Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

http://www.genealodzy.pl/

Polskie TG  
Użytkownik:         Rejestracja
Hasło: Zapamiętaj

flag-pol flag-eng     home login logout     Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty Mapy szukacz

20:23 sobota, 25 lutego 2017

Nasi tu byli

arrow Kostkowski
20:23:06 - 25.02.2017
arrow biala35
20:22:42 - 25.02.2017
arrow opol
20:22:40 - 25.02.2017
arrow Dzierżawska_Grażyna
20:22:38 - 25.02.2017
arrow Ryszard48
20:22:36 - 25.02.2017
arrow Smoktadeusz
20:22:33 - 25.02.2017
arrow Lewicki_Przemysław
20:22:28 - 25.02.2017
arrow slawek_krakow
20:22:20 - 25.02.2017
arrow Marynicz_Marcin
20:22:20 - 25.02.2017
arrow Bielińska
20:22:18 - 25.02.2017
arrow krzysiek1977
20:22:18 - 25.02.2017
arrow malkam255
20:21:38 - 25.02.2017
arrow Krzysztof_Wasyluk
20:21:14 - 25.02.2017
arrow JarekK
20:21:06 - 25.02.2017
arrow cypla_piotr
20:21:05 - 25.02.2017
arrow Ślusarski_Wojciech
20:20:25 - 25.02.2017
arrow Agnieszka_Zalewska
20:19:39 - 25.02.2017
arrow Pawlak_Elżbieta
20:19:36 - 25.02.2017
arrow Kyon
20:19:32 - 25.02.2017
arrow stradów
20:18:53 - 25.02.2017
arrow irena2
20:18:53 - 25.02.2017
arrow Gawroński_Zbigniew
20:18:25 - 25.02.2017
arrow xtedek
20:17:42 - 25.02.2017
arrow kubis_bartłomiej
20:17:06 - 25.02.2017
arrow kora
20:16:30 - 25.02.2017
arrow Drzymała_Jerzy
20:16:22 - 25.02.2017
arrow stanislaw_pikul
20:16:12 - 25.02.2017
arrow Bobrowski..Piotr
20:15:43 - 25.02.2017
arrow Banaś_Robert
20:15:24 - 25.02.2017
arrow Sierzputowski_Jan
20:15:24 - 25.02.2017
Członkowie i sympatycy

Spis miejscowości Diecezji Łuckiej według koœcielnego podziału administracyjnego z 1938r

Spisy - powrót do strony głównej

Spis miejscowości Diecezji Łuckiej
według kościelnego podziału administracyjnego z 1938r.
.: Część I (A-J) :: Część II (K-P):: Część III (R-Z):.

