Autor |
Wiadomość |
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 31-01-2015 - 22:03
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
Białoruś:
Oszmiana (BR) -- UMZ 1798-1801 - uzup. i popr., indeksował Artur Wiklicki
woj. kujawsko-pomorskie:
Radzyń Chełmiński (KP) -- M 1647-1870 ze skorowidza, indeksował Kazimierz Drzewuszewski
woj. łódzkie:
Bolimów (LD) -- U 1824, indeksowała Ewa Piórkowska
Brzeźnio (LD) -- M 1828-31, indeksował Jakub Jurek
Drużbice (LD) -- UMZ 1841-50, indeksował Janusz Kucharczyk
Dzietrzniki (LD) -- UM 1760-86, indeksowała Hanna Ortega Daboin
Góra św. Małgorzaty (LD) -- M 1843-57, indeksował Darek Sludkowski
Górka Pabianicka (LD) -- MZ 1817-18, indeksował Grzegorz Żychowski
Grodzisko (LD) -- UMZ 1856-75, indeksował Piotr Frątczak
Jeruzal, pow. skierniewicki (LD) -- Z 1849-67, indeksował Bogusław Nagórski
Kamionacz (LD) -- M 1869,71-80, indeksował Jakub Jurek
Kliczków Mały (LD) -- M 1868,1901-11, indeksował Jakub Jurek
Kodrąb (LD) -- UZ 1818-73, M 1826-73, indeksowała Aldona Łata
Koźle (LD) -- U 1901-1903, indeksował Paweł Olczyk
Łęczyca (LD) -- M 1866-75, indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- UZ 1836, indeksowała Maryla Wojciechowska
Marzenin (LD) -- U 1820-22,24-25, indeksowała Beata Wiśniewska
Rossoszyca (LD) -- M 1841-50, indeksował Jakub Jurek
Stara Rawa (LD) -- Z 1861-64, indeksowała Marzena Urbańska
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- UMZ 1856-67, indeksował Janusz Kucharczyk
Wartkowice (LD) -- UMZ 1831, indeksował Przemysław Stanikowski
Witów (LD) -- UMZ 1848-51, indeksowała dorota222
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1713-22,1810 indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Proboszczowice (MP) -- M 1841-1849, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Sieciechowice (MP) -- M 1827-1848, U 1827-1836, indeksowała Renata Majewska
Smardzowice (MP) -- U 1826-184, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Białobrzegi (MZ) -- Z 1862-1890, indeksowała Aleksandra Piętak
Bieżuń (MZ) -- M 1883-1884, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Blichowo (MZ) -- UZ 1857-1910, indeksował Piotr Romanowski
Bodzanów (MZ) -- M 1856-1865, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Brochów (MZ) -- U 1903-1911, Z 1897-1909, indeksował Stanisław Jażdżyk
Duninów (MZ) -- UMZ 1890-1891, indeksował Jan Berens
Głowaczów (MZ) -- U 1885-1888, indeksowała Maryla Celmer
Jeżewo (MZ) -- UMZ 1880-1882, indeksowała Małgorzata Konopacka
Koziebrody (MZ) -- UZ 1826-1831, M 1826-1838, indeksował Zbigniew Budziszewski
Lubowidz (MZ) -- U 1866-1867, indeksowała Jolanta Górska
Łęg (MZ) -- UZ 1823, indeksował Radosław Frączak weryfikował Piotr Romanowski
Mińsk Mazowiecki (MZ) -- M 1867-1870, indeksowała Andżelika Gomulska-Kołtuniak
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1891-1893, indeksował Krzysztof Jach
Płoniawy Bramura (MZ) -- U 1893, indeksowała Anna Witkowska
Pułtusk ewangelickie (MZ) -- U 1862-1865, indeksował Rafał Albiński
Sieciechów (MZ) -- Z 1846-1850, indeksował Krzysztof Zochniak
Sochaczew (MZ) -- U 1849-64, indeksował Marek Delert
Wiskitki (MZ) -- Z 1831, indeksował Tomasz Frynia
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- U 1812-20, M 1812-17, Z 1812-19, indeksował Radosław Konca
woj. podkarpackie:
Bircza (PK) -- M 1784-1861, indeksował Incognito
Michałówka (PK) -- M 1852-1900, indeksował Jarosław Rendzio
Stany (PK) -- M 1900-1904, indeksował Jarosław Redzio
Trzciana (PK) -- U 1876-1905, M 1867-92, indeksował Łukasz Fajfrowski
woj. podlaskie:
Augustów (PL) -- M 1891- 1908, indeksowali Anna Dobkowska-Croizet, Bartosz Choroszewski
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1891-1899, indeksowała Borzena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1873-74 i 1880-82, indeksował Bożena Tylingo
Kołaki Kościelne (PL) -- M 1827, 1829, 1831, indeksował Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- UM 1847, indeksował Marek Rozmysłowski
Winna Poświętna (PL) -- M 1883-1905, indeksował Krzysztof Lubieński
woj. świętokorzyskie:
Chmielnik (SK) -- M 1763-1769, indeksował Jacek Stradowski
Krzyżanowice (SK) -- UM 1810-1910, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Mniów (SK) -- UMZ 1810-1819, indeksowała Grażyna Rajski
Pińczów (SK) -- U 1857-1861, indeksowała Grażyna Radzik
Stanowiska (SK) -- UMZ 1837-1846, Z 1847-1851, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ukraina:
Kałusz (UK) -- UMZ 1834 - uzup., U 1864, indeksowała madzialena_kb
Ołyka (UK) -- Z 1840-59, indeksowały Maria Odrowąż i Danuta Wojtowicz
Ołyka (UK) -- U 1852-59,62-65,67, indeksowały Maria Odrowąż i Danuta Wojtowicz
Stanisławów (UK) -- M 1716-20,24-93, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- U 1814, 1816, indeksowała Krystyna Makowiecka
woj. wielkopolskie:
Wrząca Wielka (WP) -- U 1819, indeksował krambud
Przypominam, że zgłoszenia do indeksacji należy kierować nie na forum, lecz na adresy mailowe administratorów. |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:28, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 07-02-2015 - 21:49
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
Białoruś:
Graużyszki (BR) -- M 1798-1801, indeksował Artur Wiklicki
Gudogaj (BR) -- M 1797-1807, indeksował Artur Wiklicki
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubomin (KP) -- UMZ 1868-1889, indeksował Filip Skurzewski
woj. łódzkie:
Bolimów (LD) -- M 1796-1825, indeksował Radosław Leśniewski
Brzeźnio (LD) -- M 1869-70, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Mała (LD) -- M 1894,1911-13, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Wielka (LD) -- M 1868-70, indeksował Jakub Jurek
Dzietrzniki (LD) -- M 1666-1759, indeksowała Hanna Ortega Daboin
Jeruzal, pow. skierniewicki (LD) -- UMZ 1861-63, indeksował Bogusław Nagórski
Kamionacz (LD) -- M 1868,70,81-85, indeksował Jakub Jurek
Kliczków Mały (LD) -- M 1892-1900, indeksował Jakub Jurek
Kutno (LD) -- UMZ 1861, indeksował jarekrad
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1837-47, indeksował Andrzej Perzyński
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1758-62, indeksował Mikołaj Pawłowski
Marzenin (LD) -- U 1826-1829, indeksowała Beata Wiśniewska
Restarzew (LD) -- UMZ 1850-65,67, indeksował dRob
Rossoszyca (LD) -- M 1851-60, indeksował Jakub Jurek
Rozprza (LD) -- M 1883-1903, indeksowała Elżbieta Świstak
Sobota (LD) -- U 1834-42, indeksowała Eliza Parcheniak
Solca Wielka (LD) -- U 1890-99, indeksowała Mirosława Stawska
Świnice Warckie (LD) -- UMZ 1871-75, indeksowała Anetta Bielecka
Tuszyn (LD) -- UMZ 1833-38, indeksowała Kamila Mazurek
Wartkowice (LD) -- UMZ 1832-40, indeksował Przemysław Stanikowski
Wągłczew (LD) -- M 1900-01,11-13, indeksował Jakub Jurek
Wróblew (LD) -- M 1877,1911-13, indeksował Jakub Jurek
Żarnów (LD) -- U 1785-1801, indeksował Michał Zieliński
Żelazna (LD) -- U 1847, indeksowała Agnieszka Szymborska
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- U 1837-1844, indeksowała Renata Majewska
Skała (MP) -- SkUMZ 1893,1901,04-08,10-12, SkU 1896, SkMZ 1909, indeksował Grzegorz Madej
Zadroże (MP) -- UMZ 1848-1849, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Brzóza (MZ) -- Z 1897-1915, indeksował Tadeusz Oleksy
Czerwin (MZ) -- U 1902-1908, M 1892-1906, indeksował Bogdan Nowak
