Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
wtorek, 16 kwietnia 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: administratorzy - sprzężenie zwrotne  PostWysłany: 19-12-2016 - 20:39
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Wysłałem 13.XII przeklepane akty ślubów 1875-1907 Moszczenicy/Łódzkie,
a 17.XII urodzenia 1875-1907

brak ODZEWU

czy przesyłki dotarły - poprzednio odzywał się Tomasz Turniak

pozdr WM
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 29-12-2016 - 22:15
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
APEL!

apeluję o poszanowanie swojego czasu pracy i czasu pracy innych!!
Apeluję o trzymanie się planu prac!
Apeluję o zgłaszanie zakresu prac do wykonania w perspektywie ok. miesiąca, a jeśli coś pokrzyżuje plany to zgłaszanie tego do Administratora.

Jest mi przykro, dwa tygodnie intensywnych prac było niepotrzebne!
osoba zgłaszająca Wolbórz w określonym zakresie, nie przesłała od lipca NICZEGO co zadeklarowała, teraz raptem przesłała TO CO ,,wisiało do zrobienia'' wg. planu! (a ja zgłosiłem do Administratora ten zakres prac do wykonania).

apeluję o sprzężenie zwrotne -- odpowiadanie na maila w ciągu 1-2 dni, a nie po tygodniu, albo dłużej!!

;-(
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 05-01-2017 - 15:40
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Szanowni Administratorzy,

dzisiaj zauważyłem że z planów zniknął zakres prac deklarowany prze ze mnie (Wolbórz m.in. śluby 1829-1831) - ZAKRES prac USTALONY z ADMINISTRATOREM - właśnie przesłałem wykonaną robotę!

co to oznacza? dlaczego nikt nie informuje o zmianach zainteresowane osoby?

coś to kiepsko z przepływem informacji.
dlaczego nikt nie potwierdza przyjęcia pracy?, rozumiem że indeksy nie muszą być wstawione natychmiast, ale potwierdzenie przyjęcia przesyłki to nie jest wielka fatyga (wysłałem dane z Moszczenicy 29 XII 2016).

rozumiem że odpowiedz na list nie musi padać natychmiast, ale tak w CIĄGU tygodnia to powinna, przynajmniej tak wypada w cywilizowanym kraju?

pozdr WM
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Bożena_KaźmierczakOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 07-01-2017 - 06:31
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 13-10-2011
Posty: 235

Status: Offline
Szanowny Panie Włodzimierzu.

Pisze Pan "Jest mi przykro, dwa tygodnie intensywnych prac było niepotrzebne!
osoba zgłaszająca Wolbórz w określonym zakresie, nie przesłała od lipca NICZEGO co zadeklarowała, teraz raptem przesłała TO CO ,,wisiało do zrobienia'' wg. planu! (a ja zgłosiłem do Administratora ten zakres prac do wykonania)."

Apeluję o nie pisanie nieprawdy. Kłamliwie pisze Pan, że od lipca nie wysłałam niczego co zadeklarowałam. Szanując pracę wszystkich pracujących przy genetece a tym samym i swoją pracę, informuję Pana, indeksy parafii Wolbórz wysłałam 05.10.2016r, indeksy parafii Moszczenica wysłałam 20.12.2016r, indeksy parafii Wolbórz wysłałam 25.12.2016r, indeksy parafii Moszczenica wysłałam 06.01.2017r.
Dnia 23.12.2016r dostałam od Pana Tomasza wiadomość z informacją, że zgłosił się Pan do rozszerzenia indeksowanego przeze mnie i użytkownika "poschadel" Wolborza. Wiadomość tę odczytałam 25.12.2016r kiedy to wysyłałam zindeksowany 1845r parafii Wolbórz. Zadeklarowałam chęć indeksowania parafii Wolbórz lata 1808 - 1873, zatem robię to co do mnie należy, do czego się zobowiązałam.

Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pisanie prawdy.
Bożena Kaźmierczak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 07-01-2017 - 18:46
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
napisałem na podstawie tego co widzę w planach, do tej pory ,,wisi' -- chodziło mi o podany w planach zakres

w trakcie indeksacji:
Wolbórz - Bożena Kaźmierczak (11.07.2015):
1862-1873 (UMZ)

nie mam wiedzy jaki zakres indeksów przesyłała Pani od lipca (podaje Pani tylko daty wysyłek) i jak przesłane zakresy mają się do oficjalnie wywieszonego planu?

w planach nie było mowy o tym że będzie Pani robiła wolbórz 1843-1861 - wisiało to ,,wolne do wzięcia'' więc wziąłem, co zostało odnotowane w planach przez Admnistratora i raptem przesłała Pani UMZ za rok 1845, a ja zrobiłem U 1843-1845
czy to kłamstwo?
a zatem prace dotyczące przeklepania danych urodzeń Wolborza za rok 1845 zostały POWIELONE!

reasumując, aby na przyszłość uniknąć MARNOTRAWIENIA wysiłku uprzejmie proszę o podanie co Pani zamierza (ew już ma zaczęte lub zrobione) z Wolborza z zakresów:
UMZ 1862-1873
U 1846-1861
M 1843-1844, 1846-1861
Z 1843-1844, 1846-1861
i Moszczenica
1861-1874 (UMZ)

a czym mógłbym się zająć ja?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Bożena_KaźmierczakOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 07-01-2017 - 19:38
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 13-10-2011
Posty: 235

Status: Offline
Panie Włodzimierzu,
zatem powtórzę.

