Autor |
Wiadomość |
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 12-10-2014 - 21:14
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Czernikowo (KP) -- M 1906-1910, indeksowała Barbara Ulanowska
Lubraniec (KP) -- U 1791-1808, indeksowała Irena Kaczmarek
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- M 1884-1888, 1910-12, indeksował Piotr Romanowski
Radziki Duże (KP) -- M 1904, indeksowała Barbara Ulanowska
Bęczkowice (LD) -- M 1861-1856, indeksował bogdan030
Gidle (LD) -- M 1826-39, indeksował włodzimiest
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- UMZ 1859-60, indeksował Bogusław Nagórski
Kurowice (LD) -- UMZ 1870-71, indeksowała Anna Goss
Kutno (LD) -- UMZ 1857-58, indeksował jarekrad
Łowicz Kolegiata (LD) -- Z 1736-1810, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz Kolegiata (LD) -- Z 1853-57, indeksował Marek Delert
Rozprza (LD) -- M 1826-1828, indeksowała Świstak_Elżbieta
Sołek (LD) -- Z 1908-1919, indeksowała Gośka
Strzegocin (LD) -- U 1847-49,54,62-67, MZ 1847-49,62-67, indeksował jarekrad
Korkożyszki (LT) -- U 1877-1893, indeksowała Tylingo_Bozena
Białobrzegi (MZ) -- U 1881-1890, indeksowała Agnieszka Piętak
Bielsk (MZ) -- M 1842-1865, indeksował Józef Kostrzewski
Bogurzyn (MZ) -- UMZ 1830-1832, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Brzóza (MZ) -- Z 1832-1870, indeksował Tadeusz Oleksy
Ciachcin (MZ) -- M 1820-1825, indeksowała Joanna Żółtowska
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1840-1876, indeksowali Grażyna Przybysz i Piotr Nojszewski
Kamieńczyk (MZ) -- U 1880-1886, indeksowali Bogumiła Skrzypczak i Jacek Paź
Lubowidz (MZ) -- M 1889-1891, indeksował Dariusz Krzemiński
Lubowidz (MZ) -- UZ 1887-1891, indeksował Dariusz Krzemiński
Łęg (MZ) -- UMZ 1861-1865, indeksowali Radosław Frączak i Krystyna Domańska
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- M 1880-1886, indeksował Piotr Romanowski
Piski (MZ) -- M 1894, indeksował Marek Białobrzeski
Szymanów (MZ) -- Z 1876-82, indeksowała Urszula Świerczyńska
Tarczyn (MZ) -- U 1868-1880, indeksował Longin Komorowski
Warszawa św. Trójca (MZ) -- U 1866, indeksowała Urszula Drabińska
Zagroba (MZ) -- UMZ 1621-1808, indeksował Radosław Frączak
Zuzela (MZ) -- UMZ 1841-1843, indeksował Mariusz Rostkowski
Żmijewo Kościelne (MZ) -- Z 1879-1909, indeksowała Bożena Turek
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1808-1810, indeksował Waldemar Chorążewicz
Niedźwiadna (PL) -- U 1842-1869, indeksował Igor Daniszewski
Bedlno (SK) -- Z 1929-47, indeksował Jacek Kundzik
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1823-29, indeksowała Monika Kucal
Kuniów (UK) -- U 1829-30,32-38,48, indeksowali Danuta Wojtowicz, Zenon Paszkowski
Rybno (pow. działdowski) (WM) -- M 1874-95, indeksował Waldemar Chorążewicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 19-10-2014 - 21:34
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Kazimierz Dolny (LB) -- Z 1942, indeksował Mirek.Kozak
Krasnystaw (LB) -- M 1826-39, indeksował Krzysztof Zochniak
Bęczkowice (LD) -- M 1851-60, indeksował bogdan030
Dobryszyce (LD) -- Z 1826-58, indeksowała Paula Majcher
Grabów (LD) -- UMZ 1846-48, indeksowała Barbara Raniewicz
Jeżów (LD) -- UMZ 1825-35, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Klonowa (LD) -- MZ 1850-59, UMZ 1860-67, indeksował Incognito
Kurowice (LD) -- UZ 1818-49, indeksował Janusz Kucharczyk
Kurowice (LD) -- UMZ 1872-73, indeksowała Anna Goss
Łowicz Kolegiata (LD) -- Z 1841-47, indeksował Marek Delert
Łódź NMP (LD) -- UZ 1830, UMZ 1831, UM 1832, indeksowała Maria Wojciechowska
Niewiesz (LD) -- M 1868-1912, indeksowała Andrzej Brzozowski
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1736-49, U 1736-83, indeksowała Danuta Danecka
Sołek (LD) -- Z 1920-34, indeksowała Gośka
Uników (LD) -- UZ 1808-11 M 1808-12, indeksował Incognito
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1905-09, indeksowała Elżbieta Nejman
Czerwin (MZ) -- M 1891, indeksował Adam Dobkowski
Głowaczów (MZ) -- U 1895-1896, indeksowała Maryla Celmer
Lekowo (MZ) -- M 1808-1825, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1911, indeksował Waldemar Badurek
Proboszczewice (MZ) -- M 1826-1829, indeksował Piotr Romanowski
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1894-1896, indeksował Krzysztof Jach
Sieciechów Opactwo (MZ) -- Z 1907-1952, indeksował Krzysztof Zochniak
Słupno (MZ) -- M 1844-1879, indeksowali Józef Kostrzewski i Piotr Romanowski
Tarczyn (MZ) -- U 1881-1893, indeksował Longin Komorowski
Warszawa św. Trójca (MZ) -- Z 1866, indeksował Adam Rozenau
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1878-1880, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1808-1825, indeksował Marek Jabłonowski
Żuków (MZ) -- Z 1826-1828, indeksowała Wiktoria Ja
Działoszyce (SK) -- M 1728-41,47-56, indeksował Ryszard Olesiński
Działoszyce (SK) -- U 1722-29, 34, indeksował Ryszard Olesiński
Dzierążnia (SK) -- UMZ 1870-72, indeksowała Agnieszka Piotrowska-Bochenek
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1833-1845, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łopuszno (SK) -- UMZ 1869, indeksował Jan Krzak
Stanowiska (SK) -- M 1724-35,37-55,57-61,63-69,71-94,96-1810, indeksowała Krystyna Stanisławska
Zagnańsk (SK) -- U 1699-1755, indeksował Korus vel Valet
Mstów (SL) -- Z 1876-82, indeksował Rafał Albiński
Starokrzepice (SL) -- M 1739-1812, indeksowała Magdalena Wiśniewska
Dobrotwór (UK) -- M 1786-99,1801-05,07-11,13-87,92 , Z 1784-1888,18 92, indeksował Marcin Grygorewicz
Kuniów (UK) -- Z 1829-30,32-38, 41,48, indeksowali Danuta Wojtowicz, Zenon Paszkowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1792, indeksował Dariusz Karski
Łukta (WM) -- Z 1874-1906,1908-09,28, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Wirwajdy (WM) -- Z 1874-1902, 04-09, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Brdów (WP) -- UMZ 1867-75, indeksowała Madzialena_KB
Wronki (WP) -- U 1878, indeksowała kasia_wilcz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 27-10-2014 - 17:38
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- Z 1884-1888, 91, 1910-12, indeksował Piotr Romanowski
Radziki Duże (KP) -- Z 1901-1905, indeksowała Barbara Ulanowska
Tłuchowo (KP) -- UMZ 1883-1893, indeksował Jacek Babiński
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1866-1873, indeksowała Barbara Kubacka
Kazimierz Dolny (LB) -- Z 1943-46, indeksował Mirek.Kozak
Bęczkowice (LD) -- M 1841-45, indeksował bogdan030
Bolesławiec (LD) -- SkU 1730-33,35-1807, SkM 1731-32,34-1807, SkZ 1730-31,37-54,56-61, indeksował szubog
Bolimów (LD) -- M 1700-06,11-36, indeksował Radosław Leśniewski
Charłupia Wielka (LD) -- M 1808-67, indeksował Jakub Jurek
Głowno (LD) -- Z 1826-31, indeksowała Eliza Parcheniak
Godynice (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Jakub Jurek
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1845-52, indeksował Sludkowski_Darek
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1901, indeksował Piotr Frątczak
Jeruzal (pow. skierniewicki) (LD) -- U 1853-60, indeksował Bogusław Nagórski
Kurowice (LD) -- UZ 1850-59, indeksował Janusz Kucharczyk
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UZ 1891, M 1891-94, indeksował Janusz Kucharczyk
Sołek (LD) -- Z 1798-1812,1814-25, indeksowała Gośka
Tuszyn (LD) -- M 1591-1601,1623-72,88-1732,1734-53,62-68,78-96,98-1816, indeksował Piotr Olejnik
Tuszyn (LD) -- Z 1688-1750,1762-68,78-96,98-1816,1837, indeksował Piotr Olejnik
Tuszyn (LD) -- U 1585-1604,1628-37,78,88-1716,1718-53,62-68,72-1818,1820-21,24-26,31, indeksował Piotr Olejnik
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1910-13, indeksowała Elżbieta Nejman
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1831-35, indeksowała Elżbieta Nejman
Żychlin (LD) -- UMZ 1850-54, indeksowali Tomasz Bogiel i Piotr Zieliński
Korkożyszki (LT) -- U 1894-1898, indeksowała Bożena Tylingo
Sławice (MP) -- M 1810-1870, indeksowała Urszula Pogoń
Białobrzegi (MZ) -- U 1891-1900, indeksowała Agnieszka Piętak
Blichowo (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksował Radosław Frączak
Drobin (MZ) -- UZ 1808-1815, M 1808-1812, indeksował Zbigniew Budziszewski
Góra (pow. płocki) (MZ) -- M 1826-1830_1842-43, indeksował Piotr Romanowski
Grójec (MZ) -- U 1808, indeksował Waldemar Chorążewicz
Jelonki (MZ) -- UMZ 1827, indeksowali Kuba i Bogumiła Skrzypczak
Jeruzal (MZ) -- Z 1905-1939, indeksował Radosław Konca
Mniszew (MZ) -- UMZ 1883-1885, indeksował Jan Berens
Skołatowo (MZ) -- UMZ 1835-1839, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Szymanów (MZ) -- U 1852-1853, indeksował Incognito
Szymanów (MZ) -- Z 1826-1830, indeksował Incognito
