Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
beata_k2Offline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage  PostWysłany: 19-03-2017 - 22:13
Sympatyk


Dołączył: 02-01-2017
Posty: 310
Skąd: Darłowo
Status: Offline
rysiu napisał:
Witam,
proszę o kontakt ze stroną zarządzaną przez Eberhard Bönchendorf . Poszukuję Elisabeth Stobbe zd.Zbylicka .
Ryszard Szamocki .

Witam,
Proszę o podanie adresu kontaktowego oraz treści wiadomości w j. niemieckim. Zarządca strony pochodzi z Niemiec. Ostatnio był aktywny 14 marca br.

Pozdrawiam,
Beata

_________________
http://historiajednegodrzewa.blogspot.com

Szukam aktu urodz. pradziadka Mikołaja Musztuk (s. Michała i Anny) ur. 12.12.1882 w Szechynie ok. Przemyśla (teraz Ukraina). Brak w parafiach: rzym.kat. w Medyce, grec.kat. w Medyce, grec.kat. dla miejsc. Torki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DornfeldOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2017 - 00:24
Sympatyk


Dołączył: 02-02-2009
Posty: 139

Status: Offline
Czy jest możliwość skontaktowania z zarządcą danych o Edwardzie Anthonym Wilkiem , zmarłym w 2016 rokiem.

https://www.myheritage.pl/research?form ... msrs.false

Jego mama Katarzyna Wilk, urodzona już w USA i mój dziadek Ignacy Wilk byli braćmi. Z tego co widzę, są tam też dane jej siostry, pewno to Wanda z domu Wilk. Może jeszcze żyję ? Podaje dane do kontaktu: olahi(Wink)poczta.onet.pl* Za wszelką pomoc z góry dziękuję.



* Moderacja adresu e-mail (c.k) Proszę nie podawać e-mail w wątkach na Forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
beata_k2Offline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2017 - 08:32
Sympatyk


Dołączył: 02-01-2017
Posty: 310
Skąd: Darłowo
Status: Offline
Dornfeld napisał:
Czy jest możliwość skontaktowania z zarządcą danych o Edwardzie Anthonym Wilkiem , zmarłym w 2016 rokiem.

https://www.myheritage.pl/research?form ... msrs.false

Jego mama Katarzyna Wilk, urodzona już w USA i mój dziadek Ignacy Wilk byli braćmi. Z tego co widzę, są tam też dane jej siostry, pewno to Wanda z domu Wilk. Może jeszcze żyję ? Podaje dane do kontaktu: olahi(Wink)poczta.onet.pl* Za wszelką pomoc z góry dziękuję.



* Moderacja adresu e-mail (c.k) Proszę nie podawać e-mail w wątkach na Forum

Prośbę przekazałam. Szkoda tylko, że nie wiadomo w czyim imieniu. Napisałam więc bezosobowo, podając adres kontaktowy. Stroną zarządza Pan Waldemar Lacki. Ostatnio był aktywny wczoraj.

Pozdrawiam,
Beata

_________________
http://historiajednegodrzewa.blogspot.com

Szukam aktu urodz. pradziadka Mikołaja Musztuk (s. Michała i Anny) ur. 12.12.1882 w Szechynie ok. Przemyśla (teraz Ukraina). Brak w parafiach: rzym.kat. w Medyce, grec.kat. w Medyce, grec.kat. dla miejsc. Torki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
piotr_romanskiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2017 - 11:35
Sympatyk


Dołączył: 17-03-2017
Posty: 37

Status: Offline
Szukam kontaktu z Panem Ryszardem Przybyło. Jest on administratorem witryny Moi przodkowie z Mokrzysk i Jaroszowic rodzina Przybylo.
Szukam również kontaktu z Panem Tomaszem Curuś administratorem witryny Tomasz Curuś Web Site.
W drzewach obu Panów pojawiają się informacje o naszych wspólnych przodkach Janie Kobyleckim i Kunegundzie Gaczoł. Będę wdzięczny za jakikolwiek kontakt do ww. Panów. Z góry dzięki. Piotr Romański piotr.m.romanski [at] gmail.com
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DornfeldOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2017 - 13:27
Sympatyk


Dołączył: 02-02-2009
Posty: 139

Status: Offline
Dziękuję, moje imię i nazwisko Marek Maziarz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kantorska_MarzenaOffline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage.  PostWysłany: 20-03-2017 - 21:40
Sympatyk