Nazwa miejscowości Parafia Dekanat
Abramowiec Turzysk Kowel
Adamczuki Pulemiec Luboml
Adamówka Klewań Równe
Adamówka Ludwipol Korzec
Adamówka Ławrów Łuck
Adamówka Łokacze Horochów
Adamówka Maciejów Luboml
Adamówka Młynów Dubno
Adamówka Ołyka Łuck
Adamówka Pełcza Dubno
Adamówka Ptycza Dubno
Adamówka Rożyszcze Łuck
Adamówka Woronczyn Horochów
Adolfów Bereźnica Włodzimierzec
Albin wieś i folwark Klesów Sarny
Aleksandria Aleksandria Równe
Aleksandria Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Aleksandria Kiwerce Łuck
Aleksandrowa al..Cieciszówka Łuck Łuck
Aleksandrów Torczyn Łuck
Aleksandrówka Aleksandria Równe
Aleksandrówka Boremel Beresteczko
Aleksandrówka Deraźne Równe
Aleksandrówka Dubno Dubno
Aleksandrówka Kazimirka Kostopol
Aleksandrówka Kisielin Horochów
Aleksandrówka Kiwerce Łuck
Aleksandrówka Kupiczów Horochów
Aleksandrówka Radów Dubno
Aleksandrówka Rokitno Sarny
Aleksandrówka Torczyn Łuck
Aleksandrówka Włodzimierz fara Włodzimierz
Aleksandrówka Huta Łokacze Horochów
Aleksandrówka Markowicka Łokacze Horochów
Aleksandrówka Nowa Rożyszcze Łuck
Aleksandrówka Stara Rożyszcze Łuck
Aleksiejówka Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Aleksiejówka Klesów Sarny
Alfredówka Potasznia Kostopol
Ambuków Uściług Włodzimierz
Anatolia Nieświcz Łuck
Andresówka Włodzimierz fara Włodzimierz
Andruga Mała Krzemieniec Krzemieniec
Andruga Wielka Krzemieniec Krzemieniec
Andruha Włodzimierzec Włodzimierzec
Andrusijów Międzyrzec Korecki Korzec
Andruszówka Noworodczyce Ostróg
Andrzejówka Aleksandria Równe
Andrzejówka Skurcze Łuck
Anielin Ołyka Łuck
Anielówka al.. Rudyca Derażne Równe
Annowola Annowola Kostopol
Antolin Potasznia Kostopol
Antonin Dąbrowica Włodzimierzec
Antonówka Antonówka Włodzimierzec
Antonówka Kalinówka Włodzimierz
Antonówka Kazimirka Kostopol
Antonówka Kisielin Horochów
Antonówka Kołki Kołki
Antonówka Kostopol Kostopol
Antonówka Kuty Krzemieniec
Antonówka Swojczów Włodzimierz
Antonówka Wiszenki Kołki
Antonówka al..Suczków Beresteczko Beresteczko
Antonówka - Borek Włodzimierz fara Włodzimierz
Antopol Żytyń Równe
Antówka Torczyn Łuck
Antypowce Litowiż Włodzimierz
Anusin Włodzimierz fara Włodzimierz
Aponowszczyzna Swojczów Włodzimierz
Apolonia Woronczyn Horochów
Aresztów Zdołbunów Ostróg
Armatniów Poddębce Łuck
Arsenowicze Sokól Kołki
Arszyczyn Młynów Dubno
Astrachanka al.Ostrómce Myszakówka Korzec
Augustów Swojczów Włodzimierz
Babia Góra Woronczyn Horochów
Babie Kołodno Krzemieniec
Babie Woronczyn Horochów
Babin Horyńgród Równe
Babin Korzec Korzec
Babka Rafałówka Włodzimierzec
Babołoki Targowica Beresteczko
Bacaje Szumsk Krzemieniec
Bachowo Kowel Kowel
Badówka Ostróg Ostróg
Bagna Zofiówka Kołki
Bojanówka Horyńgród Równe
Bajów Łuck Łuck
Bakonówka Łokacze Horochów
Bakonówka Szelwów Horochów
Bakorzyn Ołyka Łuck
Bakaty Oleksin Stary Krzemieniec
Bakowce Ławrów Łuck
Bakszynka Buceń Kamień Koszyrski
Balarka Derażne Równe
Balarka Ołyka Łuck
Balarka Tesłuchów Beresteczko
Balarka al. Józefówka Aleksandria Równe
Balarnia Kuty Krzemieniec
Bałki Radziwiłłów Dubno
Barania Nowa Krupiec Dubno
Barania Stara Krupiec Dubno
Baranówka Hłuboczek Ostróg
Barbarów Swojczów Włodzimierz
Barbarówka Włodzimierz Włodzimierz
Barbarszczyzna Łuck Łuck
Barmaki Równe Równe
Baryszówka Oleksin Stary Krzemieniec
Basowy - Kąt Równe Równe
Baszarówka Radziwiłłów Dubno
Baszkowce Krzemieniec Krzemieniec
Baszłyki Ołyka Łuck
Baszowa Rożyszcze Łuck
Baszuki Oleksin Stary Krzemieniec
Batkowce Noworodczyce Ostróg
Batków Radziwiłłów Dubno
Batorówka Łobaczówka Beresteczko
Batory Stepań Sarny
Batyń Zasmyki Kowel
Beheń Szpanów Równe
Beheta Swojczów Włodzimierz
Bejnerówka Rożyszcze Łuck
Belweder Poddębce Łuck
Berducha Berezne Kostopol
Bercz Czersk Kowel
Berehy Krzemieniec Krzemieniec
Berehy Młynów Dubno
Bersk Woronczyn Horochów
Beresteczko Beresteczko Beresteczko
Berestie al. Berest Dąbrowica Włodzimierzec
Berestowiec Kostopol Kostopol
Berestowo Kupiczów Horochów
Bereściany Chołoniewicze Kołki
Berezie Torczyn Łuck
Berezina Berezne Kostopol
Berezne Berezne Kostopol
Berezołupy Małe Woronczyn Horochów
Berezołupy Wielkie Woronczyn Horochów
Berezowicze Łokacze Horochów
Berezów Wojtkiewicze Sarny
Berezów Gród Kiwerce Łuck
Berezówka Myszakówka Korzec
Berezówka al. Zabrody Derażne Równe
Berezyna Niewirków Korzec
Berezyna Paczajów Krzemieniec
Berezyna Tesłuchów Beresteczko
Berezyna Zofiówka Kołki
Bereźce Krzemieniec Krzemieniec
Bereźniaki Potasznia Kostopol
Bereźnica Bereźnica Włodzimierzec
Bereźnica Czersk Kowel
Bereżanka Łanowce Krzemieniec
Bereżce Rymacze Luboml
Bereżczyzna Młynów Dubno
Bereżki Dąbrowica Włodzimierzec
Bermiaszów Łokacze Horochów
Bezowdnia Krupiec Dubno
Biała Dąbrowica Włodzimierzec
Biała Wisniowec Stary Krzemieniec
Biała Krynica Krupiec Dubno
Biała Krynica Żytyń Równe
