Autor |
Wiadomość |
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 10-05-2015 - 14:17
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Grabkowo (KP) -- UZM 1906-1913, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1815-17, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Czarnocin (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Małgorzata Berendzik
Grabów (LD) -- M 1858-80, indeksował Jarosław Czarkowski
Kompina (LD) -- M 1886-98, indeksowała Eliza Parcheniak
Łęczyca (LD) -- U 1864-75, indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1841, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mierzyn (LD) -- SkU 1719-1821, indeksował olaf17
Niewiesz (LD) -- Z 1862-67, indeksował Mariusz Dąbrowski
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- UMZ 1837-49, indeksował Janusz Kucharczyk
Wróblew (LD) -- M 1808-12,14-52, indeksował Jakub Jurek
Zduńska Wola (LD) -- U 1888, indeksowała Katarzyna Urbańska
woj. małopolskie:
Nasiechowice (MP) -- UZ 1905, UM 1910-1912, Z 1910-1911, indeksował Edward Jabłoński
Smardzowice (MP) -- U 1850-1859, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Bonisław (MZ) -- M 1826-1828, indeksowała Jolanta Zmysłowska weryfikował Piotr Romanowski
Borkowo (MZ) -- Z 1860-1867, indeksował Michał Grygorewicz weryfikował Piotr Romanowski
Czerwonka pow. węgrowski (MZ) -- U 1844-1872, indeksował Katarzyna_71 weryfikował Piotr Nojszewski
Daniszewo (MZ) -- M 1845-1854, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Dąbrowa (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Michał Golubiński
Dziektarzewo (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Michał Golubiński
Dziektarzewo (MZ) -- M 1797-1807, Z 1795-1807, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Glinojeck (MZ) -- M 1826_1830, indeksował Michał Golubiński
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1814-1815, U 1830_1833_1848-1849, indeksował Jacek Sobolewski
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1880-1891, indeksował Jan Berens weryfikował Piotr Romanowski
Grodziec (MZ) -- UMZ 1841-1843, indeksował Radosław Frączak
Gromadzyn (MZ) -- M 1826-1830, indeksował Michał Golubiński
Jasionna (MZ) -- U 1764-1798, M 1764-1797, Z 1767-1796, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Krzyżanowice (MZ) -- UMZ 1876, UM 1877-1878, indeksowała Wiktorija Pilnik
Łęg (MZ) -- M 1877-1880, indeksowała Agnieszka Kulik-Milczarzewicz weryfikował Piotr Romanowski
Miszewo Murowane (MZ) -- UZ 1808-1865, indeksowała Iwona Milewska
Oleksin (MZ) -- M 1821-1830, indeksowała Agnieszka Chróścik
Orszymowo (MZ) -- M 1805-1808, indeksował Piotr Romanowski
Orszymowo (MZ) -- U 1808, Z 1819, indeksowała Agnieszka Kulik-Milczarzewicz weryfikował Piotr Romanowski
Pilichowo (MZ) -- U 1756-1807, M 1769-1806, Z 1766-1807, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Płoniawy Bramura (MZ) -- M 1891, indeksowała Anna Witkowska
Proboszczewice (MZ) -- M 1911-1913, indeksował Krystyna Domańska-Bzdak weryfikował Piotr Romanowski
Proboszczewice (MZ) -- M 1821, indeksował Piotr Romanowski
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1851-1855, indeksowała Judyta Weber
woj. podkarpackie:
Lubaczów (PK) -- U 1737-76, indeksował Incognito
Mrzygłód (PK) -- M 1806-1904, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Bargłów (PL) -- M 1882-1907, indeksowała Anna Dobkowska-Croizet weryfikacja Bartosz Choroszewski
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1833-1839, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1816-20 i 1823-25, indeksowała Elżbieta Kozłowska, weryfikacja Waldemar Chorązewicz
Piątnica (PL) -- M 1871 - 1878, 1886-1889, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1873-1875, indeksowała Krystyna Stanisławska
Krzcięcice (SK) -- U 1904-1909, indeksowała Maria Brylska
Oleszno (SK) -- UMZ 1847-1850, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Siewierz (SL) -- Z 1905-16, indeksował Bartosz Nagły
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- Z 1814, indeksowała Krystyna Makowiecka |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 17-05-2015 - 11:05, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 17-05-2015 - 11:01
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Białoruś:
Żuprany (BR) -- U 1798-1800, indeksował Artur Wiklicki
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1801-15, indeksował Bartłomiej Zieliński
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1818-19, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Dobroń (LD) -- UMZ 1847-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Głowno (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Janina Tomczyk
Głowno-miasto (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Janina Tomczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1878, indeksowała Mirosława Stawska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1855-60, indeksował Sludkowski_Darek
Kadłub (LD) -- U 1811-22, M 1861-73, indeksował Waldemar Strojczyk
Kompina (LD) -- M 1869-85, indeksowała Eliza Parcheniak
Leźnica Mała (LD) -- U 1847-58, indeksował Przemysław Stanikowski
Łęczyca (LD) -- Z 1931-37, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1771-1802, indeksował Mikołaj Pawłowski
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1808-11, MZ 1808-10, indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1842, indeksowała Maryla Wojciechowska
Makowiska (LD) -- UMZ 1830-39, indeksowała kate103
Małyń (LD) -- UMZ 1849-59, indeksował Janusz Kucharczyk
Ozorków (LD) -- UZ 1831-35, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Restarzew (LD) -- UMZ 1808-15, indeksowała hania
Rozprza (LD) -- U 1875-80, indeksowała Elżbieta Świstak
Sieradz (LD) -- UMZ 1808-15, indeksowała magnowa
Sołek (LD) -- U 1826-39, indeksowała Gośka
Wolbórz (LD) -- UMZ 1840-41, indeksowała dorota222
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Elżbieta Nejman
Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1828-29, indeksowała kasia_wilcz
Żelechlinek (LD) -- U 1826-33, indeksował Marek Delert
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- U 1700-1758, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Łęg (MZ) -- M 1870-1876, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski
Myszyniec (MZ) -- U 1914, indeksował Waldemar Chorążewicz
Pęcice (MZ) -- UMZ 1878-1881, indeksowała Irena Łoń
Sieciechów (MZ) -- Z 1878-1888, indeksował Krzysztof Zochniak
Starawieś (MZ) -- UMZ 1837-1846, indeksował Wiesław Widłaszewski
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1861-1870, indeksowała Bożena Turek
Żbików (MZ) -- M 1870-1875_1877-1878_1880, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. podkarpackie:
Lubaczów (PK) -- U 1777-85,93-1895, indeksował Incognito
Nowy Żmigród (PK) -- M 1784-92,94-1929, indeksował Incognito
Toki (PK) -- U 1786-1861, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Szczepankowo (PL) -- U 1815-16,19-20, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1876-1878, indeksowała Krystyna Stanisławska
Oleszno (SK) -- UMZ 1851-1855, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Drochlin (SL) -- UMZ 1869-1872, indeksowała AniaS
Ukraina:
Ołyka (UK) -- M 1877-83,85-86,92-98,1904-05, indeksowały Maria Odrowąż i Danuta Wojtowicz
Opalin (UK) -- M 1827-29,36,41,48,50,53,61, indeksowała Danuta Wojtowicz
Ostróg (UK) -- U 1833-34,41,1940, MZ 1841, indeksowała Danuta Wojtowicz
Ostrówki (UK) -- Z 1855, indeksowała Danuta Wojtowicz
Poczajów (UK) -- Z 1933-37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1901, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. wielkopolskie:
Sadlno (WP) -- M 1878-84, indeksował 62_610
Sompolno (WP) -- M 1878-84, indeksował 62_610
Szymanowice (WP) -- UMZ 1824,26-65, indeksował Mariusz_K |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 24-05-2015 - 12:47
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Izbica Kujawska (KP) -- U 1856-60, Z 1851-55, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Śmiłowice (KP) -- M 1837-39, 41-45, indeksował Michał Golubiński
Wistka Szlachecka (KP) -- UM 1851-58, Z 51-57, indeksował Michał Golubiński
woj. łódzkie:
Bąków Górny (LD) -- UMZ 1913, indeksował Jacek Kundzik
Czarnocin (LD) -- UMZ 1836-40, indeksowała Małgorzata Berendzik
Dzietrzniki (LD) -- Z 1722-59, indeksowała Hanna Ortega-Daboin
Gałków Duży (LD) -- UMZ 1826-58, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Głowno (LD) -- UMZ 1812-17, indeksowała Janina Tomczyk
Inowłódz (LD) -- M 1713-14,16-27,30-32, indeksowała Aneta Kaczmarek
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1903-06,12-14, indeksował Grzegorz Żychowski
Łaznów (LD) -- U 1786-1816, indeksował Marek Kamiński
Maków (LD) -- M 1755-1837, indeksowała Danuta Danecka
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1905, indeksował Janusz Kucharczyk
Restarzew (LD) -- UMZ 1816-19, indeksowała hania
Sobótka (LD) -- UMZ 1809-12,14-47, indeksował Józef Dębowski
Sołek (LD) -- U 1840-80, indeksowała Gośka
Szadek (LD) -- Z 1887-92, indeksował Marcin Marynicz
Tubądzin (LD) -- M 1800-04,08-10,12-13,15-99, indeksowała Elżbieta Parowicz, opr. Jakub Jurek
Wojków (LD) -- M 1890-99, indeksowała Elżbieta Parowicz, opr. Jakub Jurek
Wróblew (LD) -- M 1853-76, indeksował Jakub Jurek
Zduny (LD) -- UMZ 1877-1913, indeksował Jacek Kundzik
Zgierz (ewang.) (LD) -- UM 1829, indeksowała kasia_wilcz
Litwa:
Rukojnie (LT) -- M 1803-1809, indeksował Artur Wilkicki
Wilno - Nowa Wilejka św. Kazimierz (LT) -- U 1909, indeksował Artur Wilkicki
woj. mazowieckie:
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1817, U 1834-1838_1850, indeksował Jacek Sobolewski
Jelonki (MZ) -- UMZ 1871-1873, indeksował Jan Ejzert
Myszyniec (MZ) -- U 1913, indeksował Waldemar Chorążewicz
Płock (MZ) -- M 1825, indeksował Michał Golubiński
Pułtusk ewangelickie (MZ) -- U 1879-1885, indeksował Rafał Albiński
Rokitno (MZ) -- Z 1910-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1808, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Szymanów (MZ) -- M 1871-78, indeksowała Urszula Świerszczyńska
Unierzyż (MZ) -- UMZ 1876-1890, indeksowała Bożena Turek
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1876_1878_1880-1883_1885, indeksował Marek Jabłonowski
woj. podkarpackie:
Zgórsko-Piątkowiec (PK) -- U 1799-1914, M 1836-1929, Z 1799-1833,1905-80, indeksowała Kamila Mazurek
woj. podlaskie:
Drozdowo (PL) -- M 1783-1820, indeksował Igor Daniszewski
Jedwabne (PL) -- M 1833-1869, indeksowała Mariola Postępska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kołaki Kościelne (PL) -- M 1811-1822, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- M 1810-24,36-37, indeksował Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- Z 1890-1910, indeksowała Anna_S
Rydzewo (PL) -- M 1879-1883, indeksowała Aga_Brz
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1762-65, indeksował Rafał Albiński
Rokitno (SL) -- SkM 1856-63, indeksował Wacław WInczakiewicz
Ukraina:
Lwów św. Anna (UK) -- M 1865, indeksował Marcin Marynicz
Ostrówki (UK) -- U 1850,52,55, M 1835,37,45,47, indeksowała Danuta Wojtowicz
Poczajów (UK) -- U 1933-1937, indeksowała Danuta Wojtowicz
Ptycza (UK) -- UZ 1860, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1871, indeksowała Urszula Drabińska |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 31-05-2015 - 15:27
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Śmiłowice (KP) -- UZ 1831-39, M 1831-36, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Biała pow. wieluński (LD) -- M 1860,63,65-67, indeksował Incognito
Brodnia-Glinno (LD) -- UMZ 1906-11, indeksował Zbigniew Telega
Charłupia Wielka (LD) -- Z 1835-45, indeksował Jakub Jurek
Dłutów (LD) -- UMZ 1874, indeksowała Ilona Gieras
Gałków Duży (LD) -- UMZ 1808-25, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Godzianów (LD) -- Z 1808-17, indeksował zbyszek.p70
Inowłódz (LD) -- U 1695-1777, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kliczków Mały (LD) -- Z 1837-39,55, indeksował Jakub Jurek
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1723-63, indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1843, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mieleszyn (LD) -- M 1856-67, indeksował Incognito
Moszczenica (LD) -- UMZ 1831-35, indeksowała dorota222
Wójcin pow. wieruszowski (LD) -- M 1808-12,16-20, indeksował Incognito
Zduńska Wola (LD) -- Z 1887-89, indeksowała Katarzyna Urbańska
Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1830-31, indeksowała kasia_wilcz
Żelechlinek (LD) -- U 1849-65, M 1826-38, indeksował Marek Delert
woj. małopolskie:
Rajbrot (MP) -- U 1816-26, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Gumino (MZ) -- M 1793-1825, indeksował Michał Golubiński
Odrzywół (MZ) -- UMZ 1821-25, indeksował Michał Zieliński
Przysucha (MZ) -- Z 1939-1947, indeksował dRob
Zegrze (MZ) -- U 1890-1894, indeksował Michał Gołowicz
Żbików (MZ) -- U 1871-1875_1877-1878_1880, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. podkarpackie:
Lubaczów (PK) -- M 1761-76, Z 1744-1810,1824-33,63-1909, indeksował Incognito
Nowy Żmigród (PK) -- U 1784-1876,1885,88,90-96,98-1906, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Drozdowo (PL) -- M 1741-1783, indeksował Igor Daniszewski
Kleszczele (prawosławne) (PL) -- UMZ 1889-1890, indeksował Walenty Adamiec
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1839-1846, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- M 1825-1835, indeksował Waldemar Chorążewicz
Piątnica (PL) -- M 1861-1868, indeksował Waldemar Chorążewicz
Studzieniczna (PL) -- Z 1846-1867, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1860-62, indeksował Rafał Albiński
Warszawa:
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1836, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1873, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1896-1897, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1902, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Rozogi (WM) -- U 1804-06, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. wielkopolskie:
Turek (WP) -- MZ 1787-1795, indeksowała Kamila Mazurek |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 07-06-2015 - 13:08
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. dolnośląskie:
Międzybórz miasto USC (DS) -- 1875-93 (Z), indeksował Rafał Albiński
Międzybórz USC (DS) -- Z 1875-80, indeksował Rafał Albiński
woj. kujawsko-pomorskie:
Kikół (KP) -- M 1822, indeksował Michał Zieliński
Zelgno USC (KP) -- M 1884-1888, indeksował Michał Zieliński
woj. łódzkie:
Głowno-miasto (LD) -- UMZ 1812-17, indeksowała Janina Tomczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1879, indeksowała Mirosława Stawska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1861-68, indeksował Sludkowski_Darek
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1844, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1913, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Modlna (LD) -- U 1887-89, indeksowała Marianna Różalska
Opoczno (LD) -- M 1798-1810, indeksował Michał Zieliński
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1906, indeksował Janusz Kucharczyk
Piątek (LD) -- U 1733-53, indeksowała Danuta Danecka
Restarzew (LD) -- UMZ 1820-25, indeksowała hania
Sołek (LD) -- U 1881-96, indeksowała Gośka
Uniejów (LD) -- UZ 1857, indeksowała Anetta_72
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- Z 1700-1758, M 1611-1699, U 1646-1699, indeksowała Renata Majewska
Smardzowice (MP) -- M 1826-1847, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Czarnia (MZ) -- U 1913-1914, indeksowała Elżbieta Kozłowska weryfikował Waldemar Chorążewicz
Iłża (MZ) -- M 1831-1833, indeksowała Aneta Kaczmarek
Piaseczno (MZ) -- M 1831-1833, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płoniawy Bramura (MZ) -- M 1892, indeksowała Anna Witkowska
Rokitno (MZ) -- M 1910-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1856-1860, indeksowała Judyta Weber
woj. podlaskie:
Dolistowo (PL) -- UMZ 1808-1815, indeksował Wiesław Chodak
Rajgród (PL) -- U 1890-1893, indeksowała Magdalena Wróbel, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Studzieniczna (PL) -- Z 1839-1840; 1842-1845, indeksował Waldemar Chorążewicz
Szudziałowo (PL) -- U 1906-1909, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1817, indeksował Jacek Stradowski
Kurzelów (SK) -- M 1733-1913, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Mniów (SK) -- U 1798-1840, indeksowała Grażyna Rajski
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1898, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- UMZ 1856-1859, indeksowała Krystyna Stanisławska
Stanowiska (SK) -- UMZ 1881-1885, indeksowała Krystyna Stanisławska
Świętomarz (SK) -- UZ 1881-1885, 1886-1890, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa:
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1898-1903, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. wielkopolskie:
Sompolno (WP) -- U 1878-84, indeksował 62_610 |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 14-06-2015 - 12:40
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. dolnośląskie:
Międzybórz miasto USC (DS) -- M 1875-93, indeksował Rafał Albiński
woj. kujawsko-pomorskie:
Izbica Kujawska (KP) -- M 1770-1808, indeksował Krzysztof Klemens
Śmiłowice (KP) -- UZ 1840-47, M 1840, indeksował Jan Berens
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1820-1821, indeksował Filip Skurzewski
woj. łódzkie:
Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1837-49, indeksował Rafał Albiński
Bolimów (LD) -- Z 1795-1809, indeksował Radosław Leśniewski
Czarnocin (LD) -- UMZ 1818-19, indeksowała Aldona Łata
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1808-14, indeksowała hania
Głowno gm. miejska (LD) -- UMZ 1818-25, indeksowała Janina Tomczyk
Jeżów (LD) -- UMZ 1882, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kurowice (LD) -- UMZ 1906-11, indeksowała Anna Goss
Lubochnia (LD) -- U 1867-79, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1811-13, indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź-Nowosolna (ewang) (LD) -- M 1898-1908, indeksowała Renata Rzyduch
Maków (LD) -- U 1753-1802, indeksowała Danuta Danecka
Niewiesz (LD) -- U 1862-67, indeksował Mariusz Dąbrowski
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1817, indeksowała karolinaw
Piątek (LD) -- Z 1781-96, indeksowała Danuta Danecka
Sieradz (LD) -- UMZ 1816-20, indeksowała magnowa
Zduńska Wola (LD) -- M 1823, UMZ 1849, Z 1912, UMZ 1913-14, indeksowała Elżbieta Nejman
Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1832-33, indeksowała kasia_wilcz
Żelechlinek (LD) -- U 1834-49, Z 1826-40, indeksował Marek Delert
Litwa:
Wilno - Nowa Wilejka św. Kazimierz (LT) -- U 1910-1911, indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Grywałd (MP) -- U 1788-1901, M 1788-1902,1904, Z 1788-1890,1892-1906,1908-21, indeksował Daniel Haponiuk
woj. mazowieckie:
Gielniów (MZ) -- UZ 1810-1825, M 1811,17-20,22,24-25, indeksował Michał Zieliński
Jelonki (MZ) -- UMZ 1874-1877, indeksował Cezary Ejzert
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1909-1910, indeksował Krzysztof Jach
Myszyniec (MZ) -- U 1911, indeksował Waldemar Chorążewicz
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1885-1889, indeksował Włodzimierz Macewicz
Piski (MZ) -- M 1896, indeksował Marek Białobrzeski
Przysucha (MZ) -- UMZ 1895-1899, indeksował dRob
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1876_1878_1880-1883_1885, indeksował Marek Jabłonowski
woj. podkarpackie:
Padew Narodowa (PK) -- U 1890-1899, indeksowała Kamila Tyniec
Rzędzianowice (PK) -- U 1907-1914, indeksował Krzysztof Gruszka
woj. podlaskie:
Leman (PL) -- U 1906-1911, indeksowała Anna_S
woj. śląskie:
Pilchowice (SL) -- U 1798-1852, indeksowała Barbara Wiechuła
Siewierz (SL) -- U 1851-1867, indeksował Bartosz Nagły
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1874, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1903, indeksowała Aneta Kaczmarek |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 21-06-2015 - 13:06