„Zadeklarowałam chęć indeksowania parafii Wolbórz lata 1808 - 1873, zatem robię to co do mnie należy, do czego się zobowiązałam.” - nie zgłaszałam chęci rezygnacji z indeksowania parafii Wolbórz.

Napisał Pan wyraźnie „osoba zgłaszająca Wolbórz w określonym zakresie, nie przesłała od lipca NICZEGO co zadeklarowała” - „Kłamliwie pisze Pan, że od lipca nie wysłałam niczego co zadeklarowałam.” „indeksy parafii Wolbórz wysłałam 05.10.2016r, indeksy parafii Moszczenica wysłałam 20.12.2016r, indeksy parafii Wolbórz wysłałam 25.12.2016r, indeksy parafii Moszczenica wysłałam 06.01.2017r.” Czy to jest nic, czy Pan nie kłamie? Jeśli nie miał Pan wiedzy jaki zakres indeksów przesyłałam od lipca to dlaczego Pan pisze, że nie wysłałam niczego?

Przytoczę dalsze Pana słowa „w planach nie było mowy o tym że będzie Pani robiła wolbórz 1843-1861” Kiedyś było, ale jeśli teraz przez pomyłkę nie było to wpisane, to powinien Pan wiedzieć, że pierwszeństwo do rozszerzania akt w genetece mają osoby, które te akta indeksowały.

„raptem przesłała Pani UMZ za rok 1845, a ja zrobiłem U 1843-1845” - na te słowa też odpisałam Panu wyraźnie „Dnia 23.12.2016r dostałam od Pana Tomasza wiadomość z informacją, że zgłosił się Pan do rozszerzenia indeksowanego przeze mnie i użytkownika "poschadel" Wolborza. Wiadomość tę odczytałam 25.12.2016r kiedy wysyłałam zindeksowany 1845r parafii Wolbórz.”

Dalej pisze Pan „a zatem prace dotyczące przeklepania danych urodzeń Wolborza za rok 1845 zostały POWIELONE!” - proszę nie ronić łez, ustąpiłam, to te zrobione przez Pana urodzenia z 1845r będą wstawione.

To co będę robiła uzgodniłam z administratorem.
Bożena Kaźmierczak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 07-01-2017 - 20:27
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Powtarza Się Pani, moja wypowiedz miała podstawę w tym co było OFICJALNIE pokazane w planie robót - bo na czym innym miałbym się opierać?

Pani do faktów ustosunkowuje się w sposób dosyć pokrętny, chwaląc się przesłanymi danymi o których nie ma mowy w cytowanym zakresie planu!

w dodatku wg informacji od Administratora autorem indeksów (podstawowych) był: Krzysztof Bartosik (poschadel). Są to: U 1844,46-49, M 1843-52, Z 1844-49.

CAŁY rok 1845 był PUSTY (nie było nawet indeksów), więc powoływanie się na autorstwo indeksów i ,,prawo pierwokupu'' mija się z prawdą!!
I jeśli ktoś tu konfabuluje to z pewnością nie ja.



robiła Pani inny zakres niż był podany w planie; zanim wziąłem się do pracy uzgodniłem to z Administratorem!

Ależ proszę Pani tu nie chodzi o to czyje dane będą wstawione, ale o fakt że MARNUJEMY SWOJ czas nie trzymając się PLANU prac -- jeśli w PLANIE był błąd należało go poprawić.

Rozumiem, że ustaliła Pani NA NOWO zakres plac (choćby tylko przez potwierdzenie tego co było kiedyś), ale wg ogłoszenia plany są uaktualniane w sobotę, czyli prawdopodobnie to co Pani ustaliła zostanie opublikowane za tydzień, a ja chciałbym wiedzieć co mam robić jutro, tak że ponawiam prośbę o przesłanie mi ustaleń

WM
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 01-02-2017 - 15:00
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Czy są jakieś powody przetrzymywania przesłanych danych i nie wstawiania ich do bazy

5 stycznia przesłałem śluby Wolborza 1829-1831
19 stycznia przesłałem przypomnienie - dane dalej nie są wstawione

28 stycznia przesłałem urodzenia Wolborza 1846-1849 nie zostały d tej pory wstawione

kilkakrotnie pytałem o plany; zauważyłem że nie ma w nich mowy o pozycjach do uzupełnienia
U 1850-1861 - teraz tylko gołe indeksy (p. Kaźmierczak)
M 1845-1861 - jw (poschadel)
Z 1843 (teraz gołe indeksy p. Kaźmierczak), 1845-1861 (teraz gołe indeksy poschadel)

Totalny brak odpowiedzi, wypadało by przynajmniej ,pocałuj mnie w d...'' odpisać
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wlodzimierz_MacewiczOffline
Temat postu: apel!!!  PostWysłany: 02-02-2017 - 21:32
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 11-04-2007
Posty: 358
Skąd: Warszawa
Status: Offline
przesłałem do administratora
celem wstawienia do bazy uzupełnienia Wolbórz śluby 1843-1844
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.514434 sekund(y)