Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
przemko20161Offline
Temat postu: Cmentarz w Pilczycy woj. świętokrzyskie - szukam pomocy  PostWysłany: 30-05-2017 - 16:23
Sympatyk


Dołączył: 21-07-2015
Posty: 620

Status: Offline
Witajcie

Poszukuję fotografa z Pilczycy lub okolic by zrobił zdjęcia wszystkich nagrobków i pomników na cmentarzu , czy znacie kogoś takiego bo w internecie ciężko znaleźć pomożecie ?

Przemek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kujawa_cezary
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2017 - 16:35
Sympatyk


Dołączył: 21-04-2010
Posty: 7542

Na podforum "Cmentarze", poszukujemy pomocy przy zlokalizowaniu grobu i jego sfotografowaniu. Ewentualnie taką pomoc oferujemy. Moim zdaniem szukanie fotografa, który sfotografowałby cały cmentarz jest nie na miejscu. Czyżby to była oferta komercyjna czy może poszukiwanie wolontariusza?

_________________
Cezary Kujawa


Ostatnio zmieniony przez kujawa_cezary dnia 30-05-2017 - 16:59, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
przemko20161Offline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2017 - 16:49
Sympatyk


Dołączył: 21-07-2015
Posty: 620

Status: Offline
Chciałbym w ten sposób dowiedzieć się czy są tam nagrobki moich krewnych tych bliższych i dalszych . Na przykładzie cmentarza z Przedborza dowiedziałem się że jest tam jeszcze istniejący nagrobek mojej pra pra babci Antoniny Peruckiej Szczepańskiej z domu Gieszczyk . A moi wywodzili się kiedyś z parafii Pilczyca i sąsiednich parafii. Jak znalazłem w Przedborzu to i w Pilczycy będą moi tam zmarli moi 5 razy pradziadkowie Maciej Perucki ( 1753 - 09.03.1813 ) i Marianna jego żona ( 1759 - 05.01.1829 r ) oraz mój 4 razy pradziadek zmarły w 1847 i 3 razy pradziadek zmaarły w 1855 r może gdzieś tam na cmentarzu w Pilczycy leżą a ja nic o tym nie wiem

Przemek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.764901 sekund(y)