Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego

flag-pol flag-eng home login logout Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty
czwartek, 28 marca 2024

longpixel


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kazek0403Offline
Temat postu: Nowakowski > Mąkolno, Wielkopolska (szukam-mam)  PostWysłany: 11-01-2012 - 13:49
Sympatyk


Dołączył: 05-01-2012
Posty: 10

Status: Offline
Nowakowski Józef 1818 Tomisławice -1876 Zakrzewek i Marianna 1822 Tarnówka c Walenty i Magdalena Wiśniewscy dzieci:>Elzbieta 1842 Mąkolno >Marcin 1844 Mąkolno-1893 Zakrzewek i Marianna 1847 Nowa Wieś c Franciszek i Katarzyna Skowrońscy >Józefa 1847 Mąkolno >Marianna 1849 Mąkolno i Walenty Majewski s Jan i Józefa Majewscy >Elzbieta Tekla 1855 Zakrzewek i Tomasz Ciesielski >Katarzyna 1860 Zakrzewek
Pozdrawiam icon_redface
Kazimierz Nowakowski s Stefana
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zetkaOffline
Temat postu: (szukam-mam) Nowakowski >Mąkolno, Wielkopolska  PostWysłany: 11-01-2012 - 14:28
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 08-01-2008
Posty: 461

Status: Offline
fajnie Smile a nie dało się Kazku połączyć tego posta w jeden ? Wszakże dotyczy Nowakowskich również

_________________
Pozdrawiam
Żaneta
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
snemelkOffline
Temat postu: (szukam-mam) Nowakowski >Mąkolno, Wielkopolska  PostWysłany: 11-01-2012 - 18:48
Zasłużony
Sympatyk


Dołączył: 21-08-2008
Posty: 42

Status: Offline
Mąkolno jest w Szukajwarchiwum.pl Są skany akt -lata 1808-1878 Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kazek0403Offline
Temat postu: (szukam-mam) Nowakowski >Mąkolno, Wielkopolska  PostWysłany: 12-01-2012 - 09:31
Sympatyk


Dołączył: 05-01-2012
Posty: 10

Status: Offline
Dzieki wiem
Pozdrawiam
Kazimierz Nowakowski s Stefana
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
cichocka.karolakOffline
Temat postu: (szukam-mam) Nowakowski >Mąkolno, Wielkopolska  PostWysłany: 12-01-2012 - 22:23
Sympatyk


Dołączył: 02-11-2007
Posty: 339

Status: Offline
Do Kazek 403,mam prośbę,sugestię,jak można,to dobrze,by było wciagnąć jeszcze innych do poszukiwań genealogicznych,poprostu"zarazić przysłowiowym bakcylem",może szybciej zaczęłoby się rozwiązywać zagadki genealogiczne.Ja mieszkam na "zachodzie,a moi krewni są właśnie z okolic Sompolna,z konińskiego i gdyby nie to,że choruję,to dawno bym pojechała i "spenetrował parafie i Urzędy, a tak to robię za pomocą pism-listów,telefonów,internetu.Wy miejscowi macie tam ogromne pole do pozyskiwania "AKT"-przodków,szczególnie w parafiach,Archiwach diecezjalnych,taki jest np: Włocławek,tam napewno jest kopalnia naszych przodków,bo przed wojną w Sompolnie na Noteci była granica województw,a tym samym administracja różnie sie miała.-Halina
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Gadu-Gadu  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg
Serwis Polskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera forum genealogiczne i bazy danych przydatne dla genealogów © 2006-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne
kontakt:
Strona wygenerowana w czasie 1.160362 sekund(y)