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1883-1886, indeksowała Jolanta Samborska
Zegrze (MZ) -- U 1885-1889, indeksował Michał Gołowicz
Drozdowo (PL) -- U 1890, 1894-96 , indeksowała Madzialena_KB
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1861-1910, indeksował Walenty Adamiec
Grabowo (PL) -- U 1890-1908, indeksowała Anna S
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1808-1916, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sokoły (PL) -- M 1667-98,1700-1808, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Dzierążnia (SK) -- UMZ 1873-1876, indeksowała Agnieszka Piotrowska-Bochenek
Dzierążnia (SK) -- UMZ 1811-1821, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Jurków (SK) -- M 1881-1883, indeksowała Hanna Polak
Kluczewsko (SK) -- U 1846-1854, indeksowała Krystyna Stanisławska
Końskie (SK) -- U 1668-1740, indeksował Robert Dyderski
Końskie (SK) -- U 1797-1802, indeksował Robert Dyderski
Końskie (SK) -- U 1801-1817, indeksował Ryszard Dyderski
Krynki (SK) -- U 1863-1872, indeksował Kamil Stąporek
Łopuszno (SK) -- Z 1871, indeksowała Anna Bernat
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- U 1844-1856, indeksował Paweł Maj
Pińczów (SK) -- U 1832-1836, indeksowała Grażyna Radzik
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1810-1821, indeksowała Monika Kucal
Świętomarz (SK) -- Z 1818-1831, indeksowała Bożena Krajewska
Świętomarz (SK) -- Z 1826-1837, indeksowała Bożena Krajewska
Tarłów (SK) -- U 1911-1912, M 1916-1920, Z 1911-1915, indeksowała Danuta Wasilewska
Mstów (SL) -- M 1869-84, indeksował Rafał Albiński
Rokitno (SL) -- U 1722-1807, Z 1722-1770, indeksował Wacław Winczakiewicz
Sokal (UK) -- U 1785-1838, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Elgnowo (WM) -- Z 1874-91, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Miłomłyn (WM) -- Z 1889, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Pietrzwałd (WM) -- Z 1892-1909, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Probark (WM) -- Z 1874-87, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Rybno (pow. mrągowski) (WM) -- Z 1890,94,1902,06, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Sętal (WM) -- Z 1879-84, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Szczytno (Ortelsburg) (WM) -- Z 1874,77-78,80,83-90,93-95,1900,03,06,08-09,11, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Tabórz (WM) -- Z 1874-84, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Wielbark - miasto (WM) -- Z 1877-82,86-88,94-1903,1905,08, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Włodowo (WM) -- Z 1885,87, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Zalewo - miasto (WM) -- Z 1874-83,86,88-90,97-1900,1903-12, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Zalewo - obwód wiejski (WM) -- Z 1895-1901,1903-05,07-12, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Karolina Kosińska, Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Boleszczyn (WP) -- U 1842-46, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Racięcice (WP) -- SkU 1909, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 25-03-2015 - 21:15, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-11-2014 - 21:35
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Orle (KP) -- UZM 1895-1903, indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak weryfikacja Michał Golubiński
Sadłowo (KP) -- Z 1837-1840, indeksował Waldemar Chorążewicz
Chabielice (LD) -- UMZ 1826-40, indeksowała Jacek Kundzik
Chruślin (LD) -- Z 1850-51, indeksował Incognito
Godzianów (LD) -- U 1848-57, indeksował zbyszek.p70
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1722-62,91-97, M 1753-84, indeksowała Krystyna Wróblewska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- M 1762-67,91-97, Z 1731-44,92-97, indeksowała Krystyna Wróblewska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1902, indeksował Piotr Frątczak
Jeżów (LD) -- UMZ 1836-40, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kliczków Mały (LD) -- M 1808-09,12,16-25,41-67, indeksował kotik7
Klonowa (LD) -- U 1850-59, indeksował Incognito
Kurowice (LD) -- UMZ 1874-77, indeksowała Anna Goss
Kurowice (LD) -- UMZ 1860-67, indeksował Janusz Kucharczyk
Kutno (LD) -- UMZ 1859, indeksował Jacek Radzimierski
Lipka (mariawici) (LD) -- UMZ 1910, indeksował Adam Wiśniewski
Łowicz Kolegiata (LD) -- Z 1848-52, indeksował Marek Delert
Marzenin (LD) -- U 1866-70, M 1869-70, Z 1867-70, indeksował kotik7
Męka (LD) -- UMZ 1819-25, indeksowała Ewa Czerkawska
Moszczenica (LD) -- UMZ 1808-14, indeksowała dorota222
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1765-93, indeksowała Danuta Danecka
Sieradz (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała magnowa
Skoszewy (LD) -- U 1825-39,41-73, indeksowała Eliza Parcheniak
Sołek (LD) -- Z 1826-61, indeksowała Gośka
Tum (LD) -- U 1826-75, indeksował Bartosz Chwiałkowski
Witów (LD) -- UMZ 1842-44, indeksowała dorota222
Wola Wiązowa (LD) -- U 1823-25, indeksował Piotr Jerzy Piotrowski
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1836,38-40, indeksowała Elżbieta Nejman
Iwanowice (MP) -- M 1810-21, indeksował Grzegorz Madej
Blichowo (MZ) -- M 1868_1876_1881-1882, indeksował Piotr Romanowski
Ciachcin (MZ) -- M 1826-1830, indeksowała Joanna Żółtowska
Długa Kościelna (MZ) -- U 1904-1910, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Drobin (MZ) -- UMZ 1816-1820, indeksował Zbigniew Budziszewski
Goleszyn (MZ) -- UMZ 1650-1807, indeksował Radosław Frączak
Góra (pow. płocki) (MZ) -- M 1844-1855_1858-1865, indeksowała Krystyna Domańska
Kobylniki (MZ) -- M 1822-1825, indeksował Józef Kostrzewski
Krzynowłoga Wielka (MZ) -- UMZ 1913, indeksował Incognito
Lubowidz (MZ) -- UZ 1815-16_1818-1820, M 1815-1820, indeksowała Jolanta Górska
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- M 1623-1807, indeksował Piotr Romanowski
Mszczonów (MZ) -- Z 1870-1875, indeksowała Anna Tulej
Mszczonów (MZ) -- UM 1870-1873, indeksowała Anna Tulej
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1900-1904, indeksował Włodzimierz Macewicz
Rębowo (MZ) -- M 1795-1807, indeksowała Krystyna Domańska
Rogotwórsk (MZ) -- M 1826-1833_1835-1839, indeksowała Dorotan
Słupia (MZ) -- M 1888, indeksował Piotr Romanowski
Słupno (MZ) -- M 1889-1910, indeksował Józef Kostrzewski
Szymanów (MZ) -- Z 1856-60, indeksował Marcin Prengowski
Szymanów (MZ) -- Z 1831-1835, indeksował Incognito
Warszawa św. Andrzej (MZ) -- Z 1844-1847, indeksował Michał Zieliński
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1820-1825, indeksowała Bożena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1826-1828, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wąsosz (PL) -- Z 1733-1782, indeksował Igor Daniszewski
Kluczewsko (SK) -- MZ 1846-1854, indeksowała Ktystyna Stanisławska
Kocina (SK) -- UMZ 1810-1820, indeksowała Beata Jankowska
Końskie (SK) -- Z 1797-1812, indeksował Ryszard Dyderski
Końskie (SK) -- M 1800-1812, indeksował Ryszard Dyderski
Rędziny (SL) -- Z 1842-66, indeksował Rafał Albiński
Luboml (UK) -- U 1861,70,92,1902, indeksowała Danuta Wojtowicz
Luboml (UK) -- Z 1840, indeksowała Danuta Wojtowicz
Łanowce (UK) -- Z 1900, indeksowała Danuta Wojtowicz
Łanowce (UK) -- U 1901, indeksowała Danuta Wojtowicz
Sokal (UK) -- U 1838-53, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Dęby Szlacheckie (WP) -- M 1826-67, indeksował Marcin Zając |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 10-11-2014 - 21:51
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Wrocki (KP) -- Z 1739-1748, 1752-1932, indeksował Kazimierz Drzewuszewski
Zaduszniki (KP) -- U 1815-17, indeksował Michał Grygorewicz
Bolesławiec (LD) -- UMZ 1831-49, indeksował szubog
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1903, indeksował Piotr Frątczak
Grabów (LD) -- UMZ 1849-52, indeksowała BasiaR
Jeruzal (pow. skierniewicki) (LD) -- UMZ 1819, 25, indeksował Bogusław Nagórski
Klonowa (LD) -- M 1828-29,31-48, indeksował Incognito
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1912-14, indeksowała Eliza Parcheniak
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1912, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Nieborów (LD) -- UMZ 1912-13, indeksował Arkadiusz Lipiec
Osjaków (LD) -- Z 1894, indeksował Piotr Jerzy Piotrowski
Sołek (LD) -- Z 1861-75, 1945, indeksowała Gośka
Biała (pow. płocki) (MZ) -- UMZ 1856-1865, indeksowała Grażyna Nowak
Bulkowo (MZ) -- M 1913, indeksował Piotr Romanowski
Ciachcin (MZ) -- M 1831-1840, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Cieksyn (MZ) -- U 1832, indeksował Piotr Nojszewski
Duninów (MZ) -- UMZ 1808-1812_1816_1818-1825, indeksował Michał Golubiński
Kobylniki (MZ) -- M 1826-1865_1911_1913, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Kozienice (MZ) -- UMZ 1863-1865, indeksował Jan Berens
Krasnosielc (MZ) -- M 1834-1848, indeksowała Maryla Celmer
Lekowo (MZ) -- U 1808-1826, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Lubowidz (MZ) -- U 1892-1898, M 1892_1894-1898, Z 1892-1899, indeksował Dariusz Krzemiński
Łętowo (MZ) -- M 1888-1895, indeksował Incognito weryfikował Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- U 1905-1913, indeksował Piotr Baciński
Łukomie (MZ) -- M 1898-1900_1902-1904, indeksował Piotr Baciński
Mszczonów (MZ) -- Z 1876-1877, indeksowała Anna Tulej
Mszczonów (MZ) -- M 1874-1877, indeksowała Anna Tulej
Nur (MZ) -- U 1835-1842, indeksowała Katarzyna Dąbrowska
Prażmów (MZ) -- Z 1826-1836, indeksował Waldemar Chorążewicz
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1898_1900, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1897-1898, indeksował Krzysztof Jach
Sieciechów (MZ) -- Z 1810-1830, indeksował Krzysztof Zochniak
Staroźreby (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksowali Dorota Nowakowska, Józef Kostrzewski i Radosław Frączak
Staroźreby (MZ) -- M 1870_1880-1885_1913, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Szymanów (MZ) -- Z 1836-1840, indeksował Incognito
Szymanów (MZ) -- Z 1861-69, indeksował Marcin Prengowski
Święcieniec (MZ) -- M 1889-1910, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Tarczyn (MZ) -- U 1894-1912, indeksował Longin Komorowski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1808-1825, indeksował Marek Jabłonowski
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- UMZ 1901-1905, indeksował Grzegorz Skoczek
Lutcza (PK) -- U 1890, indeksowała Janina Dobrowolska
Drozdowo (PL) -- U 1902-06, indeksowała Madzialena_KB
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1890-93, indeksował Andrzej Brzozowski
Zemborzyn Kościelny (SK) -- UMZ 1908-12, indeksował Tadeusz Łukaszek
Mstów (SL) -- Z 1883-86, indeksował Rafał Albiński
Warszawa ASC Cyrkuł VI (WA) -- U 1822, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1836, indeksował WZI
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1773, indeksował Dariusz Karski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1867, indeksował Adam Rozenau
Przypominam o konieczności zgłaszania indeksacji. Pomaga to uniknąć sytuacji, w której kilka osób robi to samo. |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 16-11-2014 - 13:43
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Kłobia (KP) -- UZM 1866, indeksował Andrzej Wójtowicz
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- U 1884-1888, 90-91, 1910-12, indeksował Piotr Romanowski
Pawłów (LB) -- Z 1826-27,30-50, indeksowała moyra777
Bęczkowice (LD) -- M 1808-40, indeksował bogdan030
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1852-60, indeksował Sludkowski_Darek
Grabów (LD) -- U 1880-84, indeksował Bartosz Chwiałkowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kurowice (LD) -- UMZ 1878-79, indeksowała Anna Goss
Kurzeszyn (LD) -- UMZ 1830-39, indeksowała Agnieszka Szymborska
Kutno (LD) -- UMZ 1860, indeksowała jarekrad
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1751-86, indeksowała Danuta Danecka
Milejów (LD) -- M 1866-72, indeksowała Anna Radziszewska
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1803-1818, indeksowała Danuta Danecka
Rozprza (LD) -- Z 1819-25, indeksowała Elżbieta Świstak
Słupia (LD) -- UMZ 1876-85, indeksował Mikołaj Pawłowski
Sołek (LD) -- Z 1935-47, indeksowała Gośka
Wyszanów (LD) -- UMZ 1850-55, indeksował Grzegorz Joachimiak
Nowa Wilejka (LT) -- Z 1911-1912, indeksował Artur Wilkicki
Białobrzegi (MZ) -- U 1901-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Cerekiew (MZ) -- Z 1874_1904-1909, indeksował Mikołaj Wilk
Ciachcin (MZ) -- M 1841-1850, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1877-1879_1901-1906, indeksowała Grażyna Przybysz weryfikował Piotr Nojszewski
Głowaczów (MZ) -- U 1893-1894, indeksowała Maryla Celmer
Kozienice (MZ) -- UMZ 1862, indeksował Jan Berens
Kurowo (MZ) -- M 1913, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Lekowo (MZ) -- Z 1808-1825, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Lubowidz (MZ) -- M 1831-1839, indeksowała Jolanta Górska
Łętowo (MZ) -- M 1896-1899, indeksował Incognito weryfikował Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- U 1898-1904, indeksował Piotr Baciński
Pilichowo (MZ) -- M 1837-1888_1911-1913, indeksowali Katarzyna Domańska-Bzdak i Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1912, indeksował Waldemar Badurek
Pułtusk (ewangelickie) (MZ) -- U 1843-1849, indeksował Rafał Albiński
Słupno (MZ) -- M 1880-1888_1911_1913, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Warszawa ASC Cyrkuł VI (MZ) -- U 1824-1825, indeksowała Krystyna Makowiecka
Wyszogród (MZ) -- M 1913, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Żbików (MZ) -- UMZ 1851-1860, indeksowała Katarzyna Cieślak
Miechocin (PK) -- Z 1890-1895, indeksował Daniel Paczkowski
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1894-1907, indeksował Andrzej Brzozowski
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1888, 1891-92, indeksował Walenty Adamiec
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1829-1845, indeksowali Elżbieta Kozłowska,Bożena Misiak,Waldemar Chorążewicz
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1810-12, 1828, indeksowała Bożena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1885-1890, indeksowała Bożena Tylingo
Chmielnik (SK) -- U 1709, M 1798-1861, indeksował Jacek Stradowski
Drugnia (SK) -- UZ 1875-1912, indeksował Edward Jabłoński
Dzierążnia (SK) -- UMZ 1822-1830, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Dzierążnia (SK) -- U 1877-78, indeksowała Agnieszka Piotrowska-Bochenek
Łopuszno (SK) -- UMZ 1845-1849, indeksowała Halina Ożarowska
Łopuszno (SK) -- UMZ 1880, indeksował Jan Krzak
Rokitno (SK) -- U 1841-1853, 1860-1863, M 1841-1855, indeksował Wacław Winczakiewicz
Stanowiska (SK) -- UMZ 1810-1817 , indeksowała Krystyna Stanisławska
Warszawa ASC Cyrkuł VI (WA) -- Z 1823-1824, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Aneksy 1827, indeksował Michał Zieliński |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 23-11-2014 - 12:09
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1827-35, indeksowali Sławomir Olczyk i Alicja Rybałko
Rogowo (KP) -- M 1913, indeksował Piotr Romanowski
Rogowo (KP) -- Z 1871, 1887, indeksował Piotr Romanowski
Krasnystaw (LB) -- M 1840-45, indeksował Krzysztof Zochniak
Bąkowa Góra (LD) -- U 1797-1800, indeksowała Dorota Gołąbek
Bedlno (LD) -- UMZ 1868-90, indeksował jurekzur
Burzenin (LD) -- UMZ 1828-31, indeksowała Magdalena Michna
Chabielice (LD) -- UMZ 1841-55, indeksował Jacek Kundzik
Dobroń (LD) -- U 1903-09, MZ 1905, indeksował gz1411
Drużbice (LD) -- UMZ 1808-30, indeksował Janusz Kucharczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1904, indeksował Piotr Frątczak
Jeruzal (pow. skierniewicki) (LD) -- M 1826-44, indeksował Bogusław Nagórski
Klonowa (LD) -- UZ 1828-29,40-49, indeksował Incognito
Koźle (LD) -- Z 1898-1900, indeksował Paweł Olczyk
Kurowice (LD) -- UMZ 1880-81, indeksowała Anna Goss
Łaznów (LD) -- UMZ 1826-44, indeksował Marek Kamiński
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1698-1710, indeksował Bartłomiej Czyżewski
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1826-28,31-35, indeksowała Małgorzata Berendzik
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UZ 1892-94, M 1895-97, indeksował Janusz Kucharczyk
Pajęczno (LD) -- UMZ 1818, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sędziejowice (LD) -- UMZ 1808-15, indeksowała Urszula Kowalczyk
Sołek (LD) -- M 1798-1867, indeksowała Gośka
Stara Rawa (LD) -- U 1861-64, indeksowała mena_u
Szczawin (LD) -- UMZ 1843-48, indeksowała Anna Goss
Wartkowice (LD) -- UZ 1808-1821, indeksowała Krystyna Wróblewska
Wartkowice (LD) -- M 1808-09,11-21, indeksowała Krystyna Wróblewska
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1841-49, indeksowała Elżbieta Nejman
Złaków Kościelny (LD) -- M 1802-1808, indeksował luigi37
Złaków Kościelny (LD) -- M 1727-30, indeksował luigi37
Żychlin (LD) -- UMZ 1840-49, indeksowali Tomek Bogiel i Piotr Zieliński
Iwanowice (MP) -- UMZ 1822-1831, indeksował Grzegorz Madej
Andrzejewo (MZ) -- UM 1826, indeksowała Barbara Gałązka
Biała (MZ) -- U 1721-1731_1733-1755 M 1722-1826_1728-1754, indeksowała Grażyna Nowak
Ciachcin (MZ) -- M 1851-1865, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Drobin (MZ) -- UMZ 1821-1825, indeksował Zbigniew Budziszewski
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1824-1828_1830-1835, indeksował Incognito
Gralewo (MZ) -- UMZ 1830-1834, indeksował Piotr Romanowski
Jeżewo (MZ) -- UMZ 1876-1878, indeksowała Małgorzata Konopacka
Kobylniki (MZ) -- M 1808-1811_1816, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Kuflew (MZ) -- M 1912-1944, indeksował Radosław Konca
Łętowo (MZ) -- M 1881-1887, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1900-1904, indeksował Włodzimierz Macewicz
Piski (MZ) -- M 1895, indeksował Marek Białobrzeski
Słupia (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksował Radosław Frączak
Słupno (MZ) -- M 1808_1810_1816-1825, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak weryfikował Piotr Romanowski
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1911, indeksowała Magdalena Dąbrowska
Szymanów (MZ) -- Z 1841-1845, indeksował Incognito
Winnica (MZ) -- U 1903-1907, indeksował Rafał Zawadzki
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- Z 1852, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Zatory (MZ) -- UMZ 1874-1879, 1881-1893, indeksowała Bożena Turek
Zegrze (MZ) -- M 1880-1884, indeksował Michał Gołowicz
Żuków (MZ) -- Z 1829-1854, indeksowała Karolina Kosińska
Lutcza (PK) -- U 1892-95, indeksowała Janina Dobrowolska
Niebylec (wieś Jawornik) (PK) -- U 1894-1903, indeksowała Janina Dobrowolska
Drozdowo (PL) -- Z 1894, 1897, indeksowała Madzialena_KB
Drozdowo (PL) -- UZM 1908-11, indeksowała Madzialena_KB
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1817-1819, indeksowali Bożena Tylingo, Waldemar Chorążewicz
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1846-1854, indeksowała Bożena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1854-1862, indeksowała Kozłowska Elżbieta
Łomża (PL) -- M 1891, indeksował Waldemar Chorążewicz
Niedźwiadna (PL) -- M 1870-89, indeksowała Anna Pytel
Sokoły (PL) -- M 1871-1873, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Zemborzyn Kościelny (SK) -- UMZ 1903-07, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zemborzyn Kościelny (SK) -- M 1893-1902, indeksował Tadeusz Łukaszek
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1912-13, indeksował Rafał Albiński
Łokacze (UK) -- U 1853,58, indeksowała Danuta Wojtowicz
Łuck Katedra (UK) -- U 1868, indeksowała Danuta Wojtowicz
Łuck Katedra (UK) -- Z 1854,57, indeksowała Danuta Wojtowicz
Maciejów (UK) -- U 1845,56-57,62, indeksowała Danuta Wojtowicz
Maciejów (UK) -- Z 1839,45,47,58,60,65, indeksowała Danuta Wojtowicz
Mielnica (UK) -- U 1831, indeksowała Danuta Wojtowicz
Młynów (UK) -- U 1864, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Nieświcz (UK) -- U 1827,59, indeksowała Danuta Wojtowicz
Sokal (UK) -- Z 1773-84, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Lipowo (WM) -- Z 1881, indeksował BERNHARD01, opr. zespół Waldemara Chorążewicza - Ania Pogorzelska, Gosia Lissowska, Adam Nojszewski
Boleszczyn (WP) -- U 1847-51, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 29-11-2014 - 11:23
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1848-50, indeksowali Sławomir Olczyk i Alicja Rybałko
Kobylin Borzymy (KP) -- M 1869-1872,1875-1879, indeksowała Bożena Tylingo
Lubomin (KP) -- UMZ 1817-1825, indeksował Filip Skurzewski
Aleksandrów (ewang.) (LD) -- UMZ 1846,48, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Błonie (LD) -- M 1826-65, indeksował Alan Jakman
Godzianów (LD) -- Z 1848-57, indeksował zbyszek.p70
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1894-95, indeksował gz1411
Grabów (LD) -- UMZ 1853-55, indeksowała Barbara Raniewicz
Jeżów (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kurowice (LD) -- UMZ 1882-83, indeksowała Anna Goss
Lubochnia (LD) -- U 1833-66, indeksował Marek Delert
Łobudzice (LD) -- U 1838-41, indeksowała margit
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1833, indeksowała Maryla Wojciechowska
Oporów (LD) -- U 1811-59,61-65, indeksował jurekzur
Oporów (LD) -- MZ 1811-65, indeksował jurekzur
Radomsko (LD) -- Z 1809-11,26,31, indeksowała margit
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1821-44, indeksowała Danuta Danecka
Rozprza (LD) -- U 1818-23, indeksowała Elżbieta Świstak
Skomlin (LD) -- UMZ 1865, indeksowała Majka Skowrońska
Sołek (LD) -- M 1868-91, indeksowała Gośka
Wieluń (LD) -- U 1871-85, indeksował Janusz Kucharczyk
Wolbórz (LD) -- UMZ 1836-37, indeksowała dorota222
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1784-92, indeksował luigi37
Skała (MP) -- U 1815 (uzup.), M 1810-30, indeksował Łukasz Pezdan
Skała (MP) -- M 1831-55, indeksował Łukasz Pezdan
Smardzowice (MP) -- UMZ 1810, indeksował Łukasz Pezdan
Zadroże (MP) -- UMZ 1847, indeksował Łukasz Pezdan
Bieżuń (MZ) -- M 1881-1882, indeksowała Jadwiga Ubysz
Brzóza (MZ) -- Z 1871-1896, indeksował Tadeusz Oleksy
Cerekiew (MZ) -- M 1746-1815, indeksował Mikołaj Wilk
Ciachcin (MZ) -- M 1866-1880, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Dzierzgowo (MZ) -- UMZ 1847-1867, indeksowała Izabela Czaplicka
Gralewo (MZ) -- M 1841-1852, indeksował Piotr Romanowski
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1904-1911_1913, indeksował Józef Kostrzewski, weryfikował Piotr Romanowski
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1897_1899_1913, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1899-1900, indeksował Krzysztof Jach
Pułtusk (ewangelickie) (MZ) -- U 1850-1855, indeksował Rafał Albiński
Różan (MZ) -- UMZ 1897-1911, indeksowała Magdalena Matuszewska
Sieciechów (MZ) -- Z 1831-1840, indeksował Krzysztof Zochniak
Staroźreby (MZ) -- M 1871-1879_1886-1912, indeksowali Józef Kostrzewski, Krzysztof Nizioł i Piotr Romanowski, weryfikował Piotr Romanowski
Szymanów (MZ) -- M 1789-1802, indeksowała Danuta Danecka
Świerże Górne (MZ) -- U 1810-1823, indeksował Michał Gorczyca
Troszyn Polski (MZ) -- UMZ 1808-1820_1822_1824-1825, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- UZ 1855-1860, indeksował Marek Jabłonowski
Wiśniew (MZ) -- U 1830-1835, indeksowała Agnieszka Chróścik
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- M 1821-1830, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Zuzela (MZ) -- UMZ 1844-1845, indeksował Mariusz Rostkowski
Lubenia (wieś Lubenia) (PK) -- M 1784-1826, indeksował Łukasz Pezdan
Lutcza (PK) -- U 1896-99, indeksowała Janina Dobrowolska-Durzyńska
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UZM 1866, indeksował Walenty Adamiec
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1819-1821, indeksowała Bożena Tylingo
Kolno (PL) -- U 1890-99, indeksowała Anna_S
Sokoły (PL) -- M 1874-1877, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Topczewo (PL) -- U 1828, indeksował Jan Mamaj
Topczewo (PL) -- U 1743-1755, indeksował Jan Mamaj
Dzierążnia (SK) -- U 1860-1865,79-1905, M 1860-65,77-1909, Z 1860-65,77-1903, indeksował Andrzej Wójcik
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1855-1860, indeksowała Krystyna Stanisławska
Krynki (SK) -- U 1873-78, indeksował Kamil Stąporek
Wąchock (SK) -- Z 1901-1906, indeksował Kamil Stąporek
Zemborzyn Kościelny (SK) -- M 1878-1902, indeksował Tadeusz Łukaszek
Nieświcz (UK) -- Z 1852,55,58, indeksowała Danuta Wojtowicz
Niewirków (UK) -- Z 1905, indeksowała Danuta Wojtowicz
Turek (WP) -- MZ 1835-39, indeksowała Kamila Mazurek |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 06-12-2014 - 22:25
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- Z 1898-1899, indeksował Piotr Romanowski
Pawłów (LB) -- UM 1826-50, indeksowała moyra777
Bąkowa Góra (LD) -- U 1801, indeksowała Dorota Gołąbek
Bolesławiec (LD) -- UMZ 1816-30, indeksował szubog
Chabielice (LD) -- UMZ 1856-70, indeksował Jacek Kundzik
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1861-65, indeksował Sludkowski_Darek
Koźle (LD) -- M 1898-1900, indeksował Paweł Olczyk
Kutno (LD) -- UMZ 1913, indeksował jurekzur
Kutno gmina miejska (LD) -- UMZ 1808-10, indeksował Incognito
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- UMZ 1913, indeksował jurekzur
Nieborów (LD) -- UMZ 1835-39, indeksował Arkadiusz Lipiec
Nowe, gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1891-1900, indeksował Paweł Gorzad
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UZ 1895, M 1898-1900, indeksował Janusz Kucharczyk
Restarzew (LD) -- UMZ 1910-13, indeksował dRob
Skoszewy (LD) -- Z 1825-73, indeksowała Eliza Parcheniak
Zduńska Wola (LD) -- M 1887-88, indeksowała Katarzyna Urbańska
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1850-59, indeksowała Elżbieta Nejman
Iwanowice (MP) -- Z 1835-60, indeksował Grzegorz Madej
Chamsk (MZ) -- M 1911, indeksował Piotr Baciński
