Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 18 kwietnia 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
luk2030Offline
Temat postu: Założenie strony genealogicznej z hasłem  PostWysłany: 15-03-2017 - 10:47
Sympatyk


Dołączył: 19-03-2016
Posty: 132

Status: Offline
Witam, chciałbym założyć stronę genealogiczną w której do otwarcia potrzebne było by hasło, lecz na stronach, które są darmowe nie ma opcji dodania hasła a o to mi chodzi aby dostęp i dodawanie informacji miały osoby z rodziny w Polsce i za granicą. A informacje dla rodziny z którą nie jestem w kontakcie a szukają informacji o rodzinie była by informacja do kogo mają napisać o hasło. Ktoś z kolegów i koleżanek miał podobną sytuację?

_________________
Łukasz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Cieniek_BogumilOffline
Temat postu: Założenie strony genealogicznej z hasłem  PostWysłany: 15-03-2017 - 12:01
Sympatyk


Dołączył: 14-07-2013
Posty: 42

Status: Offline
Rozwiązania są różne tylko w zależności od problemu. Od tego co się ma.
Ja rozwiązałem sobie taki problem poprzez utworzenie pliku .htpasswd

Można też w php umieścić całą treść za sesją (i to jest najczęstsze rozwiązanie).

Ale wszystko rozbija się o pytanie co za darmowe strony? Co one dają? Jaka będzie nasza strona? W czym zrobiona?

Bogumił
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krystyna.wawOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2017 - 12:13
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 28-04-2016
Posty: 4208

Status: Offline
Właśnie do takiego celu - dzielenia się informacjami z rodziną - założyłam foldery na dysku google - świetnie się sprawdza
www.google.com/drive/

_________________
Krystyna
*** Szarlip, Zakępscy, Kowszewicz, Broczkowscy - tych nazwisk szukam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.180126 sekund(y)