1913 AM-1874-77, 1880-89, 1913) Wyszków
0096d - (1913, A-1888,1900,1904,1907) Zatory
sebastian_gasiorek - 25-06-2016 - 10:00
Temat postu:
Szanowni Państwo,

Od dnia dzisiejszego wszelkie nowości w projekcie Metryki ukazują się na głównej stronie projektu pod linkiem "Nowosci na stronie".
Lista jest automatycznie aktualizowana dzięki czemu będą mieli Państwo aktualny wgląd w postęp prac nad projektem.

W ostatnim czasie dodaliśmy również listy fotografujących wybrane zasoby Archiwów Państwowych. Lista jest widoczna po wejściu do każdego zespołu. Ze względu na uproszczenie osoby fotografujące są przydzielone do poszczególnych Archiwów bez podziału na jednostki. Jeśli kogoś z Państwa brakuje na liście fotografujących wybrany zasób, prosimy o kontakt.

Mam nadzieję, że powyższe zmiany spodobają się Państwu. Są to elementy nadające przejrzystości działaniom PTG. Chcemy w ten sposób docenić osoby i towarzystwa biorące udział w projektach genealogicznych bez względu na przynależność "partyjną". Zadaniem PTG jest integracja środowiska genealogicznego. Zachęcamy do współtworzenia naszego wielkiego dzieła Smile
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits