Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
solec1Offline
Temat postu: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 09:41
Sympatyk


Dołączył: 25-02-2015
Posty: 541
Skąd: Pionki
Status: Offline
Witam,

czy ktos ma doswiadczenie w DARMOWYM skorzystaniu z MyHeritage na 14 dni?
Nie zamierzam tam nic publikowac, a jedynie spisac kilka danych dla kilku-kikunastu osob.
Czy po 14 dniach bede mogł spokojnie usunac konto, czy tez bede nagabywany, aby posiadac konto płatne?
Pytam, bo wiem, ze czasami z takich roznych serwisow bardzo trudno jest zrezygnowac...

Dziekuje i pozdrawiam - Mariusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kamiński_JanuszOffline
Temat postu: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 11:07
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 26-03-2015
Posty: 3384
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Status: Offline
ja mam darmowe konto myheritage już od kilku lat. nie ma obowiązku posiadać konta płatnego. oczywiście darmowe ma swoje ograniczenia. konto można usunąć w każdej chwili

_________________
Janusz

Szukam informacji o polskiej szkole i sierocińcu, zorganizowanych przez Związek Patriotów Polskich w mieście Atbasar w Kazachstanie w latach 1943-1946, oraz o powrocie sierot do Gostynina i Kwidzyna
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
solec1Offline
Temat postu: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 11:12
Sympatyk


Dołączył: 25-02-2015
Posty: 541
Skąd: Pionki
Status: Offline
Dzieki. Ale po co własciwie jest to 14 dni? - czy przez te 14 dni moge widziec wiecej informacji, niz podczas przegladania bez posiadania konta? Chciałbym spisac kilka danych typu dzien-miesiac urodzin/smierci, miejsce urodzenia/smierci dla kilku osob, ktorych imiona i nazwiska znam.

Mariusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
stanislaw_pikul
Temat postu: Re: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 12:30
Sympatyk


Dołączył: 05-06-2011
Posty: 235

solec1 napisał:
Dzieki. Ale po co własciwie jest to 14 dni? - czy przez te 14 dni moge widziec wiecej informacji, niz podczas przegladania bez posiadania konta? Chciałbym spisac kilka danych typu dzien-miesiac urodzin/smierci, miejsce urodzenia/smierci dla kilku osob, ktorych imiona i nazwiska znam.

Mariusz


Czy można poprosić o link do tej oferty? MyHeritage co do zasady ma bezpłatną wersję nielimitowaną czasem lecz ilością osób które można umieścić w drzewie.

_________________
Pozdrawiam

Stanisław
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
solec1Offline
Temat postu: Re: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 12:39
Sympatyk


Dołączył: 25-02-2015
Posty: 541
Skąd: Pionki
Status: Offline
Trudno tu o wygenerowanie linku.
Po prostu jak klikam na nazwisko jakiejs osoby, jej zdjecie czy jakas dotyczaca jej dana typu miejsce czy data (normalnie "zablokowane" dla osob nie zalogowanych), to wyskakuje mi okienko, ABYM PRZETESTOWAŁ KONTO ZA DARMO PRZEZ 14 DNI.
Gdy rozpoczynam te procedure, natychmiast musze podac DANE KARTY KREDYTOWEJ.
Ponizej jest wzmianka, ze jak w ciagu 14 dni zrezygnuje, to karta nie zostanie obciazona.
Kiedys kuzynka załozyła konto, zrobiła małe drzewo i nie wydaje mi sie, zeby wymagano od niej podania nr karty kredytowej. Wspominała, ze drzewo do 250 osob mozna posiadac w ramach darmowego konta.
Prosze mnie zle nie zrozumiec, ale nie bardzo podoba mi sie wymog podania nr karty kredytowej... No i nie wiem, czy przez te 14 dni (zakładajac ze jednak ten numer podam i zaloze konto), ujrze interesujace mnie dane.

Pozdrawiam - Mariusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
eljotnesOffline
Temat postu: Re: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 13:25
Sympatyk


Dołączył: 16-12-2012
Posty: 171
Skąd: Olsztyn
Status: Offline
solec1 napisał:
Trudno tu o wygenerowanie linku.
Po prostu jak klikam na nazwisko jakiejs osoby, jej zdjecie czy jakas dotyczaca jej dana typu miejsce czy data (normalnie "zablokowane" dla osob nie zalogowanych), to wyskakuje mi okienko, ABYM PRZETESTOWAŁ KONTO ZA DARMO PRZEZ 14 DNI.
Gdy rozpoczynam te procedure, natychmiast musze podac DANE KARTY KREDYTOWEJ.
Ponizej jest wzmianka, ze jak w ciagu 14 dni zrezygnuje, to karta nie zostanie obciazona.
Kiedys kuzynka załozyła konto, zrobiła małe drzewo i nie wydaje mi sie, zeby wymagano od niej podania nr karty kredytowej. Wspominała, ze drzewo do 250 osob mozna posiadac w ramach darmowego konta.
Prosze mnie zle nie zrozumiec, ale nie bardzo podoba mi sie wymog podania nr karty kredytowej... No i nie wiem, czy przez te 14 dni (zakładajac ze jednak ten numer podam i zaloze konto), ujrze interesujace mnie dane.