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Śmiłowice (KP) -- UZ 1848-57, M 1855-57, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1826-1835, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Bedlno (LD) -- M 1808-12,14-15, indeksowała Danuta Danecka
Czarnocin (LD) -- UMZ 1830-35, indeksowała Małgorzata Berendzik
Domaniewice (LD) -- SkU 1772-81, indeksował Piotr Olejnik
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1814-19, indeksowała hania
Kaszewice (LD) -- UMZ 1819-50, indeksował Jacek Kundzik
Lubochnia (LD) -- U 1880-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1907-11, indeksował Grzegorz Żychowski
Maków (LD) -- M 1911-20, indeksowała Eliza Parcheniak
Maków (LD) -- M 1731-41, indeksowała Danuta Danecka
Niewiesz (LD) -- Z 1912-13, indeksował Mariusz Dąbrowski
Ozorków (LD) -- UZ 1836-40, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Pabianice NMP (LD) -- UMZ 1914, indeksował Janusz Kucharczyk
Siedlec (LD) -- UMZ 1913-14, indeksowała Ewelina Otto
Witów (LD) -- UMZ 1855-57, indeksowała Bożena Dorota Kaźmierczak
woj. małopolskie:
Biały Kościół (MP) -- UM 1815-1817, indeksował Łukasz Pezdan
Korzkiew (MP) -- UMZ 1810-1815, indeksował Łukasz Pezdan
Rajbrot (MP) -- U 1827-37, indeksował Wiktor Maciejowski
Sieciechowice (MP) -- Z 1646-1687, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Błędów (MZ) -- U 1876-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska
Długa Kościelna (MZ) -- Z 1908-1919, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Nieporęt (MZ) -- UZ 1880, indeksował Adam Fiedorowicz
Nowe Miasto (MZ) -- M 1875-1912, indeksowała Ewa Sobieraj
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1880-1884, indeksował Włodzimierz Macewicz
Płoniawy Bramura (MZ) -- M 1893, indeksowała Anna Witkowska
Płońsk (MZ) -- M 1855-1896_1898_1906_1908-1912, indeksowała Ewa Sobieraj
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1886, 1887, 1889-1900, indeksował Marek Jabłonowski
Zegrze (MZ) -- M 1890-1894, indeksował Michał Gołowicz
Żuków (MZ) -- M 1826-1831, indeksowała Karolina Kosińska
woj. podkarpackie:
Dobra Szlachecka (gk) (PK) -- U 1784-1842, Z 1784-1848, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Miastkowo (PL) -- M 1736-1789, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Kotuszów (SK) -- UM 1875-1913, indeksował Marcin Zmarzlik
Oleszno (SK) -- UMZ 1860-1867, indeksowała Krystyna Stanisławska
Piczów (SK) -- U 1802-1811, indeksowała Grażyna Radzik
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1766-67, indeksował Rafał Albiński
Pilchowice (SL) -- U 1788-1797, Z 1858-1871, indeksowała Barbara Wiechuła
Ukraina:
Poczajów (UK) -- M 1933-1937, indeksowała Danuta Wojtowicz
Poryck (UK) -- M 1844, 1853, indeksowała Danuta Wojtowicz
Ptycza (UK) -- M 1860, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1904-05, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1857, 59-60, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram[/b] |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 28-06-2015 - 15:01
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Izbica Kujawska (KP) -- Z 1856-1865, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1868-1873, indeksował Jan Berens
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1823-24, 66-67, indeksował Filip Skurzewski
woj. łódzkie:
Dalików (LD) -- M 1890-1900, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dobroń (LD) -- UMZ 1826-46, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Dobroń (LD) -- M 1906-09, indeksował Grzegorz Żychowski
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1820-29, indeksowała hania
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1868-75, indeksował Sludkowski_Darek
Krzemienica (LD) -- UMZ 1816-19, indeksował Bugusław Nagórski
Kutno (ewang.) (LD) -- Z 1868-78, indeksowała Tetiana
Kutno (ewang.) (LD) -- M 1912, indeksował Kamil Małecki
Łowicz (ewang.) (LD) -- M 1856-74, indeksował Rafał Albiński
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1814-16, indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź-Nowosolna (ewang) (LD) -- M 1909-14, indeksowała Renata Rzyduch
Maków (LD) -- Z 1779-1800, indeksowała Danuta Danecka
Niewiesz (LD) -- U 1912-13, M 1913, indeksował Mariusz Dąbrowski
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1818-20, indeksowała karolinaw
Szadek (LD) -- M 1855-69, indeksował Marcin Marynicz
Uników (LD) -- UZ 1831-39, Z 1851-59, indeksował Incognito
Wieluń (ewang.) (LD) -- M 1825-29,43-49,60-67, indeksowała margit
woj. mazowieckie:
Bodzanów (MZ) -- M 1690-1703_1712_1782-1791_1794-1808, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Bonisław (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Bulkowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Czarnia (MZ) -- U 1899-1912, indeksowała Elżbieta Kozłowska weryfikował Waldemar Chorążewicz
Dziektarzewo (MZ) -- U 1636-38,40-45,72-76,81,84-88,91-1700,1702-04,06-14,16-22,24-31,37,97-1807, indeksował Maciej Lasocki
Grębków (MZ) -- UMZ 1875-1880, indeksowała Grażyna Przybysz
Jasionna (MZ) -- U 1882-1899, indeksowała Aleksandra Piętak
Kiczki (MZ) -- U 1901_1906, indeksował Jerzy Żurada
Kobylniki (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Lubowidz (MZ) -- U 1878-1884, M 1878-1879_1881, indeksował Dariusz Krzemiński
Łęg (MZ) -- M 1868-1869, indeksowała Agnieszka Kulik-Milczarzewicz weryfikował Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Mińsk Mazowiecki (MZ) -- M 1871-1874, indeksowała Andżelika Gomulska-Kołtuniak
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1699-1711,1715-53,57-70,74-88,90-1807, indeksował Maciej Lasocki
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1911-1912, indeksował Krzysztof Jach
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- Z 1861_1875, indeksował Kacper Czerwiński
Przysucha (MZ) -- UM 1887-1894, Z 1887-1893, indeksował dRob
Raszyn (MZ) -- Z 1838-1841_1843, indeksowała Monika Wałuszko
Rębowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Sieciechów (MZ) -- Z 1889-1897, indeksował Krzysztof Zochniak
Sikórz (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Sochaczew (MZ) -- M 1879-1901, indeksowała Zofia Gonet-Antoniszyn
Sochaczew (MZ) -- Z 1831-1839, indeksował Łukasz Lubryczyński
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1871-1880, indeksowała Bożena Turek
Szczutowo (MZ) -- U 1895-1899_1913, M 1913-1914, Z 1913, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1861-1865, indeksowała Judyta Weber
Zaręby Kościelne (MZ) -- M 1714-1804, indeksował Michał Golubiński