Ciachcin (MZ) -- M 1881-1890, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Głowaczów (MZ) -- Z 1893-1899, indeksowała Maryla Celmer
Gralewo (MZ) -- M 1853-1867, indeksował Piotr Romanowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1844-1849, indeksowała Marzanna Kulesza
Łukomie (MZ) -- Z 1898-1913, indeksował Piotr Baciński
Nieporęt (MZ) -- UMZ 1826-1827, indeksowała Angelika Trojanowska
Płoniawy Bramura (MZ) -- U 1889, indeksowała Anna Witkowska
Rogotwórsk (MZ) -- M 1840-1867, indeksowała Dorota Nowakowska
Skrzyńsko (MZ) -- UMZ 1868-1900, indeksowała Krystyna Malik
Szymanów (MZ) -- Z 1793-1802, indeksowała Danuta Danecka
Szymanów (MZ) -- Z 1846-1849, indeksował Incognito
Tczów (MZ) -- UMZ 1878-79,1909-10 indeksował Jan Berens
Woźniki (MZ) -- U 1630-1740, indeksowała zmyslowska
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- M 1831-1860, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Zegrze (MZ) -- M 1885-1889, indeksował Michał Gołowicz
Żbików (MZ) -- M 1841-1850, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Jaworzno (OP) -- U 1909-10, indeksował Łukasz Fajfrowski
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1818-19, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sokoły (PL) -- M 1878-1879, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Topczewo (PL) -- U 1827,31-32, indeksował Jan Mamaj
Bałtów (SK) -- U 1837-43, indeksował Paweł Maj
Dzierążnia (SK) -- U 1678-1810, UMZ 1831-1857, indeksował Andrzej Wójcik
Mniów (SK) -- UMZ 1820-1829, indeksowała Grażyna Rajski
Odrowąż (SK) -- M 1810-1936, indeksował Marcin Marynicz
Stanowiska (SK) -- UMZ 1818-1822, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sulisławice (SK) -- UM 1838-1910, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Świętomarz (SK) -- Z 1838-1862, indeksowała Bożena Krajewska
Zemborzyn Kościelny (SK) -- Z 1898-1902, indeksował Tadeusz Łukaszek
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1819-24,26-32, indeksował Rafał Albiński
Kłomnice (SL) -- U 1813-16, indeksowała Elżbieta Stachwiuk (Jafra)
Mstów (SL) -- Z 1887-90, indeksował Rafał Albiński
Niewirków (UK) -- U 1903, indeksowała Danuta Wojtowicz
Sokal (UK) -- U 1808,10-11,29,32,34-35,49,52-53,74,77-78, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Sokal (UK) -- M 1834-35,49,52,74,78, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Sokal (UK) -- Z 1784-86,1834-35,49,52,74,77-78, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Warszawa ASC Cyrkuł VI (WA) -- U 1808_1821, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa ewangelicko-augsburska (WA) -- UZ 1830, indeksował Incognito
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1827, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1868, indeksował Adam Rozenau |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 13-12-2014 - 21:25
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Boniewo (KP) -- U 1851-53, indeksował Filip Skurzewski
Kłobia (KP) -- UMZ 1909-1911, indeksował Filip Skurzewski
Bęczkowice (LD) -- UZ 1808-15, indeksował bogdan030
Błonie, pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1906-07, indeksował Bartosz Szwiling
Błonie, pow. łęczycki (LD) -- M 1895, indeksował Tomasz Świerzb
Drużbice (LD) -- UMZ 1831-40, indeksował Janusz Kucharczyk
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1896-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Jeruzal, pow. skierniewicki (LD) -- M 1843-58, indeksował Bogusław Nagórski
Jeżów (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Krzemienica (LD) -- U 1826-47, indeksował Arkadiusz Kuba
Kurowice (LD) -- UMZ 1884-86, indeksowała Anna Goss
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- M 1700-51,58-88, indeksowała Janina Tomczyk
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- U 1762-68, indeksowała Janina Tomczyk
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- Z 1755-60, indeksowała Janina Tomczyk
Lubochnia (LD) -- M 1826-65, indeksował Marek Delert
Łęczyca (LD) -- M 1835-46, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1748-53, indeksował Mikołaj Pawłowski
Łódź NMP (LD) -- U 1834, indeksowała Maryla Wojciechowska
Rozprza (LD) -- U 1824-28, indeksowała Elżbieta Świstak
Skierniewice (LD) -- Z 1866-70, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Srock (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Barbara Zawada
Szczawin (LD) -- UMZ 1912-13, indeksował Janusz Kucharczyk
Uników (LD) -- M 1813-39, indeksował Incognito
Wartkowice (LD) -- UMZ 1822-30, indeksowała Krystyna Wróblewska
Zduńska Wola (LD) -- M 1889, indeksowała Katarzyna Urbańska
Żychlin (LD) -- MZ 1831-39, indeksował Piotr Zieliński
Korkożyszki (LT) -- U 1899-1903, indeksowała Bożena Tylingo
Pałecznica (MP) -- UMZ 1861-1867, indeksował Krystian Krupa
Smardzowice (MP) -- U 1811-1813, indeksował Łukasz Pezdan
Bulkowo (MZ) -- M 1809-1825, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1902-1906_1908-1912, indeksował C.K.
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1899, indeksował C.K.
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1808-1810, indeksował Jacek Sobolewski
Malużyn (MZ) -- UMZ 1911-1912, indeksował C.K.
Nieporęt (MZ) -- UMZ 1828, indeksowała Angelika Trojanowska
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1826-1830, indeksowała Małgorzata Kozłów
Radziejowice (MZ) -- UZ 1826-1827, indeksowała Iwona Szymańska
Radziejowice (MZ) -- Z 1828-1830, indeksowała Iwona Szymańska
Sulerzyż (MZ) -- UMZ 1851-1860, indeksowała Urszula Waszkiewicz
Tarczyn (MZ) -- Z 1868-1912, indeksował Longin Komorowski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- UZ 1861-1867, indeksował Marek Jabłonowski
Wiskitki (MZ) -- MZ 1826, indeksował Tomasz Frynia
Woźniki (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksował Radosław Frączak
Zagroba (MZ) -- UMZ 1826-1830, indeksował Zbigniew Budziszewski
Chmielnik (PK) -- Z 1867-1904, indeksowała Ewa Gortych
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1821-1825, indeksowała Bożena Tylingo
Miastkowo (PL) -- U 1817-1818, indeksowała Livia Ditto
Topczewo (PL) -- U 1832/33, indeksował Jan Mamaj
Bałtów (SK) -- U 1821, indeksował Jan Rzechowicz
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1861-1864, indeksowała Krystyna Stanisławska
Krzcięcice (SK) -- U 1865-1874, indeksowała Maria Brylska
Miedzierza (SK) -- Z 1918-1941, indeksował Ryszard Dyderski
Momina (SK) -- M 1890-1896, indeksował Piotr Kazimierski
Pińczów (SK) -- U 1850-1856, indeksowała Grażyna Radzik
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1840-1844, indeksowała Monika Kucal
Zemborzyn Kościelny (SK) -- U 1893-97, indeksował Tadeusz Łukaszek
Kisielin (UK) -- Z 1799-1826, indeksował Rafał Albiński
Ołyka (UK) -- U 1827-36, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Przypominam o konieczności zgłaszania indeksacji, w szczególności ze źródeł publicznie dostępnych. |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 20-12-2014 - 21:08
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Boniewo (KP) -- UZM 1854-1859, indeksował Filip Skurzewski
Zgłowiączka (KP) -- UZM 1891-1902, indeksowała Barbara Kubacka
Bęczkowice (LD) -- UZ 1816-22, indeksował bodgan030
Chabielice (LD) -- UMZ 1871-85, indeksował Jacek Kundzik
Dzietrzniki (LD) -- M 1812-53, indeksowała Hanna Ortega Daboin
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1866-69, indeksował Sludkowski_Darek
Klonowa (LD) -- UZ 1831-39, indeksował Incognito
Koźle (LD) -- M 1901-03, indeksował Paweł Olczyk
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- U 1769-78, indeksowała Janina Tomczyk
Łódź NMP (LD) -- Z 1826-28, indeksowała Maryla Wojciechowska
Niedośpielin (LD) -- Z 1844-67, indeksowała margit
Sieradz (LD) -- UMZ 1856-60, indeksowała magnowa
Skoszewy (LD) -- M 1825-39,41-70, indeksowała Eliza Parcheniak
Szczawin (LD) -- UMZ 1861-76, indeksował Janusz Kucharczyk
Witonia (LD) -- UMZ 1866-70, indeksował Józef Dębowski
Wojków (LD) -- U 1815-27, M 1823-32, Z 1817-32, indeksował kotik7
Iwanowice (MP) -- U 1835-52, indeksował Grzegorz Madej
Minoga (MP) -- U 1906-07,09-12, MZ 1906-12 (ze skorowidzy), indeksował Grzegorz Madej
Smardzowice (MP) -- M 1811-1823, indeksował Łukasz Pezdan
Belsk Duży (MZ) -- UMZ 1876-1905, indeksowała Teresa Mikołajewska weryfikował Bronisław Popkowicz
Biała (MZ) -- U 1749-1809, indeksowała Grażyna Nowak
Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1754-1808, indeksowała Grażyna Nowak
Białobrzegi (MZ) -- Z 1813-1861, indeksowała Aleksandra Piętak
Ciachcin (MZ) -- M 1891-1899, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Ciachcin (MZ) -- M 1912, indeksował Piotr Romanowski
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1898, indeksował C.K.