Biała Woda Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Białaszowskie Futory Ostróg Ostróg
Białaszów Ostróg Ostróg
Białaszów Zasmyki Kowel
Białaszowka Mizocz Ostróg
Białe Chinocze Włodzimierzec
Białka Berezne Kostopol
Białka Mała Wyszogródek Krzemieniec
Białka Wielka Wyszogródek Krzemieniec
Białobrzegi Włodzimierz fara Włodzimierz
Białobrzeże Warkowicze Dubno
Białogródka Ptycza Dubno
Białokrynica Krzemieniec Krzemieniec
Białoszowka Potasznia Kostopol
Białowiż Wojtkiewicze Sarny
Białozowszczyzna Włodzimierz fara Włodzimierz
Białozórka Białozórka Krzemieniec
Bialy Brzeg Ludwipol Korzec
Biały Ług Beresteczko Beresteczko
Białypol Koniuchy Horochów
Białystok Skurcze Łuck
Biczal Aleksandria Równe
Biczal Derazne Równe
Bielatycze Dąbrowica Włodzimierzec
Bielawszczyzna Tesłuchów Beresteczko
Bielczaki Myszakówka Korzec
Bielecka Dolina Krzemieniec Krzemieniec
Bielgów Czartorysk Kołki
Bielicze Maciejów Luboml
Bielin Włodzimierz fara Wlodzimierz
Bielinówka Białozórka Krzemieniec
Bielmaż Ostróg Ostróg
Bielów Klewań Równe
Bielsk Dąbrowica Włodzimierzec
Bielsk Stara Huta Korzec
Bielskowola Rafałówka Włodzimierzec
Biesiadówka Tomaszgród Sarny
Bielczakowska Kolonia Myszakówka Korzec
Bilcze Złoczówka Beresteczko
Bilcze Zabłotce Włodzimierz
Bilin Kowel Kowel
Binduga Binduga Luboml
Birarówka Maniewicze Kowel
Birki Dubno Dubno
Biskupicze Skurcze Łuck
Biskupicze Górne (dawniej Ruskie) Sielec Włodzimierz
Biskupicze Szlacheckie Sielec Włodzimierz
Biskupiczki Chrynów Włodzimierz
Biskupie Góry Uściług Włodzimierz
Biwaki Łuck Łuck
Bleżewo Wojtkiewicze Sarny
Bliźniacze Rokitno Sarny
Błażenik Kalinówka Włodzimierz
Błudów Międzyrzec Korecki Korzec
Błudów Skurcze Łuck
Bobicze Łokacze Horochów
Bobły Turzysk Kowel
Bocianówka Warkowicze Dubno
Boczanica Hłuboczek Ostróg
Bodaki Mizocz Ostróg
Bodaki Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Bodiaczów Drużkopol Horochów
Bodiaczów Kiwerce Łuck
Bogdanówka Korzec Korzec
Bogdaszów Zdołbunów Ostróg
Bogudzięka Zabłotce Włodzimierz
Bogumiłów Torczyn Łuck
Bogusławka Ołyka Łuck
Bogusze Berezne Kostopol
Bogusze Długoszyje Łuck
Boguszówka Łuck Łuck
Boguszówka Hołoby Kowel
Bohdanówka Poczajów Krzemieniec
Boholuby Łuck Łuck
Bojarka Równe Równe
Bojarka Mała Młynów Dubno
Bojarka Wielka Młynów Dubno
Bokszyn Międzyrzec Korecki Korzec
Bokujma Młynów Dubno
Bolesławicze Żytyń Równe
Bolesławówka Chrynów Włodzimierz
Bolizuby Kłodno Krzemieniec
Bołdyn Kostopol Kostopol
Bołocza Łuck Łuck
Bołochowicze Rafałówka Włodzimierzec
Bołotkowce Noworodczyce Ostróg
Bołożówka Szumsk Krzemieniec
Bołożówka al. Pelagin Nowy Zahorów Horochów
Bołtuny Binduga Luboml
Bonasówka Łuck Łuck
Bondary Dubno Dubno
Boniawa Łokacze Horochów
Bonówka Krzemieniec Krzemieniec
Boratyn Tesłuchów Beresteczko
Boratyn Torczyn Łuck
Boratyn Czeski Łuck Łuck
Boratyn Wielki Łuck Łuck
Boratynek Mały Łuck Łuck
Borbin Długoszyje Łuck
Borczyjów Chołowniewicze Kołki
Borek Huta Stepańska Kostopol
Borek - Kuty Annowola Kostopol
Boremel Boremel Beresteczko
Borki Dąbrowica Włodzimierzec
Borki Luboml Luboml
Borki Ratno Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Borki Szumbar Krzemieniec
Borki Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Borki Włodzimierzec Włodzimierzec
Borki Nowe Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Borki Stare Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Boroczyce Nowe Gniezno Horochów
Borowa Chołoniewicze Kołki
Borowe Rokitno Sarny
Borowicze Sokól Kołki
Borowina Rokitno Sarny
Borowno Małe Hołoby Kamień Koszyrski
Borowskie Budki Rokitno Sarny
Borowucha Ratno Kamień Koszyrski
Borówka Derażne Równe
Borsuki Huta Stepańska Kostopol
Borsuki Łanowce Krzemieniec
Borszczowa Chołoniewicze Kołki
Borszczowieckie Futory Kostopol Kostopol
Borszczówka Hłuboczek Ostróg
Borszczówka Kostopol Kostopol
Borszczówka Poczajów Krzemieniec
Borszczówka Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Borszczówka Czeska Mizocz Ostróg
Borszczówka Ruska Mizocz Ostróg
Bortnica Dubno Dubno
Bortnica Radów Dubno
Bortnów Uściług Włodzimierz
Boruchowska Kolonia al..Lipnik Łuck Łuck
Boruchów Poddębce Łuck
Boryczów Dederkały Wielkie Krzemieniec
Boryczowka Rafałówka Włodzimierzec
Boryskowicze Drużkopol Horochów
Borzemiec Targowica Beresteczko
Borzowa (Bordzowa) Buceń Kamień Koszyrski
Botyń Poddębce Łuck
Boża Wola Buceń Kamień Koszyrski
Boża Wola Swojczów Włodzimierz
Bożkiewicze Radów Dubno
Bożów Horochów Horochów
Bożydarówka Hołoby Kowel
Bór Ostróg Ostróg
Braniów Międzyrzec Korecki Korzec
Brany Drużkopol Horochów
Brodnica Dąbrowica Włodzimierzec
Brodów (wieś i futor) Ożenin Ostróg
Brody Kazimirka Kostopol
Brodziatyn Ratno Kamień Koszyrski
Brodziec Dąbrowica Włodzimierzec
Broniki Klewań Równe
Bronisławka Potasznia Kostopol
Bronisławka Mała Stara Huta Korzec
Bronisławówka Poddębce Łuck
Bronne Berezne Kostopol
Brudki Buceń Kamień Koszyrski
Brunetówka Buceń Kamień Koszyrski