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- U 1826-1834, indeksowała Janina Rodak
woj. podkarpackie:
Nowy Żmigród (PK) -- Z 1785-1883,1891-96,98-1900, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Turośl (PL) -- Z 1892-1900, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- Z 1815-1817, indeksowała Krystyna Makowiecka
woj. wielkopolskie:
Borzęciczki (WP) -- U 1798-1881, indeksowała Joanna Raczkowska
Dęby Szlacheckie (WP) -- U 1841-46, 50-74, indeksował Marcin Zając
Od tego tygodnia w bazie Geneteki jest już ponad 16 000 000 wpisów
Wszystkim osobom ciężko pracującym przy projektach digitalizacji i indeksacji metryk serdecznie dziękuję! |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 05-07-2015 - 17:24
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Izbica Kujawska (KP) -- U 1710-69, M 1713-69, Z 1749-69, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kłobia (KP) -- UMZ 1914, indeksował Filip Skurzewski
Złotoria USC (KP) -- M 1878-81, 84, indeksował Michał Zieliński
woj. łódzkie:
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Jarosław Szymczak
Dłutów (LD) -- UMZ 1865-66, indeksowała Ilona Gieras
Drużbice (LD) -- UMZ 1861-77, indeksował Janusz Kucharczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1880, indeksowała Mirosława Stawska
Gruszczyce (LD) -- M 1866-70, indeksował Jakub Jurek
Kociszew (LD) -- M 1876-1907, indeksował Henryk Koluszkowski
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1817-19, indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź NMP (LD) -- U 1867, indeksowała Ewa Nowańska
Maków (LD) -- U 1715-53, Z 1801-27, indeksowała Danuta Danecka
Modlna (LD) -- U 1890-92, indeksowała Marianna Różalska
Pabianice św. Mateusz (LD) -- M 1834-39, indeksowała karolinaw
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1808-18, indeksowała Ewa Czerkawska
Stara Rawa (LD) -- U 1868-70, indeksowała mena_u
Wyszanów (LD) -- UMZ 1840-49, indeksował Grzegorz Joachimiak
Złaków Kościelny (LD) -- U-1660-61,63,90,1708-10, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny (Złaków Borowy) (LD) -- U-1618-1622, indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Smardzowice (MP) -- Z 1826-1847, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Daniszewo (MZ) -- M 1855-1858_1860-1865, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Długa Kościelna (MZ) -- Z 1920-1924, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Głowaczów (MZ) -- U 1880-1884, indeksowała Maryla Celmer
Jeruzal (MZ) -- U 1733_1742_1744-60_1762-63_1765-86, M 1745-1752, Z 1744-1748_1777-1812, indeksował Radosław Konca
Lubowidz (MZ) -- Z 1853-1859_1861-1864, indeksowała Jolanta Górska
Paprotnia (MZ) -- U 1831, indeksowała Magda Tarkowska
Pułtusk ewangelickie (MZ) -- M 1863-1870, indeksował Rafał Albiński
Starawieś (MZ) -- UMZ 1847-1857, indeksował Wiesław Widłaszewski
Zagroba (MZ) -- M 1865-1888, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
Żbików (MZ) -- Z 1871-1875_1877-1878_1880, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żuków (MZ) -- M 1866-1899, indeksowali Karolina Kosińska i Waldemar Chorążewicz weryfikacja Karolina Kosińska i Waldemar Chorążewicz
woj. opolskie:
Praszka (OP) -- UMZ 1812, indeksował Ryszard Garncarek
woj. podlaskie:
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1847-1852, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1818, M 1861, indeksował Jacek Stradowski
Chmielnik (SK) -- M 1862-1867, indeksowała Agnieszka Polak
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1879-1881, indeksowała Krystyna Stanisławska
Świętomarz (SK) -- UZ 1891-1895, indeksowała Bożena Krajewska
Zawichost (SK) -- M 1883-1905, indeksowała Kamila Mazurek
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1780-1792, indeksował Rafał Albiński
Siewierz (SL) -- Z 1862-1867, 1890-1905, indeksował Bartosz Nagły
Ukraina:
Radziwiłłów (UK) -- U 1827-1837, indeksowali Ryszard Pawlikowski, Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1875, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1906, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1904, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. wielkopolskie:
Janiszew (WP) -- U 1844-48 M 1841-48 Z 1809-48, indeksował Marcin Zając |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 11-07-2015 - 21:00
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Izbica Kujawska (KP) -- U 1799-1808, Z 1769-1808, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1874-1884, indeksował Jan Berens
Złotoria USC (KP) -- M 1882-83, 85, indeksował Michał Zieliński
woj. łódzkie:
Bełchów (LD) -- M 1826-27, indeksował Michał Golubiński
Błonie (LD) -- U 1841-43, indeksowała Ewa Piórkowska
Dalików (LD) -- M 1901-06, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dobroń (LD) -- M 1910-14, indeksował Grzegorz Żychowski
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1830-39, indeksowała hania
Głowno (LD) -- UMZ 1826-35, indeksowała Janina Tomczyk
Jeżów (LD) -- U 1809, indeksował Bugusław Dzbikowicz
Kaszewice (LD) -- UMZ 1851-78, indeksował Jacek Kundzik
Klonowa (LD) -- M 1868-70, indeksował Incognito
Lubochnia (LD) -- MZ 1866-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łowicz św. Duch (LD) -- M 1826-27, indeksował Michał Golubiński
Łódź-Nowosolna (ewang) (LD) -- U 1881-84, indeksowała Renata Rzyduch
Małyń (LD) -- UMZ 1836-48, indeksował Janusz Kucharczyk
Pabianice św. Mateusz (LD) -- Z 1834-39, indeksowała karolw
Rząśnia (LD) -- U 1822-25, indeksowała Katarzyna Wiśniewska
Sobota (LD) -- M 1828, indeksował Michał Golubiński
Wolbórz (LD) -- UMZ 1842, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zadzim (LD) -- M 1828, indeksował Michał Golubiński
Złaków Kościelny (LD) -- U 1680, 1705-07, M 1652,54-57,61-63,67-69,72-73,78-83, M 1651,53,58-60,70-71, indeksował Adam Głowacki
Żelechlinek (LD) -- M 1839-68, indeksował Marek Delert
woj. małopolskie:
Biały Kościół (MP) -- UMZ 1797-1809, indeksował Przemysław Zubrzycki
Czaple Wielkie (MP) -- UMZ 1810-1817, indeksował Paweł Krzewicki
woj. mazowieckie:
Bądkowo (MZ) -- Z 1836-1837, indeksował Michał Golubiński
Bielsk (MZ) -- M 1866-1884, indeksowała Dorota Nowakowska, weryfikował Piotr Romanowski
Błędów (MZ) -- UZ 1810-1875, M 1810-31, 45-75, indeksowali Aleksandra Piętak, Rafał Traczyk, Bartłomiej Zieliński, Elżbieta Zielińska
Błonie (MZ) -- M 1784-1801, indeksował Hubert Płowik
Bogate (MZ) -- M 1826, indeksował Robert Pawłowski
Borkowo (MZ) -- M 1835-1854, indeksował Michał Grygorewicz weryfikował Piotr Romanowski
Czerwonka pow. węgrowski (MZ) -- Z 1826-1855, indeksował Robert Górski