Pozdrawiam - Mariusz


oferta dotyczy nie darmowego konta tylko premium
jeżeli zrezygnujesz do 14 dni to nic nie zapłacisz inaczej zostaniesz obciążony wg cennika za rok
dostęp darmowy nie daje dostępu do części informacji w innych drzewach oraz namiaru na właścicieli innych drzew - dlatego na forum jest wątek pomocy w MyHeritage gdzie posiadacze kont premium pomagają w uzyskaniu danych oraz skontaktowaniu sie z właścicielami drzew
pozdrawiam
Grzegorz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
solec1Offline
Temat postu: Re: MyHeritage na 14 dni ?  PostWysłany: 27-04-2016 - 13:34
Sympatyk


Dołączył: 25-02-2015
Posty: 541
Skąd: Pionki
Status: Offline
Dziekuje za wyjasnienie!
Chyba poki co napisze prosbe o kontakt w watku pomocy - badz co badz chodzi o kontakt z jakims dalekim ale jednak kuzynem...
Przed podawaniem bez wiekszej potrzeby nr karty wole sie powstrzymac, a nuz człowiek zapomni, ze miał w ciagu 14 dni zrezygnowac. Poza tym miałem juz taka historie, ze ktos chciał moja karta zapłacic... w Niemczech za opony samochodowe...

Pozdrawiam - Mariusz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SochersOffline
Temat postu: 24h na tańszy abonament + 14 dniowy darmowy TRIAL!  PostWysłany: 24-08-2017 - 13:24
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 17-03-2016
Posty: 235

Status: Offline
Hej,

Dziś mnie Facebook przywitał sponsorowaną reklamą ze strony MyHeritage, gdzie jest 50% taniej przy zakupie abonamentu (co jest dla niektórych fajne, ale nie każdy chce płacić), ale clou newsa jest to, że na 14 dni (można anulować wcześniej, płatność jest na koniec 14-dniowego okresu) mamy dostęp do całego zasobu MyHeritage Smile



Pozdrawiam,
Marcin,

https://lp.myheritage.com/complete-free ... 0234_9_0_0
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Majtka_ŁukaszOffline
Temat postu: 24h na tańszy abonament + 14 dniowy darmowy TRIAL!  PostWysłany: 25-08-2017 - 11:08
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 18-10-2016
Posty: 295

Status: Offline
Dzień dobry,

Czy ktoś z Was korzystał z tego typu oferty na trial 14 dniowy?
Jak wygląda sprawa z anulowaniem tego przed upływem dwóch tygodni? Droga przez mękę czy kwestia kliknięcia tu i tam?

Pozdrawiam,
Łukasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SochersOffline
Temat postu: 24h na tańszy abonament + 14 dniowy darmowy TRIAL!  PostWysłany: 25-08-2017 - 12:53
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 17-03-2016
Posty: 235

Status: Offline
Wiesz co, w innych usługach w jakich korzystałem to raczej kwestia kliknięć i nie przypuszczam, że tutaj też tak będzie, bo jest (sprawdziłem) przycisk "zrezygnuj z okresu próbnego" - z wiadomych względów nie klikam jeszcze, bo nie chcę sprawdzać, czy mnie zapyta "czy NA PEWNO chcę już anulować?" Wink

Pozdrawiam,
Marcin

_________________
Pozdrawiam,
Marcin
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kasiakozłowskaOffline
Temat postu: 24h na tańszy abonament + 14 dniowy darmowy TRIAL!  PostWysłany: 25-08-2017 - 13:33
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 23-04-2017
Posty: 291

Status: Offline
Witam. Korzystałam kilka razy z 14-dniowego okresu próbnego na MH i nigdy nie miałam problemów z rezygnacją z darmowego okresu. Zawsze! anulowałam abonament dzień przed końcem. Ja osobiście polecam.

_________________
Pozdrawiam Kasia
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
xtedek
Temat postu:   PostWysłany: 25-08-2017 - 15:11
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 30-05-2016
Posty: 230

A czy nie jest tak, że trzeba rejestrując się na ten trial podać dane swojej karty, w tym kod CVV, który umożliwia pobieranie z niej środków bez zatwierdzenia i autoryzacji?

Ja bym tam nie chciał, żeby jakaś firma z Ameryki miała dostęp do danych mojej karty.

_________________
Kamil Tetkowski

Zbieram informacje o wszystkich Tetkowskich!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kasiakozłowskaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-08-2017 - 15:14
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 23-04-2017
Posty: 291

Status: Offline
Może i tak. Ja mam kartę do płatności internetowych na którą przelewm kasę jak coś kupuję więc nie boję się że coś mi zabiorą.

_________________
Pozdrawiam Kasia
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamilDominikOffline
Temat postu: kody zniżkowe do My Heritage  PostWysłany: 26-08-2019 - 16:38
Sympatyk


Dołączył: 21-04-2019
Posty: 136

Status: Offline
Dzień dobry,
czy ktoś wie w jaki sposób zdobyć kody zniżkowe (lub posiada takowe i mógłby udostępnić) w związku z zamiarem wykupienia konta Premium na My Heritage?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
adamrwOffline
Temat postu: kody zniżkowe do My Heritage  PostWysłany: 26-08-2019 - 19:16
Sympatyk


Dołączył: 06-11-2018
Posty: 921

Status: Offline
MyHeritage daje dosyć często zniżki dla wszystkich. Z tego co pamiętam to zawsze były zniżki na Święta Bożego Narodzenia.

_________________
Adam
Poszukuję informacji o "urodzonych" Wasilewskich z terenów obecnej Litwy i północnej Białorusi oraz o rodzinie Frost z Pińska.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.805446 sekund(y)