Gąbin (MZ) -- UMZ 1809-1812, indeksowała Iwona Milewska
Gradzanowo (MZ) -- M 1851-61_1863-65_1867-73, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- U 1872-1879, indeksował Ireneusz Lechowicz weryfikował Robert Górski
Królewo (MZ) -- Z 1781-1912, indeksowała Ewa Sobieraj
Królewo (MZ) -- M 1669-1807, U 1614-1912, indeksowała Ewa Sobieraj
Lubowidz (MZ) -- UMZ 1900-1902, indeksował Dariusz Krzemiński
Lubowidz (MZ) -- M 1841-42_1844-46_1848-50, indeksowała Jolanta Górska
Malużyn (MZ) -- UMZ 1900-1910, indeksował C.K.
Płoniawy Bramura (MZ) -- U 1890, indeksowała Anna Witkowska
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1901-1903, indeksował Krzysztof Jach
Rozniszew (MZ) -- UMZ 1878-1908, indeksowała Teresa Mikołajewska
Sobowo (MZ) -- U 1798-1807, indeksował Mirek 1900
Solec Nad Wisłą (MZ) -- Z 1810-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szymanów (MZ) -- Z 1803-20, indeksowała Danuta Danecka
Szymanów (MZ) -- Z 1850-1853, indeksował Incognito
Świerże Górne (MZ) -- U 1824-1833, MZ 1810-1833, indeksował Michał Gorczyca
Tczów (MZ) -- UMZ 1911, indeksował Jan Berens
Wiskitki (MZ) -- U 1826, indeksował Tomasz Frynia
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- M 1861-1870_1888-1910, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Zatory (MZ) -- UMZ 1894-1900, indeksowała Bożena Turek
Praszka (OP) -- UMZ 1868, indeksował Ryszard Garncarek
Praszka (OP) -- Z 1947, indeksował Ryszard Garncarek
Bargłów (PL) -- U 1688-1711, indeksował Krzysztof Wielgat
Drozdowo (PL) -- M 1890-93, 1896-99, 1902-05, indeksowała Madzialena_KB
Jeleniewo (PL) -- Z 1808-1811, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1826-1832, indeksowała Elżbieta Kozłowska
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1838, indeksowali Adrian Godziszewski, Maciej Ufnalewski
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1833-1837, indeksowała Bożena Tylingo
Kolno (PL) -- U 1901-1910, indeksowała Anna_S
Płonka Kościelna (PL) -- M 1767-1796, indeksował Jurek Jamiołkowski
Wąsewo (PL) -- U 1856-60, indeksował Mariusz Mogielnicki
Bałtów (SK) -- UMZ 1810-1812, indeksował Jakub Rokita
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1905, indeksował Mieczysław Stępień
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1869-1877, indeksowała Dorota Piątkowska
Sulisławice (SK) -- Z 1838-1910, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Wąchock (SK) -- M 1679-1700, indeksował Kamil Stąporek, Tadeusz Bzinkowski , Piotr Juszczyk
Zemborzyn Kościelny (SK) -- U 1888-92, indeksował Tadeusz Łukaszek
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1833-36, indeksował Rafał Albiński
Klewań (UK) -- Z 1801-26, indeksował Rafał Albiński
Krzemieniec (UK) -- Z 1811-18, indeksowała Rafał Albiński
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1826, indeksowała Kamila Szymankiewicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 30-12-2014 - 21:50
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Bęczkowice (LD) -- M 1794-1807, indeksował bogdan030
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1881-89, indeksowała Mirosława Stawska
Brzeźnio (LD) -- U 1699-1710, indeksował kotik7
Chabielice (LD) -- UMZ 1886-1900, indeksował Jacek Kundzik
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1884-89, indeksował Piotr Frątczak
Jeżów (LD) -- UMZ 1856-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kutno gmina miejska (LD) -- UMZ 1831-33, indeksował Incognito
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1884-89, indeksował Arkadiusz Lipiec
Łódź NMP (LD) -- U 1835, MZ 1834-35, indeksowała Maryla Wojciechowska
Nieborów (LD) -- UMZ 1830-34, indeksował Arkadiusz Lipiec
Rozprza (LD) -- M 1904-11, indeksowała Elżbieta Świstak
Strzegocin (LD) -- UM 1669-1714, Z 1669-79,81-86,99-1700,1702-03,07,13, indeksowała Krystyna Wróblewska
Walichnowy (LD) -- UMZ 1850-53,55-72, indeksował szubog
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1860-69, indeksowała Elżbieta Nejman
Żychlin (LD) -- U 1831-39, indeksował Piotr Zieliński
Korytnica pow. Węgrów (MP) -- U 1880-1885, indeksował Robert Górski
Nasiechowice (MP) -- U 1773-1797, 1810-1909, indeksował Eugeniusz Jakubas
Smardzowice (MP) -- Z 1811-1823, indeksował Łukasz Pezdan
Biała pow. płocki (MZ) -- Z 1750-60_1762-1801_1804-08, indeksowała Grażyna Nowak
Chamsk (MZ) -- M 1905-1910, indeksował Piotr Baciński
Gąbin (MZ) -- UMZ 1813-1821, indeksowała Iwona Milewska
Głowaczów (MZ) -- U 1897-1899, indeksowała Maryla Celmer
Malużyn (MZ) -- UMZ 1865-1899, indeksował C.K.
Nieporęt (MZ) -- UMZ 1830, indeksowała Angelika Trojanowska
Odrzywół (MZ) -- UM 1787-1796_Z 1787-1799, indeksował Michał Zieliński
Opinogóra (MZ) -- UMZ 1870-1883_1885-1911, indeksował C.K.
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1895-1899, indeksował Włodzimierz Macewicz
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1895-1896, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Radziejowice (MZ) -- U 1828-1830, indeksowała Iwona Szymańska
Sierpc (MZ) -- M 1808-1823, indeksował Michał Golubiński
Skołatowo (MZ) -- UMZ 1830-34_1840, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Staroźreby (MZ) -- UZ 1886-1890, indeksowała Agnieszka Jóźwiak
Szyszki (MZ) -- UMZ 1892-1896, indeksował C.K.
Tczów (MZ) -- UMZ 1840-41_1844_1907_1912-13, indeksował Jan Berens
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1868-1875, indeksował Marek Jabłonowski
Winnica (MZ) -- A 1907, indeksował Marcin Guzek
Wiskitki (MZ) -- UMZ 1827, 1830M, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (MZ) -- M 1852, indeksował Maciej Ufnalewski weryfikował Waldemar Chorążewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1831-1833, indeksował Tomasz Frynia
Zagroba (MZ) -- UMZ 1831-1835, indeksował Zbigniew Budziszewski
Zegrze (MZ) -- Z 1874-1879, indeksował Michał Gołowicz
Drozdowo (PL) -- Z 1907, indeksowała Madzielena_kb
Suwałki (PL) -- M 1895, indeksował Rozmysłowski_Marek
Suwałki (PL) -- M 1865, indeksował Marek Rozmysłowski
Bałtów (SK) -- U 1821-1825, indeksował Jan Rzechowicz
Chmielnik (SK) -- U 1678-1754, 1810, indeksował Jacek Stradowski
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1865-1868, indeksowała Krystyna Stanisławska
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1910-1912, indeksował Mieczysław Stpiępień
Sandomierz Świętej Trójcy (SK) -- U 1888-1895, indeksowała Kamila Mazurek
Wąchock (SK) -- U 1711-1776, indeksowali Piotr Juszczyk, Kamil Stąporek, Tadeusz Bzinkowski
Zemborzyn Kościelny (SK) -- U 1878-87, Z 1893-97, indeksował Tadeusz Łukaszek
Bukaczowce (UK) -- U 1701-05,08,10-22,24-35,49,51-57,61-95,1823,25-27,34, indeksował Jarosław Rendzio
Bukaczowce (UK) -- M 1755,61-62,64-72,74,78,1825-27,34, indeksował Jarosław Rendzio
Bukaczowce (UK) -- Z 1748-55,61-65,67-75,77-79,85-1834, indeksował Jarosław Rendzio
Ołyka (UK) -- Z 1827-39, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Stanisławów miasto (UK) -- U 1830-41, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- U 1809-1811, indeksowała Krystyna Makowiecka
Boleszczyn (WP) -- U 1852-56, indeksowała Katarzyna Kwos Leska
Wrząca Wielka (WP) -- UMZ 1855, indeksował Rafał Kędziora, weryfikowała madzialena_kb
Koniec roku zbliża się wielki krokami, czas zatem na małe podsumowanie.