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1818-19, Z 182630,34, SkU 1851-52, indeksował Jacek Sobolewski
Gozdowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Grodziec (MZ) -- UMZ 1845-1850, indeksował Radosław Frączak
Jelonki (MZ) -- UZ 1850-53, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Łukomie (MZ) -- U 1866-1881, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Myszyniec (MZ) -- Z 1911, indeksowała Jadwiga Ubysz, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Paprotnia (MZ) -- U 1832-1837, indeksowała Magda Tarkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1883-1886, indeksował dRob
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1896-1900, indeksował Grzegorz Skoczek
Wyszków pow. wyszkowski (MZ) -- U 1809-20, indeksował Jacek Paź
woj. podlaskie:
Topczewo (PL) -- Z 1808-1827, indeksował Jan Mamaj
Wąsosz (PL) -- M 1858-1867, indeksował Igor Daniszewski
woj. śląskie:
Mstów (SL) -- M 1912-1918, indeksował Rafał Albiński
Pilchowice (SL) -- Z 1871-1945, indeksowała Barbara Wiechuła
Warszawa:
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1907, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1861-1865, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram
W okresie wakacyjnym Geneteka działa na zwolnionych obrotach, dlatego proszę o nie wszczynanie alarmu, nawet jeśli przez tydzień nie ma odpowiedzi od któregoś z administratorów. |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 19-07-2015 - 21:37, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 19-07-2015 - 21:34
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1836-1850, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- Z 1906-13, indeksował bogdan030
Bolimów (LD) -- Z 1746-76, indeksował Radosław Leśniewski
Dalików (LD) -- UMZ 1830-31, indeksował Tomasz Frynia
Dalików (LD) -- M 1907-1912, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dłutów (LD) -- UMZ 1867, indeksowała Ilona Gieras
Drzewica (LD) -- U 1811, indeksował Jakub Wiśnik
Godzianów (LD) -- Z 1868-77, indeksował zbyszek.p70
Grabno (LD) -- M 1868-72, indeksował Henryk Koluszkowski
Grabno (LD) -- M 1775-1808, 30-50, indeksował Jakub Jurek
Jeżów (LD) -- UMZ 1881, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Koźle (LD) -- M 1904-06, indeksował Paweł Olczyk
Krzemienica (LD) -- Z 1826-30, indeksował Arkadiusz Kuba
Kutno (LD) -- UMZ 1863, indeksował jarekrad
Leźnica Mała (LD) -- M 1868-89, Z 1868-79, indeksowała Ewelina Otto
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1870-77, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź NMP (LD) -- M 1869, indeksowała Maryla Wojciechowska
Piątek (LD) -- Z 1741-81, indeksowała Danuta Danecka
Plecka Dąbrowa (LD) -- U 1841-67, indeksowali Gracjan Nykiel, Jerzy Czajka i Marlena Stopka, weryfikacja Ola Heska
Siemkowice (LD) -- U 1887-88, indeksowała Bugusława Marczak
Sieradz (LD) -- UMZ 1821-25, indeksowała magnowa
Szadek (LD) -- M 1870-1913, indeksował Marcin Marynicz
Widawa (LD) -- UMZ 1817, indeksował Jakub Jurek
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1890-94, indeksowała Elżbieta Nejman
woj. małopolskie:
Książ Mały (MP) -- U 1684-1714, indeksowała Renata Majewska
Minoga (MP) -- M 1810-1820, indeksował Łukasz Pezdan
Smardzowice (MP) -- Z 1848-1857, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Długa Kościelna (MZ) -- Z 1925-1934, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Koziebrody (MZ) -- UMZ 1861-1865, indeksował Zbigniew Budziszewski
Lekowo (MZ) -- U 1856-1867, M 1856-1865, indeksowała Małgorzata Lipka
Michałowice (MZ) -- UMZ 1913, indeksował Krzysztof Jach
Mińsk Mazowiecki (MZ) -- M 1875-1877, indeksowała Andżelika Gomulska-Kołtuniak
Nieporęt (MZ) -- UZ 1808-1810, M 1809-1810, indeksował Adam Fiedorowicz
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1816-1819, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Sochocin (MZ) -- UMZ 1851-1879, indeksowała Krystyna Malik
Starawieś (MZ) -- UMZ 1866-1867, indeksował Arkadiusz Bereza
Zegrze (MZ) -- Z 1890-1894, indeksował Michał Gołowicz
woj. podlaskie:
Miastkowo (PL) -- M 1789-1810, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1819, indeksował Jacek Stradowski
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1897, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- UMZ 1868-1870, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pińczów (SK) -- U 1797-1801, indeksowała Grażyna Radzik
Probołowice (SK) -- M 1810-1888, indeksowała Grażyna Nowak
Świętomarz (SK) -- UZ 1896-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Ukraina:
Żelechów Wielki-Horpiń (UK) -- U 1850-1888, indeksował Grzegorz Skoczek
Warszawa:
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- Z 1911-1912, indeksował Rafał Albiński
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1908, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1905, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- M 1846-1855, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Następny komunikat o wstawionych indeksach najprawdopodobniej w sierpniu. |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 01-08-2015 - 21:58
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Białoruś:
Repla (BR) -- UMZ 1797-1818, indeksowała Alicja Rybalko
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubicz USC (KP) -- M 1884, 86-88, indeksował Michał Zieliński
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1822, indeksował Filip Skurzewski
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1885-1894, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Dłutów (LD) -- UMZ 1868, indeksowała Ilona Gieras
Dobroń (LD) -- Z 1908-15, indeksował Grzegorz Żychowski
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1840-49, indeksowała hania
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1881, indeksowała Mirosława Stawska
Grabno (LD) -- UZ 1868-72, indeksował Henryk Koluszkowski
Kadłub (LD) -- U 1824-34, indeksował Waldemar Strojczyk
Krzyworzeka (LD) -- M 1874-1889, indeksował Waldemar Strojczyk
Kutno (ewang.) (LD) -- Z 1883-86, indeksował Kamil Małecki
Łódź NMP (LD) -- M 1870-71, indeksowała Maryla Wojciechowska
Sołek (LD) -- U 1897-1907, indeksowała Gośka
Wierzchlas (LD) -- UMZ 1914, indeksował Łukasz Fajfrowski
Żelechlinek (LD) -- M 1869-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- U 1864, M 1821-31,61-64, Z 1861-64, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Błędów (MZ) -- M 1876-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bogate (MZ) -- M 1828-1830, indeksował Robert Pawłowski
Dzierzgowo (MZ) -- UMZ 1901-1911_1914, indeksowała Izabela Czaplicka