Bryków Korzec Korzec
Bryków Szumsk Krzemieniec
Bryszcze Młynów Dubno
Bryszcze I Łuck Łuck
Bryszcze II Łuck Łuck
Brzezina Chinocze Włodzimierzec
Brzezina Chołoniewicze Kolki
Brzezina Dederkały Wielkie Krzemieniec
Brzezina Poddębce Łuck
Brzezina Uściług Włodzimierz
Brzezina Policka Rafałówka Włodzimierzec
Brzezina Pełcza Dubno
Brzuchowicze Hołoby Kowel
Brzuszków al..Marianówka Kazimirka Kostopol
Bubnów Sielec Włodzimierz
Bubnów Skurcze Łuck
Buceń (Bucyń) Buceń Kamień Koszyrski
Bucharów Hłoboczek Ostróg
Buda Dąbrowica Wlodzimierzec
Buda Niewirków Korzec
Buda Rokitno Sarny
Buderaż Mizocz Ostróg
Buderaż Pełcza Dubno
Budki Czertorysk Kołki
Budki Kisielin Horochów
Budki Poczajów Krzemieniec
Budki Kryczylskie al..Osty Sarny Sarny
Budki Kudrańskie Niewirków Korzec
Budki Kudryńskie Mizocz Ostróg
Budki Ossowskie Swojczów Włodzimierz
Budki Uścieńskie Dermanka Korzec
Budki Szumsk Krzemieniec
Budniki Opalin Luboml
Budy Kołki Kołki
Budy Pełcza Dubno
Budy Hruszewskie Niewirków Korzec
Budy Jeziorańskie Kupiczów Horochów
Budyszcze Kowel Kowel
Budziatycze Chrynów Włodzimierz
Bugajówka Radziwiłłów Dubno
Buhaje al..Byki Kołki Kołki
Buhłów Wyszogródek Krzemieniec
Buhryn Tajkury Ostróg
Buhryński Majdan Aleksandria Równe
Buhryński Majdan Tuczyn Równe
Bujanie Torczyn Łuck
Bukowa Łuck Łuck
Bukowce (Bykowce) Dederkały Wielkie Krzemieniec
Bukowskiego Futor Białozórka Krzemieniec
Buszcza Mizocz Ostróg
Buszkowicze Poryck Horochów
Butejki Stepań Sarny
Butmer Luboml Luboml
Butniki Luboml Luboml
Butów Dąbrowica Włodzimierzec
Butów Brodnicki Dąbrowica Włodzimierzec
Butyń Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Buzaki Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Bużanka Uściług Włodzimierz
Bużany Drużkopol Horochów
Bychów Derażne Równe
Byk Luboml Luboml
Byki al..Buhaje Kołki Kołki
Bystraki Binduga Luboml
Bystrzyca al..Łaskarzew Torczyn Łuck
Bystrzyce Ludwipol Korzec
Bystrzycka Huta Stara Huta Korzec
Byteń Hołoby Kowel
Cecylówka Rożyszcze Łuck
Cecylówka Tuczyn Równe
Cecylówka Turzysk Kowel
Cecylówka Woronczyn Horochów
Cecyniówka Szumbar Krzemieniec
Cegielnia Berezne Kostopol
Cegielnia Dąbrowica Włodzimierzec
Cegielnia Maniewicze Kowel
Cegielnia Powursk Kowel
Cegielnia Równe Równe
Cegielnia Zofiówka Kołki
Cegielnia I Włodzimierz Włodzimierz
Cegielnia II Włodzimierz Włodzimierz
Cehów Horochów Horochów
Cepcewicze Male Bereźnica Włodzimierzec
Cepcewicze Wielkie Bereźnica Włodzimierzec
Ceperów Nieświcz Łuck
Cerkówka Powursk Kowel
Cerkwiska Pełcza Dubno
Cewelicze Łokacze Horochów
Cezaryn Poddębce Łuck
Charaług Międzyrzec Korecki Korzec
Charucza Mała Międzyrzec Korecki Korzec
Charucza Wielka Międzyrzec Korecki Korzec
Chiczawka Dubno Dubno
Chilki Lewacze Korzec
Chiniówka Noworodczyce Ostróg
Chinocze Chinocze Włodzimierzec
Chmiel Wojtkiewicze Sarny
Chmielnik Woronczyn Horochów
Chmielów al..Ułanówka Sielec Włodzimierz
Chmielówka Ludwipol Korzec
Chmielówka Sielec Włodzimierz
Chmielówka Zofiówka Kołki
Chmyzopol Kostopol Kostopol
Chobułtów Włodzimierz Włodzimierz
Chobut Hołoby Kowel
Chocieszów Ratno Kamień Koszyrski
Chocin Dąbrowica Włodzimierzec
Chocin Szpanów Równe
Chociwl Buceń Kamień Koszyrski
Chodaki Szumsk Krzemieniec
Chodosy Szpanów Równe
Chołoniewicze Chołoniewicze Kołki
Chołoniów Horochów Horochów
Chołopecze Zaturce Horochów
Chołopiny Jezioro Kolki
Chołopy Berezne Kostopol
Chomąt Warkowicze Dubno
Chomec Dąbrowica Włodzimierzec
Chomycze Luboml Luboml
Chopniów Wiszenki Kołki
Chorki Ratno Kamień Koszyrski
Chorłupy Ołyka Łuck
Chorochoryn Torczyn Łuck
Choromce Buceń Kamień Koszyrski
Choromce Włodzimierzec Włodzimierzec
Chorostów Łokacze Horochów
Choroszcza al..Sołtanówka Targowica Beresteczko
Chorów Nowy Zahorów Horochów
Chorów Ostróg Ostróg
Chorupań Młynów Dubno
Chotenka Kostopol Kostopol
Chotiaczów Uściług Włodzimierz
Chotowica Oleksiniec Stary Krzemieniec
Chotyń Potasznia Kostopol
Choryń ( wieś i osada) Tesłuchów Beresteczko
Chrask Czartorysk Kołki
Chrenów Hłuboczek Ostróg
Chromiaków Ołyka Łuck
Chryniki Łysin Beresteczko
Chrynopol Chrynów Włodzimierz
Chrynów Chrynów Włodzimierz
Chrypsk Pulemiec Luboml
Chwojanka al..Józefówka Annowola Kostopol
Chwojki Łuck Łuck
Chworostów Maciejów Luboml
Chwoszczowata Sarny Sarny
Chwoszczyk Chołoniewicze Kołki
Chwyszczuki Krzemieniec Krzemieniec
Chylin Dąbrowica Włodzimierzec
Ciecieszówka al..Aleksandrowa Łuck Łuck
Ciecieszówka Łuck Łuck
Cnotówka Krzemieniec Krzemieniec
Cucniów Uściług Włodzimierz
Cukry Zofiówka Kołki
Cumań Ołyka Łuck
Curków Mizocz Ostróg
Cyranka Szumsk Krzemieniec
Czajczyńce Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Czajków Nowy Chinocze Wlodzimierzec
Czajków Stary Chinocze Włodzimierzec
Czarna Łoza (Rudecka) Łysin Beresteczko
Czarne Łozy Torczyn Łuck
Czarne Łozy Zytyń Równe
Czarnoplesy Maciejów Luboml
Czarnowyrka Dąbrowica Włodzimierzec
