Genealodzy.PL Podziel się na Facebooku

http://www.genealodzy.pl/

Polskie TG  
Użytkownik:         Rejestracja
Hasło: Zapamiętaj

flag-pol flag-eng     home login logout     Forum Fotoalbum Geneszukacz Parafie Geneteka Metryki Deklaracja Legiony Straty Mapy

04:15 poniedziałek, 21 kwietnia 2014

1% dla WTG


dyskusja na forum

Nasi tu byli

arrow basiafab
4:13:58 - 21.04.2014
arrow Magroski49
4:13:19 - 21.04.2014
arrow elgra
2:47:34 - 21.04.2014
arrow Wilamowski_Paweł
2:18:02 - 21.04.2014
arrow Batory_Marcin
2:17:05 - 21.04.2014
arrow Cwynar_Justyna
2:13:16 - 21.04.2014
arrow Niewiadomski_Robert
2:11:31 - 21.04.2014
arrow barbarag.
2:09:57 - 21.04.2014
arrow Wojnowska_Beata
1:57:05 - 21.04.2014
arrow Banyś_Justyna
1:51:55 - 21.04.2014
arrow piotr_nojszewski
1:43:41 - 21.04.2014
arrow majkuss
1:37:06 - 21.04.2014
arrow Natalia_N
1:30:02 - 21.04.2014
arrow Andrzejowski_Ryszard
1:21:46 - 21.04.2014
arrow krzysztof_lubieński
1:19:42 - 21.04.2014
arrow ewawypart
1:18:24 - 21.04.2014
arrow Magda_Gdańsk
1:15:50 - 21.04.2014
arrow Czyżewski_Bartłomiej
1:12:57 - 21.04.2014
arrow Dziejka_Renata
1:04:09 - 21.04.2014
arrow gosia.6806
1:02:01 - 21.04.2014
arrow maria.mazur
0:57:21 - 21.04.2014
arrow Wiktor_Witek
0:56:17 - 21.04.2014
arrow dominikeugenia1953
0:54:42 - 21.04.2014
arrow kaphis
0:52:08 - 21.04.2014
arrow manna
0:49:24 - 21.04.2014
arrow Lipińska_Elżbieta
0:47:25 - 21.04.2014
arrow enora
0:46:39 - 21.04.2014
arrow ankachrzypsko
0:44:00 - 21.04.2014
arrow Iryska
0:40:04 - 21.04.2014
arrow IwonaColeman
0:38:42 - 21.04.2014
Członkowie i sympatycy


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mmaziarskiOffline
Temat postu: Wykaz wybranych zmarłych w Jasło -Fara  PostWysłany: 19-04-2008 - 14:12
Sympatyk


Dołączył: 30-03-2008
Posty: 363
Skąd: Jasło
Status: Offline
Podaję wykaz wybranych zmarłych w Jasło Fara
Imię zmarłego Nazwisko Po mężu Rok urodzenia Miejsce ur.
Adam Tebinka 1908 Derżów
Adam Barnaś 1921 Tarnopol
Adela Domiczek Młodecka 1882 Lwów
Agnieszka Kubik Balcar 1882 CSR
Aleksander Stoeger 1909 Dobromil
Alfred Fuk 1905 Rumunia
Anastazja Zerucha Stygar 1888 Radwańce
Andrzej Dziadula 1907 Spas
Aniela Owczar Suszczyńska 1912 Jezupol
Anna Daczko Mordawska 1883 Litwa
Anna Schumacher Szloch 1895 Borysław
Anna Sikora Sikora 1881 Baryczka
Anna Szypka Biłożor 1896 Lwów
Anna Żurad Cholewiak 1897 Miszkolc
Anna Pleban Pleban 1903 Miszkolc
Anna Sawicka 1910 Dołbinowo
Antoni Magnowski 1887 Jezupol
Antoni Korz 1907.01.15 Rozniatów
Antonina Tyszkowska 1884 Kozówka
Apolonia Jo"rgen Wolska 1874 Kalinów
Augustyn Lewandowski 1912 Mikołajów
Barbara Olesiński Oberc 1935.03.30 Brody
Bazyli Danyluk 1871 Skałat
Bazyli Łaska 1914 Krasne
Bolesława Wolski Madejczyk 1912 Złoczów
Bronisław Mu"ller 1889 Lisowce
Bronisław Drozdowski 1902 Lwów
Bronisław Stachurski 1944 Rosoczyce
Bronisława Galasiewicz Liebhart 1880 Brody
Czesław Romancewicz 1924 Bracław Wilno
Edward Wójtowicz 1900 Złoczów
Edward Go"hres 1899 Drohobycz
Edward Antkiewicz 1923 Sambor
Edward Rymarz 1907 Zborów
Elżbieta Stercel Przybyłowska 1884 Rafajtowa
Emilia Wasylewicz Zubel 1928 Borysław
Eugenia Ławrow Gajdzicka 1897 Krasny Kut
Eugenia Myszczyszyn Fedorów 1886 Bauczyn
Eugenia ?Pięciorak Wolska 1921 Drohobycz
Eugeniusz Hass 1891 ToporówBażanówka
Felicja Tyszkowska 1878 Kalne
Feliks Magnowski 1911 Jezupol
Franciszek Zabłocki 1876 Radziechów
Franciszek Lang 1902 Lesperi
Franciszek Wolski 1913 Brothel Drohobycz
Franciszek Zawiliński 1911.09.14 Wiedeń
Helena Dachowska 1899 Lwów
Helena Cihalik Fąfara 1893 CSR
Helena Gałkiewicz Wojnarowicz 1887 Lwów
Helena Błażej Kolman 1893 Huta Pieniacka
Helena Krzyszkowski Trzeciak 1893 Dolina
Helena Zarudzki Kaczmarek 1907 Tarnopol
Helena Wiśniowski Szwast 1910 Stryj
Helena Janiszewski Łobocka 1903 Trembowla
Helena Tarnawski Krygowska 1927 Podhajce
Henryk Ochwat 1945 Ansbach
Henryk Urbański 1905 Gołogóry
Hermina Lang Kostka 1905 Lespec Rumunia
Hieronim Zając 1891 Chyrów
Irena Sybel Zyblikiewicz 1898 Sambor
Irena Iwanicka 1894 Podhorce
Irena Dmytruk 1907 Lwów
Irena Pronyszyn Szydłowska 1921 Lwów
Jadwiga Orzech Tyńska 1907 Lwów
Jadwiga Braunseis Bierowska 1909 Lwów
Jakub Cisło 1897 Rumunia
Jan Urbanowicz 1877 Drohobycz
Jan Minkiewicz 1879 Pasieczna
Jan Fedorus 1879 Dmytrów
Jan Błażej 1891 Pieniaki
Jan Eiben 1885 Urycz
Jan Gwożdziański 1890 Derżów
Jan Cimofiej 1892 Krzemienica
Jan Porębski 1918 Mikluszowice
Jan Zatorski 1896 Lwów
Jan Stefański 1911 Rostów
Janina Szrepfer 1933 Lwów
Janina Sulima Przybytko 1918 Stanisławów
Janina Antkiewicz Kowalczyk 1920 Sambor