Lubowidz (MZ) -- U 1860, Z 1866-1867, indeksowała Jolanta Górska
Lubowidz (MZ) -- UMZ 1903-1912, indeksował Dariusz Krzemiński
Promna (MZ) -- M 1831-1839, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1904-1908, indeksowała Ewa Wojciechowska
Raszyn (MZ) -- U 1859-1864, indeksowała Monika Wałuszko
Trębki (MZ) -- U 1810-1825, Z 1808-1825, indeksowała Iwona Milewska
Wiskitki (MZ) -- U 1830, indeksował Tomasz Frynia
Wiśniew (MZ) -- M 1851-1857, indeksowała Agnieszka Chróścik
woj. podlaskie:
Piątnica (PL) -- M 1786-1806, indeksował Igor Daniszewski
Wyszonki Kościelne (PL) -- U 1899, indeksowała Aga_Brz
woj. świętokrzyskie:
Bałtów (SK) -- MZ 1837-1843, indeksował Jan Rzechowicz
Pińczów (SK) -- U 1837-1839, indeksował Opol
Stanowiska (SK) -- Z 1852-1866, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Irządze (SL) -- UMZ 1826-1835, 1864-1866, indeksował Tadeusz Tarnowski
Rokitno (SL) -- U 1826-40,64-67, indeksował Wacław Winczakiewicz
Ukraina:
Rawa Ruska (Rata) (UK) -- U 1909-1914, indeksowała Teofila Milej
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- U 1815,1817-1818, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1869, indeksował Adam Rozenau
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1826-30, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:25, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 15-02-2015 - 12:10
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
Białoruś:
Bystrzyca (BR) -- U 1797-1801,19-20, indeksował Artur Wiklicki
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubomin (KP) -- UZM 1890-1899, indeksował Filip Skurzewski
Szpetal Górny (KP) -- UZM 1810-14, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Bęczkowice (LD) -- UZ 1823-30, indeksował bogdan030
Burzenin (LD) -- UMZ 1820-23, indeksowała Magdalena Michna
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1826, indeksował Krzysztof Nieznalski
Charłupia Wielka (LD) -- M 1871-82,84-85,91-92,1913, indeksował Jakub Jurek
Grabów (LD) -- U 1813-14, MZ 1812-14, indeksowała Barbara Raniewicz
Jeruzal, pow. skierniewicki (LD) -- UMZ 1864-67, indeksował Bogusław Nagórski
Jeżów (LD) -- UMZ 1885, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kliczków Mały (LD) -- M 1881-86, indeksował Jakub Jurek
Koźle (LD) -- Z 1901-1903, indeksował Paweł Olczyk
Kutno (LD) -- UMZ 1867, indeksował jarekrad
Kwiatkowice (LD) -- UZ 1887-94,1900-02, indeksował Grzegorz Żychowski
Łęczyca (LD) -- Z 1856-72, indeksowała Danuta Danecka
Łęczyca (LD) -- U 1855-63, indeksował Bartosz Chwiałkowski
Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1912, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Rossoszyca (LD) -- M 1861-70, indeksował Jakub Jurek
Siemkowice (LD) -- UM 1886, indeksowała Bogusława Marczak
Wróblew (LD) -- M 1878-80, indeksował Jakub Jurek
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1880-89, indeksowała Elżbieta Nejman
Złaków Kościelny (LD) -- M 1684-89,91-94, Z 1723-36, indeksował Adam Głowacki
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- Z 1827-1843, U 1845-1863, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Andrzejewo (MZ) -- UMZ 1814-1815, indeksował Rafał Janczewski
Białobrzegi (MZ) -- Z 1891-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Grabowiec (MZ) -- U 1826-1915, indeksowała Anna S
Grodziec (MZ) -- UMZ 1826-1830, indeksował Radosław Frączak
Koziebrody (MZ) -- UZ 1832-1838, indeksował Zbigniew Budziszewski
Nieporęt (MZ) -- Z 1831-1833, UMZ 1835-1836_1840, indeksowała Angelika Trojanowska
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1905-1912, indeksował Włodzimierz Macewicz
Płoniawy Bramura (MZ) -- U 1894, indeksowała Anna Witkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1910-1912, indeksował dRob
Sieciechów (MZ) -- Z 1851-1855, indeksował Krzysztof Zochniak
Sochocin (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksowała Krystyna Malik
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1892-1895, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Wiskitki (MZ) -- U 1831, indeksował Tomasz Frynia
Wiśniew (MZ) -- UMZ 1846-1850, indeksował Wojciech Rawski
Wrzos (MZ) -- UMZ 1878-1899, indeksowała Elżbieta Gryz
Zegrze (MZ) -- Z 1880-1884, indeksował Michał Gołowicz
Zuzela (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksowała Bożena Turek
Zuzela (MZ) -- UMZ 1846-1850, indeksował Mariusz Rostkowski
Żuków (MZ) -- M 1832-1847, indeksowała Iwona Jagielińska
woj. podkarpackie:
Komańcza (gk) (PK) -- U 1776-81,84-1858, M 1776-78,80,84-1897,1899-1900,1902-06, indeksował Incognito
Manasterz, pow. przeworski (PK) -- M 1863-64,67-88,90-1904, Z 1863-68,70-87, indeksował Incognito
Stany (PK) -- U 1890-1894, indeksował Jarosław Rendzio
Trzciana (Dąbrowa) (PK) -- U 1872-97, M 1849-93, indeksował Łukasz Fajfrowski
woj. podlaskie:
Czyżew (PL) -- M 1860-65, indeksowali Maciej Sudul, Maciej Przegalinski, Waldemar Chorążewicz
Czyżew (PL) -- UZ 1860-64, indeksowali Mariola Postępska, Maciej Przegalinski, Cynthia Witt, Maciej Sudul,Waldemar Chorążewicz
Jabłonka Kościelna (PL) -- M 1883-1903, indeksował Jacek Tomczyk
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1900-1905, indeksowała Bożena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1864-68, indeksowała Bożena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1845-1848, indeksowała Elżbieta Kozłowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łomża (PL) -- M 1717-1771, indeksował Igor Daniszewski
Poryte (PL) -- U 1890-1909, indeksowała Anna_S
Topczewo (PL) -- U 1808-1818, indeksował Jan Mamaj
woj. świętokrzyskie:
Gnojno (SK) -- U 1875-1912, indeksował Edward Jabłoński
Kalina Wielka (SK) -- U 1875-1910, M 1870-1909, Z 1875-1917, indeksowała Krystyna Świderska
Krzcięcice (SK) -- U 1883-1890, indeksowała Maria Brylska
Krzyżanowice (SK) -- Z 1810-1910, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Miedzierza (SK) -- Z 1942-1950, M 1801-1882, indeksował Ryszard Dyderski
Smogorzów (SK) -- UMZ 1846, indeksował Jarosław Madej
woj. śląskie:
Mstów (SL) -- Z 1891-94, indeksował Rafał Albiński
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- U 1819, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1869, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1870, indeksował Adam Rozenau
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1831-35, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:23, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 22-02-2015 - 11:58
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
woj. kujawsko-pomorskie:
Lubomin (KP) -- UMZ 1901-1912, indeksował Filip Skurzewski
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1904-1912, indeksowała Barbara Kubacka
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1810-13, M 1813-14, Z 1810-14, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Białaczów (LD) -- M 1794-1810, indeksował Michał Zieliński
Buczek (LD) -- UMZ 1826-45, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Charłupia Wielka (LD) -- M 1883, 86-90, indeksował Jakub Jurek
Gruszczyce (LD) -- M 1813,15,18-19,21,23-24,45-55, indeksował Jakub Jurek
Kliczków Mały (LD) -- M 1869-80, indeksował Jakub Jurek
Krępa pow. radomszczański (LD) -- U 1773-1875, M 1777-1875, Z 1820-73, indeksowała margit
Kurowice (LD) -- U 1809-19, MZ 1809-18, indeksował Marek Kamiński