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1887-1888, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Koziebrody (MZ) -- UMZ 1851-1855, indeksował Zbigniew Budziszewski weryfikował Piotr Romanowski
Kucice (MZ) -- UZ 1860-1904_1906-1911, M 1860-1866_1868-1883_1885-1904_1906-1911, indeksował Dariusz Lichtblau
Łukomie (MZ) -- U 1882-1887_1889-1897, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Nur (MZ) -- U 1826-1834, indeksowała Katarzyna Dąbrowska
Orszymowo (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Paprotnia (MZ) -- U 1838-1842, indeksowała Magda Tarkowska
Piski (MZ) -- M 1897-98, indeksował Marek Białobrzeski
Policzna (MZ) -- UMZ 1880, indeksował Krzysztof Barcikowski
Przysucha (MZ) -- UMZ 1874-1882, indeksował dRob
Słomczyn (MZ) -- U 1815, indeksował Jerzy Stefańczyk
Sochaczew (MZ) -- U 1874-79, indeksowała Zofia Gonet-Antoniszyn
Starawieś (MZ) -- UMZ 1858-1859, indeksował Arkadiusz Bereza
Zakrzew (MZ) -- Z 1911-1919, indeksował Mikołaj Wilk
woj. podkarpackie:
Rzeszów (PK) -- M 1857-1903, indeksował Marek Podolski
Rzeszów-Ruska Wieś (PK) -- U 1879-1903 Z 1854-1897, indeksował Marek Podolski
Rzeszów-Staromieście (PK) -- M 1876-1909, indeksował Marek Podolski
woj. podlaskie:
Dąbrowa Wielka (PL) -- M 1890-1909, indeksował Andrzej Brzozowski
Krasnybór (PL) -- U 1760-1904 M 1760-1898 Z 1755-1905, indeksował JZI
Łomża (PL) -- 1808-1825, indeksował Igor Daniszewski
Studzieniczna (PL) -- U 1839-1849, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wąsosz (PL) -- U 1771-1788 (aktualizacja), 1803-1808, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1821, indeksował Jacek Stradowski
Mniów (SK) -- M 1798-1900, indeksowała Grażyna Rajski
Pińczów (SK) -- U 1865-1866, indeksowała Grażyna Radzik
Wodzisław (SK) -- UMZ 1826-1835, indeksowała Renata Majewska
woj. śląskie:
Paczyna (SL) -- U 1860-1887, indeksowała Barbara Wiechuła
Poniszowice (SL) -- U 1840-1875, indeksowała Barbara Wiechuła
Siewierz (SL) -- Z 1851-1861, indeksował Bartosz Nagły
Ukraina:
Kałusz (UK) -- U 1823-1824, indeksowała Madzialena_KB
Radziwiłłów (UK) -- U 1838-48, 65-67, 70, indeksowali Ryszard Pawlikowski, Danuta Wojtowicz
Żelechów Wielki (UK) -- UMZ 1898, indeksował Grzegorz Skoczek
Warszawa:
Warszawa ASC Cyrkuł VIII (Praga) (WA) -- M 1808-1810, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1892-1893, indeksował Rafał Albiński
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1832, indeksowała Kamila Szymankiewicz
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- M 1856-1860, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 08-08-2015 - 21:21
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Pieranie (KP) -- M 1725-27,29-59,63-64,67-71,73-78, indeksował Jason
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1895-1907, indeksował Jan Berens
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1826-39 (łac.), 1851-1857, indeksował Bartłomiej Zieliński
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1820-1823, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1829, indeksował Jacek Kundzik
Błonie (LD) -- UMZ 1819-25, indeksował Przemysław Stanikowski
Chabielice (LD) -- UMZ 1813-16,18-25, indeksował Jacek Kundzik
Czarnocin (LD) -- UMZ 1889-94, indeksowała Anna Goss
Dalików (LD) -- UM 1832-36,38-40, indeksował Tomasz Frynia
Dalików (LD) -- UZ 1910, indeksował Mariusz Dąbrowski
Domaniew (LD) -- UMZ 1902,07, indeksował Mariusz Dąbrowski
Głogowiec (LD) -- UMZ 1895-96, indeksowała Iwona Cierpikowska-Trynkowska
Głowno (LD) -- UMZ 1836-45, indeksowała Janina Tomczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- U 1784-91,1801-05, MZ 1784-92,1801-05, indeksowała Danuta Danecka
Grabów (LD) -- U 1890, M 1881-89, Z 1862-89, indeksował Jarosław Czarkowski
Jeżów (LD) -- MZ 1809, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Krzemienica (LD) -- Z 1831-37, indeksował Arkadiusz Kuba
Krzemienica (LD) -- UMZ 1820-25, indeksował Bogusław Nagórski
Kurzeszyn (LD) -- U 1820-22,24-25,27-29, M 1820-22,24-25,28, Z 1820-25,29, indeksowała Agnieszka Szymborska
Kutno (ewang.) (LD) -- SkU 1873-80,82-84,88-91,93-95,97-98,1900,03,06-07,09, indeksował Kamil Małecki
Kutno (ewang.) (LD) -- M 1881,87, indeksował Kamil Małecki
Lipce Reymontowskie (LD) -- U 1602-06,17,1744-69, M 1603-18,1744-47,51-69, Z 1744-1836, indeksowała Danuta Danecka
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1820-25, indeksowała Barbara Raniewicz
Łódź NMP (LD) -- M 1872-73, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź NMP (LD) -- M 1847, indeksował Michał Golubiński
Łódź-Nowosolna (ewang) (LD) -- U 1885-88, indeksowała Renata Rzyduch
Marzenin (LD) -- UMZ 1851-65, indeksowała Urszula Kowalczyk
Mikołajewice (LD) -- M 1808-1811, Z 1811, indeksowała Ewa Pasierbska
Moszczenica (LD) -- UMZ 1836-40, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Ozorków (LD) -- UZ 1868-76, M 1869-76, indeksowała magnowa
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1907-09, indeksował Janusz Kucharczyk
Pabianice św. Mateusz (LD) -- U 1834-39, indeksowała karolw
Pożdżenice (LD) -- UMZ 1865-68, indeksował Henryk Koluszkowski
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- M 1866-69, indeksował Henryk Koluszkowski
Rawa Mazowiecka gm. wiejska (LD) -- U 1808-12,14-15,17-20,22-25, MZ 1808-12,14-15,17-20,22-26, indeksował Marek Delert
Rząśnia (LD) -- Z 1826-38, indeksowała Katarzyna Wiśniewska
Sadkowice (LD) -- UZ 1810-11,14-20,22-25, M 1810,14-20,22-25, indeksował Marek Delert
Sieradz-Męka (LD) -- UZ 1840-50, indeksowała Ewa Czerkawska
Skomlin (LD) -- UMZ 1866-70, indeksowała Maja Skowrońska
Stary Waliszew (LD) -- M 1881-90, indeksował Sludkowski_Darek
Topola Królewska (LD) -- SkM 1823, indeksował Tomasz Frynia
Zadzim (LD) -- UMZ 1808-10,16-25, indeksował Marcin Marynicz
Żelechlinek (LD) -- U 1865-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
woj. lubuskie:
Bytom Odrzański (Beuthen a. Oder) (LS) -- U 1794-1820, indeksował Rafał Albiński
Litwa:
Rukojnie (LT) -- M 1807-11, 13-24, indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- M 1832-1843, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Belsk Duży (MZ) -- UMZ 1912-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bielsk (MZ) -- M 1913, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Blichowo (MZ) -- M 1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Błędów (MZ) -- U 1913, Z 1876-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bodzanów (MZ) -- M 1913-1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1889-1892, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Jasionna (MZ) -- M 1696,98-1700,08-36, Z 1680,94,99,1705-06,09-37, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Jasionna (MZ) -- U 1900-1914, indeksowała Aleksandra Piętak