Dołączył: 23-02-2017
Posty: 18

Status: Offline
Witam,

Chciałabym się skontaktować z Panią Renatą Błażyńską - która prowadzi drzewo rodziny Piegza /Burysz z Karviny - ja również posiadam w swoim drzewie rodzine Burysz z tamtych terenów.
Proszę o pomoc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jakub336Offline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage.  PostWysłany: 21-03-2017 - 15:16
Sympatyk


Dołączył: 15-03-2015
Posty: 241

Status: Offline
Witam,
Drodzy, jeśli ktoś ma abonament na My Heritage to bardzo prosił bym o pomoc. W mojej podstawowej wersji wyskoczył mi komunikat "Record Matches" o odnalezieniu osoby o tym samym nazwisku i dacie urodzenia co moja prababcia. Prababcia zaginęła we Francji w 1946 r. Poszukuje jej przez wszystkie możliwe we Francji archiwa, merostwa, ambasady PCK itd. To było by zbyt proste , ale muszę sprawdzić. W moim drzewie "Strona Rodziny Gortych":
Bronisława Flis zd. Tyburska
ur w 1907 w Grębowie
poniżej link do odkrycia w MH
https://www.myheritage.pl/discovery-hub ... rtBy=value

Pozdrawiam,
Sylwek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
beata_k2Offline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage.  PostWysłany: 21-03-2017 - 17:24
Sympatyk


Dołączył: 02-01-2017
Posty: 310
Skąd: Darłowo
Status: Offline
jakub336 napisał:
Witam,
Drodzy, jeśli ktoś ma abonament na My Heritage to bardzo prosił bym o pomoc. W mojej podstawowej wersji wyskoczył mi komunikat "Record Matches" o odnalezieniu osoby o tym samym nazwisku i dacie urodzenia co moja prababcia. Prababcia zaginęła we Francji w 1946 r. Poszukuje jej przez wszystkie możliwe we Francji archiwa, merostwa, ambasady PCK itd. To było by zbyt proste , ale muszę sprawdzić. W moim drzewie "Strona Rodziny Gortych":
Bronisława Flis zd. Tyburska
ur w 1907 w Grębowie
poniżej link do odkrycia w MH
https://www.myheritage.pl/discovery-hub ... rtBy=value

Pozdrawiam,
Sylwek

Witaj Sylwku,
Po kliknięciu w link wyświetla się: Strona, której szukasz, jest częścią Strona rodziny Gortych. To jest prywatna witryna rodzinna”

Ale odszukałam tak na szybko takie dane dla: Bronisława Flis ur. 1907

Bronisława Flis
Drzewo FamilySearch Family Tree
Narodziny: 1907 - Grębów
Śmierć: France
Mąż: Feliks Flis

Tutaj przekierowuje na FamilySearch i trzeba mnie dostęp lub poprosić o sprawdzenie kogoś z forumowiczów np. na https://genealodzy.pl/PNphpBB2-viewtopic ... -975.phtml

Bronisława Flis
Drzewa genealogiczne MyHeritage
Flis, zarządzana przez Anna Flis
Mąż: Bronisław Flis
Syn: Stanisław Flis
-----------------------------------------------------------
@piotr_romanski
@Kantorska_Marzena

Proszę o podanie linków z osobami, zarządzającymi wskazanymi drzewami.
Jest np. kilku Ryszardów Przybyło. Są też co najmniej dwie Renaty Błażyńskie...

Pozdrawiam,
Beata

_________________
http://historiajednegodrzewa.blogspot.com

Szukam aktu urodz. pradziadka Mikołaja Musztuk (s. Michała i Anny) ur. 12.12.1882 w Szechynie ok. Przemyśla (teraz Ukraina). Brak w parafiach: rzym.kat. w Medyce, grec.kat. w Medyce, grec.kat. dla miejsc. Torki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jakub336Offline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage.  PostWysłany: 21-03-2017 - 18:21
Sympatyk


Dołączył: 15-03-2015
Posty: 241

Status: Offline
Dzięki wielkie Beata, drzewo rodziny Gortych MH jest moje (link najwyraźniej wczytał się nie tak jak oczekiwałem) Na Famili Search to też moje drzewo Smile . To wszystko sposoby, żeby odnaleźć jaką kolwiek informacje - co stało się z moją prababka po 1946 r.
Pozdrawiam,
Sylwek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TomcioPOffline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage.  PostWysłany: 24-03-2017 - 08:56
Sympatyk


Dołączył: 02-06-2016
Posty: 68

Status: Offline
Szukam kontaktu z Panem Jan Turek. Jest on administratorem witryny Turek Web Site.
Jeśli to możliwe proszę jakiś kontakt.

Dziękuję i Pozdrawiam
Tomek
mail do mnie: tomasz.polanecki [at] gmail.com
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
marzanna62Offline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage.  PostWysłany: 24-03-2017 - 10:52
Sympatyk


Dołączył: 06-08-2015
Posty: 777

Status: Offline
TomcioP napisał:
Szukam kontaktu z Panem Jan Turek. Jest on administratorem witryny Turek Web Site.
Jeśli to możliwe proszę jakiś kontakt.

Dziękuję i Pozdrawiam
Tomek
mail do mnie: tomasz.polanecki [at] gmail.com


W My Heritage jest kilka witryn o tej nazwie i kazda jest administrowana przez Jan Turek. Przekazalam prosbe o kontakt do admina ktory aktualizowal strone w listopadzie 2016, te inne strony byly aktualizowane dawno w 2011 i chyba sa nieaktywne.

_________________
Marzanna

Szukam nazwisk Rzemieniec, Rzemieniecki itp
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rysiuOffline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage  PostWysłany: 24-03-2017 - 11:00
Sympatyk


Dołączył: 07-07-2006
Posty: 233

Status: Offline
Ich Bitte Sie auf eine Kontakt mit Management Webseite von Eberhard Bönhendorf
Ich interessiere mich für einem Stammbaum von Familie Zbylicki.Ich suche alle Daten von Fr.Elisabeth Stobbe geboren.Zbylicki und gestorben 29.08.1996 Norderstedt
Von jede Nachricht und Informationen wurdemich sehr freuen. Mit freundlichen grüßen Ryszard Szamocki e-mail: rmpf@wp.pl


Ostatnio zmieniony przez rysiu dnia 26-03-2017 - 18:37, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
marzanna62Offline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage  PostWysłany: 24-03-2017 - 11:46
Sympatyk


Dołączył: 06-08-2015
Posty: 777

Status: Offline
rysiu napisał:
Ich Bitte Sie auf eine Kontakt mit Management Webseite von Eberhard Bönhendorf
Ich interessiere mich für einem Stammbaum von Familie Zbylicki.Ich suche alle Daten von Fr.Elisabeth Stobbe geboren.Zbylicki und gestorben 29.08.1996 Norderstedt
Von jede Nachricht und Informationen wurdemich sehr freuen. Mit freundlichen grüßen Ryszard Szamocki e-mail: rmpf[at]wp.pl



Przekazalam Twoj list temu adminowi. Ostnio odwiedzał MH 14 marca moze sie odezwie.

_________________
Marzanna

Szukam nazwisk Rzemieniec, Rzemieniecki itp
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
qufelOffline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage  PostWysłany: 24-03-2017 - 11:56
Sympatyk


Dołączył: 04-12-2006
Posty: 277
Skąd: Busko Zdrój
Status: Offline
Witam
Szukam kontaktu z panią Ewą Baran, zarządzającą drzewem :
https://www.myheritage.pl/member-215204834_1/ewa-baran

Pani Ewa jest wnuczką brata mojego dziadka.

_________________
Darek Klepka - Busko Zdrój
Szukam kontaktu z osobami noszącymi nazwisko Wojda, Sztefko lub Stefko, oraz Brzezińskich z Gostynina
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SyjkaOffline
Temat postu: Re: Prośba o wyszukanie w MyHeritage  PostWysłany: 24-03-2017 - 16:19


Dołączył: 24-03-2017
Posty: 2

Status: Offline
Szukam kontaktu z panem Sławomirem Ferencem, który zarządza drzewem
„wrsferenc Family Tree” na Myheritage ("Witryna rodziny Ferenców i Kuśnierczyków Web Site").
Czy ktoś z forumowiczów mający konto premium mógłby poprosić go o kontakt ze mną? Najlepiej na mail: syjka.ryznar[at]gmail.com. Ma informacje na temat mojej praprababci, więc chciałabym zapytać go o postępy w poszukiwaniu przodkówSmile
Widzę, że był aktywny w marcu, więc mam nadzieję, że wiadomość do niego dotrze.

Dziękuję z góry za pomoc!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.840283 sekund(y)