Łęczyca (LD) -- Z 1873-75, indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1837, indeksowała Maryla Wojciechowska
Orłów (LD) -- U 1810-67, indeksowali Marlena Stopka, Wojciech Stasiakowski, Ola Heska; weryfikacja Ola Heska i Zygmunt Borowy
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UZ 1898-1900, indeksował Janusz Kucharczyk
Restarzew (LD) -- UMZ 1870,72,79, indeksował dRob
Siemkowice (LD) -- Z 1886, indeksowała Bogusława Marczak
Sieradz (LD) -- UMZ 1861-65, indeksowała magnowa
Sołek (LD) -- U 1798-1825, indeksowała Gośka
Walichnowy (LD) -- UMZ 1808-21,23-29, indeksował szubog
Wągłczew (LD) -- M 1902-10, indeksował Jakub Jurek
Wielgomłyny (LD) -- U 1616-1819, M 1616-1867, indeksowała Honorata Huk
Zduny (LD) -- UMZ 1810-25, indeksował Jacek Kundzik
Litwa:
Giedrojcie (LT) -- U 1873-1898 , 1903-1907, indeksowała Maria Ambrozewicz
woj. małopolskie:
Nasiechowice (MP) -- M 1811-1878, indeksował Eugeniusz Jakubas
Sieciechowice (MP) -- Z 1844-1856, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Chamsk (MZ) -- M 1900-1904, indeksował Piotr Baciński
Duninów (MZ) -- UMZ 1892-1893, indeksował Jan Berens
Mszczonów (MZ) -- U 1874-1877, indeksowała Anna Tulej
Nieporęt (MZ) -- UMZ 1842, indeksowała Angelika Trojanowska
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- M 1802-08,15-75,77-84, indeksowała Ewa Sobieraj
Osmolin (MZ) -- UMZ 1815-1818_1820-1825, indeksowała Iwona Milewska
Proboszczowice (MZ) -- M 1850-1879_1888-1899, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Proboszczowice (MZ) -- M 1900-1910, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Pułtusk ewangelickie (MZ) -- U 1866-1870, indeksował Rafał Albiński
Sadowne (MZ) -- UMZ 1852-1865, indeksowała Aleksandra Heska
Sochaczew - gmina (MZ) -- UMZ 1810-14,17,19-25, indeksował Marek Delert
Sokołów pow. gostyniński (MZ) -- UZ 1808-1825, indeksowała Iwona Milewska
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1868-1870, indeksował Marek Jabłonowski
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1826-1830, indeksowała Judyta Weber
Worów (MZ) -- UMZ 1811-1825, indeksowała Teresa Mikołajewska
Zakrzewo pow. płocki (MZ) -- M 1871-1887, indeksował Piotr Baciński
Zegrze (MZ) -- Z 1885-1889, indeksował Michał Gołowicz
Żbików (MZ) -- U 1841-1850, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żuków (MZ) -- M 1856-1865, indeksowała Karolina Kosińska
woj. podkarpackie:
Mielec (PK) -- U 1890-1905, indeksował Incognito
Zgórsko (Grzybów) (PK) -- U 1779-1914, M 1835-1929, Z 1800-31,66-1982 (część uzup. i popr.), indeksowała Kamila Mazurek
Zgórsko (Podborze) (PK) -- M 1835-1929, indeksował razare, weryfikowała Kamila Mazurek
woj. podlaskie:
Topczewo (PL) -- M 1808-1824, indeksował Jan Mamaj weryfikował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Gnojno (SK) -- MZ 1875-1912, indeksował Edward Jabłoński
Kielce katedra (SK) -- Z 1850-1890, indeksowała Ewa Jaskólska
Łopuszno (SK) -- UMZ 1881-1884, indeksował Jan Krzak
Łopuszno (SK) -- UMZ 1871-1872, indeksowała Ania Bernat
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1845-52, indeksował Rafał Albiński
Ukraina:
Ołyka (UK) -- U 1869-76, indeksowały Maria Odrowąż i Danuta Wojtowicz
Stanisławów (UK) -- U 1717-47, M 1716, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- U 1820, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1830, indeksowała Kamila Szymankiewicz weryfikował Michał Zieliński |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:20, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 28-02-2015 - 19:30
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
woj. kujawsko-pomorskie:
Bronisław (KP) -- U 1751-1763, M 1753-1771, indeksował ikwloclawek
Grabkowo (KP) -- UMZ 1843-1856, indeksował Jan Berens
Kłobia (KP) -- MZ 1890 - 1908, indeksował Filip Skurzewski
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1799-1815, indeksował Bartłomiej Zieliński
Opole Lubelskie (LB) -- SkU 1661-84, indeksował Mirek Kozak
woj. łódzkie:
Aleksandrów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1851, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Borszewice (LD) -- M 1902-04, indeksował Tomasz Świerzb
Brzeźnio (LD) -- M 1872-79, indeksował Jakub Jurek
Dąbrowa Wielka (LD) -- U 1693-1818, M 1693-1819, Z 1743-1819, indeksował Eugeniusz Forma
Góra św. Małgorzaty (LD) -- M 1857-65, indeksował Darek Sludkowski
Gruszczyce (LD) -- M 1826-35,40-44,56-64, indeksował Jakub Jurek
Kurowice (LD) -- UMZ 1887-88, indeksowała Anna Goss
Kurowice (LD) -- U 1787-1808, M 1787-1800, Z 1787-1818 + luźne dowody z różnych lat, indeksował Piotr Olejnik
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1763-70, indeksował Mikołaj Pawłowski
Ozorków (LD) -- U 1859-65,67, indeksowała magnowa
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1828-29, indeksował Janusz Kucharczyk
Rossoszyca (LD) -- M 1871-80, indeksował Jakub Jurek
Siemkowice (LD) -- M 1887-88, indeksowała Bogusława Marczak
Solca Wielka (LD) -- U 1900-1910, indeksowała Mirosława Stawska
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- UMZ 1868-75, indeksował Janusz Kucharczyk
Wolbórz (LD) -- UMZ 1838-39, indeksowała dorota222
Wróblew (LD) -- M 1881-90, indeksował Jakub Jurek
woj. małopolskie:
Biały Kościół (MP) -- M 1811-1815, indeksował Łukasz Pezdan
Miechów (MP) -- U 1888-1889, indeksowała Anna Urban
Sieciechowice (MP) -- U 1864, MZ 1859-1864, M 1797-1810, indeksowała Renata Majewska
Smardzowice (MP) -- U 1842-1849, indeksował Łukasz Pezdan
woj. mazowieckie:
Białobrzegi (MZ) -- Z 1914-1928, indeksowała Aleksandra Piętak
Bonisław (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksowała Grażyna Nowak weryfikował Piotr Romanowski
Czernice Borowe (MZ) -- UMZ 1914, indeksowała Izabela Czaplicka
Daniszewo (MZ) -- M 1833-1840, indeksowała Joanna Żółtowska
Dzierzgowo (MZ) -- UMZ 1846_1876-1890, indeksowała Izabela Czaplicka
Grodziec (MZ) -- UMZ 1831-1835, indeksował Radosław Frączak
Grudusk (MZ) -- UMZ 1914, indeksowała Izabela Czaplicka
Jelonki (MZ) -- UMZ 1899-1904, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Koziebrody (MZ) -- UMZ 1839-1842, indeksował Zbigniew Budziszewski
Koziebrody (MZ) -- UM 1792-1807, indeksował Zbigniew Budziszewski weryfikował Piotr Romanowski
Lubowidz (MZ) -- Z 1828_1830-1839, indeksowała Jolanta Górska
Łysakowo (MZ) -- UMZ 1914, indeksowała Izabela Czaplicka
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1894-1896, indeksował Krzysztof Jach
Nieporęt (MZ) -- UMZ 1841, indeksowała Angelika Trojanowska
Pęcice (MZ) -- UMZ 1882-1884_1911-1912, indeksowała Irena Łoń
Pomiechowo (MZ) -- U 1812, indeksowała Monika Nowicka-Jończy
Promna (MZ) -- U 1831-1839, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Radzanów (MZ) -- UMZ 1865,68, indeksowała Justyna Musiejewska
Rębowo (MZ) -- UZ 1796-1807, indeksował Maciej Lasocki
Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1810_1812_1815_1817, indeksowała Monika Nowicka-Jończy
Słupno (MZ) -- UZ 1808-1811_1816-1825, indeksowała Iwona Milewska
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1810-1825, indeksowała Bożena Turek
Unierzyż (MZ) -- UMZ 1868_1870-1875, indeksowała Bożena Turek
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1868-1870, indeksował Marek Jabłonowski
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1831-1835, indeksowała Judyta Weber
Wyszyny Kościelne (MZ) -- UMZ 1826, indeksowała Anna Smith