Lekowo (MZ) -- M 1866-1867, indeksowała Małgorzata Lipka
Lipie (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Łęczeszyce (MZ) -- UMZ 1912-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1885-1889, Z 1880-1884, indeksował Włodzimierz Macewicz
Rogotwórsk (MZ) -- M 1914, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Starawieś (MZ) -- UMZ 1860, indeksował Arkadiusz Bereza
Starawieś (MZ) -- UMZ 1857_1868-1872, indeksował Wiesław Widłaszewski
woj. podlaskie:
Burzyn (PL) -- M 1787-1825 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1821-1822, indeksował Jacek Stradowski
Grzymałków (SK) -- UMZ 1813, 1926, indeksowała Grażyna Rajski
Janina (SK) -- UMZ 1875-1911, indeksował Edward Jabłoński
Oleszno (SK) -- UMZ 1871-1880, indeksowała Krystyna Stanisławska
Tumlin (SK) -- M 1905-1914, indeksował Marcin Marynicz
Wąchock (SK) -- UZ 1911-1915, indeksował Kamil Stąporek
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1768-1770, indeksował Rafał Albiński
Warszawa:
Warszawa parafia Ewangelicko-Reformowana (WA) -- M 1846,52-56,58-62, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1909, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1906, indeksowała Aneta Kaczmarek
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- M 1861-1868, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 15-08-2015 - 21:00
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1908-1913, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1850-51, indeksował Jacek Kundzik
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1850-59, indeksowała hania
Leźnica Mała (LD) -- U 1868-89, indeksowała Ewelina Otto
Lututów (LD) -- UMZ 1891-1900, M 1868-76, indeksował Incognito
Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1913, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Maków (LD) -- Z 1827-46,48-54, indeksowała Danuta Danecka
Miłonice (LD) -- Z 1771-1811,16,26-45, indeksowała moyra777
Pajęczno (LD) -- UMZ 1819-23, indeksowała Katarzyna Żugaj
Sieradz (LD) -- UMZ 1871-76, indeksowała magnowa
Wojków (LD) -- M 1872-89, indeksowała Elżbieta Parowicz, opr. Jakub Jurek
Złaków Kościelny (LD) -- M 1619-20, Z 1741-44,46-51, indeksował Adam Głowacki
Żelechlinek (LD) -- Z 1840-63, indeksował Marek Delert
woj. małopolskie:
Rajbrot (MP) -- M 1789-1830, indeksował Wiktor Maciejowski
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- Z 1826-1829, indeksował Robert Pawłowski
Duczymin (MZ) -- UMZ 1808-1814_1816-1834_1898-1911, indeksowała Izabela Czaplicka
Grębków (MZ) -- UMZ 1881-1886, indeksowała Grażyna Przybysz
Jasionna (MZ) -- U 1798-1823, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1700-1808, indeksował Włodzimierz Macewicz
Piaseczno (MZ) -- M 1907-1913, indeksowała Aneta Kaczmarek
Sieciechów (MZ) -- Z 1898-1906, indeksował Krzysztof Zochniak
Sochaczew (MZ) -- Z 1868-70, indeksowała Joanna Szczęsna
Starawieś (MZ) -- UMZ 1861, indeksował Arkadiusz Bereza
woj. podlaskie:
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1856-1860, indeksowała Bożena Tylingo
Przytuły (PL) -- U 1799-1801, indeksował Igor Daniszewski
Rajgród (PL) -- M 1833-1867, indeksowała Magdalena Wróbel, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Wąsosz (PL) -- U 1861-1863, indeksował charston90
woj. śląskie:
Dąbrowa Zielona (SL) -- UMZ 1818-43, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Paczyna (SL) -- U 1806-1859, indeksowała Barbara Wiechuła
Warszawa:
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1863, indeksował Artur Godlewski
woj. wielkopolskie:
Mąkolno (WP) -- U 1847-1850, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 22-08-2015 - 21:31
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. łódzkie:
Czarnocin (LD) -- U 1779-1804, indeksowała Aldona Łata
Dalików (LD) -- Z 1832-35, indeksował Tomasz Frynia
Domaniew (LD) -- M 1890-1901, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1860-67, indeksowała hania
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1823, indeksował Sludkowski_Darek
Kadłub (LD) -- U 1835-42, Z 1811-12,15,17-22,24-29, indeksował Waldemar Strojczyk
Krzyworzeka (LD) -- U 1873-80, indeksował Waldemar Strojczyk
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1894, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- U 1889-91, indeksowała Renata Rzyduch
Marzenin (LD) -- U 1741-85, indeksował Jakub Jurek
Nieborów (LD) -- U 1759-97, M 1778-1800, indeksowała Danuta Danecka
Nowe, gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1826-30,32-54,1914, indeksował Józef Dębowski
Ozorków (LD) -- UZ 1841-45, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1910-12, indeksował Janusz Kucharczyk
Srock (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Barbara Zawada
Złaków Kościelny (LD) -- U 1681-82, M 1621,1710-11,13-26,31-33 ,Z 1745, indeksował Adam Głowacki
Litwa:
Bujwidze (LT) -- Z 1871-1875, indeksował Michał Zieliński
woj. mazowieckie:
Bogate (MZ) -- Z 1830, indeksował Robert Pawłowski
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1873-1883_1892-1901_1906-1910, M 1840_1880, indeksowali Katarzyna_71 i Piotr Nojszewski weryfikował Piotr Nojszewski
Jasionna (MZ) -- Z 1797-1843, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Kucice (MZ) -- UZ 1827-1859, M 1828-1836_1838-1859, indeksował Dariusz Lichtblau
Łagów (MZ) -- M 1895-1930, indeksował Bartłomiej Zieliński
Łukomie (MZ) -- M 1856-1865, indeksował Michał Golubiński
Łukomie (MZ) -- Z 1866-1887_1889-1897, indeksował Piotr Baciński
Myszyniec (MZ) -- Z 1912, indeksował Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Piaseczno (MZ) -- M 1897-1900_1902-1906, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przysucha (MZ) -- Z 1894, indeksował dRob
Radzikowo (MZ) -- U 1868, M 1868-1869, Z 1869-1892_1894-1900, indeksowała Karolina Kosińska
Starawieś (MZ) -- UMZ 1862, indeksował Arkadiusz Bereza
Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1834_1836-1838_1840-1843, indeksował Michał Gorczyca
Wiskitki (MZ) -- M 1847, indeksował Artur Godlewski
Zagroba (MZ) -- M 1911-1913, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski
woj. podlaskie:
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1893-1894, indeksował Walenty Adamiec
Płonka Kościelna (PL) -- M 1796-1809, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Przytuły (PL) -- U 1802-1811, indeksował Igor Daniszewski
Przytuły (PL) -- M 1782-1825 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
woj. śląskie:
Siewierz (SL) -- Z 1841-1850, indeksował Bartosz Nagły
Warszawa:
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1910, indeksowała Aneta Kaczmarek |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
|
|