Czarny Las Turzysk Kowel
Czarnylas Skurcze Łuck
Czartorysk Czartorysk Kołki
Czaruków Nieświcz Łuck
Czebenie Sokól Kołki
Czebenie Nowe Rożyszcze Łuck
Czechowszczyzna Torczyn Łuck
Czekno Jałowicze Łuck
Czemeryn Ołyka Łuck
Czerczyce Łuck Łuck
Czerczyce al..Wandówka Sielec Włodzimierz
Czerec Młynów Dubno
Czeremoszno Luboml Luboml
Czeremoszno Powursk Kowel
Czeremszanka Buceń Kamień Koszyrski
Czerewacha Maniewicze Kowel
Czerkasy Kowel Kowel
Czerniachów Ożenin Ostróg
Czerniaków Chrynów Włodzimierz
Czerniawka Czersk Kowel
Czerniawka Korytnica Włodzimierz
Czerniawka Mizocz Ostróg
Czernijów Kupiczów Horochów
Czerników Uściług Włodzimierz
Czerniło Berezne Kostopol
Czernyż Kołki Kołki
Czerpasznik Aleksandria Równe
Czersk Czersk Kowel
Czertież Korzec Korzec
Czerwona Nowe Gniezno Horochów
Czerwony Bór Pulemiec Luboml
Czeski Gaj Ożenin Ostróg
Czestny Chrest Sielec Włodzimierz
Czetwertnia Kołki Kołki
Czetyń Kołki Kołki
Czewel Ratno Kamień Koszyrski
Czmykos al..Królewska Kolonia Luboml Luboml
Czołnica Nowa Jezioro Kołki
Czołnica Stara Jezioro Kołki
Czorncze Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Czosnówka Swojczów Włodzimierz
Czosnówka al.Rakowiec Czosnowski Kołodno Krzemieniec
Czuczapy Zofiówka Kołki
Czudel Sarny Sarny
Czudełka al..Teodorówka Klesów Sarny
Czudewski Futor al..Hłuboczek Derażne Równe
Czudla Rafałówka Włodzimierzec
Czudnica Międzyrzec Korecki Korzec
Czudwy Derażne Równe
Czugale Krzemieniec Krzemieniec
Ćminy Czartorysk Kołki
Dałybina Futor Rokitno Sarny
Danczymost Kostopol Kostopol
Daniczów Międzyrzec Korecki Korzec
Daniłówka Kuty Krzemieniec
Daniłówka Noworodczyce Ostróg
Datyń Ratno Kamień Koszyrski
Daźwa Kupiczów Horochów
Dąbrowa Boremel Beresteczko
Dąbrowa Chołoniewicze Kołki
Dąbrowa Derażne Równe
Dąbrowa Horochów Horochów
Dąbrowa Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Dąbrowa Kiwerce Łuck
Dąbrowa Kołki Kołki
Dąbrowa Łysin Beresteczko
Dąbrowa Ptycza Dubno
Dąbrowa Rokitno Sarny
Dąbrowa Sielec Włodzimierz
Dąbrowa Sienkiewiczówka Łuck
Dąbrowa Tesłuchów Beresteczko
Dąbrowa Torczyn Łuck
Dąbrowa Turzysk Kowel
Dąbrowa Włodzimierzec Włodzimierzec
Dąbrowa Woronczyn Horochów
Dąbrowa Nowa Hołoby Kowel
Dąbrowa Pasieka Łokacze Horochów
Dąbrowa Stara Hołoby Kowel
Dąbrowica Dąbrowica Włodzimierzec
Dąbrowica Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Dąbrówka Derażne Równe
Dąbrówka Kazimirka Kostopol
Dąbrówka al..Lachów Noworodczyce Ostróg
Debryca Derażne Równe
Dederkały Małe Dederkały Wielkie Krzemieniec
Dederkały Wielkie Dederkały Wielkie Krzemieniec
Demetianówka Hołoby Kowel
Demidów Lasek Kostopol Kostopol
Demidówka al..Łęczno Łysin Beresteczko
Derażne Derażne Równe
Derć Rokitno Sarny
Dereczyn Nowy Zahorów Horochów
Derewiancze Małe Ostróg Ostróg
Derewiancze Wielkie Ostróg Ostróg
Derewianne Klewań Równe
Dermanka Berezne Kostopol
Dermanka Dermanka Korzec
Dermanka Kostopol Kostopol
Dermanka Zofiówka Kołki
Dermanka al..Krągłe Błoto Derażne Równe
Dermań Mizocz Ostróg
Derno Ołyka Łuck
Detynicze Dubno Dubno
Dębina Ożenin Ostróg
Dębina Szumbar Krzemieniec
Dębinka Skurcze Łuck
Dębiny Ptycza Dubno
Dębowa Góra Antonówka Włodzimierzec
Dębowa Karczma Boremel Beresteczko
Dębowy Ostrów Chołoniewicze Kołki
Dębówka Woronczyn Horochów
Diatkiewicze Czeskie Hruszwica Równe
Diatkiewicze Włościańskie Hruszwica Równe
Diatkiewicze Radów Dubno
Didowicze Kiwerce Łuck
Didycze Ołyka Łuck
Diuksyn Derażne Równe
Diuksyn Nowy Derażne Równe
Długa Niwa Międzyrzec Korecki Korzec
Długi Las Maciejów Luboml
Długie Łozy al.Głęboka Dolina Włodzimierz Włodzimierz
Długie Pole Dubno Dubno
Długie Pole Rafałówka Włodzimierzec
Długoszyje Długoszyje Łuck
Długowola Włodzimierzec Włodzimierzec
Dłużek Pełcza Dubno
Dmitrówka Kisielin Horochów
Dobra Zofiówka Kołki
Dobratyn Młynów Dubno
Dobratyńskie Nowiny Młynów Dubno
Dobrowódka Tesłuchów Beresteczko
Dobry Kraj Korytnica Włodzimierz
Dobryń Chinocze Włodzimierzec
Dobrzyńsk Turzysk Kowel
Dolina Rożyszcze Łuck
Dolsk Przewały Luboml
Dołęga Zabłotce Włodzimierz
Dołęgów Sielec Wlodzimierz
Dołhaniec Annowola Kostopol
Dołhań Rokitno Sarny
Dołhe Bereźnica Włodzimierzec
Dołhe Drużkopol Horochów
Dołhonosy Kowel Kowel
Dołżyca Kołki Kołki
Domaninka Łanowce Krzemieniec
Domaninka Mała Wyszogródek Krzemieniec
Domaszów Zofiówka Kołki
Dominopol Swojczów Włodzimierz
Dorohobuż Horyńgród Równe
Dorohostaje Czeskie Młynów Dubno
Dorohostaje Małe Młynów Dubno
Dorohostaje Wielkie Młynów Dubno
Dorosiny Woronczyn Horochów
Dorosiny Nowe Woronczyn Horochów
Dorotczyce Sarny Sarny
Dorotyszcze Kowel Kowel
Doszno Ratno Kamień Koszyrski
Drańcza Polska Drańcza Polska Dubno
Drewiny Zabłotce Włodzimierz
Drohinicze Łokacze Horochów
Drohiniczki Chrynów Włodzimierz
Drozdnie Hołoby Kowel
Drozdów Tuczyn Równe
Druchowa Berezne Kostopol
Drużkopol Drużkopol Horochów
Drygany Kuty Krzemieniec
Dubeczno Ratno Kamień Koszyrski