Prowadzony przez nas dziennik wstawionych indeksów liczy sobie już ponad 1100 pozycji, z czego 700 przypada na woj. łódzkie i mazowieckie.
W bazie jest 14.514.574 rekordów - stan na 30.12.2014 21:48.
Życzę udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego na Nowy Rok! |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 11-01-2015 - 22:05
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Boniewo (KP) -- UMZ 1860-1867, indeksował Filip Skurzewski
Kłobia (KP) -- U 1890-1908, indeksował Filip Skurzewski
Janowiec (LB) -- UMZ 1858-59, indeksował Bartłomiej Zieliński
Krasnystaw (LB) -- M 1845-50, indeksował Krzysztof Zochniak
Bęczkowice (LD) -- M 1775-93, indeksował bogdan030
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1868-74, indeksowała Mirosława Stawska
Borszewice (LD) -- M 1901, indeksował Tomasz Świerzb
Brzeźnio (LD) -- M 1821-27, indeksował Jakub Jurek
Burzenin (LD) -- M 1846-50, indeksował Jakub Jurek
Chabielice (LD) -- UMZ 1901-10, indeksował Jacek Kundzik
Chabielice (LD) -- MZ 1911-26, indeksował Jacek Kundzik
Chabielice (LD) -- M 1927-30, indeksował Jacek Kundzik
Drzewica (LD) -- M 1798-1809, indeksował Michał Zieliński
Głowno (LD) -- U 1826-1929, M 1826-1925, indeksowała Eliza Parcheniak
Godynice (LD) -- M 1826-30, indeksował Jakub Jurek
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1870-75, indeksował Sludkowski_Darek
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1901-05, indeksował Grzegorz Żychowski
Grabów (LD) -- UMZ 1820-23, indeksowała Barbara Raniewicz
Grabów (LD) -- MZ 1826-28, indeksowała Barbara Raniewicz
Jeruzal, pow. skierniewicki (LD) -- Z 1826-39, indeksował Bogusław Nagórski
Jeżów (LD) -- UMZ 1887, indeksował Bogusław Woyciech
Kamionacz (LD) -- M 1820,27-35,37-50, indeksował Jakub Jurek
Kurzeszyn (LD) -- UMZ 1840-43, U 1845-46, M 1846, Z 1845-47, indeksowała Agnieszka Szymborska
Łęczyca (LD) -- Z 1835-49, indeksowała Danuta Danecka
Łęczyca (LD) -- M 1847-53, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1880-83, indeksowała Eliza Parcheniak
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1754-57, indeksował Mikołaj Pawłowski
Moszczenica (LD) -- UMZ 1816-25, indeksowała dorota222
Ozorków (LD) -- M 1821-38,41-65,67-68, indeksowała magnowa
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UZ 1896-97, indeksował Janusz Kucharczyk
Rossoszyca (LD) -- M 1825-30, indeksował Jakub Jurek
Strońsko (LD) -- UMZ 1808-1825, indeksował Eugeniusz Forma
Witonia (LD) -- MZ 1762-88, indeksowała Krystyna Wróblewska
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1793-1800, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny (LD) -- M 1618,64-66,90,95-1701,1712,27-30,34-40, Z 1740, indeksował Adam Głowacki
Iwanowice (MP) -- M 1835-62, indeksował Grzegorz Madej
Minoga (MP) -- SkU 1908, indeksował Grzegorz Madej
Sieciechowice (MP) -- M 1898-1913, indeksował Grzegorz Madej
Smardzowice (MP) -- UMZ 1824-1825, indeksował Łukasz Pezdan
Wrocimowice (MP) -- UMZ 1773-1810, indeksował Andrzej Wójcik
Bielsk (MZ) -- UMZ 1894, indeksowała zmyslowska weryfikował Piotr Romanowski
Błędów (MZ) -- M 1832-1844, indeksowała Aleksandra Piętak weryfikowała Elżbieta Herbal
Boguty (MZ) -- UM 1820-1823, indeksowała Cynthia Witt weryfikował Waldemar Chorążewicz
Boguty (MZ) -- UMZ 1824-1825, indeksowała Cynthia Witt weryfikował Waldemar Chorążewicz
Boguty (MZ) -- Z 1820-1823, indeksowała Cynthia Witt weryfikował Waldemar Chorążewicz
Boguty (MZ) -- Z 1822, indeksował Waldemar Chorążewicz
Borkowo (MZ) -- M 1895-1902, indeksował Michał Grygorewicz
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1896-97, indeksował C.K.
Gąbin (MZ) -- UMZ 1822-1825, indeksowała Iwona Milewska
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1871-1880, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1808-1809, indeksowała Alicja Wieczorek weryfikowała Marzanna Kulesza
Iłża (MZ) -- Z 1826-1829, indeksowała Aneta Kaczmarek
Jeżewo (MZ) -- UMZ 1879, indeksowała Małgorzata Konopacka
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- U 1886-1888_1900, indeksował Robert Górski
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- U 1901-1913, indeksowali Bożena Turek i Piotr Nojszewski weryfikował Piotr Nojszewski
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1900-1912, indeksował C.K.
Lubowidz (MZ) -- M 1851-1859, indeksowała Jolanta Górska
Mochowo (MZ) -- M 1808-1811_1821-1825, indeksował Michał Golubiński
Opinogóra (MZ) -- UMZ 1826-1869, indeksował C.K.
Pacyna (MZ) -- U 1814-1815_1818-1824, Z 1813-1815_1817-1824, indeksowała Iwona Milewska
Pęcice (MZ) -- UMZ 1854-1858, indeksował Marcin Batory
Płoniawy Bramura (MZ) -- U 1891-92, indeksowała Anna Witkowska
Promna (MZ) -- U 1851-1859, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1914, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1909-1910, indeksował Krzysztof Jach
Pułtusk ewang (MZ) -- U 1856-1861, indeksował Rafał Albiński
Radzanowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- UMZ 1866, indeksowała Justyna Musiejewska
Sieciechów (MZ) -- Z 1841-1845, indeksował Krzysztof Zochniak
Skrzyńsko (MZ) -- UMZ 1810-1912, indeksowała Krystyna Malik
Sobowo (MZ) -- UMZ 1826-1837, indeksował Michał Golubiński
Sochaczew (MZ) -- U 1826-41, indeksował Marek Delert
Święte Miejsce (MZ) -- UMZ 1908-1912_1914, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Winnica (MZ) -- U 1908-1911, indeksował Rafał Zawadzki
Wiskitki (MZ) -- M 1834-35, Z 1828-30, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (MZ) -- U 1852, indeksował Maciej Ufnalewski
Wiśniew (MZ) -- Z 1830-1835, indeksowała Agnieszka Chróścik
Wiśniew (MZ) -- M 1810-1829, indeksowała Agnieszka Chróścik
Woźniki (MZ) -- U 1630-1808, M 1753-1783, Z 1751-1793, indeksował Radosław Frączak
Zagroba (MZ) -- M 1836, indeksowała Joanna Żółtowska
Zaręby pow. przasnyski (MZ) -- UMZ 1906-1912, indeksował Grzegorz Skoczek
Zatory (MZ) -- UMZ 1901-1912, indeksowała Bożena Turek
Zeńbok (MZ) -- UMZ 1809-1818_1821-1823_1825, indeksowała Violetta Podsiadlik
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1832,39-42,48-54 indeksowała Bożena Tylingo
Łomża (PL) -- M 90-96,1902-1907,1909-11, indeksował Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- M 1890-1906, indeksował Waldemar Chorążewicz
Nowogród (PL) -- M 1891-1903,1907-08,10-11, indeksował Waldemar Chorążewicz
Piątnica (PL) -- M 1890-92, indeksował Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- M 1890-1900, indeksował Waldemar Chorążewicz
Puchały (PL) -- M 90-98,1900-02,04-08, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wąsosz (PL) -- Z 1783-1806, indeksował Igor Daniszewski
Bałtów (SK) -- UMZ 1826-1830, indeksował Jan Rzechowicz
Działoszyce (SK) -- U 1751-1810, indeksował Ryszard Olesiński
Krynki (SK) -- U 1879-1890, indeksował Kamil Stąporek
Stanowiska (SK) -- UMZ 1823-1830, indeksowała Krystyna Stanisławska
Świętomarz (SK) -- ZAP 1825-1867, indeksowała Bożena Krajewska
Zemborzyn Kościelny (SK) -- Z 1888-92, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zemborzyn Kościelny (SK) -- Z 1878-87, indeksował Tadeusz Łukaszek
Bukaczowce (UK) -- U 1785-1829, indeksował Jarosław Rendzio
Dubno (UK) -- Z 1821-26, indeksował Rafał Albiński
Stanisławów miasto (UK) -- M 1785-1828, indeksował Grzegorz Wojciechowski |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 17-01-2015 - 22:01
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Janowiec (LB) -- U 1814, indeksował Bartłomiej Zieliński
Janowiec (LB) -- M 1810-12,22, indeksował Bartłomiej Zieliński, weryfikowała Elżbieta Zielińska
Bolimów (LD) -- U 1823, indeksowała Ewa Piórkowska
Brzeźnio (LD) -- M 1832-35, indeksował Jakub Jurek