woj. podlaskie:
Czyżew (PL) -- UMZ 1866-67, indeksowali Mariola Postępska i Maciej Sudul weryjikował Waldemar Chorążewicz
Jabłonka Kościelna (PL) -- U 1890-1893, indeksował Jacek Tomczyk
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1854-1863, indeksowała Bożena Tylingo weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łomża (PL) -- M -172-1800, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Łopuszno (SK) -- UMZ 1873, indeksowała Ania Bernat Osińska
Łopuszno (SK) -- UMZ 1855-1864, indeksowała Halina Ożarowska
Odrowąż (SK) -- U 1881-1912, indeksował Marcin Marynicz
Oleszno (SK) -- M 1668-1750, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pińczów (SK) -- U 1862-184, indeksowała Grażyna Radzik
Świętomarz (SK) -- M 1863-1910, indeksowała Bożena Krajewska
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1800-1804, indeksował Rafał Albiński
Ukraina:
Ołyka (UK) -- U 1877,88-90,92, M 1827-59,62-65,67,69-76,88-90, indeksowały Maria Odrowąż i Danuta Wojtowicz |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:17, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 07-03-2015 - 12:29
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
Białoruś:
Repla (BR) -- UMZ 1802-04, indeksowały Kinga Vnuk i Alicja Rybałko
woj. kujawsko-pomorskie:
Wola Trutowo (KP) -- U 1866-1868, indeksował Michał Grygorewicz
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1797-99, M 1797-1819, indeksował Bartłomiej Zieliński
Janowiec (LB) -- MZ 1815, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Bolimów (LD) -- U 1825, indeksowała Ewa Piórkowska
Brzeźnio (LD) -- M 1841,49-50,80-81, indeksował Jakub Jurek
Buczek (LD) -- UMZ 1846-49,51-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Charłupia Mała (LD) -- M 1895-1900, indeksował Jakub Jurek
Dzietrzniki (LD) -- U 1666-1759, indeksowała Halina Ortega Daboin
Gruszczyce (LD) -- M 1871-81, indeksował Jakub Jurek
Jeżów (LD) -- UMZ 1896, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kliczków Mały (LD) -- M 1887-91, indeksował Jakub Jurek
Kompina (LD) -- U 1826-66, indeksował Marek Delert
Łęczyca (LD) -- U 1833-46, indeksowała Danuta Danecka
Małyń (LD) -- UM 1866-74, Z 1866-72, indeksował Janusz Kucharczyk
Marzenin (LD) -- U 1830-34,38-39, indeksowała Beata Wiśniewska
Moszczenica (LD) -- UMZ 1826-30, indeksowała dorota222
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1823-24, indeksował Marek Delert
Rossoszyca (LD) -- M 1881-85, indeksował Jakub Jurek
Rzejowice (LD) -- M 1826-54, indeksowała Paula Majcher
Siemkowice (LD) -- M 1889-90, indeksowała Bogusława Marczak
Sławno (LD) -- M 1781-97, indeksował Michał Zieliński
Uników (LD) -- UZ 1812-20, indeksował Incognito
Wróblew (LD) -- M 1891-95, indeksował Jakub Jurek
Zduny (LD) -- UMZ 1826-40, indeksował Jacek Kundzik
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- M 1849-1858, indeksowała Ranata Majewska
woj. mazowieckie:
Bulkowo (MZ) -- U 1755-1808, MZ 1805-1808, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Długa Kościelna (MZ) -- Z 1895-1907, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Duninów (MZ) -- UMZ 1894-1895, indeksował Jan Berens
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1810-1813, indeksował Jacek Sobolewski
Głowaczów (MZ) -- Z 1885-1892, indeksowała Maryla Celmer
Goleszyn (MZ) -- M 1826-1870, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Iłża (MZ) -- U 1831-1833, indeksowała Aneta Kaczmarek
Koziebrody (MZ) -- UMZ 1843-1845, indeksował Zbigniew Budziszewski
Łukomie (MZ) -- M 1866-1879_1887_1889-1897, indeksował Piotr Baciński
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1897-1898, indeksował Krzysztof Jach
Policzna (MZ) -- UMZ 1878, indeksował Krzysztof Barcikowski
Proboszczewice (MZ) -- M 1880-1887, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Radzanowo (MZ) -- M 1915-1922, indeksował Incognito
Rogotwórsk (MZ) -- M 1868-1913, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Sieciechów (MZ) -- Z 1856-1865, indeksował Krzysztof Zochniak
Skołatowo (MZ) -- UMZ 1818-1820_1826-1829, indeksowała Aleksandra Kozłowska
Sochaczew (MZ) -- Z 1826-1831, indeksował Łukasz Lubryczyński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1871_1873-1875, indeksował Marek Jabłonowski
Wiskitki (MZ) -- Z 1832-1833, indeksował Tomasz Frynia
woj. podkarpackie:
Dobra Szlachecka (gk) (PK) -- M 1777-1862, indeksował Incognito
Komańcza (gk) (PK) -- U 1784-1849 (uzup.), indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1872-1877, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Kuczyn (PL) -- M 1902, 1908-10, indeksowała Monika Tkaczyk
Rajgród (PL) -- U 1798-1802, indeksował Mirosław Bronakowski weryfikował Bartosz Choroszewski
Wyszonki Kościelne (PL) -- U 1900-1904, indeksowała Aga_Brz
woj. świętokrzyskie:
Łopuszno (SK) -- UMZ 1874, indeksowała Anna Bernat
Obrazów (SK) -- UMZ 1810-1823, indeksowała Jolanta Kozak
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1902-1903, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- U 1668-1745, U1763-1809, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sancygniów (SK) -- UM 1734-1772, Z 1734-1756, indeksował Ryszard Olesiński
Świętomarz (SK) -- U 1867, Z 1863-1837, indeksowała Bożena Krajewska
Tumlin (SK) -- Z 1735-1879, indeksował Daniel Zieliński
Ukraina:
Halicz (UK) -- U 1652,54-72,77-87,94,1711-29, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Ołyka (UK) -- U 1893-95, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- M 1808, Z 1808-1809, indeksowała Krystyna Makowiecka
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1836-40, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram
woj. wielkopolskie:
Borysławice Kościelne (WP) -- UMZ 1808-09, indeksował Incognito |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 22-03-2015 - 10:15, w całości zmieniany 2 razy
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 15-03-2015 - 12:10
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
woj. kujawsko-pomorskie:
Izbica Kujawska (KP) -- U 1851-1855, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Kijewo Królewskie (KP) -- U 1884, indeksował Jarosław Kulwicki
woj. łódzkie:
Bełchatów-Grocholice (LD) -- UZ 1886-88, indeksował Janusz Kucharczyk
Bęczkowice (LD) -- Z 1914-1919, indeksował bogdan030
Bolimów (LD) -- U 1772-83, indeksował Radosław Leśniewski
Brzeźnio (LD) -- M 1882-83, indeksował Jakub Jurek
Burzenin (LD) -- UZ 1846-50, indeksowała Magdalena Michna
Charłupia Mała (LD) -- M 1901-05, indeksował Jakub Jurek
Czarnocin (LD) -- UMZ 1864-65, indeksowała Małgorzata Berendzik
Godzianów (LD) -- Z 1828-37, indeksował zbyszek.p70
Grabów (LD) -- UMZ 1815-1817, indeksowała Barbara Raniewicz
Gruszczyce (LD) -- M 1882-94, indeksował Jakub Jurek
Kwiatkowice (LD) -- UZ 1895-99,1903-05, M 1897-99, indeksował Grzegorz Żychowski
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1881-84, indeksowała Eliza Parcheniak
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1838, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1913, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Małyń (LD) -- Z 1873-74, indeksował Janusz Kucharczyk
Niewiesz (LD) -- M 1862-67, indeksował Mariusz Dąbrowski
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UM 1901-1903, indeksował Janusz Kucharczyk