Dubieck Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Dubiszcze Ołyka Łuck
Dubiszcze Wiszenki Kołki
Dubiszcze Nowe Rożyszcze Łuck
Dubiszcze Stare Wieszenki Kołki
Dublany Łysin Beresteczko
Dubnik Powursk Kowel
Dubniki Włodzimierz fara Włodzimierz
Dubno Dubno Dubno
Dubno Rokitno Sarny
Dubno Wojtkiewicze Sarny
Dubowa Kowel Kowel
Dubówka Bereźnica Włodzimierzec
Dubrowa Łuck Łuck
Dubrowsk (pow.Pińsk) Chinocze Włodzimierzec
Duchcze Sokól Kołki
Dudy Torczyn Łuck
Dujewo Swojczów Włodzimierz
Dukarów Dąbrowica Włodzimierzec
Duliby Hłuboczek Ostróg
Duliby Turzysk Kowel
Dumka Sokól Kołki
Dunaj Kisielin Horochów
Dunajki Kuty Krzemieniec
Dunajowszczyzna Poczajów Krzemieniec
Dunajów Poczajów Krzemieniec
Dyżylas Zofiówka Kołki
Dworzec Kołki Kołki
Dworzec Łuck Łuck
Dworzec Równe Równe
Dworzec Stepań Sarny
Dworzyszcze Zofiówka Kołki
Dymitrówka Rożyszcze Łuck
Dymitrówka Zaturce Horochów
Dymitrówka Nowa Łuck Łuck
Dyweń Międzyrzec Korecki Korzec
Dziadowiec Nieświcz Łuck
Dziadów Zdołbunów Ostróg
Dziegciów Sielec Włodzimierz
Dziesięcina Skurcze Łuck
Dzikowiny Łobaczówka Beresteczko
Dzików Klewań Równe
Edwardopol Uściług Włodzimierz
Edwardówka Pełcza Dubno
Eliaszówka Noworodczyce Ostróg
Elizabetpol Swojczów Włodzimierz
Elżbiecin Wiszenki Kołki
Emilin Nowy Hołoby Kowel
Emilin Stary Hołoby Kowel
Emilówka Turzysk Kowel
Ewelinów Długoszyje Łuck
Ewin Swojczów Włodzimierz
Falemicze Włodzimierz Włodzimierz
Falkowszczyzna Długoszyje Łuck
Falków Łuck Łuck
Fedorpol Swojczów Włodzimierz
Ferdynandów Ołyka Łuck
Ferma Sadowska al..Puhaczówka Skurcze Łuck
Figura Hołoby Kowel
Fiszno Woronczyn Horochów
Florianów Torczyn Łuck
Folwarek Sarny Sarny
Folwarki Małe Krzemieniec Krzemieniec
Folwarki Wielkie Krzemieniec Krzemieniec
Francuzówka Torczyn Łuck
Francuzy Rożyszcze Łuck
Frankopol Dermanka Korzec
Franopol Chrynów Włodzimierz
Frynówka Wiszenki Kołki
Frydrychówka Rożyszcze Łuck
Frydrychówka Woronczyn Horochów
Funduma Uściług Włodzimierz
Fusów Drużkopol Horochów
Futor Gajewskich Korzec Korzec
Futor Kościelny al..Ostrów Księży Potasznia Kostopol
Gaj Derażne Równe
Gaj Sokól Kołki
Gaje Lewiatyńskie Radziwiłłów Dubno
Galedzin Opalin Luboml
Gandżaba Włodzimierz Włodzimierz
Giedrojciówka Antonówka Włodzimierzec
Glincze Woronczyn Horochów
Gliniak Zofiówka Kołki
Gliniszcze Ludwipol Korzec
Gliniszcze Rożyszcze Łuck
Glinki Tajkury Ostróg
Glinne Zofiówka Kołki
Glincze Rożyszcze Łuck
Glińsk Zdołbunów Ostróg
Głęboczek Chołoniewicze Kołki
Głęboczyzna Przewały Luboml
Głęboka al..Moczulce Ołyka Łuck
Głęboka Dolina Łysin Beresteczko
Głęboka Dolina Ptycza Dubno
Głęboka Dolina al..Długie Łozy Włodzimierz Włodzimierz
Głębokie Maniewicze Kowel
Głuchy Ratno Kamień Koszyrski
Głuszyca Sarny Sarny
Gniłowa Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Gnojno Swojczów Włodzimierz
Goła Niwa Rokitno Sarny
Gończy Bród Hołoby Kowel
Gorzelnia Derażne Równe
Góra Hłuboczek Ostróg
Górka Olszańska Łuck Łuck
Górka Połonka Łuck Łuck
Górki Chołoniewicze Kołki
Górna Ludwipol Korzec
Górne Chinocze Włodzimierzec
Górniki Dubno Dubno
Górniki Ratno Kamień Koszyrski
Górno al..Konstantynopol Powursk Kowel
Góry Dederkały Wielkie Krzemieniec
Grabina Hruszwica Równe
Grabina Huta Stepańska Kostopol
Grabina Kalinówka Wlodzimierz
Grabina Przewały Luboml
Grabinka Zofiówka Kołki
Grabowa Pulemiec Luboml
Grabowiec Łysin Beresteczko
Grabowiec Torczyn Łuck
Grabowno Buceń Kamień Koszyrski
Grabów Klewań Równe
Granatów Szelwów Horochów
Granne Potasznia Kostopol
Grebelki Ołyka Łuck
Gregorówka Łuck Łuck
Gregorówka Torczyn Łuck
Grobelka Turzysk Kowel
Gródek Maniewicze Kowel
Gródek Nieświcz Łuck
Gródek Szpanów Równe
Gruszewno Powursk Kowel
Gruszów Poryck Horochów
Gruszówka Zasmyki Kowel
Gruszwica Kołki Kołki
Gryland al..Kurant Kisielin Horochów
Grzybowa Łanowce Krzemieniec
Grzybowica Litwiż Włodzimierz
Gucin Zabłotce Włodzimierz
Gurów Zabłotce Włodzimierz
Gwozdów Korzec Korzec
Haczan Niewirków Korzec
Hać Dąbrowica Włodzimierzec
Hajczyna Łokacze Horochów
Hajenka Sienkiewiczówka Łuck
Hajki Przewały Luboml
Hajki Stawki Luboml
Hajsyn Ołyka Łuck
Halczun Łokacze Horochów
Haliczany Nowe Gniezno Horochów
Halinowola Luboml Luboml
Halinówka Chołoniewicze Kołki
Hallerowo Horyńgród Równe
Hallerówka Równe Równe
Hałe Zaturce Horochów
Hały Rafałówka Włodzimierzec
Harajmówka Chołoniewicze Kołki
Harasima Niwka Wyrka Kostopol
Harażdża Poddębce Łuck
Hat Skurcze Łuck
Hawczyce Kiwerce Łuck
Helenin Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Helenin Tesłuchów Beresteczko
Helenów Kisielin Horochów
Helenówka Swojczów Wlodzimierz
Helenówka Nowa Sokól Kołki
Helenówka Stara Sokól Kolki
Helenówka Włodzimierz fara Wlodzimierz
Henrieta al..Zygmuntówka Włodzimierz fara Włodzimierz
Hermanówka Zofiówka Kołki
Herusza Turzysk Kowel
Hilarów Turzysk Kowel
Hipolitówka Kostopol Kostopol
Hirki Kupiczów Horochów