Burzenin (LD) -- UMZ 1824-27, indeksowała Magdalena Michna
Chojne (LD) -- U 1790-1814, M 1790-1817, Z 1790-1821, indeksował Eugeniusz Forma
Drzewica (LD) -- U 1793-1810, indeksował Michał Zieliński
Godzianów (LD) -- Z 1838-47, indeksował zbyszek.p70
Grabów (LD) -- UZ 1824-25, M 1825, indeksował Jarosław Czarkowski
Jeruzal, pow. skierniewicki (LD) -- Z 1840-48, indeksował Bogusław Nagórski
Jeżów (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kamionacz (LD) -- M 1808-11,17-18,21-26, indeksował Jakub Jurek
Łaznów (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Marek Kamiński
Łęczyca (LD) -- Z 1850-55, indeksowała Danuta Danecka
Łęczyca (LD) -- M 1854-58, indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- M 1836, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mikołajewice (LD) -- Z 1810, U 1811, indeksowała Ewa Pasierbska
Rossoszyca (LD) -- M 1809,15-24, indeksował Jakub Jurek
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1871-76, indeksował Wojciech Pawlica
Słupia (LD) -- M 1886-95, indeksował Mikołaj Pawłowski
Solca Wielka (LD) -- M 1883-1900, indeksowała Mirosława Stawska
Witonia (LD) -- UMZ 1826-27, indeksowała Irena Pietrzak
Witów (LD) -- UMZ 1845-47, indeksowała dorota222
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1712,37-39,1801-08, indeksował Adam Głowacki
Korkożyszki (LT) -- U 1904-08, indeksowała Bożena Tylingo
Nasiechowice (MP) -- M 1774-1904, 1906-1909, indeksował Eugeniusz Jakubas
Sieciechowice (MP) -- UMZ 1811-1816, indeksowała Renata Majewska
Wrocimowice (MP) -- UMZ 1811-1840, indeksował Andrzej Wójcik
Bodzanów (MZ) -- M 1822-1845, indeksował Józef Kostrzewki weryfikował Piotr Romanowski
Boguty (MZ) -- UZ 1826-1836, indeksowali Cynthia Witt, Mariola Postępska, Maciej Przegaliński i Maciej Suduł weryfikował Waldemar Chorążewicz
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1895, indeksował C.K.
Daniszewo (MZ) -- M 1808-1825, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Długa Kościelna (MZ) -- U 1911-1917, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Joniec (MZ) -- M 1885-1888, indeksowała Ewa Sobieraj
Koziebrody (MZ) -- M 1809-1812, indeksował Michał Golubiński
Lubowidz (MZ) -- M 1861-1865, indeksowała Jolanta Górska
Mińsk Mazowiecki (MZ) -- U 1901-1911, indeksowała Andżelika Gomulska-Kołtuniak
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1911-1913, indeksował Krzysztof Jach
Radziwie (MZ) -- UMZ 1910-1913, indeksowała Bożena Nowak weryfikował Piotr Romanowski
Solec k. Gostynina (MZ) -- UZ 1808-1825, indeksowała Iwona Milewska
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1887-1889_1891, indeksowali Jolanta Samborska i Bogumiła Skrzypczak
Chmielnik (PK) -- U 1835-55, indeksowała Ewa Gortych
Bałtów (SK) -- UMZ 1831-1836, indeksował Jan Rechowicz
Chmielnik (SK) -- U 1811-1812, indeksował Jacek Stradowski
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1869-1872, indeksowała Krystyna Stanisławska
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1904, indeksował Mieczysław Stpiępień
Stanowicka (SK) -- UMZ 1831-1836, indeksowała Krystyna Stanisławska
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1837-44, indeksował Rafał Albiński
Lwów św. Andrzej (UK) -- UMZ 1887-90, indeksował Janusz Kucharczyk
Ołyka (UK) -- U 1837-51, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Żelechów Wielki (UK) -- Z 1784-1859, indeksował Grzegorz Skoczek
Żelechów Wielki (UK) -- M 1778-84 (Milatyn Stary), indeksował Grzegorz Skoczek
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1828-1829, indeksowała Kamila Szymankiewicz weryfikował Michał Zieliński
Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1786-92, indeksował Dariusz Karski
Poznań św. Maria Magdalena (WP) -- M 1833-85, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Siedlemin (WP) -- M 1820-28, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Siekierki Wielkie (WP) -- M 1868-74, indeksował Wojciech Liśkiewicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 24-01-2015 - 21:35
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Dodaliśmy indeksy:
Słobódka (BR) -- M 1815-26,53,59,61,64-65, indeksował Artur Wiklicki
Janowiec (LB) -- UMZ 1860, indeksował Bartłomiej Zieliński
Krasnystaw (LB) -- M 1851-60, indeksował Krzysztof Zochniak
Brzeźnio (LD) -- M 1836-40, indeksował Jakub Jurek
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1891-92, indeksowała Monika Wojewódka
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1906-13, indeksował Grzegorz Żychowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1886, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kamionacz (LD) -- M 1851-67, indeksował Jakub Jurek
Kutno (LD) -- UMZ 1810-22,24, indeksował Janusz Kucharczyk
Lututów (LD) -- M 1907, indeksował Incognito
Łęczyca (LD) -- U 1847-54, indeksował Bartosz Chwiałkowski
Łęczyca (LD) -- M 1859-65, indeksowała Danuta Danecka
Marzenin (LD) -- U 1813-19, indeksowała Beata Wiśniewska
Rossoszyca (LD) -- M 1831-40, indeksował Jakub Jurek
Sołek (LD) -- M 1892-1923, indeksowała Gośka
Szczawin (LD) -- MZ 1837-42, indeksowała Anna Goss
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- UMZ 1850-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Walichnowy (LD) -- UMZ 1830-49, indeksował szubog
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1870-79, indeksowała Elżbieta Nejman
Złaków Kościelny (LD) -- U 1662, Z 1809, indeksował Adam Głowacki
Sieciechowice (MP) -- UMZ 1817-1826, indeksowała Renata Majewska
Wrocimowice (MP) -- UMZ 1841-1867, UZ 1868-1875, indeksował Andrzej Wójcik
Biała pow. płocki (MZ) -- UMZ 1836-1845, indeksowała Grażyna Nowak
Bodzanów (MZ) -- M 1846-1855, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Bogurzyn (MZ) -- UMZ 1833-1836, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Boguty (MZ) -- UZ 1837-1840, indeksowała Cynthia Witt weryfikował Waldemar Chorążewicz
Duninów (MZ) -- UMZ 1888-1889, indeksował Jan Berens
Grodziec (MZ) -- UMZ 1808-1812_1824-1825, indeksował Radosław Frączak
Kraszewo (MZ) -- UMZ 1900-1906, indeksował C.K.
Krzynowłoga Mała (MZ) -- UMZ 1912, indeksował C.K.
Łęg (MZ) -- M 1823, indeksował Piotr Romanowski
Nieporęt (MZ) -- UM 1831-1833, indeksowała Angelika Trojanowska
Proboszczowice (MZ) -- M 1836-1840, indeksowali Jolanta Zmysłowska i Piotr Romanowski weryfikował Piotr Romanowski
Wiskitki (MZ) -- U 1828-1829, indeksował Tomasz Frynia
Wiśniew (MZ) -- M 1836-1839, indeksowała Agnieszka Chróścik
Żuromin (MZ) -- UMZ 1808-1811_1813-1821_1823-1825, indeksowała Jolanta Górska
Michałówka-Duńkowice (PK) -- M 1849-76,78-87,89-93, indeksował Jarosław Rendzio
Stany (PK) -- M 1890-1899, indeksował Jarosław Rendzio
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1852-1857, indeksował Waldek Adamiec
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1842-1844, indeksowała Elżbieta Kozłowska
Krzcięcice (SK) -- U 1875-1882, indeksowała Maria Brylska
Świętomarz (SK) -- Z 1700-1797, U 1673-1797, indeksowała Bożena Krajewska
Mstów (SL) -- M 1885-96, indeksował Rafał Albiński
Rokitno (SL) -- M 1826-40,64-67, indeksował Wacław Winczakiewicz
Waręż (UK) -- M 1776-84, indeksował Incognito
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- U 1812-1813, indeksowała Krystyna Makowiecka
Janowo (WM) -- UMZZap 1808-18, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram
Janowo (mojż.) (WM) -- UMZZap 1810-12, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram
Janowo miasto (WM) -- UMZZap 1808-12, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram
Rodnowo (WM) -- UMZ 1874-1912, indeksowała Grupa Bernharda Ostrzinskiego |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:37, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
|
|