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1820-35, indeksowała Danuta Danecka
Rossoszyca (LD) -- M 1886-90, indeksował Jakub Jurek
Rozprza (LD) -- U 1907-12, indeksowała Elżbieta Świstak
Sieradz-Męka (LD) -- M 1840-41, indeksował Jakub Jurek
Sobótka (LD) -- UMZ 1849-75, indeksował Józef Dębowski
Solca Wielka (LD) -- M 1901-1910, indeksowała Mirosława Stawska
Szczawin (LD) -- UM 1808-14, UMZ 1815 (weryf.), indeksował Janusz Kucharczyk
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UMZ 1820, indeksował Tomasz Frynia
Wróblew (LD) -- M 1896-1900, indeksował Jakub Jurek
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1890-1899, indeksowała Elżbieta Nejman
Litwa:
Wilno - Nowa Wilejka (LT) -- U 1906-1908, Z 1906-1910 indeksował Artur Wilkicki
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- M 1865-1897, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Brwilno (MZ) -- UMZ 1808-1809_1812-1865, indeksowała Iwona Milewska
Grabowiec (MZ) -- M 1826-1931, indeksowała AniaS
Jelonki (MZ) -- UMZ 1905-1910, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Policzna (MZ) -- UMZ 1879, indeksował Krzysztof Barcikowski
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1826-1839_1841-1845, indeksowała Bożena Turek
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1871_1873-1875, indeksował Marek Jabłonowski
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1836-1840, indeksowała Judyta Weber
Wiskitki (MZ) -- Z 1834-1835, indeksował Tomasz Frynia
Wrona (MZ) -- M 1810_1816-1825_1866-1912, indeksowała Ewa Sobieraj
woj. podkarpackie:
Komańcza (gk) (PK) -- Z 1776-80,84-1909, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Kobylin Borzymy (PL) -- Z 1905-1909, indeksowała Bożena Tylingo
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1869-1871, indeksowała Bożena Tylingo, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Kulesze (PL) -- U 1809-1816, indeksowała Elżbieta Kozłowska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Topczewo (PL) -- M 1824-1834, indeksował Jan Mamaj
Wąszosz (PL) -- M 1836-1845, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Jurków (SK) -- U 1863-1864, indeksowała Hanna Polak
Krzcięcice (SK) -- U 1891-1897, indeksowała Maria Brylska
Oleszno (SK) -- MZ 1762-1809, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- M 1853-59, indeksował Rafał Albiński
Kłomnice (SL) -- U 1808-12 (uzup. i popr.), 1817-22, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Ukraina:
Lwów św. Anna (UK) -- U 1866-73, indeksowała Teofila Milej
Ołyka (UK) -- Z 1862-65,67,69-77,88-90,92, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- Z 1811, indeksowała Krystyna Makowiecka
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1866, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1871, indeksował Adam Rozenau
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1841-45, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 22-03-2015 - 10:35
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Ostatnio dodane indeksy:
woj. kujawsko-pomorskie:
Grabkowo (KP) -- UMZ 1868-1883, indeksował Jan Berens
Kłobia (KP) -- UZM 1877-1889, indeksował Filip Skurzewski
Pniewite (KP) -- U 1901, indeksował Jarosław Kulwicki
woj. lubelskie:
Puławy-Włostowice (LB) -- UMZ 1810-11, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Brzeźnio (LD) -- M 1884-86, indeksował Jakub Jurek
Buczek (LD) -- UMZ 1862-66, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Charłupia Mała (LD) -- M 1906-1910, indeksował Jakub Jurek
Czarnocin (LD) -- UMZ 1862-63, indeksowała Małgorzata Berendzik
Góra św. Małgorzaty (LD) -- M 1866-77, indeksował Darek Sludkowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1884, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kompina (LD) -- M 1826-69, indeksował Marek Delert
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1893, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Małyń (LD) -- UMZ 1860-65, indeksował Janusz Kucharczyk
Marzenin (LD) -- U 1835-37, indeksowała Beata Wiśniewska
Niewiesz (LD) -- M 1856-61, indeksował Mariusz Dąbrowski
Ozorków (LD) -- UZ 1820-22, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1835-45, indeksowała Danuta Danecka
Rossoszyca (LD) -- M 1891-95, indeksował Jakub Jurek
Sieradz-Męka (LD) -- M 1842-44,50, indeksował Jakub Jurek
Srock (LD) -- UMZ 1821, indeksował gregorian76
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UMZ 1810, indeksował Tomasz Frynia
Wróblew (LD) -- M 1901-1910, indeksował Jakub Jurek
woj. małopolskie:
Gorlice (MP) -- UMZ 1826-1887, indeksował Incognito
woj. mazowieckie:
Cerekiew (MZ) -- M 1654-1689_1816-1819_1930, indeksował Mikołaj Wilk
Goleszyn (MZ) -- M 1871-1899, indeksowali Józef Kostrzewski i Piotr Romanowski weryfikował Piotr Romanowski
Grodziec (MZ) -- UMZ 1836-1840, indeksował Radosław Frączak
Jeruzal (MZ) -- M 1826-1857, indeksowała Janina Rodak
Koziebrody (MZ) -- UMZ 1846-1850, indeksował Zbigniew Budziszewski
Łukomie (MZ) -- M 1880-1886, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Płoniawy (MZ) -- U 1895, indeksowała Anna Witkowska
Przysucha (MZ) -- UMZ 1900-1909, indeksował dRob
Pułtusk ewang (MZ) -- U 1871-1878, indeksował Rafał Albiński
Radom Najświętszego Serca Jezusowego (MZ) -- M 1924-1930, indeksował Mikołaj Wilk
Szydłowiec (MZ) -- M 1883_1919-1920, indeksował Mikołaj Wilk
Wiskitki (MZ) -- U 1832, indeksował Tomasz Frynia
Wyszyny Kościelne (MZ) -- UMZ 1827-1830, indeksowała Anna Smith
woj. podkarpackie:
Manasterz (PK) -- Z 1863-1904 (cz. uzup.), indeksował Incognito
Rzędzianowice (PK) -- U 1833-1907, indeksował Krzysztof Gruszka
woj. podlaskie:
Łomża (PL) -- M 1801-1807, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Łopuszno (SK) -- UMZ 1875-1879, indeksowała Anna Bernat Osińska
Oleszno (SK) -- UMZ 1810-1820, indeksowała Krystyna Stanisławska
Stanowiska (SK) -- UM 1866, UMZ 1867-1875, indeksowała Krystyna Stanisławska
Świętomarz (SK) -- UZ 1868-1870, indeksowała Bożena Krajewska
woj. śląskie:
Wojkowice Kościelne (SL) -- M 1679-1911, Z 1694-1904,23-47, indeksował Bartosz Nagły
Ukraina:
Halicz (UK) -- U 1730-80, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Ołyka (UK) -- U 1896-98,1905, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1854, 1867, indeksował Wojciech Kurzyjamski |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
Ostatnio zmieniony przez janden dnia 17-05-2015 - 11:04, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 29-03-2015 - 13:17
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Białoruś:
Bystrzyca (BR) -- M 1797,1819-20,27-30,36-39, indeksował Artur Wiklicki
woj. kujawsko-pomorskie:
Falęcin (KP) -- M 1878, 80-81, 84, 86, 94, indeksował Michał Zieliński
Lubicz (KP) -- M 1885, 89-90, 93, 96, indeksował Michał Zieliński
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1913-1914, indeksowała Barbara Kubacka
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- UM 1816-19, Z 1816-18, UMZ 1861, indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Aleksandrów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1847, 49-50, indeksowała Marzanna Marcinkowska
Bęczkowice (LD) -- Z 1928-48, indeksował bogdan030
Czarnocin (LD) -- UMZ 1857-61, indeksowała Małgorzata Berendzik
Drużbice (LD) -- UMZ 1851-60, indeksował Janusz Kucharczyk
Grabów (LD) -- UM 1818-19, indeksowała Barbara Raniewicz