Hłażowa Aleksandria Równe
Hłażowski Majdan Aleksandria Równe
Hłuboczynka Ludwipol Korzec
Hłuboczek Hłuboczek Ostróg
Hłuboczek Ludwipol Korzec
Hłuboczek al..Czudewski Futor Derażne Równe
Hłupanin Tajkury Ostróg
Hłużkowo Myszakówka Korzec
Hnidawa Łuck Łuck
Hnidawa Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Hnidawa - Kochanówka Wiśniowiec Stary Krzemieniec
Hniezdyczna Kołodno Krzemieniec
Hniłałoza Poczajów Krzemieniec
Hodomicze Kołki Kołki
Holatyn Łobaczówka Beresteczko
Holenderia Poryck Horochów
Holendry Siemianówka Korytnica Włodzimierz
Holendry Świerzowskie Ostrówki Luboml
Holendry Zabuskie Opalin Luboml
Holeszów Jałowicze Łuck
Hołoby Hołoby Kowel
Hołodnica Kołki Kolki
Hołowczyce Dubno Dubno
Hołowczyce Młynów Dubno
Hołowin Janowa Dolina Kostopol
Hołownica Korzec Korzec
Hołowno Luboml Luboml
Hołubne Annowola Kostopol
Hołuzja Maniewicze Kowel
Hołyszów Klewań Równe
Honczarka Łuck Łuck
Honczarycha Radów Dubno
Honoratka Tesłuchów Beresteczko
Horawica Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Horbaków Horyńgród Równe
Horbów Tuczyn Równe
Horby Powursk Kowel
Horianówka Ołyka Łuck
Horochowisko Opalin Luboml
Horochów Horochów Horochów
Horochówka Nowy Zahorów Horochów
Horodelec Kowel Kowel
Horodnica Mała Jałowicze Łuck
Horodnica Wielka Jałowicze Łuck
Horodno Luboml Luboml
Horodyczyn Zofiówka Kołki
Horodynie Torczyn Łuck
Horodyńskie Budki Torczyn Łuck
Horodyszcze Berezne Kostopol
Horodyszcze Długoszyje Łuck
Horodyszcze Kowel Kowel
Horodyszcze Łuck Łuck
Horodyszcze Międzyrzec Korecki Korzec
Horodyszcze Nieświcz Łuck
Horodyszcze Niewirków Korzec
Horodyszcze Żytyń Równe
Horodyszcze Zofiówka Kołki
Horodziec Antonówka Wlodzimierzec
Horowicze Maciejów Luboml
Horyczów Wlodzimierz Włodzimierz
Horynka Katerburg Krzemieniec
Horynka Mała Oleksiniec Stary Krzemieniec
Horynka Wielka Oleksiniec Stary Krzemieniec
Horyńgród Horyńgród Równe
Horzwin Skurcze Łuck
Hoszcza Międzyrzec Korecki Korzec
Hrada Huta Stepańska Kostopol
Hrada Kołki Kołki
Hradie Kołki Kołki
Hradki Dubno Dubno
Hrady Korytnica Włodzimierz
Hradysk Maniewicze Kowel
Hranie Włodzimierzec Włodzimierzec
Hranne Dermanka Korzec
Hredeńszczyzna Tesłuchów Beresteczko
Hrehorówka Ożenin Ostróg
Hremiacze (wieś i futor) Ostróg Ostróg
Hromaki Aleksandria Równe
Hromusz Woronczyn Horochów
Hrozów Ostróg Ostróg
Hrudy Annowola Kostopol
Hruszówka Kostopol Kostopol
Hruszówka Niewirków Korzec
Hruszwica Hruszwica Równe
Hruziatyn Sokól Kołki
Hrycki Dąbrowica Włodzimierzec
Hrydki Buceń Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Hryhorowicze Nieświcz Łuck
Hryniacze Tesłuchów Beresteczko
Hrynowszczyzna Zdołbunów Ostróg
Hryńki Łanowce Krzemieniec
Hryńkowce Łanowce Krzemieniec
Hrywa Maniewicze Kowel
Hrywietki Powursk Kowel
Hubin Łokacze Horochów
Hubin Sienkiewiczówka Łuck
Hubin Swojczów Włodzimierz
Hubińskie Budki Sienkiewiczówka Łuck
Hubków Ludwipol Korzec
Hucisko Ostróg Ostróg
Hucisko Horodelskie Kuty Krzemieniec
Hucisko Janowe Kuty Krzemieniec
Hucisko Piaseczne Kuty Krzemieniec
Hucisko Pikulskie Kuty Krzemieniec
Hucmany Tesłuchów Beresteczko
Hulcza Czeska Mizocz Ostróg
Hulcza Włościańska Mizocz Ostróg
Hulewiczow Powursk Kowel
Humienniki Ołyka Łuck
Humieńce Luboml Luboml
Humniszcze Beresteczko Beresteczko
Hupały Opalin Luboml
Hurby Annowola Kostopol
Hurby Kuty Krzemieniec
Hurby Stara Huta Korzec
Huszcza Łuck Łuck
Huszcza Opalin Luboml
Huszyn Kowel Kowel
Huta Antonowiecka Kuty Krzemieniec
Huta Borowińska Małe Hołoby Kamień Koszyrski
Huta Kamieńska Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Huta Korecka Myszakówka Korzec
Huta Lisowska Czartorysk Kołki
Huta Majdańska Kuty Krzemieniec
Huta Mydska Huta Stepańska Kostopol
Huta Niemowicka al..Perejma Sarny Sarny
Huta Nowa Lewacze Korzec
Huta Retneńska Ratno Kamień Koszyrski
Huta Ruska Kuty Krzemieniec
Huta Samotisz Stęzarzyce Włodzimierz
Huta Sopaczowska Włodzimierzec Włodzimierzec
Huta Stara Kuty Krzemieniec
Huta Stepangrodzka Chinocze Włodzimierzec
Huta Stepańska Huta Stepańska Kostopol
Huta Swojczowska Swojczów Włodzimierz
Huta Zofiówka Zofiówka Kołki
Hutwin Stepań Sarny
Hynin Zofiówka Kołki
Idalia Torczyn Łuck
Ignatówka Sokól Kołki
Jgnatówka Silnowska Zofiówka Kołki
Ignatówka Trościaniecka Zofiówka Kołki
Ilin Horyńgród Równe
Ilnik Mały Stepań Sarny
Ilnik Wielki Stepań Sarny
Ilniki Berezne Kostopol
Ilpiboki Łysin Beresteczko
Ilpin Zdołbunów Ostróg
Iłowicka Mała Kuty Krzemieniec
Iłowica Wielka Kuty Krzemieniec
Iserna Kuty Krzemieniec
Ist' Dąbrowica Włodzimierzec
Iszków Korytnica Włodzimierz
Iwaczków Tajkury Ostróg
Iwanicze Dubno Dubno
Iwanicze Nowe Zabłotce Włodzimierz
Iwanicze Stare Zabłotce Włodzimierz
Iwanie Dubno Dubno
Iwanie Oleksiniec Stary Krzemieniec
Iwanówka Łuck Łuck
Iwanówka Powursk Kowel
Iwanówka Włodzimierz Włodzimierz
Iwańcze Rafałówka Włodzimierzec
Iwańczyce Nowe Łuck Łuck