Janina Kraszewski Gwożdziańska 1922.04.19 Deszów
Janina Kurasiewicz Jarniewska 1924 Baranie Peretoki
Janina Grabowska 1920 Lida
Janina Krimmer 1926 Lwów
Janina Różycki Kalinowska 1911 Brody
Janina Matecka 1922 Lwów
Janusz Bujalski 1922 Biłków
Joanna Smagowicz 1908 Stanisławów
Joanna Poleżak Stój 1920.12.25 Widzowa
Józefa Diak 1877 Lwów
Józef Kadyi 1862 Zaleszczyki
Józef Betlej 1895 Miskolc
Józef Rak 1899 Stebnik
Józef Zabawa 1920 CSR
Józef Jakóbczak 1925 Komarno
Józef Kurek 1941.03.04 Iskrzyczyn
Józef Mróz 1930.03.15 Villa de Dijon
Józefa Kasperski Domeradzka 1935 Biłka Królewska
Józefa Franiszkiewicz Trzaskoś 1905 Drohobycz
Józefa Szczepaniak Denega 1908 Lwów
Julia Piniło Szczęsna 1898 Stryj
Julia Szczepaniak Olesińska 1910 Zarnolce
Julian Dzendrowski 1892 Młyniska
Julian Fiałkowski 1896 Bohorod Czarny
Karol Świerz 1912 Wolanka k.Borysławia
Karol Nachman 1917 Lommotsch
Karolina Sitek Wiącek 1892.01.16 Czudro
Karolina Dac Filar 1905 Smerek
Katarzyna Zawiła Tumidajewicz 1898 Polska Ostrawa
Katarzyna Suchański Kozubal 1920 Krukienice
Kazimiera ?Janicka Przybyłko 1900 Worochta
Kazimiera Bardzik Rezacz 1892 Lwów
Kazimiera Gondek Samecka 1906 Lwów
Kazimiera Sobotnicka 1913 Stanisławów
Kazimiera Kuszaj 1922 Borysław
Kazimierz Leszczyński 1888 Strutyń
Klementyna Cybulski Bara 1900 Niżna Pohoryła
Krystyna Jarniewska 1942 Sokal
Krystyna Kraszewski Lewicka 1930 Brody
Krystyna Krzeszowska Martowicz 1931 Skałat
Krystyna Gliński Knap 1936.01.03 Struża
Kwiryna Hoffman Bujalska 1896 CSR
Leon Kaliński 1878 Mogilnica
Leonarda Tomaszewski Szaro 1917.11.05 Petranka
Leopold Ginalski 1920 Borysław
Ludwika Kościelniak 1873 Krzyszkowice
Ludwika Wandakiewicz Wolańska 1882 Husiatyn
Ludwika Surma Truchan 1900 Stebnik
Ludwik Beniak 1896 Chyrów
Ludwik Lis 1897 Turka
Maria Moszoro 1878 Żabokruki
Maria Bosek Wojciechowska 1880 Kołomyja
Maria Szwed Kierek 1880 Wielkie Oczy
Maria ? Mazur 1891 Rakowiec
Maria Szczygieł Czyżowicz 1900 CSR
Maria Koturbasz Kordasiewicz 1883 Rożniatów
Maria Hajdukiewicz Kalita 1901 Lwów
Maria Cludio Oliwa 1885 Dobromil
Maria Baczyński Zielińska 1886 Lwów
Maria Wacławik 1910 Koterbach
Maria Owoc+St.Link Rychlicka 1894 Kołomyja
Maria Zimmermann Pięciorak 1898 Drohobycz
Maria Duszek Gumińska 1922 Chyrów
Maria Komorowski Kaczorowska 1902 Lwów
Maria Leśniowski Musiał 1915 Steinach
Maria Agrest Żółkiewska 1909 Krasnosielce
Maria Abratowski Abratowska Barnaś 1929.02.02 Borysław
Marian Kislinger 1884 Stanisławów
Marian Ostafijczuk 1932 Kołomyja
Michalina Leniec Cimofiej 1894 Krzemienica
Michał Stetkiewicz 1902 Winiatyńce
Michał Bochenek 1896 Schodnica
Michał Dudek 1907.09.10 Zdziowie
Michał Czyżewicz 1884 Turka
Michał Michowicz 1918 Sambor
Michał Huczko 1925 Mików
Mieczysław Müller 1916 Wiedeń
Olga Głazowski Matkowska 1915 Sokal
Paulina Wokan ? Lang 1903 Rumunia