Gruszczyce (LD) -- M 1836-39, indeksował Jakub Jurek
Kamieńsk (LD) -- Z 1811-13, indeksował Krzysztof Bartosik
Kurowice (LD) -- UMZ 1894-95, indeksowała Anna Goss
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1764-1804, M 1759-1804, indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1839, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1893, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Marzenin (LD) -- Z 1813-19, indeksowała Beata Wiśniewska
Ozorków (LD) -- UZ 1823, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Rossoszyca (LD) -- M 1896-1912, indeksował Jakub Jurek
Siemkowice (LD) -- Z 1887, indeksowała Bogusława Marczak
Sieradz-Męka (LD) -- M 1845-49, indeksował Jakub Jurek
Szczawin (LD) -- UMZ 1849-60, indeksowała Anna Goss
woj. małopolskie:
Nasiechowice (MP) -- Z 1879-1909, indeksował Eugeniusz Jakubas
Sieciechowice (MP) -- UM 1797-1810, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Duninów (MZ) -- UMZ 1896-1900, indeksował Jan Berens
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1880-1886, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Jeruzal (MZ) -- UMZ 1816,1818, indeksowała Janina Rodak
Kurowo (MZ) -- M 1874-1896, indeksowała Dorota Nowakowska
Kurowo (MZ) -- M 1768-1773_1775_1778-1808, indeksował Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1899-1901, indeksowała Krzysztof Jach
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1890-1894, indeksował Włodzimierz Macewicz
Przysucha (MZ) -- Z 1913-1929, indeksował dRob
Szczutowo (MZ) -- M 1895-1899, indeksował Piotr Baciński
Żuków (MZ) -- M 1848-1855, indeksowała Iwona Jagielińska
woj. podlaskie:
Jabłonka Kościelna (PL) -- U 1894-1910, indeksował Jacek Tomczyk
Topczewo (PL) -- M 1724-1770, 1771-1793, indeksował Jan Mamaj
Wąszosz (PL) -- M 1846-1851, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1813, indeksował Jacek Stradowski
Jurków (SK) -- U 1865, indeksowała Hanna Polak
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1901, indeksował Mieczysław Stępień
Świętomarz (SK) -- UZ 1871-1875, indeksowała Bożena Krajewska
Ukraina:
Hałuszyńce (UK) -- U 1867,70,72-98, MZ 1867,72-98, indeksowała Bożena Balwender
Ołyka (UK) -- U 1878-83, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Skałat (UK) -- MZ 1877,86-1900, indeksowała Bożena Balwender
Warszawa:
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1842, indeksował Wojciech Kurzyjamski |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 04-04-2015 - 14:19
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. łódzkie:
Bolimów (LD) -- U 1700-06,10-36, Z 1704-05, indeksował Bartłomiej Czyżewski
Brzeźnio (LD) -- M 1842-48,71,1912-14, indeksował Jakub Jurek
Dobryszyce (LD) -- UMZ 1826-28,33-35,38-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Godynice (LD) -- M 1831-38, indeksował Jakub Jurek
Godynice (LD) -- UMZ 1839-41, indeksował Filip Skurzewski
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1876, indeksowała Mirosława Stawska
Gruszczyce (LD) -- M 1899-1907,10-12, indeksował Jakub Jurek
Kliczków Mały (LD) -- M 1912-14, indeksował Jakub Jurek
Kompina (LD) -- U 1866-78, Z 1826-50, indeksował Marek Delert
Kurowice (LD) -- UMZ 1896-97, indeksowała Anna Goss
Kutno (LD) -- UMZ 1862, indeksował jarekrad
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1906-1911, indeksował Grzegorz Żychowski
Kwiatkowice (LD) -- M 1887-96,1900-05 (rozsz. i weryf.), indeksował Grzegorz Żychowski
Marzenin (LD) -- Z 1820-22,24-27, indeksowała Beata Wiśniewska
Miłonice (LD) -- U 1816,26-45, indeksowała moyra777
Ozorków (LD) -- UZ 1824-25, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Rozprza (LD) -- U 1901-06, indeksowała Elżbieta Świstak
Wartkowice (LD) -- UMZ 1841-50, indeksował Przemysław Stanikowski
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UM 1811, M 1823,25, indeksował Tomasz Frynia
woj. małopolskie:
Minoga (MP) -- U 1677-1748, indeksował Adrian Jarosz
Nasiechowice (MP) -- Z 1790-1787, indeksował Eugeniusz Jakubas
Sieciechowice (MP) -- U 1780-1796, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Borkowo (MZ) -- U 1865-1873, indeksował Michał Grygorewicz weryfikował Piotr Romanowski
Daniszewo (MZ) -- M 1841-1844, indeksowała Joanna Żółtowska weryfikował Piotr Romanowski
Głowaczów (MZ) -- U 1888-1892, indeksowała Maryla Celmer
Goleszyn (MZ) -- M 1808-1825_1901-1910, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski
Gradzanowo (MZ) -- M 1866, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Grębków (MZ) -- UMZ 1866-1874, indeksowała Grażyna Przybysz
Jakubów (MZ) -- U 1810-1820, indeksowała Agnieszka Chróścik
Jelonki (MZ) -- UMZ 1860-1864, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Krzynowłoga Wielka (MZ) -- UMZ 1825, indeksował C.K.
Leszno (MZ) -- UMZ 1910-1913, indeksował Stanisław Jażdżyk
Lipie (MZ) -- UMZ 1878-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska
Nieporęt (MZ) -- UZ 1878-1879, indeksował Adam Fiedorowicz
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1868-1874, indeksował Włodzimierz Macewicz
Przysucha (MZ) -- Z 1930-1938, indeksował dRob
Rębowo (MZ) -- M 1913, indeksował Piotr Romanowski
Słupno (MZ) -- M 1912, indeksowała Piotr Romanowski
Sochaczew (MZ) -- U 1868-70, indeksowała Zofia_Gonet_Antoniszyn
Starawieś (MZ) -- UMZ 1827-1836, indeksował Wiesław Widłaszewski
Szczutowo (MZ) -- Z 1895-1899, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Święcieniec (MZ) -- U 1794-1808, M 1798-1808, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Wąsewo (MZ) -- UMZ 1890, indeksowała Jolanta Samborska
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1841-1845, indeksowała Judyta Weber
Zaręby Kościelne (MZ) -- Z 1809-1810, indeksował Adam Dobkowski
Zeńbok (MZ) -- UMZ 1826-1850, indeksowała Violetta Podsiadlik
Żbików (MZ) -- Z 1841-1850, M 1866-1870, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żukowo (MZ) -- UMZ 1891-1912, indeksował Dariusz Lichtblau
woj. świętokrzyskie:
Baćkowice (SK) -- U 1890-1892, indeksował Horizon
Dobrowoda (SK) -- UZ 1826-1912, M 1875-1912, indeksował Edward Jabłoński
Łopuszno (SK) -- UMZ 1885-1887, indeksowała Ania Bernat
Odrowąż (SK) -- U 1868-1880, indeksował Marcin Marynicz
Olbierzowice (SK) -- UMZ 1900, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- UMZ 1821-1830, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pińczów (SK) -- U 1811, indeksowała Grażyna Radzik
Sancygniów (SK) -- UM 1772-1786, Z 1757-1797, indeksował Ryszard Olesiński
woj. śląskie:
Mstów (SL) -- M 1897-1911, indeksował Rafał Albiński
Ukraina:
Grzymałów (UK) -- U 1719-1903, M 1729-1901, Z 1722-1901, indeksowała Bożena Balawender
Warszawa:
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1831, indeksował Kamila Szymankiewicz weryfikował Michał Zieliński
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1870, indeksowała Urszula Drabińska
woj. wielkopolskie:
Rdutów (WP) -- UMZ 1819, indeksowała Barbara Raniewicz
Życzę spokojnych Świąt i mokrego, acz ciepłego Dyngusa! |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
keret |
|
Temat postu:
Wysłany: 06-04-2015 - 22:50
|
|
Dołączył: 18-07-2006
Posty: 187
Skąd: Kielce
Status: Offline
|
|
Witam
2 miliony indeksów (mieliśmy już dawno) ale teraz widać to w genetece, gratulacje dla genealogów indeksujących materiały przygotowane przez ŚWIĘTOGEN oraz całego Świętogenowego zespołu.
