Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Czechura_AsiaOffline
Temat postu: zdjęcie- pomoc  PostWysłany: 08-07-2016 - 15:07
Sympatyk


Dołączył: 19-04-2014
Posty: 30
Skąd: Furmany
Status: Offline
Witam,

Jakiś czas temu dostałam zdjęcie, niestety nie mam żadnych informacji co do dat i osób które, się na nich znajdują. Czy ktoś na jego podstawie mógłby rzucić trochę światła przynajmniej na okres w jakim zostało zrobione? Byłabym wdzięczna.

Wiem tyle że, było robine w zakładzie fotograficznym w Zbydniowie (podkarpackie)

http://images78.fotosik.pl/443/8392929f98773f1dmed.jpg
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
msmkgOffline
Temat postu: zdjęcie- pomoc  PostWysłany: 10-07-2016 - 10:24
Sympatyk


Dołączył: 13-04-2015
Posty: 108

Status: Offline
Panie posiadają wiele cech wspólnych min. wysokie czoło, wąskie nosy, podobne uszy, układ oczu, charakterystyczne podbródki, kąciki ust opadłe ku dołowi również dłonie raczej grubsze- nie smukłe. Pani z prawej strony na dłoni ma jakieś znamię- może po oparzeniu etc i jest od pozostałych pań starsza. Łączy je wiele podobieństw i z pewnością są rodziną w bliskim stopniu pokrewieństwa. Myślę,że po charakterystycznym uczesaniu pań , charakterystycznym ubiorze, oraz nazwie fotografa można również określić czas kiedy to zdjęcie zostało wykonane. Na internecie jest wiele opracowań może akurat się uda
Very Happy
Pozdrawiam,
Mirka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Nakoneczny_NataliaOffline
Temat postu: zdjęcie- pomoc  PostWysłany: 30-08-2023 - 23:49
Sympatyk


Dołączył: 29-04-2007
Posty: 94
Skąd: Zbydniów
Status: Offline
Pani Asiu proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam Natalia ze Zbydniowa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 0.613157 sekund(y)