Paweł Kucharski 1883 Niebieszczany
Paweł Cimofiej 1904 p.Wilno
Petronela Jarema Leśniowska 1884 Drohobycz
Piotr Kilarski 1920 Stochynia
Piotr Sienkiewicz 1888 Barszczówka
Piotr Horowski 1896 Lwów
Regina Weinder 1903 Synoródko
Robert Zossel 1913.04.28 Podwołoczyska
Roman Koczner 1897 Monasterzyska
Romualda Głowa Maczuga 1935 Sokółka
Rozalia Smoleń 1894 Budapeszt
Rudolf Wietecha 1912 Morawska Ostrawa
Ryszard Ofiarski 1943 Austria
Ryszard Steliga 1934 Wilno
Ryszard Sikorski 1920.03.07 Kalisz
s.Maria Gab. Hołda 1901 Zakościele
s.Maria-Helena Sarosiek wizytka 1890 Grodno
s.MariaJózefa Łaszewska 1885.04.12 Zalesie
Seweryna Zellner Górecka 1875 Seredyńce
Stanisława Abrysowski Pronyszyn 1889 Lwów
Stanisława Nowak Gawron 1907 Otynia
Stanisław Stopowy 1912 Stanisławów
Stanisław Niedżwiecki 1933 Sałasze
Stanisław Bednarczuk 1893 Adamy
Stanisław Mirga 1934.01.10 Morki
Stanisław Blechinger 1920 Charków
Stanisław Świrniak 1903 Drohobycz
Stanisław Jarniewski 1910 Sokal
Stanisław Dżwigała 1934 Machnówka
Stanisław Bilewicz 1932 Międzygórze k.Nowogródka
Stanisław Klamut 1924 Ostróg
Stanisława Milli 1915 Sant Ruprecht
Stanisława ?Sacha Mika 1922.03.03 Lwów
Stefania Krzysztofowicz Wróblewska 1888 Bohorodyczyn
Stefan Marmura 1905.10.19 Niżechów
Stefan Pokotyło 1905 Tarnopol
Stefania Musiał Kokesz 1886 Lwów
Stefania Marcichów Franke 1915 Lwów
Stefania Rybak Bekus 1900 Podwołoczyska
Szczęsny Żurawski 1902 Tarnopol
Szymon Kuchta 1917 Litowiec
Tadeusz Szwaja 1930 Złoczów
Tadeusz Michowicz 1914 Sambor
Tadeusz Majewski 1914 Winniki
Tamara Pińkowski Łaska 1918 Krzemieniec
Teodozja Kalafacik 86 Drohobycz
Teofila Podhajecka sios 1902 Strusów
Tymoteusz Makuch 1869 Kozłów
Tymoteusz Pronyszyn 1885 Bohatkowce
Urszula Trzaskowski Małecka 1915 Bruckdorf
Wacław Nowak 1894 Berdychów
Walentyna Brożyna 1908 Grodno
Walenty Leśniak 1900 Miszkolc
Walentyna Suchocki Wilczakiewicz 1901 Łysin
Wiktor Staszczak 1908 Jezupol
Wiktor Romanek 1892 Mików
Wincenty Cygan 1917 Berehy Dolne
Witold Bandrowski 1873 Tadan Lwów
Witold Ładoś 1902 Lwów
Witold Augustowski 1942 Wilno
Władysław Bartoszewski 1908 Lwów
Władysław Barański 1901 Lwów
Władysław Pająk 1905 Gnojnice
Władysław Gąsiorowski 1910 Drohobycz
Włodzimierz Ostabczuk 1897 Walawka
Włodzimierz Dac 1909 Kalnica
Włodzimierz Biłożor 1916 Lwów
Wojciech Filanowski 1910 Stanisławów
Zenon Bajer 1932 Dobromil
Zofia Dudrak 1915 Walencja
Zofia ?Wołoszczak Końska 1915 Drohobycz
Zofia Niedżwiedż Fruga 1901 Zborów
Zofia ?Tomaszewski Hass 1898 Lwów
Zofia Klinowska Waśko 1903 Essen
Zuzanna Fedak Zatorska 1901 Lwów
Pozdrawiam szperaczy
M Maziarski
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2006 The PNphpBB Group
Credits
donate.jpg

Zarząd PTG: ptg@genealodzy.pl.:. rss Nasz RSS .:. Administrator strony: admin@genealodzy.pl
Strona wygenerowana w czasie 0.081900 sekund(y)