Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pawratOffline
Temat postu: rodzina Marzec z Boronic, AP i ADK w Kielcach  PostWysłany: 27-09-2016 - 18:19
Sympatyk


Dołączył: 22-01-2016
Posty: 22

Status: Offline
Witam,

poszukuję aktów dotyczących rodziny Marzec z Boronic, pow. Pinczów, gm. i parafia Kościelec.

Mam tylko dane o Annie Mazur ur. 13.09.1890 Boronice, pow. Pińczów. Jej rodzicami byli Ludwik i Marianna z Kozińskich. Mężem Anny był Wiktor Zielaskiewicz z Ciechocinka. Po ślubie mieszkali w kujawsko-pomorskim.

Interesowałby mnie akt urodzenia Anny, akt ślubu (we Włocławku gdzie szukałem nie znalazłem) i wszelkie akty urodzenia, ślubu, zgonu rodzeństwa Anny, jeśli takowe miała.

Byłbym wdzięczny za przesłanie skanów odnalezionych dokumentów.

Wszelkie koszty (w tym wyszukiwania) oczywiście pokryję. Gdyby ktoś z Państwa mógł mi pomóc, proszę o kontakt.

pozdrawiam
Paweł
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
marzanna62Offline
Temat postu: AP i ADK w Kielcach  PostWysłany: 28-09-2016 - 11:57
Sympatyk


Dołączył: 06-08-2015
Posty: 777

Status: Offline
Koscielec to parafia która jest w kregu moich zainteresowan. Ksiegi do 1878 sa w AD w Kielcach i sa tez zdigitalizowane i zindeksowane. Ksiegi mlodsze sa w AP ale w Krakowie. Sprawdzalam niestety nie ma skanow ale mysle ze mozna wypozyczyc mikrofilm.

Co do poszukiwan płatnych sa specjalne firmy zajmujace sie tym zagadnieniem.

Ja sama interesuje sie ta parafia i byc moze wybiore sie do tej parafii osobiscie tylko nie wiem jeszcze kiedy

Slub Anny był prawdopodobnie w parafii Koscielec slub najczesciej był w parafii panny młodej.

Warto jest rozbudowac drzewo o Koscielec bo mozna siegnac dosyc daleko (nawet XVII wiek). Jezli jest Pan zainteresowany wieksza iloscia info o tej parafii prosze na priv

_________________
Marzanna

Szukam nazwisk Rzemieniec, Rzemieniecki itp
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
przemko20161Offline
Temat postu: AP i ADK w Kielcach  PostWysłany: 28-09-2016 - 13:09
Sympatyk


Dołączył: 21-07-2015
Posty: 620

Status: Offline
Pawle czy szukałeś na lubgens.eu wiem że to nazwisko jest tam popularne mam kontakt z jedną osobą o tym nazwisku może oma pomoże
Przemek
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawratOffline
Temat postu: Re: AP i ADK w Kielcach  PostWysłany: 29-09-2016 - 23:59
Sympatyk


Dołączył: 22-01-2016
Posty: 22

Status: Offline
przemko20161 napisał:
Pawle czy szukałeś na lubgens.eu wiem że to nazwisko jest tam popularne mam kontakt z jedną osobą o tym nazwisku może oma pomoże
Przemek


Nie szukałem. Dzięki za podpowiedź.

pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.721161 sekund(y)