Maciej Terek |
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 11-04-2015 - 09:29
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1805-15,20,22, MZ 1820-22, indeksował Bartłomiej Zieliński
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1810-13 (cz. popr.), indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Czarnocin (LD) -- UMZ 1851-56, indeksowała Małgorzata Berendzik
Jeżów (LD) -- UMZ 1883, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kutno (LD) -- UMZ 1868, indeksował jarekrad
Lipka (mariawici) (LD) -- UMZ 1911, indeksował Adam Wiśniewski
Niewiesz (LD) -- U 1856-61, indeksował Mariusz Dąbrowski
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1808-10,1901-05, indeksował Paweł Gorząd
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1821-25, indeksował Michał Golubiński
Ozorków (LD) -- UZ 1826, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Pabianice (LD) -- Z 1901-03, indeksował Janusz Kucharczyk
Rossoszyca (LD) -- M 1809-15, indeksował Jakub Jurek
Stara Rawa (LD) -- U 1865-67, indeksowała mena_u
Wągłczew (LD) -- M 1820-99, indeksowali Elżbieta Parowicz i Jakub Jurek
Witów (LD) -- UMZ 1852-54, indeksowała dorota222
Zduny (LD) -- UMZ 1841-44,46-55, indeksował Jacek Kundzik
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- M 1759-1796, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Belsk Duży (MZ) -- UMZ 1906-1911, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bogurzyn (MZ) -- M 1808-1825, indeksował Michał Golubiński
Borkowo (MZ) -- M 1855-1867, indeksował Michał Grygorewicz weryfikował Piotr Romanowski
Bożewo (MZ) -- M 1821-1825, indeksował Michał Golubiński
Grabowiec (MZ) -- Z 1826-1948, indeksowała AniaS
Krasnosielc (MZ) -- Z 1905, indeksowała Maryla Celmer
Krzynowłoga Wielka (MZ) -- UMZ 1808-1824, indeksował C.K.
Ligowo (MZ) -- M 1808-1813, 1815-1825, indeksował Michał Golubiński
Rokitno (MZ) -- U 1910-1912, indeksowała Karolina Kosińska
Sieciechów (MZ) -- Z 1866-1877, indeksował Krzysztof Zochniak
Solec k. Gostynina (MZ) -- M 1825, indeksował Michał Golubiński
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1846-1860, indeksowała Bożena Turek
Szczutowo (MZ) -- U 1913, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
woj. podkarpackie:
Cisna (gk) (PK) -- U 1784-88,91-1845, indeksował Incognito
Lubaczów (PK) -- M 1744-61,77-1875, indeksował Incognito
Manasterz (PK) -- U 1890-1904, indeksował Incognito
woj. podlaskie:
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1877-1884, indeksowała Bozena Misiak ,weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1825, indeksowała Bozena Tylingo weryfikował Waldemar Chorążewicz
Miastkowo (PL) -- UZM 1862-70, indeksował Waldemar Chorążewicz
Niedżwiadna (PL) -- U 1870-73, indeksowała Anna Pytel
Szczepankowo (PL) -- M 1852, indeksował Waldemar Chorążewicz
Szczuczyn (PL) -- Z 1853-55, indeksowała Anna Pytel
woj. świętokrzyskie:
Kurzelów (SK) -- U 1778-1903, indeksował Wojciech Liśkiewicz
woj. śląskie:
Siewierz (SL) -- Z 1810-25, indeksował Tadeusz Oleksy
Siewierz (SL) -- M 1809-25, indeksował Tadeusz Oleksy
Siewierz (SL) -- M 1826-80,1911-16, indeksował Bartosz Nagły
Siewierz (SL) -- U 1649-1808,26-40,68-1909, indeksował Bartosz Nagły
Siewierz miasto (SL) -- M 1811-25, Z 1809-25, indeksował Tadeusz Oleksy
Wojkowice Kościelne (SL) -- U 1618-26,28-40,42-43,79-1905, indeksował Bartosz Nagły
Ukraina:
Skałat (UK) -- U 1877-1900, indeksowała Bożena Balawender |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 18-04-2015 - 09:47
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
Białoruś:
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1862-71, indeksował Ludwik Olczyk, opr. Alicja Rybałko
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1823-25, MZ 1823-24, indeksował Bartłomiej Zieliński
Puławy-Włostowice (LB) -- M 1814, indeksował Krzysztof Majcher
woj. łódzkie:
Bolimów (LD) -- U 1832-35, indeksowała Ewa Piórkowska
Burzenin (LD) -- M 1851-59, indeksował Jakub Jurek
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1820, indeksował Krzysztof Nieznalski
Czastary (LD) -- UMZ 1808-30, indeksował szubog
Dobryszyce (LD) -- UMZ 1851-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Grabów (LD) -- U 1801-16, MZ 1810-11, indeksował Jarosław Czarkowski
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1884-88, indeksowała Eliza Parcheniak
Niewiesz (LD) -- Z 1856-61, indeksował Mariusz Dąbrowski
Ozorków (LD) -- UZ 1827-28, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Ozorków (LD) -- Z 1859-67, indeksowała magnowa
Piątek (LD) -- M 1791-1804, Z 1796-1823, indeksowała Danuta Danecka
Radomsko (LD) -- Z 1857-65, indeksowała margit
Sieradz (LD) -- UMZ 1866-70, indeksowała magnowa
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- UMZ 1826-36, indeksował Janusz Kucharczyk
Widawa (LD) -- M 1838-48, indeksował Jakub Jurek
woj. małopolskie:
Krościenko nad Dunajcem (MP) -- U 1777-85,89-1901, M 1777-85,88-1899, Z 1776-85,88-1901,1929-30, indeksował Daniel Haponiuk
Krościenko nad Dunajcem (Tylka) (MP) -- U 1788-97,1807-1901, M 1788-1900, Z 1788-1905, indeksował Daniel Haponiuk
Miechów (MP) -- Z 1820, 1822-1825, indeksowała Halina Ożarowska
Sieciechowice (MP) -- Z 1780-1798, indeksowała Renata Majewska
Wrocimowice (MP) -- U 1874-1911, M 1865-1911, Z 1876-1911, indeksował Andrzej Wójcik
woj. mazowieckie:
Białobrzegi (MZ) -- M 1929-1935, Z 1929-1944, indeksowała Aleksandra Piętak
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1894, indeksował C.K.
Gradzanowo (MZ) -- M 1862, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1899, indeksował C.K.
Kraszewo (MZ) -- UMZ 1897-1899, indeksował C.K.