Iwańczyce Stare Łuck Łuck
Iwański Las Dubno Dubno
Izów Uściług Włodzimierz
Jabłonka Kazimirka Kostopol
Jabłonka Maniewicze Kowel
Jabłonne Berezne Kostopol
Jachimówka Kisielin Horochów
Jachmówka Zaturce Horochów
Jackiewicze Potasznia Kostopol
Jacule Dąbrowica Włodzimierzec
Jadwigin Boremel Beresteczko
Jadwigów Swojczów Włodzimierz
Jadwinówka Horochów Horochów
Jadwipol Równe Równe
Jadzin Klesów Sarny
Jadzin Tuczyn Równe
Jagodne Kostopol Kostopol
Jagodno Przewały Luboml
Jagodno Zasmyki Kowel
Jagodzin Rymacze Luboml
Jajno Małe Hołoby Kamień Koszyrski
Jakimowce Łanowce Krzemieniec
Jakowicze Łokacze Horochów
Jakubówka Lewacze Korzec
Jakubówka Mala Potasznia Kostopol
Jakusze Ratno Kamień Koszyrski
Jałowicze Jałowicze Łuck
Jaminiec Derażne Równe
Jamiszcze Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Jamki Torczyn Łuck
Jamne Dąbrowica Włodzimierzec
Jamne Futor Klesów Sarny
Jamnica Wojtkiewicze Sarny
Jamno Woronczyn Horochów
Jamskie Zofiówka Kołki
Janibór Stawki Luboml
Janiewicze Hruszwica Równe
Janiewicze Poryck Horochów
Janin Annowola Kostopol
Janin Łokacze Horochów
Janina Horochów Horochów
Janiszowka Annowola Kostopol
Jankiewicze Kostopol Kostopol
Jankowce Katerburg Krzemieniec
Jankowce Łanowce Krzemieniec
Jankowce Radów Dubno
Jankowce Rymacze Luboml
Janomyśl Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Janowa Dolina Janowa Dolina Kostopol
Janowiec Kisielin Horochów
Janów Kupiczow Horochów
Janów Uściług Włodzimierz
Janów al..Warszawka Kisielin Horochów
Janówka Aleksandria Równe
Janówka Bereźnica Włodzimierzec
Janówka Hruszwica Równe
Janówka Kołki Kołki
Janówka Ludwipol Korzec
Janówka Łobaczówka Beresteczko
Janówka Międzyrzec Korecki Korzec
Janówka Przewały Luboml
Janówka Radów Dubno
Janówka Rafałówka Włodzimierzec
Janówka Sarny Sarny
Janówka Sokól Kołki
Janówka Torczyn Łuck
Janówka Włodzimierzec Włodzimierzec
Janówka al..Skobajewo Zasmyki Kowel
Janówka Ptycza Dubno
Japołoć Janowa Dolina Kostopol
Jarewiszcze Ratno Kamień Koszyrski
Jarmolik Koniuchy Horochów
Jaromel Zofiówka Kołki
Jaromelskie Budki Zofiówka Kołki
Jarosławicze Jałowicze Łuck
Jaroszówka Derażne Równe
Jarowica Łuck Łuck
Jarynówka Bereźnica Włodzimierzec
Jarynówka Kazimirka Kostopol
Jasieniec Dąbrowica Włodzimierzec
Jasieninicze Równe Równe
Jasieniówka Swojczów Włodzimierz
Jasiniec Kisielin Horochów
Jasiniówka Walewskich Kisielin Horochów
Jasioniówka Dubno Dubno
Jasioniówka Stawki Luboml
Jasioniówka Zaturce Horochów
Jasionówka (dwór) Woronczyn Horochów
Jasnogórka Klesów Sarny
Jasnybór Kazimirka Kostopol
Jawornik Luboml Luboml
Jaworowka Swojczów Włodzimierz
Jazłowiecka Horyńgród Równe
Jaźwina Wielka Głusza Kamień Koszyrski
Jaźwinki Sarny Sarny
Jaźwino Niewirków Korzec
Jaźwiny Jezioro Kołki
Jelno Tomaszgród Sarny
Jełomalin Ostróg Ostróg
Jełowica Derażne Równe
Jezierce Horochów Horochów
Jezierce Maniewicze Kowel
Jezierce Niewirków Korzec
Jeziersk Dąbrowica Włodzimierzec
Jezierskich Futor Dąbrowica Włodzimierzec
Jezierzany Kupiczów Horochów
Jeziorany Warkowicze Dubno
Jeziorany Czeskie Ławrów Łuck
Jeziorany Ławrowskie Ławrów Łuck
Jeziorany Polskie Ławrów Łuck
Jeziorany Szlacheckie Nieświcz Łuck
Jeziorany Uroczysko Ławrów Łuck
Jeziorko Kamień Koszyrski Kamień Koszyrski
Jeziorno Mizocz Ostróg
Jeziorno Powursk Kowel
Jezioro Jezioro Kołki
Jezioro Kiwerce Łuck
Jezioro Włodzimierzec Włodzimierzec
Jeziorski Majdan Zofiówka Kołki
Jeziory Dąbrowica Włodzimierzec
Jeziory Ostróg Ostróg
Jeziórki Łobaczówka Beresteczko
Jeżówka Binduga Luboml
Jeżyn Poryck Horochów
Joachimówka Turzysk Kowel
Joannów Kiwerce Łuck
Józefin Derażne Równe
Józefin Łuck Łuck
Józefin Uściług Włodzimierz
Józefin Włodzimierz fara Włodzimierz
Józefin Wojtkiewicze Sarny
Józefin Woronczyn Horochów
Józefin Zofiówka Kołki
Józefin Długoszyje Łuck
Józefówka Berezne Kostopol
Józefówka Ludwipol Korzec
Józefówka Przewały Luboml
Józefówka Rafałówka Włodzimierzec
Józefówka al..Balarka Aleksandria Równe
Józefówka al..Chwojanka Annowola Kostopol
Józefpol Sarny Sarny
Julianów Torczyn Łuck
Julianówka Kisielin Horochów
Julianówka Przewały Luboml
Julianówka Radów Dubno
Julienfeld Łuck Łuck
Jułtuch Rokitno Sarny
Jungówka Zaturce Horochów
Jurydyka Ołyka Łuck
Jurydyka Rożyszcze Łuck
Jurydyka al..Nowostaw Klewań Równe
Juśkowce Łanowce Krzemieniec

W 1938 roku w diecezji łuckiej było 16 dekanatów i 138 parafii.

Za podstawę spisu posłużył Elenchus ecclesiarum et cleri sacecularis et regularis dioecesis Luceoriensis pro anno Domini 1938. Był to ostatni elenchus diecezji. Sporządzając wykaz korzystałem z wykazu którego dokonał ks. Stanisław Tylus Sac i opublikował w 72 tomie półrocznika Archiwa, Biblioteki i Muzea Kościelne KUL Lublin 1999r.

Edmund Goś

donate.jpg

Zarząd PTG: ptg@genealodzy.pl.:. rss Nasz RSS .:. Administrator strony: admin@genealodzy.pl
Strona wygenerowana w czasie 0.038108 sekund(y)