Kuflew (MZ) -- M 1883-1893, indeksowała Kasaaja
Łęczeszyce (MZ) -- UMZ 1876-1911, indeksowała Teresa Mikołajewska
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- U 1633_53-54_56_60-97_1717-38_44_46_50-53_57-1807, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- Z 1754-62_64-71_73-79_1781-1807, indeksował Maciej Lasocki weryfikował Piotr Romanowski
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1902-1904, indeksował Krzysztof Jach
Orszymowo (MZ) -- U 1819-1820, MZ 1815-1816, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski
Rzekuń (MZ) -- M 1896-1906, indeksował Paweł Dyda
Sochocin (MZ) -- UMZ 1826-1850, indeksowała Krystyna Malik
Wierzbno (MZ) -- UMZ 1846-1850, indeksowała Judyta Weber
Zbuczyn (MZ) -- M 18101-1814, indeksował Robert Wielgórski
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- UMZ 1809-1813_1818-1825, indeksowała Jolanta Górska
Żbików (MZ) -- UZ 1866-1870, indeksowała Małgorzata Szadkowska
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1914, indeksował Jacek Stradowski
Krzcięcice (SK) -- U 1898-1903, indeksowała Maria Brylska
Kurzelów (SK) -- U 1778-1913, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Łopuszno (SK) -- UMZ 1888-1889, indeksowała Anna Bernat
Olbierowice (SK) -- UMZ 1899, indeksował Mieczysław Stępień
Oleszno (SK) -- UMZ 1831-1840, indeksowała Krystyna Stanisławska
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1780-92 (nieśl.), 1805-08, indeksował Rafał Albiński
Ukraina:
Ołyka (UK) -- Z 1893-98,1905, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa Ewangelicko-Reformowana (WA) -- M 1842-1844, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1851_1855, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1872, indeksował Adam Rozenau
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1846-50, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 25-04-2015 - 13:59
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Grabkowo (KP) -- UMZ 1884-1898, indeksował Jan Berens
woj. łódzkie:
Chwalborzyce (LD) -- UMZ 1856-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Czarnocin (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Małgorzata Berendzik
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1877, indeksowała Mirosława Stawska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1849-54, indeksował Sludkowski_Darek
Imielno (LD) -- U 1914, indeksował Sludkowski_Darek
Kadłub (LD) -- UZ 1809-10, M 1808-11,14-20,22,24-60, Z 1865-73, indeksował Waldemar Strojczyk
Koźle (LD) -- U 1904-06, indeksował Paweł Olczyk
Kutno miasto (LD) -- M 1811-20, 33 (uzup.), indeksował Incognito
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1900-02, indeksował Grzegorz Żychowski
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1904, indeksował Janusz Kucharczyk
Parzęczew (LD) -- U 1901, indeksował Mariusz Dąbrowski
Piątek (LD) -- U 1789-1804, M 1789-91, indeksowała Danuta Danecka
Rząśnia (LD) -- Z 1819-25, indeksowała Katarzyna Wiśniewska
Siemkowice (LD) -- Z 1888, indeksowała Bogusława Marczak
Uników (LD) -- UZ 1821-30, Z 1840-50, indeksował Incognito
Zgierz (ewang.) (LD) -- U 1828, indeksowała kasia_wilcz
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- U 1759-1779, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1890-1893, indeksował C.K.
Dzierzgowo (MZ) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Izabela Czaplicka
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1813, U 1831,1839, 1846-1847, indeksował Jacek Sobolewski
Lubowidz (MZ) -- Z 1841-1842_1844-1846_1848-1852, indeksowała Jolanta Górska
Łopacin (MZ) -- UMZ 1911, indeksował C.K.
Pałuki (MZ) -- UMZ 1846-1847, indeksowała Joanna Raczkowska
Płock-Trzepowo (MZ) -- M 1816-1825, indeksował Michał Golubiński
Sikórz (MZ) -- M 1808-1813_1817-1913, indeksował Krzysztof Kośnik
Skołatowo (MZ) -- UMZ 1808-1812, indeksowała Aleksandra Kozłowska
woj. podlaskie:
Radziłów (PL) -- U 1837 - 1867, indeksował Igor Daniszewski
Rajgród (PL) -- U 1754-1785, indeksowali Magdalena Wróbel i Mirosław Bronakowski
Szczepankowo (PL) -- M 1823, Z 1810-14, indeksował Waldemar Chorążewicz
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1815, indeksował Jacek Stradowski
Potok (SK) -- MZ 1875-1911, indeksował Edward Jabłoński
Stanowiska (SK) -- UMZ 1876-1880, indeksowała Krystyna Stanisławska
Świętomarz (SK) -- UZ 1876-1880, indeksowała Bożena Krajewska
Tumlin (SK) -- M 1857-1904, indeksował Marcin Marynicz
Wąchock (SK) -- U 1777-1798, indeksował Kamil Stąporek
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1752-57, indeksował Rafał Albiński
Ukraina:
Ołyka (UK) -- U 1884-86,1901, indeksowały Maria Odrowąż i Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa Cyrkuł VI (WA) -- Z 1812-1813, indeksowała Krystyna Makowiecka
woj. warmińsko-mazurskie:
Janowo (WM) -- UMZ 1851-55, indeksowała Małgorzata Kozłów, weryfikowała Beata Bistram |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
janden |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2015 - 13:10
|
|
Dołączył: 23-10-2013
Posty: 393
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
|
woj. kujawsko-pomorskie:
Grabkowo (KP) -- UMZ 1899-1905, indeksował Jan Berens
Izbica (KP) -- U 1861-1865, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
woj. lubelskie:
Janowiec (LB) -- U 1816-22 (łacina), indeksował Bartłomiej Zieliński
woj. łódzkie:
Czarnocin (LD) -- UMZ 1820-21, indeksował ofski
Godzianów (LD) -- Z 1818-27, indeksował zbyszek.p70
Kompina (LD) -- Z 1851-96, indeksował Marek Delert
Korczew (LD) -- UMZ 1914, indeksowała magnowa
Krzemienica (LD) -- UMZ 1808-1811, indeksował Bogusław Nagórski
Kurowice (LD) -- UMZ 1898-1905, indeksowała Anna Goss
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1914-18, indeksowała Eliza Parcheniak
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1840, indeksowała Maryla Wojciechowska
Ozorków (LD) -- UZ 1829-30, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Tomaszów Mazowiecki - Tobiasze (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Janusz Kucharczyk
Zduny (LD) -- UMZ 1856-76, indeksował Jacek Kundzik
Zgierz (ewang.) (LD) -- M 1828, indeksowała kasia_wilcz
woj. małopolskie:
Sieciechowice (MP) -- M 1700-1758, Z 1759-1779, indeksowała Renata Majewska
woj. mazowieckie:
Chamsk (MZ) -- M 1822-1825, indeksował Michał Golubiński
Koziebrody (MZ) -- U 1856-1860, indeksował Zbigniew Budziszewski
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1905-1906, indeksował Krzysztof Jach
Myszyniec (MZ) -- Z 1910, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Odrzywół (MZ) -- UMZ 1813-1820, indeksował Michał Zieliński
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1875-1879, indeksował Włodzimierz Macewicz
Płoniawy Bramura (MZ) -- U 1896, M 1890, indeksowała Anna Witkowska
Sochaczew (MZ) -- U 1879-84, indeksowała Zofia Gonet-Antoniszyn
woj. opolskie:
Praszka (OP) -- UMZ 1869, indeksował Ryszard Garncarek
woj. podlaskie:
Jelniewo (PL) -- M 1815-1822, indeksował Waldemar Chorążewicz
Łomża (PL) -- M 1826-1834, indeksował Igor Daniszewski
Wąsosz (PL) -- M 1852-1857, indeksował Igor Daniszewski
woj. świętokrzyskie:
Chmielnik (SK) -- U 1816, indeksował Jacek Stradowski
Oleszno (SK) -- UMZ 1841-1846, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wąchock (SK) -- Z 1907-1910, indeksował Kamil Stąporek
woj. śląskie:
Częstochowa św. Zygmunt (SL) -- U 1758-61, indeksował Rafał Albiński
Siewierz (SL) -- U 1841-50, indeksował Bartosz Nagły
Ukraina:
Ołyka (UK) -- Z 1878-83,85-86, indeksowała Maria Odrowąż, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Opalin (UK) -- U 1827,38,41,48,52,54,57,59,61, Z 1827,35-36,40-41,48,50-52,56,59,61-62,66, indeksowała Danuta Wojtowicz
Warszawa:
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1868, indeksowała Ewa Wojciechowska |
_________________ pozdrawiam
Tomek Turniak
|
|
|
|
|
|
|